REIZIGER Kunst en Kennis Vragenbus Rechtszaken Scheepstijdingen. Telegrammen Uit den Omtrek Büiténlandsche producten kiezen boven, in- landsche. Als le prijs wordt uitgeloofd een voort brengsel der Nederiandsehe nijverheid ter waarde van f 100, ter keuze van de(n) »inner(winster); als 2e prijs een zooda nig voorwerp ter waarde van f 50. De twee bekroonde inzendingen worden geplaatst in Jhet orgaan der vereeniging. Do commissie van beoordeeling heeft het recht, niet-bekroonde inzendingen eveneens in het orgaan der vereeniging te plaatsen; Inzenders (inzendsters) van deze artikelen ontvangen een honorari um vai.( f 10 benevens de verguld zilveren legpenning der vereeniging. Inzendingen te adresseeren: „Prijs vraag Vereeniging Nederlandseh Fabri kaat, Mariastraat 25, Den Haag. HET ROMANTISCH TOONEEL. Het Eerste Nedeilandsche Openlucht- Bpelgeaetechap „Hei. Romantisch Tco- neel," waarbij Henri Brondgeest als hoofd regisseur optreedt en tevens de leiden de rollen speelt, zal dit zomerseizoen van 5 Juni tot en met 3 Juli vooretellingen geven te Valkenburg (L.), terwijl in hei hoogseizoen een tweede serie voorstellin gen wordt gegeven te Apeldoorn en ver der vermoedelijk nog in Don Haag en te Heerenveen. Te Valkenburg wordt gespeeld: „De Boos van Valkenburg in de andere plaatsen: „Beatrys, de Keizersbruid." Beide stukken spelen in den riddertijd, circa 1250. O.m. vindt er ook een werke lijk tcumc.oi in plaats. Aan de hande ling wordt deelgenomen door 14 artisten, 60 of 70 figuranten en een 20-tal paarden. Vr. van A. Z. te H. Antw. Er zijn geen hoofdaitsen aan die ziekenhuizen verbonden. Er is een direc tie, met geneesheeren. Wendt u tot de Eervv. Moeder Overste of tot tien Eerw Broeder Overste. Vr. van J. R. te H. Antw. Ja, dat recht heeft de vader. Hij is maar verplicht voor zijn dochter te zorgen, totdat deze 21 jaar, d.w.z. meerderjarig is. De wet geeft dus den vader volle recht te handelen, zooals hij deed. Vr. van H. K. te A. Antw. btrikt genomen niet. Maar .wat zuit u er aan doen? Vr. van C. v. S. te O. Antw. Wij denken wel dat hij nog die nen moet. HET SPOORWEGONGELUK BIJ WEESP. In do procedures tegen de H. IJ. S. M. naar aanleiding van het spoorwegongeluk bij Weesp heeft, zooals bekend is. de H. IJ. S. M. den Staat der Nederlanden in vrij waring opgeroepen. Maandag nam het O. M. bb de eerste kamer der rechtbank te Am sterdam. mi. baron Van Harinxma thoe Siooten conclusie, strekkende tot toelating van de gevraagde voeging in alle zaken. Faillissementen in Nederland. Volgens mededeeling van bet Handels informatiebureau van Van der Graaf Co.'8 Bureaus voor den Handel zün over de afgeloopen week. eindigende 14 Mei in Ne- derland uitgesproken 15 faillissementen teven 23 faillissementen in dezelfde week van het vorige jaar. Van 1 Januari tot en met 14 Me-i 1920 489 faillissementen tegenover 445 over het zelfde tijdperk van het vorige jaar. DE MOORD OP KORPORAAL VOS. De Rechtbank te Arnhem eroordeelde he den Smit. ais moordenaar van korperaal Vos. tot 15 jaar gevangenisstraf. DE VERGIFTIGING TE ANNA PAULOWNA. De procureur-generaal heeft voor den Hoogen Raad geconcludeerd tot verwer ping van het beroep van Anna B., door bet Amsterdameehe Hof wegens vergifti ging van haar man te Anna Paulowna, veroordeeld tot acht jaar gevangenisstraf. De Hooge Raad zal 14 Juni a.s. uit spraak doen. Landbouw en Visscherij COÖPERATIEVE EXPORTSLAGERU. In een te Hoorn gehouden gecombineerde vergadering van besturen van de Vereeni ging tot Ontwikkeling van den landbouw in Holland's Noorderkwartier, de Coöperatieve Verkoop- en Exportveroeniging te Schagen, de Noord-Hollandscho Varkensfokvereeni ging en de Commissie van onderzoek voor de oprichtine eener Coöperatieve Exportsla- gerii, is tot de oprichting daarvan besloten. Grotius, uitreis, yertrok 17 Mei van Suez. Java:, van Sydney (C.B.) naar Amster- J dam, passeerde 17 Mei Lizard. Batjan, uitreis, passeerde 17 Mei Ouea- I sant. Karimoen, van New-York naar Java, passeerde 17 Mei Madagascar. Kambangan, van Rotterdam, vertrok 17 Mei van Newport News naar Charleston. Jason, arriveerde 17 Mei van Salonica te Smyrna. Rotti, van Java naar New-York, arri veerde 17 Mei te Durban. Hebe arriveerde 16 Mei van Tarrago na te JBenicarlo. Hermelin, van Rotterdam naar Pi- raeus, passeerde- 17 Mei Ouessant. Ino, arriveerde 16 Mei van Amsterdam te Lissabon. i Iris, van Amsterdam naar Danzig, pas seerde 17 Mei Holtenau. Nero, arriveerde 15 Mei van Passages te Santander. Pluto, vertrok 17 Mei van Rouaan naar Caen. Titan, vertrok 17 Mei van Gibraltar naar Tetuan. Vesta vertrok 15 Mei, van Nauplia naar Lefkandi. Ménado, thuisreis, vertrok 16 Mei van Port Said. Merauke, van New-York naar. Java, vertrok 16 Mei van Baltimore. Ternate, thuisreis, vertrok 16 Mei van Padang .Wilis, uitreis, pa^see.de 16 Mei Gibral tar. Hollandia arriveerde 15 Mei van Am sterdam te JBuenos-Ayres. Maartensdijk, van Calcutta naar Rot terdam, vertrok 17 Mei van Colombo. Soe-stdijk, vail Rotterdam naar New- Orleans, vertrok 18 Mei van Antwerpen en passeerde .Vlissingen. Hyson, van Japan naar Amsterdam, ar riveerde 15 Mei te Londen. Houtman, arriveerde 15 Mei. van Au stralië te Macassar. Van Overstralen, vertrok 15 Mei ,van Melbourne naar Java. Stagen, van Rotterdam naar Batavia, passeerde 17 Mei Finisterre. Arakan, van San Francisco naar Bata via, arriveerde 10 Mei te Yokohama. DE VOLKENBOND. ROME 18 Mei. De Raad v. d. Volken- iond hield twee vergaderingen. Men zegt, iat hij zich bezig hield met de Russisch^ quaesiie. En dat de eerste bijeenkomst .an den Volkenbond te Brussel zal plaats vinden. DCEA23ZO BEZET. LUGANO, 17 Mei. Nadat in de laatste lagen eenige Ilaliaansche soldaten door -uidslavische benden .waren gedood en ie Albaneeschc regeering op een Ita- ïaansch ultimatum geen void een in g heeft ,'egeveu, hebben jïe Italianen Durazzo oezet. ÏIFLIS NIET BEZET. KON STAK Ti NO PEL, 17 Mei. De be- -etting van Tii'lis door de Bolsjewiki A'ordt tegengesproken. HET DitAADi-OvZE STATION (RE MOSKOU. BERLIJN, 18 Mei. Uit Kopenhagen vordt geseind, dat het verstommen yan net draadlcoze station in Moskou te ver- Haren is door het feit, waarvan berich ten ia Russische bladen melding maken, .at op 9 Mei in Moskou een vreesclijke jranü heeft gewoed in een munitie-depot ai de nabijheid van het draadlooze station. DE OPSTAND IN MEXICO. VERA CRUZ, 17 Mei. Generaal Arage, Je gouverneur .van Vera Cruz, schoon zoon van Carranza, die by Orizabe door ae revolationnaiie troepen was gevangen genomen, is ontsnapt. Men meent dat Juj trachten zal zich bij Carranza te voegen, die naar de bergen is gevlucht jn de nabijheid van Chalcb-a Joinula. Arage js vergezeld van drie hon derd man. De vervolging .van Carranza wordt met kracht voortgezet door twee rebel.ea-aa.n- voerders, die over cavalerie beschikken. POINCARE UIT DE COMMISSIE DER SCHADEVERGOEDING GETREDEN. PARIJS, 18 Mei. Poincaré heeft bij Mille- rand zijn ontslag ingediend als lid der com missie voor het vaststeken der schadevergoe ding. Hij is vervangen door Louis Dubois, afgevaardigde van dte Seine, oud-minister van handel. DE STAKINGSBEWEGING IN FRANKRIJK. PARIJS, 18 Mei. De Kamer heeft heden een aanvang gemaakt met het debat over de staikingsincidenten en dienaangaande tot een uiteenzetting van de regeering aan .ei ding ge- geven. Het aantel interpellaties bedraagt 12. De regeering is van een motie van vertrou wen met een zieer groote meerderheid ver zekerd. Het is ie voorzien dat het debat verschei dene zittingen, in beslag zal nemen. PARIJS, 18 Mei. De gasproductie is thans weer groeier dan het verbruik. In de mijnen is de toestand stationnair. Men hoopt, dat het werk in het Noordier- deparlement en Pas de Calais Donderdag zal worden hervat. In de havens is de staking geëindigd, be halve te Duinkerken en Cette. Ten opzichte van de inserts valt een giroote verbetering in dien toestand te constateeren. PARIJS, 18 Mei. Een veelbeteekenend in cident heeft zich aan het station van St. E- tienne afgespeeld. Toen de nietistakende ma chinist en stoker hadden vernomen dat een Kamerlid, hetwelk de stakende spoorweg! ie- den gunstig gezind is, in den trein had plaats genomen, weigerden zij den trein naar Parijs te leiden. Er waren twintig minuten van on derhandelingen noodig met de stations-auto riteiten, alvorens zij besloten hun weg te ver volgen. HILLEGOM. Holl. Bloombollen-Genoot schap. Zaterdagavond hield de afd. Hille- gom van het H. B. G. in café „Flora" een zeer belangrijke vergadering. De opkomst was merkbaar beter dan do vorige maal; door eigenaardige om standigheden begon de vergadering te laat. De 2e voorzitter, de hx. F. Lommers Az. heette allen welkom in het bijzonder den nieuwen secretaris, wien hij de belangen der afd. ten zeerste aanbeval. Medege deeld werd een schrijven v. den EdelAcht- baren Heer Burgemeester, inhoudende dankbetuiging voor de prachtige gesehen- ken en bloemen die ZEA. bij zijn zilveren ambtsjubileum van de afd. mocht ontvan gen. Dit schrijven werd met applaus be groet. Hierna werd punt 1 aan de orde gesteld: Bespreking en stemming betalingster mijn. Na gehouden discussies werd met algemeene stemmen aangenomen dat de betaaltijd voor Hillegom zal zijn; 1 Mei (dus met één maand verlengd wordt). Hierna kwam aan de orde: Bedrijfsaan- gelegenheden. Besproken werden de prij zen, die reeds besteed zijn, dus overeen komstig do werkelijkheid. Dit ging over zeer vele soorten; ze wa ren op een kleine uitzondering na zeer Terstond gevraaad een mnke voor Handelsdrukwerk. Sollicitanten moeten met een of meer dej grafi sche vakken bekend zijn en goed geïntroduceerd bij de groote firma s. Fiink salaris en provisie. Brieven onder No. 4969, bureau van dit blad. bevredigend, sommige zelfs gelijk aan die van het vorige jaar. Laten deze belang rijke besprekingen een aansporing zijn, om allen ter vergadering to komen, werd er gezegd. Vervolgens werd de stand der gewassen besproken. Meegedeeld werd, dat de stand der tulpen in het Westland best genoemd moet worden; hier in den omtrek staan de tulpen goed, terwijl „Prins van Oos tenrijk" vooral goed staat. Wat Hyacinthen betreft, werd medege deeld, dat Gertrude (rood) overal van den wortel afraakt; ze wordt slap; gecon cludeerd werd dat dit gewas taiet bfest zal zijn. Wat het gewas Crocus betreft; de stand werd in het algemeen zeer middelmatig geoordeeld; voor sommige partijen zelfs slecht. De gele soorteu staan over het al gemeen best. Bij de rondvraag werd geïnformeerd naar do mestprijzen. Deze liepen, volgens mededeelingen, zeer sterk uiteen, de eene aanbieding was zelfs 3.per M3 goed- kcoper dan andere. Dit geldt voor ruige stalmest. Nog werd ter sprake gebracht gezamen lijke inkoop van zakken, manden enz, Vele leden voelden hiervoor veel. Leden, die in dezen den secretaris gegevens willen ver strekken, doen daarmee een nuttig werk, teneinde het punt ,,gezamenlijken inkoop" in de volgende vergadering met succes te knnen behandelen. Hierna werd deze zeer belangrijke vergadering op de gebruikelij ke wijze gesloten. HILLEGOM. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: J. Wiedemeyer en G. Met horst. Getrouwd; A. J. J. Zwinkei en M. P. C. Damen B. A. F. van Tol en J. C Stroombergen P. Jonker en M. W. de Laat. Geboren: zoon van C. v. Rijn—vau den Berg dochter van W. MetzMali paard zoon van M. Maasvan Lierop zoon van J. M. Slingerlandvan Lierop d. van A. H. Burgmeyer—Zandbergen zoon van A. M. SassenMasséé zoon van C. NieuwenhnizenBekkers zoon v. J. M. Zuiderduinvan Eeuwijk. Overleden: P. H. Zandvliet, 78 jaar, m. HAARLEMMERMEER. Diefstal. Ten nadeele van den landbouwer H. M. is in den nacht van Zondag op Maandag jongstleden de geheele wasch uit den schuur ontvreemd. HAARLEMMERMEER. Jubileum. jOp 19 Mei a.s. hoopt het echtpaar iW. Zorgen en L. Vaalburg, wonende aan den Hoofd weg alhier, zijn 50-jarige echtvereeniging te vieren. De mond-harmonicaclub uit Rijk zal den oudjes des avonds een serenade brengen. HAARLEMMERMEER. Een mooie knecht. Zekere y. d. S., knecht bij den landbouwer de J. alhier, moest voor zijn baas een yoer strco wegbrengen. Hij ver kocht het stroo en verduisterdo de gel den. Tevens kocht hij op naam van zijn patroon, zonder dat deze er iets van wist, 2 zak haver. Ook deze verduisterde hij, Tevens moest de man nog eenige gereed schappen verdonkeremaand hebben. De dader was met de noorderzon ver trokken; hij werd echter opgespoord in Apeldoorn en daar is tegen hem proces verbaal opgemaakt. HEEMSKERK. Burgerlijke stand van 1 tot 16 Mei 1920. Ondertrouwd: G. A. van Egmond en E. Gooijer; J. Vrenegcor en A. Koper; J. Zonneveld en C. C. do Wildt: P. G. Tatels en Bern. Befcker. Getrouwd: H. Bleeker en C. Beentjes. A. v. d. Eng en A. M. Beentjes. Geboren: z. van N. van DamBeentjes; z. van J. A. Apeldoorn en C. Adriehem: L van A. B. Kuilvan Leeuwen; d. van W. TamisSchuijt; z. van E. do Winter Liefting. z. van C. van WorfKniest; z. van A. M. Beentjesde Wildt; d. van A. C. Beentjes—Rumping. Overleden: M. van PuttenVerkerk, 64 j.; G. Willems, vr., 4 mnd.; lev. kind van A. M. Beentjes—De Wildt. VELSEROORD. De heer H. H. den Bre mer, tijdelijk opzichter bij Openbare Wer ken en werkzaam aan de nieuwe Bewaar school alhier, is benoemd tot opzichter te Breda en heeft ontslag verkregen uit den gemeentedienst. VELSEN. Nu de etoombcotdienst van Gebr. Goedkoop overgenomen is door de Alkmaar Packet komen er ook booten van deze Mij. naar IJmuiden. Sommige dezer booten hebben drie dekken en lig gen zoo hoog dat ze niet onder de spoor brug alhier door kunnen varen. Ze moeten dus, als de brug dicht is, wachten tot d.eze opengaat, wat de reis dan niet bespoedigt. VELSEN. Ook jn onze gemeente doen de drankbestrijdersorganisaties mee aan de Blauwe .Week. De leiding is bij het Centraal Drankweercomité. HAARLEMMERMEER. Gevonden. Te Hoofddorp is een gouden heerenring met inscriptie gevonden en door den eerlijken vinder gedeponeerd ter secretarie. HAARLEMMERMEER. Paardenmarkt. Op de j.l. Dinsdag te Hoofddorp gehouden paardenmarkt waren aangevoerd 33 paar den en 19 hitten. Voor paarden werd be steed van. 250 tdt f 800; Voor hitten van f 180 tot f 450. HAARLEMMERMEER. Schietwedstrijd. Do districts-wedstrijd voor den vrijwil- ligen landstorm zal voor de deelnemers uit deze gemeente, Halfweg en Houtrak- polder plaats hebben te Hoofddorp op Zaterdag 29 Mei as. van 4y» tot 8ya uur. Als regeeiingsprijzen worden beschik baar gesteld pen yerguid - zilver e n, een zil- 423* STAATSLOTERIJ. NIETEN. IN.V.f.DE T!dDGEEST"iï Trekking van 700 nummers ten overstaan van Notaris fl. 5. MULiE. veren en een bronzen medaille, terwijl do deelnemers uit Haarlemmermeer nog extra kans maken op eenige massief gou den en verguld-zilveren medailles, welke door eenige vereenigingen en particulie ren uit de Meer voor dit doel zijn be schikbaar gesteld. De vijf beste schutters uit het district zuilen kunnen worden afgevaardigd naar Den Haag, om aldaar op 2ö, 26 en 27 Juni a.s. deel te nemen aan den Natio- naien wedstrijd. Men deelde ons mede, dat getracht wordt bedoelden nationalen wedstrijd een e enigszins feestelijk karakter te doen dra- gen. ue animo onder de landstormers uit de meer om aan den districts-wedstrijd deel te nemen zal ongetwijfeld weer wel groot zijn; ongeveer 100 schutters van de kringwedstrijden uit deze gemeente komen er voor in aanmerking. VELfiEN. Gemeenteraad. Dinsdag avond vergaderde de gemeenteraad. Af wezig mevr. Beers en de heer Dalmeyer. De voorzitter doet mededeeling van de ingekomen stukken. Het verslag van de gemeentelijke vis ed erijsehool en van de vereeniging voor ambachtsonderwijs in Kennemerland over het jaar 1919; Een schrijven van het lid van den ge meenteraad R. Laan. houdende bericht v. ontslagname als zoodanig ingaande 7 Mei j.l.. Een dankbetuiging van den Inspecteur der Posterijen en Telegrafie voor de be schikbaarstelling van de spreekcel te Santpoort; (Wordt vervolgd). HILLEGOM. R.K. Kiesvereeniging. Gis teravond hield deze eene ledenvergadering in cafe „Flora". De voorzitter, de heer J- H. M. Balvers opent met den dhr. groet en heet alten hartelijk welkom. Spr. had voor deze vergadering een grooler opkomst verwacht, de opkomst is een zekere teleurstelling. De redenen acht spr. 1. 't groot vertrouwen der leden in het Bestuur, 2. wijl 't een overgangs periode is (eerst de dames geiniroduceerd in de kiesvereeniging). Medegedeeld wordt dat art. 30 nog aangehouden is op de ver gadering te Leiden van den kieskring. Een voorstel om een ccmuniissie uit deze vergade ring te benoemen voor bestudeer mg art. 30 werd niet aangenomen. Het nieuwe Reglement werd met alg. stem men aangenomen. Hierna kwam aan die orde ..aftreden" (vol gens het nieuwe Reglement) van het Bestuur. De voorzitter brengt dank aan de aftreden de leden voor de aangename samenwerking en zeer bijzonder aan den heer C. W. v. Maris voor 't enorme werk door dezen als penningmeester verricht. Alsnu had de stemming plaats voor 6 Dinsdag 18 Mei 1920 'bestuursleden. Gekozen werden de heeren J H. M. Balvers als voorzitter (herkozen)de heer C. W. van Maris als penningmeester (herkozen), de heer F. C. v. Lierop als secre taris. Verder werden als bestuursleden geko zen de heeren B. A. Copini, j. Heemakeit en B. van der Zanden. De 3 overige functies zullen aan de dame? worden overgelaten. Hierna werden de middelen besproken om de vrouwen lid der R.-K. Kiesvereeniging te doen worden. Nog werd rapport uitgebracht door de Fi- nanrieele Commissie, waaruit Week. dat de zaken van den penningmeester perfect in orde waren. Deze werd dan ook onder dankzeg ging gedechargeerd. Ingekomen was een serriiven van den Kies kring Leiden, met agenda verg. 29 Mei Alg. Bond. Besloten adtiaesie te betuigen aan het voorstel Friesland en Overüsel cm 't absen teïsme der Kamerleden te verminderen. Hierna sluiting met den Chr. groet. NI'EUW-VENNEP. Te water. Een zoon van den heer Th. v. d. H. wilde een bak vuilnis in de Ringvaart ledigen en geraakt» daarbij te water. De postbesteller A. F. v. <i Berg, die daar juist passeerde, bood ijlings hulp en hii mocht het geluk hebben bom te redden. Daar bovengenoemde zoon lam is, en rijn spraak mist. was hij zeker verdronken, als bovengenoemde besteller niet juist daar was gepasseerd, want niemand had iets van hem vernomen. NIEUW-VENNEP. Waar moet dat heen? Men schrijft ons: Door het hoofd der arbeids bemiddeling en werkloozenverzekering te Haarlemmermeer, werd heden een onderzoek ingesteld naar den noodtoestand der werk- looze gezinnen alhier. Het is een schande voor zoo'n welvarende streek als Haarlem mermeer. dat door opzet arbeiders, die willen arbeiden, geen werk wordt verschaft, terwijl vele vreemde arbeiders van elders worden ge ïmporteerd. De bewering van enkele landbou wers, dat ze te veel loon eischen. kan moeilijk worden erkend, daar in dezen tiid een loon van f 4.— a f 4.50 per dag. dat de arbeiders wenschen, niet hoog genoemd kan worden en voor het bestaan der gezinnen zeer zeker hard noodig is. Hoewel de burgemeester her haaldelijk per publicatie heeft verzocht inwo- ners te laten voorgaan, wordt dit verzoek ge heel genegeerd. Het gevolg zal thans wel zijn, dat de weiklooze gezinnen gesteund worden en de landbouwers het ou hun belas tingbiljet terug betalen. Dit is echter niet de juiste weg welke tot verheffing leidt NIEUW-VENNEP. Vernieling. Bij den landbouwer T. E. aan den IJweg. zijn des nachts eenige Hectaren boonen en koren af- geschoffeld. De vermoedelijke reden is wel licht dat daar eenige arbeiders van elders waren geïmporteerd en inwonende arbeiders door hem waren afgewezen. Vaa die vernielers geen spoor. NIEUW-VENNEP. Woningbouw. Voor rekening van den heer F. Bakker alhier, worden eenige woningen gebouwd aan den Hoofdweg. NIEUW-VENNEP. Duitsche kinderen. Alhier arriveerde en ezport Duitsche kin deren, die allen in R.-K. gezinnen werden opgenomen. Vijfde Klasse. Tweede Lijst. Trekking ran 18 Mei. f 15.000, No. 20199. f 400, No. 11133, 11748, 15774. f 200, No. 5681, 18380, 18883. 100, No. 1927, 7939, 9755, 14337, 15478, 17891, 18324. PRIJZEN VAN 70. 51 3306 6130 8735 11851 14665 17747 226 3479 6274 9039 11980 14793 18033 237 3664 6397 920.1 12130 15117 18128 373 3674 6444 9419 12139 15322 18139 379 3983 6797 9561 12182 15376 18210 510 4127 7032 9685 12302 15588 13261 532 4225 7219 9752 12-171 15811 13446 567 4718 7293 10110 1251Q 16258 18483 1199 4907 7420 10304 12739 16265 18531 1295 6003 7571 10383 12813 16300 18658 1530 5054 7633 10446 12831 16484 189U3 1700 5144 7634 10528 12853 16571 18971 1770 5544 7682 10582 13430 16704 19121 J017 5753 7879 10750 13449 16755 19346 Ï092 5801 8078 10814 13642 16791 19446 Ï406 5961 8130 10879 13679 16954 1947-3 8661 6971 8141 10890 13886 17251 19552 1893 6066 8200 11271 14005 17401 19605 1902 6070 8269 11469 14161 17546 19729 5196 6120 8304 11638 14304 17657 19734 B2CO 6126 8541 11825 14401 17731 19993 SU 72 85 137 223 238 258 263 265 280 289 322 351 353 376 4G0 402 454 475 476 622 680 697 698 616 633 645 689 717 767 904 921 948 951 963 1049 1077 1112 1194 1254 1309 1327 1600 1695 1800 1820 1821 1830 1889 1938 1958 1963 2047 20S4 2097 2157 2187 2197 2230 2293 2312 2353 2373 2378 2420 2530 2578 2606 2693 2714 2719 2726 2808 28.10 2958 2959 2978 3266 3364 3375 3408 3455 3485 3519 3527 3538 3559 3657 3782 3966 3970 3978 4012 4024 4055 4094 4258 4260 4309 4489 4490 4522 4530 4543 4680 4678 4716 4740 4743 4760 4763 4796 4816 4845 4870 4878 4931 4953 4987 5024 5084 5108 5208 •5252 52S9 5305 5313 5327 5323 5372 5374 5414 5452 6463 6554 6577 5657 5720 6777 6789 5816 5832 5915 6068 6165 6215 6338 6365 6369 6373 6385 6427 6439 6624 6631 6646 6682 6691 6717 6812 6864 6919 6926 7018 7074 7085 7147 7214 7227 7348 7610 7630 7673 7678 7711 7744 7812 7896 7933 8009 S068 8112 8128 8142 8185 8194 8276 8302 8346 8425 8499 8610 8754 8772 8783 8811 8815 8874 8903 9043 9168 9292 9342 9356 9370 9381 9545 9697 9710 9722 9760 9811 9856 9890 9929 10049 10102 10130 10367 10378 10548 10553 10584 10625 10736 10755 10762 10765 10835 10845 10846 10902 10920 11042 11077 11123 11161 11242 11273 11275 11282 11375 11471 11568 11589 11591 11631 11643 11655 11677 11721 11789 11797 11830 11912 11916 11924 11941 11948 11952 12036 12058 12059 12097 12131 12269 12276 12291 12313 12317 12323 12338 12345 12373 12480 12489 12536 12760 12915 12916 12926 12988 13016 13024 13045 13064 13103 13205 13236 13237 13276 13398 13491 13534 13553 13559 13611 13618 13631 13705 13720 13729 13909 13916 18947 13953 13971 14094 14143 14155 14174 14205 14935 14254 14387 14394 14453 14563 14612 14616 14624 14641 14668 14690 14700 14848 14859 14887 14909 14930 14931 14989 15011 15077 15083 15189 15317 15335 16357 15423 15446 15457 15489 15498 16517 15556 35641 15833 16862 15869 15956 15957 16006 16^69 16126 16234 16252 16267 16303 16352 16440 16527 16555 16563 16685 16801 16813 16847 16864 16878 16904 16907 16959 16967 16983 17041 17110 17114 17233 172.34 17264 17336 17337 17347 17423 17430 17526 17531 17651 17684 17694 17737 17798 17826 17853 17885 17917 17943 17947 17961 17974 18087 18186 18270 18311 18502 18556 18574 18599 18610 18643 18743 18761 18770 18804 18822 18884 18898 18909 18953 18966 19123 19127 19165 19191 19220 19255 19326 19349 19488 19589 19620 19643 19648 19773 19829 19894 19911 19922 19955 1.9966 19987 20047 20073 20186 20202 20217 20219 20240 20248 20345 20346 20348 20365 20033 20419 20524 20765 20845 21291 21513 21637 21876 21997 22110 22270 22296 22367 22378 22426 22686 22712 22907 2295S 20455 20493 20673 20574 20639 20649 20650 20771 20810 20966 20931 21037 21122 21148 21176 21222 21327 21342 21351 21371 21394 21429 21527 21539 21581 21595 21599 21629 21630 21665 21696 21706 21739 21815 21862 21872 21903 21913 21946 21953 22022 22170 22306 22323 22359 22411 22434 22437 22453 22456 22479 22494 22584 22603 22640 22657 22670 22684 22716 227,SO 22S23 22867 22909 22929 Prijs van f 2000 10275 f 1000 5730 7814 10177 11098 V 1 33481 t f 400 4533 15532 18704 20393 .4» f 200 151 16982 f 100 86 427 1191 1371 6460 7605 12300 15076 17407 Prijzen van l 90.telgen geldj 123 2080 4350 667! 9263 12065 14627 16198 1Ö048 87 2138 4467 6793 93!0 12214 14736 16407 19214 276 99 92 6859 37 12373 33 70 70 381 2216 94 7004 57 12409 95 82 19488 429 2425 4614 87 9503 12574 14822 169U 19534 46 2505 91 7121 9828 12616 88 51 19P48 48 38 4808 7264 9907 12773 14915 17C00 88 49 74 9 7362 10169 12342 15011 17130 19971 94 83 5032 7493 10223 1302 7 39 32 90 816 2718 5308 7740 10334 30 15132 17341 SOOsO S03 88 5434 7824 10452 13193 15432 17485 20123 6 2954 58 8039 78 13282 15508 17620 20469 51 3487 83 8177 10523 1341C 27 35 20516 f 62 3528 5525 8212 34 13679 59 17785 20653 74 3726 5309 51 10725 08 15655 17914 20741 1193 85 5773 92 10984 13812 15775 B5 87 1414 3811 5837 8355 85 98 15314 1815a 1812 48 5943 S57311052 14271 37 18370 65 93 74 8655 86 75 391S498 67 3982 6160 9511212 84 60 48522 69 4144 92 8892 20 14441 16076 18803 90 4250 6564 8960 11638 57 98 4 1916 4332 65 9103 11828 14573 18156 18937 103 2166 4205 97 88 13 218 2205 33 33 10 4345 40 62 74 52 70 4439 61 2306 77 303 28 4511 39 30 25 58 2534 30 84 59 73 415 2645 4608 18 55 17 20 77 93 72 88 4714 546 2760 95 74 2823 4812 96 66 41 618 72 42 21 3000 4960 23 9 63 709 44 66 58 3104 94 70 12 5196 857 13 5238 971 17 5344 72 75 5437 1014 3203 5542 54 14 94 1109 48 5600 1200 99 53 38 3396 5976 63 98 79 1326 3423 6060 41 31 62 56 48 6110 73 69 96 1433 98 6220 35 3503 6333 51 81 66 81 99 74 84 3649 6480 1562 66 88 85 3716 6510 1953 84 6643 60 3815 85 1808 16 87 39 58 6709 57 3934 22 1921 4057 80 2015 69 6807 2114 4118 98 47 23 6981 Later aflosbaar 7026 9344 12173 14905 79 71 12217 30 T149 78 82 41 55 9-180 12372 44 78 9504 12481 51 7260 80 12582 15015 7328 9766 84 56 49 9818 12667 15101 90 40 12758 49 7610 65 87 15213 50 9914 12929 38 7728 18 13017 60 43 10017 62 93 7859 69 66 1530/ 791610118 69 51 32 10204 13156 96 34 21 13260 15421 58 46 6 7 67 8001 97 1334/ 15516 13 10366 13412 25 97 10461 44 15627' 8109 10577 13561 39 25 yO 13810 58 50 10609 37 15728 97 10741 45 30 82/910877 56 68 9010919 65 90 8330 48 13934 97 43 55 62 15802 8011006140/3 18 8508 31 14107 52 18 42 40 83 47 11108 79 15903 8650 72 14223 7 7911213 43 8 91 11316 63 28 8710 11423 14349 66 85 29 57 79 8802 39 68 16023 29 81 72 24 31 85 14426 16168 56 0314521 76 8911599 34 87 802U 11605 14608 16247 22 47 34 59 3211723 41 99 81 11871 56 16341 94 95 8516408 97 11911 14813 27 9165 38 17 80 6912038 23 83 9246 81 51 16524 8512133 84 29 16559 18901 16717 2 16914 19080 40 19103 17024 11 32 23 76 57 17112 19235 48 50 64 65 66 79 17307 14 37 48 52 19405 90 59 97 91 17427 19570 33 19606 65 15 88 48 17515 63 16 99 17648 19966 17/10 80 56 20003 69 32 17828 93 4620121 47 49 60 64 69 94 98 20260 99 60 1794/20319 53 98 18005 20411 15 38 24 46 86 68 87 94 18261 20520 71 44 93 88 18423 20614 31 34 41 69 18573 96 18624 20751 26 20830 45 52 74 20S68 96 86 18909 87

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1920 | | pagina 2