Dinsdag li Cetoher 's avonds 8 uur Uit den Omtrek: Al I IT go- en ongeorga- A^L-L.niseerden R.K. van Schoten -J. Gijzenvaart worden verwacht ter vergadering in het bondsgebouw. Het auto-ongeluk op den Haarlemmerweg. SPORT EN SPEL OVERVEEN. LEIDEN. ZANDVOORT. SCHOTEN. DE COMMISSIE VAN ZEVEN. 4 Juni is op den Haarlemmerweg bij Sloterdijk een wielrijdster, mej. B. Tient sin, die met haar verkolde van Haarlem nadr Amsterdam kwam rijden, door een automobiel, die haar achter op kwam rij den, gegrepen, tegen den grond geslin gerd en zeer ernstig verwond. Bestuur der van deren auto, tevens eigenaar, was J. J. A., automobielhandelaar wonende alhier. De auto Is tengevolge van de aanrijding in een sloot terecht geko men. Van de drie inzittenden waren twee zeer ernstig gekwetst. De een nj. de heer D., heeft een hersenschudding be tomen met beschadiging van de hersen schors, waardoor een verlamming is op getreden van de linkerzijde van het li chaam en psychische storing met trau matisch delirium en geheugenverlies. Hij jee ft er een operatie (trepanatie) voor moeten ondergaan en is er maanden lang vcor in een ziekenhuis verpleegd geweest. Hen andere inzittende, van dr. T., heeft den arm gebroken. Het meisje heeft ver schillende min of meer ernstige kneu zingen bekomen. Wegens het veroorzaken van zwaar li chamelijk letsel door schuld, althans we gens het rijden met een auto, op zoo danige wijze, dat de veiligheid van het 7erkeer er dcor in gevaar werd gebracht, had zich de bestuurder van den auto Za terdag voor de vijfde kamer der recht bank te Amsterdam te verantwoorden. Volgens de dagvaarding bestaan zijn on doorzichtigheden en tekortkomingen, waardoor het ongeval veroorzaakt is, hierin: lo dat hij zoo snel reed, hoewel vijn rechteroog zeer slecht is 2o dat hij rerkeerde onder den invloed van sterken drank; 3o dat hij, rijdende met roeke- icoze snelheid en zoodanig slingerend, dat hij scans de heele breedte van den weg noodig had, niet voldoende naar links beeft uitgehaald; 4o dat bij niet de ver- eisehte waarschuwingssisnalen heeft ge geven. Uit het verhoor van het aangereden meisje en haar verloofde bleek het vol gende. Zij hadden naast elkaar gere den op het fietspad, dus links van den weg, doch waren later naar den rechter- kant van den weg gegaan, omdat ze tel kens voor uit de richting Haarlem ko mende fietsers moesten uitwijken. Zij re den dicht naast elkaar, zoodat ze den arm op eikaars schouder konden leggen. Plotseling hoorden zij achter zich het ruischende geluid van een naderenden an to; de herinnering van het meisje houdt hierbij op. Haar verlcofde zag pp het oogenblik, dat de auto passeerde, een vrouw, op de fiets, daarachter slingeren; het ging alles zoo gauw, dat hij nog niet eens had kon- zien dat het zijn meisje was; dat be merkte hij eerst, toen hij haar een oogen blik later bewusteloos op den berm van den weg zag liggen. De auto had Oen zeer scherpen bocht dwars over den weg gemaakt, en was in de sloot terecht ge komen. Getuige zag, dat een der inzitten- ien over den kop uit de auto eloeg, 5er3t opstond, daarna weer ineen zakte en bewusteloos bleef liggen. Een andere inzittende liep in het land op en neer. De bestuurder van den auto deed zeer druk en riep tot hem: dat is jullie vihuldGetuige heeft daarop go mt woord: laat ons daar nu niet over twisten, dat zal de rechter later wel uit maken: Daarna heeft hij zich met zijn meisje bezig gehouden die in een boer derij was binnengedragen. Dr. Brandt uit Sloterdijk was zeer spoedig per motorfiets op de plaats van bet ongeluk. Hij had order gegeven om ien bewn -telooze, die vemnoedelijk her- zenschudding had, zoo te laten liggen totdat de ziektenauto er zon zijn. Bekl. maakte den indruk, dat hij te veel ge dronken had, zelfs dat hij bepaald dron ken was. De man deed erg druk en riep, dat het een schandaal was, dat men dien bewusteloozen man daar maar hulpeloos liet liggen. Dit had getuige in het ge drag van den man nog het meest ge ërgerd. De dokter verklaarde verder, dat zoo wel de bestuurder als de twee gewonde mannen, wien hij de eerste hulp had verleend, sterk naar sterken drank ro ken. Op een vraag van den president aan bekL of het gezelschap in de auto en hijzelf beschonken waren geweest,' ant woordde bekl. ontkennend. Wel was er wat gedronken, maar van dronkenschap ras geen sprake. Pres.: Er was toch dien middag nogal zwaar gefuifd. Bekl.: Niet zwaar, we hadden geluncht bij Louis Seize. Pres.: Vcor die lunch zware bittertjes gedronken. Bekl. Indische gewoonte. Het bleek, dat er verder aan de lunch bier gedronken is. Daarna is men in een motorboot naar Abkoude gegaan. Eenige dames gingen mede, maar die werden pas buiten de stad opgepikt. Pres.: Dat waren dames, met wie u liever in de stad niet gezien werd. Bekl.: Fatsoenlijke dames, jnaar ik ben getrouwd: Pres.: Er was ook een meisje van nog geen zestien jaar bij, nietwaar? Uit het verdere verhoor bleek, dat de bedoeling was, om te Abkoude te gaan zwemmen, maar de zweminrichting was dicht. Men had in den auto meegenomen een kruik Elixer d'Anvers, een syphon bier een een kruik jenever. In Abcoude is whisky soda gedTOUken, te Ouderkerk is op den terugweg weer gepleisterd en zijn bittertjes gedronken. Te Amsterdam is bij terugkomst opnieuw gebit tend op het Leidsche Plein. Daarna is per auto de terugtocht naar Zandvoort aanvaard. Verschillende getuigen hebben waarge nomen, dat de bekl. zoowel als de beide heeren, die in <le auto zaten, aangescho ten waren. Iemand, die vlak voor het ongeiulk den auto zag passeerenydaciht, dat er een krankzinnige of een dronken kerel achter het stuur zat, zoo zwabberde de wagen. Andere getuigen zeiden, dat bekl. onmiddellijk na het ongeluk, nogal een grooten mond had opgezet. „Om die twee te sparen," had hij ge roepen, heb ik mijn vrienden opgeof ferd". Ook waren er getuigen, wien het was opgevallen, dat even voor het onge luk de heeren achter in de auto rechtop stonden te zingen, terwijl de testuurder zich lachend half naar hen omgewend had. Een boer verklaarde, dat hij in het weiland een leege flesch had gevonden, waarin likeur had gezeten. De mijnheer met den gekwetsten arm had hem ge smeekt die flesch terug te geven, anders zou hij een gezin ongelukkig maken. In zijn requisitoir stelde het O. M. vast, dat gebleken ie, dat beklaagde's rechter oog zeer slecht ie. Hij zelf zegt, dat hij het meisje op den weg bij volle zon recht vooruit niet heeft kunnen zien. Iemand die zoo slecht van gezicht is, mag geen auto besturen. Daarbij komt, dat hij on der den invloed van sterken drank is ge weest. Degenen, die in de auto zaten, wa ren vóór het ongeval zeer luidruchtig. Verder hebben twee groepen van men- schen waargenomen, dat hij heeft gereden met roekelooze snelheid. Voor den rech- ter-commissaris heeft beklaagde zelf ge zegd, dat hij met een snelheid van 40 a 45 K.M. reed; dit is voor dezen slechten weg een zeker ongeoorloofde snelheid. De auto heeft geslingerd over den weg, en ook niet behoorlijk naar rechts uilge- haald; bekl. heeft zelf gezien, dat hij met zijn spatbord het achterwiel van de fiets van het meisje raakte. Het meisje reed waar ze rijden moest, nl. rechts aan den kant van den weg. Het O. M. was van oordeel, dat bekl. "voor een ergerlijk feit terecht stond. De eisch luidde: 6 maanden gevangenisstraf. De verdediger, mr. Th. Muller Massis, betoogde eerst, dat de oorzaak van het ongeluk is geweest, dat beklaagde plotse ling zijn stuur heeft omgegooid om de wielrijdster te sparen. De kwestie is nu maar, of deze noodlottige manoeuvre noodig is geweest. Door het getuigen verhoor is niet vastgesteld, wat gebeurd is. Niets is trouwens zoo moeilijk als het ddoor getuigenverklaringen reconstrueeren van een auto-ongeluk. Allerminst is komen vast te staan, dat het meisje op het oogen bfik van de aanrijding alweer rechts aan den kant van den weg reed, want in elk geval was ze kort tevoren den weg over gestoken. PI. betoogde vervolgens, dat bekl. ze ker niet dronken geweest was en dat hij niet met te groote snelheid geneden had. Hij concludeerde tot vrijspraak WILHELMUS I—H.B.C. I. HJB.C. trok Zondag met een zeer ge havend elftal naar Voorburg. Zonder A. Moeren en P. Samson, wat in de verdedi ging en voorhoede een groote verzwak king is. Voorburg was compleet De eerste aanvallen zijn voor Wilhel mus, maar stranden op Neeskens. Leo v. d. Vlagt zet de voorhoede aan hot werk Ae vleugels zijn snel, doch het binnen trio ia voor de stevige ver dediging wat licht Het spel ver plaatst zich zeer snel; beide partijen zwoegen om de leiding, doch de verdedi ging blijft voorloopig meester over het terrein. Hurt komt met dubbel blank. Ode in de tweede helft is er span ning. Nauwelijks heeft H. Neéekens een bal verwerkt ol Herman Neeskana rit voor het Wilh.-doel. Horst mist een prachtkans van hem, terwijl een hard schot van v. d. Vlugt over gaat Wilhelmus heeft tenslotte succes, als H. Leuven voor een onhoudbaar schot moet visechen, 1—0. Enorm zwoegen de H.B.C.'ers om den gelijkmaker, maar Wilhelmus weet eenige malen fortuin lijk zijn doel doel schoon te houden, en onder gro ts spanning e nügde de eer.to ontmoeting met 10 voor Wilhelmus. Een gelijk spel had echter beter de verhouding weergegeven. KINHEIM III—AM1CITIA EL Wanneer „Kinheim" :t bruine mon ster aan 'tr oliën heeft gebracht gaat het spel eerst gelijk op, doch na 10 min. komt „Kinheim" lang zamerhand in de meerderheid en het duurt dan ook niet lang of de links uiterst van „Kinheim", \V. Huijboom, krijgt een moocen hal toegespeeld en hij plaatst deze netjes in l*et doel 1—0. Direct na aftrap gaat „Kinheim" er weer van door, doch stuit op de beide backs. „Kinheim is nu verre weg in de meerderheid en wanneer rust geblazen wordt, lieeft „Kinheim" den stand reeds op 4—0 gebracht en daarentegen wist „Amicitia" slechts 1 maal te scoren. Rust 4—1. Na rust heeft „Amicitia" niet veel meer in te brengen en „Kinheim" weet den stand op te voeren tot 9—1, waarna tijd geblazen wordt. KINHEIM II—W.F.C, II (Wijkeroog). Na Kinheim III, die schitterend won met 91, betrad Kinheim II met een invaller het groene tapijt. Na drie min. spelens wist P. Ruigrok het net reeds te vinden. Na eenige goede aanvallen van Kinheim wist W.F.C. II uit een corner den gelijkmaker in het net te deponeeren. Wanneer er nog even ge speeld wordt, fluit de scheidsrechter rust en is de stand 1—1. Na rust gaat het spel gelijk op, doch ongeveer een kwartier voor tijd weet de middenvoor van W.F.C., G. Kaandorp, dea stand te verhoogen, tot 1—2. Na nog eenige spannende momenten fluit do scheidsrechter tijd en K nheim kon haa eerste re 'eriang boeken. Woensdag a.s. wordt de nieuwe school plechtig ingewijd. Aan deze inwij ding gaat vooraf een pontificale Hoogmis, op te di agen door den Hoogeerw. Heer Mgr. M. V. J. Möllmann, vicaris-generaal va-n het Bisdom. Benoemd. Tot secretaris van het hoogheemraad Rhijnland is benoemd mr. J. Slagter, hoofdcommies ter provincia le griffie van Overijsel. Gc-nuimteraad. In de raadsver gadering van Vrijdag, onder voorzitter schap van den Burgemeester, waren 'alle raadsleden tegenwoordig. Aan de ellenlange agenda ging een stapel ingekomen stukken vooraf. De tongen kwamen los bij het voor stel van B. en W., om van de geleende gelden voor woningbouw een som af te nemen voor de rioleeriijg, zoolang die gelden voor den woningbouw nog niet gebruikt werden en het geld voor de rioleering uit een nieuwe leening nog niet gevonden was. De heer Bramson vroeg, of dit geen invloed zou uitoefenen op het meer of minder haast maken met den douw van gemeentewoningen en of het doel hierbij voorzat voorloopig te voorzien in werkverschaffing voor de werk- loozen. De Voorzitter antwoordde, dat het doel tweeledig was. In de eerste plaats een voorziening in den onmogeiijken toestand der rioleering en in de tweede plaats het laten verrichten van arbeid door de werkloozen. Anders moest men daarmede wachten tot de gelden door een nieuwe leeuiag daarvoor be schikbaar waren gesteld. De heer Zwaan meende, dat het geld voor den huizenbouw verleend was en dat men daarmede zoo spoe dig mogelijk moet beginnen. He Voorzitter deelt daarop mede, dat er nog steeds geen bericht uit Den^ Haag gekomen was, in hoeverre men daar aan den bouw van arbeiders woningen tegemoet wenschte te komen. De heer Zwaan herinnerde er nog eens aan, dat bij de stemming over de geldleening van f 650.000 reeds ver schillende raadsleden er op gewezen hadden, dat de verschillende plannen, waarvoor men de leening toen aan vroeg, misschien in geen twee jaren verwezenlijkt zouden warden. Daarom wenschte men toen niet zoon groot bedrag te lecnen. Worden de gelden nu voor andere doeleinden gebruikt, dan vreest hij voor het bekende rusl- roest. De Burgemeester vindt, dat de heer Zwaan met deze woorden te veel zegt Men kan nu nog geen begrooting over het werk indienen, maar vast een be gin er mee maken. Dat de overeen komst met de Hollandsche Spoor niet spoediger is geregeld, is heusch hun schuld niet. 't Is alleen nu de vraag: het geld ligt er, op welke wijze kan men dat het best productief maken. De heer Zwaan houdt voet bij stuk en wil eerst de plannen en de be grooting zien, voor hij gelden toe staat. Dë Burgemeester geeft hem formeel igeiijk. 't Is liier echter maar een vraag aan den Raad, of hij de gelden be schikbaar wil stellen, meer nog niet. Zonder raadsadvies zal er heusch geen gebruik van gemaakt worden. De 'heer "Koning meent ook dat het beter is, als de plannen in den Raad eerst bekend zijn gemaakt. De Burgemeester wijst op het groote belang van c(e nieuwe pomp voor het pompstation der rioleering, die een bedrag van f 5000 zal kosten. Ook het aantal rioolbuizen zal niet direct uit voorraad te leveren zijn. Na nog eenige besprekingen trekt de Voorzïtter het voorstel van B. en W. in.- Daarmede is de zaak van de voor zitterstafel verplaatst naar de raads- zetels, daar de heer Koning nu het voorstel van B. en W. overneemt. Hij doet dit vooral met het oog op de werkloosheid en den langen duur van levering bij bestelling der rioolbuizen. Hij zou althans een gedeelte der gel den toegestaan willen zien. Ook over dit voorstel ontstaat we derom een langdurige discussie, waar na het met 8 stemmen voor en 3 tegen aangenomen wordt. Na een vraag van den heer Zwaan of de gevraagde toelichtingen verstrekt zijn op het afwijzend advies op eenige verzoeken om schadevergoeding bij de laatste overstrooming, wordt op de herhaalde aanvragen weer met alge- meene stemmen afwijzend beschikt. Daarna komt ter tafel een schrijven van mr. Thijsse over een dreigende procedure inzake den heer Sietzema. De heer Bramson meent, dat deze zaak niet in den Raad thuis behoort, maar bij de Huurcommissie. De heer Molenaar bestrijdt dit. Juist omdat hier een proces met de gemeente dreigt, mogen de inwoners wel weten, waarom het gaat. Wethouder Slagveld meent ook, dat de bijgevoegde stukken inlichtingen ge noeg gaven en is tegen bespreking in de opeffbare raadsvergadering. Na nog eenige besprekingen beslui ten B. en W. dit schrijven aan te houden tot de besloten vergadering. Naar aanleid ding van een schrijven van de Z. T. H. M. Wijkt uit tte gevoerde be spreking, dat het hier meer een kwestie van onderzoek, dan van gellijk stelling is. De burgemeester meent, dat adressan ten dan voor hun bewering maar bewij zen moeten aanvoeren als hun strandge- deelle minder rendabel is dan het andere. Wethouder Van der Plas herinnert nog eens aan het winstcijfer van 12 pet., dal tocih heusch niet gering is. Naar aanleiding van een verzockschrif van den heer Fokken» om hunrvcriaglng van oen gemeenlewoning door hem be trekken, blijkt uit de besprekingen dat de toestand wat de onderhuur dier wonin gen betreft, nog verre van rooskleurig is. Zoo noemde de heer Slagveld een ge val, dat voor een enkel kamertje in zoo'n woning f 7 buur per week ontvangen werd, terwijl de huur van de geheele wo ning iets meer dan 3 was. Toch raadde de heer Bramson voor zichtigheid aan, anders zou er een groot gebrek zelfs aan noodwoningen kunnen ontstaan. Wethouder Van der Plas deelde mede, dat op Bentveld spoedig een 13-tal wo ningen zullen worden gebouwd terwijl daar dan tevens een vaste politiepost ge; vestigd zal worden. Naar aanleiding van den gevaarlijken toestand op het rijwielpad hij de halte Bol der E.S.M., hield de heer Van Hel den een uitvoerige beschouwing, dio weer aanleiding wus tot een uitvoorigo maar vriendschappelijke bespreking. Enkele raadsleden zouden gaarne de hoornen die daar staan willen vellen, anderen het fietspad afsluiten. B. en W. wilden echter het leven der boomen spa ren. Als misschien binnen eenige dagen een oplossing gevonden wordt met den eigenaar der gronden, benoodigd voor 't verleggen van de trambaan, dan zou die haastige hakparfij betreurd worden. De heer Zwaan brengt nog eens het gevaarlijke van het verhoogde fietspad ter sprake, dat hij gaarne gelijk met de 6traat zou zien. Wethouder van der Plas ziet het go- vaar daar ter plaatse niet zoo erg zwart in, een meening, die door zijn collega Slagveld niet wordt gedeeld. Nu zullen er witte paaltjes met 's avonds nog een extra verlichting komen. Naar aanleiding van een verzoek van den heer Kans om toch nog te mogen behouden en bewonen het houten ge bouwtje dat hij achter zijn woning heeft neergezet wordt besloten afwijzend op dat verzoek te beslissen. Tot leerkrachten bij het vervolgonder wijs worden benoemd de dames Schoppen en Zwartwolt en de heer Poots. Bij de goedkeuring van het kohier van de aansluitingen aan de gemeentelijke rioleering maakt de heer Molenaar de opmerking, dat zooveel perceelen nog niet zijn aangesloten. De burgemeester zegt toe, nog eens een extra waarschuwing te zullen zenden. Daarna wordt eervol ontslag verleend aan den heer J. Th. Schubmacher, hoofd van school 0. Vervolgens wordt goedgekeurd de in trekking van het raadsbesluit van 8 April 1921 betreffende de betaling van ver goeding voor het leggen van een electri- schen kabel door de Zand voor techel aan aan de gemeente Amsterdam. De Politie Sportvereeniging krijgt de beschikking over het gymnastieklokaal van school D. Ook de toeslag op de verminderde lijfrente van de gepension- neerde ambtenaren Ehbrecht en Berende ondervinden geen bezwaar, De vergoeding aan de heeren d. Bos en Gantmr wordt ook goedgevonden. De retributie-regeling van het school geld te Haarlem wordt na een korte besproking naar een afzonderlijke con ferentie verwezen. Daarna zullen voor stellen den Raad beroiken. De wijziging van het Burgerlijk Armbestuur wordt on veranderd goedgekeurd. Tot leden van de schoonheidscommissie worden benoemd de heeren Smit van Overveen en Mo heer Zwiers uit Amster dam, terwijl als plaatsvervangend lid wordt aangewezen de heer v. d. Ban van Haarlem. Een voorstel om met Haarlem een regeling te treffen wat het gebruik van het abattoir betreft, wordt goedgekeurd. Bij de wijziging van de Algemeene Politieverordening maakt de heer Zwaan enkele opmerkingen over de redactie. Ook naar aanleiding van de opmerk'njen van den heer Van dar Schinkel betref fende de hoogten der ladingen, in na burige gemeenten zal deze wijziging nog worden herzien. De voordracht van zetters, aoor den Raad opgemaakt, wordt: 1. de lieer Bodüde heer Slagveld2. de heer J._ Waterde heer Siegers. Ook de schoolgeklregeling wordt naar aanleiding van de opgehouden retributieregeling aangehouden. Waar het bouwverhod aan het Tramplein slechts een formaliteit is geworden, wordt ook dit goedgekeurd. Daarna kregen we de aanbieding der gemeente-begrooting. Ook de ver ordening op de heffing van de plaatse lijke belasting naar het inkomen werd aangehouden. En tot slot werden de reclames in besloten zitting behandeld. Rondvraag- De heer Molenaar wees op de slech te nachtverlichting van het K6stver loren. De heer Zwaan vroeg, of dc ge meentegelden, toegestaan voor <Ie man nelijke leden van O. H. ook voos de vrouwelijke leden gebruikt moch ten worden. Daartegen bestond geen bezwaar. Naar aanleiding van oen vraag over den druk van het water bij brand en het aanschaffen eventueel van een motorspuit zullen inlichtingen worden ingewonnen. De heer Bramson drong aan op een nieuw onderzoek naar de volks huisvesting. De toestand is wel 100 pCt. erger dan verteden jaar. De re geering kon dan eens zien, hoe noo dig de woningbouw op Zandvoort was. Bovendien protesteert de heer Bram son tegen het verstrekken van ge gevens aan de pers in het bijzonder wijst hij op den Zandvoortschen brief van Strandman waarbij dingen wor den gepubliceerd, die niet eens aan de commissie van onderzoek bekend zijn. De burgemeester zeide een onderzoek to© Onbewoonbaar verklaren van huizen. Door de vereeniging van huiseigenaren „Het Eigendom" is aan den Baad der Gemeente Schoten een adres verzonden, waaarin geklaagd wordt over net op treden van B. en W. tegenover huis eigenaren. In dat adres wordt geaegd dat: er tot hun leedwezen den laatsten tijd herhaaldelijk klachten in komen van leden over bedreigingen door B. on W. aan hun adres gezonden; bedreigingen welke inhouden, id at B. en W. tot onbewoon baar verklaring zullen overgaan; van hun perceel (en); dat het éénmaal betreft een klacht over drinkwater, andermaal ovor mé- nagewaterlooring..; klachten, veelal be laas gegrond op een bericht van eer huurder, welke zich niet eens de moeit» gaf zijn verhuurder met de stoornis be kend te maken; dat deze handeling adressanten on- praactiseh voorkomt eu omslachtig; dat adressanten het vruchtbaarder achten, eerst de betreffende verhuurder door het „ccollege" werd gehoord; dat toch do verhuurder de moest of grootst belanghebbend© is, bjj hot in goeden staat zijn zijner woningen; dat het college van B. en W. zich niet ontziet onmiddellijk aan een hypo theekhouder^) (alsof betrof de grootste verwaarloozing door den ver huurder) te berichten, dat een perceel onbewoonbaar zal worden verklaard: dat het adressanten voorkomt, dat B. en W. niet overtuigd zijn van de groote onaangenaamheden en financieele schade, daardoor aan den betrokken eigenaar wor den toegebracht; onaangenaamheden en financieele schade ivelke door den huur der voorkomen hadden kunnen worden. dat bet Adressanten dan ook gewenscht voorkomt Uwen Raad met klem te ver zoeken B. en W. op te dragen, zoowel in liet belang van een goede verhouding tus- sahen huurder en verhuurder, alsook in 't belang van den woningnood, dat B. es W. voortaan eerst den betrokken verhuurder en bun ik: vereeniging, met eventueele klachten, in kennis stellen. Het Ned. R.K. Vakbureau heeft voor hare groote in November te voeren pro paganda, in de afd. SchotenJan Gijzen vaart van den R.K. Volksbond met diens aangesloten vakbonden, de mannen pa raat gevonden. Aan den eersten oproep NIETEN: 25 76 154 224 238 244 260 296 324 358 384 393 447 481 508 511 521 526 C39 598 710 782 800 888» 902 915 938 977 1022 1031 1048 1051 1077 1184 1192 1209 1214 1275 1329 1361 1445 1451 1492 1520 1529 1567 1600 1662 1725 1727 1736 1764 1847 1859 2020 2050 2181 2251 2312 2373 2379 2381 2410 2449 2535 2546 2570 2596 2611 2682 2960 3033 3127 3146 3147 3176 3252 2960 3033 3127 3147 3176 3196 3252 3253 3306 3374 3416 3446 3484 3586 3596 3597 3581 3707 3715 3716 3730 3815 3843 3852 3866 3881 3902 3938 3991 4004 4014 4033 4034 4067 4110 4120 4145 4308 4382 4401 4443 4473 4528 4586 4593 4594 4615 4692 4693 4740 4780 4808 4819 4898 4922 4926 4957 5063 5072 5096 5156 5162 5199 5203 5267 5282 5293 5387 5389 5439 5517 5555 5577 5578 5594 5702 5803 5810 5890 5948 6072 6080 6087 6099 6110 6111 6116 6124 6156 6164 6178 6192 6197 6199 6306 6313 6316 6372 6384 6430 6445 6446 6453 6463 6501 6595 6610 6668 6691 6708 6730 675S 6778 6794 6817 8628 6844 6888 6889 6891 6899 6904 6938 6974 7025 7043 7090 7098 7147 7148 7174 7250 7403 7449 7470 7522 759! 7595 7596 7743 7782 7840 7861 7944 7968 7979 8003 8012 8067 8124 8139 8162 8169 8244 8309 8325 8351 8361 8381 8393 8456 8465 8ë09 8585 8586 8598 8604 8649 8658 8686 8694 8695 8763 8817 8839 8853 8859 8905 8922 9008 9014 9C28 9031 9041 9066 9079 9212 9217 9235 9329 9388 9406 9411 9419 9473 9489 9580 9619 9656 9691 9906 9910 10041 10125 10161 10207 10225 10231 10233 10243 4276 NED. STAATSLOTERIJ Trekking van Maandag 10 Oct. 5e Klasse 13e LUst Hooge prijzen: 457 1545 3083 6630 10883 11051 12973 15129 15692 17881 elk 1000. 1608 2447 3389 4295 13825 15486 elk ƒ400. 8552 9801 11976 13016 16615 21280 elk 200. 1390 2345 6892 8751 9265 14094 17198 17765 20012 elk 100. Prijzen van 70; 5 150 153 157 374 438 485 495 562 620 675 729 942 973 1207 1310 1372 1721 1723 1734 1745 1837 1858 1901 1903 1990 2031 2175 2520 2753 2925 2965 2990 3027 3277, 3289 3617 3680 3691 3713 3925 3969 4085 4114 4157 4257 4341 4346 4438 4469 4585 4607 4656 4837 5002 5049 5054 5129 5205 5230 5419 5536 5588 5937 5953 5981 6005 6100 6265 6349. 6365 6377 6442 6564 6706 6729 6894 6912 7311 6913 6934 7209 7234 7272 7305 7375 7489 7627 7656 7676 7703 7791 7860 8009 8027 8038 8160 8311 8323 8443 8622 8812 8850 9038 9187 9221 9246 9281 9323 9374 9553 9596 9863 9886 9943 10135 10323 10343 10455 10621 10686 10756 11099 11157 11287 11451 11515 11538 11631 11682 11749 11847 11923 12013 12032 12073 12134 12164 12218 12311 12352 12496 12633 12690 12716 12724 12829 12867 12879 12895 12916 12955 13005 13078 13130 13248 13410 13489 13570 13594 13733 13757 13774 13822 13839 13954 14086 14118 14287 14498 14676 14702 14739 14784 14902 15950 14950 15059 15135 15168 15462 15623 15993 15996 16047 16197 16353 16379 16699 16730 16864 16944 17003 17029 17053 17099 17186 17566 17729 17768 17882 17917 17989 18202 18263 18407 18439 18490 18576 18604 18608 18672 18689 18792 18845 18907 19001 19003 19046 19062 19118 19176 19190 19198 19276 10447 19464 19482 19590 19591 19769 19912 19996 20005 20044 20119 20223 20806 20819 20831 20972 21050 21067 21155 21285 21429 21720 21798 22352 22373 22425 22576 22586 22681 22753 22854 22866 110260 T0673 11108 11418 H1599 11830 12241 ,12432 112651 12801 13155 13347 13433 13638 13836 14139 14240 14452 14619 14786 15103 15149 15241 15443 15680 15859 16029 16177 16480 16763 16952 17092 17319 17596 17752 17972 18247 18370 18481 18602 18816 19045 19369 19597 19697 19914 20049 20162 20312 20632 ZW97 21146 21243 21373 21571 21748 21833 22057 22374 22617 22895 10295 10725 10322 10328 10391 10597 10645 10755 10772 10830 11017 11073 11123 11151 11156 11302 11304 11371 11420 11479 11509 11518 11536 11582 11632 11708 11718 11776 11780 11829 11974 12005 12021 12031 12106 12197 12305 12361 12381 12385 12398 12413 12435 12459 12500 12503 12577 12583 12695 12720 12741 12754 12765 12786 12824 12851 12894 12930 12938 12939 13163 13177 13212 13221 13294 13329 13348 13404 13406 13476 13481 13509 13517 13519 13561 13657 13674 13687 13692 13719 13808 13977 13980 14034 14098 14112 14134 14147 14170 14183 14197 14201 14204 14250 14274 14278 14299 14302 14361 14496 14513 14524 14593 f4594 14610 14646 14735 14743. 14746 14751 14768 14932 14933 14951 14982 15921 15092 15150 15169 15170 15176 15193 15233 15297 15321 15349 15372 15377 15417 15444 15468 15500 15555 15585 15604 15710 15746 15774 15783 15821 15849 15863 15871 15882 15890 15935 16024 16059 16075 16106 16125 16146 16171 16216 16222 16271 16316 16383 16409 16532 16545 16624 16657 16695 16706 16791 16811 16822 16847 16858 16899 16965 16977 17006 17032 17056 17065 17097 17191 17194 17255 17290 17299 17428 17443 17478 17490 17572 17582 17637 17651 17704 17719 17728 17730 17769 17820 17821 17830 17892 17927, 17999 18015 18076 18128 18188 18241' 18258 18267 18290 18312 18358 18366 18387 18398 18457 18458 18460 18476 18493 18499 18518 18561 18568 18598 18614 18676 18761 18770 18776 187811 18824 18897 18951 18937 18992 19019 19056 19063 19115 19125 19350 19365 19391 19405 19463 19545 19566 19589 19637 19639 19646 19667 19669 19670. 19773 19777 19792 19845 19851 19901 19938 19964 19999 20008 20018 20032 20056 20083 20094 20104 20132 20158 20170 20193 20202 20237 20263 20296 20420 20450 20457 20583 20595 20603 20723 20742 20727 20857 20899 20942 21003 21020 21065 21076 21089 21105 21160 21174 21175 21176 21195 21200! 21248 21276 21321 21323 21325 21347 21420 21446 21532 21534 21555 21569 21575 21603 21620 21628 21667 21668 21751 21756 21760 21793 21806 2181^ 21849 21891 21900 21961 22004 22051 22123 22133 22140 22256 22336 22364 22380 22388 22478 22494 22519 22606 22661 22743 22762 22773 22804 22805 22908 22914 22962 5e Klasse 12c Lijst: 13339 m.z. 133S9.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1921 | | pagina 2