REIZIGER Amsterdamsche Beurs. Stadsnieuws Auto-ongeluk nabij Elswout Laatste Nieuws Uit den Omtrek iN. Jmiténlaiïdschs" proSücïeK'Riëïën boyeïTïiP" Jandsche. i Als le prijff wordt uitgeloofd een voort brengsel der Nedcrlandscke nijverheid ter Kaarde van f 100, ter keuze yan de(n) fwinner(winster); als 2e prijs een zooda nig voorwerp ter waarde van f 50. De twee bekroonde inzendingen worden geplaatst in het orgaan der vereeniging. De commissie van beoordeeling heeft het recht, niet-bekroonde inzendingen 'eveneens in het orgaan der vereeniging te plaatsen; inzenders (inzendsters) van deze artikelen ontvangen een honorari um van; f 10 benevens de verguld zilveren legpenning der vereeniging. Inzendingen te adresseeren: „Prijs vraag Vereeniging iiederlandscli Fabri kaat., Mariastraat 25, Den Haag. Medegedeeld door „De Spaarne-Bank". ■De Beurs opende heden iets lager. STAATSFONDSEN 5 Nederland 86. 6 Indië 100. CULTUREN Koloniale Bank 373. Indische Bank 331 Vorstenlanden 422. H. VfA. 948. INDUSTRIEELE WAARDEN ïnsulinde olie 248. OLIEWAARDEN Koninklijke 950. Consols 314. Orion 75. TABAKKEN. Amsterdam Deli 303. Besoeki 180. Rot terdam Deli 300. Medan 298. RUBBERS Amsterdam Rubber 250. Deli Batavia $80. Nederl. Rubber 145. Rott, Tapanoeli .155. j SCHEEPVAARTWAARDEN Holle Am. Liin 480. Holl. Boot 200. Kon. jHoill. Lloyd 176. Japanliin 350. Pketvaart 846. Scheepvaart Unie 294. Marine 3614. j AMERIKAANSCHE WAARDEN Hide and Leather 108. Steel 10414. Smel- .ttng 69. Anaconda 130. Cigar 72. Atchison Topeka 92. Voting Rails Denver 8. ^Southern Pacific 103. Union Pacific 128. Buitenlandsche Wisselkoersen. i Londen 10.51. Berlijn 5.95. Parijs 20.55. j&rnssel 21.50. Bazel 48.80 Weenen 1,40. Ko penhagen 45.75. New-York 2.75. Christia na 50.85. Stockholm 57.75. (AGENDA 20 MEI. 5 Sociteit Sint Bavo 8 uur Ovejiheidisper- {■oneel. Paterskerk N. Groenmarkt 8 uur Pater Borromaeus de Greeve. Voor de R.-K. Vrou- fflBen. V Groote Kerk 17,308.30 uur Orgelbe- Kpeling i i St. M arthavereen iging 3-4 uur Betrak- jfcngbureau. j Bisschoppelijk Museum Jansstraat Ge spend eiken werkdag tegen betaling van 25 i«nt entree per persoon. EEN KAMERLID GEWOND. Hedenmorgen half 10 ongeveer reed na bij het huis van den rentmeester van 'Elswout vanuit de richting Aerdenhout feen vrachtauto. Aan den benedenkant van de helling ';5toud aan den verkeerden kant een hand- wagen met bloemen, waarvoor de vracht auto moest uitwijken. Plotseling kwam jteshter de eerste auto een tweede, afkom stig uit Den Haag, waarin geaeten was het Kamerlid Duymaer van Twijst en Luitenant van Rees. De chauffeur gaf wel signalen maar door het leven dat de Vrachtauto maakte hoorde de chauffeur dier auto de signalen niet. De chauffeur ,van de auto uit Den Haag moest langs de eerste auto uithalen, doch kon, dit niet voldoende en reed daardoor in volle vaart tegen een boom aan. Het voorgedeelte van de auto werd «waar beschadigd. De heer Duymaer van Twist werd aan bet hoofd verwond. De chauffeur, bleef .wonder boven wonder ongedeerd. Per atax is de gewonde naar het Dia- eonessenhuis vervoerd. Nader vernemen wij, dat de toestand van den heer Dnymaen van Twist niet ernstig is. Hij bekwam twee hoofdwon- den aan het hoofd: één lichte en één die- per© plus 'n schram aan een der, handen. De heer Van Twist zal echten een dag In het Diaconessenhuis verblijven ter ob servatie. Luitenant van Rees kreeg een onbeduidende schram bij het ongeluk. Inbraak in het Ripperdapark. 'Hedenmorgen tegen half vijf reed de agent- Melrijder Z. op de Amsterdam&ctoe Vaart, toen hit twee mannen zag rijden, die, ieder met een groot pak, in haast naar Amsterdam schenen te gaan. De agent vond 'f verdacht en sommeerde beiden af te stappen. Een van beide mannen vluchtte direct weg in de rich- bug Amsterdam, terwijl de tweede gegrepen werd en naar 't bureau van politie gebracht Werd. Bij ondezoek Meek 't nak een belangrijke hoeveelheid zilveren voorwerpen enz. te be vatten. De politie ging oogenblikkelijk op verder onderzoek uit o.a. naar 't station, om te zien. wie er met den eereten trein naar Amsterdam kouden vertrekken. Daar troffen de 2 agen ten. die daar naar toe gezonden waren, een. man aan, die eveneens een groot pak droeg, dat ook zilveren voorwerpen bevatte. Ook deae man werd natuurlijk ingerekend. infuascfeen wist de politie nog altijd niet, jwaar 't zilverwerk vandaan kwam. Maar he denmorgen zag iemand van Paludan de uoort Jpenstaan vaa de woning van den heer P„ .Ripperdapark 21. waar bleek in den afgeloo pen nacht ingebroken geweest te zijn. I De peidle aangehoudenen zijn Amsterdam- «nere, pari. A. J. M„ 18 jaar. ®mid en J. G [V. 22 jaar. los werfman. Naar den derde (Wordt nog gezocht. '4 Is reeds langen .tijd geleden, dat er faie»- in [Haarlem een flinke inbraak "gepleegd 'is. Gelukkig, dat dit vereerend Amsterdamsch bezoek zoo goed is afgeloopen en daarom dan ook een woord van lof aan den ijverigen en doortastenden agent-wielrijder, die door zijn flink optreden een flinke aanhouding be werkstelligd heeft. Ned. R.-K. Metaalbewerkersbond. 'Deze afd. hield Vrijdag 14 Mei hare leden vergadering, die goed bezocht was. De voor zitter. de heer J. B. Bijkmans. opende de ver gadering met den Christel. Groet en heette de aanwezigen van harie welkom. Na een paar puntjes te hebben afgehandeld, was aan de orde het hoofdbestuursvoorstel. om de con tributie met 10 cent te verhoogen. De hoofd bestuurder Spit zette uiteen waarom 't hoofd bestuur met dit voorstel was gekomen. Spre ker ging den financieden toestand na van onzen Bond en de verplichting jegens de werkloosheidverzekering. Na deze rede werd door enkelen om inlichting verzocht, die naar genoegen werdén beantwoord en ten slotte werd het voorstel met algemeene stemmen aangenomen, om de contributie met 10 cent te verhoogen, voor jeugd-leden met 5 cent, ingaande 22 Mei aa. Hierna was aan de or de bespreking der voorstellen van de a.s. Bondsvergadering. Er ontspon zich een aan gename bespreking om nog een extra contri butie-voorstel te doen voor den komenden strijd in de Metaal-industrie en besloten werd dit aan het Hoofdbestuur over te laten. Enkele voorstellen werden aangenomen ter behandeling voor de a.s. Bondsvergadering. Nadat de voorzitter enkele mededeel ingen gedaan had, spoorde zij de aanwezigen aan, om steeds meer de vergaderingen te bezoeken en zich meer te bewegen op het terrein der propaganda en mede te werken aan onze Roomsche zaak. Hij sloot dan deze welge slaagde vergadering met den Christ, groet. GEMEENTEZAKEN. B. en ,W. stellen voor hen te mach tigen met het Gemeentebestuur van Spaarndam eene overeenkomst aan te gaan waarbij van artikel 10 van de overeen komst d.d. 23-19 Februari 1916 inzake de levering van duinwater aan de gemeente Spaarndam de .volgende bepaling wordt; toegevoegd: „Wordt de prijs, in art. 14 genoemd, gewijzigd, dan zal het water in het .eerste lid van dit artikel bedoeld, voor do toepassing dezer overeenkomst, eveneens tegen dien gewijzigden prijs be rekend worden." B. ©n ,W. stellen voor, behoudens goedkeuring van Gedeputeerde Staten der provincie Noordholland hen te machtigen voor de gemeente vcor de som .van f 43.500 aan te koopea de perceelen aan de Koningstraat .en Jacobijnestraat alhier kad. sectie Q nrs. 992, 2113 en 2112, te zamen groot 184 centiarren welke percee len door dén heer J. F. v. d. Vaart v.oor dezen prijs aan de gemeente te koop zijn aangeboden. B. en ,W. stellen voor om behoudens goedkeuring van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland op .verzoek van de bewo ners en van enkele eigenaren van de bij raadsbesluit van 15 October 1919, onbe woonbaar verklaarde .woningen, gelegen aan de Noorderschoolsteeg nrs. 7 en 8, aan de De Haasstraat nrs. 5 en 11 en aan den Burgwal no. 21 den termijn van ontruiming te verlengen met 6 maanden. B. én Wh stellen voor om hen be houdens goedkeuring van Ged. Staten der provincie N.-Holland, onder eenige voor waarden te machtigen aan Dr. J. ,W. van Rooyen, alhier, tegen den prijs van f 17.650 Jn koop af te staan het perceel gelegen aan den Koninginneweg 56, B. <an iW. stellen voor om hen be houdens goedkeuring yan Ged. Staten d,er provincie Noordholland te machtigen, de boerderij met erf en tuin aan de Zomer - vaart no. 20, met ingang .van 1 Mei j.l. tot 1 Mei 1921 onder nader door hen te stellen voorwaarden to verhuren tegen een huurprijs yan f 200 voor den geheelen huurtijd, B. .en iW. verzoeken om yoor ide aanschaffing van gymnastiektoestellen voor de gyoote zaal in het voormalige Zanderinstituut ter hunner beschikking* te stellen pen bedrag vian J 6212, Temperatuur. De temperatuur van. het water In de Gemeentelijke Bad!- en \ZwemituriehtJaig bedroeg; hedenmorgen 59 graden. Het Bagünehof. ■Van gemeentewege wordt thans het Bagijmehof geheel gerestaureerd. In de eerste plaats is het voor het verkeer van groot belang dat hier een trottoir aan gebracht wordt, doch eveneens zal de reeks tuilen verdwijnen. De straat wordt opgehoogd! en van een nieuw plaveisel voorzien. Hollaudsche Voorschotbank. Op de Maandag gehouden Algemeene Vergadering van aandeelhouders in de N. V, De Hollandsche Voorschotbank, al hier, werden de banians en winst en winst- en verliesnekenfag goedgekeurd en het dividend, evenals het vorige jaar, op 12 pet. vastgesteld. De heer Mr. I. W. Loeecaat Vermeer, af tredend commissaris, werd als zoodanig herkozen. van het jaar 1920 een aanvang te maken In beginsel wed besloten tegen het eind met de conversie bij uiüoting van de 414 pet, schuldbrieven ia gelijke stukken van 6 pet. De voorgestelde salarisregeling der directie werd goedgekeurd. Amsterdamsehe Bank. Verschenen is het verslag over 1919. Wij ontleenen er het volgend© aan. Tengevolge der verschillende maat schappelijke omstandigheden die deizen tijd kenmerken, heeft de bank haar za ken aanzienlijk zien vermeerderen. De resultaten van het afgeloopen jaar zijn zeer gunstig. Intuseehen komt 'het der directie niet onwaarschijnlijk voor dat binnen afzienharen tijd de toestand een keer zal nemen. Een conservatief beiheer acht zij dus geboden. In bet afgeloopen jaar werd' een bijkan toor geopend te Haarlem. Het geplaatste kapitaal bedraagt thans 45.000.00a—J Tersfond gevraagd een flinke voor Handelsdrukwerk. Sollicitanten moeten met een of meer der grafi sche vakken bekend zijn en goed geïntroduceerd bij de groote firma's, flink salaris en provisie. Brieven onder No. 4969, bureau van dit blad. De wisselrekeniug sluit met een saldo van 5.182.513. De provisierekening laat een bate van 4.393.477, de renterekening van 9.597.849, makende met de winsten op fondsen en consortiale rekeningen een totaal van 19.744.137; bij een gemiddel de reserve van te zamen 63U00.000. Met het oog op het onzekere der tijden meent de Directie een buitengewone re serve van 3.000.000 te moeten vormen en do reserve voor dubieuse debiteuren met 1.000.000 te moeten versterken. Met het oog op den bouw van een nieuw hoofdkantoor door de uitbreiding onzer zaak vereiseht, is 2.001.606 afge schreven op onroerende goederen. Voorts wordt voorgesteld in het statuair reser vefonds 2DOO.OOO te storten of 1.162.420 meer dan de statuten voorschrijven. Het dividend kan op 14 pet, (vorig jaar 12 pet.) bepaald worden. Het gemiddelde dividend van de laatste 10 jaren zal dan 11.20 pet. bedragen. Kruis verbond. Toen verleden jaar besloten werd het Haar- lemsche Kruisverbond te splitsen in parochi ale afdeelingen. gebeude dit in de veronder stelling: dat de bloei der organisatie daar door bevorderd zou worden. De uitslag heeft niet aan die verwachting beantwoord en men is tot de overtuiging ge komen. dat het werk door ééne vereeniging meer vruchtdragend zal kunnen zijn. Op de gecombineerde vergadering der Kruisverbonden Haarlem—Centrum ei Haar lem-Noord. hedenavond in de Sociëteit Sint Bavo te houden, zal door l.g. afdeeling worden voorgesteld tot fusie over te gaan. Wordt dit voorstel aangenomen, dan tre den beide besturen af en moet een nieuw worden gekozen, waarmee de verkiezing van een voorzitter gepaard gaat. Deze vergadering zal van goote beteekenis zijn voor de toekomst der R.-K. Drankbestrij ding in onze stad. zoodat de besturen reke nen op de trouwe opkomst der leden. Be Commissie van Overleg. Dé Commissie van Overleg voer de werklieden vergaderde Maandag, 17 Mei onder voorzitterschap yan Mr. Bo mant'. Opnieuw kwam ter sprake een loon- kwestic van pen dei* beambten aaan den Stadsschouwburg, alsmede de toepassing vair het reglement voor de werklieden in het Gasthuis .werkzaam. Van elk van bei de instellingen .was de directe ur aanwe zig tot het verschaffen van inlichtingen. Men drong jer op aan om de verschil lende dienstvoorwaarden, welke speciaal gelden voor het gasthuispersoneel voor zooveel mogelijk jn overeenstemming te brengen met die van het overige perso neel. Een en ander zal jn de eerstvolgende vergadering van het College van Regen ten ter sprake worden gebracht. De werktijd .van de brugwachters aan de Ringvaart maakt daarna een onder werp van breedvoerige bespreking uit. Het gaat hier om de vraag of een twee- ploegenstelsel zal .worden ingevoerd of dat de voorkeur zal worden gegeven aan een dag- pn nachtdienst, zooals thans be staat. Besloten .werd om te adviseeren tot het jnvoeren van het tweeploegen- stelsel, terwijl de loonregeling alsnog la ter onder het oog gezien zal worden. Daarna wordt ter sprake gebracht een schrijven van .enkele werkliedenorganisa ties, waarbij zij hun groot leedwezen be tuigen, dat door den Raad dusdanig aan de voorgestelde salarisregeling is getornd door wijziging der loonen in groep H van de ambtenaren, dat het verband tus- sehen de groepen onderling nu verbroken is. Door deze handelwijze van den Raad, door wien tevens de positie van de Com missie van overleg in niet geringe mate is aangetast, zullen de organisaties zich gedwongen zien spoedig weer nieuwe voorstellen, de salarissen der werklieden betreffende, bij don Raad in te dienen. Waar toch Burgemeester en Wethouders, juist al jerwille van het verkregen een stemmig advies yan de Commissie .van overleg eerst na lange beraadslaging de voorstellen van de Commissie tot de zijne heeft willen maken, daar had het naai- de meening van die organisaties zeer zeker op den weg gelegen van den Raad om de voorstelten van Burgemeester en Wethou ders, terwille van het verband, zonder wijzigingen over te nemen, of waar hij deze veranderingen noodzakelijk had ge acht, althans te voren opnieuw het oor deel van de Commissie te vragen. Yan verschilLende zijden .wordt opgemerkt, dat de Commissie niet in gebreke moet blij ven om hare verwondering te uiten over de houding van den Raad en er haar leedwezen over uit te spreken dat met de uitspraak van deze Commissie, inzake de regeling van de loonen en salarissen, als één geheel, op niet voldoende wijze rekening is gehouden. De Commissie van overleg constateert eenstemmig de on juiste verhouding .welke geschapen is tus- schen de salarissen van den Hen groep van de ambtenaren en de loonen der werklieden. Tenslotte wordt nog besproken de groepsindeeling van eenige werklie den, welke aangelegenheid door een sub commissie ter hand genomen zal .worden. GEMEENTERAAD. De Gemeenteraad kwam hedenmiddag in openbare zitting bijeen, onder voorzit terschap van den heer C. Maarschalk, burgemeester. Afwezig wanen die heeren Reinalda (met kennisgeving), Hagemeijer, Visser en Gnoenendaal. Onder de ingekomen stokken was o.m.: Jem schrijven, y/m de yereeniging tot 423' STAATSLOTERIJ. Vwïde Klasse. Tweede Lijst, Trekking van 18 Mei. 15.000, No. 20199. 400, No. 11133, 11748, 15774. 200, No. 6681, 18380, 18883. 100, No. 1927, 7939, 9755, 14337. 15478, 17891, 18324. PRIJZEN VAN 70. bestrijding der Tuberculose, houdende aanbieding van een terrein onder Scho ten, voor den bouw van een tubereulose- ziekenhuis met verzoek dat de gemeente de kosten van dien bouw, de inrichting en de exploitatie geraamd op resp. 1.000.000. 200.000 en 153.300, voor baar rekening neemt. Het werd in handen gesteld van B. en W. om praeatlvies. Als commissarissen der N.V. PJE.G JIJd. zijn benoemd de beeren Heerkeus Thijs- sen en J. B. Bom a us. De heer KLEIN vraagt hoe B. en W. staan tegenover spr.'s voorstel, om pre sentiegeld te geven, ook als maar een gedeelte der vergadering is bijgewoond. De VOORZITTER zegt, dat van B. en W. voorstellen zijn te verwachten in den geest van het voorstel van den heer Klein. Kasgeld. Zooals men weet, bedroeg het bij de he in 1920, al naar gelang de behoeften der ge meentekas zulks vorderen, gelden tijdelijk op te nemen, met dien verstande, dat het ter zelfder tiid opgenomen bedrag nimmer de som van 7.000.000 zal overschrijden togen een rente van niet hooger dan boven het promesse-disconto der Nederland- scbe Bank. Te bepalen, dat in afwachting van. eene nadere voorziening in do behoefte der ge meentekas aan tijdelük op te nemen gelden bij de begrooting voor 1921, deze tijdelijke ïeening vóór 16 April 1921 geheel zal' moe ten zijn afgelost. Zooals men weet, bedroeg het bjj de be grooting vest gestelde maximum-bedrag voor kasgeldleeningen f 5.000.000. waarvan ech ter thans reeds 4.725.000 is opgenomen. Goedgekeurd na eenige inlichtingen ver strekt aan den heer Gerritsz. Aan den beer G. Boswinkel, word eervol ontslag verleend als onderwijzer aan de U. L. O. school, lett. A. Daarna was aan d® orde de nadere vast stelling dor Jaarwedden personeel lager onderwijs. Dit voorstel hield verband met eenige door Gedep. Staten gewenschte wijzigingen. De heer ROEST diende een motie in, waarbij de Raad rich uitspreekt, dat de salarissen der vakonderwijzers in overeen stemming moeten gebracht worden mot de salarissen der overige gemeente-ambtenaren. (De vergadering duurt voort.) NEDERLANDSCHE VEREENIGING VAN FABRIEKSARBEIDERS, 'H'AARLEM-, 19 Mei. In een druk bezochte vergadering, werd Maandagavond besloten, aan de firma Merens, Zuider-Buiten Spaarne als gevolg van een herhaaldelijke weigering tot een onderhoud, een ultimatum te zenden. Trekking van 700 nummers ten overstaan' van Notaris fl. G. MUL1E. Dinsdag 18 Mei 1920 Een ongeluk f Gisterenavond om elf uur wierd de politie gewaarschuwd, dat twee personen op de Nieuwe Gracht te water waren eeraakt. Politie en vier leden van de Reddingsbri gade stelden een onderzoek in door dreggen en duiken, doch zonder resultaat. Op tijd gered. Dinsdagavond featf zeven viel de 77-jarige H. J. uit Schoten in het water van den Kinderfauissingel. Met behulp van een red. dingshaak mocht het den heer B. gelukken den ouden man wederom op het droge te brengen. De man bleek zeer overspannen te zijn. Nadat hif, in St. Johannes de Deo vani, droge Meeren was voorzie», keerde hij naa* huis terug. Twe« ruiten verbrijzeld. 1, Dinsdagmiddag 5 uur kwam een bespan* nen wagen in de Kleine Houtstraat in botsing! met een onbeheerd staanden handwagen, mef het gevolg, dat de handwagen in aanraking: kwam met een ruit van perceel no. 35 en die verbrijzelde. Op den Heerensiugel werd plotseling ern paard schichtig, sloeg op hol en kwami met zijn kop door een ruit van perceel no. 1, BURGERLIJKE STAND. Geboren: 18 Mei: d. van H. A. Gexbrands —Koot; d. van E. L. J. v. Petegem—Loos; z. van A. A. B. Plantje—Hartkampd. vaa J. Temaat—Smit; z. van M. E. Siegerist—j Kloos; z. van J. W. Muijlaertv. d. Veen;' 19 Mei: d. van C. Stolvoort—v. Baekd. Ondertrouwd: 19 Md: W. Jaasse en Jj Schippers; D. v. Raat en C. J. v. Lieropi W, C. Misset en C. v. d. EijikhofC. J. w Duivenbode en J. M. W. VerzijlbergT. Veri meer en M. J. Vos; W. A. v. d. Broek en F. Donker; J. Prinsen en M, Vermeer; Ca Bruisschaart en C J. de Veer. Getrouwd: 19 Mei; G. J. Helsloot S.j Koome; S. Beertbuizen en C. M. Gieliam; J. A. H. Wijfchuise en C. A. KramerJ. Ai H. Bergmann ai T. C. Dikkeboom; A. v3 Welt en G v. Gelder: A. Landwehr Johann en H. G. v. Altena; J. Verkaaik en C. Ras;; H. S. Sleutel en A. M. Segers; J. J. Kroes af* A. v. d. Weijde; E. C. W. Roose L. v. d. Bos; C F. Hendriks en B. Kwant; C. Lamm< en C. MeerssmanA. v. d. Pd en N- Veri kaaik; A. Zoetemeijier en M. J. Meeuwig. Overleden: 17 Mei: H. J. Nederkooro-l Klimbie. 79 jaar, Gr. Heiligland; 18- Mdb B. Hermans, 76 j„ Lombardsteeg; M. J, j Jansen, 4 j„ vr.. Kamperlaan. DE NIEUWE DIRECTEUR-GENE RAAL VAN ARBEID. DEN HAAG, 19 Miei. De heer C. Zaal berg, die sedert het optreden van den vroege- ren diredeur-generaal van den Arbeid, den tegenwoordigien Minister van L, N. en H-> belast was met de waarneming van dien* ambt, is thans definitief tot directeur-Gene; raai van Arbeid benoemd. BLOEMENDAAL. DiefstaL Ten nadee" le van 'n zuster van het Provinciaal Zie* kenbuis 5s een rijwiel ontvreemd. 81 3366 6130 8735 11851 14665 17747 20033 9039 11990 14793 18033 20419 9201 12130 15117 18128 20524 9419 12139 15322 18139 20765 9561 12182 15376 18210 20845 9685 12302 15588 18261 21291 9752 12471 15811 18446 21513 567 4718 7293 10110 12510 16258 18-183 21637 1199 4907 7420 10304 12739 16265 18531 21876 1295 5003 7571 103S3 12813 16300 18658 21997 1530 6054 7633 10446 12831 16484 18903 22110 1700 5144 7634 10528 12853 16571 18971 22270 L770 5544 7682 10582 13430 16704 19121 22296 8017 6753 7879 10750 13449 16755 19346 22367 8092 5801 8078 10814 13642 16791 19446 22378 8406 5961 8130 10879 13679 16954 19473 22426 8661 6971 8141 10890 13886 17251 .1.9552 22686 8893 6066 8200 11271 14005 17401 19605 22712 8902 6070 8269 11469 14161 17546 19729 22907 8196 6120 8304 11638 14304 17657 19734 22953 8200 6126 8641 11825 14401 17731 19993 226 3479 6274 237 3664 6397 373 3674 6444 879 3983 6797 610 4127 7032 632 4225 7219 NIETEN. 24 72 85 137 223 238 258 263 265 280 289 322 351 353 376 400 402 454 475 476 522 680 697 598 616 633 645 689 717 767 904 921 948 951 953 1049 1077 1112 1194 1254 1309 1327 1600 1695 1800 1820 1821 1830 1889 1938 1958 1963 2047 2084 2097 2157 2187 2197 2230 2293 2312 2353 2373 2378 .2420 2530 2578 2606 2693 2714 2719 2726 2808 2810 2958 2959 2978 3266 3364 3375 3408 3455 3485 3519 3527 3538 3559 3657 3782 3966 3970 3978 4012 4024 4055 4094 4258 4260 4309 4489 4490 4522 4530 4543 4580 4678 4716 4740 4743 4750 4763 4796 4816 4845 4870 4878 4931 4953 4987 5024 5084 5108 5208 5252 5289 5305 5313 6327 5328 5372 5874 5414 6452 5463 5554 6577 6657 5720 5777 5789 5816 5832 5915 6068 6090 6165 6215 6338 6365 6369 6373 6385 6427 6439 6624 6631 6646 6682 6691 6717 6812 6864 6919 6926 7018 7074 7085 7147 7214 7227 7348 7610 7630 7673 7678 7711 7744 7812 7896 7933 8009 8068 8112 8128 8142 8185 8194 8276 8302 8346 8425 8499 8610 8754 8772 8783 8811 8815 8874 8908 9043 9168 9292 9342 9356 9370 9381 9545 9697 9710 9722 9760 9S11 9856 9890 9929 10049 10102 10130 10367 10378 10548 10553 10584 10625 10736 10755 10762 10765 10835 10845 10846 10902 10920 11042 11077 11123 11161 11242 11273 11275 11282 1137o 11471 11568 11589 11591 11631 11643 11655 11677 11721 11789 11797 11830 11912 11916 11924 11941 11948 11952 1*2036 12058 12059 12097 12131 12269 12275 12291 12313 12317 12323 12338 12345 12373 12480 12489 12.536 12760 12915 12916 12926 12988 13016 13024 13045 13064 13103 13205 13236 13237 13276 13398 13491 13534 13553 13559 13611 13618 13631 13705 13720 13729 13909 13916 139-47 13953 13971 14094 14143 14155 14174 14205 14235 14254 14387 1.4394 14453 14563 .14612 14616 14624 14641 14668 14690 14700 14848 14859 14887 14909 14930 14931 14989 15011 15077 15083 15189 15317 15335 15357 15423 15446 1-5457 15489 1-5498 15517 15556 15641 15833 15862 15869 15956 15957 16006 16069 16126 16234 16252 16267 16303 16352 16440 16527 165-55 16563 16685 16801 16813 16847 16864 1687S 16904 16907 16959 16967 16983 17041 17110 17114 17233 17234 17264 17336 17337 173-47 17423 17436 17526 17531 17651 17684 17694 17737 17798 178*26 17853 17885 17917 17943 17947 17961 17974 18087 18186 18270 18311 18502 18556 18574 18599 18610 18643 18743 18761 18770 18804 18822 18884 18898 18909 18953 18966 191*23 19127 19165 19191 19220 39255 19326 19349 19488 19589 19620 196-43 19648 19773 19829 19894 19911 19922 199-55 19966 19987 20047 20073 20186 20202 20217 20219 20240 20248 20345 20346 20348 20365 20455 20493 20573 20574 20639 20649 20650 20771 20810 20966 20981 21037 21122 21148 21176 21222 21327 21342 21351 21371 21394 21429 21527 21539 21581 21-595 21599 216*29 21630 21665 21696 21706 21739 21815 21862 21S72 21903 21913 21946 21953 22022 22170 22306 22323 223-59 22411 22434 22437 22453 22456 22479 22494 22584 22603 22640 2*2657 22670 226S4 22716 22750 22823 22867 22909 22929 (I"!. IVUMbbiW 1 Prijs van f 2000 10275 f 1000 5730 7814 10177 11098 13481 f 400 4533 15532 18704 20393 f 200 151 16982 f 100 86 427 1191 1371 6460 7605 12300 15076 17407 Prijzen van f 90.(eigen geid,i 126 2080 4350 6671 9268 12065 14627 16198 19048 6793 9310 12214 14733 16407 19214 6859 3712373 38 70 70 7004 57 12409 95 8219488 87 9503 12574 14822 16911 19534 7121 9328 12616 88 51 19R46 72S4 9907 12773 14915 17C00 88 74 9 7332 10169 12842 15011 17130 1&971 83 5032 7493 10223 13027 39 32 90 7740 10334 3015132 17341 2003Q 7824 1C452 13198 15432 17485 20123 8039 78 13282 15508 17620 20469 81771C523 1341C 27 3520516 8212 34 13579 59 17785 20653 51 10725 98 15655 17914 20741 87 2138 4467 276 99 92 381 2216 94 429 2425 4614 45 2505 91 48 38 «08 f 49 94 816 2718 5308 903 86 5434 6 2954 58 51 3487 83 62 3528 5525 74 3726 5509 1193 85 5773 1414 3811 5837 1812 48 5943 05 93 74 67 3982 61GO 69 4144 92 90 4250 6564 1916 4332 65 108 2166 4205 97 88 13 218 2205 33 33 10 4345 40 62 74 52 70 4439 61 2303 77 303 28 4511 39 30 25 58 2534 30 84 59 73 415 2645 4608 18 55 17 20 77 93 72 88 4714 543 2760 95 74 2823 4812 96 66 41 613 72 42 21 3000 4960 23 9 63 709 44 66 58 3104 94 70 12 5196 857 13 5238 971 17 5344 72 75 5437 1014 3203 5542 54 14 94 1109 48 5600 1206 99 53 38 3396 5976 63 98 79 1326 3423 6050 41 31 62 56 48 6110 73 69 96 1433 98 6220 35 3503 6333 51 81 66 81 99 74 84 3649 6480 1562 66 86 85 3716 6510 1953 84 6643 60 3815 85 1808 16 87 39 58 6709 57 3934 22 1921 4057 80 2015 69 6807 2114 4118 98 47 23 6981 92 10984 13812 15775 85 87 8355 85 98 1581418155 S573 11052 14271 37 18370 8655 86 75 3918493 9511212 34 60 18522 8592 20 I444I 16076 18803 836011633 57 98 4 910311828 14573 16156 18937 Later allosbaar 7026 9344 12173 14905 16553 18S0I 79 71 12217 3016717 2 7149 78 82 41 16914 19080 55 9480 12372 44 40 19103 78 9504 12481 51 17024 11 7266 80 12582 15015 32 26 7328 9766 84 56 76 57 49 3818 12667 15101 17112 19235 90 4012758 49 48 50 7610 65 87 15213 17307 64 50 9914 12929 38 M 65 7728 1813017 60 37 66 4310017 62 93 48 73 7859 69 66 15307 52 19405 791610118 69 51 90 58 32 10204 13156 96 97 9i; 34 21 13260 15421 17427 19570 58 46 67 87 3319603' 8001 97 13347 15513 65 15' 131036613412 25 88 48 97 10461 44 15627 17515 63 81091057713551 39 16 99 25 90 13810 58 17648 19966 50 10609 37 15728 17710 80 97 10741 45 30 56 20003 8279 10877 56 68 69 32 90 10919 65 90 17828 93 8330 4313934 97 46 20121 43 55 62 15802 47 49 80 HC0514073 18 66 64 8508 31 14107 52 69 94 18 42 40 83 Si 20250 4711108 7915903 99 85 8650 72 14223 7 17947 20319 7911213 43 8 53 98- 91 11316 63 28 18005 20411 87101142314349 66 15 38 85 29 57 79 24 46 8802 39 68 16023 86 68- 29 81 72 24 87 94 31 85 14426 16168 18261 20520 56 9514521 76 71 44" 8911599 34 87 93 88, 9020 11605 14608 16247 18423 20614" 22 47 34 59 31 34 3211723 41 99 41 69 81U871 56 16341 18573 96 94 95 85 16408 18624 2075Ï 9711911 14813 27 26 20830 9165 38 17 80 45 52 6912033 26 83 7420968! 9246 81 51 16524 96 86 8512133 84 2918900 87

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1920 | | pagina 8