I. A. C. van dan MORGEN, VRIJDAG en ZATERDAG P. H. HARTEL. JACOBAINMAAKPOTTEN S. MOK, Zijlstraat 42 Noord-Brabantsche Schoenen-compagnie Vleeschhouwer. - GR. HOUTSTRAAT 19. 'hf f rffe H D I 6 E 1. OPRUIMING!!! KERKNIEUWS LAATSTE NIEUWS AAMBESTEDINGEN msimma? wmuömioïT H.h7 WIN KELIERS? WITTE BIOSCOOP. HEDEN ONTVANGEN een wagon DE GOEDKQOPE WINKEL. RESTANTEN STADSNIEUWS VERKOOPINGEN. H1ARKTNIEUWS Advertenfiën. is weer te consulteeren. 16 Barteijorisstr. 16 REGEERINGS LAIHSVLEESCH Bij H. J. Serné. Brouwerstraat 64. De vermoedelijke daders der laatste inbraken aangehouden. TANDARTS, 4451 GEVESTIGD: GEDEMPTE ODDE GRACHT 64. Mej. H. BIERENBROODSPOT, Wegens drukke slachting zijn de Runder hooien en Kalfspooien per stuk 25 cent. (Zoolang de voorraad strekt.) 4461 Beleefd verzoek ik mij gee" f of GELDEN bestemd voor de MONOPOL Thee-Onderneming i"eer toe 1e zenden, R. F. KEMPER, Gen. Cronjéstr. 85, Haarlem. GEBOUW ST. SMEDESTRAAT. Vanaf Vrijdag fnt en Dinsdag 22 Augustus. Prachtfilm in 4 tijdperken, 9 deelen. 4442 IN ALLE NIATEN welke wij tegen scherp concurreerende prijzen uiïtrerkoopem Ziet de prijzen in de Etalage. Telefoon 756. SLECHTS EENIGE DAGEN voor spotprijzen 4465 Alléén gevestigd sinds 1897 16 Barteijorisstr. 16 is er nog niet, maar wel LAMSLAPPEM Fijn frisch LAMSGEHAKT LAMSBOUT Steeds dagelijks verkrijgbaar runderkop* vleesch en gehakt per 5 ons 40 et* 40 et, 50 ct 38 ct; 'meester der gemeente TlbeniBteUe, liield de heer Van Houten tot den heer Van Hoorn tot diens installatie de volgende toe spraak: Edelachtbare Heer, Het is mij een hoogst aangename taak u op deze plaats het welkom te mogen toe roepen. Door H. M. onze geëerbiedigde Koningin benoemd tot burgemeester van Heemstede, staat gij aan het hoofd van eene gemeente lie vooral in de laatste jaren een groote bekendheid heeft gekregen. Het is een van die plaatsen geworden, die door de talrijke verbeteringen, welke er tot- stand zijn gebracht, door velen wordt be zocht en tot woonplaats gekozen. Onder het bestuur van uw voorganger is Heemstede als het ware van gedaante ver anderd. Hij heeft het bestuur bijna 25 jaren 111 goede banen geleid. Het zal dus voor u Biet moeilijk zijn onze gemeente in goede richting te blijven besturen. Gij zult hier vinden een gemeenteraad, die de zaken ernstig behandelt en mede werkt om de gemeente tot steeds grooteren bloei te brengen. Uw secretaris is, als ik mij zoo mag uit drukken, steeds de rechterhand van uw voorganger geweest en zal, zonder twijfel, ook nw rechterhand zijn, bijgestaan door ambtenaren, die zich van hun plicht be wust, ijverig en correct zijn, zoodat e<v lid van Ged. Staten eens gezegd heeft: „Wht uit Heemstede komt is alles even netjes en in orde". De hoofden van dienst en van de bedrij ven, die allen voor hun taak berekend zijn, zullen voor u een grooten steun zijn. Het is mij reeds gebleken, dat gij vol moed en niet grooten ijver uw nieuwen werkkring wilt aanvaarden. Ik geel' u de verzekering, dat gij steeds op ons aller medewerking zult kunnen re kenen. Dit zal uwe taak gemakkelijk ma- keu en strekken tot grooteren bloei onzer gemeente. Ook heet ik uwe echtgenoote en uwe kin deren „welkom" in Heemstede, waar zij in het vervólg hun woonplaats zulleu hebben en getuigen zullen zijn van den goeden geest, welke bestaat tnsschen de ingezetenen van Heemstede en hun Burgemeester. Zij-zuilen u beschouwen als dengene, die door de wettige overheid over hen gesteld is om hen te besturen, en u hoogachten en gehoorzamen. Ik zal u het teek en uwer macht en waar digheid overhandigen. Nadat de heer Van Houten daarna den heer Van Doorn den ambtsketting had over handigd, besloot hij: Moge het u dan, onder Gods zegen gege ven zijn onze gemeente met vaste hand te besturen, dan zal het Burgemeesterschap van Jhr. van Doorn evenals dat van uw voorganger Jhr. mr. D. E. van Lennep strekken tot heil van de ons allen dierbare gemeente Heemstede. De nieuwe Burgemeester de heer van Dporn, sprak daarop ongeveer als volgt: Mijne Heeren, Na de gevoelvolle rede en na de zoo waardeerende woorden die de heer Van Houten zoo juist tot mij heeft gesproken, waarvoor ik den heer Van Houten zèer erkentelijk ben en nog zeer onder dén on- uitwischbaren indruk van de vele blijken van sympathie hier reeds ondervonden en van de hartelijke ontvangst mij bereid, is bet mij eene behoefte eenige woorden tot u te mo gen spreken. In de eerste plaats wil ik dan Hare Ma jesteit de Koningin mijnen oprechten dank jetuigen voor het groote vertrouwen in. mij «■esteld en zijne Excellentie den minister van Binnenlandsche Zaken en den heer Com missaris der Koningin dank zeggen omdat dezen mij wel hebben willen voordragen voor een benoeming welke voor mij in zoo hooge mate vereerend is. Vereerend omdat ik na een ruim zesjarig tijdperk in de ge meente Schagen thans in de gelegenheid ben gesteld de belangen te mogen beharti gen van een zooveel grootere gemeente met meer eischen en met een ruim en rijk ar beidsveld en zeer zeker mag het voor mij een voorrecht worden gerekend in die ge meente jhr. mr. van Lennep te mogen op volgen. En ik behoef u, heeren leden van den Raad, die allen vervuld zijn met een gevoel van liefde en hoogachting voor uwen vroe- geren voorzitter niet te zeggen welke ge- a!*Lerns in m,in hart gedurende de laatste dagen zijn omgegaan. Ik kan niet ontkennen, dat ik met zeke ren schroom thans de plaats zal gaan in nemen van uwen voortreffelijken burge meester Van Lennep, die door uitmunten de leiding enVuntdge voorbereiding uw taak wist to verlichten en uwen arbeid te ver aangenamen en die met zijne gaven en talen ten en versterkt door uwe liefde en ver trouwen deze gemeente tot zulk een groote bloei heeft gebracht dat lfij zelve in haar zag een parel aan de kroon der Provincie. Maar ongetwijfeld zal de persoon van mijnen voorganger een voorbeeld voor mij blijven en eene aansporing zijn om al mijne krachten te wijden aan den werkkring, die mij thans wacht. En waar ik houd van liét- ambt van burgemeester daar kan ik -u vol komen verzekeren dat ik gaarne mijn hart en werklust zal geven voor de belangen dezer gemeente en voor het geluk harer ingezetenen. Maar dan doe ik een beroep op uwe welwillendheid ook mij uw vertrou wen te schenken en de vriendschappelijke en aangename geest die hier steeds heeft geheerscht en een sieraad is van uwe ver gaderingen te willen doen voortbestaan. U, heeren wethouders, die mij steeds zoo hartelijk zijn tegemoet getreden en aan wien het mede is te danken dat deze dag voor mijn gezin en mij onvergetelijk zal blijven, u zal ik in den beginne vooral door onbe kendheid met plaatselijke omstandigheden met verzoeken om inlichtingen en adviezen overstelpen. Ik hoop, dat u mij deze ruim schoots en van harte zult willen verstrek ken. Moge een vriendschappelijke band tus- schen ons ontstaan eü al zullen onze mee ningen wel eens vèrschillen wij kunnen het toch niet altijd eens zijn dan zal met onze aangename samenwerking toch steeds het gemeentebelang worden gediend. Van u mijnheer de secretaris met wien ik dagelijks in aanraking zal komen, van u zal ik 't op hoogen prijs stellen indien u mei alle uwe krachten mij behulpzaam wilt zijn en mij wilt steunen met uwen zoo veel geprezen ijver, toewijding en geheugen. Van allen, die hier aanwezig"zijn heeft mij inzonderheid de tegenwoordigheid van den oud-Burgemeester, die zooveel voor de gemeente is geweest. Mijnheer van Lennep er zal veel in uw hart omgaan, nu gij de belangen der gemeente Heemstede aan .de zorg van .een ander moet toevertrouwen. Ik hoop, dat 't mij zal gegeven zijn de ge meente in goede banen, te leiden. Ten slotte nog een enkel woord tot mij ne nieuwe burgerij die door liet uitsteken van den-driekleur, het symbool van onzen nationalen band, dezen dag voor mij tot een grooten feestdag heeft gestempeld en als het ware heeft getoond mij in haar midden te willen opnemen. Ik zal innig dankbaar en hoogst gelukkig zijn indien ik haar vertrouwen mocht verwerven en het mij gegeven zal zijn haar voorspoed te be vorderen. Mijne heeren. Ik eindig met het uitspre ken v,an mijnen oprechten wensch dat onze gemeenschappelijke arbeid moge zijn tot een zegen dezer gemeente en bijdragen tot haai: heil en bloei 1 Daar niets meer aan de orde was, werd daarna de buitengewone raadszitting ge sloten. Na dia raadszitting. Na de raadszitting verschenen de heer en mevrouw van Doorn op. 't balcon om zoo Re hulde van 't publiek, .dat' zich voor 't raadhuis had geschaard in ontvangst te ne men, waarvoor de heer van Doorn met een buiging dankte. Eea vriendelijke attentie van den heer van Doorn was het, om den lieer van Den- nep, mede naar het balcon te nemen, die daar met 't publiek voor het raadhuis ,den nieuwen Burgervader verder toekiapte, 't geen de s temming van welwillendheid waar mede 't publiek den heer van Doorn tege moet trad natuurlijk nog deed toenemen. Door de genoodigden -en anderen werd daarna op de nu volgende receptie den heer van Doorn nog gecomplimenteerd. De muziek deed zich nog eenigen tijd hooren en nog lang was 't in de gemeente eene gezellige drukte, Na de in den laatsten tijd gepleegde inbra ken het waren er vier in getal, waarvan in zonderheid die bij den Officier van Justitie, den heer Mr. Pèlerin zeer de aandacht trok werd door den waamenienden commissaris van poli tie, den hoofdinspecteur den heer Nolthenius, een tijdelijke bijzondere bewakingsdienst ingesteld. Bovendien was de recherche met groote activi teit aan den arbeid om te trachten de daders der inbraken in handen te krijgen. Deze ver eende pogingen zijn thans met succes bekroond. Dank zij het doorzicht, den ijver en de bekwaam heid van de rechercheurs J. Brunt en Th. Spoor, zijn door hen gisterenavond omstreeks 9% uur in de Groote Houtstraat aangehouden en naar 't politiebureau geleid, een paar personen, die de vermoedelijke daders zijn. Het waren de 19-jarige P. S., een los werk man, wonende aan den Heerensingel, en de 16 jarige J. K., een loopknecht, wonende aan den Scheepmakersdijk. In. 't bezit van S. werd gevonden een zakdoek, terwijl K. een paar sok ken* droeg, welke beide voorwerpen vermoedelijk van den diefstal met braak bij den heer Pélerin afkomstig zijn. De aangehoudenen beweerden een en ander te Bloemendaal te hebben gevon den Huiszoeking. Bij een daarna onmiddellijk ten huize van de aangehoudenen volgende huiszoeking door de politie, kwam nog meer aan den dag! In de woning van S. werd gevonden Yz dozijn zak doeken, van 't zelfde soort als waarvan reeds één was in beslag genomen; een masker, pl.m. 100 sleutels, waarvan eénige tot loopers waren vermaakt en verder vele breekijzers, beitels en andere inbrekerswerktuigen, In die van K. vond de politie nog een aantal sokken, een ndderordelint ook dat was bij den fleer Pèlerin gestolen en eene hoeveelheid sleutels. Een en ander wees er duidelijk op dat men hier had te doen met inbrekers van profes sie, die er geheeLop ingericht waren om inbra ken te p.egen. De heeYNolthenius vond vol doende aanwijzing om over te gaan tot eene aanhouding van S. en K. De heler op het spoor! Inmiddels zetten politie en recherche hun onderzoek in de zaak voort en des nachts cm 2 uur had men eenige aanwijzing aangaande den vermoedelijken heler, een zekeren J. K., wonende in de Lange Begijnestraat 4. Te diens huize had hedenochtend op last van de justitie door de pol i tie in bijzijn van den substituut officier van justitie, Mr. Niessingh, den rechter- cominissaris Mr. Josselin de Jong en den waam. griffier eene huiszoeking plaats. Gemakkelijk ging dat éérst niet! Toen werd aangebeld werd K. rook lont niet open gedaan. Daarna werd op last van de justitie een paneel ingedrukt. Echter, nadat men eenmaal 't huis binnen was, had men K. nog niet. Die had 'm gesmeerd en was op 't dak geklommen, den kende daar een veilige schuilplaats te vinden. Nadat de vrouw van K. was aangehouden, vond men later K. in een bovenkamer. De man had van de beddenplank genomen een met 5 scherpe pati onen geladen revolver en riep uit „lk zal den heelen boel neerschieten! benauwend, oogehblik Dreigend stond hij daar' Dat was een benauwend 'oogenblik! Doch. K. kwam tot inkeer, hij bedacht zich en legde c'en cevolvei neder. Daarvan maakte de recher cheur Brunt handig gebruik om den revolver te grijpen, indien dat niet te juister tijd ware ge schied, wie weet wat dan nog ware gebeurd! Want K. had niet veel goeds in den zin. K.y werd daarop gearresteerd. De vrouw van K. is voor nader verhoor naar 't parket geleid en K. zelf is naar 't bureau van po litie overgebracht. Gelijk vanzelf 6preekt, had een en ander in de L. Begijnestraat heel wat volk op de been gebracht. De buit gevonden. Nader vernemen wij, dat betgeen door de inbrekers bij de inbraken was buit gemaakt, grootendeels is gevonden. Men is druk doen de aan 't inventariseeren daarvan. Een woord van hulde aan den waarn. commissaris van politie, den heer Nolthe nius en aan de rechercheurs Brunt en Spoor is hier zeer zeker op zijn plaats'. Door met wijs, beleid goed getroffen ver nuftige maatregelen en een mooie samen werking en veel activiteit is veel kunnen worden bereikt! Het zilver in beslag genomen. Even voor 't afdrukken van ons blad ver nemen wij nog, daj ten huize van K. al het bij de drie inbraken gestolen zilver bij den heer Schreuders werden alleen een paar biljartballen gestolen, verborgen in een va lies, is in beslag genomen. Een meevaller! Natuurlijk blijft de tijdelijke bijzondere bewakingsdienst m verband met de vele tijdelijk onbewoonde perceelen voorloopig gehandhaafd. Aan de veiligheid in de stad wordt nu goede aandacht geschonken! NATIONALE BÖND WAN MELKSLIJTERS IN NEDERLAND. Alhier is. gisterenmiddag, op initiatief van den „Nat. Bond van Mlksljjters in Neder- land," een vergadering van melkslijters gehou den, onder presidium van den heer L. D. Hey, den voorzitter van den Bond, ten einde voorbe reidende besprekingen e ïouden ten opzichte van de relingen, betredende den aanstaanden winter-melkprijg voor consumptie-melk. Ten slotte werd de volgende motie met alge- meene stemmen aangenomen: „De vergadering enz. verzoekt £üne Excellentie bet daarheen te willen leiden: lo. dat de Begeering aan de veehouders cc nsump t i emelkers) zoo mogelijk zooveel krachtvoeder verstrekt als voor een behoorlijke melkvoorziening voor de slijters^ en instand houding van beider bedrijf, noodig is; 2o. dat zoo min mogelijk versche óf kalf- koeien worden uitgevoerd: 3o. dat, indien de voorziening van consump- tiemelk in ernstig gedrang kome, dan door den Minister zooveel mogelijk de grenzen worden gesloten voor melkvee en melkproducten; 4o. dat de maximum krachtvoederprijs van dien aard zij, dat de maximum melkprijs maar een geringe verliooging behoeft te ondergaan. en meent Z. Excellenties aandacht te moe ten vragen, opdat voorkomen worde, dat de maximum melkprijs te boog worde opgevoerd, waarvan een sterk verminderde verkoop bet ge volg zou zijn, en aldus het bedrijf van de Neder- landsehe melkslijters in groote moeilijkheden zou komen." HET ZILVEREN PRIESTERJUBILEUM VAN DEN HOOFDAALMOEZENIER EVERS. Onder veel belangstelling heeft gisteren de zeereerw. heer F. J. H. Evers, hoofdaal moezenier van het Ned. leger te velde, zijn zilveren priesterfeest herdacht. Des ochtends werd door den jubilaris in de St. Jaeobus- kerk te Den Haag eene plechtige H. Mis opgedragen, welke o.a. door den oud-min. den beer Kolkman werd bijgewoond. Na bet Evangelie trad ais feestredenaar op de zeereerw. heer G. C. van Noort, pastoor der St. Willibrordus-paroohie te Amsterdam, die tot tekst zijner rede had gekozen: „Mag nificat anima mea Dominium Mijn ziel verheft den Heer," Lucas I, 46. Ter receptie, die de jubilaris des namid dags ten zijuen huize hield, verschenen o.m.. oud-minister Kolkman, majoor R. B. A. M. de Quay, jhr. Alting von Geusau, directeur- generaal der posterijen en telegrafie, lnit.- kolönel J. H. T. graaf Du Monceau, com mandant van bet regiment Jagers, vele marineautoriteiten, officieren van den staf der le divisie, enz. Behalve deze personen kwam nog de Raad van Bestuur der R. K. Militairen-vereeni- ging den jubilaris geluk wenschen. Door bemiddeling van kardinaal van Ros- sum ontving de jubilaris een portret van Z. H. den Paus, waarop de H. Vader eigen handig den tekst van den Pauselijken zegen had geschrevenmet zijn handteekening. Ook de opperbevelhebber van Land- en Zeemacht, generaal Snijders, kwam den ju bilaris complimenteeren. De eerste-lnitenant Sebaepman bood na mens vele Haagsche katholieke officieren een huldeblijk aan. Z. D. H. de Bisschop van Roermond heeft benoemd tot godsdienstleeraar aan het Gym nasium en de H. B. S. te Maastricht, den weleerw. zeergel. heer W. Bhoen en tot leeraar aan het Bisschoppelijk College te Roermond, den weleerw. zeergeL heer J. F. H. Poels, priester van het seminarie. BUITENLAND. NIEUWE GEVECHTEN AAN HET SOMMErERONT. PARIJS, 17 Aug. (Officieel). Aan hetSom- me-front deden wij hedenmiddag na een hevige artillerie-voorbereiding aanvallen, waarbij wij belangrijke terreinwinst behaal den. Ten noorden van Maurepas veroverden wij in samenwerking met de Engelsche troe pen een gelieele linie Duitsche loopgraven over een front van ongeveer' 1500 meter en bereikten wij op. enkele plaatsen den weg van Guillemont naar Maurepas. Ten zuiden van Maurepas werden alle vijandelijke stellingen ten oosten van den weg MaurepasClery sur Somme, over een front van 2 K.M. en een diepte van 3 tot 500 Meter na een hevig gevecht, waarbij de vijand zware verliezen leed, door onze infanterie bezet. Talrijke krijgsgevangenen vielen daarbij in onze handen. Ten zuiden van de Somme veroverden onze troepen .een krachtig, versterkt com plex Üuitsch'e loopgraven o."ér een van ongeveer 1200 meter tot zuidelijk van' Belloy en Sauterre. Wij maakten ongeveer 60 man krijgsgevangenen. WILSON'S BEMIDDELING INZAKE HET DREIGENDE SPOORWEGCONFLICT. WASHINGTON, 17 Aug. (Part.) President Wilson heeft een volledige regeling inzake' het spoorwegconflict geformuleerd^ waarin wordt voorgesteld invoering van den acht» urigen werkdag, geregelde betaling van overwerk en ond.erzoek van andere kwes ties, BINNENLAND. IJMÜIDEN. Brutaal. Hedennacht is door een tot nog toe onbekenden dief, de zware spiegelruit bij den goudsmid Kroonenberg met een steen verbrijzeld. Door de groote opening welke boven de aangebrachte besckermluiken ont stond, kon men door daar op te klimmen, juist de etalage bereiken, waaruit eenige gouden horloges en kettingen ter waarde van f 500 ontvreemd zijn. De bewoners heb ben van het stukslaan der ruit niets ge hoord, wel heeft een naast den winkel wo nende bakkersknecht welke zich op zijn ka mer bevond, iemand over het luik zien han gen en hem toegeroepen, waarna hij zich ijlings verwijderde. A AN TE BESTEDEN. Vrijdag 18 Augustus. SANTPOORT Gesticht Meerenberg door de commissie van bestuur de leve ring van snijboonen en enkele heerenboo- nen. TE VERKOOPEN. Vrijdag 10 Augustus. IJMÜIDEN Middenhavenstraat no. 10 des -nam. 2 uur notaris W. A. Dolle man te IJmuiden visseherijbenoodigdhe-' den, gereedschappen enz. IJMÜIDEN Hotel Augusta des avonds 7 uur notaris W. A. Dolleman het recht van erfpacht op een perceel grond met daarop gesticht pakhuis. PURMEREND. Kaas. Aangevoerd: 26 par tijen fabriekskaas 58.50; 66 partijen kien» boerenkaas 62.2 partijen commissie 50.50 9 partijen middelbare 05.per 50 K.G. Boter. Aangevoerd894 K.G. 1.60 a 1.70 per. K. G. Vee 511 rundei en, w.o. 260 vette 0.95 if 1.20 per K.G.28! melk- en Gelde 200 2.8CV handel stuk; 56 sioien; 18 paarden 130 450; 53 votte kalveren 1.fi 1.30 per K. G., handel matig; 251 nuchtere kalveren voor de slacht 14 ii 28, voor de fok 16 a 33, handel matig j - 170 vette varkent 0-95 a L05 per K. G., handel matig ;140 biggen 12 18, handel matig; 441' schapen 26 fis 40; 624 lammeren 18 fi 25, handel stug. Eieren. Kipeieren 7.60 fi 8.10 per 100. 200 zak appelen 3.a 8.50 per zak. 700 zak peren 3.-^. fi 12.— per zak. LEIDEN, 15 Aug. Vette varkens. Aangek voerd4 vette varkens, 14 licht soort. Geen noteering. BOVENKARSPEL. (Station). Prijsnotccw ring op TB Aug. Aardappelen. Koknang en Duel of Y.ork 1.40 a 1.85, kleine 1.00 fi 1.25. Blauwe en bonten 2 a 2.15, per 54 H.L. Aam voer 3217 zakken. Bloemkool, le soort 11.75 i 1625. 2e soort 6.75 a 9.25 per 100 stuk?. Aanvoer 25.035 stuks. Kool. Witte Buiten!, 142524. Buiten!, 375—1425. RoodaL Buitenl. ƒ9.501875. Binnenl. 4.508.25 peih 100 stuks. Aanvoer 75750 stuks. Peren 4.30 fi! 5.10 per Yz H.L. Aanvoer 13 zakken. Sla-f boonen, 2.05. Snijboonen, 2.60 per zak vaa' 15 K.G. Aanvoer 12 zakken. flll I I. II I 1 I*"!1'1!» naar waarnemingen verricht in den morgen van Donderdag 17 Augustus. Medegedeeld door het Kon. Ned. Meteoro logisch Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand: Haparanda 761.4. Laagste barometerstand: Helder 756.2. Verwachting tot Vrijdagavond: zwakkö tot matige windmit zuidelijke tot westelijke richtingen; meest zwaarbewolkt; mogelijk regenbuien met kans op onweer; zelfde tem peratuur. Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze innig geliefde oud ste Zoon en Broeder HENRICUS THEODORUS IGNATIUS, na voorzien te ziin van de H H Sacramenten der\Stervenden in den ouderdom van ruim 21 jaar. Uit aller naam, Mevr. de Wed. KLAUWERS TER BURG. Haarlem, 15 Aug. 1916 Ruychhaverstraat 14. Verzoeke van rouwbeklag ver schoond te blijven 4415 voor expeditiewerk cn een eenvoudige Juffrouw voor expeditie en kantoorwerk zaamheden, van 7 tot 7 uur. Leeftijd boven 20 jaren. Salaris naar bekwaam heid. Eigenhandig geschreven brieven onder No. 4454 Bur, van dit Blad. Verloskundige, opvolgster van wijlen Mej. GROEI DE VRIES. 4660 4464 AANBEVELEND. 4456 OUDSTE ADRES. - 4458

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1916 | | pagina 3