BERICHTEN y DE I.L.V.O. S0LIED SCHOENWERK Uit den Omtrek Brieven uit Haarlemmermeer. B.Jonckbloedt ÜIT ONZE VORIGE OPLAAG UITSLAANDE BRAND. ZATRBDAG TE SCHOTEN OP BE ILYO» ÖARTEU0QI§5TRAAT ®N? 27. vcor DAMES, HEEREN en KINDEREN 42F STAATSLOTERIJ. N.V. „DE TIJDGEEST". September wedstrijd tusschen winnaar U en b. De winnaar van dezen wedstrijd is no. 2 /de verliezer no. 3. Indien door rie loting een ploeg een ander elftal zou moeten ontmoe ten waartegen zij reeds tevoren gespeeld had. dan vindt de wedstrii niet plaats, maar geldt de uitslag van de eerste ontmoeting. In verband met het bovenstaande is het zeen waarschijnlijk, dat de Nederlandsdie Voetbalploeg reeds Donderdag 26 Augustus vertrekt, indien zij Zaterdag d.a.v. moet spe len. In het andere geval vertrekt zij Vrijdags De loting geschiedt vermoedeliik medio Au gustus. (Corr. Bur.) DE OLYMPISCHE SPELEN. Handboogsehieten. Een suec-es voor Nederland. Op de Olympische spelen te Antwer pen in dien wedstrijd voor handboog schutters, behaalde het Nederlancteche. achttal den eersten prijs met 3087 pun ten. België behaalden den 2en prijs met 9927 punten en Frankrijk den 3den prijs met 2327 punten. ROOMSCHE SPORTBEWEGING. De Federatie-vergadering. Zondag hield de R.-K. NederJandsche Voetbalbond, te Breda zijn jaarlijksehe alg. vergadering, onder voorzitterschap van den heer H. Bus. O.m, waren op de- te vergadering aanwezig, de heeren Ir. Kips, voorzitter, en Mr. P. Arts, bestuure- \kl van den N. V. B. Na een hartelijk openingswoord van den voorzitter, wordt het jaarverslag voorgelezen, waaraan wij het volgende ontleenen. In de federatieve tweede klasse speel den 48 vereeni gingen. De competitie had een normaal verloop Omtrent den omvang der organisatie Werden de volgende getallen gegeven: Breda: 9 comp. afd., 36 elftallen, 968 leden; 's-Bosch: 20, 113, 2388; Utrecht 10, SI, 1000; Limburg: 16, 82 2700; Haarlem I, 0, 750. Uit het verslag van den penningmees ter, dat 'op advies van de kaeeommissie werd goedgekeurd, blijkt dat d© rekening en verantwoording aan inkomsten aan geven 3.687.89 en aan nitgaven 3.147.05B, aoodat een voordeelig saldo valit te eonstateeren vaa 5.40.8314.. Het bestuur trad mi in zijn geheel af en werd als zoodanig herkozen. Het be staat nu uit de heeren J. F. M. Guns en Ph. Mtrisers, Breda; kapelaan F. Hen driks en M. Verstegen, 's-Bosch; Mr. D. A. Sebretlen en A A Fransen, Utrecht H. Bus en A. H. Koekeimams, Limburg; P. M. Deerenberg Jir. en G. Kruijver, Haarlem. Voorgesteld wordt om de contributie van 5 cent te verhoog en tot 10 cent per lid en de bijdrage voor elk elftal spelen de in de fedratieve competitie van 3 tot 5. Dit voorstel wordt zonder stem ming aangenomen. Uit de vergadering vaan stemmen op, die aandringen tot {tootere stijving der bondskaa. Na eenige Bscussie wordt een voorstel van den voorzitter aangenomen, dat de bijdrage voor ieder federatief elftal op 10 brengt Nadat van de rondvraag een druk ge- Vuik was gemaakt, sloot de voorzitter ie vergadering op die gebruikelijke wijze. Voor en na de algemeen© vergadering van den RJLN.V.B. werd een bestuurs vergadering gehouden tea- bespreking der punten voor de A. V. Na de algemeene vergadering werd de heer H. Bus opnieuw aangewezen als voorzitter; als diens plaatsvervanger de heer nrr. D. A. Schretler. De bestuurscom missie zal worden gevormd door de hoe ren Bus, P. Deereriberg, Amsterdam en den secretaris J. Stuf kens. Utrecht; de protestcommissie door de heeren: Lint, Maastricht; Verstegen, Beek bij Nijme gen; en v. A Brink, Utrecht; plaatsver vangers zijn de heeren Diepstraten, v. d. Heuvel en Amkrnitz. Voor de edheide- rechterscommissie werden aangewezen de heeren Diepstraten, Breda; Boers, VBosch; Mariin, Utrecht; v. Tol, Haarlem Limburg zal er een aanwijzen en de heer Marijn zal als voorzitter fnngeeren. De bespreking der Overgangsoompetrtde vraagt veel tijd. Aangenomen wordt de weneebeKjkheid daarvan en tenslotte wordt bepaald, dat daarvan deel zullen uitmaken: Vitesse, Gennep; Unim, Nijme gen; Muli, Helmond; Wilhélmana Tilburg; B. F. C. 's-Boech; Sittard; Valkenburg; Sparta, BI ey er Heide en K. V. C. Kerkrade of Velocitas, Heerlen. Zaterdagavond omstreeks half tien werd door enkele voorbijgangers brand ontdekt in perceel Spaaruwjuderetraat 42, merrbelmagazijn van den heer M. V, wonende in de Nassaustraat. Het vuur greep snel om zich heen en t duurde niet lang of aan dien voor- en .achterkant sloegen de vlammen uit Men vcheen machteloos tegen zoo'n vuurzee. De vrijwillige brandweer was 't eerst Ier plaatse en spoedig nam na 't blus- ■ehingswerk een aanvang. Onder de uitstekende leiding van den commandant, den heer A. J. v. d. Steur, werd 't vuur met drie stralen op de wa terleiding aangetast en nu begon de groote strijd van water en vuur. De brandweer slaagde er in den brand tot de benedenverdieping te beperken en binnen een half uur was het gevaar gewei ken. De smeulende massa bleef nog gerui- men tijd onder toezicht van de leden der ïad'derbrigade, maar de vrijwilligers bedden hun werk gedaan en keerden huiswaarts. De benedenverdieping, een magazijn van meubelen, karpetten en dekens, is totaal uitgebrand, alleen een paar fietsen werden gered. De vermoedelijke oorzaak is ©en eindje brandend sigaar, dat in aanraking is gekomen met een kleed, dat is gaaa smeulen met het bekende gevolg. Verzekering dekt gedeeltelijk de schade. Van den heer W. vernamen wij nog, dat de uitgebreidheid dei- brand ongetwij feld had kunnen voorkomen worden, in dien de brandweer spoediger ter plaatse was geweest. Niet dat de brandweer hier schuld heeft Neen, 't ligt hier weer eens aan 't telephoonbureau. Toen de brand door voorbijgangers ontdekt werd, werd onmiddellijk getele foneerd en de heer W., die zich thuis be vond, in de Nassaustraat, gewaarschuwd. De heer W. spoedde zich naar de plaats des onheils. Daar, aangekomen sloegen de vlammen voor en achter reeds uit, maar brandweer was nog niet te zien. Kort hierna kwam toen de eerste slan genwagen der V.C. De hr. W. verzekerde ons dat men 10 15 minuten op ant woord van het telephoon-bureau had moeten wachten. Wat d'it laatste betreft zijn wij ■onmid dellijk geneigd, zulks aan te nemen, daar de telephoondienst hier in Haarlem, alles en allee te wenschen 'overlaat. En zoo is Zaterdagavond dan weer eens gebleken, wat er door een betere bediening had kunnen voorkomen worden. Had men onmiddellijk gehoorgekregen, zeer zeker zou de brand beperkt zijn ge worden tot een begin van brand. Wanneer zal hier eens verandering in komen 1 WAAR GAAN WIJ HEEN? ,,Neo" Zaterdag en Zondagavond heeft de Re derijkerskamer „J. A. Alberdingk Thym" haar bewonderaars doen genieten van 't drie bedrijvig tooneelspcl „Neo" een be kende geschiedenis uit den Romeinseben tijd. De beide uitvoeringen kunnen uitste kend geslaagd genoemd worden. Het spel der rederijkers was werkelijk waard bewonderd te worden. De afvallige Maximus, G. Nielen, speelde uitstekend, vooral gedurende de scène in 't tweede bedrijf, toen hij zich van het leven wilde berooven, en toen plotseling het gezaag van de jonge cate chumenen tot hen doordrong. Amon, J. v. Dijk, de gunsteling des keizers, „de verdelger van 't Christen dom", zocais z'n uitroep aan 't einde van 't eerste bedrijf was, speelde de rol van bloeddorstige wreedaard zeer goed. Hem komt eveneens een woord van lof toe voor de uitstekende décors, die niet wei nig tot 't welslagen van de uitvoeringen hebben bijgedragen. De overige rollen waren eveneens zeer goed verzorgd en allen, zonder uitzon dering hebben goed spel te zien gegeven. De belangstelling van Zaterdagavond was niet erg groot, waaraan 't vuurwerk wel schuld zal hebben, doch Zondag avond was de Bavo uitstekend bezet en wjj twijfelen er niet aan, of niemand heeft zich den gang naar de Bavo be klaagd. Het conflict JSpaarnoog". Naar wij vernemen zijn bet bestuur en de Commissarissen der Wnningbouw- vexeenigiüjg 9,Spaarnoog" uitgenoodigd tot eene conferentie met Mr. Slingen- bea-g op ajs. Woensdagmorgen, teneinde een laatste poging te doen om tot over eenstemming te geraken ia de bekende kwestie. SCHIETEN. Zaterdagavond werd te Ouderkerk aan den Amstel een schietwedstrijd ge houden in tegenwoordigheid van luite nant v. Rees, secretaris van het Nat Landstormcomité en ■onder commando van den heer K. Schel, commandant van het lands tornabatalon. Bij den wedstrijd viel op het mooie schieten op flobert schijf, waarhij 3050 punten werden ge schoten. Het plan is op Kaninginne-vex- j aar dag een grooten wedstrijd te organi seer en, waaraan de deelneming belangrijk belooft te worden. t In het Lunapark. i De zon schijnt roode strepen door de ge moedelijk omnevelde verten. De genadige weennaker heeft het dien dag laten ophou den met stroomen en in lichte toileies wan- jöeide het volk naar Schoten, ken lecSfenpH stemming heerschte in het Luna-park. De barakken hadden goed vertier, de paarden- en zwiermolens hadden geen plaatsje onbe zet. De felle geur van smoutboHen en olie koeken slierde over de hoofden heen. De looze knalletjes van schietkramen spetterden op tegen het miadenbescnuc. me, breed en armzwaai werd gemikt naar grijnzende pop- pekoppen of naar het porceleinen gerei in de plezant keuken. In de „Suisse" ging het zeer druk toe en rondom ens hoorden we zuurzieners grimmen bij al dat vreugdebe toon over het schoone. dure geld dat werd verkwist en waardeloos weggeworpen Maar na de temeer-drukkende tijden die wij heb ben doorgemaakt heeft het volk behoefte aan .verzet en ontspanning an dansen en huppe len op de treurende orgeideuntjes die de benarde dagen doen vergeten. OP HET VLIEGPLEIN. Een onzer medewerkers schrijft ons nog over een vliegtocht, dien hii medemaaikte: Een joviale Franschman. de vlieger Mil ton, komt met beide uitgestoken handen naar ons toegelocpen: „Mon cher. wilt ge vlie gen? Duke brengt u in vijf minuten naar Zandfvoort" i Zoo in de volle ruimte des hemels te zwe ven, met die wonderbare kunstmatige vogels, wien zou dat niet toelachen?? Maar dan op eens komt het u weer voor, dat de vlieg kunst een gevarlüke sport is. Denkt eens na, den vasten grond verlaten om zich over te geven aan den willekeur van ongelooflijke hoogten. Zij schijnen wd verlokkend hemels blauw te zijn, maar. maar. waar is de vaste grond? Milton heeft ons echter overgehaald en met mister Duke. een Brit. hebben wij de proefneming gedaan De vliegtuigen, voor i passagiers zijn gemakkelijk', doelmatig en weinig gevaarlijk. Het zijn ervaren bestuur ders. volkomen zeker van hun toestel, met erkende voorzichtigheid en koelbloedigheid. DE VLIEGRIT. i Terwijl Milton en Gonnap ons met een vloed van woorden vertellen over hun toch ten komt Duke ons toetakelen met een péls muts en een bril. 't fe alsof we een ont dekkingstocht gingen ondernemen langs de azuurblauwe banen. Het treft, buiten enkele witte wolken is het azuur werkelijk blauw. iWe nemen plaats in een gemakkelijken zetel, een soort van „club'' als op onze maat gemaakt en Duke zet zich bij het vliegwiel tegenover de spaken, waarmee de zwengels en de roeren gehanteerd worden i Milton heeft schoon praten, men wordt de gelijk iets gewaar al beweert hii dat er geen gevaar aan of omtrent is, eene rilling ging ons door het liif. Een man draait de schroef om verbinding te sluiten met den motor. Terwiil turen wij op de wijzerplaten vlak over den bestuur der. wijzer der draaisnelheid in omwente lingen, wijzer van den hoogte-barometer, wijzer van de snelheid met betrekking tot de lucht, thermometer, drukkingsmeter, kompas 't lijkt alles wel tooverii zoo geheimzinnig het ons voorkomt. Gaan die wijzers het on afwendbaar uur niet aanduiden dat over ons lot gaat beslissen? Opeens het geronk van den motor. Een luchtstroom waait ons aan. De bestuurder ziet nog eens goed de spaken na. luistert naar den gang' van den motor, dan een gebaar, 'n schokkende ren over de moerassige wei en eensklaps raakt men los... WIJ KLIMMEN. Een indruk van volstrekt veiligheid van vol komen evenwichtigheid verkwikt onze ziel. Altijd hooger! Het is dezelfde gewaarwor ding alsof wij in een steiger zouden zitten. De aarde vlucht weg onder ons vliegtuig, zinkt, zinkt altijd meer en meer. De zerken van het kerkhof van Schoten waarboven wij vliegen schitteren van blankheid, maar worden kleiner en kleiner. Dat is de hoofd indruk die zich dadelijk bevestigt. Alles wodt klein op den aardbodem De huizen schijnen kleine blokjes uit kinderspeektoozen. Alleen de gezichteinder breidt zich meer en meer uit. Wij stijgen nog immer. De duinen- kammen worden zichbaar, daar is Bloemen- daal, een zeer uitgestrekte blauwe kring ont rolt zich. Wii drijven met den wind rechtop hij omwikkelt ons met zijn lenige armen hef licht der zon omringt ons met zijne trillin gen. Wat is Haarlem nietig van daarboven gezien. De voornaamste gebouwen, de kerk torens steken uit te midden de blokken idwcrghuisjes. In de straten, slingerend als linten, ziet men de trams, de riifuigen, de wandelaars. WIJ ZWENKEN. Wii denken zelfs geen oogenblik indien wij van daarboven moesten neertuimelen dat Neen, afgedaan, die gedachte komt ons niet meer te binnen. Wij ziin te druk bezig met het ontcijferen-van plaatsen, kerktorens enz. Het station van Zandvoort. Een trei/z rijdt binnen. Een St. Nikolaastrein. De kust! .Witte meeuwen slieren boven het zilte water en vermengen zich met de schuimde golven. Het komt ons voor dat we boven de bran ding der zee langzaam voortzweven want de gezichtsraal kan de dingen opnemen die zich in een geringe ruimte van ons gezichtsveld hebben saamgehoopt. De baren schijnen te gen de duinen aan te spoelen. En zekere .spijt beklemt ons. de schoone reis is te snel afgeloopen. Vliegen! Wii zouden willen ver der gaan naar het onbekende, dat wegduikt in de diepte van den horizont achter d*en grooten plas. Wii zouden willen hooger ge gaan rijn, hooger in het azuur! Hooger steeds met de witte wolkjes, wier losse wat- tigheid uiteenrafelt boven ons hoofd. He vliegtuig heeft gezwenkt. Duke ver traagt den motor; men kan thans de schroef zien draaien die daar straks een ronkend en onzichtbaar wiel was. Wii dalen in een breeden omzwaai en komen zachtjes neer- glijden op het Zandvoortsche strand nabij het Grand Hotel. Badgasten komen naar ons Joegeloopen. „'t Is verbazend heerlijk," roe hen wii hun toe. dat gevoelen heeft ons over- jmeesterd en we hebben behoefte het uit te schreeuwen. TERUG NAAR DE ILVO. Intusschen deden Mitton en Gounay met run top-With toestellen, die tiidens den oor log dienst hebben gedaan, vliegtochten met ipassagiers. boven Harlem. Wii spraken met ■een paar dezer en zij prezen het uitstekende besturen van den Franschman.Over de pres taties van den Duitscher Hetüing met ziin .Fokker-toestel zullen we niet uitwijden. Heel .Haarlem heeft hem bewonderd en bij de .vermaardiste en behendigste vliegers van de zen tijd dezen yliegduivel gerangschikt. Terwijl de voorbereidselen worden gemaakt .voor het vuurwerk is het feestrumoer en mu- ziekgedreun in het Lunapark volop in gang. HET VUURWERK. leis over halftien flitsten de eerste pijlen paar het donkere uitspansel en stortten van ,uit de hoogte hun glinsterende tranen. Dan ineens werd het plein door Bengalscb .vuur opgehelderd, warna dan weer de schit terende lichtmolentjes met donderslagen, cas- stagnetten, sterrenvlagen en kunstmatige bliksem zigzags met een geestdriftig applaus begroet werden. De apotheose „Leve de vliegsport" lokte een eindeloos gejuich uit Het was een alles zins goed gelukt feest. Ruit ingedrukt. In dien nacht van Vrijdag1 op Zaterdag Is bij do firma Boerlage in de Lange Veenstraat, een ruit ingedrukt. Achter af bleek, dat ook een paar voetbalschoe nen waren ontvreemd. In verband met dit zaakje meldde zich te Amsterdam aan de 27-jarige J. F. V„ los werkman, zon der vaste woonplaats, doe mededeelde be doelde ruit ingedrukt te hebben en de schoenen te hebben; ontvreemd, zonder opgaaf van redenen. In beslag genomen. Bij zekere juffrouw V. te Haarlem is door de Bloemendaalsche politie, met behulp van de Haarlemsche politie een huiszoeking gedaan, waarbij verschillen de lijfgoederen werden in beslag geno men, die bleken ontvreemd te zijn ten oa- dteele van mevr. L. te Bloepaendaal, Hinderwet. Aan J. P. van den Eijkhof fa .vergun,' ning verleend tot oprichting yah eene in richting tot het machinaal bewerken van ondergoederen en babygoederen in liet perceel aan de Gaelstraat no. 22A,*. GEMEENTEZAKEN. B. eu W. stellen voor goed te keuren, dat, in afwijking van het bepaalde bij raadsbesluit van 5 Juni 1912, no. 17, zooals dit is gewijzigd bij raadsbesluit vaa 31 Juli 1912 no. 20, aan de zijde van het Wijde Geldelooizepad alhier, een tuinmuur wordt gebouwd, ter hoogte van 2.30 M., met 2 inrijdeureu, zo,nder dat daarop een hek wordt aangebracht. Tengevolge van het, in werking treden van de Archiefwet 1918 op 16 September 1919 ia eene niet onbelangrijke wijziging gekomen, zoowel in de taak der gemeente ten opzichte van het archief, als in de posi tie van de gemeente-archivaris. Het blijkt daaxom nooóig het reglement op het archief en de instructie voor den archivaris te ver nieuwen. B. en W. stellen voor dat reglement en deze instructie vast te steil m. Personalia. B. en W. stellen den gemeenteraad voor tot makelaar in meubilair® goederen te be noemen den heer A. Cassée. te Haarlem, wonende aan de Zijlstraat, en tot makelaar in onroerende goederen den heer D. Koel, timmerman-bouwkundige te Haarlem. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd. 77 Aug. H. J. Hofland er A. G. Popma. 9 Augustus. Gvd Aart en J. Nieuwenhuizen. HEEMSTEDE. Burgerlijke Stand. Onder trouwd. T. Huizinga en M. Oh. van dei Meer. J. H. H. van den Putten en M G. Oh. v. d. Welden P,B .'IJzerman en E. B. v. Waveren. Getrouwd. D. Dijkstra en ,W. M. O Su man. D. L. W. Bn van Hardenbrbek en M. O. S. B.esse van Hardenbroek v Ammerstol. Geboren, z. van M. O. J M Steenvoor den. z. van O. M. BodeHemerik d. van P. van der PolPostliuma, d. van M. J. S. y. d Vlug—Idmam z van M. Fokkervan den Dungen. Is er wel een vraagstuk, dat In deze dagen meer de aandacht vraagt, dan het woningvraagstuk 1 In bijna elke plaats heerseht een ontzettende woningschaaisehte, niet het minet in deze gemeente, voorname lijk wat arbeiderswoningen betreft. Er wordt door de woningbonwvereauigingen met koortsachtiger: ijver gewerkt, om toch maar de wonin.gschaarsehte tot een mini mum te doen beperken. Jammer is het dan ook, dat het steeds uitvaardigen van nieuwe voorschriften omtrent den woningbouw stagnatie brengt in de plannen der vereem- gingen. Dit zal dan ook wel de oorzaak ziin. dat de drie woningbouw vereenigingen hier tei plaatse niet vlugger kunnen wer ken. Maar zijn we goed ingelicht, dan zijn de plannen van de R.-K. Woningbouwver- eeniging goedgekeurd en zal er spoedig tot aanbesteding kunnen worden overgegaan. Hoe staat het thans met de voorziening van mddilenstancbwomingenwaar wij het in hoofdtaak thans eens over willen hebben? Van de van gemeentewege gebouwd© wo ningen te Nieuw-Vennep ziin er reeds enkele bewoond, en de overigen naderen hunne voltooiing. Die te Hoofddorp zullen nu toob eindelijk ook spoedig gereed zijn. We zeggen eindelijk, want dat heeft verba zend lang geduurd. Is met den bouw van deze .woningen nu voldoende ia de behoefte van middenfitancLswoningen voorzien? Wat Nieuw-Ven nep betreft, meenen wij van wel. Maar voor Hoofddorp niet. Voornamelijk door de benoeming van enkele ambtenaren ter secretarie, ook al in verband met de al geheel© electrificatiie van deze gemeente, zoodat het bouwen van nog enkele wonin gen wensehelük is. De vraag komt dan naar voren: hoe zal dit geschieden? Van ge meentewege. of door middel van de particu liere bouw ojj verhei tl met steun van het Rijk en de gemeente? Het is niet voor het eerst, dat we door middel van dit blad over deze materie een oordeel vellen. Uit principe zijn we natuurlijk tegenstanders van gemeente lijken woningbouw. Alleen bij noodzakelijk heid kunnen w;e hiermede aecoord gaan. Tenminste wanneer blijkt dat het particu liere initiatief in deze te kort schiet. We hebben reeds veel te lang genoten van den gemeentelijken bemoeial op allerlei gebied. Zijn er geen voorbeelden ten over. dat alles wat door middel van het Rijk of de ge meente gedaan wordt, gepaard gaat met enorme hooge koeten. jZeer juist was het dan ook door den raad ingezien, toen hij voor enkele maanden terug in één der raadsvergaderingen hare goedkeuring niet weneahte te gewen aan het voorstel van B. en W. inzake den gemeentelijken woning bouw. Besloten werd om steun te verleenen aan drie woningbouwvereenigingen. En in één der opvolgend© raadsvergaderingen werd in een verordening vastgesteld het verkenen van steun bij den bouw van middenstands- woningen. Dirt alles nagaande, is het begrij pelijk dat we onze groote verwondering uit spreken bü het lezen van de offieieële meoe- doeüngen van B. en W. (welke door middel van de plaatselijke pers kenbaar gemaakt worden) omtrent een te houden aanbeste ding van acht middenstand«woningen. Uce zit dat nu? Is de raad inmiddels wederom van zienswijze veranderd? Deze gedrachte kwam onmiddoUiik bjj ons op. bij het lezen van genoemd© mededeeling, Maar na onder zoek bleek ons, dart nadien geen nieuwe beslissing door den raad is genomen. Bijge volg heeft het College van B. en. W. het niet noodig geoordeeld alvorens tot aanbe steding over te gaan den raad hier in te kennen. Deze wijze van werken door B. en W. draagt in groote mat© het kenmerk van een eigenmachtig optreden, om geen sterker uitdrukking te bezagen. Het komt mij d.an ook voor, dat B. en W. het stand punt huldigen: als het zoover is dat de goedkeuring van den raad onmisbaar i®, och. dan wordt het wel geslikt. Moge de raad echter ©en dergelijk optreden van B. P. W. TWEimJUSCN TcitPriOO" N9I770 Tweede Klasse. Eerste Lijst. Tekking van 9 Augustus. 5000, No. 11219. 2000, No. 832. 1500, No. 21858. f 1000, Ne. 11279, 13013, 21560. 400, No. 371, 7875, 21552. t 200, No. 12535. f 100, No. 1335, 6619, 16680, 17633, 18212. PRIJZEN ?AN 30. 17 2715 5875 9257 11985 14575 17199 20009 2*2 2723 5884 9281 12059 14654 17218 20050 103 2755 5927 9350 12071 14668 17247 20075 125 2960 5996 9361 12146 14733 17261 20245 190 3003 5999 8425 12165 19754 17306 20286 191 3020 6092 9432 12197 14845 17477 20342 231 3034 6130 9434 12211 14852 17516 20353 319 3063 6220 9507 12305 14955 17567 20379 329 3071 6287 9565 12323 14962 17580 20509 349 3082 6363 9694 12454 14970 17638 20857 376 3154 6610 9775 12460 15017 17666 '20987 380 3227 6612 9756 12510 15043 17687 21036 3S4 3255 6650 9802 12512 15048 17690 21054 407 3261 6698 9829 12541 1506-2 17714 21106 413 3267 6736 984.7 12546 15076 17734 21149 465 3347 6824 9959 12609 15110 17794 21163 477 3426 6868 9960 12713 15113 17813 '21225 493 3430 6869 10059 12717 15115 17849 21231 565 3479 6892 10122 12791 51148 17893 21261 777 3496 6896 10157 12792 15154 17927 21292 835 3536 6910 10170 12841 15237 17970 21326 838 3542 6921 10196 12874 15394 18087 2L434 919 3545 6990 10269 12934 1.5499 1S097 21448 928 3646 70'25 10279 12962 15563 18102 21617 933 3721 7067 10344 12964 15566 18213 21663 941 3777 7088 10387 12983 15573 18220 21689 962 3807 7172 10400 12997 15601 18274 21694 992 3836 7243 10450 13077 15643 18290 21740 1018 3874 7255 10605 13147 15662 18291 12791 1142 3948 7308 10652 13187 15671 18368 21840 1201 3955 7311 10724 13204 15785 18374 21959 1207 3973 7333 10741 13233 15836 18382 21997 1334 3976 7335 10870 13243 15S07 18443 22066 1346 4014 7711 10883 13246 15921 18486 22094 1390 4112 7804 10910 13258 15939 18584 22171 1414 4126 7954 11020 13274 16016 18753 22177 1480 4137 7995 11063 13370 16046 18841 22187 1511 4159 8006 11067 13540 16263 18870 22194 1545 4187 8023 11307 33625 16265 18968 22298 1553 4193 8026 11130 13634 16287 19005 22305 1574 4198 8027 11133 13670 16437 19019 22453 1704 4213 8041 11194 13688 16447 19027 82460 1717 4288 8115 13257 33707 16455 19052 2^*78 1722 4461 8181 11260 13840 16530 19133 22510 1760 4480 8260 11331 13873 16533 19192 225oO 1775 4493 8272 11361 13980 16563 19195 22554 1828 4534 8336 13382 14012 16620 19197 22563 1933 4557 8366 11385 14014 16682 19379 22o68 2014 4564 8448 11456 14023 16824 19534 22587 2018 4657 8475 11457 14039 16826 19550 22S98 2130 4762 8596 11464 14087 16870 19656 22624 2200 4900 8614 11522 14136 16909 19702 22676 2312 5142 8632 11566 14183 16945 39708 2269S 238J 5255 8732 11633 14197 >7J64 19756 22732 2389 5320 8733 11669 14"05 17076 1976.' £2830 2393 6348 8787 11708 14233 17107 19786 22872 2394 54.56 8919 11743 14285 17159 19823 22898 2424 5510 8955 11750 14410 17163 19943 22984 2457 5518 9015 11874 14483 17171 19968 22993 2514 5520 9126 11938 14532 17195 19972 22995 2521 6774 9241 11990 14572 TrakWing van 500 nummers ten overstaan van Notaris ft. G. MULIE. Maandag 9 Augustus 1920 - Prijs van f 1000 2499 18512 f 400 5631 10858 f200 585 8C62 13978 20160 Jf f 100 1523 3255 15047 --...- Prijzen van f90.— Wgen geldj 11 2257 4863 7325 10437 12909 14977 16979 19004 33 2382 70 80 77 30 15083 17064 6 80 753210573 57 1510O 77 19 96 764810610 91 1 79 32 52 2713038 12 91 19142 69 45 51 17115 87 0O 82 24 19280 24 72 15311 43 81 39 13126 18 53 19326 94 81 68 54 73 31 8019 10829 80 99 74 8217 49 13208 15418 17218 5710952 15 53 35 38 2445 70 2596 4S77 99 2618 92 7763 134 74 5073 7826 10704 315 96 80 7900 16 2703 5315 39 17 15 32 19 58 21 99 73 5412 50 93 415 38 93 5520 8368 54 25 77 629 2989 88 842411129 13307 15546 35 3128 5648 8550 59 3240 5714 59 705 76 62 8600 39 3307 80 47 46 5932 41 55 61 37 64 8219402 11 15617 17471 64 13 71 84 75 49 75 88 82 71 94 17519 19562 99 15786 64 76 44 65 72 4911330 96 46 49 51 59 8749 51 1342315866 6919713 66 3405 6041 89 11426 43 8917639 34 93 21 86 91 43 5715917 61 57 843 58 6130 8854 92 84 55 17716 98 1071 3500 6208 8931 1150813534 62 1819809 79 15 47 6211699 5216052 34 89 951172913656 70 72 19957 31 68 83 76 72 491380316189 81 96 77 11820 49 93 17822 20025 9121 59 91 16271 40 34 63 3732 82 9222 98 13976 90 17910 50 86 45 6509 3211912 14021 94 95 20176 1258 3821 44 45 45 681630718007 20235 59 97 46 61 46 71 2318138 81 1110 51 71 23 92 6314 9052 27 3604 33 74 28 14 6427 32 39 81 72 3905 6603 9321 47 14U7 1366 41 68 94321201314200 24 56 82 25 9820312 44 18246 17 94 74 84 1513 45 88 9632 17 40 15 62 6710 38 4414333 32 4028 52 9774 82 14428 16415 18309 20619 37 4278 73 8312111 64 3218516 76 45 4322 74 89 61 14511 70 2120711 1623 30 6826 981312204 22 80 37 15 1756 94 78 27 40 6616520 71 21 72 4432 98 30 91 95 2518606 55 1824 89 6928 41 1244314644 69 37 20824 28 94 56 44 52 91 73 70 38 44 4577 7000 9976 7414726 98 18763 82 1927 4619 2 10111 12501 76 16609 98 20910 69 43 32 41 2714800 6218807 2069 4755 6210297 70 20167GO 92 212 7 81 7129 10306 89 25 16923 18907 34 4848 40 2812632 64 30 68 52 60 7201 10412 84 14911 70 78 65 62 8 2612820 60 71 S3 en W. naar juiste waarde weten te schat ten! 1) 1) Het zal goed rijn wanneer een der raadsleden in de volgende raadsvergadering B. en W. omtrent dit en ook het volgende punt om inlichtingen vraagt. Wij kunnen ons niet voorstellen, dat B. en Wzich met voldoend© zouden weten t© rehabiliteeren,' Red. N. H. Crt.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1920 | | pagina 2