UIT DEN OMTREK N.V. „DE TIJDGEEST"^ De Haarlemsche Montessorischool Burgerlijke Stand. OVERVEEN. BEVERWIJK. SCHOTEN. Zondag j. 1. was de R. K. Bouw vakarbeidersbond „St.-Joseph," afd. Santpoort met de onder haar res- sorteerende afdeelingen uit omlig gende parochiën in feestvergadering bijeen, in 't gebouw van den Neef. R. K. Volksbond. Bij ontstentenis van den voorzit ter opent de heer C. Diependaal de- ~e vergadering met den Chr. groet, Spr. heet hartelijk welkom de Eerw. Heeren geestelijken der parochie St.- Bavo, de vertegenwoordigers uit de afdeelingen, den oud-voorzitter, ver der alle aanwezigen en bijzonder Mej. T. v. d. Stap, uit Delft, de ver- vaardigster van het vaandel. Spr. betreurt dat geen der Eerw. Heeren eestelijken uit Bloemendaal en Drie huis aanwezig zijn, echter zullen de slechte weg en de sneeuw hieraan wel schuldig zijn. Hierna werd gezamenlijk het Bonds lied gezongen. Dan volgde een indrukwekkend oogenblik, als n. I. de penningmeester, de heer G. Breek met juist gekozen woorden het vaandel overdraagt. Spr. hoopt, dat alle leden zich als echte R. K. mannen achter dit vaan del zullen scharen en zich zullen ge dragen volgens de daarop voorko mende attributen. Hierna zong de heer Van der Veldt het vaandellied met begeleiding van viool en piano. Dan worden eenige humoristische coupletten gezongen door den heer Schrama, gevolgd door een duo voor viool en pianoj welke luiden bijval oogsten. Na de pauze wordt de heer Bot, lid van het Hoofdbestuur, die inmiddels ter vergadering gekomen is, verwelkomd. De heer Bot, dan 't woord verkrijgend, zegt, zijn vaandel rede eens te zullen "openen met de stoffelijke zijde daarvan te bezien. Ge hebt dan, aldus spr., een vlag, een strijdvlag met moeite en kosten bijeen gebracht en nu is 't zaak, zich als echte plichtbewuste R. K. mannen er achter te scharen, rechtvaardig te strijden voor een loon waarvan men kan bestaan. Spr. schetst de beteekenis van 't vaandel met don keren achtergrond, waarop op goud'» gelen grond de eenvoudige timmerman de H. Joseph, in de rechterhand zijn gereedschap, als wil hij toonen zijn arbeid, in de linkerhand de lelie des geloofs, de waarheid en 't Levejn. Richt daar uwe oogen naar, aldus spr., en zvveert plechtig zijn voorbeeld te. zullen volgen. Luistert naar de woor den van uwe geestelijke voormannen. Zij toch geven u zoowel economischen als geestelijken raad. 't Is niet alleen taak, geld, veel geld te verdienen, waarvan helaas nog vele moeders maar een klein gedeelte krijgen, dankt en aanbidt uwen Koning, uwen Schep per, van wien ge alles noodig hebt en zoo ge Hem zoekt en uwen H. Pa troon om bijstand vraagt, wordt de arbeid u een lust. Vergeet ook niet, aldus spr., uw solidariteitsge voel, helpt elkander, steunt elkander, dat is zedelijk verheffend. Doet op fabriek en werkplaats uwen plicht en bovenal, doet alles in de over tuiging van ons H. Geloof. Dan kunt ge eischen uw rechtvaardig loon, een menschwaardige behandeling, dan kunt ge u ook vrij, op gepaste manier ontspanning verschaffen. Spr. richtte dan een woord tot de vrouwen en vermaande haar haar man in alles te steunen. »Met een krach tige aansporing, zooveel mogelijk godsdienstoefeningen bij te wonen en retraites mee te maken, besloot spr. zijn heerlijke rede, welke een luid applaus ten deel viel. De voorzitter dankte den spreker voor zijn prachtige en leerrijke rede en sprak den wensch uit, dat allen zich naar deze woorden en 't voor beeld van den H. Joseph zouden ge dragen. Wij zijn er dan zeker van, aldus de voorzitter, dat onze arbeid vruchten zal dragen. Hierna werden nog eenige muziek nummers en humoristische voor drachten gegeven. De feeststemming bleef er goed in. Aan 't einde klonk uit volle borst „Aan U, 0 Koning der Eeuwen," waarna de voorzitter een woord van dank bracht aan alle aan wezigen en deze feestvergadering sloot met den Christelijken groet, Velen bezichtigden nog eens het vaandel van nabij dat in een mooie plantenversiering voor in de zaal was opgesteld. UITGEEST. NOORDWIJK. HAARLEMMERLIEDE. SPAARNWOUDE. IJMUIDEN. LISSE. ASSENDELFT. Trekking van 700 nummers ten ovep«y staan van Notaris H- G. MULIE. Woensdag* 18 Januari 1922. 428e NED. STAATSLOTERIJ. Trekking van Donderdag 19 Januari. Se Klasse 4e LHst. Hooge prtfeen: 6771 844»! lik ƒ1000. 3319 599S 12697 18864 22206 elk ƒ400. 5306 15360 19572 22092 elk ƒ200. 2047 5228 5073 10186 12775 13195 15237 16005 RH27 18555 21302 e«Hc 100. Prijzen van 7®: NIETEN. 23 336 740 1178 Klasse 3e Lijst: 15059 ma. 15049; B371 met met m.z. 8371 met ƒ70; 6539 met met m.z. 6539 met 70; 7607 ma. 7675; 19658 met met nx 19658 met 7a 5e klasse le lyst stond 17406, vervaltj 2e lyst stond 198 nu. 189, j In do bovenraai van de „Kroon" is gisterenavond een nieuwe vereeniging tot stand gekomen, n.1. „De Haarlemsche Montessorischool." Even half acht opende de presidente Mevr. E. v. Leeuwenv. Eeghen, de ver gadering op de gebruikelijke wijze. Daarna werden de statuten en huis houdelijk reg'ement vastgesteld. De presidente sprak nog den wensch uit, dat het oprichting» oogenblik, voor spoedig moge zijn. Het bestuur der Haarlemsche Montes sorischool bestaat uit de dames E. v. Leeuwenv. Eeghen, voorzitster; N. HeussGoudsmit, secretaresse, J. E. M. SterckProot, penningmeesteresse, Z. v. Bemmelen—de Jongh, J. Moerkerken Cannegieter; B. v. LoghemNeumeyer i en den heer A. M. J. Sevenhuyzea. Tegen half negen had de zaal zich geheel gevuld met belangstellenden voor Be lezing van Mevrouw B. Joosten Chotsen, leidster van de Lager Onder wijs klasse der Amsterdamsche Montes sorischool. Mevrouw Lent sprak eenige woorden ter inleiding, waarna mevr. Joosten Chotsen het woord verkreeg. Mevr. Joosten zette op aangename wijze en zeer uitvoerig de werkwijze der Mon tessorischool uiteen, waarbij zij met vele sprekende voorbeelden de goede werking van het nieuwe systeem aantoonde. Na deze uiteenzetting, waarmede spr. een dankbaar applaus verwierf, richtte mevr. v. Leeuwenv. Eeghen eenige woorden van dank aan allen die tot de tot standkoming der school en ver eeniging hadden medegewerkt en vroeg de verdere medewerking en finanoieelen st> un van de vergadering. Na de pauze demonstreerde mevr. Joos- t n een aantal leermiddelen, welke in e Montessorischool worden gebezigd, 't j fas een welgeslaagde avond. De Megerink-uilvoering. Men schrijft ons: Om het financieele succes der Meye- rink-uitvoeringen op 21 en 28 Januari zoo hoog mogelijk op te voeren, colieciceren de leerlingen van den heer Meyerink met lijs ten langs de huizen en worden er 5000 cir culaires met inteekenbiijetten verzonden, zco meldden wij onlangs, om extra giften. Nu die duizenden circulaires verzonden zijn, willen we nog even met een enkel woord allen opwekken om ze toch vooral niet in de papiermand te werpen, maar ge hoor te geven aan die dringende bede om hulp. Men kent het doel. De tuberculose is een gevaar, dat overal dreigt in de samen leving. De tering vraagt naar geen leeftijd, naar geen geslacht, maar rukt het teedere kind, de bloeiende maagd, de jonge moeder, den krachtigen man en vader weg; zij ver schoont geen stand, zoo min hoog als laag, niets en niemand is voor haar veilig. Voor alle menschen zonder uilzondering, is het dus van het hoogsle belang haar te beteu gelen, want er is bijna niemand, die niet een bloedverwant of een goed vriend aan deze ziekte verloren heeft. Onze Vereeniging tot bestrijding der Tu berculose moet de tering naar de neriug zetten in haar strijd tegen de tering. Zij kan me! alles doen wat noodig is om de zieken, die haar raad en hulp komen inroepen op hare waarschuwingen, te helpen en de ge zonden te beschermen, maar moet zich be palen tot het allerhoogst noodige. Veel van hetgeen gedaan behoorde te worden, moet belaas om financieele redenen worden na gelaten. Dat is wreed voor_de zieken en moet zich wreken op de gezonden. Daarom tast in uw zak, vult het inteeken- biljet in met een flink bedrag, zendt ook zonder inteekenbiljet allen een ruime gift aan den heer A. J. Meyerink, Kleine Hout- weg 2rood, want de gehééle opbrengst zij ner uitvoeringen, al zijn moeite, zorg en in spanning aan het hoofd van de jeugd om Be tuberculose te bestrijden, nu reeds 15 jaren lang, heeft het doel: de zieken te hel pen en de gezonden, het kind, te bescher men. Wie zal hem daarbij niet met pleizier willen helpen? Moge het dan giften regenen in zijn woning. Ondertrouwd: 18 Jan., N. v. Geijlswijk en C. A. Zandbergen. A. J. Spoor en D. C. G. Arendse. W. v. Hesse en R. Blok. H. J. Fiege en F. Koster. J. Stoelman en M. E. J. Pianje. G. J. A. Buijs en J. H. E. v. Kordelaar. G. Slijkhuis en C Bood. A. Emmerzaal en J. Smit. Getrouwd: 18 Jan., K. Prins en E. M. E. den Hoed. K. F. de Jonge en J. P. v. d. Gevel. F. W. Schnabel en M. Wilmer. J. D. W. Hemelrijk en A. M. Stroes. J. R. Groes en E. Otten. M. T. Sontrop en A. M. v. Dam. J. C. Ophuijsen en J. M. Bijlsma. Geboren: 16 Jan., z. van S. A. v. Berkel- de Graaf. z. van C. v. Bakel-v. Horick. 17 Jah., d. van H. C. Maatkamp-Scharn z. van G. Gerrilsen-de Vos. z. van C. V. Leeuwen-Kroon. Overleden: 17 Ja\, M. C. Heeres, 85 j., Tuchlhuisstraah J. T. Schackman, 50 j„ Gr. Houtstraat J. Dijt, 18 j., Haarlem- merliedestraat H. H. Groeneveld, 48 j., Joh. de Breukstraat J. v. Beaumont, 69 j., Schneevoogtstraat 18 Jan., G. de Koning-Roza, 67 j., Gasthuisvest. Uitgesteld. Wegens ongesteldheid van Dr. Bomwater is de vergadering van „Bloemenxlaal's Bleek", otp Vrijdlagarvomd waarin Be grensregeling ter sprake zou komen, tot nader order uitgesteld. Huizenbouw. Voor rekening van par ticulieren, zuilen op de Rampenlaan, 4 mi<!r le n-shi-nds woningen gebouwd worden. Nest. R.-K. Volksbond, afd. Ooerveen en Omstreken. De afd. Overv-een van den Wed. R.-K. Volksbond, houdt haar jaar vergadering op Vrijdag 27 Januari des ■vond» 7 uur in de zaal van den heer Jongkees. De agenda vermeldt: 1. Opening en notulen: 2 Ingekomen stulkiken; 3 Instal latie; 4. Jaarverslag secretaris; 5. Jaarver slag penningmeester; 6. Verslag com. na tiën de boeken; 7 Bestuursverkiezing. Aftredend zijn de hoeren W. J. Jansen, H. Corsten. L. v. d Reep, C. Jansen Hen driks en P. de Zwart (vacature). Candidufen kunnen worden opgegeven •ot de avond der vergadering. 8. Jaarver slag St. Barbaravcreendfiinfi. 9 Rondvraag en sluiting. Woensdagavond wordt fin het ge bouw St Bavo Smedestraat 23, Haarlem, heft 17e jaarfeest gegeven. De rederijkers- tamer zal opvoeren: „De Onuitstaanbare" van G. Nieten. A.s. Vrijdagavond 7 uur cursus-ver gadering door dien heer J. Ai. de Lobd. liegrafen 's J. li. boi Aan' He denmorgen had op het B.K. kerkhof alhier de plechtige begrafenis plaats van het stoffelijk overschot van den heer J. B. Bos Azn. Om 9 uur werd in de parochiekerk een plechtige H. Mis van Requiem op gedragen door den Weleerw. Pater L. A. J. KI üken O-Jf.M-, geassisteerd door den Weleerw. hoer Kemper en den Weleerw. pater A. Tweehuijsen. Onder hen, die van hun belangstel ling blijk gaven, bevonden zich o.m. de leden van het M. Kerkbestuur, 't bestuur der IJsclub voor Haarlem en Omstreken, bestaande uit de hesren over ste T. L. van Wagtendonk, T. Beccari, L. O. Mooij, dr. Wi P. J. Th. van der Linden Tol, T. H. Bijvoet en H. El- dering; voorts de heeren E. H. Krelago en H. J. Voors, vertegenwoordigende de Algem, Vereen, voor Bloembollencultuur, mr. P. 0. Bakhuijzen v. d. Brink, Ie secr. van het Scheidsgerecht der Algem. Vereen, v. Bloembollencultuur en eenige leden er van, verder nog het bestuur der afd. OverveenBloemendaal der Alg. Ver. v. BI. Olt, bloemisten en kweekers uit de bloembollenstreek en het personeel van den overleden©. De beaardingsplechtigbeden werden eveneens door pater Klüken met dezel.de assistentie als bij do H. Mik verricht. In de pastorie werd namens de fa milie door den Zeereerw heer pastoor L. v. d. Brink dank gezegd voor do be toonde belangstelling. VERGADERING „DE HANZE". De salariskwestie. Dinsdagavond vergaderde de R.K, Mid- denstands vereeniging „De Hanze". Aanwezig waren circa 30 leden. De heer VAN VLIET, voorzitter, opende met den Chr. groet, wensch le de leden, schoon wat laat, een zalig nieuw jaar toe en gaf den heer COPPENS, voorzitter, het woord ter voorlezing der notulen. Onder de mededeelingen troffen wij o.m. die van d'en aankoop eener bioscoop- installatie, waarvan aangesloten vereeai- gingen van de K.S.A., ter opluistering harer feesten, gebruik kunnen maken te gen 15 per avond plus 35 voor een volledig programma. Op voorsiet van den voorzitter werd bestloten de gewoonte van uitbetaling der loonen op Zaterdagmiddag te handhaven en niet die te doen plaatsvinden op Vrij dagavond. Aan de orde is de kwestie van het zen den van een adres aan den Raad om de zen met liet oog op den belastingdruk te bewegen niet over te gaan tot verhooging der salarissen volgens de voorstellen der raadscommissie ad hoe, doch slechts ver- hooging toe te passen voor degenen, die het werkelijk noodig hebben. (Dit laatste verzuimde de voorzitter te vermelden, maar hij verzocht e? uitdrukkelijk publiciteit aan te geven, om misverstand te voorkomen. De Voorzitter wijst er op dat de Gees telijke Adviseur toestemming had ver leend tot het houden eener gecombineerde besLuursvergadering, mits die werd Bij gewoond door competenten. Waar de sa- la riscommissie adviseerde dat de verhoo gingen verband moesten houden met een stijgenden levensstandaard, en waar het peil van dien standaard thans een dalende richting aageeft, daar meenden de bestu ren, dat aan de verhoogingen in betrekke- lijken zin althans geen gevolg kon worden gegeven. Er was geen tijd meer om een beslissing te vragen aan de leden, dus achtte het bestuur aan de hand van artikel 12 van het huishoudelijk reglement zich gemachtigd een besluit te nemer» en het adres te verzenden. Het bestuurslid DE WOLF vraagt het woord, maar krijgt het niet, omdat hij bij de bestuursvergadering gelegenheid had gehad zijn evenlueele bezwaren uiteen te zetten. De heer DE WOLF ontzegt het be stuur het recflt na zijn eigenmachtig op treden, om het betrekkelijk artikel te handhaven. De heer VAN VLIET leest artikel 12 voor, waaruit blijkt dat het bestuur inder daad zijn bevoegdheid niet te buiten is gegaan. De heer DE WOLF meent dat het be stuur. op dezen weg voortgaande, zwak zal komen te staan. De heer BISSCHOF is van een ander gevoelen. Als men, zoo zegt hij, het stuk je van den heer Post leest, dan begrijpt men niet hoe dit de ambtenaarsbelangen moe dienen. De heer Post zegt daar, dat zelfs de wethouders zich geen denkbeeld kunnen vormen van de werkzaamheden der ambtenaren en dus niet kunnen oor- deelen, over de al dan niet noodzakelijk heid der verhoogingen. Waarmede de heer Post te kennen geeft, dat zeker ook de Raad er niet over oordeelen kan en dat dit lichaam zich dus een en ander moet laten dicteeren. De heer BISSCHOP zegt ten slotte dank namens de overgroote meerderheid der ingezetenen voor de daad van het bestuur. (Applaus.) De VOORZITTER sluit het debat. De vergadering besluit hierna dit jaar geen feestavond te organiseeren met het oog op den toestand der kas. Men zal dan volstaan met een feestver- gadering met spreker. Van de rondvraag dient nog vermeld, dat op verzoek van den heer Bisschop aan de aanwezigen door opstaan gelegenheid werd gegeven hun afkeuring uit te spre ken over den bestuursmaatregel inzake de saiarisverhooging van het gemeente-per soneel. Waar niemand zich verheft, constateert de voorzitter onder handgeklap dat de vergadering unaniem accoord gaat met het zenden van het adres. Nog wordt besloten als onderwerpen op de feeslvergadering te behandelen „Het Bodrijfsradenstelsel'' en „Midden stands- en Gemeentebelangen". Toen hield de Geestelijke Adviseur een interessante lezing over de Vrijmetsela rij, waarna de vergadering met gebed werd besloten, Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: J. P. Rijken en J. v. Waasdijk. Getrouwd: J. J. Duijn en M. E de Sut ter. Geboren: z. van J. H. Hobbe-van der Kolk. d. van J. Klein-Böhn. d. van H. A. M. Kockx-Eijmer. d. van M. Brat- van Wijk. z. van M. C. van Koon-Eg- gerding. d. van A. C. van Luijn-Heijne. z. van C. P. Koopman-Tromp. Overleden: J. A. ile Vries, 3d. M. P. Zoontjes 1 jaar. Benoeming. Onze ZeerEerw. Heer Pastoor J. C. -van der Loos is door den Bósiisdhop van Haarlem tot Geestelijk Adviseur van dien RKVolksbomcl te Aker sloot benoemd. R. K. Volksbond. De «fdeeling Uit geest van den R. K. Volksbond houdlt as. Vrijdagavond haif 8 in 't Gezellen- gebouw haar jaarvergadering met een uit gebreide en belangrijke agenda. Ieder lid zij dan aanwezig. Vurtoren te Noordwijk. Men schrijft uit Noordwijk aan Zee: Binnenkort zullen de werkzaamheden voor het bouwen van een vuurtoren op het einde van den Noord-Boulevard een aan vang nemen. In vroegeren tijd was hier ook een kust licht aanwezig, doch na den bouw van de groote vuurtorens tc IJmuiden en te Sche- 1 veningen is dal weggenomen. Het blijkt evenwel, dat bij nevelig of mis tig weer een tusschenlicht noodzakelijk is, daar juist daar strandingen voorkwamen. Juist ter hoogte van Noordwijk kon men dan de beide lichtpunten niet meer waarne men. De toren zal een hoogte bereiken van on geveer 23 nieter. Een zeer gewilde betrekking. Voor de vacante betrekking van monteur bij het Gemeentelijk Electricileitsbedrijf al hier hebben zich niet minder dan 224 sol licitanten aangemeld. Gemeentebelasting. Belanghebben den worden er aan herinnerd, dat de Ge meente-ontvanger tot het in ontvangst nemen van verschuldigden hoofdelijken omslag zitting zal houden ten Raadhtiize van Spaarndam op Zaterdag 21 Januari a.s., van des voormiddags 10.3012 uur. Vervolgingskosten in zake belastingen. De Gemeenteontvanger maakt bekend, dat de kosten van vervolging in zake ge meentebelastingen worden verhoogd als volgt: voor de waarschuwing wordt 15 ets., voor dc aanmaning 25 ets. aan de be lastingschuldigen in rekening gebracht. Voor de beteekening van het dwangbevel met bevel lot betaling, zoo de gevorder de som bedraagt beneden de 5. 0,40; 5 tot beneden de 10 0.50; 10 tot beneden de 20 0.60; 20 tot beneden de 40 ƒ0.75; ƒ40 tot beneden de 70 170 tot beneden de 100 1.50; bedraagt de gevorderde som 100 of meer, dan is verschuldigd 2,50 benevens I voor elk geheel bedrag van 100 waarmede zij de som van 100 te boven gaat. Straatverlichting. In verband met de veie ingekomen kladbten over het on geregeld branden der straatverlichting, speciael wat betreft de buurtschap Haar- lemmerliede, is door het Gemeentelijk Electriciteilsbedrijf een technische ver betering aangebracht, waardoor hel onge regeld branden dier straatverlichting in de toekomst zal zijn opgeheven. Geslaagd. Voor het examen Duitsche handelscorrespondentie, afgenomen vanwe ge de Federatie van Handels- en Kantoor bedienden slaagde de heer G. Prins, alhier. Weer op vrije voeten. De drie aange houdenen, in verband met het zinken van den stoomtrawler „Wilhelmina" ÏJ.M. 112, zijn van den Haag naar hier geleid en na door den commissaris verhoord te zijn, weer op vrije voeten gesteld. R.-K. Vrouwenbond. Maandag- en Dinsdagavond gaf de tooneelafdeeiing van den R.-K. Vrouwenbond een uitvoering voor de leden van den Vrouwenbond en introdu- eee's. De zaal van het Bondsgebouw was knap bezet, ofschoon ook hier de Spaansche griep haar invloed deed gelden. Ook van de actrices waren er een paar door deze ziek te aangetast, zoodat deze moesten worden vervangen worden door invalsters. De Zeer Eerw. Heer Pastoor opende met den Chris telijken groet en heette nllen welkom. Hij deelde namens het bestuur mede, dat Vrij dagavond een vergadering wordt gehouden voor die leden van den Vrouwenbond, wel ke lid zijn van het Retraitefonds. Na voorts allen een genoegelijken avond te hebben toe- gewenscht, gaf Z.Eerw. het woord aan de dames-fooneelisten, welke opvoerden „H. Hedwigis", tooneelspel in vier bedrijven. Ofschoon allen hun ról prachtig vertolk ten, moet ons toch een bijzonder woord van lof nit de pen, voor de vertolking der rollen van Hedwig, Libursen en Kascht, welke een zware taak te vervullen had den. De inhoud was indrukwekkend en werd prachtig vertolkt, waartoe ook de costumes en grime veel hebben bijgedra gen. Ook het décor was onberispelijk. De ZeerEerw. Heer Pastoor dankte de tooneel- club voor het mooie spel, den souffleur, P. v. Dijk, welken er den toon wist in te houden, doch vooral mevr. De Meulder en mej. Cath. ten Bergen voor de uitstekende leiding. Een best geslaagde uitvoering! E. M. M. De vereeniging „Eendracht maakt Macht" hield dezer dagen een ledenvergadering in het lokaal „De Zon" van den heer Boet. Een zestig leden wa ren tegenwoordig, 't Jaarverslag van den secretaris en do rekening over 1921 wer den goedgekeurd. De aftredende bestuurs leden de heeren A. Boekel, 0. Jongens, J. Koomen Je., O. Hos en M. Noë, wer den allen met g*s»te mcexderheid van stemmen herkozen. De heeren J. van Jt Veer en G. Bak, werden gekozen in de plaatsen van J. v. d. Veor Jr. eni G. Kloijn Fa., die voor een herbenoeming niet meer in aanmerking wilden komen. Het bestuursvoorstel om de contributin per week van 10 ets. op 20 ets. te bren gen, behaalde een zeer groote meerder heid. Nadat besloten was, dat men zou door gaan met het geven van een paar win- teruitvoeringen voor de leden en hun vrouwen, werd de bijeenkomst gesloten. Het ledental waa in 1921 van 412 tot 436 gestegen. Feestuitvoering. Dezer dogen gaf het fanfarecorps „Harmonie" oen paar feestconcerten in t gebouw „'t Huis As- sumburg", onder directie van den bekwa men directeur J. K. Jongogans. Beide avonden was een talrijk publiek opgeko men, dat bijzonder genoten heeft, wat „Harmonie" ten gehoore bracht, vooral de beide nummers, waarmee de vereeni ging in den afgeloopen zomer op het concours te Krommore den Isten prij* B. hebben behaald, werden weder op schitterende wijze vertolkt en gaven blij ken van het kennen en kunne van den directeurdeze nummers vooral werden met de grootste belangstelling aangehoord en verwierven een zeer warm applaus. De hoor Leenhouts, die voor afwisse ling eenige voordrachten tem beste gaf, had eveneens veel succos. 't Waren morie avonden. Prijs van 1000 17324 400 19» 80 200 2624 5942 6C87 672717672 19374 100 3514 8491 9093 13372 19518 14 '00 Prijzen 13 1901 4407 76 2124 82 2270 281 2341 563 2446 652 52 767 2635 16 53 64 3190 828 3205 1233 3315 5490 52 3414 5535 1659 3529 1751 36 1806 42 27 3610 46 3815 47 3977 52 84 61 4145 21 80 4604 82 4910 41 89 5036 5238 55 5624 89 5754 5815 5973 80 6C01 van t 90.eigen geld. 6069 8909 11766 13917 16115 18509 6145 5211920 14074 87 18567 78 81 33 14146 16222 18661 6229 9099 75 56 56 16811 84 955612122 751640019236 6371 9665 12231 97 80 19381 6440 9951 66 14250 16806 19432 6570 67 12353 14376 16954 19511 6630 10056 55 14443 17085 35 47 10104 12589 46 17226 19610 6970 83 12671 14815 33 19827 7080 10248 12762 15105 17448 39 7201 10361 12824 57 17634 2C051 95 10113 13062 15225 17747 20283 7331 10884 74 34 18078 20423 79/5 10926 13173 15465 18104 65 8014 11113 13419 15616 18231 20544 8218 11317 13632 15706 18382 20615 838811523 97 33 90 20756 8411 11663 13756 15977 18445 129 2300 31 65 74 2419 202 48 26 2613 68 2727 327 93 413 2824 27 35 30 2907 60 37 74 52 535 72 36 93 37 3070 50 3143 604 46 26 3203 91 60 741 3333 97 34 81/ 76 27 3402 81 3577 915 92 46 3601 49 2 Later aflosbaar. 4951 7525 9989 12145 14416 16817 19335 73 68 95 49 44 98 77 5013 84 10041 62 14509 17066 97 27 7686 85 12217 22 17115 19452 60 7703 90 69 25 95 80 93 37 98 77 821728319508 5124 8310128 99 96 91 25 52 7816 58 12402 14631 99 92 82 30 72 36 491730919606 41 10217 37 57 13 11 59 37 47 72 17436 68 49 12523 14711 46 83 72 31 98 52 5201 79 93 5416 51 1047 90 1230 29 57 72 78 50 3731 82 3866 1320 84 25 3926 64 99 1474 4143 1537 52 93 61 1679 94 1719 4339 47 78 49 4442 81 4500 84 22 1829 94 56 4607 19/1 64 2056 94 96 4778 2112 4807 31 21 2217 35 44 4903 71 28 60 32 41 43 55 24 7916 10303 38 148C8 62 87 84 90 5 12627 45 17694 19714 98 95 10400 12766 84 17712 40 5570 97 14 12939 14949 17834 89 5609 8029 75 13018 55 35 19848 65 8109 10506 66 15025 93 97 71 30 28 76 43 17935 20049 94 8236 90 79 54 39 59 5700 73 10666 81 15164 18016 80 5806 8378 82 13113 72 68 20204 69 8610776 181521918155 73 5962 9510827 39 63 62 77 63 8436 45 41 74 98 80 6051 43 56 89 15339 18204 20313 53 62 65 13245 91 60 19 74 8516 10906 53 15419 98 6140 18 19 62 57 18345 6223 8600 20 13328 72 18412 6367 53 62 33 97 17 75 8767 79 13410 15682 94 6402 8804 1102o 81 85 18595 20411 53 20 77 88 15797 18632 28 6500 44 79 13539 15848 58 20511 24 56 84 52 73 18/04 20600 6659 900411199 13612 99 18881 8 6718 918311226 59 15963 87 36 9210 97 74 10058 88 6879 17 11326 13765 64 18918 94 20 1143/ 13865 16201 76 6627 40 62 13956 96 94 33 5811522 90 99 19053 20713 70U 93 59 14000 16397 58 49 15 034311620 6 16438 73 58 54 96 87 49 94 7169 950511760 14102 16503 19106 7205 21 67 7 10 39 4311866 14 65 53 9629 11603 29 16664 22 54 69 88 94 16 40 71 82 86 55 59 71 80 174 294 558 758 1046 1212 1311 1625 1853 2440 3031 3100 3101 3141 3353 3447 3464 3469 3532 4022 4080 4266 4422 4435 4662 4756 5053 56!l 6049 6051 6151 6179 6638 6836 6931 7034 7110 7141 7395 7671 7850 7981 8115 8140 8372 8559 8622 9038 9406 9509 9693 9736 9978 10300 10489 10623 10824 19984 11070 11083 11216 11264 11294 11799 11976 12261 12508 12518 12729 12858 42980 13132 13359 13617 13670 13758 13932 14111 14329 14514 14701 14753 14902 15043 45077 15109 15122 15145 15161 15242 15341 15374 15377 15532 15547 15682 15875 16067 16220 16267 16634 16939 16951 16956 16979 16981 17112 17231 17235 17269 17468 17471 17661 17689 17754 17791 18012 18137 18172 18178 18245 18536 18611 18704 18884 18942 18951 19079 19221 19643 19655 19681 19698 19797 19881 20049 20123 20320 20418 20632 21001 21022 21050 21055 21216 21218 21367 214-15 21550 21706 21902 21940 22209 22316 22404 22471 22503 r"l). 22732 22825 22854 73C3 9/b5 16 52 70 7418 0802 47 68 16700 19218 28 19 12029 14328 57 49 29 83 12119 41 91 95 67 9977 38 50 97 19304 82 86 9120809 98 25 1368 1806 2006 2351 2612 2879 3259 3454 *3814 4192 4554 4675 5262 5828 6159 6606 6854 7268 7583 8264 8735 9110 9449 9890 10303 10642 10781 11187 11506 11810 12201 12413 12736 12926 13228 13546 13892 14144 14380 14601 14903 15149 15150 15461 15918 16169 16402 16665 16811 16975 17313 17649 17860 18C31 18495 418831 19070 19493 19780 20099 20270 20404 20679 20912 21178 21235 21440 81792 21976 22244 22576 22949 37 360 757 1240 1379 1818 2017 2359 2613 2884 3294 3463 3823 420Ö 4580 4677 5301 5836 6263 6636 6959 7406 7589 8287 8753 9123 9539 9953 10395 10663 10808 11252 11514 11876 12213 12484 12751 12944 13243 13568 13899 14176 14450 14643 14946 15182 15472 15919 16195 16424 16675 16817 17040 17328 17650 17929 18100 18537 18840 19174 19495 19828 20101 20278 20413 20704 20919 21253 21498 21806 21990 22284 22753 22957 53 54 78 80 43 370 973 1296 1389 1824 2125 2433 2658 2913 3320 3502 3830 4343 4582 4679 5652 5881 6298 6675 7044 7447 7634 8301 8823 9237 9615 10034 10403 10670 10907 11256 11525 11920 12287 12526 12774 12955 13362 13612 14029 14204 14499 14677 14964 15213 15514 15948 16196 16441 16704 16843 17051 17428 17713 17930 18228 18612 18869 19228 19657 19821 20116 20283 20446 20752 21096 21260 21577 21838 22007 22405 22824 22974 69 438 1002 1297 1612 1855 2165 2445 2742 2947 3351 3515 3859 4451 4584 4767 5718 5970 6320 6682 7151 7484 7729 8390 8890 9250 9617 10088 10411 10696 10936 11369 11531 12008 12349 12535 12786 13003 13450 13623 14050 14233 14509 14713 14993 15257 15605 16071 16198 16513 16709 16867 17088 17508 17769 17936 18291 18660 18900 19257 19684 19945 20132 20298 20458 20802 21099 21290 21655 21850 22066 22436 22844 137 516 1016 1308 1640 1860 2194 2489 2756 3026 3356 3551 3871 4476 4646 4852 5756 6057 6370 6730 7175 7502 7845 8634 8904 9387 9710 10124 10521 10726 10960 11452 11540 12070 12355 12591 12794 13063 13458 13654 14068 14258 14520 14722 14999 15302 15660 16112 16212 16568 16732 16923 17107 17562 17797 17966 18340 18671 18997 19273 19718 19978 20158 20329 20515 20829 21102 21355 21667 21871 22173 22470 22849 218 539 1032 1314 1649 1947 2207 2515 2818 3094 3370 3788 4016 4486 4647 4878 5812 6105 6505 6747 7200 7520 7986 8641 8972 9388 9716 10178 10575 10762 11021 11483 11711 12099 12362 12607 12882 13167 13525 13695 14101 14350 14533 14776 15054 15375 15722 16119 16222 16573 16769 16927 17127 17612 17835 17984 18344 18719 19024 19345 19754 19996 20196 20344 20651 20867 31129 326 550 1157 1336 1724 1991 2209 2533 2867 3169 3446 3798 4108 4541 4670 5079 5814 6119 6553 6753 7259 7571 8076 8727 9064 9420 9770 10259 10624 10772 11103 11493 11752 12182 12398 12611 12897 13218 13545 13767 14136 14367 14569 14875 15133 15424 15871 16147 16369 16616 16S05 X6964 17303 17635 17844 18007 18412 18754 19028 19438 19761 20051 20225 20357 2066-S 20901 21130 21418 21419 21711 21733 21915 21947 22194 22218 22515 22538 22909 22925 20035 20340 20999

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1922 | | pagina 2