Advertentiën. O IF* E IT 1Gr HERFST- en WINTERSA1S0N H. WESTERKAMP 6R. HOUTSTB. 41 Ruime keuze in Fluweel, Zijden, Stoffen en Pelterijen. MM, Electriscbe Verwarmings-apparaten, Bondsgebouw LISSE. MARKTNIEUWS fill! Twee sofied gebouwde Huizen, „Algemeen Mocplotf TE KOOP AANSEBODEN Verstrekking vu goedkoope - brandstoffen. Gr. Houtstraat 50. Tel.Ini. 425. Nederlandsch fabrikaat wor den onder garantie ge leverd. 6518 Twee woonhuizen Een woonhuis Vrijwillige Openbare Verkooping. BERICHTEN- LAATSTE NIEUWS DENNENAPPELS beter dan vuurmakers. UIT DE ZAANSTREEK ZAANDAM» De sodialieten, onder He aus- jpfciën van den heer, Duys, hebben hier Zon- flag in tien „Tuin der Nederlanden" aan Pö Oostzijde, een anti-duurte-meeting gehoa- Nn, nadat voorar dén optocht had plaats feeïiad, waaraan vete "honderden manne'ü, brouwen en.... tinderen hebben deelgenomen. Te half twee begon de opstelling van den 4toet op den Burcht, vanwaar zich de Btoet ruim 2 uur in beweging zette, gaande Prins Hendrikkade, Skagerak, Zuiddijk, Wil- Pelminastraat, Hoogendijk, Czarinastraat, Ge dempte Gracht, Eustenburg, Stationstraat, wimastraat, Bootenmakersstraat, Westzijde, bo op brug, Oostzijde, Tuin Üer Nederlanden. Op het meetingsterrein varen een 40-tal Vereenigingen uit de provincie Noord-Hol land vertegenwoordigd en werd het woord gevoerd door de hoeren Duys en De Vries die beide de treurige tijdsomstandigheden Ivan socialistisch standpunt bespraken, als ook de tegenwoordige voedselvoorziening en Pet gebrek wat de bevolking te wachten Itaat, indien niet intijds wordt ingegrepen. Heftig en dus op de hem eigen wijze ging tic heer Duys te keer tegen de regeering, 'doch nog meer. hekelde hij het rijksgraan- bureau en zijn deskundige adviseurs en de groote knoeierijen die daarbij volgens spr. tobben plaats gehad. De heer. Duys eischtte van de regeering, dat zij alle voorraden levensmiddelen in be klag zou nemen om te distribueeren. Doet zij dit niet zoo voorspelde hij is aan haar Ne schuld! wanneer ue massa haar toe- Viucht neemt tot daden die wij anders af keuren, maar die dan niet uit zullen blij 'Ten. Het is wel opmerkelijk, dat 'de sociaal democraten in den laatsten tijd zoo roerig rijn. 't Is duidelijk, dat zij op die wijze de leiding over het revolutionaire volk, welke zij in de handen van Wijnkoop en diens handlangers zagen overgaan, willen herwinnen. Maar...., als zij alleen langs dien weg het roer weer in handen kunnen krijgen, wie hebben dan eigenlijk gewonnen? De anarchis tische socialisten of de burgerlijkdoende sociaaldemocraten? As. Zondag, den 7den October hoopt de ZeerEerw. heer J. Zwart, pastoor der St. Bonifacius-paroehie alhier, "den "dag te her denken, waarop Z.Eerw. vóór 40 jaren, dus in 1877, de H. Priesterwijding ontvtag. In afwijking met de jaarlijksche priester-jubi lea in het Bisdom Haarlem, welke den loden Augustus altijd plaats hebben, wordt het jubilé Van opzen beminden pastoor en de EE. hee- ren geestelijken, die tegelijk met hem de H H. Priesterwijding ontvingen, eerst den 7den October herdacht. Dsn len Januari toch van het jaar 1877 overleed Z. D. H. Mgr. G. P Wilmer z.g. Ofschoon de opvolger, Mgr. Snickers, wel reeds op 31 Juli benoemd was, iwerd deze eerst op 2 Sept. d.a.v. geconse creerd en in verband daarmee werd de datum der H. Priesterwijding voor dat jaar bepaald op 7 October. Hoewel de feestelijkheden, ter herdenking' van het priesterfeest van onzen pastoor eerst op Zondag 14 Oct. zullen plaats hebben, twij felen wij er niet aan of juist op a.s. Zondag den eigenlijken datum, zal het den beminden priester, die nu reeds sedert 1898 als herder dezer parochie hier gevestigd is, niet aan blijken van hartelijke belangstelling ontbre ken. De firma William Pont alhier^ heeft do uitkeering aan de gepensioneerden van f 8 per week gebracht op f 10 en aan de zen bovendien een duurtetoeslag geschon ken van f 3 per. week. Ook voor de vaste werklieden werd! de duurtebijslag verhoogd. ZAANDAM. De losse Eitkewerklieden, die voor 1 September 1916 de Riikswerkplaatsen hadden verlaten, waren Vriidagavond 28 September j.l. bijeen ter vergadering, in ca fé „De Pool" te Amsterdam. Het doel der biieenkomst was, de bespre king van de onbillijke bepaling, aangaande het terugbetalen van de gestorte pensioen gelden van bovengenoemde werkplaatsen, door den vorigen Minister van Oorlog, Z.Exc. Bosboom, daar het op die personen, die voor eerstgenoemden datum niet meer aanwezig waren, niet van toepassing was. Na eenige besprekingen werd een motie aangenomen, waarin de vergadering haar vertrouwen uitspreekt, dat zii wederom aan spraak kunnen maken op de door hen ge storte gelden. Onze vroegere stadgenoot, het Kamer lid, Mr M. Mendels, moet, naar „Het Volk" meldt, leen operatie ondergaan. Hij ïs daar voor reeds in een ziekenhuis opgenomen. WESTZAAN. Namens de verschillende bij bedoeld bedrijf betrokken organisaties, o.m. ook de R.-K., is aan de Gebr. Grootes, alhier een verzoek gericht: a. 2 loonsverhooging voor de arbeiders hoven de 18 3 aar, b. 1 loonsverhooging voor de arbeiders hen eden de 18 jaar, c. verhooging van den kindertoe slag heneden 13 jaar met f 0.50 voor ieder kind, en d. het loon der ongehuwde arbeiders in gelijken zin te doen opklimmen als dat van de gehuwden. KROMMENIE de hesr ten Wolde heeft (om gezondheidsredenen) ontslag genomen als l:d van den gemeenteraad. Wij hebben dus wel dra een verkiezing te verwachten ter ver vulling van twee vacatures. T)f volgen er soms nog meer? De afdeeling Krommenie van den Ne R.-K. Vakbond vergaderde Zondagnamiddag. De vergadering was buitengewoon goed be zoekt. Na opening met gebed en goedkeuring dor notulen bradhten de verificateurs verslag uit over de boeken, welke in orde waren bevon den. De volgende vergadering zal verslag van de Bibilloteek wonden gegeven. Deze zal spoedig weder worden geopend- Vervolgens werd er een plaatsvervangend lid gekozen voor den Oentralen Raad. Na stemming en herstem ming werd do heer J. van Eig gekozen, die de benoeming aannam. De voorzitter deelde medio, dat de distributie van zoolleer nu in vollen gang is. Hij lichtte deze zaak toe en merkte daarbij o.m. op. dat manschoenen, zelf- repaivatï© op 90 cent en hij den schoenmaker op 2,10 komen en zoo vervolgens voor vrouwen en kinderen naar verhouding. De circulaire van de Permanente Ooimmïssie werd voorgelezen, hieruit bleek dat deze voor den komenden win ter veel werk van de Regeering vraagt. In Assendielfti is ook een Distributie-oommis sio opgericht; daarvoor werd het bestuur dank geibracht- Ook is het niet onmogelijk dat Assen- delft een zelfstandige afdeeling kriisl). Deze zaak is druk in werking. De voorzitter deelde ook mede dat in Krommenie van goed'koopere brandstoffen wellicht nog iets terecht' zal ko men: het vraagstuk is bii den raad .aanhang!'g. Iedere gemeente heeft voor zt'ch zelf de taak hiervan werk te maken. Over de Centrale keu ken is nog niets definitiefs vastgesteld: maar zeker da. dait indien de kolenaanvoer zoo slecht blijft, het hier ook spoedig tot stichting van een centrale keuken zal komen. De focstvergadcri ngen werden vastgesteld op 21 Oct. en 28 Oct. De actiie tegen de kermi-s is nog in vollen gang. Na een geanimeerde rond vraag, waarvan verschillende ledien gebruik maakten, word dc vergadering met gelbed ge sloten. Maximumprijs petroleum. Dc Mi nister van Landbouw, heeft de maximumprijs voor den verkoop van petroleum voor huis houdelijk gebruik voor den kleinhandel met ingang van 2 October 1917. vastgesteld op f 0 44 per iter. Maximumprijs geraffineerd zout De Minister van Landbouw, heeft onder in trekking van het bepaalde bij! zijne beschik king van 3 April j.l. een maximum klein handel prijs van geraffineerd zout van 11 ets. per KG. vastgesteld. Vervoer van türf. De Minister van Landbouw heeft- nader bepaald Üat het ver boden is turf van de eene gemeenïe naar 0e andere te vervoeren. Dit verbod geldt niet, wanneer de zending vergezeld is van een toewijz/ngsbïijet get ee kend door de of namens den Directeur der Rijkskolendistribütie. Vervoer van calcium Carbid. De Minister van Landbouw heeft de verkoop, de aflevering en het vervoer van calcium carbid verboden; het verbod is niet van toepassing op hoeveelheden van minder dan 1 K.G. van het verbod kan ontheffing worden Ver leend onder daarbij1 zoo noodig te stellen voor waarden door den voorzitter of plaatsver vangend .voorzitter van de Toewijzingscom- missie .voor Kaarsen, schemerlichten en der gelijke, Parkstraat 103, te 's-Gravenhago Rijksbureau voor vischlever enz. De -Minister van Landbouw maakt bekend dat hij heeft ingesteld een Rijksbureau voor vischlever, haringvet en traan (R. L. T. B.j waarvan Itot directeur is benoemd do heer F. IJ. H. Schneiders te TJmuiden. Het bureau ïs (gevestigd te IJmuiden. Voorts fwordt medegedeeld dat de verkoop, de aflevering, en het vervoer van vischlever, haringvet en traan is verboden; het verbod is niet van toepassing op hoeveel heden traan van minder dan 50 K.G.van de verbodsbepalingen kan ontheffing wor den verleend, onder daarbij zoo noodig te stol len voorwaarden door het Rijksbureau voor Vischlever, haringvet en traan. Loonsverhooging Dp tfe sporen. In een onderhoud met de vereenigde spoor- weg-directiën is aan de vertegenwoordigers van het personeel toezegging gegeven, dat buiten de tot heden toegekende duurtetoeslag ingaande 1 Januari 1918 de extra-inkomsten maandelijks met f 10 zullen worden verhoogd. Maximumprijzen voor Appel eroop. De Minister van Landbouw heeft voor appelstroop maximumprijzen vastge steld, welke zullen bedragen: voor levering aan den grossier 0.G0; vooa* leverng aan den winkelier 0.65; voor leverng- aan den ver- bruker 0.70, alles per K.G. In de hier be doelde appelstroop mogen zch geen andere bestanddeelon bevinden dan appel- en peren- stroop, verkregen door voldoende indikking benevens glncose- en bietenstroop. Voor appelstroop, die anders dan de ge noemde bestanddeelen bvat, worden maxi mumprijzen vastgesteld als: voor levering aan den grosser ƒ1714 cent, voor levering aan den winkelier 20 cent, voor levering aan den verbruiker 25 cent, alles per K.G. De beschuitfabrieage. De beschuitfabri ekanten hebben voor de maand October de beschikking gekregen ovetr de hoeveelkid meel waarop zij hadden gerekend en dat zcoals wij onlangs mededeelden 50 pet. bedraagt van hetgeen n normale tijden werd gebruikt. Naar van bevoegde zijde echter werd op gemerkt, zou het bak-ken van beschuit zeer bemoeilijk worden, door de buitengewoon slechte kwaliteit van het meel. UIT ONZE VORIGE OPLAAG Winterdienst E. S. M. Met 1 Octo ber treedt bij do E. S. M. en E. N. E- I. de winterdienefcregelmsf in werking. De eerste tram vertrekt dos morgens om 6 uur naar Am sterdam en do laatste tram van Haarlem naar Amsterdam des n.m. 10.30 en van Amsterdam naar Haarlem en Za.ndvoort 11-30 n.m. De f,,aTn«> loopen om hot kwartier. Plotselinge sterfgevallen. De 28-jafige kantoorbediende V.. wonende te Zaan dam, zat gisteren te ongeveer half een in het café-restaurant der firma Brdhkmann. Groote Markt, teen hii plotseling dood neerviel- Ge constateerd werd hartverlamming. De 64-jarige G.. verblijvende in het gebouw Metro-pole'' van het „Leger des Heils," zakte aldaar gisterenavond te half tien in elkaar. Spoedig trad de dood in. Ook hier is hartver lamming dfe oorzaak. NEDERLAND EN DUITSCHLAND. Volgens een Reuterberioht uit New-York aan eenige blsflen, publiceert de New-York Times" een lang telegram uit Washington, waarin een overzicht wordt gegeven van de onderhan delingen, die zouden hebben plaats gehad tus- schen het Landbouw-export-bureau en het Duit- sche handelsagentsehap te 's-Gravenliage, over een Duitsch-Nederlandsdhe overeenkomst. Het heet dat de Duitschers verlangen ten minste 75 van den totalen boterexport. 66 2/3 proc- vana den totalen kaasuitvoartenminste even veel varkensvleeack en worst als naar andere landen wordt uitgevoerd (met inbegrip van de uitvoer naar Belgian Relief-commissie)ten minste 75 proc. van den groenten uitvoer en den eieren-export50 proc. van den uitvoer van vlas en ten minste dezelfde hoeveelheid vee en rund- vleesch als naar andere landen geexportoerd. Volgens het blad zou de regeering Idler Ver eenigde Staten deze overeenkomst onbillijk achten en zou er waarschijnlijk geen levens mnd- delenuitvoer toestaan eer de overeenkomst is gewijzigd. BOMMEN OP NEDEBLANDSCTT GEBIED. Men seint ons uit Sluis: Gisterenavond zijn bommen geworpen op Sluis. Het huis van den bakker C. werd getroffen, alsook het huis van den schoenmaker H., waar de kinderen reeds ter ruste lagen; dit perceel werd grootendeels vernield. Gelukkig ech ter werd niemand gedeerd. Vliegers waren den geheelen avond in actie en het lucht afweergeschut bestookte voortdurend de vreemde vliegers. Bomscherven zijn gevon den waarvan de herkomst nog niet kon war den vastgesteld. Vermoedelijk staat een en ander in verband met een bevigen aanval der Engelschen op Zeebrugge. LEIDEIN, 29 Septdmibar: Leadache cdarenvei- fömg. Totale aanvoer 1243 stuks. Export-kip- eioren van 12 tot. 12,30. Export-cenden- eieren van 10,70 tot 10,90. BOVENKARSPEL (Station). Prijsnotee- ring op 1 October. Bieten f 18.75—20 per 1000 stuks. Bloemkool le soort f 1113.50, 2e soort f6.25—8; 3e soort f22.20; fa briek f 10.75—12.50. Per 100 stuks. Witte koolf 22.50, buitenl. f 8.50—5; Roode kool f 4.25—5, buitenl. f 7—8; Gele kool f 5—6, buitenl. f 7.508 per 100 K.G. Uien groote gele f 4.50—4.60 per 50 K.G. Slaboonen 11.5C —2.55 per zak van 15 K.G. BEVERWIJK, 1 Oct. Veilingbericht van de R.K. Coop. Tuindersvereeniging „Kenne- merland". Sla le soort f 12,per 100 st. Spinazie f0.401.85 per kist; Wortelen 8 15 cent per bos; Komkommers 49 ct. per stuk; Andijvie 25 ct. per struik; Spruitjes 5080 ct. per ben; Groene kool le soort 1116 ct., 2e 60ort 6—9 ct.; Roode kool 914 ct., Witte kool 711 ct., Bloem kool "916 ct. per stuk; Snijboonen 2432 ct., 2e soort 718 ct.; Fijne tros 2032 ct., Groote tros 1926 ct,, Stam trosboonen 16—24 ct., Dubbele stam 1118 ct. per Kg.' HAARLEM, 1 October. Groentenmarkt. Appelen 1015 ct. per pond; Peren 1216 ct. per pond; Aardappelen f 3—2.75 per zak: Bloemkool f 2018 per 100 stuks; Savoie kool f 2522.50 per 100 stuks; Roode kool 78 ct. per K.G.; Witte kool f 53 per 100 K.G.; .Uien 6—5 ct. per pond; Wor telen f 22—20 per 100 bos; Spinazie 5— IC ct. per K.G.; Heerenboonen 14—30 ct. per K.G.; Snijboonen 2045 ct. per K.G.; Ci troenen f 8—4 per 100 stuks; Andijvie f 2— 4 per 100 stuks. ^TELEGRAFISCH* WEERBERICHT Medegedeeld door liet Kon. Ned. Meteorol. Instituut te De Bildt. Naar waarnemingen in den morgen van 20 ctober. Hoogste barometerstand nabij 770 m.M Zuiid-Oost Duitechlandlaagste baiwmteeretand 765,7 m.M. IL&rnoeea-nkï. Var wachting (van den avond van 2 Octobe tot dien avond van 3 October): Meest me''ge Zuidelijke tot Zuid1 wes tel ij ke wind. toenemen de bewolking, aanvankelijk neg weinig of ge„r> regen, lator meer kans op regen in het Westen Amsterdamsche Beurs (opgegeven door DE SPAARNE-BANK Anaconda Copper Smelting Ref. Car Foundry, gew. Kansas City, Marine, Marine, pref. 87 88 Mexican, 2. Missouri, K. T. gew. 6 Pittsb.Coal,depcert. South.Railway,orig. Denver Rio, gew. Chicago Rock Island 55 Steel, gew. 107 Atchis.Topeka, 99 Union Pacific, Kon. Petroleum. 560 Bodjong Suiker. 121 Handelsver. A'dam 469 470 Pagottan 220 Suiker Cultuur 185 ïfc 41/2°/o Nederland 5 - Peru, gewone Peru, pref. Amsterdam Serdang Amsterdam Rubber Nederl. Rubber 128 134 134 Gec. Hol. Petroleum Orion 74' Dordtsche, gew. 209 United Cigar. 39 Prolongatie Heden overleed, na voor zien te zijn van de H.H. Sacramenten der Sterven den, onze innig geliefde Echtgenoot en der kinderen zorgzame Vader, ADRIAKUS I. VAM DER PfiïïE in den ouderdom van 41 jaar. Wed. J. v. d. PUTTE- VAN BAKEL 5155 en Kinderen. Haarlemmermeer 30 Sept. 1917. Den 17en October hopen mijne geliefde Broeder en Zuster C. EMMELKAMP f en LOUISE C. KITSELAR, hunne 50-jarige Echtvereeniging f te herdenken. E. EMMELKAMP. Receptie; 14 October, van 2^-4 uur, Jansstraat no. 9, te Haarlem. 5152 QPEUBBüRE Kennismaking Jongmensch, 24 jaar, goede po- jsitie, net uiterlijk, zoekt kennis- 1 making met «eisia-uit den bur gerstand. Brieven, liefst met por tret, hetwelk geretourneerd wordt, onder no. 5139 Bur. v. d. Blad. i K. wed., 42 j., wenscht in i kenni» te komen met R. K. jonge d. of wea. om een huwelijk aan te gaan. Br. onder No. 5133 bur. v. d. blad. Op netten stand te Haarlem of omgeving voor stil gezin zonder kinderen gevraagd Oogem. Kamers, Br. fr. no. 8139 Bur. y. d. Blad. BEVRAAGDi «n Wagenmakereaankomeling en eta Leerling, bij W. v. d. BERO, Kloosterstraat 11. Notaris J. A. WILKENS, te HAARLEM, is voornemens op Maandag 15 Oct. 1917, a.m. na 6 uur, in het ALGE MEEN VERKOOPLOKAAL a. d. Nieuwe Gracht no. 74, te Haarlem, publiek te verkoopen: afzonderlijk en gecombineerd: met opgetrokken gevels, get. 77 en 79 en Erven, te Schoten, aan de Dr. Leydsstraat, kad. Sectie B, nos. 3488 en 3489, samen groot 1 A. 57 c.A. Verhuurd bij de week. Aanvaarding en betaling vóór of op 26 November 1917. Bezichtiging Dinsdag en Donderdags, alsmede op den ver koopdag n.m. van 2—4 uur. Nadere inlichtingen ten kan tore van voorn. Notaris, Wagen weg 58 en aan het Kantoor van Vaste Goederen van C W. JAN SEN HENDRIKS, Raadhuisplein 27, te Heemstede. De Commissie van Bestuur over het Gesticht „Meerenberg", nabij het station Santpoort—Meerenberg, zal bij inschrijving in het openbaar AANBESTEDEN OP Vrijdag 12 Oct. (917, des voormiddags ten II ure, in een der lokalen van het Gesticht, de levering gedurende het tijdvak 1 November 1917 tot 1 Februari 1918, of van 1 November 1917 tot 1 Mei 1918 van het benoodigde Rundvet Kalisvieesch 520 De inschrijvingsprijs voor drie of zes maanden wonderlijk te ver melden. De voorwaarden van aanbesteding met gezegeld inschrijvingsbiljet zijn tegen betaling van 80 cent verkrijg baar bij den Administrateur van het OethdA <102 Ten overstaan van den Notaris R C. A. v. CRANENBURGH te HAARLEM, zullen op Maandag 15 Oct. 1917 's avonds 7 uur, in het Nieuwe Gracht 74, te HAARLEM publiek worden geveild de navol gende perceelen te Haarlem: en Erven aan de Leidschestraat 146 en 148, ieder verhuurd voor 3.— per week. en Erf aan de Bakkumstraat 8, verhuurd voor 2.10 per week. Aanvaarding bij de betaling van koopprijs vóór of op 26 No vember 1917. Bezichtiging: Dinsdags, Don derdags en op den verkoopdag, telkens des middags van 2—4 uur. Breeder bij biljetten omschre ven. 5162 Nadere informatica ten kantore van Notaris VAN CRANEN BURGH voornoemd, Kruisweg No. 72. Ter overname aangeboden een VoederketeB inhoud pl.m. 80 Liter, door P. SCHOONEN, Landzicht, Lisse. De Commissie van Bestuur over het Gesfioht Meerenberg nabij station Santpoort-Meerenbprg zal bij inschrijving in het openbaar aanbesteden des voorm. 11 uur in een der lokalen van het Gesticht de levering gedu rende het tijdvak 1 NOVEMBER 1917 tot 1 MEI 1918 van de benoodigde BOTER geraamd op 250 K.G. p. week Zoete Melk 600 liter p. dag Karnemelk „3500 „p. maand De voorwaarden van aanbesteding met geregeld Inschrlivingsbiljet zijn tegen betaling van 80 cent verkrijg baar bij den Administrateur van bovengenoemd Gesticht. 5101 Dennenstompen, het beste brandhout en het voordeeligste van alle brand hout, gekloofd of ongekloofd, per wagon of per schip verkrijgbaar aan concureerrenden prijs bij j.H. QIELEN bij de nieuwe school te Helden, Graahoelg Limburg. 5142 MELKNOOD. 5173 Nog eenige kisten gecondenseer de melk te koopbij 24 blik flinke korting. J. BURGLER, Kruis weg 31. Notaris J. RATELBAND, te Haariem, is voornemens op Zaterdag 6 October 1917, des namiddags na 5Uj uur in, ,,'t Notarishuis" te Haarlem, in het openbaar te veilen: Een betimmerd ruim Winkelhoekhuis, met vrij opgaande So venwoning en ERF en grooten overwelfden KELDER, zeer gunstig gelegen te Haarlem op een der mooiste punten aan de Groote Houtstraat, op den hoek van de Kerkstraat, no. 154 zwart en rood, kadaster sectie C nummer 1697, groot 83 centiaren. Het perceel heeft twee uitgangen in de Kerkstraat, is voorzien van gas- en waterleiding, terwijl in den win kel en de etalages installatie en ge leiding is voor electrisch licht. Bezichtiging Dinsdags, Donderdags en op den verkoopdag, telkens van 2 tot 4 uur. Het perceel kan dadelijk na be taling van den koopprijs worden aanvaard. Breeder bij biljetten omschreven. Inmiddels uit de hand te koop. Nadere informatiën te bekomen ten kantore van genoemden Notaris, Wtlhelminastraat 63. 4621 Het FOTOGRAFISCHE ATELIER van J. PBrtzgen, Kruisstraat 4, is tijdelijk verplaatst naar Janssf raat 49.5161 Aanvraag-formulieren voor hen wier namen aanvangen met de let ters E, F, G en H kunnen worden afgehaald op Woensdag 2 October a.s. des voormiddags van 9—12 uur aan het lokaal Spaarne 92rood. Ook zij wier namen aanvangen met de letters A, B, C en D en nog verzuimden een formulier te ont vangen kunnen dat terzelfder tijden plaats nog bekomen. 5134 Woensdag van af 4 uur MUZIEK, Vrijdag a.s. 7 uur Prijsjassen om Paling, IN LEG GELD 40 CENT. >4 JER. KOELENWIJN. Pachter. Toezending franco rembours, 1 mud dennenapptte, zonder embal lage f. 1.50, met emballage f 2. W. JANSEN. 5138 Kerkstraat 157 Dongen. TE KOOP pijn. IV. Hectare Voederbieten, Barrus van Sludstreep, vol land, en pl.m. 4 Hectare Voederbieten, Jaapjespeen, in bollenpaden, best gewas, staande te Anna Pat*- lowna, aan vaarwater, desverkie- zend franco schip te leveren. Ie bevragen firma W. SEIGNE iIE, Heemskerk. van 1 Oct. '17 "oris. Eerste koers i weede koers 151 ijg 152 151 7'g 96 s4 97 97 l.« 72 1)2 72 7/s 72 1510 Erie, 23 16/16 23 3,4 23 7,8 20 5|g 20 5 ie 30 8/16 301<2 3012 87 1/2 9 5/16 9 5,8 61(8 45 718 46 3ig 46 1,4 25 3,4 25 t2 25 9/16 10 3,10 10 i;4. 10 3-8 55 7-8 107 3,4 108 1,16 99 mie 136 ii4 135 135 ine 559 1/2 560 1'2 124 467 1'2 220 181 I14 101 1/8 101 1,16 100 11/10 100 3/8 8 3,16 8 1» 30 9/ie 30 13,,0 161 1/2 161 i2 239 243 244 l)2 201 7/8 204 205 14 741)2 7412 208 7 8 39i'2 39 l-io 2 3,4 2 3 4 HUWELIJK. op Vrijdag 12 October 1917,

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1917 | | pagina 3