SPORT- EN WEDSTRIJDEN I1-0 l 4 KORTE BERICHTEN. Jtand der Westelijke Eerste Klasse. Landbouw en Visscherij. U.V.V 1 a. v. v. MEN Ztf OP, ZIJN HOEDB. Sinds eenige iwekeiï Loopt te 'a H^age een individu rond, zich noemende Valk, die onder vaische yoorgevens tracht, voor al van Eerw. heeren geestelijken, geld los te krijgen. Pij geeft vooï vroeger knecht te zijn geweest in een gesticht en is in 't bezit- van een valechen brief van den Broeder Overste van het gesticht St. Joannes de Deo te Haarlem. Enkele heeren geestelijken in den Haag heeft hij reeds voor geld en kleederen opgelicht. Ook in andere steden als in Botterdam schijnt hij zijn operaties te willen begin nen, schrijft de „Msb." DE DIEVENBENDE TE GOBCUM. Bij het onderzoek van de politie to Go- rinchem inzake de veelvuldige diefstallen, is nog aan. het licht gekomen, dat 700 scherpe patronen uit een der kruiimaga- Taijnen werden gestolen. Zooals de dieven bekend heibben, waren zij meermalen door een luik in het kruithuis gekomen en haal den daar uit baldadigheid eenig vuurwerk aangestoken. Het mag een wonder ge noemd worden, dat het magazijn met een vrij groote voorraad buskruit, pa tronen en verdere ontplofbare zaken, niet ïpgeblezen is. Hieruit blijkt ook het slech te toezicht der schildwachten. Ten nadeele vaa het Rijk zijn o.m. eeni- ge lantaarns gestolen. Toen die vermist werden, gingen de militairen andere op de markt koopen en men kochtde ge itel en lantaarns. Vijf van do dieven zijn reeds gearres teerdEén zit in de tuchtschool. Deze diefstallen zijn ia October en No vember van het vorige jaar gepleegd. BELGISCHE SOLDATEN OP NEDKB- LANDSCH GEBIED. Dinsdagavond j.l. kwamen omstreeks 11 uur bij zekeren Kuppers, een koopman die op Neder Landsch gebied, aan den z.g. Meiuweg onder Meiick-Herokenbosch (L.) woont, huiszoeking doen. Ze zochten naai' 2 Belgische deserteurs. De „N. Ort." teekent hierbij aan, dat 'meer toezicht ia die omgeving niet over bodig is, want bij een andaren bewoner van die streek heeft men kortgeleden 's uachta eeuige duizenden Marken gesto len en men js er mede de grens overge wipt. bet krioelt in die omgeving van Duifc- scbe taoaksmokkelaars. Men kan er zeer jemakkeLyk zonder pas ons land. binnen komen. Vrijdag is de boerderij van den land bouwer W. van de Hof te Lier.en, onder Beekbergen, door, onbekende oorzaak ge heel uitgebrand. De brandweer, van Beek- Abergen en die van Apeldoorn, stonden machteloos tegenover het door, den >vind steeds aangewakkerde vuur. Van den in boedel werd niets gered Met groote moeite .werd een verlamde vrouw uit de brandende woning gedragen. Een gedeel te van het vee werd gered; vijf koeien kwamen in de vlammen om. - Te Dieren is het bijna 3-jarig zoontje van den schilder H. S., bij het spelen in de IJssei gevallen en verdronken. Het lijkje werd bij de sluis van het Apeldoorn- schekanaal tusschen de kribben gevonden. Vrijdagmiddag is te Zegwaard een hevige brand uitgebroken in 't woonhuis ea de schilderswerkplaats van den heer Kater. De brand schijnt te zijn ontstaan doordat vonken uit een in de nabijheid staande bakkerij in terpetijn waren te recht gekomen. Huis en werkplaats zijn geheel uitgebrand. De brandweer kon alleen de belende perceelen daar, redden. Te Oosterbeek zijn drie gevallen van pokken waargenomen. De ziekte is over gebracht door iemand die in het Roerge bied heeft gewerkt. De patiënten worden te Arnhem in de de barakken opgenomen en personen uit hun omgeving worden te Arnhem geïso leerd. Op het stations-emplacement te Zwolle is brand ontstaan in twee groote stapels nieuwe gecreosoteerde spoorweg- dwarsliggers. Een loodgieter, die een lek: in de waterleiding ondergrondsch moest herstellen, plaatste een brandende benzine lamp aan de windzijde tegen een der sta pels. De brandweer, gesteund door 2 lo comotieven doofde het vuur. Ongeveer, 400 liggers zijn verbrand. Het 14-jarig dochtertje van den aan nemer E. Statema te Boisward had een puistje op de wang. Het werd openge krabd, bloedvergiftiging ontstond en Vrij dag is het meisje aan de gevolgen daar van overleden. -j Door een 2—1 overwinning op Ajax is V. O. C. er in geslaagd zich op de eerste plaats te handhaven. De Rotte*dammers zijn thans definitief kampioen der Westelijke le klasse en zul len tegen Be Quick, Goahead en M. V. V- om het kampioenschap van Nederland moe ten vechten. Ajax heeft de overwinning niet cadeau ge geven. Wei hadden de Rotterdammers spoedig net 2—0 de leiding, doch <üt was voor de Amsterdammers geenszins een reden om zich een gesiagen elftal te achten. Het V. O. C.- doel onderging diverse malen een ware be legering. Nog voor de rust maakte Dubois met een mooie kopbal een verdiend tëgenpunt Onder groote spanning werd aan de 2e helft begounen. Beide doelen verkeerden nog diverse malen in gevaar, doch gedoelpunt ver cl er niet meer. Onder geweldig enthousi asme kwam het einde met een verdiende 21 Werwinnmg voor de thuisclub. De ontmoeting in de kampioenscompetitie tusschen M. V. V. en Go Mead is in een geliuc spel geëindigd. Het resultaat was hier 1—1. Go Ahead nam het eerst door Prinssen de ieicing. Direct na halftime bocht Felix oe partijen op gelijken voet. De wedstrijd were veraer uiterst snel gespeeld. Het ge lukte echter beide achterhoeden steeds zege vierend uit den strijd te komen, waardoor de wane ongewijzigd bleef. Haarlem heeft wederom beslag op de Stads- fxirtre-beker gelegd. Met niet mindr dan 6-2 moest de Good Old in de roodbroeken haar meerderen ekennen. ren produciaevea middag. Vooral Houfckoo- cer productieven middag. Vooral Houtkoo per Sr. had er ditmaal zin in en vegastle ons op een bijzonder mooi doelpunt Het ge mis van Ben Verwey in de blauw-witte ach- teriroeoe Week een groote handicap en heeft aan de hooge scoie die H. F. C. tegen zich kreeg niet weinig bijgedragen. De overwinning der Schoterwegmenschen was echter alleszins verdiend. VOETBAL De uitslagen. De uitslagen van de zondag gespeelde wedstrijden luiden als volgt: Nederlandsciie Vocioalbood Kampioenschap van Nederland. Maastricht: M.V.V.—Go Ahead 1—1 le klasse. Westelijke afdceling. Amsterdam: A.F.C.—Sparta 1—2 Rotterdam: V.O.C.—Ajax 2—1 Overgangscompeiitie Schiedam: H.D.V.S.Hercu.es 92 Amsterdam: SpartaanV.V.A. 00 Reseve le klasse. Haariem: H. F. C. II—Ajax II 0—3 Zuide.ijue af deeling. le klasse. Breda: Velocitas—„uudelburg 2—3 2e klasse. Breda: 't Zesde IIVlissingen 11 Noordeujite afdeeling le klasse. Groningen: Be-Quick—briria .11—4 bekerwedstrijden (ie ronde). schoten: Schoten—R. C. H. M—1 Schiedam: S. V. V.—'t Zesde "*0—1 Zaandam: z. F. C.Steeds Voorwaarts 5—1 .Cuiemborg: Vriendenschaar-Z.V.V. 0-2 De Meeuwen—Veiocitas door Veiocitas g.g. Den Haag: CeleritasD.V.C. 1—2 Haarlem: E. D. O.Watergraafsmeer 4—0 Den Haag: R.V.C.—Neptunus 1—5 Apeldoorn: Robur et Veiocitas—P.E.C. 01 RurmerendRurmersteijnV. ,V. V. door V. V. V. g. g. Rotterdam: XerxesQ. S. C. door Q.S.C. g.g. Zwolle: Entre Nous—D. E. C. 3—1 Den Haag: V. U, C.—Z. A. C. door Z. A. C. g.g. Utrecht: Kampong-Hertog Hendrik 2-2 .WormerveerW. F. C.—Concordia door Concordia g.g. Buiten de competitie Den Bosch: N.A.C.Gudok (Tilt».) 71 's Gravenhage: H.B.S.Quick 11 Den Haag: H. V. V.Willem II 2—2 Leiden: Leidsch XIHaarlemsch XI 1—4 Zaandam: Meervogels—K.F.C. .12 Stormvogels II—Z.F.C. 1—0 Bloemendaal—N.O.S. 10 Q. S. C.-K. F. C. 1-0 Stormvogels II—Bloemendaal ZaandamZaandijk 0—0 Blauw Wit II—Z. F. C. III 0—1 1 K. V. V.-Z. F. C. O-l WatergraafsmeerAssende.ft—Wilhel- tnina Vooruit 11 Haarlem: H. F. C.—Haarlem 2—6 Hilversum: 't GooiA. W. 1—0 Utrecht: A. V. V.Wilhelmina 70 Amersfoort: QuickArt. Off. Rij school 2—2 Arnhem: VitesseBe-Quick 21 RoGerdam: Fortuna IIV.D.L. II 23 IJmuideu: StormvogelsBredania 20 Utrecht D.O.G.Neerlandia 20 AmsterdamHortus—Amstel 32 i Pr oefwedstrijd Enschedé: Oost A—Oost B ,1—0 Kampioenscompetitie doelp. gesp. gew. gel. verl. v. t. pnt Be Quick 1 1 4—0 2 Go Ahead 1 1 l—1 1 M. V. V. 2—11 1—5 1 V. O. C. 0—0 - KORFBAL De uitslagen De uitslagen der Zondag gespeelde wed strijden zijn Nederlandsche Korfbalbond Oostelijke eerste klasse. Beslissing degradatie en promotie Nijmegen: E.K.C.A.-Noviomagum 6—2 Om de Rijnland-medaille Leiden: Vitesse (L.)-zuid Holl. XH-tal 1—5 Het Nedorlandsch elftal. Naar wij vernemen zal v. Diermen den tocht naar Italië en Zwitserlind niet mee maken. Steenhauer, de doelverdediger van de nieuwe kampioenen heeft ook een uitnoo- diging ontvangen om den tocht mee. te maken. H. P. C.—HAARLEM 2—6. De jaarlijkse!»© liefdadigheidswedstrijd tusschen Haarlem en H. F. C-. heeft weer heel wat voetballiefhebbers naar dei Span jaardslaan doen saan, die getuigen zijn ge weest van een prettig gespeelden wedstrijd, waarbij Haarlem ten slotte door een spre kende overwinning voor de vierde maal be slag heeft gelegd op den voor deze wedstrij den bestemden beker. Htarlem heeft de overwinning in allé op zichten verdiend. Er werd af en toe mét zoo'n zekerheid gespeeld, dat H. F. C., hoe wel harder werkend, zich niet staande kon houden. Wanneer scheidsrechter Van der Horst, de elftallen in het veld roept, blijkt, dat zoo wol Haarlem als H. F. C. twee invallers heeft. Haarlem speelt zonder Tekelenburg en Baum, terwijl H. F.C. den steun mist van Ben. Verwey enLaan. Do opstelling dor elftallen is: H. F. C.: Sypaateyn, Oei, P. Franeken, Iteydou. Jo en Leo Verwey, Cohen Tervaert, Seignet-te. Mizorua, Van Beekum en Sigmund. Haarlem Angenent. Donker, Maas. Terwee, Houtkooper Jr.. Bakker. Bicshafw. Houtkooper Sr., Van Daalen, Brakel en. Schravemdiik. Haarlem trapt af en reeds in de oerste minuut nemen de roodbroeken de leiding, wanneer Van Daalen keurig naar Bieahaar plaatst, die met een hard schot Svpeetoin passeert. 01. H. F. 0. is in het geheel niet ontmoedigd en pakt flink aan. Cohen Tormert is Bakker eteeds te vlug af en brengt door eenige fraaie voorzetten het Haarlem doel in ge vaar. Maas en Angenent houden echter goed stand, maar kunnen niet verhinderen, dat Van Beekum na tien minuten spelen via den paal den gelijkmaker in het Haarlem doel plaatst. 11. II. F. 0. weet het spel nog cenigen tijd in do nabijheid van Angenent te houden die op fraaie wijze een paar schoten van Seag- nette en Mixer ua onschadelijk maakt. Bakker en Terwee wisselen van plaats, wat voor de Haarlem-achterhoede een flinke ver betering blijkt. Haarlem verplaatst hierna het spel en tot de rust is de verdediging- van H. F. C. doorloopend in actie. Eerst in de laatste minuut voor de pauze herneemt Haariem de leading' als Houtkooper uit een hoekschop den bal goed voor doel plaatst, waar Brakel met een keurigen kopbal voor de rest zorgt. Rust 2I voor Haariem. Van den aftrap gaat H. F. C op Ange nent af, d«ie onmiddellijk een goed schot van Van Beekum te stoppen krijgt. Hierna heeft Haarlem geruimen tijd het beste van het spel. De middentinie waarin Houtkooper uitblinkt, steunt den aanval uitstekend en ieeds spoe dig brengt Schravendiijk den stand op 1—3. Een minuut daarna is het 1—4 als Hout kooper een voorzet van den keurig spelen den Bieshaar langs Sijpestein schiet. H. F. C komt dan krachtig opzetten, maar de Haariem-verdediguvg laat niets «foor. Na-dat Sijpestein op fraaie wijze eenige moeilijke ballen uit zijn doel heeft gehouden moet hij opnieuw den bal uit het net halen als Hout kooper uit een hoekschop het leder in eens enorm hard in het doel schiet. Een zeldzaam mooi doelpunt 1—5, Een aantal hoekschop pen levert verder geen doelpunten op. Schravend'ijk is goed opdreef en uit een van zijn voorzetten verhoogt Van Daalen de so re tot 16. Door buitenspel staan gaan kan sen om de score nog hooger op te voeren, verloren. Haalern speelt dan kalm verder, waardoor H. F. C. gelegenheid krijgt aan te' vallen. Seignetie komt alleen voor Angenent maar faalt met schieten. Cohen Tervaert die goed voldeed in de voorhoede slaagt er dan een goed tweede doelpunt voor H. F. C. te maken. 26 wélke stand verder geen wijzi ging ondergaat. Na afloop wend düor Jhr. van Doom, Burgemeester van Heemstede, aan aanvoerder Maas den beker uitgereikt A. T. Westelijke 1ste klasse. gesp.ge vv.gel.verL v.—t.pnt. 33 5' 42 35 35- 29 U. V. V. V. O. c* 6 7 U. V. V. Haarlem 8 5 9 Sparta A. F. C. 7 1 H. F. C, 4 5 25- 35- -31 30 -26 29 -29 27 -21 24 -36 22 31 31 39 21 -29 19 •34 19 -35 iö -35 15 -46 13 V. V. A. De Spartaan Feijenoord W. F. C. Stormvogels H. D. V. S. R. F. C. t Gooi S. V. V. Concordia V. U. C. Hercules Overgangscompetitie, Bo Quick Achilles W. V. V. Vftendam Forward Veiocitas H. S. C. Fris ia Alcides Noordelijke le klasse. 16 15 14 8 15 16 16 13 16 15 13 I o I 1—26 31 1 5 33 -27 17 5 4 2827 17 3 31—40 13 1 6 3r.3, I2 2 9 3346 12 0 25-37 10 3 8 12—34 8 BEKER-WEDSTRIJD. EdoWaterigiraatsmeer 40. Do oerste ronde .werd door Edo ver diend gewonnen, hoewel Watergraafsmeer goed partij gaf. ,Voor rust gaf C. v. d. Hurk, Edo de leiding1 welke na de rust door zijn beoog .verhoogd werd. Water graafsmeer poogde met forsch spel de 'Edo-achterhoede te overrompelen, zij von den echter in Sparrenboom en de Kiefte een struikelblok, waar hun beste aan vallen op strandden. De Edo-vooi'hoede komt er steeds beter in bij een der vele aanvallen komt Thomas jn botsing met ed keeper, terwijl de bal kalm het net- in rold. Nog eenmaal weet Edo door Jacobs het net te vinden en pLaatst Edo zich in de volgende ronde. LEIDSCHE V. B. XI—HAARL. V. B. XI. De Haarlem mere zijn er in geslaagd met een verdiende overwinning huiswaarts te keeren. Met rust is de stand reeds 3—0 voor hert Haarlemsche elftal, door toedoen van Bij- leveld, waarvan 't tweede doelpunt spe ciale vermelding verdient. Keeper de Jong werkte niet onverdienstelijkde back Krom was onzeker; de halflinie, waarvan Kooremans de ster was, speelde een goexïe partij ook Ferm is deed goed werk. In de voorhoede was de rechtervleugel het zwakke punt. Na rust wist Leiden er 2—1 van te ma ken, doch Keesman bracht spoedig dien stand op 41, waarmee 't einde kwam. M. V. V.—GO AHEAD. 1—1. In het begin gaan de partijen gelijk op. Aan beide zijden werden verschillende kansen gemist. Hulsman moet bij Ge Ahead uitvallen en wordt door Pijpen- broek Jr. vervangen. Go Ahead komt au iets in die meerder heid en Prinsen weet op fraaie wijze de Deventenaren de leiding te geven. Met rust is de stand nog onveranderd. Reeds kort na de hervatting van het spel krijgt M. V. V. oen strafschop te ne men, welke door Felix wordt benut. 11. Nu wordt het een spannenden strijd om de leiding. M. V. V. komt gevaarlijk opzetten, doch de Deventer achterhoede houdt stand. Het spel wordt hoe langer hoe sneller: beide partijen trachten de leiding te ne men, doch als de scheidsrechter voor 't laatst fluit, is de stand nog steeds 1—1. Om het wereldkampioenschap. Te Parijs zijn de biljartwedstrijden om hei amaiour-wereldkampioenschap geëin digd. uuze Hollander Bos eindigde als 2de, Roudil is wereldkampioen geworden, ter wijl Baadart als 3de is geëindigd. Over het verloop van de match Roudil -Bos deelt de „Tel."' de volgende bijzon derheden mede: De partij werd gespeeld voor een tal rijk publiek. Roudil begint met een serie van 26. Tot de 7e beurt maken beide spelers slechts middelmatige series n.l. de 88e beurt scoort Roudil .41 krijgt daardoor de overhand op Bos, die voortdurend met deveine te kampen heeft. In de He beurt herneemt deze echter de leiding met een fraaie serie van 112, gevolgd door een van 71. In de pauze staat Roudil op 150, Bos op228 Ba de rust scoort Roudil 43; Bos maakt zijn getal vol met 18. Hij is thans zijn tegenstander voor met 107 punten. Deze, die den Roliandschen amateur haardnekkig vervolgt, kort zijn achter stand met een serie van 99 aannzienlijk in. De Franschman staat dan op 300. De match wordt vervolgens uiterst spannend. Roudil maakt een serie van 71 en blijft ver bij Bos achter, die 110 punten maakt. Deze staat dan op 457. De Franschman verdubbelt zijn pogingen. Achtereenvol gens maakt Roudil 14, Bos 10. Het wordt een zware strijd tusschen de beide kampioenen, die met een stand van 417 voor Roudil en 469 voor Bos krachtige pogingen doen om de overwin ning te behalen. De Hollander maakt een serie van 18... Roudil antwoordt met 83 en is daarmede amateur-wereldkampioen voor 1920. De N. V. B. en de heer Howcroft. De „Tel." pLaaatste eenige dagen gele den een bericht onder bovenstaanden ti tel, hetgeen wij ,in ons blad overnamen. Do „Tel." deelt thans op verzoek van de heer Hirschman mede, dat hij (de heer Hirschman) wel degelijk den heer How croft op de hoogte gesteld heeft van de moeilijkheden, die er met den heer .Wall bestonden. De heer Howcroft schrijft ons, dat hij de uitnoodiging om den wed strijd Nederland—Denemarken te scheids" rechteren aannemend o.a. niet op de hoogte was van bedoeie moeilijkhdeden. Bij nader onderzoek blijkt ons, dat de heer Hirschman den. Eugelschen scheids rechter uitgenoodigd heeft per telegram, dat onmiddellijk gevolgd werd door een brief, waarin de heer Hirschman de moei lijkheden met den heer Wall uiteenzette. In. den tijd tusschen ontvangst van tele gram en brief, was do heer Howcroft dus niet op de hoogte, waardoor liij de uitnoo diging aannam. BOTERCONTRóLE. Gelijk bekend, is de Regeering voornemens, om ook de margarine-fabrikanten, die tevens boter produceeren, tot de boiercontiole toe te laten. Op initiatief van het Friesch Boter- controle-stalton zal Dinsdag a.s. een verga dering van alle stotions gehouden worden om tegen dit voornemen van de Regeering stel ling te nemen. BESTRIJDING VAN BEDROG IN DEN HANDEL IN MESTSTOFFEN. In de toelichting van zijn wetsontwerp tot bestrijding van bedrog in den handel in mest- stoffen, zaaizaden en veevoedenniddelen, merkt de Minister van L. N. en H. op, dat de bedoeling der voorgestelde regeling is, uitsluitend in het belang van den landbou wer voorschriften tegeven. ten aanzien van de hoedanigheid en samenstelling van be paalde meststoffen, zaaizaad en veevoeder- middelen, zonder dat omtrent den naam ee nig positief voorschrift wordt gegeven, geenszins, om in het belang van den handel oneerlijke mededinging uit te sluiten. Corres- pondeeren dan ook reeds de hoofdbepalingen van het ontwerp niet met de voorschiften der Warenwet, evenmin is dit het geval met de andere voorschriften en het komt den Minis ter dan ook voor, dat ten aanzien van dé onderhavige materie eene op zich zelf staande wettelijke regeling moet worden in het leven geroepen Het ontwerp tracht langs verschillende wegen het beoogde doel te bereiken. In de eerste plaats is verboden waren te verhande len of te vervoeren, waarvan de hoedanigheid niet voldoende aan vast te stellen eischen, als ondeugdelijk moet worden aangemerkt. Dit verbod geldt echter slechts, indien deze on voldoende hoedanigheid niet te voren op niet te misvatten wijze aan den kooper duidelijk kenbaar gemaakt wordt. In overeenstemming daarmede, moet ook de verkoop van hulp stoffen onder andere dan eigen, algemeen gebruikelijke benamingen verboden zijn. De ervaring heeft geleerd, in het bijzon der wat de zaaizaden, doch ook wat de voe- derstoffen betreft, dat voor een zeer overwe gend deel de invoer uit het buitenland moef worden beschouwd als de bron, waaruit voor onzen landbouw ongewenschtc waren worden verspreid. De onderhavige wet wensoht dit voor de toekomst te voorkomen. Ooor invoer alleen toe te staan langs be paald aangewezen kantoren, wordt een toe zicht mogelijk gemaakt, dat voor een goede uitvoering niet kan worden gemist. VISCH VOOR DUITSCHLAND. Uit Huizen wordt melding gemaakt van een Donderdag j.l. in Den Haag gehouden conferentie van vertegenwoordigers uit d» visschers en de handelaars rondom de Zuiderzee met den Duitschen gevolmach tigde, ter bespreking van de prijszetting en do hoeveelheden, nu de garantie voor den export gegeven is. De Zuiderzee vangst kan rekenen op een krediet van VA millioeu. Naar verluidt zou de garan tieprijs ia de Zuiderzeecentra f 3 per tal wezen, d-L hooger dan wat thans de vis schers op de afslagen in de voornaamste plaatsen ontvangen. De deze week gezonden exporten voor het rayon Aken-Keulen, zijn nog in beslag genomen, voor zooverre zij over de dou- anewacht Cranenburg liepen; die over Simpelveld bereikten de bestemming. In enkele steden der Rijnprovincie werd aan de Huizer handelaren 3 4 4 mark per bokking betaald. HET PLANTEN VAN OESTERS. Uit Axel (Steeland) wordt gemeld, dat ter uitzaaiing van plantoesteons, op de bed den nabij de Oostkust en De Meep, weer ruim 400.000 kleine oesters zün aange voerd. Met 't planten is men reeds aange* vangen. 0—1 Zy ui E Haarlem j| Sparta 1 O' E c/5 ca E Quick Ajax Blauw Wit A. F. C. bi Q H. F. C. 1-1 0—2 1—1 1—4 2—1 0—0 0—3 2—0 1-2 1-2 Haarlem 6—0 0-2 2—2 0-1 0-3 2—2 2—1 1—2 6—0 1—1 2-1 Sparta 4-1 0-1 0-0 2—3 1-3 2—1 0—0 0—2 1-0 2-1 1—1 V. O. G 3-0 3-0 0-3 0-0 0—0 3-0 2-1 1—0 2—0 1—0 1—1 H. V. V 5-0 3—2 2-0 6—0 3—1 3—1 1—1 1—1 4-2 2-0 2—1 3-1 H. B. S 3—0 1—1 5—0 0-3 1-1 1-0 3—1 1—1 0-0 2—1 Quick 1—2 3—2 2-0 0—2 2—1 2-4 1-2 2—0 i—0 2—1 1-2 Ajax 1-1 1—0 4—1 2—2 4—2 26 1—2 1—0 1—1 3-1 Blauw Wit 2—0 1—0 3-1 2—0 5-0 4-2 2—2 1—3 0-0 2—0 A. F. C. 4-1 1-2 1—2 0—1 2—0 0—1 1—0 3-2 3—1 2-0 D. F. C. 0-0 1—2 3—1 1-4 2—1 2—1 3-0 0—1 2—0 4—1 7—2 1-6 1—2 1—2 3-1 1—0 2-0 1-0 1—0 1-0 3—0 2—0 22 12 6 4 H. B. S. 22 12 5 5 2 2 11 5 Blauw-Wif 21 10 4 22 IO '2 IO 22 Ajax 21 7 7 7 D F. C. 21 8 3 io 21 8 3 IO 22 8 2 12 Quick 21 13 21 12 gosp.gew-gei.verl.v.—t-pnt. 22 13 6 3 22 13 4 23 12 I 22 9 5 22 8 22 8 21 9 22 6 21 7 22 8 22 6 22 5 42—27 32 40—18 30 4840 23 47—34 23 2943 22 41—34 31 39—36 -21 1721 20 1620 19 12 36—44 18 IX 24—34 17 13 36—54 J4

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1920 | | pagina 12