lliOLHiNTELS KEISïeOOMEN UM EMMERII Linnen naaister Anga-siroop Concertvereen. Haarlem's Muziekkorps Kerk en School WERKSTERS LEDENCONCERT HOKTE BEKiChltEN. Rechtszaken kinderhoeder. Bloemenmagazijn „ERIKA" Hotel „Duin en Dal" PlCOLO De URSEM FISTELP0TTEN Kloppenburg te Hoorn Aanbesteding AANBESTEDING Huiskamer-Ameublemeiil Salon-Ameublement Vinogrine. Groote Koutstraatl5B. - Teleph. 921 3. te projecteeren een weg loopende van dén Binnenweg naar den weg bedoeld on der 2; 4. te projecteeren een weg loopende van den weg bedoeld onder 3 naar dien. bedoeld cinder 1. HEEMSTEDE. Uit het politierapport. Terug te bekomen bij j. van Deurse, Prin- eenlaan 9, een lorglnet in étui, en bij H. Vel- linga, Ipenlaan 7, een groote geeMiarige trekhond. OVERVEEN. Sinterklaas-viering. De leer lingen der O. L. school hebben Zaterdag morgen op prettige wijze den verjaardag von den ouden Sint gevierd- Vele vermogen de ingezetenen hadden voor dit doel een frootere of kleinere bijdrage geschonken, en' dame uit 't Kweekdufn had voor elk kind een pakje, waarin een cadeautje, ge maakt <>n dat. in een groote mand aan school laten brengen. Een andere dame had een paar groote trommels met speculaas laten bezorgen. 's Morgens half (i€rl arriveerde Sint Ni- col aas te paard te Oveneen en werd door de geheele schooljeugd met gezang en viaggen- vertocn feestelijk "ingehaald. Deze optocht had heel wat bekijks van !t publiek. In school werden de kinderen onthaald op versnape ringen en konden ze genieten van een pop- penkasi-vertooning, huw welwillend aange boden door eenige leerlingen uit 't hoogste studiejaar van de kweekschool voor onder wijzers ie Haarlem. De heeren hadden veel voldoening van huw werk,'want er is onbe daarlijk door de kinderen geladien, vooral toen lohannes Klaassen aan 't woord kwam. Na afloop der pret kreeg elk nog een bo'n mee, waarop door de meesien een of ander kleedingstuk kon gekocht worden. Een woord van hulde past zeked aan 't adieg van hen. die deze tractatie hebben mo gelijk gemaakt. BLOEM Eb DA AL. Onze dorpsgenoot me uftrouw A. M. van der Eem i ges.aagri voor het examen als leerling-kantoor.>e- dknde bij de Posterijen. BOEMENDAAL. Maandag kreeg een leerlingtje der gem M. U. L. O- school een weggeschoten kurk uit een kiWderpistooltje op zoodanige wijze in het oog, dat ze zich onder geneeskundige behandeling moest stellen. SCHOTEN. R.-K. Kiesvereeniging. De heer Bloni geroyeerd. Gisterenavond vergaderde de R- K. Kies- veieeiiiging. De oruk bezochie vergadering er wamn een howdeidial leden aanwezig wei'ü geopend op de gewone wnnstelijke wijze coor ucn heer hcoy. hij maanue aan kaïm te zijn. tot 'we.ke waarschuwing, naar spr.s mtening, de gebeurtenissen der laat ste dagen weiheht aanleiding geven. Een viertal nieuwe ltoen werden aangenomen. De heer Hooy gat daarna het woord aan kapelaan -Burwimtel, die verslag gaf van de financieele commissie voor de verkiezingen. Gpc.ens veizotk werd een comm. van on derzoek benoemd om de rekening en verant woording na te gaan. lm deze commissie werden benoemd de heeren le.lesamp, v. Kolk en Zethof. De notulen werden niet gelezen omdat de bescheiden ia handen zijn van den heer Blvm, die ze na herhaald verzoek niet terug rond. Hierna werd het winterprogram vastge steld. Voor de kiezers zullen door den wel. Eerw. heer kapelaan Burwinkel eenige cur susavonden gehouden worden over Staat huishoudkunde. De heer Hooij deed daarna eenige mede- deelingen Het bestuur heeft in de plaats gehad hebbende gebeurtenissen aanleiding gevonden een vergadering der R. K. Kies- veieeniging bijeen te roepen. Het betreft een der afgevaaidigden vain de R- K. Kiesver eeniging in den Raad. Aanvankelijk kon het bestuur niet vrij uit over de zaak spreken, omdat eeinige bestuurs leden door geheimhouding gebonden waren. Die geheimhouding is nu opgeheven en zoo doende kan de zaak nu besproken worden. Hij zette daaraa uitedn de wording van de grondcommissie en zeide dat de heer Blom als lid der grondcommissie zijn taak niet naar behooren heeft vervuld. De heer Blom had o.a. voor den koop van grond van j. Nelis aangeboden voor hypotheek te zorgen en noemde een datum dat de zaak in orde zou zijn. Noch op dien datum, noch op hedein heeft de heer Blom zijn woord ge stand gedaan en zoo de gemeente in moei lijkheden gebracht. Verder heeft de heer Blom in een igezon- den stuk in Haarlem's Dagblad de geheim houding, die hij als lid der grotodcommissie moest bewaren, geschonden. Ein ten slotte heeft de heer Blom in den laatsten tijd zeer slordig bijgewoond zoowel de raadsvergade ringen als de vergaderingen van de commis sies- Spr. was lid eener commissie van on derzoek tegen een hoofdambtenaar, waar van de heer Blom de hoofdbeschuldiger was De heer Blom heeft zich niet lat enzien. Ook de vergaderingen van het bestuur der kiesvereeniging werden zeer slecht door hem bezocht in den laatsten tijd. Verder deed de heer Hooy mededeehng van een schrijven des heeren Blom aan spr., waarin o-m. wordt gezegd dat hij bedankt als secretaris der R. K. Kiesvereeniging en letterlijk: „Ik weet natuurlijk niet of de ge ruchten waarheid bevatten, maar men heeft mij verzekerd dat de R- K. Kiesvereeniging mij wil „uitwerpen." Als u bezig mocht zijln dit te bewerken, dan geloof ik dat u dit maal aan het verkeerde bureau is. Ik zal af- wahten En in een anderen brief schreef hij dat hij voortaan niet meer de vergaderingen zou bijwonen van de gemeenteraadsleden, welke de z.g. rechtsche fractie vormen. Als ge meenteraadslid wenschte de heer Blom zijn volle onafhankelijkheid te hebben. Dat wat het openbaar leven vain den heer Blom betreft, besloot de heer Hooy; over het particuliere leven van den heer Blom zou nog veel t^zeggen zijn. De couranten hebben genoeg gemeld en spi. wensent ei niet in te roeren. Het bestuur der kiesvereem giing meent dat de heer Blom niet langer is te handhaven als lid der kiesvereeiuging en ook met als afgevaardigde der K. K. K- in den raad. (Applaus.) Hij geeft dan liet woord aan verschillende sprekers over deze zaak. De heer v. Kolk wil zijn naam verdedigen of rechtvaardigen voor zoover hij betrokken is in de zaak Eenige leden hebben indertijd gezegd dat sipr. heulde met de Vnjiz.-Dem- en met genoegen de zaak toen opschroefde. Spr. verhaalt dan hoe hij de mededeelingen kreeg en welke stappen hij gedaan heeft Hij gelooft dat ieder zoo gehandeld zou hebben en zou van de vergadering een uitspraak willen hebben dat hij niet anders handelde dan in het belatog der goede zaak Geens zins heeft bij hem voorgestaan de K. K. af breuk te doen. (applaus) De heer Roebroek meent dat de lieer Blom er nu uit moet en wij voor hem een £oed raadslid moeten krijgen. Hii vraagt waarom het bestuur de beschul digingen tegen den heer Blom indertijd niet beter onderzocht De heer v. Straaten wilde hetzelfde vra gen en verzocht d enheer Loerakker nadere inlichtingen over de geschiedenis van de grondcomimissie. De heer Hafkenscheid vraagt of het voor nemen van den heer Loerakker om als wet houder af te treden to verband staat met de grondcommissie-geschiedenis. Spr. vraagt hoe het mogelijk is dat de heer Blom grond koopt voor de gemeente, zonder opdracht van den Raad. De Raad moet hem daartoe toch gemachtigd hebben. De heer Mathot vraagt of het mogelijk is dat iemand, die in de gevalngenis heeft gezeten of failliet was in den Raad kan komen en voorts wat er waar is van de ge schiedenis dat de heer box grond vain den heer Bredius aan de gemeente aanbood voor 4 ton, welke koopsom later teruggebracht werd tot 165 000, en waarvan de bedoe ling toen moet geweest zijln f 40.000 te ge ven door den heer Bredius voor een evange- satielokaal. De heer v. d. Steen dcet mededeel ing van een schrijven van den heer Blom. waarin deze mededeelt geen lid meer te zijn van de rechtsche raadsfractie, dat hij zich niet lan ger „onderwerpt aan de onwetendheid van den heer Hooy en Iniet langer wensdit te werken in het voordeel van den heer Hooy." Verder verwijt spr. het bestuur dat niet meer weit is gemaakt vah het onderzoek- Blom en dient een motie in. waarin deze na latigheid van het bestuur wordt betreurd, waardoor het prestige der R. K. is geschaad., Een tweede motie van den heer v. d. Stèen houdt verband met de geruchten dat de heer Loerakker als wethouder zou aftreden en daarin wordt deze verzocht zijn functie niet neer te leggen De heer Cobelens vraagt of in den Raad geen andere werkwijze kan worden toege past. Hii betreurt de wijze waarop particu liere en openbare aangelegenheden daar be- hahdeld worden. Hij heeft niet zoozeer het oog op den heer Blom, dien hij ook niet wenscht te beschermen, maar de wijze, waar op ambtenaren worden aangevallen. Spr. meent dat die zaken eerst in geheime verga dering haddten behandeld moeten worden, (applaus.) Hieiina kwamen de heeren Hooy en Loer akker aan het woord om het gesprokene te beantwoorden- De heer v. Kolk antwoordde de heer Hooy dat hij meende dat rehabili tatie onnoodig is. Spr. heeft in den heer v. Kolk taooit iemand1 gezien die de R- K. in den rug aanviel. En niemand meende dat, awt ook het applaus der vergadering heeft bewezen. Uitvoeriu Rtog de heer Hooy tow inog een^ den loop der zaken na in verband met het on derzoek dat had moeten ingesteld worden naar den heer Blom. Wij hebben een en an der al reeds enkele malen gepubliceerd en meenen ons dus nu, terwille van de plaats ruimte, te mogen bekorten. De kern van de zaak komt hierop meer. De gespannen ver verhouding tussdien Hooy en Blom was oor zaak dat de heer Hooy zich liever niet met de zaak inliet; de inlichtingen, die men kreeg, waren geruchten zdnder bewijzen, die men bovendien lanceerde toen de candidaten- lijst was opgemaakt en de heer Blom dus moeilijk meer verwijderd kon worden, de heer Box, die reeds lang te voren had aange kondigd dat er wat los zou komen, verzuim de voldoende inlichtingen te geven; de ver onderstelling is niet gewaagd dat men ex pres van vrijzinnige zijde zoo lang met de grieven wachtte om met den heer Blom de R. IC partij te treffen, wat het bestuur in geen geval kon toelaten; de schuld dat een en ander zoo geloopen is ligt uitsluitend bij degenen, die wat-wisten, aittoata6 zeiden wat te weten en verzuimden dit te zijner tijd en ter bevoegder plaatse mede te deel en het bestuur der R. K. Kiesvereeniging heeft zich niets te verwijten, maar zij, die ons er hebben to laten loopen. zijn de schuldigen- Met zooveel overtuiging wiist het bestuur zich van alle schuld vrij te pleiten en be antwoordde alle vragen zoo correct dat de motie van wantrouwen in 't bestuursbeleid werd ingetrokken, onder applaus der verga dering. Vooral ook kwam bij deze bespre king baar voren het groote vertrouwen, dat men in den heer Blom had. die zelf alles iets dan laster noemde. Hij verklaarde eens mijn naam telt zooveel letterè. Op elke let ter en op elk printje zet ik f 10000. als men mij bewijst, wat mij ten laste wordt gelegd. Een ander pant dat ter sprake kwam was het gedrag van den heer Blom als lid der grondcommissie Dit werd'toegelicht door den heer Loerakker. De heer J- Nelis had twee stukken land- Over de geruchten van zijn aftreden als Wethouder, .welke geruchten in de plaat- sellijke blad.cn gestaan hebben, (wij pu bliceerden dat niet, omdat wij wisten hoe de zaak stond. Red.) zefete de heer )Loerakker, dat hij er wel aan denkt af (te treden in verband met zijn vele werk en omdat zijn arbeid elders ver- eisebt wordt, maar dat hij! zijn functie nu niet zal neerleggen omdat daaraan ver keerde conclusies vastgeknoopt worden. Hij heeft dan ook overwogen wat de ,al- gemeene belangen in dezen vorderen n kwam tot de conclusie dat bij zoo lang moet wachten totdat een meer geschikte tijd dan nu zal komen. Dc lieer HOOY beantwoordde nog de andere gestelde vragen. O.m. dat liet moeilijk zal zijn den lieer Blom te-dwin gen af te treden als Raadslid: d,at hij zich van de beleedigingen in het schrij ven van den heer Blom geuit niets aantrekt, want dat de heer Blom nog nooit voor hem gewerkt heeft en onder schreef volkomen de afkeuring van den heer Cobelens over de wijze, waarop dc aangelegenheden van ambtenaren i n Raadsleden in den Raadi worden behan deld. Ook spr. vindt dae wijze van doen ongepast. Hij verzette er zich dan ook aanvankelijk tegen in de aan die openbare zitting voorafgegane ge oei me vergaaermg, .maar verzuimde zijln protest in openbare zitting te herhalen. Bovendien is spr. tot de conclusie gekomen dat er van de beschuldiging tegen den heer Rotteveel tegefe den gem. secretaris ai absoluut niet meer niet veel overbli.fr. Overtre ding heeft, naar spr.'s meening, niet plaats gehad, ontduiking der Zegelwet is er ook niet geweest blijkbaar. Spr. hoorde dat dje Officier van Justitie het heele zaakje alh ad teruggestuurd. Spr. meent dat men had kunnen volstaan met een uitbrander aan den insp. toe te dienen Of een berisping hoogstens. In die om standigheden is een dergelijke soort van behandeling dei- zaken geheel ongepast. Na al deze besprekingen werd de volgende motie met algemeene stemmen aangenomen: De R.-K. Kiesvereeniging, enz.; overwegende dat m den laatsten tijd zooveel is bekend geworden, zoowel van het particulier als van het openbaar leven als lid van den ge meenteraad van ons Kdi Gh. A. Blom, Employe's, Lu dienst va* H. M. de Ko ningin zoo wei ia Den Haag-, Amsterdam en Het Loo, ontvingen eea aardige Sinter klaas surprise, bestaande uit eeu flinken bout herten- of wilde zwijaenvleesch. Toen mej. K. te Tiei haar slaapkamer wilde in orde brengen, zag wj onder baar; bed een vrouwspersoon. Spoedig bekwam zij van den schrik, sloot de kamer en le verde de indringster, eeu bekende van de justitie, aan deze over. Te Assen zijn bij een opkooper in be slag genomen zilveren lepeltjes en kope ren bakjes, afkomstig van de inbraak uit de onbewoonde villa te Hanen van den Gfroningsehen wethouder Catz. In verband hiermede zijn aangehouden de 25-jarige arbeider Coenraad de G. van Slochtereu en de 21-jarige arbeider Joannes Gerrit V., te Sappemeer, die ook wegens landiooperij zijn gearresteerd. Beide inbrekers, die Don derdagavond in de villa hun slag hebben geslagen, zijn ter beschikking van do ju stitie gesteld. Een te Rotterdam woonachtige Belg werd Zondagavond op den Kanaalbrug on der Rijnsburg, door de electrische tram uit Noordwijk gegrepen en zwaar gewond. Naar het Academisch Ziekenhuis te Lei den vervoerd, bleek hij bij aankomst reeds overleden.' De tweede verdachte van moord op den korporaal Vos, onlangs t« Harskamp gepleegd, is te Bameveld aangehouden. De 21-jarige rangeerder M. Fischer uit de Zijdewindestraat te Rotterdam is Zondagnamiddag op het rangeerterrein van het station D. P. overreden. Met afge reden arm en been werd de man in een loods binnengedragen, waar hij kort daar na overleed. Zaterdagavond is te Schiedam, naai de „Schied. Crt" meldt, een 16-jarig meis je wpgens openbare dronkenschap, door depolitie in bewai-lng gesteld. DE GROENTIJD AFGESCHAFT. In de Maandagavond gehouden vergade ring van het Groningsehe studentencorps „Vindicat atque pQlit" werd besioten den groentijd af te schaffen en in te voeren een tijd van verplichte kennismaking. Daardoor wordt het karakter van den groentijd belangrijk verzacht. De dnbbele moord te Goeh. De Rechtbank te 's-Bosch veroordeelde Jonkers, wegens moord en mishandeling te Goch, overeenkomstig den eisch tot le venslange gevangenisstraf. Telegrafisch Weerbericht. MARIA, HENDRIKA, JOHANNA TERWINDT Net Dagmeisje LOOPJONGENTJE TE KOOPs OPRUIMING Wollen Fantasie Stof. 5-15 jaar 75 1 °-»5 jaar m 75 I in alle maten vanaf 75 cent op eigen kwee- kerij voorhanden. Be stellingen van Kerst- boomen, te leveren met Kerstmis, worden van af heden reeds opge- nomen. Beleefd aanbevelend GR HOUTSTRAAT 35 BÉijJ Dagelijks versch verkrijgbaar gehakt half om k 0.75 de 5 ons. Gebr. SERNE, Kleine Houtstraat 115, Brou- wergtraat 53. 5885 vraagt een en een voor 2 4 3 daêen p. week Op Vrijdag ^December 1919 des n m x heef* de R K Schoolvereenigtog „St Jozef" te Alkmaar, het voornemen aan de pastorie Verdronkenoord, aldaar onder R K georganiseerde aan nemers aan te besteden Het bouwen van een Jongens school van 10 lokalen, e a Bestek en teekemngen zijn te bekomen tegen betaling van 6,- bij den architect NIC MOLE NAAR, Statenlaan 21, te 's Gra- venhage Dag en uur van aanwij zing is in het bestek vermeld van Levensmiddelen. Regenten van ^et Sint-El isa- beth's ol Groote Gasthuis zijn voornemens op Maandag 15 De cember, des avonds 7 uur, voor den tijd van drie maanden te doen aanbesteden, de levering van Rund-, Varkensvleesch, Brood en Kruidenierswaren Voorwaarden ter inzage eiken werkdag bij den Huismeester Inschrijvingen niet op model formulieren komgn niet in aan merking, De Geneesheer-Directeur 0e beste Borstsiroop Wacht niet tot het voor jaar want NU is het de gunstigste tijd. op Donderdag II December s avonds 8 uur Concert zaal Sociëteit Vereenagïng Dirigent JOS KLEüK Solist JOS DE CLERCK, (Violist) F§ J. H. DUy VENSZ Deze overheerlijke verwarmende Limo- nade-punch is ver krijgbaar in heele flesschen i f2.en in halve flesschen a f I.IO. Grieksch-ltaliaansche Wijnhandel. 8T00M WASSCHERIJ - A'damschevaart 16-18 Wascht met bactérïe-vrij water hein - gen van wollen en gewatteerde-dekens e:.L. 5554 Aanbevelend JAC. D!KGJ«N EEN MEISJE Net Burgermeisje Kapelaan Buiwinkel verliet hierop de ver gadering. Besloten werd, een gedeelte, dat tusschen ge meente-eigendommen 'a£' te koopen. Maar er was moeite om aan geld te komen. De lieer Blom verzekerde toen, dat hij vóór 15 Octo ber voor hypotheek en rente zou zorgen en op dien grond kocht de gemeente De heer Blom kreeg voor dien koop opdracht. De heer Blom liet echter de gemeente in den steek; kwam niet op den bepaalden datum en ook later niet met de beloofde hypotheek en bracht de ge. meentc in groote moeilijkheden. Tegenover het tweede stuk land van den heer Nelis had de grondcommissie besloten een onverschillige houding aan te nemen en niet te koopen. Des niettemin kocht de heer Blom dat land, aonder een enkele opdracht. In „Haariem's Dagblad" schond' de heer Blom de opgelegde geheimhouding, door mede te deelen, dat Schoten grond wenschte aan dc grens der gemeente Blocmendaul. Alles, wat dc ■heer Blom schreef, zou de heer Loerakker echter niet voor rijn rekening willen nemen. Wat Blom gedaan heeft inzake den grond aankoop, zeide dc heer Hooij, laat plaats voor allerlei veronderstellingen. dat handhaving als lid van de kiesvereeni ging zoomede als lid van den gemeenteraad niet mogelijk is; besluit genoemden heer Chr. A. Blom te roy. eeren als lid der kiesvereeniging en draagt de R.-K. Raadsfractie op in de eerstvolgende raadsvergadering de verklaring af te leggen, dat de R.-K. Kiesvereeniging hem niet meer be schouwt als haar vertegenwoordiger; tevens te verklaren, dat de R.-K. K. bet ten zeerste betreurt, dat zij, die ter zake kundig waren, niet vóór de verkiezingen, die zaken, be treffende den heer Blom, ter kennis van de R.-K. K. hebben gebracht; besluit deze motie ter kennis te brengen van den heer Gh. A Blom. Tenslotte werd *og de motie vut ecu beer, v. d. Steen aangenomen, betreffende het Wet. houderschap van den heer Loerakker. Hierna werd de vergadering voor ««bepaal den tijd geschorst. Medegedeeld door het Kon. Ned. MeteoTol. Instituut te De Bildt. Naar waarnemingen in den morgen van 10 December 1919. Hoogste barometerstand; 7G6.1 m.M. te Groningen. Laagste barometerstand: 745.0 m.M. te Malmhead. Verwachting (van den avond van 10 tot den avond van 11 December 1919)Mati ge, later wellicht toenemende Zuidelijke tot Zuid-Westelijke wind. Toenemende be wolking. Aanvankelijk nog weinig of geen regen. Om het vriespunt des nachts. Overdag zachter. Hiermede vervullen' wij deu droeven plicht, kennis ie geven van het overlijdeu van onze lieve Moeder, Behuwdmoeder en Giootmoeder, Mevrouw Weduwe van den Heer H. J. JANZEN Szn. in den ouderdom van bijna 80 jaren, na meermalen gesterkt, te zijn door de H.H. bacra- menten der stervenden. THEOD. JAN ZEN Hzn. O. J. A. JANZEN— Kraakman. H. 1. M. JANZEN. J. P. M. JANZEN. M. O. J. A. JANZEN. Haariem, 9 Dec. 1919. De plechtige Uitvaart zal ge houden worden op Zaterdag 13 Dec. a. s. in de Parochiekerk v. d. H. Antonius van Padua (Nieuwe Groenmarkt) des mor gens ten 7, 7J-4, 8V4 en om 9J^ uur de plechtige H. Mis van Requiem, waarna de begrafenis vanuit de kerk zal plaats heb ben op bet R. K. Kerkhof SE Barbara. 5902 Wordt gevraagd een Net Dag meisje voor hulp der Or. Meid, van 8—2)4 a uur- Zondags vrij. H. WESTERKANP Gr. Houtstr. 41 of Meisje gevraagd voor licht loop werk. Groote Houtstraat 150. gevraagd voor schoonmaken kan toren, werktijd 36 uren per week, 12 gulden loon. Daar er twee dagen werk is voor 2 en Zaterdags voor 3 vrouwen komen slechts moeders met dochters in aanmerking. Br. onder letter E Boekhandel A. VERNOUT, Warmoesstraat 10. een zoo goed als nieuwe Petroleum kachel merk „Haller" en een Gego ten Godin fornuis. Jacobijnestraat 22. In het Stads Armen- en Ziekenhuis komt met 1 Februari 1920 vacant de betrekking van Sollicitanten naar deze betrekking, aan welke behalve kost, inwoning, vrije geneeskundige hulp, vuur en licht, eene jaarwedde is verbonden van f800,met twee jaarlijksche verhoogingen van f 100.— tot een maximum van f 1300.— en voorts recht op pensioen, kunnen zich schriftelijk wenden tot den Secretaris van het Burgerlijk Armbestuur,. Zijl vest 43. Indien persoonlijke kennismaking noodig wordt geacht, zal de belang hebbende daartoe worden opge roepen. 5912 zijn altijd verkrijgbaar ia de Apotheek Ledige patten terugge vraagd tegen 15 cent per stuk 5900 Per flacon f 1,50. Verkrijgb. bij Apoth. en Drag. COM PEET bestaande uit. buhet, talel, spiegel, theekast, en 4 stoe- .len, 2 tauteuils voor f 255.— COMPLEET bestaande uit: buftet, 4 stoe len, 2 crapeauds met zijden kyortiranje, tafel, spiegel en theekast voor f 295. Komt zien, U verplicht U tot niets. Tybantstr. 6 zw. achter de Ambachtsschool. Voor NlET-leden 2ijn verkrijgbaar ad f l-5o, bureau Vereeniging, op den dag der uitvoering van 10—17. van 2 4 uur en 's avonds 7 uur. DEPOT VOOR NEDERLAND AMSTERDAM Alleen verkrijgbaar in de JM Modern ingericht Terstond gevraagd ongeveer 17 jaar, liefst van buiten. Adres TUPKER. Zijlstraat 73. gevraagd voor alle IJselijke b-righ. van 7.30—7 uur. 's Zondag* vu;. Groote Houtstraat 150. 2130

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1919 | | pagina 3