1 VRAAG3 ANTWOORD s VRAAG s AMTWOORO Hoe was bij de opening van ons Magazijn het oordeel der Haarlemsche Dames Men vond over het algemeen het Magazijn de goederen zeer chique» het ge heel eene welkcme heh&effüe in Haarlem, Echter hoorde men stemmen opgaan, dat de keuze der goederen hoofdzakelijk geschikt zoude zijn voor de élite en werd door vele Dames daardoor ons Magazijn een duur Magazijn genoemd, Hoe is thans het gevoelen der Dames? Er waren Dames uit den burgerstand, welke de meening van J5!«luur Magazijn" niet deel den, omrede zij het intérieur niet kenden. Dezen namen proef en kregen na kennismaking met onze artikelen, de overtuiging, dat de keuze juist in de goede middelgenres onovertroffen was en de prijzen uiterst concurreerend. Hun ondervinding werd al meer en meer aan de andere Dames medegedeeld en zoo kwam het, dat wij ons reeds het eerste Seizoen van onze vestiging in een groot succes mochten verheugen. Daardoor aangespoord, durven wij derhalve thans ons Magazijn het eerste hier ter stede te noemen, dat zoowel de élite als den gegoeden burgerstand bedienen kan. Ons succes kan nog grooter worden, daarom worden de nog onbekend gebleven Dames tot een bezoek aan ons Magazijn uitgenoodigd. Een kennismaking zal hen met goederen en prijzen vertrouwd maken, terwijl zonder den minsten aandrang onzerzijds tot koopen een proefneming wel zal volgen en ons éénmaal uwe geëerde opdracht toevertrouwd hebbende, zal ons Magazijn ongetwijfeld èn om keuze, zoowel als om concurreerende prijzen en vriendelijke bediening, uw vaste inkoophuis worden. il B ïiï"- lil 'V '-*?1 Atelier naar Maat. - Houtstraat No. 112, Speciaal Magazijn van

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1913 | | pagina 16