STADSNIEUWS SST,/?» M* LAATSTE NIEUWS 421e Staatsloterij. Voor do leuzen: kookt uw melk en sctilit uw truit. De Voorzitter ziet hierin geen heil. Men voort zich aan dergelijke raadgevingen niet. Hierna ging de Raad in geheime zitting. De namidtiagziiting begon met het afleggen der eeden door den neer Box. Hij werd door den voorzitter welkom geheeten. Aan de orde was de wijziging van de ver ordening van het politiepersoneel. Dc heev iooy betuigde zijii dank voor do wij- ze, V. atop B. en W. tekening hebben gehouden met de wenschen in het aideelingsonderzoek ge uit. rtij bepleit zijn voorstel en meent dat het ge tal 12 kan teruggebracht worden tot 11. Hij u.ad gaarne gezien dat ook voor de politie de 4b-ui ige werkweek was ingevoerd. Spr. wil een politiecorps bestaande uit driemaal drie agenten voor den gewonen dien6t, een agent voor de recherche, een reserve-agent en êen hoofdagent, wat nog één agent minder is dan B. en W. voorstellen. De heer Blom is het met den heer Hooy niet tens. Hij berekent dat minstens 12 dan noodig zijn. tr moeten minstens 2 reserves zijn met het oog op de vrije dagen en de vacantie. Bo vendien is 'n rechercheur noodig. Spr. acht voor 3clioien*twee agenten op straat te weinig. B. en \V. erkennen in hun stuk dat met 12 agenten Schoten feitelijk onvoldoende beschermd is.Vvant ook des nachvs heeit Schoten recht op beschei- ming. tn ook üud-Schoten heeft recht op be- scneiming. Spr. maakt er B. en W. een grief van dat zij aanvankelijk 12 agenten wilden en nu hun voorstel wijzigden. De financiën mogen aier geen overwegende rol spelen, De heer v. d. Vali bepleit afschaffing van het klassesielsel voor de agenten. De lieer Klein is voor het voorstel van v an B. en .W. De lieer Verkooy wil, zoo vis het unificatie- rapport wenscut, zooveel mogelijk de emoiu- tnenten atscüauen. Daarom is hij ook. tegen vergoeding, voor het bezit van jo lae-ciipio- ia ilij betwist de juistheid van het ver- wijt des heeren Kiem, die de politie ver woei dat zij salarissen .vroeg voor le en 2e> K.,as agenten, hoewel de Bond afschaffing der klassen wil. De plannen bestaan nu een- maal en daarom lag het voor de hand dato zij salaris sen vroeg volgens het bestaand stelsel. De Voorzitter verdedigt dan zijn houding dat hij aan de wenschen van de wethouders a tegemoet gekomen. Hij meent dat liet met net voorgestelde geiai wel zal jjaan. mocht blijken va,n niet, dan zal lyj niet jchromen uitbreiding vcor te stellen. De neer Bioin meent dat deze proef een nlslukiviug moet worden en zal daarom te ven het voorstel stemmeq. De heer Verkooy meent dat zij het wel luimen wagen, vooral nu de moeilijkheden der laatste jaren, wel in hoofdzaak vooroy '"cc lieer Hooy is o /ertuigd geworden door de argumenten van vrije uagen en vacantie >n zal zien nu neerleggen bij het voorsten ran B. en ,W. Ook spr. is tegen de aanstel ling van hoofdagenten. i,e Voorna er vtrueaigt liet geven vanvcr- Koeding v\.o.- uipioma. Het is een prikkel urn dat te ver-werven eu dat kan niet anders tan ten goede komen aan het iO.itiecorps. De lieer Blom neemt acte van net gespro kene door den heer Bies, dat B. en .\V. üieen maar uitbreiding voorstellen o.n bet iriepioegensteisel in te voeren. De heer. Ver- Itoov zegt dut er mets geueurt. .Vo.gens zyn ueenhig is dat moge.yk, maar spr. neiinneit zkm nog het diefstaneoje aan tie gasiaüriek, aan de Reiniging; in de tironjéstraat, enz. Lr geoeurt nog wei eens wat zeO nu en dan. Maar bovendien moet de pontic mLchrij ven vooi'KO.nen. Voor spr. is de toestand zoo, lat liy '3 avonds Laat niet meer te voet naai' huis gaat; - 1 Langdurig werd gediscussieerd over. de vraag oi de agenten ie kias tot hoofdagenten, moeten worden aangesteld. De heer Hooy, bujit bij zijn meening dat poiitie.diploma's niet be.OJiid moeien .wor den net zoo min een LO-xaouder extra ver reed wordt roor zijn uijnoma. Met den heer Bmni versceiLt nij van meemng dat het kwar tier zoo oaveiiig is. Spr. durft gerust des rachts adeem over de straat te gaan. De heer Blom repliceert nog op dit laat ste en handaaart zijn meening. ue lieer Blom stert \oo* óuui te stollen 1 hoofdinspecteur, 4 hooidagenten en 9. agen ten van politie. -Het voorstel van den heer Blom werd ver worpen met li4 stemmen. Voor. de heeren v. d. Vail, Box, Verkooy m Blom. Het voorstel van B. en SL werd aange nomen. De heer Klein gaf te kennen zich te heb ben vergist bij de stemming over het amen dement Blom. De heer .Verkooy wil die vergissing dan zoed maken. He uitslag zou dan 5 5 stem men geweest zijn. Hij stelt voor over. het voorstel opnieuw te stemmen. He heer Blom is er tegen om op zoo'n besluit terug te komen. .Wij scheppen daar mede een precedent en het is niet de ge woonte. Spr. is er tegen hoewel hij daar mede een gedachte van hem zelf niet in vervulling ziet gaan. Het voorstel io. intrekking van het raads besluit werd aangenomen. De heer Bies begint nu weer over het voorstel. Hij r.ojint de gevraagde argani- satei in hoof dage ntejri enz., onzinnig voor een corps als dit in Schoten. Thans komt opnieuw in stemming het voorstel-B.om met het gevolg dat de stem men nu staken, zoodat in een volgende ver gadering de beslissing zal vallen. Daarna is aan de orde dje behandeling van het unificatie-rapport. De heer Verkooy noemt het rapport de noodkreet der werklieden en ambtenaren in dienst der gemeente, uitgelokt door de tijidis- omstandigheden. In den tijd, verloopen tus- gchen de indiening van het rapport en nu, is de toestand nog erger geworden. Spr. meent dat dit niet met loonsverhoogingen is goed te maken. De regeering zal moeten ingrijpen. Aan de verst strekkende verzoe ken, die* daarna ingekomen zijn, zou spr, willen voldoen. Echter niet aan het ver wek om een uitkeering ineen?. Aan het ver wek om 90 cent too to voegen wil spr. tegemoet komen Dari komt men OD i 30. wat ongeveer overaL betaald wordt Met het toe kennen van verhoogingen is de commissie niofc zuinig geweest, omdat de verhooging ongeveer 100 pCt van. 1914 bedraagt. Toch stond men er in 1914 beter vcor. Verder zijn er in het rapport leemten, waarop, spr. straks wil terugkomen. De heer v. d. Vali'heeft ook lof vcor het rap port. Op verschillende onderdeden temt spr. terug, het gevraagde door de organisatie is het daximum wat spr. kan toestaan. Spr. hul digt niet wat in een der commissies is gezegd dat al moest het percentage 10 worden, dan moeten de werklieden een goed loon hebben. Spr. wil rekening houden met de draagkracht van de ingezetenen. Spr. wil niet meer geven dan in particuliere bedrijven wordt betaald. De Voorzitter brengt hulde aan de unificatie commissie en maant aan rekening te houden met de draagkracht der gemeente, al zullen wij zigingen hier en daar noodig blijken. De heer Souverein constateert dat door de gemeente aliijd het bereikbare is gegeven aan naar personeel. Óver het algemeen zal spr. zich houden aan het rapport, dat z.i. een goed loon voorstelt.. De heer Blom rectificeert het verslag wat be treft de passus van de 10 pet. Hij heeft gezegd in de aideeiing dat alleieerst de werklieden een behoorlijk toestaan moeten hebben en dan zou de overweging van het percentage niet den door slag mogen geven, maar hij heeft niet willen zeggen aat nu het percentage tot 10 pet. moet worden opgevoerd. De heer Hooy dankt, mede namens de andere leden, voor de woorden van lof aan de unifica tie-commissie toegezwaaid. Er zijn misschien zwakke puntjes. Dat is mogelijk, maar men zij met wijzigingen toch voorzichtig, want het hangt altijd aan elkaar, in antwoord op den heer Verkooy zegt spr. dat hij ook niet meer zoo enthousiast staat tegenover het rapport als in het begin. Toch geiooit spr. dat de toe stand in den allerlaatsten tijd wat beter wordt. Maar spr. gelooft dat de genezing met alleen in loonsverhoogingen is te vinden en ieder raads lid kan op zijn steun rekenen voor een voorstel om te onderzoeken hoe verbetering in den toe stand kan worden gebracht. Wat den achter stand betreft, waarover gesproken is, meent spr., dat in deze gemeente altijd vrijwel de loonen parallel zijn gegaan met de behoeften, al geeft spr. toe dat er acnierstand bestaat. Met den heer v d. Vall is spr. het eens dat wij eens moeten' nagaan wat in de particuliere bedrijven betaald wordt. Verder bepleit spr. toekenning van den kindertoeslag en vraagt dat de Raad daarover zich allreerst uitspreekt om zich daar- mede aan de zijde der minderheid van de com missie te scharen. De heer Verkooy verklaart zich tegen du in stituut van kindertoeslag. De heer Kiein zegt dat zijn partijgenoot Ver- van dan toesla* te behandelen in volgorde van het rapport. (Slot volgt morgen.) SCHOTEN. De Wraak der Yrijz. Dem. De Vrijz. Dein. blijken in een. dezer dagen, gehouden ver {rader inn de houding der A. P. ten opzichte der "Vruz. Dem. te hebben besproken. Nadat deze zaak uitvoerig door bestuur en De afd. Schoten van den Vryz.-Dem. Bonn, in vergadering büeen op Vrijdag 26 Septem ber 1919, protesteert ten sterkste tegen de eigendunkelijke handelwijze van die atd. Schoten der S. D. A. P.. om bia 't geaneen- sohappelijk overleg der raad fracties betrex- fende !t vaststellen van een Bemeeiiscliappehte werkprogram en de wethoudersverkdezing, de V -D. raadsfractie geheel uit te sluiten. De afd. Schoten van dep V.-D. B. beschouwt deze daad als geheel in strijd met den geest van dezen tijd, ondemocratisch en ontactisch in hooge mate, en kan zich ten volle ve-reeni- gen met de houding, die de V.-D. raadsfractie tegenover dit betreurenswaardig optreden dat de S.D.A.P. heeft aangenomen en zal aanne men. De afdeeding zal èn hij Gedeputeerde Staten èn bij 't gemeentebestuur van Haarlem adhacsie betuigen met het voorstel, om geheel Scheten bij Haarlem te aunexeeren. BLOEMEND AAL. Gemeentebegrooting. Verschenen is die- gemeentebegrooting, sluitende in ontvangsten en uitgaven met een bedrag van totaal 950.000. Voorgesteld wordt nit den post Hoofdelijke Omslag een bedrag te putten van 530.255 (v.j. 326.571). De overige belastingpasten blijven vrijwel ongewijzigd. De grootste verheugingen ko men ten laste van de posten betreffende de salarissen van, gemeentepeorsoneel en onder houdskosten. De actie van bot Ambtenaarspersoneel. in Rijksdienst. iN>a afloop der vergadering van die Tweede Kamer, waarin de interpellatie-Helsdingeu aan de otrde was, vergaderden de ibesturen van den Centr. Nederl. Amlbt. Bond-en dien Centrallen Bond van P. T. en T.-personeel ter bepaling van hun houding. Do door do Re- geoning, diaadbii gesteund door do gelieele Rechterzijde, over do motae-Helsdimgen aange nomen houding werd ten zeerste afgekeurd. Men was algemeen van meening, dat mot do gedane toezeggingen geen genoegen kon wor den genomen. Waar echter, naar verwacht mag worden het hier ter stede aanhangige wetsontwerp spoedig aan de orde zal worden gesteld;, toesloten do besturen de openbare be- haindeiinie daarvan af te wachten dn het zeer stellige vertrouwen, dat alsnog do Regeering aan de Kamer tot het nemen van verder gaande maatregelen zullen kunnen besluiten. De reet van de besprekingen werd aan de dntusschen te voeren actie gewijd. NIEUWE NEDERLAAG DER BOLSJEWIKI. PARIJS. 30 Sept. Men seint uit Taganrog naar Konsta ntinoped dat Vorouege door do troepen van generool Mamontoff ie genomen. Na do inneming der stad nam do cavalerie het station Lisiki, een nit strategisch oogpunt zeer belangrijk knooppunt. Mamontoff zal nu in staat zijn zich met Dendkin te vereenigen. Ui) d-1**-» «POJ-a*-—:W<—diau 90.000 roodlf» #ol~ daten ontwapend, vele gevangenen gemaakt en werd veel oorioeömatenLaal buit gemaakt. DE ALANDS-EILANDEN. BERLIJN, 30 Sopt. De door Clomenceau aangekondigde oplossing dor Alands-kwestie ten gunste van Zwedien heeft in Rusland pijn lijke verrassing veroorzaakt. JElufvudstadebla- dot' verklaart, dat de Fimsclie openbare mee- ninsf daarover in hooge mate verontwaar digd ie. HET NIEUWE ROEMEENSCHE KABINET PARIJS. 30 Sept. De koning van Roeme nië heeft Vaitoyano. den minister van oorlog, uit het kabinet Bratianu, belast - et die vor ming van een nieuw kabinet. Vaitoyano, heeft zich de medewekmg van verscheidene generaals verzekerd alsmede van de vertegenwoordigers van Zevenburgen, Besaarabië en do Boekowdua. Hot nieuwe Kabinet zal een concentratieka- binet worden, onafhankelijk van alle partijen. STAKING BIJ DE STEEL. NEW-YORK, 30 Sept. Heden ia do staking begonnen 'bij de Bethlehem Steel Corporation fabrieken. Mr. Dr. van Groenendael. DEN HAAG. In baar vergadering van 1 dezer, waarbij de heer van Groenendael te genwoordig was, heeft de R.-K. Kamerclub met algemeene stemmen uitgesproken, dat de heer van Groenendael niet langer lid van de club kon zijn. AGENDA 2 OCTOBER, Sociëteit „Sint Bavo". Smedenpatroons, 7 u. Haven en Transport 8 n. Armbe stuur St. Joseph, 3 u. - Stationeperfioncel, 8 u. Reehtsk. advies half 9. R.-K. Es perantisten. Groote Kerk. 2—3 u. Orgelbespeling door den heer den heer Louis Robert. Museum van Kunstnijverheid. 10—5 u. Tent oonsteljing. Centraal Theater Bioscoopvoorstelling. JDe Kroon". Bioscoop-voorstelling, Martha-vereeniging. 8—9 u. Schouwburg Jansweg. 8 u. De Lucht vaart en het luchtverkeer. Elisabethsvexeeniging. 1—2 u. Bisschoppelijk Museum. lederen werk dag geopend. De Staking in de binnenwaart opgehewen. Héden is de staking in de binnenscheepvaart opgeheven. De eischen der arbeiders zijn alle ingewilligd. Misschien zal reeds hedenmiddag de arbeid worden hervat. Omtrent de uitsluiting bij de firma Cohen-en van der Laan, kunnen we het volgende mede- deelen. Hedenochtend hebben de arbeiders aan de fa briek van de firma Cohen en van der Laan zich wederom aangemeld tot het hervatten der werk zaamheden, volgens de eischen der directie. De firma Cohen en van der Laan verklaarde zich hedendorgen in een conferentie met de christe lijke fabrieksarbeider» bereid, tot het weer doer* hervatten der werkzaamheden. Op deze confe rentie werd tevens verklaard dat het hoofdbe stuur de weigering der arbeiders afkeurde en namens hen verontschuldigingen aanbood. Annexaties. Ged. Staten van Noord-Holland hebben vastgesteld en aan den minister gezonden een wetsontwerp tot regeling en tot wijziging van. de grenzen tussehen de gemeente Am sterdam en West- en Oostzaan. Diemen, Ouder- en Nieiuwer-Amstel; tot bijvoeging van een gedeelte open water van het IJ en van de Zuiderzee en tot annexatie van de geheele gemeenten Sloten. Watergraafsmeer, Buiksloot, Nieuwendam en Ranedorp. Prjisuitdeeling. De prijsnitdeeling. van de kinderen, dóe met goed gevolg het school-esamen bobben afge- legd zal 1 October plaats hebben. „Sint Raphael". j Gisteravond hield ,,Sint Raphael", een druk bezochte vergadering in het gobouiw der Sint Jozefsgezellen. De voorzitter deelde den uit slag mede van de conferentie in Utrecht. "Medegedeeld werd, diat voor het laatste kwar taal een uitkeering ineens zon worden ge geven van een maand salaris met een minimum van 100. Voor het loase personeel zal een. nadere regeling getroffen worden. Onder applaus' werd besloten een motie te zenden aan het 'hoofdbestuur van dank en ver trouwen. Een slachtoffer van frauduleuzen handel in brandstoffen. I Van een bewoner aan de Dreef alhier, zijm I heden door de controle van het brands toif- fembureau afgenomen 10 H.L. brandstoffen, welke hij buiten de desbetreffende distribu tie had gekocht. Programma van de orgelbespeling in de Groote- of SL Bavokerk alhier, op Donderdag 2 October a.B., des namiddags van 23 uur, door den beer Louis Robert: 1. Herr Gott, Dioh loben wir, J. S. Bach; 2. Fantasie, J. G. Töpfer; 3. Gantabile, Oés. Frauck; 4. Songe d'enfant, Jos. Bornet; 5. a. Sarabande seeplica, b. Waehet auf, ruft uns die Stimme, Sigfrid Karg. Elert; 6. Medi tation, Alph. Mailly; 7. Marebe Religieuse, C. Saint-Saëns. DE FABRIEK GROOTES. Volgens mededeel ing van de firma Grootes aan enkele personen, deel uitmakende van haar personeel, wordt de fabriek van die firma opgeheven voer Haarlem, zoodat de firma Grootes enkel haar fabriek in West- zaan exploiteert. Bij informatie bleek ons de mededeeling, dat de fabriek wordt opgeheven, met de waarheid te strooken. Een Jubileum. Op 6 October, zal het veertig jaar gele dein zijn, dat do heer K. Javaux, Prinsen hof alhier, zijn ambt van bewaarder, aan het Gymnasium aanvaardde. Naar. wij vernemen* zal dit heugelijk feiit eenigszins feestelijk herdacht worden op Ma^nidag *js. te twee, ure ia d|©n Schouw- burg aan den jansweg, waai' ongetwijreio, velen zich heen zullen begeven om den hoog- geaclden Jubilaris geluk te wenschen. De maximum-melkprijs. De minister van Landbouw heeft met -in gang van 6 October a.-s.voor volte melk, on verpakt-, vastgesteld een maximum prijs i-n den kleinhandel van 20 cent per liter. Het Koninklijk bezoek aan Groningen. Men meldt ons: de tocht van het koniukl;jk Echtpaar door stad en provincie, was een wa re zegetocht. HENRI PIELAGE. Den 15en November a.s. hoopt de lieer Henri Pielage alhier den dag te herdenken, waarop hij voor 25 jaren voor het eerst optrad als koordirigent. De besturen der zangvereenigin- gen Gemengd Koor „Onder Ons," Liedertafel „Haarlem's Zang genot" en Kinderkoor „Prinses Juliana" allen te Haarlem, van welke vereenigingen de heer Pielage thans directeur is, hébben gemeend, dien dag niet onopgemerkt te moeten laten voorbijgaan.. Wegens plaatsgebrek op heden volgen mor gen nadere mededeelingen. Eiectriseh licht Alle bewoners (gezinshoofden) der Velsoiv straat Oostzijde hebben op drie na aan het gemeentebestuur van Haarlem vert&ooht een kabel te doen leggen aan hun zijde, opdat ZÜ eiectriseh licht zullen kunnen krijgen. De kabel toch in Augustus aan de overzijde der straat gelegd', ligt 20 of 21 Meter van hun woning en zou bij aanleg van eiectriseh licht tot groote kabelkoeten noodzaken. EEN R.-K. BEVOLKINGSREGISTER. De reed® geruimen tijd in den boezem van het plaatselijk comité, der K. S. A levende plannen tot oprichting van een Haarlemsoh R.-K. bevolkingsregister beginnen nu zoodanig te rijpen, dat, aan do uitwerking van heit id»e een begin van uitvoering wordt gegeven. Uit liet comité der K. S. A. was een commis sie gevormd, die biet. plan nader zon ontwik kelen. Deze commissie, toestaande mt dé heeren Mr. F. M. J. Hagemeyer, Mr. J. B. Bom&na, G. F. H. P-aetoo-r en J. J. Brinkman, heeft glis- terenaivond vergaderd en toesloot de Koninklijke goedkeuring op de statuten der veieeniging aan te vragen en tot dékking der koeten een obliiga- tiepremdeteening uit te schrijven. Wij stellen ons voor. dat deze tijding door ®Me R.-K. van Haarlem met ingenomenheid aal worden vernomen, omdat met deze instelling een leemte aangevuld wordt. Hoewel wij dezer dagen uitvoeriger op de zaak terugkomen, meenden wij onzen lezer» nochtans de aankondiging van het nieuiwe instituut niet- langer te mStoten onthouden. .WAAR GAAN WIJ HEEN? 1 t~i Kathleen Parlbw; De gevierde violiste Kat]ileen Parlow zal op. haren vioolavomd, Vrijdag 3 October Schouwburg; Jansweg met Louis Schnitzler aan den vleugel werken spelen van Xar- tinii (Teufels'trillLer), Vieuxtemps (Cosncebi fis kl. t. Martin Marais, Quüter, Tschaakows- ki, Achron, Frank Bridge, Fernandez Ar- hos enz. De BURGEMEESTER van Haar lem Waarschuwt in verband met het voorkomen van gevallen van febris typhoidea (typhus), de ingezetenen tegen het gebruik van ongekookte melk en noo- digt een ieder dringend uit de melk niet anders dan QEKOOKT te gebruiken. Haarlem, i October 1919. Tentooonséeljug Museum van Kunstnijverheid De eerste lezing zal Donderdag piaate vim, den in die Roto ratte van hot Museum, wek ke speciaal daartoe werd ingericht. De he«i Just Havelaaf zal spreken over Cuk tureele Beteekeiiis der HederadiaagBche a hachtekurist". De tentoonstelling blijft zioh in druk ba. zoek verheugen. IVerkocht werd tot heden een groot tapijt door Jaap Giddiing (V.«. Ned. Tapijtfabrieken te Rotterdamtafe», kleed en kussen* van Van der Sluys (Scbau lens eu Marto, Eindhoven) een leuningstoel van dezelfde, een zeventigtal giajoen van De Bazel en De Lorm (Giiasfauriek Leer dam) een kinderefcel van Mej. Arper (L. O.V. (>3sterbeek> twee decoratieve ontwer pen door. Pieter van Geljder, atemöje <L- verse artistieke speelgoederen van deuzeLf- de; evenals van B. W'. .Wierink en Mej. Phemia Molkenboer („Oiandia" Amsterdam) beraevene werk van L. La Broe en H. J. .Winkelman (Winkelman en .Van der Bijl, Amsterdam). burgerlijke stand. Ondertrouwd; 1 Oct. A. Barendregt en A. J. de Zeeuw. J. Suwij-n en M. K. v. Loenen. C Wagenaar eu J. v. Norden J. P. Grandia en H. Kramer. C. Balk en A. den Bak J. J. Willemsen en J. Muis. A. J. Walter en M. de Mooij. G. H ten Bouwhuije en M Kievit. Getrouwd: 1 Oot. C. Neeskens en C. G. Lie» hfout. A. F. C. v. Dusschoten en J, C v. 4 Werff M der Kinderen en C. W. Geraedts. IJ. Blankwater en A. Jansen. W. F. War merdam en M. C. Ossel. T. W G. ten Ben- eel en F. M. L. Sloekers. J J Lasschuif en B. Inpijn. H. Bijster en A. C. Alvenaar. C. T. Hartdan en E. A M Kok. Geboren: 29 Sept. d. van C. M. Lamboo— Hendriks. 30 Sept. z. van J. P. Weijers— Vermeer. z. van J. v. d PollZweiphennig 1 Oct. d. van J. M. v. d VaartStokman. Overleden: 30 Sept. M. C. Jansen-—Bloem, 36 j., Duvemvoordestraat. J. J. Baning— Fransen v. d. Putte, 64 j., Oranjekade. P, Toeset, 66 j., Oranjestraat. E. C„ 5 mno, d. v. C. J. Gaartman, Amsterdamstraat M Hellings—v. d. Heijde, 72 j., Gasthuisv: VIJFDE KLASSE. Trekking van 1 October. No. 7776 f1000. Noe. 129'26 17186 18491 ieder f 400. Nos. 13192 19465 ieder f 200. Nos. 522 4551 6474 1604 8450 10602 11957 13418 16894 17578 18888 19467 21946 ieder f 100 Prijzen van i 70. 72 515 554 562 628 771 931 938 1072 1079 1361 1362 1415 1427 1516 1680 1694 1733 1753 1810 1814 1883 1950 2120 2323 2445 2461 2542 2576 2741 2750 2806 3192 3558 8713 3720 3898 3904 3981 4145 4294 4381 4477 4751 5066 5139 5192 5411 5588 5603 5714 5794 6100 6229 6232 G265 6444 6463 6559 6654 6660 6689 6797 6862 0934 6985 6992 7017 7018 7034 7045 7345 7351 7535 7575 7625 7697 7706 7768 7835 7940 7996 8121 8143 8213 8519 8530 8537 8566 8593 8594 8630 8641 8733 8782 8989 9052 9104 9187 9228 9354 9439 9517 9543 9608 9750 '9944 9947 9967 10033 10041 10226 10230 10344 10380 10495 10622 10633 10666 10832 10867 10924 10976 11139 11187 11465 11494 11532 11548 11760 11807 11932 11958 12080 12093 16287 12307 12343 12437 12481 12606 12700 12755 12880 12933 12950 12963 12987 13030 13121 13163 13237 13266 13294 13324 13541 13649 13987 13988 14083 14113 14211 14254 14309 14341 14365 14623 14838 15046 15296 15744 15815 15854 16308 16331 16348 16529 16740 16747 16774 16776 16917 16938 17113 17116 17228 17296 17390 17431 17850 17859 17933 17969 17996 18017 18147 18193 18195 18227 18376 18420 18582 18725 18750 18843 18932 19201 19290 19291 19329 19341 19360 19376 19377 19379 19423 19442 19460 19536 19679 19776 19831 19833 19S34 19839 19890 19892 19929 20007 20012 20142 20159 20171 20217 20378 20389 20393 20490 20525 20642 20660 20786 20787 20839 20862 20870 20874 20908 21129 21471 21503 21864 2186» 21993 NIETEN. 99 141 18-t 211 217 219 277 304 310 331 333 339 358 394 424 513 577 594 632 647 652 667 705 760 791 824 837 903 909 916 947 976 968 1031 1068 1076 1078 1080 3090 1158 1275 1297 1303 1375 1406 1428 3452 1457 1491 1510 1550 1553 1572 1579 1643 1645 1707 1708 1717 1932 2011 2013 2067 2119 2231 2132 2481 2483 2485 2495 2504 2531 2563 2601 2604 2636 2643 2645 2647 2653 2673 2711 2720 2739 2784 2786 2794 2795 2799 2817 2821 2346 2880 2904 2920 2948 2979 3132 3154 3167 3190 3212 3241 3249 3293 3316 3318 3469 3505 3518 354'' 3551 3586 3662 3671 3684 3697 3698 3705 3740 3755 3796 3953 3963 3984 4030 4035 4041 4057 4070 4170 4183 4186 4252 4299 4333 4339 43:3 4389 4395 4426 4447 4450 4453 4482 4529 4596 4599 4605 4606 4610 4626 4636 4660 4684 4711 4725 4743 4756 4758 4891 4919 4935 4969 5001 5009 i 5138 5156 5162 5207 5240 5315 5328 5333 1,5362 5375 5426 5477 5548 5550 5551 5561 7901 8164 8485 89SÏ 9051 98:'f 962*4 9954 10159 10643 10951 10957 11215 1.1229 11436 11459 11569 11665 11777 11788 5574 5628 5640 5674 5700 5719 5781 5784 5795 5819 5832 5833 5906 5910 5916 5953 5983 6034 6037 6044 6114 6141 6160 6173' '6178 6*241 6*294 6313 6338 6343 6368 6390 6394 6439 6533 6601 6614 6686 6706 6770i 6779 702-3 7042' 7162 7249 7307 7316 7458 'f7477 7593 7597 7601 7715 7721 7758 776G .7769 7773 7788 7825 7834 7850 7897 7974 S010 8030 8133 8135 8147 8151 8166 8202 8210 8288 8314 8465 8469 8490 8517 8581 8849 8S94 8914 8915 8953 8954 8963 8982 9000 9012 9025 9084 9197 9211 9234 923o 9264 £-320 9348 9371 9126 9441 9484 9508 9558 9746 9780 9833 9847 9870 9910 9952 10000 10051- 10 78 10107 10115-10142 10143 30568 10581 lc 588 10593 10608 10618 10611 10165 10349 10350 10385 10147 10539 10690 10775 10841 10872 10921 10943 11006 11012 1109911166 11191 11245 11295 11383 11410 11422! 11472 11500 11526 11556 11564? 11670 11673 11684 1175411766 11809 11883 11912 11925 1*2032 12043 12057 12135 12184 12202 12222 12233 12283 12295 12333 12375 123,78 12450 12460 12471 12585 12496 12:04 1251.3 12567 12639 12674 1268t 12702 12756 12765 12776 1*2797 12828 1*2861 12904 12990 13080 13088 13111 13130 f3140 13197 13225 13234 1 23 h 13253 13302 13322 13359 13365 13380 13387 13453 13483 13517 13566 13573 13589 1.697. 13625 13626 13686 13722 13752 13754 10762 13812 13830 13835 13865 13SE0 13905 1 923 13969 13909 14011 14549 1405'J 1407.1 14146 14159 14168 142C6 14276 14397 14 5 1-4459 14510 14577 14583 14710 13713 14713 14788 14794 14808 14827 14841 14924 149-58 14979 14978 15088 15111 15165 15201 13271 17; 63. 15386 15406 15426 15439 15513 15531 16 67 15609 15626 15690 15791 15S13 15823 15845 16865 15889 15913 15914 15920 15'. 27 15 33 15950 15952 15984 16035 16130 16141 16194 16197 145529 16332 16379 164G8 16433 16"<59 16573 16604 18662 16681 16755 16784 16791 16792 16794 16959 17014 17026 170.18 17077 17088 17106 17111 17118 17143 17153 17153 17202 17233 17234 17245 17291 17534 17377 17443 17485 17486 17515 17 18 17. 40 17542 17562 17577 17619 17627 17654 17687 17717 17724 17747 17889 17897 17913 18)06 18118 18145 18158 18160 18! 61 U163 1 -198 18245 18259 18287 18306 183.8 18306 13060 18362 18375 18394 18152 18490 18510 18513 18523 18530 18545 18684 18730 18745 18<a7. 18819 188*29 18874 18S95 10013 19044 16104 19135 19143 19187 19262 19317 19337 19 19354 19366 19384 19397 18425 19430 l-,49b 1950/ 19622 19663 19678 1961)8 19736 1974o 19766 19769 19807 19843 19883 19891 19918 1S922 19930 19949 19095 19993 20019 20023 20040 20059 20065 20093 20199 £0224 20-43 20263 £0277 20509 20531 20535 2j63o 2-6 0 20716 20719 20744 20766 23776 20803 23^.0 80918 20935 20970 20979 20395 20393 21012 2103C 21031 21053 21C67 21078 210S7 211-6 21103 21123 21152 21156 21167 2121- -1 25 21*228 21249 21244 21266 21268 21- 53 £'3j0 21364 21367 21370 21393 21393 21415 2112*3 21425 21428 21469 21489 '21501 21504 2i5(A 21538 21539 21551 21574 21604 21674 -.6 2 <>1661 21670 21380 21710 21784 21-13 21 TA leden wa» Oeev-roken, word mot. «Ü«eanoeno stemmen de volgende motie aangenomen

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1919 | | pagina 2