De MOGEN WIJ VRAAG EN AANBOD Haarlem Blauw-Wit. De mist als spelbreker. De racing komt in gevaar. Sparta wederom geslagen. KORFBAL, nieuwe voorsprong te vergrooten. noord duitschland—noord s 43 35 26 36 22 28 20 28 25 45 5 20 49 15 29 23 27 20 34 48 18 17 27 33 20 30 17 28 17 27 u 2 1 3 3 6 12 15 13 9 18 11 8 6 2 1 10 11 9 11 7 10 9 9 10 Zuidelijke afdeeling. lste Klasse. N. A. C. 9 7 11 25—9 15 1.66 Willem 2 7 5 11 16—6 11 1.56 Wilhelm. 8 5 3 0 14—9 10 1.25 Bredania 10 5 3 2 17—8 12 1.20 M. V. V. 7 4 3 0 12—8 8 1.14 NOAD 8 3 2 3 7—6 9 1.12 B. V. V. 9 4 3 2 17—18 10 1.11 Dosko 8 2 5 1 8—16 5 0.62 Velocitas 5 1 4 0 7—12 2 0.40 V. V. V. 8 16 1 7—20 3 0.37 Philips 9 17 1 9—27 3 0.33 HAARLEMSCHE courant DE uH'sLAüEN. Vltona Noord DuitschlandNoord- Nederlans 5—1. Westelijke afdeeling. Ie Klasse, botterdam V.O.C.D.F.C. 41 Utrecht: U.V.V.Feyenoord 13 Den Haag: H.V.V.— R.C.H. 6—3 \msterdam SpartaanV.V.A. 10 AjaxH.B.S. 32 Overgangscompetitie, taandam Z.F.C.D.E.C. 10 Den Haag V.U.C.—Sparta 41 Quick—S.V.V. 3—1 Schiedam: H.D.V.S.—A.D.O. 3—3 Rotterdam Excelsior-St.vogels 64 Res. Ie Klasse. A. Amsterdam: V.V.A. IIU.V.V.2 31 Haarlem H.F.C. 2—Ajax 2 4—1 B. Rotterdam Feyenoord 2H.V.V. 2 2—0. Schiedam: S.V.V. 2Quick 2 61 Dordrecht: D.F.C. 2—V.O.C. 2 3—3 Den Haag: H.B.S. 2Concordia 2 10—1 2e Klasse. A. WormerveerW.F.C.Schoten 2—2 Purmerend PurmersteynHollandia 2—2 B. Hilversum HilversumXerxes 21 VictoriaVelox 21 DelftConcordiaO.D.E. 2—2 ZeistZeistHercules 30 C. Rotterdam C.V.V.Dordrecht 30 Steeds HoogerNeptu- nus 30 R.F.C.—A.S.C. 1—0 Vlaardingen FortunaUnitas 11 DordrechtO.D.S.D.H.C, 00 3e Klasse. A. Helder HelderZandvoort 04 Assendelft: AssendelftH.S.V. 16 Amsterdam D.W.S.Wilh. Vooruit 2—1 D.W.V.—St. Voor- 1—1 Res. 2e Klasse. A. R.C.H. 2—A.F.C. 3 Z.V.V. 2—E.D.O. 2 Hoorn: Hollandia 2Z.F.C. 2 Amsterdam Ajax 2W.F.C. 2 D.E.C. 2Blauw-W t 3 0—1 Oostelijke Afdeeling. Ie Klasse. Zutphcn Be QuickU.D. HengeloHengeloEnschede Deventer: Go AheadVitesse Zuidelijke Afdeeling. Ie Klasse. Venlo V.V.V.—B.V.V. Den Bosch WilhelminaBredania 0—3 Bergen op Zoom: D.O.S.K.O. waarts Haarlem Zaandam 6—0 1—0 1—0 1—0 0—4 3—0 4—1 0—1 Willem 2 Tilburg: N.O.A.D.—Velocitas Breda N.A.C.Philips Noordelijke Afdeeling. Ie Klasse. Veendam :Veendam—Upright 0- 2- 3- 2—0 -1. HAARLEM—BLAUWWIT 1 GESTAAKT. Degenen die Zondag bovengenoem- «fen wedstrijd met hunne tegenwoor digheid hebben vereerd, zullen het mg niet euvel duiden als ik veront schuldigingen aanbied voor gebeurte nissen welke wel hebben plaats ge had maar niet waren te constateeren. Er hing over het Haarlem-terrein zulk een dichte sluier van mistwolken, dat dè vertooning, die slechts drie kwartier mocht duren, het aspect had van de bekende Schimmenspe len van wijlen Ko Doncker. Wazige figuren bewogen zich over het speel terrein zoo nu en dan zag je een bal, één doel was absoluut onzichtbaar en van Pellecom, die linksuiterst speel de heb ik nergens kunnen ontdekken. De menschen achter den goal zagen vrijwel niets van den wedstrijd, de menschen op de tribune een heel klein beetje. Het merkwaardige was dat van Ges- sel tóch liet spelen. De eerste helft verliep zonder tragische voorvallen al was het geheel wel wat moeilijk te volgen. De rust duurde slechts luttele minuten en daarna begon men weer met frisschen moed. Nog veel merk waardiger was toen dat er na de thee slechts een enkel oogenblik gespeeld is. De mist scheen dus plotseling, door tot nog toe onbekende oorzaak, zóó sterk geworden te zijn dat aan spelen niet meer te denken viel. Er werd niet eens over gedelebereerd van Ges- sel blies kalm drie maal op zijn fluit je, waarna men verdween. De wed strijd zelf had een overigens niet on aardig verloop gehad. De Amster dammers waren „au grand complet," waartegenover de Roodbroeken door afwezigheid van Tekelenburg en Haak zeer gehandicapt waren. Beide teams verschenen aan. den start als volgt Haarlem Angenent Baay Maas Houtkooper Jr. Bieshaar Terwee Paulen van Daalen Houtkooper Sr. Brake! v. Pellecom v. Dort v. Diermen v. d. Kluft Jr Smit Dorenbos Molenijzer Garritsen Mazurel Lictzen v. d. Kluft Sr. Blauw-Wit Schindeier. De Blauw-witten vangen reeds da delijk aan met een nijdigen, door Smit geleiden aanval, doch van der Kluft trapt over. De Roodbroeken wringen zich uit de omknelling los en onder de bezielende aanvoering van den oud sten Houtkooper trekt het vijftal op Schindeler af. Daar Paulen voorals nog niet in vorm is, loopt de beweging op niets uit. Het spel golft eenigentijd op en neer, tijdens welke periode het goede spel van Bieshaar opvalt. Aan de overzijde geeft van Dort blijken meer en meer op zijn retour te zijn van Diermen daarentegen is fanatiek als steeds doch wordt door Daan Hout kooper en Baay voorloopig in bedwang gehouden. Wanneer laatstgenoemde echter een oogenblik treuzelt is het Kanon er als de kippen bij om van kor ten afstand den bal langs Angenent te jagen. Dit werkt prikkelend op de Roodbroeken die een paar schoten op Schindeler afzenden, welke, zij het dan eenigszins weifelend, alle worden ge houden. De wedstrijd is van 'n vreemd soortig karakter, daar met den besten wil ter wereld het spel aan de andere zijde van het terrein niet te volge n is. Als er dan een oorverdoovend lawaai losbreekt, komende uit de richting van den Schoterweg-goal, snapt ieder een dat Haarlem gelijk heeft gemaakt. Achteraf bleek van Daalen de maker van het doelpunt. Nadat nog een paar minuten is doorgespeeld, wordt rust aangekondigd. Nauwelijks is weer afgetrapt of de mist schijnt plotseling zulke ge weldige proporties te hebben aange nomen dat voortzetting onmogelijk is. H. R. H. V. V R. C. H. 6—3 De zesde uitwedssrijd van R. C. H. heeft wederom geen succes opgeleverd. Met een korfbal uitslag heeft de Racing van H. V. V. verloren in een wedstrijd die in een uiterst snel tempo is gespeeld en rijk was aan spannende momenten. H. V. V. dat in den aan vang van het seizoen niet bijster goed op dreef was heeft weer eens eenige oude krachten opgetrommeld met 't re sultaat dat het elftal thans eerder voor den kampioenstitel dan voor degrada tie in aanmerking komt. Ook R. C. H. had haar elftal eenigszins gewijzigd en speelde een goeden wedstrijd, vooral wat de voorhoede betreft. In de achter hoede was Hazevoet er finaal uit en be zorgde menigmaal gevaarlijke oogen- blikken voor het R.C.H. doel. Over het verloop van den wedstrijd het volgende H. V. V. wint den toss en scheidsrech ter Vugt laat de volgende elftallen opstellen. H.V.V. La Viete. M. Campioni Neuerburg. J. Campioni Breuning v. Heel Snouck Hurgonje Schot Boelie Kessler Heynen De Kessler. R. C. H. Boekelaar Dik Roelfsema v. Dam Koning Krom Nieuwenhuis Geutskens. Hazevoet Kuyt. Radsma. Om 2.10 trapt Roelfsema af. De mist was op dat moment niet erg hinderlijk H. V. V. bemachtigt het leder, stormt op Radsma af, de bal raakt corner. Dé Kessler zet prachtig voor en voordat iemand er aan denkt heeft H. V. V. de leiding. 1—0. Weer trapt Roelfsema af, weer be landt de bal bij een der H. V. V.'ers, weer corner, en na 3 minuten spelens is de stand 2—0 voor H. V. V. Een zeer sensationeel begin. Als dan Roelfsema voor de derde maal aftrapt schijnen de R. C. H.'ers wat tot bezinning te ko men en stormen op de H. V. V.-veste af. Roel krijgt op korten afstand een prachtkans, doch de bal gaat naast. R. C. H. blijft dan eenigen tijd in den aan val en forceert een corner, die op niets uitloopt. Vlak daarop zit H. V. V. weer voor Radsma, waar ten koste van cor ner het gevaar wordt afgewend. Dan zien we plotseling weer een prachtuit- val van Dik, doch in het strafschopge bied wordt hij ongeoorloofd door 2 H. V. Vers tegen den grond gewerkt. Scheidsrechter Vrugt niet dit blijkbaar niet. De corner die hierdoor ontstond levert ook niets op. Snel gaat het spel van doel tot doel en bij een goeden H. V. V.-aanval kopt Heynen over. Dan een voorzet van Snouck. Direct daarop weer een corner op het H. V. V. doel, weer zonder resultaat. Echter wordt bij een der vele aanvallen op het H. V. V. doe! door een der H. V. V.ers de bal met de handen weggeslagen waarvoor penalty wordt gegeven, v. Dam plaatst het leer kalm achter La Viete, Stand 21 na 35 min. spelen. Als daarna de Koning bij een snelle door braak den bal naar binnen plaatst, maakt Neuerburg weer hands, doch de scheidsrechter laat doorspelen. Dan plotseling bij een H. V. V. aanval maakt Hazevoet hands, de penalty die door Boelie Kessler wordt genomen, wordt door Radsma meesterlijk gestopt. Vlak hierop is het, rusten een leidt H. V. V. dus nog met 2—1. Wegens den sterk toenemenden mist wordt heel kort gerust Het begin der tweede helft is al niet minder sensatio neel dan dat der eerste helft. H. V. V. uapt af, stormt op readsma ar, K-csselert herhaaldelijk gered heeft, bezwijkt hij schiet, Radsma stopt vallende, doch I na 7 minuten voor een schitterend werpt den bal voor de voeten van den j schot van den aanvoerder van V. O. C. toeloopenden Heynen, die H. V. V. voorsprong vergroot 31. Niet ontmoedigd speelt R. C. H. ver der en in die eerste periode is zij geens zins zwakker dan H. V. V. Zelfs nu en dan in de meerderheid. Het wil echter niet lukken ondanks dat allen met veel enthousiasme spelen. H.V.V. krijgt dan een corner te nemen, die echter op niets uitloopt. Plotseling weer een R. C.H. aanval,de Koning zet door, v. Dam schiet, de keeper redt ten koste van corner. Goed genomen levert ook deze geen resultaat op. Geutskens dringt naar voren en lost een goed schot, dat La Vrete keurig wegwerkt. Dan weer een pracht-aanval van R. C. H. De bal gaat vliegensvlug van man tot man. Koninf zet voor en v. Dam zorgt voor de rest. 32. Direct na den aftrap zit H. V. V. weer voor Radsma. en moet deze han delend optreden. Dan zit R. C. H. voor de H. V. V. veste en de bal kan slechts met moeite worden weggewerkt. Koning plaatst den bal goed voor doel, Roel schiet net naast. Het verdiende doel punt in deze periode blijft uit. Intus- schen is de mist steeds dikker geworden en kan men bijna niets meer onder scheiden aan den kant. H. V. V. neemt het spel meer en meer in handen en na een goeden aanval schiet Boelie Kessler no. 4 langs Radsma. Niet lang daarna heeft Schot succes als hij uit een voorzet van Snouck no. 5 fabriceert. Er wordt enthousiast gespeeld aan beide zijden, doch R. C. H. is op dat moment reeds een geslagen elftal. Uiteenalgemeenen aanval weet tenslotte Boelie Kessler no. 6 te maken. R. C. H. geeft niet op en onderneemt nog vele aanvallen op het H. V.V. doel. Boekelaar schiet een goede kans net naast, hetgeen Koning hem even later nadoet. Ook Roelfsema is niet bijster gelukkig met schieten, hoewel hij onge veer een halve minuut voor het einde nog no. 3 weet te maken. Nog voor dat H.V.V. heeft afgetrapt kondigt scheid- rechter Vrugt het einde aan. Het kwam ons voor dat de scheids rechter geen gelukkigen dag had. Hij heeft althans weer zeer duidelijke ge vallen van ongeoorloofd spel en hands in het strafschopgeschied van H. V. V. ongestraft gelaten hetgeen aan R. C. H. 2 doelpunten heeft gekost. De wed strijd had overigens een uitstekend verloop. Intusschen wordt de toestand waar in R. C. H. verkeert er niet beter op vooral nu V. O. C. van D. F.C. met 41 wist te winnen. Door dezen uitslag komt R. C. H. op de 11de plaats te staan en zal zij zeer veel moeite hebben om zich daarvan af te werken. We zijn echter van meening dat dit niet onmogelijk is omdat het vertoonde spel niet zoo slecht is als de stand op de ranglijst zou doen vermoeden. Van de overige eerste klasse wed strijden ontleenen we aan de „Crt." AJAX—H.B.S. Een vlot gespeelde wedstrijd, die de Amsterdammers door het beter voeden van hun middenlinie met den oneven goal wonnen. De Haagsche voorhoede was aanvankelijk gevaarlijk genoeg, doch de Ajax-verdediging sloot als een bus en vond herhaaldelijk een vrij veld om het spel ten volle te ont plooien. Nadat Broekman met een hoog schot de score had geopend, behield Ajax tot rust het beste van de partij. Met keurig solospel bracht Rutte, die Denis passeerde en den uitloopenden Van Beusekom ontweek, den stand op 20. Na de hervatting sloot de zwarte middenlinie beter op de voorhoede aan. Een goed geplaatste bal van Gaster stelde Slangenburgh in staat tusschen de backs door te glippen en tegen te scoren (21). H.B.S. zette er toen alles op en weldra zien we Peere boom uit een voorzet van De Vries laag in den hoek schieten dit doel punt werd echter wegens buitenspel geannuleerd. Ajax zag den ernst van den toestand in en kwam, luide aange moedigd, weer iets in de meerderheid. Uit een goed door Broekman genomen hoekschop bracht Rutte den stand zelfs op 31. Toch gaf H. B. S. zich nog niet gewonnen. Een kwartier voor het einde liep Slangenburgh scherp op De Boer in, die een voorzet van links wilde onderscheppende Hagenaar won het duel, draaide even naar bin nen en schoot in het verlaten doel (32). In de laatste minuut appel eer de H.B.S. heftig voor een strafschop wegens hands van Fons Pelser, doch scheidsrechter Van Dijk die overi gens uitstekend leidde had geen overtreding geconstateerd, waarmede de laatste kans op den gelijkmaker was verkeken. V. O. C. D. F. C. D. F. C. verschijnt zonder Koopman en Van Twist. De thuisclub mist Groos- johan en Arnold Hörburger. Binnen de minuut trapt Beyers den bal, uit een voorzet van Weidema, langs den uitge- loopen Van Hemert, doch de paal voor komt een doelpunt. Nadat de rood zwarten nog een tweetal hoekschoppen genomen hebben, komt de snelle Dordt- sche aanval, hoofdzakelijk door Sig- mond geleid, in actie. Na een klein kwartier doelpunt Huyser uit een voor zet van v. Antwerpen (0—^1.) V. O. C. spant zich terdege in en na 25 minuten brengt Weidema uit een hoekschop de partijen op gelijken voet (11.) Het spel gaat tot de rust gelijk op. Wegens buitenspel wordt een 2e punt van V. O. C. geannuleerd. Rust komt met 11. In de tweede helft treedt V. O. C. overweldigend op en nadat v. Hemert (21.) Hardnekkige aanvallen aan bei- ede zijden volgen, doch hebben door slecht schieten geen resultaat. V. O. C. legt zich dan meer op verdedigen toe en speelt met vier halfbacks. De laatste minuten wordt de uit 4 man bestaande voorhoede van V. O. C. zeer actief en profiteert van een inzinking in de Dordtsche verdediging, die overigens den geheelen wedstrijd niet bijzonder op dreef was. Beijers en v. Everdingen voeren achtereenvolgens den stand op tot 41, waarbij het bleef. U. V. V.FEIJENOORD. Wanneer men het veld in de breedte wegens den mist niet eens behoorlijk kan overzien, zooals te Utrecht het geval was, is het geen wonder dat een scheidsrechter nu en dan vreemde uitspraken doet. Vooral was dit het geval toen na de pauze dichte mist- golven over het terrein dwarrelden en men van de middentribune de beide doelen ternauwernood kon onder scheiden. Onder deze omstandigheden heeft Feijenoord met 31 van U. V. V. gewonnen. Bij de Utrechtenaren ontbrak Eijsvogel en na de pauze was Arentsen vervangen door Freeze Feijenoord was volledig en opende den aanval, prachtig opgestuwd door Huls man. Na een half uur spelens scoor den de Rotterdammers door een hard schot van Pijl. Eerst een kwartier na de pauze maakte David Buitenweg uit een voorzet van Freese na een snel len uitval van Broos gelijk. Een oogen blik daarna was het echter reeds 21 voor Feijenoord, toen Pijl en Forme- noy de Utrechtsche verdediging pas seerden en laatstgenoemde inschoot. Weer een oogenblik later en het werd op dezelfde wijze 3—1. Dank zij het voortreffelijk doelverdedigen door Van Rhijn is het aldus gebleven. Overigens was, vooral het laatste half uur, goed spel onmogelijk daar de zware mist alle controle op den bal en het goede plaatsen onmogelijk maakte. Scheids» rechter Bos deed desondanks den wedstrijd beeindigen. SPARTAAN—V.V.A Deze wedstrijd was een zeer matige vertooning, waarin Spartaan verreweg het meest in den aanval was. Het goede werk van Cohen in het V.V.A.- doel stond evenwel een grootere over winning der Spartanen in den weg. V.V.A. heeft zich voortdurend tot enkele uitvallen moeten bepalen en de weinige malen, dat het haar daarbij gelukte de vijandelijke verdediging te passeeren, leverden geen succes op door slecht schieten. Spartaan nam vrij spoedig de leiding door een scherp schot van De Lange en hoewel daarna de voorhoede der gastheeren herhaal delijk het doel der roodzwarten bleef omzwerven, gelukte het haar niet den Na de hervatting werd het V.V.A.- doel langen tijd belegerd, doch verder dan een buitenspel doelpunt brachten de Spartanen het ook toen niet. Het spel was door den zwaren mist voor de toeschouwers nauwelijks meer te volgen. Tegen het einde wist V.V.A. door een snellen uitval een tegenpunt te maken, doch de scheidsrechter had even te voren een overtreding der gastheeren waargenomen, weshalve het doelpunt niet werd toegekend. Met 10 voor den Spartaan kwam het einde. V.V.A. heeft tegen het niet- toekennen van het doelpunt gepro testeerd, alsmede tegen het niet staken door den scheidsrechter van den wed strijd wegens den hevigen mist. NEDERLAND 5—1. Zondag werd de wedstrijd Noord- DuitschlandNoord-Nederland onder groote belangstelling gespeeld. De „Crt." schrijft hierover o. in. De Duitschers zijn direct de aan vallende partij hun voorhoede speelt een fijn berekend samenspel en brengt de Hollandsche verdediging voort durend in moeilijkheden. Als er een goed half uur gespeeld is nemen de Duitschers de leiding door Lang. Spoedig daarna brengt Breuel den stand op 2—0. Met dezen stand komt de rust. Na de hervatting spelen de Noord- Nederlanders vrij wat beter dan daar voor. Vooral het goede spel van Van Linge trekt thans de aandacht. Toch zijn het wederom de Duitschers die succes hebben. Hun derde doelpunt scheen echter volgens veler meening in buitenspelpositie te zijn gemaakt, doch de scheidsrechter kende het punt toe (30). Daarna nemen de Duitschers het spel een tijdlang in handen en weten hun voorsprong door Breuel nogmaals te vergrooten (40). Eerst daarna hebben de Hollanders succes. Op circa 25 M. van het doel der Duitschers wordt een vrije schop toegekend, waaruit Van Linge met een hard laag schot het eenige tegenpunt scoort (4l).Even later^profiteeren de Duitschers van een misverstand in de verdediging der Hollanders door hun vijfde en laatste doelpunt te makeu en daarmede een fraaie 5—1 zege te boeken. EXCELSIOR—STORMVOGELS 6—4. Deze wedstrijd, waarin de doel punten heel goedkoop waren, werd gespeeld op het Sparta-terrein onder leiding van scheidsrechter Duif. Spoedig na het begin opent Excel sior de score als de midvoor uit een corner doelpunt. 10. Stormvogels antwoordt hierop door een doelpunt van Blinkhoff Sr. uit een keurigen center van van Hemert (1-1). De Stormvogel-achterhoede speelt zeer weifelachtig met 't gevolg dat Ex celsior opnieuw oe leiding neemt. (21). Nu komen de IJmuidenareii opzetten en speciaal de voorhoede levert keurig werk.Visser maakt spoe dig gelijk met een schitterend diago naal schot. (22). Kort daarop deponeert Oldenburg no. 3 via keeper's handen in het net (2-3). Nog voor half-time maakt Excel sior door toedoen van Bak op geluk kige wijze gelijk. (33). Na de thee wordt er speciaal door Excelsior lustig op los gescoord. Zij nemen de leiding.wanneer de midvoor die zeer goed speelde, Reuzenaar voor den vierden keer passeert. (43). Ondanks dat Stormvogels sterker is, weet meer genoemde speler opnieuw te scoren, wat daaraan is toe te schrij ven dat de achterhoede veel te ver opgedrongen was. (53) Excelsior heeft den smaak er van te pakken en weet nog een doelpunt te fabriceeren. (63). Stormvogels valt nu heftig aan en Blinkhoff Sr.weet eenige minuten vooi tijd den achterstand te verkleinen. (6-4). Het einde komt met onveranderden stand. Scheidsrechter Duif leidde onberis pelijk. E. D. O.—HORTUS. GESTAAKT. Onder leiding van den heer Zuider- vekl wordt begonnen. Edo speelt met drie invallers. Hortus is volledig. Hoe wel er een flinke mist hing was het spel nog te volgen. Ondanks de in vallers gaf Edo flink partij en waren de aanvallen zeer gevaarlijk. Ook Hor tus liet zich niet onbetuigd vooral de linker wing was zeer gevaarlijk, echter bleven de achterhoede's meester van het terrein. De mist wordt steeds sterker en weldra is het spei niet meer te volgen. De scheidsrechter blaast inrukl e:i, zoodat Hortus nogmaajs terug moet komen. BLOEMENDAAL—AMSTEL 0—0 GESTAAKT. Om kwart over 2 wordt in den zwa ren mist begonnen. Bloem ndaal is direct in den aanval en verschillende hoekschoppen brengen het doel der Amsterdammers nogal eens in gevaar. Er wordt echter slecht geschoten en doelpunten blijven dus uit. Enkele Amstel-uitvallen stranden op het solide spel der witte backs. Met halftime is de stand nog blanco. De mist is intusschen nog sterker ge worden. Na eenige overweging besluit de heer Dalmeijer te staken en zal Am- stel dus nog eens naar Bloemendaa! moeten komen. R. C. H. II—A. F. C. III. 6—0. Als de scheidsrechter de elftallen in het veld blaast, blijkt het dat er bij R. C. H. cenïge nieuwe spelers zijn. Do eerste twintig minuten gaat het spel gelijk op. Toch neemt R. C. H. de leiding, spoedig gevolgd door no. 2. Rust "breekt aan met 20. Na de rust is R. C. H. gedurig in de meerderheid welke zij uit weet tc drukken in vier doelpunten. Einde breekt alzoo aan met 60 voor de Racingreserves. De doelpunten werden resp. gemaakt door Hellingman, Nach- tegcller, Groeneveld en Groenendaal. Voor hun harde werken hadden de Amsterdammmers zeker een tegen punt verdiend. HAARLEM—BLAUW WIT. Het bestuur van Haarlem verzoekt ons te willen mededeelcn, dat voor den opnieuw vast te stellen wedstrijd HaarlemBI.-Wit toegang zal worden verleend tegen gereduceerde prijzen. DAMMEN. Donderdagavond speelt de damclub St. Bavo in het R. K. verenigings gebouw te Heemstede een wedstrijd tegen T. E. P. uit Haarlem. Damliefhebbers worden uitgenoo- digd eens een kijkje te komen nemen. De toegang is voor een ieder vrij. UITSLAGEN. Westelijke afdeeling. lste klasse. A. AmsterdamNausikaa— Vitesse (L) 5—0 Amsterd.D. E. V.Hercules 54 B. Leiden: Fluks— H. K. V. 2—2 Rotterd.Rozenb.H. B. S. 41 C. Amsterd.D. D. V.Ready 45 Amsterd. 4 Allen Weerb.—Koog Zaandijk 49 Amsterd.T. E. K. C. A.—Excel sior 7-2 STANDEN. Westelijke afdeeling. lste klasse. 2 a 9J O 1ST -2 J? w s o O i» o tuQ o O O Blauw Wit 9 5 n "3 E JZ -*"f E - -13 14—5 Feijenoord 10 6 2 2 2612 D. F.C Haarlem Ajax De Spart. H. V. V. H. B. S. U. V. V. V. O. C. R. C. H. V. V. A. 11 8 9 10 9 8 10 8 10 10 4 2 5 3 4 1 0 14 2 2 2 Stormv. S. V. V. A. D. O. Sparta Z. F. C. Quick Excelsior 't Gooi H. D. V. S. V. U. C. A. F. C. D. EC. Overgangsklasse 15—10 13—10 12—8 19—17 18—18 14—11 -21 10—16 13—24 8—24 26—16 13—10 15—9 13—13 17—16 0 16—9 1 16—17 12—12 12—18 15—17 13—22 10—19 Reserve lste klasse. Blauw Wit 2 6 5 1 0 18—3 Nausikaa D. E. V. Vitesse (L.) D. T. V. Haarlem Hercules D. V.D. D. E. D. STANDEN Westelijke le klasse A. Gesp. gew. gel. verl. v. t. 7 7 8 6 5 6 7 4 6 5 5 3 2 2 2 47 15 44 25 Deetos H. S.V. O.S.C. R. Vitesse (H.) H. K. V. Rozenburg H.B.S. Fluks Velox Westelijke le klasse B. 7 8 6 9 7 7 7 7 6 P- 12 10 10 6 4 4 4 0 34 10 7 7 6 6 6 6 2 Westelijke le klasse C. Advendo Ready Excelsior Tekca Koog/Zaan D. D. V. Allen Weerbaar 7 8 6 6 6 5 8 32 12 12 36 18 12 34 24 21 16 20 26 12 2! 14 52 Spartaan 2 Hilvers. 2 Ajax 2 't Gooi 2 A.F.C. 2 H.F.C. 2 Haarlem 2 V.V.A. 2 U.V.V. 2 H.F.C. Hollandia Z.V.V. Hortus Schoten W.F.C. Alc. Victr. V.S.V. E.D.O. Purmerst. Zandvoort D.W.S. H.S.V. Amstel Bloemend. D.W.V. Helder Assendelft St. Voorw. Willi. Voor, 6 7 10 8 9 8 8 8 6 1 19- 1 11- 0 33- 1 11- 1 14- 0 21- 0 14- 0 11- -9 - 9 -22 -23 -19 -19 -23 -18 0 5—12 Tweede klasse. 7 9 9 9 10 10 9 9 6 10 27- 22- 13- 14- -4 -15 -10 -16 Derde 10 8 1 10 7 9 8 9 10 1 9 3 9 2 9 2 9—12 11 10 10—20 4—8 3—6 6—18 klasse. 1 30— 5 17—11 15—10 7— 6 9— 7 10—12 8—19 9—18 9—17 11—20 s s Q. 13 14 14 10 11 8 7 8 6 6 4 14 14 12 11 12 10 7 6 8 8 4 4 10 9 9 12 7 7 6 6 6 4 13 13 10 9 10 9 7 7 4 6 17 13 9 11 9 7 7 6 6 5 S u O 1.44 1.40 1.27 1.25 1.22 1.10 0.88 C.87 0.80 0.75 0.60 0.40 1.40 1.40 1.33 1.22 1.20 1.11 1 0.86 0.80 0.80 0.44 0.40 1.67 1.50 1.29 1.20 0.88 0.78 0.75 0.75 0.75 0.66 1.86 1.44 1.11 1.- 1 0.90 0.78 0.78 0.67 0.66 1.70 1.30 1.28 1.22 1.13 0.77 0.70 0.66 0.66 0.55 Reserve 2de klasse A. R. C. H. 2 7 Z. F. C. 2 9 BI. Wit 3 10 Hollandia 2 7 Z. V. V. 2 9 Ajax3 10 E. D. 0.2 D. E. C.2 W. F. C. 2 A. F. C. 3 5 7 5 4 4 4 9 4 8 1 9 1 10 0 2 24—4 1 27—8 28—13 9—5 14 18 10—10 11—13 7—4 947 U. D. Go Ahead Hengelo Be Quick Enschedé Z. A. C. Heracles Theole Quick N. Vitesse 4 2 3 4 8 0 9 I Oostelijke afdeeling. lste Klasse. 10 6 0 4 27—12 2 14 11 28—12 19—10 14—6 25—15 10—13 9—15 11—20 7—17 13—39 16 14 15 11 13 6 7 6 5 3 1.70 1.66 1.30 1.28 r.22 I.IO 0- 0.75 0.22 U.10 1.60 1.40 1.36 1.22 1.18 0.86 0.70 0.67 0.56 0.30 Noordelijke afdeeling. lste klasse. Be Quick W. V. V. Veendam Velocitas Achilles Alcides Forward Frisia Upricht G. V. V. 0 2 2 2 1 3 l 3 2 4 1 6 2 9 0 8 1 1 29 0 22 1 15—8 0 22—12 3 8—7 17—19 10—12 6—12 5—19 6—34 5 11 12 12 13 8 7 7 6 5 4 1 1.83 1.50 1.44 1.33 1.16 1.— 0.87 0.71 0.44 0.11 onzen geachten lezers en lezeressen beleefd verzoeken by het schrijven op de in onze Nieuwe Haarl. Courant voor komende advertentiën van j in hun brieven de te vermelden? De Administratie.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1921 | | pagina 6