Kerk en School Sport en Spel Parlementaire Kroniek Uit den Omtrek tElegraMmenT f 423e 8taatsioterC JLucht verkeer. Landbouw en Visscherij. 'ER KEER EN POSTERIJEN f VOOR REIZIGERS. De Directies der Mederl. Spoorwegen beb- ten bepaald, dat reeds geknipte plaatsbewij zen van reizigers, die hun reis door het mis sen van den trein of om andere reden wen- eefcen uit te stellen tot een volgende trein en bet station willen verlaten, indien vaststaat, dat daarmede geen misbruik kan zijn ge pleegd. door den stationschef zal worden geldig gemaakt, door het knipteeken als ver vallen te waarmerken. De geldigheidsduur wordt door deze waar merking niet verlengd. HET VLIEGEN GAAT IN LEEUWAR DEN NIET OP. Besloten is, vliegdemonstraties en passa- giersviuchten nog tot en met 26 April te ^Leeuwarden te doen plaats hebben, wijQ we gens weersgesteldheid en het wegblijven van «eemdeWogen, het niet gdulct is in Fries land het groote voordeel van een permanent vliegkamp in het licht te stellen. Het voorne men bestaat in de maand Juli a.s., na de vastgestelde vlrégweken te Groningen, De venter en 's- Hertogenboschie Leeuwarden te rug te komen. onderwjje-organnsafcies. Hij «al aam ssjja DE EUCH ARISTISCHE BOND. Men schrijft ons: Naait' wij vernemen, is de zeereerw. heer L. J. LWi Hen-borg1, pastoor te BloemendaaJL, heden, Dinsdag, met het Bestuur van den Eucharistischen Bond bestaande uit den Zeereerw. heer F. A M.. Lucassen, pastoor te "s Hage, den zeereerw. pater yam Dijk, van de Orde der Augustijnen en den ,Weleerw. Heer. Huf, kapelaan te. Rotterdam, naar Rome vertrokken. Het doel van den Zeereerw. heer .Willenborg en diens gezelschap is: het vragen van ver schillende geestelijke gunsten van Z. H. den Paus, ten einde over de geheele we reld do B. Communie te bevorderen. De hockeywedstrijden zullen door scheids rechters geleid worden, welke door de Hockey- Commissie gekozen zijn hunne beslissingen zullen onaantastbaar zijn. De tegenspraken tegen de beslissingen zullen overeenkomstig de algemeene bepalingen der Olympische Spe len geregeld worden. Voor deze wedstrijden zullen de bepalingen van den Belgischen Schaatsen-Bond van toe- BESTRIJDING VAN HET MOND- EN KLAUWZEER. De Algemeene Nederlandsche Zuivelbond heeft in een adres aan den Minister van L., N. en H. er op aangedrongen, dat van re- geeriogswege wederom zoo spoedig mogelijk maatregelen worden getroffen om het mond en klauwzeer te bestrijden. Waar dezelfde stallen bij herhaling wor den aangetast, blijkt, zegt adressant, de vroeger gehuldigde meening als zou vee. een maal de ziekte gehad hebbende, niet meer worden aangetast, ongegrond te zijn en ver valt daarmede z. i. de vorm van bestrijding, welke in het zg. „doorzieken" werd gezien. Blijkens een draadloos bericht uit LWee- nen via Parijs heeft staatskanselier Ren ner Zaterdag de vertegenwoordigers van Amerika, Engeland, Frankrijk en Japan ontvangen, ten einde hen op de hoogte te stellen van de. resultaten van zijn reis naar, Rome. .Vervolgens ontving hij de vertegenwoordigers van .Tsjecho-Slowa- kije, Zuid-Slavië, Roemenië, Hongarije en Polen. Renner deelde mede, dat de Oos tenrijksche. regeering voornemens was om naar, het voorbeeld der naar Perijs en Rome gezonden deputaties, staatssecreta rissen uit te. zenden naar alle naburige llanden, ten einde, onverwijld onderhen delingen aan te knoopen eggn de. .uit.y,e*e rips vau, Jhet, verdrag. redde MEDEMBLIK. Installatie. Naar aanleiding" van de a.s. installatie van den heer P. Schoutsen als Burgemees ter, werd Donderdagavond een druk bezochte vergadering gehouden in 't Wapen van Medemblik. De .Weth. Kooii heette allen welkom deze bijeenkomst was een gevolg van een de vorige avond gehouden verg. van heeren raadsleden, waarin eenparig werd besloten den stoot te geven tot een waardige ontvangst van den nieu wen Burgemeester. Spreker geeft nu de leiding dezer vergadering aan den heer Joh. Vermeulen. Deze wijst er op, dat het de be Joeling is, uit en door de gemeentenaren te doen vor men een commissie om de feestelijkhe den te organiseeren, buiten den Raad, welke voor het officieele gedeelte zal zorgen. Spreker twijrelt er niet aan, of allen zullen medewerken. Spreker vraagt tevens financiëele me dewerking. Algemeene instemming volg de en spoedig was een Commissie ge vormd als volgt. f. T. Teunis, Q. Schouten, C. Ruige- waard. D. H. Blok, B. Boll, R. li. Rik- kert, G. Entius, T. Bokma, W. van Leeu wen, D. Berkhout, O. Groen, J. Uilen berg, P. Kramer, K. Molenaar, C. Bra- ceboer, P. H. Moeskops, A. de Vries, ~R. de Jong, Joh. Wennubst Hz., T. i. Kramer, M. Veen, K. Bos, Q. de Git, J. Franzen Jr., B. Poggeman en oh. Vermeulen. De heer Vermeulen sprak een woord van dank tot de aanwezigen en sloot de vergadering, waarna de Commissie direkt vergaderde ter bespreking. Ver schillende afdeelingen werden gevormd welke ieder haar leden hebben. Als Voorzitter werd gekozen K. Molenaar, Secr. Uilenberg, Penn. D. H. Blok. Eeré-Voorz. P. Kooij. Als eere-leden 3astoor v. d. Laan en Ds. Smit. Na ecnige besprekingen volgde vast stelling van een voorloopig programma, waarvan we vermelden, ontvangst op de grens der gemeente, deze zal door vlaggen worden aangegeven. Com missie. Eerewacht te paard. Op stelling schoolkinderen bii St. Pieter. Uitnoodiging van alle bestaande veree- nigingen, om aan de huldiging deel te nemen. Versierde fietsen. Klok gelui. Muziek. Eerepoorten. - Zang schoolkinderen. Idem door ver- eenigingen en hetgeen nog meer geor ganiseerd zal worden. Het geheel zal zoo feestelijk mogelijk worden gemaakt. De Burgemeester zal arriveeren per auto van dc heeren Kooij. IJMUIDEN. Bij den Nationalen Zangwed strijd te Rotterdam behaalde onder dc ge mengde koren 3e afdeeling IJjntiiden's a Ca- pella koor den len prijs, verguld zilveren medaille en f 100. ZAANDAM. Tot lid van den gemeente raad is in de plaats van den heer K. Baas Gz., verkozen verklaard de heer J. Kronen- berg. HAARLEMMERMEER. Vrijwillige Landstorm. Het is 'bekend, dat er in de Haar lemmermeer een organisatie bestaat van den buitengewoner, vrijwiHigen landstorm van ongeveer 600 verlofs-militairen; daar door is ze zeker wel de grootste van het plat teland: in geheel Nederland. Enkele weken geleden zijn er op verschil lende plaatsen schietoefeningen en wedstrij den gehoudendoor groote vrijgevigheid van vele ingezetenen en corporaties konden on geveer 100 grootere en kleinere prijzen for- den beschikbaar worden gestelddeze prijzen zullen nu weldra worden uitgereikt. Eerst was het plan gevormd 001 dit te doen in één feestelijike samenkomst in „de Beurs" en daarbij ieder vrijwillig landstor- mer uit te noodigen, met recht om een dame of heer mee te brengen. Dit plan kon echter niet worden doorgevoerd, omdat de groote reu rszaal daarvoor zelfs te klein zou zijn. Daarom moet nu besloten zijn om deze feestelijke uitreiking der prijzen te verdoe len over twee avonden de eerste op Maan dag 26 April a.s. en de tweede 00 Vrijdag 30 April daaraan volgende. De prijswinners zuilen de beide vergade ringen kunnen bijwonen en verder zal ieder landstormer, die een schriftelijke uitnoo- diging heeft ontvangen, twee personen mo gen meebrengen. Ook is er gezorgd voor het optreden van enkele bekende sprekers; muziek en zang. Het beloven een paar mooie en gezellige avonden te worden. HAARLEMMERMEER. Horloge terug. De heer A. de Vlieg te Hoofddorp, ten wiens nadeele onlangs door middel van inbraak een gouden horloge met ketting werd gesto len, heeft thans zijn eigendom door middel van de Amsferdamsche recherche weier terug bekomen. (HAARLE MMERMEER. Paardenfokkerij De bdcende hengst -Cyrus" van de Vereeni- ging „Vooruit" alhier, is thans in .eigendom overgegaan aan een corporatie van paarden- fokkers te Assendelft. Deze hengst behaalde tal van prijzen; o.a f v DERDE KLASSE, Trekking van 20 Aprty J ij Nb. 12985 ri500.' \l Ho. 12616 f 1000. Na 11692 f400. No, 15524 f200. Nos. 13540 21141 82466 22m UOO. N.V. „DE TIJDGEEST". Maandag 19 April 1920 den eersten prijs tijdens de landbouw-tientoon- stelling het vorige jaar te Gorinciiem ge. houden. HAARLEMMERMEER. Vreemde vondst. Aan den Bennebroekerweg alhier is onbe heerd aangetroffen een groote veewagen. Up eenigen afstand van dezen wagen lag een ge deelte van een paardentuig. De wagen, die ge merkt was P. v. B. 5 is opgeborgen m een schuur van een landbouwer. Gedacht wordt ^HAARLEMMERMEER. Burgerl. Stand. Geboren: d. van P. M. KetKamerman, d. van G. Schijif—van den Hengst. z. vaa 'i weasefiehjk, dat de betrokken insiëf- tiny spoediger met het uitgesproken -vonnis fWerd bekend gemaakt, opdat bet toeuieht terstond na definitieve veroordeeling kan ingaan. De beer Henry J. Ledeboer. directeur van Jiet meutrale Centraal Bureau te Amsterdam, kreeg het woord, om zijne voldoening er over uit te spreken, dat de R.-K. Eeclaesee- TÏngsvereeniging zich als lid bjj het bureau lb-ad aangesloten en hij hoopte op een voort durende aangename en vruchtbare samen werking. Leeuwarden stelde voor zoodanige maatre gelen te nemen, dat de intensieve samen werking tusschen de af deelingen onderling verzekerd werd. Het het indienen "ra11 dit voorstel, de toelichting van den afgevaar digde en de daaruit voortgesproten discussie, zai het beoogde doel wel bereikt worden. Hertogenbosch wenechte aan de afdee- Rngssecretariseen vergoeding toe te kennen, wait pract/ieeh onmogelijk bleek, doch door do medewerking der regeering, zij 't langs een studeren weg, wel bereikt kan worden. Ook drong saj aan. op het verleen en van het recht tot cetbezoek aan meerdere bestuurs leden. Njjmegen wees op de hooge criminaliteit jnder dé Roomse he bevolking, welke voor een groot gedeelte aan Ihet overmatig ge bruik van alcoholhoudende dranken is toe te schrij ven en verlangde, dat het hoofdbestuur ich zjou wenden tot de regeering, opdat deoe p een gematigde, maar doeltreffende wijze paal en perk zou stellen ftan bet drankmifr- bruik. Een dergelijke maatregel zou kunnen zijn het rantsoeneeren der grondstoffen voor alcohol bereidingzooals deze gedurende den oorlog heeft gegolden. Enkele sprekers wenschten. dat de R.-K. Reelaeseering ad- li aeeio zo-u. betuii gen aan het voorstel Rut gers cs., tot invoering van Plaatselijke Keuze, waartegen aangevoerd werd het •standpun t van ihet Episcopaat. Pater Ildephonsus haeld een korte, doch Jake rede over het drankmisbruik vanaf het Handipunt van den reelaseeerder. Het succes Van cue werk ie afhankelijk van de draak- beetrijd.iug. Bü voorw. veroordeeling volgt bijna altijd verplichte geheelonthouding en Verbod van kroegbezoek. De meeste de linquenten zijn doop liet drankmisbruik ge- vellen, daarom moeten alle xeclasceerders een warm hart en open oog voor de drank- fcestrijdiing hebben. Bij de verdere besprekingen, werd er op Igeweaen boe nadeeli# een verblijf te Veen- 'borzen op de roenechen werkt. Daarom, om de terugkeer in de maatschappij van •wezen gevangenen te vergemakkelijken, acht te men een R. K. Landkolonie of door gang*- 'huizen noodzakelijk. Hiervoor ie bet ver. eosehte kapitaail nog lang niet- aanwezig. Door het hoofdbestuur zuilen pogingen in het werk worden gesteld om spoedig tot qpridhtimg daarvan te kunnen geraken. Vóór de rondvraag nam de vertogenwoordi- -ger van den Minister van Justitie bet woord Wn mede to doelen, met hoevod belangstel- iimK de Regiering het verdienstelijke werk der R -K .Reel aeeee r ingvereeni ging volgt. Zij 'Val dit steeds hlijven aanmoedigen en steu nen. De vooraitter dankte Mr. Backer en de IRegeering voor deze medewerking en sloot ■net een opwekkend woord op Roomsche (jwijze de zeer goamnimeerde on belangrijke «vergadering. collega's voorstellen, vertegenwoordigers diier organisaties op te nemen in de com missie voor georganiseerd overleg. Ten aanzien van bijzondere beloooiingen voor bijzondere onderwijzers wat betreft de be wering dat niet geheel voldoende gele genheid tot openbaai' onderwijs wondt ge geven, wacht «pr. den loop der debatten af. De heer KETELAAR (V. D.) handhaaft zijn motie. Na re- en dupliek werden de algemoe ne beschouwingen gesloten. - - H. F. C.—HAARLEM. De opbrengst van de toegangskaarten vooi' bovengenoemde liefdadigheids-wed strijd heeft de som van f 1498.60 op@e- bracht. Hiervan ontvangen de gemeenten Heemste en Schoten elk een bepaald aan gewezen bedrag; het restant wordt ver deeld over de volgende drie vereenigin- gen: St. Vincentius a Paulo, de Vereeni- ging tot behartiging yarn de belangen de- weduwen en .weezen van gfep. militairen en de Vereeniging tot bescherming van het lot d€ï blinden. ATHLETIEK. Men deelt ons mede. dat onder de goede zorgen van de fAthietiek-Commissie, het terrein dier H. F. C. Haarlem wederom voor de beoefening der lichte aihletiek m gereed heid is gebracht. De oefeningen zullen, evenals vorige jaren, gehouden wonden; Dinsdag- en Donderdag avond, Zaterdagmiddag en Zondagmorgen. VOETBAL De kampioenswedstrijden. Naar wij vernemen zijn de vastgestelde wedstrijden V. O. C—M. V. V. ei Go Ahead Be QuickC op as. Zondag uitgesteld, in verband met die te houden districtswedstrij;- <Jen te Leeuwarden. In plaats daarvan is vastgesteld de wedstrijd V. O. C.—Go Ahead. .Halfweg" „GeelZwart", o2. j.l. Zondag speelde GZ wederom een vriendschappelijke wedstrijd tegen „Hahveg" Geel Zwart wint den toos en wenscht tegen de matige wind in te spelen. Direct na aftrap gaat de Geel Zwarte voorhoede op verkenning uit, doch de achterhoede der rood-witten is goed op dreef, en geeft snel de bal aan de voorhoede over, welke het echter niet verder dan de half linie brengen. Na een kwartier spelen komt GZ er echter beter in en er ontstaan gevaarlijke momenten voor het Halfweg doel, doch vrouwe Fortuna is met hen, als een keihard schot tegen de lat gaat. Nu is het een geregelde strijd tnsschen de G-Z voorhoede en de Halfweg verdediging, die echter kranig stand weet te houden. Een snelle aanval der Halfweg spelers loopt op een cor ner uit, welke genomen, door de G Z keeper op solide wijze wordt weggewerkt. Spoedig daarna is het half time. o0. Direct wordt gedraaid. De G Z ers zijn haast onhoudbaar, hun zwoegen wordt beloond door een mooi schot der rechts uiterst, die onhoud baar scoort. 2e geval laat niet lang op zich wachten. De Halfweg menschen vinden dit toch te erg en vallen gevaarlijk aan doch de G Z verdediging bijt geducht van zich af. Hierna volgen nog aanvallen van beide par tijen doch de achterhoeden houden stand. Als tijd gevloten wordt heeft Geel-Zwart ver diend gewonnen. Alle spelers speelde goed. Men ziet Geel-Zwart in een snel tempo voor uit gaan. Als zij maar steeds oefenen en den ken aan Holland's wapenspreuk „Je Main- tiendrai" zal Geel-Zwart een gunstige plaats innemen in de Haarlemsche Roomsche Katho lieke voetbalvereeniging. passing zijn, weiüe met die van den interna tionalen Hocky-Bond overeen stemmen. Iedere nationale hockeybond, behoorende tot een door het Internationaal Olympisch Comité erkend land, moet met één team en 7 invallers vertegenwoordigd zijn. Iedere wedstrijd zal 54 minuten duren, 5 minuten rust inbegrepen. In geval van een „draw" zal de wedstrijd 10 minuten verlengd worden tweemaal 5 minu ten). Blijft de wedstrijd na deze verlenging toch zonder uitjlag, dan zal een tweede wed strijd gehouden worden, op een datum en tijd stip welke door het Belgische Comiteit voor hockey zal bepaald worden. De ijsbaan is 53 M. lang en 18 M. breed. (SCHIETEN. Bond van Schietvereenigingen in Haarlem en Omstreken. De door den bond uitgeschreven drie- daagsche wedstrijd is weer geein digd. De aangesloten schutters hebben weder eens getoond, hetgeen zij op de buks pres- teeren. De geschoten series behoeven niet onder te doen voor die, welke in den regel op nationale wedstrijden worden gemaakt. Ook aan de animo tot deelname heeft het niet ontbroken, zoodat het bestuur met voldoening op zijn werk mag terugzien. Voor zoover de uitkomsten tot heden gecontroleerd konden worden, volgt hier onder den uitslag in de verschillende af- deelingen. Korpswedstrijd voor ic vijftallen. ie prijs Bloemendaal Commando 478 punten. 2e prijs Claudius Civilis 474 punten. 3e prijs Generaal van Merlen 469 punten. Korpswedstrijd voor ze vijftallen ie prijs Generaal Jonkert met 450 punten 2e prijs Generaal van Merlen met 446 punten. 3e prijs Bloemendaal Comm. met443 punten. Hoogste korpsschutter J. Lindeman van Bloemendaal Commando 99 punten. Personeele baan \e afdeeling. 1. F. Hekker 97. 2 D C. Houtgraaf 95. 3 M. H. Hoeben 95. 4 P. Hekker 95. 5 A. T. Bos 94. 6 J. W. F. Fransoo 94. 7 J. A. Rijkens 94. 8 M. Henneman 94. 9 C. van Ruyven 94. Personeele baan ze afdeelingi 1 N. van den Burg 96. 2 L. Dost 94. 3 A. Mos 93. 4 C. van der Leek 93. 5 B. Nobe- len 92. 6 P. Langendonk 91. 7 W, Waale- wijn 9r. 8 A. Krump 91. 9 B. Mulder 91, 10 A. Janssen 91. n N. van Dort 91. 12 C. Lindeman 90. Personeele baan 3c afdeelingi 1 D. Ellinckhuizen 96. 2 A. Meerdink 93. 3 P. Heyman 81. De afdeeling vrije-baan is nog niet op gemaakt, echter zijn dc dagmedailles be haald door J. A. Rijkens met xoo punten op 10 April. D. C. Houtgraaf met 99 punten op 17 April. H. E. Stap met 99 punten op 18 April. De datum der prijsuitdeeling zal nader worden vastgesteld. PAlMJBVé NAAR CHINA'. PARIJS, 20 April. ,Op uitnoodiging van de Chineesche regeering zal Painlevé naar China g&an om de intellecftueele betrek kingen tusechen beide, landen te ontwik kelen. t j i j 1 HET ZILVERGELD RUITEN DMLQOiP. iBER^JL, 20 April. (N« T< V., draad loos.) Het rijksministerie van financiën heeft bepaald, dat het zilvergeld aan de' circulatie zal .worden onttrokken. DE ARMENISCHE QUAESTIE. j SAN REMO, 20 April. De Volkenbond beeft het mandaat over Armenië van de hand gewezen. De Opperste Raad besloot de Ver. Sta ten te verzoeken aan Armenië financiee- len steun te yerleenen. ,etS&£ DEN HAAG, 20 April 1920. De Lager Onderwijswet. Heden wenden de algemeene besohou- win gen voortgezet met de rede vau MI NISTER DE VISSER die betoogde dat iet beginsel van den heer Van Ravesfceyu 1 neerkomt op het ergste cleriealisme dat »<sh denken laat. Tot dezelfde tyraamie -voort het beginsel vau den heer Vau de Laar. De Minister was verwonderd dot de :(heer Visser van IJzendoorta, die toch voor art. 192 Grouriiwet stemde, veznimd heeft een ander plan voor uitwerking aan te geven, nu hij het ontwerp niet goed vindt. De 8-jarige leerverplichting behoort bij de Leerplichtwet thuis, ook om er het vak onderwijs in te kunnen betrekken. Vau 'n erplichtnng tot het geven van vervolgon derwijs wil spr. niet weten, omdat die verplichting tot ongewenechte toestanden kan leiden in verband met bijv. herha lingsscholen alleen voor de kinderen van de onderwijzers zelf. Koeteloos onderwijs Is principieel verkeerd te achten; voor hun voomaamsten plicht moeten de ou ders offers weten te brengen. Door de nieuwe wet zullen de gemeenten worden ontlast van 8 millioen onderwijskosten. Bovendien overlegt de minister met zijn collega van Financiën over schrapping vaa het verevenangsarti'kel in de wet van 1897. De «ala.ris-mo-tae-Ossendorp werd door den Minister ontraden. Wel wil hij bijzon der overleg over de alarmregeling met DE OLYMPISCHE SPELEN. IJswedstrijden en de O. S. Binnen enkele dagen zullen de eerste wedstrijden van de Vile Olympiade in het Ijspaleis te Antwerpen plaats vinden, n. 1. de schaatsen wedstrijden. Het programma hiervoor is als volgt sa mengesteld ie, Figurenwedstrijden voor dames. 2e. Figurenwedstrijden voor heeren. 3e. Figurenwedstrijden voor koppels (eene dame en een heer.) 4e. Hockeywedstrijden. Voor de figurenwedstrijden mag ieder deelnemend lcmd ten hoogste zes vertegen- woordigers, waarvan vier deelnemers aan iederen wedstrijd zenden. De figurenwedstrijden voor dames zijn als volgtde acht, de drie, de dubbel dne, de ring, de tegen-rocking, de paragraaf-ring en de ring-figuren, vrije figuren (4 minuten.) De figurenwedstrijden voor heeren zijnde dubbel drie, de rocker, de tegenrocking, de acht op één voet, de paragraaf-drie, de ring- vierkant-verandering-ring, het vrije schaatsen (5 minuten). DE VERKIEZINGEN IN ÏSJECHO- SLOWAKIJE. PRAAG, 19 April. Tot vanavond wa ren in 146 kiesdistricten, die 220 kamer leden afvaardigen, 153 gekozen, 67 man daten bleven onbezet. .Van de Duitsche partijen hebben de christelijk socialisten 4 zetels veroverd, de boerenbond 6, de soc.-dem. 23, deDuitsch-demokr. vrij heidspartij 2 en de Duitsche verkiezings gemeenschap 8, tezamen dus 43 zetels. Van de Tsjechische partijen hebben de nationaal-demokraten 12, de nationale- soc.-dem. 17, de soc.-dem. 44, de agra riërs 21, de volkspartij 14 en de novrac- zik-partij 1 zetel gekregen, tezamen 110. UIT BULGARIJE. SOFIA, 17 April. Op voorstel van Stam- boliski, den minister-president, heeft de koning een oekas geteekend, waarbij hij het ontslag! van de ministers van bui- tenlandsche zaken, handel en financiën aanneemt. Stamboliski zal tijdelijk de por tefeuille. van buitenlandsche zaken ne men. VOOR DEN VOLKENBOND. Naar een draadloos telegram meldt, heeft de regeering van Zweden ingevol ge een mededeeling van den secretaris generaal van den Volkenbond, een crediet- aanvraag van 130.000 kronen ingediend, als bijdrage van Noorwegen in de uit gaven van het beheer van den Volken bond tot 31 Dec.1920. DE REIS VAN RENNER NAAR ROME. Prijzen ven 145. 69 121 133 136 177 194 298 335 364 3S2i 401 420 566 579 624 768 853 871 929 937 1005 1072 1243 1353 1400 1401 1408 1420 1422 1463 1476 1603 1646 1749 176Ï 1768 1782 1786 1789 1814 1844 1866 2009' 2083 2114 2131 2144 2169 2193 2204 2207! 2407 2446 2502 2531 2654 2708 2814 2843 2845 2864 2880 2901 2947 2964 2969 2935 3062 3068 3122 3159 3189 3338 3386 3431 3461 3473 3492 3523 3651 3582 3678 37361 8808 3817 3825 3853 3860 3394 3904 3952 4015 4082 4125 4219 4315 4354 4378 4195 4510 4515 4600 4628 4650 4699 4737 4753 4761 4809 4817 4877 4999 5006 Ö158 5162 5176 5231 5304 5373 5474 6482 5508 5549 56C1 5699 5767 5869 5S85 5886 5963 5992 5998 6024 6083 6160 6184 6192 6343 6353.' 6325 6398 6559 6604 6635 6641 0723 6771 6799 6814 6888 6920 6921 6951 7101 7117 7195 7228 7251 7367 7430 7618 7675 7680 7754 7909 7977 8022 8191 8251 8272 8117 8518 8527 8549 8625 8397 8703 8730 8841 8830 8867 8974 9123 9210 9222 9235 9296 93 ril 9372 9414 9455 9468 S512 9557 9566 9756 9806 9820 9864 9940 10009 1C0'4 10031 10052 10059 10141 10187 10221 10228 10261 10351 10370 10400 10 0! 10602 I0ob6 10669 10720 10788 10952109761101011154 31323 11374 11453 11457 115441158211504 11625 11738 11769 11500118091190211930 12042 12047 12118 12145 12155 12383 12408 12458 12568 12601 1267112716 12734 12,35 12736 12879 12939 12959 13)40 13131 13181 13195 13235 13250 13318 1)375 13450 13475 13591 13697 13624 1 661 13675 13702 13 7J 13884 13893 14047 1405114085 14100 14123 14111 14173 14194 14272 14276 14285 14320 14330 14400 14463 144G6 14479 14555 14598 14635 14698 14748 14749 14760 14785 1 991 15012 15061 15118 15133 15166 15197 15290 15341 15391 15393 15439 15459 15466' 15'81 15592 15665 15681 157181:841 15877 15936 15944 16029 16046 16996 161C5 16L88 16199 16228 16261 1G278 16316 16366 6 173 1 389 16480 16585 16827 16865 16892 1, 935 16971 17037 17042 17124 17148 17163 17172 171SS 17192 17200 17247 17259 17305 173..6 17373 17381 17396 17443 17475 17482 17512 17015 17638 17734 17815 17834 17855 17980 '7989 18004 18076 18077 18150 18164 18165 18177 18226 18250 18307 183(2 18354 1831-9 1 4 3 18443 18449 18581 18608 18619 8675 18690 18797 18835 18S40 18862 18)87 18-75 1'.053 19078 19089 19098 19108 1S201 192519362 19405 19463 19370 19531 19556 19584 16 8 19686 19738 19741 19758 19767 198 :0 16830 19837 19842 19866 19869 19906 16974 1:917 19975 20075 20250 20253 20270 20384 2 4 47 20470 20502 20539 20561 20691 20,59 2 787 20896 20805 20951 20979 21012 21117 211 i7 21244 21246 21357 21365 21372 21379 21 00 21456 21479 21550 21603 2 60J 21611 U6S2 21671 2:715 21720 21741 21799 218» 21831 21887 21913 22014 22017 22025 22( 46 2- 58 22332 22360 22373 22183 22496 2:52 2 9 22544 22545 22553 22583 22801 22831 22892 22895 22924 22978 Trekking van 500 nummers ten overslaa» van Notaris fl. G. MuutE. Prils van f 1500 16686 f 1000 5399 6119 10022 20794 '1 f 400 11578 I 200 7.708 5072 8337 1 100 4658 7599 10171 10705 17294 18690 Prijzen 6 2671 4582 23 2701 99 102 15 4620 9 2809 57 98 41 81 251 79 4764 95 2913 4805 388 34 55 493 57 4979 577 74 90 81 3070 5012 617 3116 94 61 3209 5123 713 3320 38 861 25 5276 70 70 5364 967 88 5452 1052 3403 62 60 94 5510 1105 95 41 42 3539 54 1207 60 5632 64 65 5700 96 94 41 1315 3611 47 24 38 5821 35 67 5916 77 3719 20 82 95 47 «441 3817 6015 52 62 3! 1548 77 43 1602 3903 6112 14 5 6202 32 32 6369 64 73 6445 84 90 76 1712 4021 78 1830 4130 84 56 37 6542 63 69 63 78 81 6631 92 6759 99 68 2430 4261 6808 32 74 48 59 4325 7008 2525 26 7179 26 4408 7215 27 24 21 2629 47 7331 50 69 7417 69 4561 30 van t 90.— (eigen geldb 7443 9857 12361 14618 17315 19058 56 89 90 91 20 19125 64 9921 12529 96 24 SO 7555 66 12609 14706 56 19213 7704 75 28 14809 74 21 7 10083 58 69 17422 76 9 10132 70 93 4419323 30 74 93 14919 80 33 56 10335 12792 25 98 60 7845 42 12844 31 17563 71 7978 10453 12908 48 17673 75 8000 76 24 15164 17732 95 2 10533 31 15356 53 19489 8162 10605 56 91 57 19519 8254 46 6315489 66 38. 91 10768 99 15528 17817 43 8381 10871 13016 48 44 80 8429 98 75 89 92 93 1985 89 Ï121 2304 62 8521 10927 13124 1 5705 97 19632 69 75 77 3517928 41 92 97 13202 62 36 73 861711013 20 74 37 80 25 18 78 89 6919756 59 39 13302 15890 72 59 68 50 69 15942 18045 68 74 71 81 52 61 82 92 91 93 65 6219869 873011117 13451 81 74 19906 37 36 13501 82 18199 12 44 96 541601818219 68 9211368 93 60 3020033 8808 97 13629 16167 51 55 37 11419 51 16324 53 20160 40 44 13702 44 69 Ti 9311542 62 60 88 20207 8906 8213820 1642918322 10; 5611690 30 4018475 58 64 11707 32 16519 18519 99: 9099 28 63 45 24 20362 9159 39 13943 51 30Ji 63 89 49 93 81 20484 9202 11819 80 16675 18605 20555 6 26 14059 16701 99 58 36 14176 12 18740 6» 22 32 9476 97 50 84 85 86 91 14207 951011945 74 39 8320624 40 86 72 81 88 20722 99 96 83 13 12010 14312 16874 18821 98 95 12103 14443 16939 39 20833 9702 12287 14514 98 70 97) S5 91 39 17070 18909 20907 88 12309 6817248 85 14 9859 43 6919055

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1920 | | pagina 2