MAISOH MODERNE CORSETTEN mmmimsm nieuws. UITVERKOOP N.V. „DE TIJDGEEST". De dooi aan 't werk. N.V. „DE TIJDGEEST ZAANDAM. L1SSE. SPAARNDAM. LISSE. OVERVEEN. HEEMSTEDE. rloemendaal. BENNEBROEK. NOORDWIJKERHOUT, INVENTARIS VAN SERIERESTANTEN TEGEN ONGEKENDE PRIJZEN!! CORSETTERIE WARMOESSTRAAT 26 SAN FPOORT. De Koningin naar de vcenstreken. Donderdag 8 December 1921. VERKEER EN POSTERIJEN. GEMEIOD NIEUWS. Malversaties te Gendringen. Schipbreuk bij Ameland, LEGER EN VLOOT. Trekking van 500 nummers ten oven- staan van Notaris A. G. MLlbiE. Woensdag 1 December 1921. 21297 1500. 2393 5809 12669 elk 1000. 15940 ƒ400. 5120 ƒ200. 6541 11505 12401 15278 15321 15848 elk 100. Prijzen van f 30. Bij den ontvanger der directe belas tingen alhier zijn ingekomen bedragen van f 81,10, f 45 en f 42,90 wegens te weinig betaalde inkomsten-belasting, over 1916/17 tot en met 1918/19; f 81, f 15 en i 15 wegens te weinig betaalde ver dedigingsbelasting H, over 1916/17 tot en met 1918 19. St- Nicolaas. Evenals andere ja ren bracht St. Nicolaas vergezeld van Zwarten "Piet Dinsdag een bezoek aan de R.K. Jongens- en Meisjesschool.. iWederom deelde hij, door milde ge vers daartoe in staat gesteld, zijn ga- even overvloedig uit. Voor de kinde ren der meergegoeden bestond deze in luxe voorwerpen en speelgoed en voor de minder gegoeden in nuttige kleedingstukken, terwijl allen boven dien nog enkele versnaperingen wer den uitgereikt. Een woord van dank zij langs dezen weg gebracht aan al len welke door hunne bijdragen, 't zij groot of klein, den goeden Sint in staat hebben gesteld zijn gaven zoo Tijkelijk uit te deelen en men:g kin- der- en ouderhart te verblijden. De kinderen onzer O. L. School zijn een dag na St. Nicolaas onthaald. Al kwam St. Nicolaas niet in eigen persoon, toch heeft hij de kinderen niet vergeten. De harddraverij op de ijsbaan alhier is vanwege den dooi niet doorgegaan. Burgerlijke stand. Geboren: Jaco- Ca Johanna, d. van A. v. d. Beek en van K. den Hertog. Apollonia Maria, d. van Th. A. Bakker en van M. v. Dam. OVERLEDEN: Willem Schering, wedr. van A. Costerhout, oud 77 jaar. Re" Wijkzuster. Door zuster J. E. Tollenaar, Wijkzuster van het „Witte Kruis", is wegens aanstaand huwelijk onteiag uit haar functie gevraagd tegen 1 Maart a s. Velen zuilen ongetwijfeld zuster Tol lenaar, die zich heeft doen kennen als iemand met veel beroepsliefde en veel toewijding voor haar patiënten, met een gevoel van weemoed zien vertrekken. Huisvlijt. Men schrijft ons: Zij, die gevreesd haddcr„ dat de Huisvlijt— cursus voor meisjes dit jaar niet door zou gaan, zijn thans gerustgesteld. Gis termiddag werd de eerste les gegeven in de O. L. School, onder leiding van mej. Heuvel, uit Haarlem. 't IJs gebroken. Gistermiddag heeft men de Brouwersvaart en de Zande rijvaart weer voor bevaren geschikt ge maakt. Met een leege zandschuit, ge trokken door een heel rijtje stoere man nen, heeft men 't nog tamelijk dikke ijs gebroken. Deze niet-alledaagsche ijs- brekerij lokte heel wat nieuwsgierigen. Het kohier van den Hoofddijken Om slag over 19211922, alsmede het le supple lei re kohier 1921-1922 en het 5e suppletoir kohier 19201921 is door hee- ren Gedeputeerde Staten dezer provincie goedgekeurd en door het Gemeentebestuur voor den tijd van vijf maanden ter secre tarie ter inzage nedergelegd. De ingezetenen kunnen er zich dus thans op voorbereiden dat hun dezer da gen het belastingbiljet wordt thuis ge bracht. De eerste betalingstermijn vervalt 31 December 1921. Zooals bekend is werd het vermenig- ▼uldigingscijfer voor genoemd belasting jaar door den Baad weder vastgesteld op 1.3 evenals het vorig jaar. Een sportpark te Bloemendaal. De vergadering' van de Bloemendaalsche Gymnastiekvereeniging, waarin de moge lijkheid van de stichting vah een Sport park te Bloemendaal zal besproken wor den, zal niet Vrijdag, maar Zaterdag 10 December, des avonds 8 uur in Hötel Vreeburg gehouden worden. Bwcfcrlijke Stand. Geboren: z. van G. J. KruipHorn. z van 'J. L. Estermanvan den Berg d. van X. A. Everard—van Lennep. z. van A. B. M. Ruland—vatn Munster Ondertrouwd: G. W. Jacobs en P. üuerassimoff. S. Mulder en K. van der Wel. H. Vader en M. .W. Palm A. W. C. Bijvoet en G. A H. M. Roozen. Getrouwd: H. P. Diephuis en H. C. M. Spalteholz. Overleden: Ch. W. M. A. Molen kamp, 22 j. A. Loos, 71 j. P. S Rijnierse, 69 j. (wonende te Amster dam). R. Pereira, 83 j. J. van Nimweg&n, 82 j. H. J. Cassee, 67 j. Dinsdag 6 Dec. speelde het 2e "Vijftal der biljartclub ,,de Aspirant" van Hillegotn tegen het 2e vijftal van „Berg en Dal" in het clublokaal van laatstgenoemde. Hoewel „Aspirant" alle vijf partijen vertoor, was het toch een mooie wed strijd, daar „Berg en Dal" slechts 55 punten in de vijf partijen wist voor te loopen. Bij de tweede ontmoeting te Hille- gom, 20 Dec., in café Heisteeg, be looft dat een zeer spannende strijd te worden. De stand is 500 voor „Berg en Dal", 115 voor „Aspirant". Voetbal. Op het terrein der ïf. K. Voetbalclub N.V.C. had Donderdag middag een vriendschappelijke match plaats tusschen de gecombineerde elf tallen L.F.C. I en II van Lisse en N.V.C. I en II alhier Met de rust was dc stand 1—0 voor N.V.C. Na de rust mocht het echter aan L.F.C. ge lukken cok een doelpunt te maken. Hierna, Lv,r.i:i echter N.V.C. zeer sterk BIJZONDER VOGRDEELIG Model „Beata" v. 4.90 thans 2.95 Model „CeciT' v. 7.50 thans 3.90 Model „Maud" v. 9.75 thans 5.85 enz. enz. BIJ DE ANEGANG. in de meerderheid en slaagde er in nog driemaal te scoren, zoodat het einde kwam met een 41 overwin ning voor N.V.C. De nieuwe Politieverordening. Gisteren is de nieuwe Politieverorde ning in deze gemeente in werking ge lreden. Het verdient aanbeveling van deze verordening kennis te nemen, daar er verschillende nieuwe bepalin gen in voorkomen. De verordening is aangeplakt aan fyet aanplakbord in het dorp en ligt voor ieder ter inzage op de Gemeentesecretarie. li- K. Volksbond De Ned. R K. Volksbond, afdecling Noordwijkerhout houdt a.s. Maandag haar maandelijk- sche vergadering, des avonds half acht in cal'é v. d. Berg. Op de agenda ko men zeer belangrijke punten vooro. a. Bespreking Comité „Herwonnen Le venskracht"; Bespreking Retraitefonds enz., terwijl er bij een flinke opkomst der leden nog een varloting zal wor den gehouden voor het vaandel. Men is thans langs den Bloemendaal- schenwpg bezig met het rooien van hoo rnen, welke bij'een eventueel te verwach ten storm gevaar kunnen leveren. Sommige wortelgestellen verkeeren in rollenden staat, zoodat deze opruiming niet overbodig is, Nu de dooi weer ingetreden is, kun nen de bloemisten het werk aan de bol lenvelden weer voortzetten. De bedden kunnen nu weer geharkt worden. Er lig gen er nog vele onopgehankt, aangezien de vorst voor velen onverwacht inviel. Het rapport Baaymakers. De „Bes. Bode" verneemt uit goede bron, dat het bericht, overgenomen uit het Weekblad van den Ned. Bond van Gemeentgamb- tenaren, dat het rapport Baaijmakers, omtrent Nieuwjaar aan H. M. de Konin gin zou worden aangeboden, onjuist is, daar de commissie-Raaijmakers nog min stens tweo vergaderingen moet houden alvorens tot de definitieve samenstelling van het rapport kan worden overgegaan. Er zullen dus nog wei eenige maanden» verioopen alvorens het definitieve rap port aan H. M. de Koningin kan wor den aangeboden. NEDERLANDSOHE STICHTING VOOR BELGISCHE OORLOGS WEEZEN. De „Msb." verneemt uit Brussel dat Dinsdag j.l. op het Nederlandsch gezant schap onder voorzitterschap van jhr. Van Vredenburch een vergadering heeft plaats gehad van het Nederlandsch-Belgisch co mité hetwelk hot beheer hooft over de Nederlandsche stichting voor Belgische oorlogsweezen te Meessen. Tegenwoordig waren mevrouw Oarton de Wiart, de heer Dom, directeur-generaal van het ministerie van justitie, de heer Mignot en mevrouw Oldewelt-Otten. Er werd verslag uitgebracht over den staat der financiën en den stand der werken. Daar uit bleek, dat de helft van het Neder landsche fonds, nl. 250.000 francs zullen besteed Worden voor het bouwen van een school, waaraan reeds begonnen is en die, naar men hoopt, het volgende voor jaar zal gereed zijn. Na afloop der ver gadering bood jhr. Van Vredenburch het comité een dejeuner aan, waarbij ook aanzat de minister-president Carton de Wiart. VOORSTELLEN OM HET NIEUWE DIENSTPLICHT-ONTWERP UIT TE STELLEN TOT NA DE VERKIEZIN GEN. In de Donderdagavond gehouden ver gadering heeft de heer DE MURALT, V.B., bij het debat over het ontwerp-re- geling van den Dieneplicht, den wensdh. uitgesproken dat de Regeering het ont werp zal terugnemen in afwachting van het resultaat der verkiezingen die noodig zijn na de Grondwetsherziening. De spre ker zou het bedenkelijk achten indien de ze wet door een compromis met de Rech terzijde. met misschien één stem meerder heid, werd aangenomen. De heer K. Ter Laan van de S.D.A.P. heeft te motie ingediend om uit te spreken dat het wetsontwerp niet voldoende is toe gelicht wat de geldelijke gevolgen betreft, de Regecrimg wordt uitgenoodigd inlich tingen te geven omtrent de kosben van de •heele regeling, waarbij wordt besloten om de beraadslagingen te schorsen tot de be doelde inlichtingen zijn verstrekt, en voorts dat de Kamer verklaart te rekenen op de medewerking der Regeering om de sterkte der militie voor 1922 op 13.000 man te brengen. Besloten wordt om deze motie aan het einde van 'hot debat in stemming te bren gen. Zooals bekend is, bad de Koningin bet voornemen in de eerste dagen dezer week een tocht op schaatsen te maken in Friesland en Groningen. Het was Hare bedoeling zich op den terugweg in de Teenstresèo op de hoogte te gaan stellen van den toestand. Nu de tochten op het ijs door den invallenden dooi niet kunnen doorgaan, heeft Hare Majesteit er toch prijs op gesteld het voorgenomen bezoek aan de veenstreken te laten doorgaan. Hare Majesteit is Donderdagochtend, met den trein van 5 u. 48 min. nit Den Haag naar het Noorden vertrokken. Van het station Assen ging H. M. de Koningin per auto ynaar Rolde en verder over Grolloo, Sohoouloo, Schoonoord en Sleen naar Westenesch. Bij de grens der gemeente Emmen wachtte burgemeester Kóots'tra den stoet op, verder naar Eanmersohans, Burge-erf- scheidenveen, Klazinaveen en Zwartemeer. Te Klazinaveen heeft men Donderdag middag in Hotel Grimme het noenmaal gebruik't Des avonds om 6 uur kwam de Ko ningin van haar bezoek aan de veenslre- 'ken, in Assen terug. H. M. gebruikte de thee 'ten huize van den commissaris der Koningin. Behalve de heer en mevrouw Linthorst Homan waren daarbij ook te genwoordig de 'burgemeester van Assen mr. J. Lobman en zijn echtgenóote en verder de heer G. C, Lunsingh Meijer, lid van Gedeputeerde Staten van Drente. Om kwart over zeven kwamen de auto's weer vor en werd H. M. naar haar salonrijtuig gebraoht, waar Hare Majesteit dineerde. Het koninklijk rijtuig werd daarna aan den avondsneltrein van 7.34 gehaakt waar mee H. M. naar Den Haag terugkeerde. Een 'talrijke menigte juichte de Konin gin toe. H. M. nam in het salonrijtuig plaats. Bij het afscheid gaf de Koningin den Commissaris de verzekering dat het haar genoegen deed deze reis te heblien ondernomen. Nader meldt men ons: Op den doortocht naar de gemeente Emmen werd te Noordsleen een land ar beiderswoning bezocht, waar H.M. be langstellend informeerde naar de levens omstandigheden der bewoners. Van daar werd gereden naar eenige behoeftige be woners achter de Emmer dennen, waar H.M. de woning binnenging en zich op zeer minzame wijze met de bewoners on derhield. Van de groote voorraad dekens, die waren meegenomen', iet de Koningin hier eenige uitdeden, terwijl de kinderen ruim onthaald werden op lekkers. Hierna werd de tocht vervolgd naar Barger-Erfscheidenveen. Ook hier werden eenige hutbewoners bezocht. De Koningin ging de woningen binnen en onderhield zich vriendelijk met de menschen. Klazienaveen was hierna voor een be zoek aan de beurt. In het hotel „Klaziena veen" wend van half Wee lot twee uur de liunch gebruikt, waar ook de heer J. Gorter wethouder van Financiën der ge meente Emmen, aan H.M. werd voorge steld. Toen werd doorgereden naar Zwarte meer. Te Kamerlingswijlk werd uitgestapt en wederom werden eenige der armoedig ste veenbewoners bezocht. H.M. onder hield zich wederom op vriendelijke wijze met de lieden. Dekens werden uitgedeeld en kinderen van versnaperingen voorzien. H.M. riep de kleinen af en toe op den openbaren weg bij zich en sprak hen dan vriendelijk toe. Onder geestdriftig afscheid wend' teruggereden naar Barger-Ooster- veld, waar. een bezoek werd gebracht aan eenige der armste inwoners. Treffend was het afscheid in het barre ruwe veen, waar H.M. het Wilhelmus werd toegezongen, waarvoor de hooge bezoekster hartelijk dankte. De Koningin werd den getheelen tocht vergezeld door den burgemeester der gemente Emmen, die in Barger-Oosterveld afscheid nam, en hartelijk dankte voor de groo-te belang stelling, door H. M. aan den dag gelegd voor de noodlijdende veenbevolking, voor ed aanvankelijk verleende en voor de in de toekomst toegezegde hulp. In het hotel „Klazinaveen" werden aan H. M, voorgesteld de directeur van de Maat scha,pp ij „Klazinaveen," eenige leden der politie en later te Kamerlingswijk de Directeur van de Prov. Drentsche en As ser Courant en de uitgever der Emmer Courant. Te ongeveer 4 uur in den middag werd over Emmen en Banger teruggereden naar Assen. Te Schoonoord werd H.M. nog op gewacht door den burgemeester van de gemeente Emmen, die de Kningin tot de grens der gemeente begeleidde. Voorge steld zijn toen nog de leden der rijks- en gemeentepolitie INVOERVERBOD VAN VARKENS IN BELGÏë. Naar de „Msb." uit Brussel ver neemt, zal de invoer van varkens uit Nederland naar België van af Zaterdag. 10 December a.s. verboden zijn. In het ministerieel besluit wordt medegedeeld, dat dit verbod gedaan is wegens het voorkomen van gevallen van varkenspest in Nederland. DRUKWERK NAAR DUITSOHLAND. Naar aanleiding van het besluit der Regeering om drukwerk naar Duitsch- land te zenden, speciaal het werk van den Oetrooiraad, zijn Donderdag ter Znid-Hollandsche Boek- en Handelsdruk kerij 15 man, zetters en drukkers, waar onder huisvaders van groote gezinnen, tegen 24 December a.s., ontslagen. (Msb.) C. J. Th. Smits, f Te Nijmegen is op 69-jarigen leeftijd overleden de beer C. J. Th. Smits, sinds een tiental jaren direc teur der Eerste R.K. Levensverzeikerings- Maaf schappij. De heer Smits was gepen- sionneerd kapitein-intendant van het N.-I. leger en heeft na otslag genomen te heb ben uit den dienst, het directeurschap der E. R. K. waargenomen. Trekking van 100 nummers ten over staan van Notaris A. 6. MUblE. 1 rijs van f 1500 13241 i$'&- i 100 9762 1C482 Prijzen van j 90. eigen geld. 32 1497 5034 6716 913011608 13100 14410 17030 36 1536 5456 61 9267 43 13380 14782 172M 102 1889 5636 6830 9362 70 13432 14912 17429 212 2118 5736 6971 953311840 48 82 40 387 2468 93 95 1018011944 13555 15259 17855 401 2511 6133 7625 10212 92 14059 15387 18036 57 2740 82 8011 10359 12258 142C0 16090 19327 93 2933 95 8173 10601 12448 14347 96 20546 769 4122 6427 8703 10935 12853 84 16267 83 866 4859 56 8813 11282 13025 14401 16385 973 4935 92 8998 11427 40 Ontduiking van port. Het komt meermalen voor dat couranten en tijd schriften met gewijzigd adres, echter zan der nieuwe frankeering, ter post be zorgd worden, zonder dat blijkbaar sprake is van nazending, met het kennelijk doel om port te ontduiken. Door de postadministratie zijn aan de ambtenaren voorschriften gegeven, ten doel hebbend dit misbruik te bestrijden; o.a. is 'bepaald, dat koetelooze nazending slechts dan kan geschieden, indien do nieuwe ter postbezorging plaats vindt, zoodra mogelijk na de bestelling. Te Gendringen (Geld.) zijn ernstige malversaties in de gemeentekas ontdekt. Het blijkt dat de burgemeester en de oudste wethouder voor eenige weken bui ten den Baad om, een leening van f 120.000 hebben aangegaan en daar voor drie millioen marken van vier cent hebben gekocht. Deze marken zouden moeten dienen voor aanleg eener elec- trische Echtverbinding met Wezel, welk Raadsbesluit door Ged. Staten niet werd goedgekeurd. Woensdag was de commis saris der Koningin met tweo leden van Gedep. Staten en bet parket te Gen dringen. De burgemeester zou voort vluchtig zjjn. Omtrent deze zaak verneemt het „N. v. d. Dag" de volgende bijzonderheden Voor eenigen tijd besloot de Raad tot electrificatie der gemeente door bet be trekken van stroom van de centrale te Wesel. Nadat dit besluit gevallen was, heeft de Burgemeester met toestemming van den wethouder Geuring bij de Han- zebank een bedrag van f 123.000 opge- - nomen en daarvoor drie millioen Mar ken a vier cent gekocht. Gedeputeer de Staten weigerden echter het Raads besluit goed te keuren (zij wensckten aansluiting aan het Provinciaal net). Van deze beslissing ging da Raad in beroep bii de Kroon. Inmiddels daalde de Mark tot ongeveer één cent, zoofat van bet opgenomen geld circa f 90.000 verloren was. Om het geld in de kas te storten, heeft de burgemeester toen 'n deel van de bezittingen der gemeente beleend, waarbij een groot aantal aandeelen in de Geldersche Stoomtram. Een en ander kwam de Raadacommissio voor de fi nanciën ter oore. Terstond hebben daar op de wethouder Snelting en eenige raadsleden den Commissaris van Poli tie op de hoogte gesteld die Zaterdag op het Gemeentehuis van Gendringen poolshoogte kwam nemen. Woensdag werd dit bezoek herhaald. De Commissaris was toen vergezeld van de heeren De Visser en Kronenburg, leden van Gede puteerde Staten en de Justitie. Deze laatste vond blijkbaar geen reden tot in grijpen want de reeds ontboden maré chaussees konden weer huiswaarts gaan. In dit verband zij medegedeeld dat de Burgemeester niet verdwenen is. Dit valscn gerucht is ontstaan doordat hii dien avond de gemeente in een auto verliet. Hii is gewoon teruggekeerd cn was er Donderdag nog. Het laat zich aanzien dat de ge meente er zonder schade afkomt. Wet houder Geuring en naar verluidt eenige anderen zijn borg. De 72-jarige wethou der zal tengevolge van deze affaire ver- j moedelijk op straat komen te staan. De burgemeester, de heer A. Stoot, staat eerst sedert Januari aan het hoofd der gemeente. Vroeger was hii ambtenaar ter secretarie van .Zevenaar en aldaar be last met bet doen van uitkeeringen aan de gezinnen van Nederlandsche gexnobili- seerden in Duitschland. Zijn financieele operaties daarbij wa ren van dien aard dat de Raad hem ongevraagd ontslag heeft gegeven. In het voorloopig verslag van de Tweede Ka mer over de begrooting van 1922 heeft een der leden den Minister van Bin- nenlandsche Zak cn dan ook gevraagd of voor de benoeming van den hear Stoot tot burgemeester van Gendringen in lichtingen zjjn gevraagd omtrent zijn staat van dienst te Zevenaar. Hoe deze aangelegenheid verder zal verioopen is nog niet te zeggen. Alle autoriteiten bewaren het diepste stil zwijgen. VIJFTIG VISSOHER IN "T -IJS. Uit De Lemmér wordt gemeld: Men maakt zich hier ongerust over ruim 50 Lemstervisschers die Woens dag met de gestrande rijksmoiorboofc van Enkhuizen, van Mirdummerboek met het ijs zijn afgedreven naar zse. Zij zijn zonder voedsel.. Bij Ameland hèeft Woensdag een schipbreuk plaats gehad. De kotter „Mar tha" strandde op de kust. De bemanning van het in nood verkeerende vaartuig be stond uit 3 koppen. Zij zat in den mast. Na een moeilijken boottocht, die door de bolle zee en tegenwind zeer belemmerd werd, is het de reddingsboot van Hoïlum gelukt, dc twee schipbreukelingen, die nog op den kotter zaten', te redden. Drie uren aaneen 'hebben ze in den mast doorgebracht tot hiun middel in het water; zij waren geheel uitgeput. Het schip is vermoedelijk verloren. De derde opvarende was te Terschel ling aan wal gebracht. VERGIFTIGING? De familie G., in de 's-Gravensan- vrouw en een kind, werden naar de „Tel." 'meldt, plotseling onwel. Eeriige uren daarna overleed de vrouw reeds, terwijl de man en het kind naar het ziekenhuis vervoerd werden, daar de dok toren vermoedden, dat het gezin op een of andere wijze vergiftigd is. Het lijk van de vrouw is in beslag genomen en naar het hoofdbureau van politie vervoerd, in afwachting van het resultaat van het geneeskundig onder zoek. De man en het kind maken het thanS vrij goed. DE MELKOORLOG TE WORMER- VEER. Zeer tot genoegen der afnemers duurt de molkoorlog te Wormerveer voort. Woensdag waren de prijzen op diverse momenten van een dag 14, 15, 16 en 17 cents per kan, naar gelang concur rent, straat en klant. Er is sprake van, dat de beide melkfabrieken één zullen worden oin de nieuwe venters dood te werken. Donderdagmorgen verwachtte men prijzen van 12 of 13 oents per kan, De instorting in de kolenmijn Emma. De 2 mijnwerkers diie tengevolge der, instorting geïsoleerd waren, zijn bevrijd. De overtocht van de Waal bij Tiel, die tijdelijk moest worden gestaakt door het vele en zware drijfijs, is hervat, zoo dat het verkeer met de overzij hersteld is. De overtocht geschiedde per veer- stoomboot. De ijsvlet, die Vrijdag van Schier monnikoog naar den vasten wal was ver trokken, is Woensdagmorgen met een sleepboot teruggekeerd; ze bracht 40 ztk- ken post mede. Het ijs is zoo good als weg; het water is open. De sterke dooi heeft het Zuiderzse- ijs reeds aanmerkelijk doen verminderen. Voor Enhuizen (ten N. en O. der stad) is het ijsveld door den krachtigen stroom gebroken cn meegevoerd in Noor delijke richting. Zoover het oog in de richting Stavoren en Urk kan zien, is alles open water, behoudens eenig drijf ijs. Toch kan de stoom- en zeilvaart niet worden hervat, daar het Krabben®- gat nog vol ijs is. DE HOOFDCURSUS TE KAMPEN. Volgens te Kampen ontvangen be richt, zal, naar aan het „N.v.d.D." wordt geschreven, in de onderstelling dat het aanhangig wetsvoorstel wordt aangeno men, de Hoofdcursus niet op I Jan. a.s. (gelijk de algemeane verwachting was), October 1922, naar maar op 1 October 1922, naar Breda destraat te" Utrecht, bestaande uit man, worden overgebracht. i'. J rijs van f 20000 10349 5. 00 744 1530 12403 1000 1256 10309 11740 400 12121 100 1849 2260 3263 4219 13199 14860 Prijzen van 1 90.—- eisen geld. 19 2299 4715 7550 961911446 13807 16111 18373 61 2356 4931 99 84 11561 81 23 18423 98 82 46 7645 9757 83 13958 16217 39 165 2409 52 93 68 11616 14057 31 47 210 56 70 7734 9804 38 14191 40 78 34 84 5019 76 31 50 14223 64 85 37 2528 45 86 51 58 14362 81 18573 55 29 56 7821 52 88 89 16380 18670 61 52 5157 43 59 94 93 90 75 76 2629 5287 57 62 11818 14497 16517 18806 307 39 5316 7903 9952 55 14521 23 34 79 55 5466 9 6011918 34 26 71 479 79 67 31 73 39 47 4518952 576 87 94 8068 10038 68 79 1663 7 81 94 2851 5511 8141 10216 12015 14602 42 19023 708 73 23 80 27 28 4 94 47 870 2969 75 85 81 12158 39 95 90 93 3126 77 99 93 891471316743 97 901 41 5604 8212 10402 12263 14813 48 99 1037 3280 59 24 88 12316 13 74 19119 67 3363 70 48 10545 47 42 16871 19203 97 3465 5722 82 61 84 15052 16912 26 1161 3514 53 8317 68 86 (4 3219321 ae 17 73 39 8012405 82 59 19533 1210 3611 81 6610669 5315108 79 61 24 12 5849 82 10710 87 21 99 19607 96 3720 5933 8430 40 12533 37 17016 66 1343 69 6143 83 10813 12624 67 18 19798 46 84 76 88 24 2515244 40-19854 73 3937 6266 8629 49 60 46 52 20003 84 41 67 58 5412703 97 17183 42 1481 4048 98 63 10988 30 15306 17298 20129 1506 81 6304 69 95 72 12 173^ 48 13 84 43 91 1100212848 22 69 58 42 85 58 8729 3212942 3217515 60 69 4106 83 51 65 13045 77 56 20259 16«4 9 6538 54 11108 13126 84 57 79 85 32 6662 8949 12 7515454 7b 90 87 46 6728 97 97 13233 15521 17668 20339 94 4247 3 2 905511205 66 27 7120436 1709 68 54 56 5 85 39 79 41 37 95 63 9223 10 13327 15637 17750 20538 68436O 98 9311 72 48 61 93 20702 1840 62 6862 4511308 78 1571417843 12 65 4438 66 61 13 97 51 17970 20950 428e NED. STAATSLOTERIJ. Trekking van Woensdag 7 Dec. 2e Klasse 3e Lijst. Hooge prijzen. 15506 ƒ5000. 9 41 42 125 138 211 217 225 373 465 592 687 732 927 996 1177 1266 1320 1340 1420 1422 1467 1473 1536 1620 1648 1651 1703 1741 1813 1829 2034 2111 2164 2166 2168 2204 2216 2294 2312 2339 2344 2352 2524 2528 2554 2605 2635 2755 2802 2890 2921 3024 3051 3083 3126 3136 3146 3202 3263 3274 3334 3373 3592 3613 3621 3679 3790 3804 3821 3834 3870 3948 3968 4011 4027 4184 4214 4297 4328 4341 4343 4364 4384 4481 4484 4532 4604 4659 4745 4826 4835 4837 4909 5012 5105 5136 5152 5195 5198 5276 5312 5352 5388 5390 5409 5414 5415 5436 5511 5639 5731 5747 5774 5811 5848 5852 5933 6009 6070 6097 6132 6225 6245 6272 6503 6279 6364 6438 6452 6458 6477 6514 6526 6625 6652 6665 6714 6928 6982 6993 7031 7068 7073 7080 7091 7235 7283 7493 7621 7643 7656 7667 7715 7781 7881 7892 7902' 7917 7945 8033 8059 8120 8293 8336 8361 8362 8479 8648 8698 8708 8743 8770 8822 8826 8916 8968 8979 9025 9128 9155 9337 9419 9484 9510 9545 9566 9614 9737 9738 9792 9793 9858 10004 10023 10095 10106 10167 10168 10200 10202 10280 10383 10393 10435 10468 10485 10538 10655 10693 10788 10823 10826 10924 10942 10981 llOSl 11096 11160 11195 11209 11212 11218 11240 11357 11362 11427 11556 11564 11596 11603 11669 11844 11856 12049 12086 1944 68 67 64 54 89 6974 80 90 4519 87 93 2079 43 7102 9435 2102 45 58 75 36 49 7208 9513 66 4603 35 5811420 891! 2227 8 98 9604 30 13730 61 31 7362 7 36 38 66 91 7544 12 42 91 1513424 27 78 16 85 5918033 19 13594 15819 76 2913605 35 82 30 34 60 46 60 89 93 46 18121 18224 35 8 48 68 18313 88 51 428e NED. STAATSLOTERIJ. Trekking van Donderdag 8 Dec. 2e Klasse 4e Lijst. Hooge prijzen. - No. 7307 f400 j- 127 232 1684 2233 t4650 4965 i6160 6694 8424 8488 19248 9511 10888 11251' 12393 12648 13002 14475 14527 16741 16781 18142 18670 19270 19456 21222 21503 22172 .„.22355- 22434 22540 - 22718 2278522868 Prijzen van 30. 'pi 352 361 473 1182 1234 2597 3224 3229 3842 4424 5134 5496 5728 6017 6135 6961 7167 7178 7474 8029 8586 9018 9112 9226 9232 9610 9780 9917 10276 10861 11530 11779 12022 12108 12343 13290 13358 13365 14178 14462 14726 14916 14961 15468 15947 17128 17898 17967 18089 18122 18681 18796 18992 18994 19180 19843 20150 20330 20722 20927 21588 21602 21642 21901 21981 12094 12495 12641 12780 13143 13462 13688 13897 14047 14360 14653 14947 15236 15638 16041 16375 16749 17196 17425 17691 18080 18320 18728 19144 19367 19920 20181 20390 20724 20819 21029 21370 21732 22115 22462 12164 12297 12298 12331 12351 12528 12551 12563 12590 12597 12677 12700 12708 12727 12730 1?899 12919 13040 13045 13105 13161 13231 13273 13366 13395 13499 13504 13606 13613 13633 13710 13712 13745 13780 13906 13910 13913 14079 14112 14435 14535 14711 14765 14824 14970 14988 16011 15363 15409 15452 15697 15756 15772 16069 16125 16142 16406 16412 16471 16795 16798 1 6891 124S8 12620 12772 13126 13425 13665 13858 13861 13946 13979 13999 14138 14156 14217 14237 14562 14570 14581 14586 14851 14859 14940 15029 15032 15166 15541 15553 15578 15967 16019 16025 16172 16188 16244 16580 16618 16701 16936 17047 17067 17252 17296 17297 17312 17348 17374 17481 17513 17547 17614 17654 17655 17694 17776 17856 17858 17910 18015 18091 18211 18233 18242 18260 18331 18507 18538 18546 18645 18676 18787 18798 18892 19092 19133 19136 19176 19201 19204 19243 19293 19363 19489 19528 19549 19596 19638 19842 19977 20026 20061 20064 20102 20145 20195 20243 20245 20277 20305 20364 20438 20573 20577 20623 20671 20689 20727 20742 20757 20786 2079S 20815 20852 20970 20988 20993 20994 20997 21078 21113 21170 21194 21273 21350 21469 21547 21594 21601 21641 21726 31760 21780 21832 21986 22028 22103, 22118 22178 22198 22200 22337 22451 22574 22600 22609 22639 22767 22782 22814 22861 22862 22864 22866 22899 22978 2e Klasse 2e Lijst: 1542 m.z. 2542; 1600 m.z. 2600 4204 m.z. 6204; 10974 m.z. 11974; 15286 m z. 15289 20705 m.z. 22705 20779 m.Z. 22792.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1921 | | pagina 2