Advertentién. R1|W!EL. BANDEN. P. Kluft, een nette Loopjongen, Stadsnieuws Marktnieuws. aaaaaaaaastA nette meisjes Pater BORROHAEUS DE GREEVE en Mr. BOMANS Th. Th. KOOT, a Laat ons Uw rijwiel repareeren, mofffe- en en vernikkelen en U zult tevreden zijn. Door uitbreiding van het personeel kunnen wij nog vlugger afleveren. „kil Steel" en „Vierkleur" rijwielen. BILLIJKE PRIJZEN. v h. IC. Radder TeSephoon 1325 Bleekersknecht gevraagd, BANKWERKER-ELECTRICIEN HAARLEM. ScEHl:. !^rweg 53 ALBERTUS JOHAHNEü KOELEMEIJER is weder to Consulteeren. ül lil ra] Ü3 B Üül i£l 3 Lil ÜL Vraag en Aanbod Advertentiën il IHJ VULCANISEEREN Oi^OERDEELEN GEVRAAGDi H. B. SWAhTE. Aneqang 34. alsook bekwame en aankomende Reksters. Adres iac. v. d. Weiden, Bleekerswaartweg 41, Heemstede. GEVRAAGD een flinke in staat om op groote fabriek de meest voor komende herstellingen te verrichten. Brieven met opgaaf van verlangd salaris en uitvoerige inlichtingen onder overlegging van getuigschrif ten onder No. 4847, bureau van dit blad. Alle Katholieke Dames eH kiw^J worden VRIJDAG 21 MCI a.s. «wr, uitgenoodlgd in de Groote Vereentging te komen* waar 's avonds 8 de Eerwaarde Al s sprekers sullen optreden. Het Bestuur der R. K. Pol. Prop. Club. Ruijte. z. van J. A. Buis—Groenendafll. d. van M. Jongeneekn—Loogman. d. van O. de WithGroot. d. van A. Nieuw- ikoop—Keessen. d. van A. BreijerEve neens. z. van J. Boogaard'Versteeg. d. van W. M. EickhoffAlderden. d. van M. C. Smit—de Jong. d. van E. F. Robijn Hijwc&en. d. van P. van Oudenaarden- 'Noorloos; d. van J. LrijdekkersFondse; d1. (levenl. van A. Persoon—van Tol. Overleden: J. Oldenburg. 4 j.J. M. van Loon, geb. van Leeuwen, 26 j.M, Noppen, 39 jaar. E-OHOTEN. (Dorp). Op 2en Pinksterdag houdt do Haarlem sche Bond van R.-K. Jongenspatronaten zijn eereten Districts- dag te Oud-Schoten. Te half 3 precies zijn alle jongelui tegenwoordig in het St. Ba- vo gebouw, Smedcsteaat te Haarlem en vertrekken vandaar in optocht met mu ziek en ontplooide vaandels naar Oud- Schoten waar eerst in de St. Bavo-Kerk Lof wordt gehouden met korte tespraak en gemeenschappelijke qpdracht van de le den van „Voor Eer en Deugd". Te ongeveer half 5 heeft een groote gymnastiekuitvoering plaats onder lei ding van den heer S. Hooy op het terrein hij de Schoterbrug. Dezer dagen wordt het progam in dit blad bekend gemaakt. BENNEBROEK. Zondag speelde V. V. V. I tegen V.. V H. II op het terrein van eerstgenoemde aan de Leidsche Vaart. Reeds dadelijk nam V. V. V. I de lei ding cn ging de rast in met 10. ha rust wist zij nog twee maal te doel punten en won dus met 3—0. Er werd over het geheel goed door V. Y. V. I gespeeld. Zondag 80 Mei speelt zij een match te gen B. F. C. om de bronzen medaille. Dan zal B. F. C. zijn beste beentje voor moeten zetten om te winnen. BENNEBROEK. Vrijdagavond verga derde de gemeenteraad onder voorzitter schap van Burgemeester Jhr. Smits van Oyen. Allo raadsleden waren aanwezig. Na een kleine opmerking van den heer Van Lier op werden de notulen onder dankzegging goedgekeurd. Onder de in gekomen stukken kwam een schrijven van de gemeente Lisse e. a. voor om mede werking ter bevordering van een spoedi ge wegverbreeding, met het oog op de werkeloosheid. Voorzitter meent hierop niet te moeten ingaan, daar hier op het oogenblik nog geen werkloosheid heerscht. De heer Huismans is echter van mee ning, dat dit den komenden winter wel 't geval zal zijn en zegt, dat het schrijven zijne goedkeuring wegdraagt. Da Voorzitter meent echter, dat het be ter is eerst de plannen hieromtrent aan to vragen en da/a op bespoediging aan te dringen, wat besloten wordt. Een schrijven van den Nat. Bond in zake 't voorstel-Rntgers es., om adhaesie werd met algemeene stemmen goedge keurd. Ingekomen was het eerste jaarverslag van ..Bennebroek's Bloei", wat door hen secretaris werd voorgelezen. Voorts deed voorzitter de mededeeling, dat mej. Stoete plotseling zeer ernstig ongesteld was geworden en, op advies v. den behandelende!! geneesheer, in het Dia- concssenhrue te Haarlem was opgenomen, wat 3.75 pei dag koet. Daar Mej. Stoete zelf 1.25 per dag zal kunnen bijdragen, zal dat de gomeeute per dag 2.50 kos- tcn. Op een schrijven van Gedeputeerde S ea ten om steun vcor een politieschool werd niet ingegaan. Tevens was een schrijven ingekomen v. de provinciale dJrinJmatervoorzlming om trent de 'bonwverordenlngsplannen, met do mededeeling, dat men zooveel moga'jjk de watervoorziening zal bespoedigen. B. en W. stellen den Raad voor aan den heer Vemooij voor het ophalen en naar de helt brengen van het vuilnis 'a bedrag toe te kennen van 600.— per jaar. De heer Bakker vraagt of het niet be ter ia, dit werk het volgende jaar uit te besteden. Voorzitter en de heer Van Lierop mee- nen echter dat het ophaalloon zeer billijk ks-i Zij hadden er echter aan kunnen toe voegen dat het wensehelijk is, daar een goeden wagen voor te gebruiken. Do rooilijn aan den Meerweg werd zoo danig gewijzigd dat de weg ongeveer 3.50 meter breeder wordt. De heer Bakker wilde den weg maar meteen in orde brengen, doch de hr. Van LieTop meent, dat het dan beter is dit van den winter te doen bij werkeloosheid. Een zeer goed id'ée. Op een schrijven van den heer Smit om het aantal spuitgasten te brengen op 50, werd op voorstel van den heer Bakker besloten daar mede te wachten tot een volgend jaar. Verder was een schrijven ingekomen v. Gedeputeerde Staten met enkele kleine wijzigingen in de verordening omtrent de uitbetaling aan onderwijzers de opcenten Plaatselijke Belasting en bet vasthouden van honden. Een voorstel van B. en W. om het sa laris van den gemeente-arts te brengen v. 250.op 800.werd zonder discussie aangenomen. Aan de orde was thans punt 6 der agen da: wijziging verordening Hoofdelijken Omslag. B. en W. stellen voor het af trek cijfer te bepalen op 700.— en het vei-menigvuldi- gingscijfer op 2 en acht-tiende, waardoor de gemeente 9000.meer in kas zal krijgen. De hr. Bakker stelt voor het a f treken- fer voor ongehuwden te stellen op 500, waarop de heer Van Lierop een verder strekkend voorstel doet om het aftrekcij- fer voor ongehuwden te bepalen op 400, en een kinderaftrek bij 't hebben van drie of meer kinderen beneden de 14 jaar, te geven van 50.voor elk kind. Na een drukke en algemeene discussie wijzigde de heer Van Lierop zijn voorstel in dier voege, dat ongehuwden welke als gezinshoofden kunnen worden beschouwd, denzelfden aftrek zullen hebben als de gehuwden, n.l. 700.—. Dit voorstel werd in beginsel aangeno men en zal beter gwredig-eerd on met toe lichting van welke strekking de wijziging- op het voorstel van B. en W. is, op een volgende vergadering ter goedkeuring worden voorgedragen. Omtrent het geven van een crediet aan de Woningbouwvereeniging alhier voor 't bouwen van woningen, stellen B. en W. voor de desbetreffende stukken aan de vereeniging terug te zenden, met de ver klaring- dat zij eerst zekerheid wenschen te hebben of het Rijk 50 pet. bijdraagt, tweedens bepalingen, dat zij eenige mede zeggingschap heeft bij het verhuren der woningen en derdens het recht voor de gemeente op twee woningen. Daarbij zal in de eerste instantie niet meer mogen gebouwd worden dan 20 woniogen. Verder stelt zii voor eenige wijziging in de bouwplannen te brengen, daar. bij een voorschot' van *6 j-< «oor het Rijk, de huren der minste klasse woningen nog 4,76 per week zullen zijn. Na een zeer geanimeerde discussie, waarbij de heer Bakker meende dat hier geen gebrek aan arbeiderswoningen is en waarbij hü in 4ju argumentage niet erg gelukkig was, werd met 0 tegen 1 (die van d6n heer Bak ker) besloten op het voorstel van B. en W in te gtaian en bij gunstige beschikking om trent het gevraagde een crediet voor de wo ningbouwvereeniging aan te vragen. Hierna ging de Raad in geheime zitting. Uit deze zitting kan ik nog mededeelen, dat aan den heer Doffegnïe eervol ontslag is verieendl ale ambtenaar ter secretarie, ter wijl een commissie is benoemd ter afwikkeij ling van ziin, beheer inzake het distributie- Het salaris van dezen nieuwen ambtenaar teT secretarie is bepaald op 1200. Miet 4 tegen 8 stemmen werd door den Raad besloten oen aanvraag te doen voor aansluiting bij Heemstede. Waar de gemeenschap op het punt staat zich te gaan ontwikkelen, daar doét zulk een besluit m. i. vreemd aan. Bij de rondvraag werd er gewezen op de slechte bestrating tusschen de tramrails, wel ke zoo spoedig mogelijk verbeterd zal wor den. BEVERWIJK. Begrafenis C. H. Moens. Zaterdagmiddag had alhier de teraardebe stelling plaats van den heer notaris Carel Hendrik Moens, oud-wethouder der gemeente Beverwijk. Onder de talrijke belangstellenden merkten we op: Jhr. strick van Linschoten. burgemeester van Beverwijk, de beide wet houders, alsmede oud-wethouder Burger, de burgemeester van Wijk a/Zee en Duin. bene vens verschillende notabelen, industrieel en en notarissen. Een schat van bloemen dekte de baar. Aan de groeve sprak eerst jhr. Strick van Linschoten, die den oveledene schetste als een man van zeer groote verdienste, die in de 40 jaren, dat hii wethouder was, zieer ved voor de gemeente heeft gedaan. De sa menwerking was in >t college van B. en W., zoolang de hoer Moens wethouder was, voor treffelijk geweest. Spr. besluit met een woord van opbeuring tot de naaste familieleden. Vervolgens sprak notaris van Gelder, voor zitter van de Broederschap van Notarissen, Ring Haarlem, waarvan de overledene be stuurder was. Ook op vereenigingsleven had de heer Moens vele en groote verdiensten, welke in dankbare herinnering indachtig zul len blijven. Vervolgens voerde nog het woord de heer K. Smit. hoofd der M.U.L.O.-school, over het werk van den overledene in de plaatselijke commissies op onderwijsgebied, waarna Mr. A. Moens dankte voor de be langstelling. Vermeld zij nog, dat de overledene ridder was in de Orde van Oranje-Nassau. IJMUIDEN. Beslaglegging. Alhier is namens de berging-maatschappij Volhar ding te Terschelling beslag gelegd op den baggermolen Bagger 13 van de firma 3?. den Breejen y. d. Bont te Nijmegen, we gens een vordering van f 78.000 voor bergloon bij het vlot brengen na een stranding in Februari j.l. Deze bagger- jj,j oh ia aan de firma door de Duitsche regeering in ruil gegeven voor een door de Fransehe regeering in beslag genome® baggermolen (grindzuiger, die tijdens den oorlog voor de Duitsche regeering grind gezogen heeft. School voor Hongaarsche kinderen. In de Van Zompeistraat is gisteren van protest&ntsche zijde .een school geopend voor Hongaarsche kinderen. Twee Hon- gaarsche onderwijzeressen stelden zich beschikbaar onderwijs te geven. Het ge meentebestuur stond een lokaliteit af. ALG. VERG. RIJKSKIESKRING. Zaterdagmiddag hield de R. K. Kamer centrale Haarlem haar jaarvergadering in het gebouw „St. Bavioi" te Haarlem, onder presidium v.an den heer Mr. J. Bbmans. In ziin; openingswoord heette de voorzit ter allen hartelijk welkom en in het bijzon der de dames en den heer Mr. Reymer. De heer Ghr. v. d. Bilt had een schrijven gezon den, waarin hij mededeelde, dat hii tot zijn epüt niet aanwezig kon rijn. De heer Bo- mans jceide dat do kieskring Haarlem de eerste was, die het defensie-rapport zou /bespreken en hii meende dat de bespreking groeten invloed zon uitoefenen. De notulen werden ongewijzigd goedge keurd'. Onder de ingekomen stukken waren brieven van de heeren Loerakker. Rofobera en Brouwer, die hun afwezigheid ver ontschuldigden De B. K. Kiesvereeniging Kwakei uit Hoorn deelde mede, dat de oude kiesver- eeniging was opgeheven en er twee onder scheiden e kiesvereenigingen ziin opgericht n.m. Kwakei en Uithoorn. De heer Alders uit Hilversum en de heer Lucassen, bedankten voor hunne benoe ming tot afgevaardigde, terwijl de heeren Bergkamp en Heerken® Thijssen hun benoe ming aannamen. Uit 't verslag van den penningmeester, den heer Braakhuis, bleek dat de kas sloot met een batig saldo van 23,16. De rekening werd in orde bevonden en de penningmeester werd in dank gedechar geerd. De heer Bomans deelde mede, dat de heer Braakhuis, wegens vertrek uit de provincie, ophoudt bestuurslid te zijn. Hij sprak eenige zeer waardeerende woorden en bracht hem den dank van den Prov. en Rijkekieskring voor 't vele, dat ze aan hem te danken hebben. De heer Braakhuis wees allen dank af omdat h;j alleen gewerkt heeft ter eere Gods en tot bevoordeeling van de goede Roomsche zaak. Bij de .bespreking over contributierver- hooging, werd besloten dit jaar de con tributie nog op 5 cent te laten. Bij de bespreking over de verkiezin gen in .1922, dat 't wel wat vroeg is om nu reeds daarover besprekingen te voeren, omdat jn dien tijd nog yeel kan veranderen. 't Bestuur .was echter van ineening flat 't van yeel gewicht was, nu reeds een propaganda commissie te benoemen en wat 't vrouwenkiesrecht betreft, stelde 't bestuur voor, dat de locale kieskingem moeten verplicht .worden om aan de pro vinciale kieskringen op te geven, wat ze dit jaar yoor vrouwenkiesrecht gedaan hebben, opdat de besturen dit 1 lebr. 1921 aam het Centraio Bestuur kunnen opgeven. De heer Jlelker (VeLsen) deelt mede, dat Velsen dit reeds gedaan heeft en dat de rapporten meestal gunstig luidden. Echter meende spreker, dat er van ze kere zijde nog te weinig gedaan wordt en hij stelde daarom voor den Bisschop te verzoeken pen algemeen schrijven fond te sturen. Mr. Bomans was 't hiermee eens en' stelde voor Monseigneur te verzoeken eenzelfde algemeen schrijven rond te etu- (ren als Mgr. Diepen reeds gedaan heeft, wat algemeen .werd goedgekeurd. Daarna kwam men aan de bespreking van het defensie rapport. Het bestuur was eensgezind van mee ning dat dit rapport op 23 Mei te Utrecht ongewijzigd moet worden aanvaard en dat van den Kieskring-Haarlem 'n aansporing moet uitgaan jn die richting. (Applaus.) De voorzitter was van oordeel, dat dit rapport een zeer gewichtig feit is, om dat het militaire vraagstuk de oorzaak 44.10. Aanvoer 4' ladingen of 1450 H.L. kan zijn .van splitsing in de Katholieke Staatspartij en dat dit een klove kan worden, die in jaren niet kan overbrugd worden. Het bestuur meent dan ook den bond te paoeten v,olgen en te moeten aan dringen op het rapport zonder eenige ristrictie aan te nemen. Na eenige bespreking stelt de yooifc zitter uit naam van het bestuur de vol gende motie yoor, welke met algemeene,' stemmen wordt goedgekeurd. De afgevaardigden .van de locale kies;- vereenigingen iu den Rijksk ieskri ng Haarlem, in jaarvergadering bijeen mede ter bespreking van liet defensierapport. Latend an hare afgevaardigde ter B ondsv er gad criugj te. Utrecht vrij man,- daat, van oordeel, dat de aanneming van ge noemd rapport is in 's lands belang eil dat uitstel yam behandeling niet ten voor- deele kan strekken van de R. K. Staats partij vertrouwt, dat het R. K. Defensie-rap port op 33 Mei te Utrecht ongewijzigd zal worden aanvaard, als van tijdelijk karakter en als uiterste grens van per soonlijke en gedane off era voor de lands verdediging en gaat over tot de orde van den dag. Op de .woorden „vrij mandaat" werd eenige aanmerking gemaakt. De voorzitter zeide, dat 't mogelijk is, dat 23 Mei te Utrecht een amendement» zal worden ingediend en dat 't daarom ter wille van de eenheid der Kath. Staats partij is, dat aan do afgevaardigden „vrij mandaat" gegeven wordt. De voorzitter (iankt de vergadering uit naam van het bestuur voor haar ver trouwen. De defensie commissie verwacht 23 Mei een zwaren dag, maar geruggesteund door uitspraken, als heden te Haarlem gedaan, zal haar taak zeer verlicht worden. In het bestuur werd gekozen mevr. A. van Gestel-Terborg te Laren en herkozen werden de heeren Jaegers en Bertels en Mr. J. B. Bonuras, de laatste als voor zitter. Tot afgevaardigden werden benoemd de afgevaardigden, die verleden jaar als zoo danig fungeerden. In de vacatures werden benoemd mevr, A. v. Gestel en de heer Aleven. Een motie van Hilversum, betreffende het absentïsme in de Tweede Kamer werd, na eenigo bespreking ingetrokken. Bij de rondvraag liet de heer Aleven (Hilversum) een woord van waardeertag hooren voor het ontwerp-Zondagswet, door onze regeering ingodiend. Verder be val hij in de aandacht vn de R.-Kath. Kmerleden aan den belastingaftrek voor groote gezinnen. Bij deze laatste op merking sloot zich de afgevaardigde van Watergraafsmeer aan, dife mededeelde, dat een aftrek van. 100 per kind door de regeering niet meer wordt goedgekeurd. De heer Mr. Rits deed eenzelfde mededee ling. De heer Bomans deelde mede, dat Haarlem een dergelijke verordening ver leden jaar zag goedgekeurd. Spr. zegde toe, dat dit punt de aandacht van de Ka merleden zal hebben. De heer Duin (Haarlom) vroeg voor do a.s. verkiezingen ook de aandacht van 't Middenstandsvraagstuk. De heer Mr. P. J. Reymer hield daarna een redevoering als opwekking tot een heid in de R.-K. Staatspartij en steun voor ons christelijk Ministerie.. Wegens gebrek aan plaatsruimte, moet een verslag daarvan achterwege blijven. AMSTERDAM, 15 Mei. Aardappel- markt. Spuische bravo's 9. Zeeuwsche blauwe 13;. dito bonte heimers 6-6.50; dito bravo a dito red star 5-6.40; dito mdustnef 6 7' dito De Wet's 7.50. Limb, uiuustne In plaats van kaarten. Heden overleed na een kort stondig lijden, na voorzien te zijn van de H.H. Sacramenten der stervenden, mijn innig ge liefde Echtgenoot,vader.behuwd en grootvader, de Heer Echtgenoot van Johanna van Kessel in den ouderdom van bijna 73 jaar. Uit allernaam Wed. KOELEMEIJER geb. van Kessel, De H. H.Uitvaartdiensten zullen gehouden worden, op Woens dag a.s. in de Kathedrale Kerk St. Bavo, Leidschevaart ten half acht en acht uur de gezongen H. Mis. Eenige en algemeene kennisgeving Haarlem, 16 Mei 1920 41.15 Oranjestraat 123. Op den 238ten Mei a.s. hopen onze geliefde Ouders JOHANNES MAAS en JOHANNA ELIZABETH GOEBERT den dag te herdenken, dat zij vóór 25 jaar in den Echt zijn verbonden. 4922 Hun dankbare Kinderen BEVERWIJK. Mei 1920. De Heer en Mevr. VAN DER PAS—SGHOEMAKER, geven kennis van de geboorte van een ZOON. Haarlem. 15/5 1920. 4925 CHIRURG. 51 WilheSmifiastraat. Telefoon 1400 DIENSTBODE gevraagd door een Brabantsche Familie met 2 meisjes thuis, waarvan één schoolgaand. Wonend op een aparte boven woning in bet midden der stad. Loon nader te bespreken. Br. on der No. 4923, Bur. v. d. Blad. 11-5 regels p. plaatsing f 0.50 Tweemaal plaatsen 1.Lüi yi Driemaal plaatsen 1.50 -=-} Elke regel meer f 0.12Va |H| Bi) vooruitbetaling. Gevraagd, direct of later, een DIENSTMEISJE v. g- g. v.. voor dag en nacht. Aanmelden 's-avonds na 7 uur, SCHOTERSINGEL 87a. Mevrouw KUENEN, Ged. O Gracht 106. vraagt, een. HUISNAAISTER voor één dag in de week. bekend met h&t maken van kinderklee- ding. 2256 3ekwame STUKSTRIJKSTERS. Aankomende MEISJES en PLAKSTERS GEVRAAGD bii J. BEELEN en Zn., Blee- kersvaartweg 13, Heemstede. BOUWKUNDIG OPZICHTER- TEEKENAAR gevraagd voor Woningbouw. Salaris 250 a 300 per maand. Aanbieding schriftelijk met volledige inlichtingen bij H. A. HEIDSTRA, Architect, Schoterweg 170, Haarlem. Terstond gevraagd een heel eenvoudig net R.-K. MEISJE of WEDUWE zonder kinderen, boven de 35 jaar, in een heel eenvoudig ge zin van twee menseden. Br. on der No. 2260, Bur. v. d. blad. Gevraagd bekwaam COSTUUMN AAISTER die dadel, te huis, werk kan maken. Brieven onder No. 2258 Bureau van dit blad. Voor direct gevraagd een FLINKE DIENSTBODE of DAGMEISJE Hoog loon, in klein gezin. Mevr J. DE ROOY, Kleverparkweg 163. 3277 NETTE JONGENS knnnen direct geplaatst worden, in de drukkerij van EMRIK BINGER. Koningstraat. 2267 Leeftijd niet beneden 13 jaar. Aanvangsalis 5 per week. Gevraagd een FLINKE JONGEN om in het vak opgeleid te wor den. door Gebr. v. d. WIJDEN, Rijwielhandel. Ruysdaelstraat 48. 2:261 H.H. BARBIERS. Flinke bediende gevraagd. Vereischte: goed kunnende Scheren. extern- -Boon 14, veel verval Brieven onder letter P, aan fa. P. v- OITTERT Zin, Spekstraat 14. ER BIEDT ZICH AAN om terstond in dienst te treden een 2e Broodbakkersknecht, R.-K. Br. franco aan O. NIESTE Santpoort (Station). 2264 BAKKERSLEERLING. Als zoodanig biedt zich aan een nette R.-K. Jongen, intern, bij R-K. Patroon, omstreken Haarlem of Amsterdam. Br. on der No. 2203, Bur. v. d. blad. TUINJONGEN gevraagd doorJ. BARTH BOS, Zijl weg 37. Overveen. 2278 H.H. COIFFEURS. Gevraagd een bekwaam Be diende, extern. Hoog loon, veel verval bü H. WERRELMANN, Torenstraat 23, Breda. 2259 GEVRAAGD: NETTE LOOPJONGEN kunnende fietsen. P. DUMAINE Kruisstraat 37. 2266 KOEK- en BANKETFABRIEK, Temipelierstraat No. 47. kan een NETTE JONGEN geplaatst worden voor Bakkerij en loopwerk. 2273 KUIKEN S Dagelijks te koop a 65 ct. p. stuk, Wit Leghorn, stam Tom Baron, L. Boogaardstraat 16 zw. TE KOOP Belg. Herdershonden. 0 weken oud. benevens 1 Kloek met 8 Kuikens in een Ren, voor -25. Te bevr. 's avonds na half 8, Aelibertabergstr. 105, (Klever- park.) 2265 TE KOOP Een nieuw IJzeren Vlet, groot 13 ton, met mast, giek en zwaai den Te zien en te bevragen bij W. HEEMSKERK Wt, Noord- wijkerhout. TE KOOP een buitengewoon groote Boom- hond. Adres: Café „Nooit Ge dacht". Wilhelminastraat 13 B. Noordwijk. 2268 TE KOOP een Platte Wagen met boste Ve6ren en Assen. Ie zien Blee- kersvaartweg 4. Heemstede. 2269 TE KOOP GEVRAAGD Rijwielen voor afbraak en eer Paralel-Bankschroef. Br. onde» no. 2262. Bureau van dit blad. Op de afdeeling verpakking van de Cacao- en Chocolade- fabriek DKOSTE Co. kunnen voor direct tegen hoog looa geplaatst worden. Aanmelding bij de hoofdjuffrouw aan de fabriek Harmenjansstraat 2.4479

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1920 | | pagina 3