20 pCt. Contant GROOTE HOUTSTRHRT 41 F.Th. EVERARD SPEELGOEDEREN KUNSTsÊbTtte'! W. J. van BUCHEM Uit den Omtrek c Opruiming Tegelplaten, loketten te huur SPORT EN SPEL. WILHELMINA-BAZAR Houtplein 6 Tel. 299 Tandarts SWAAP HET GROOTSTE GEÏLLUSTREERDE - SPORTBLAD VAN NEDERLAND - N.V. DRUKKERIJ „DE SPAARNESTAD" GEVESTIGD 1810 LISSE. ZANDVOORT. VELSEN, SPAARNDAAL NOORDWIJK. NOORDWIJKERHOUT. VOORHOUT. Kruisstraat 40 - Haarlem Opsratiën pijnloos. et- OFFICIEEL ORGAAN VAN DE FEDERATIE VAN R.K. VOETBALBONDEN ACTUEELE VbETBAL- EN ANDERE SPORTKIEKEN IN KOPERDIEPDRUK NASSAULAAN 49 HAARLEM H.H. SIGARENWINKELIERS SPEKSTRAAT No. 5 Amsterdam-Haarlem. Telef. 1900 en 3674 RENTE VOOR DEPOSITO'S Met 1 dag Met 10 dagen Met 1 maand Met 3 maanden Met 6 maanden Met 12 maanden opzegging 2°/0 3°/. Prolongatfekoers 4% 4%% 5% helder waschgoed Stoom-, Wasch- en Strijkinrichting van JOHs. JACK EFFECTEN, COUPONS, PROLONGATIËN, -.VREEMDE VALUTA'S. REKENING COURANT, ASSURANTIËN, SAFE-DEPOSIT, INCASSO'S. vanaf f 5.— per jaar. VOORHOUT. Hanze. Deze vereeniging hield op Donderdag 19 Jan. U. een vergadering in café Boerhaaven, welke vrij goed be zocht was. De voorzitter wenscht in zijn openings woord den leden een Zalig-Nietiwjaar toe. Spr. zegt, dat in dit Diocees een op bloei van 't organisatieleven onder de Roomsche middenstanders, is waar te nemen. Spr. toont aan 't verschil tussc'nen de liberale en Christelijke economie en zeg:, dat de R. K. middenstand de juiste richting te pakken heeft. Spr. brengt dank aan de leden, dat zij trouw op den j.l. gehouden Hanzedag, te Lisse aanwezig waren. De notulen van de laatstgehouden huishoudelijke vergadering en die der laatste feest vergadering worden beide goedgekeurd. Een lid wordt geïnstalleerd. 't Jaarverslag van den penningmeester wees aan: aan inkomsten f 246.42%; aan uitgaven f 245.aldus een batig saldo van f 1.42%. De heeren P. N. Vester en P. Lem mers zullen de boeken controleeren. De heeren C. v. Velzen en A. Hee- rings werden beiden, met bijna alge- meene stemmen, tot Bestuurslid her kozen. Door huisbezoek zal getracht wor den, de nog niet georganiseerde Room sche middenstanders, van 't nut van Roomsche organisatie te overtuigen. Ter sprake kwam of gasvoorziening voor onze Gemeente gewenscht was. Hierover waren de meeningen verdeeld. Algemeen vond men 't een gerief, doch vreesde voor zware lasten. Zou eventueel gas komen, dan zou 't, volgens de mee ring der vergadering, onbillijk zijn, de menschen die tot 't verkrijgen van gas verstoken waren, in de kosten te laten bijdragen. Bij 't punt mededeelingen klaagt de voorzitter, dat de leden zich weinig, in 't handelsregister, hebben laten inschrij ven, wat jammer is, vooral nu wij aan den vooravond van de verkiezing der K. v. K. staan. Diegenen die f 2Ö00. of meer per jaar inkomen uit 't bedrijf hebben, zijn verplicht zich te laten in schrijven. De heer Heerings vraagt of men zich beneden een inkomen van f 2000.in m.g laten schrijven. De voorzitter ant woordt, 't behoeft niet, doch 't mag wel en 't kan zijn nut hebben. Besloten wordt een circulaire arn de gemeentenaren te verzenden, met 't ver zoek hun inkoopen in eigen gemeente te doen. Mede. e leeld wordt, dat 't Hanze- bureau oij machte is, de Kathedraal een altaar aan te bieden, dus krijgt de Hanze" xjn eigen altaar. Binnenkort zal de plechtige inwijding plaats hebben, waarom de voorzitter de leden verzoekt zooveel mogelijk hierbij tegenwoordig te zijn. Het altaar zal onder bescherming van 't H. Hart staan. Medegedeeld wordt, dat winkeliers die personen in dienst hebt en die vallen onder de ongevallenwet, zich ter ver zekering tot „De Centrale-Risicobank" kunnen wenden. De heer F. M. Angevaare bracht ver slag uit van de Centrale-Raadsvergade ring. i Bij de rondvraag vroegen de heeren !A'--revaare en Dijsselbtoem, te trachten a h een los- en laadplaats aan de N. S. te Krijgen, daar men nu altijd naar Piet- :0ijzenbrug moet. Pogingen zullen wor den aangewend. De heer Vester, brengt jeen woord van dank aan den voorzitter Voor 't gepresteerde in 't afgeloopen jaar. Gevraagd wordt nog, feest en praat avonden te organiseeren, hetgeen over wogen zal worden. De neer Schulte stelt voor de ver gaderingen boetplichtig te stellen, het geen de voorzitter ontraadt en wat ook geen bijval vindt in de vergadering. 't Punt Gemeente-belasting moet we gens 't vergevorderde uur, tot een vol gende vergadering verdaagd worden. Er zal weer zoo spoedig mogelijk ver gaderd worden en bij voorkeur op Dins dag. Na een opwekkend woord wordt de vergadering met den Chr. groet gesloten. R.-K. Kiesoereeniging. Het bestuur der R.-K. Kiesvereeniging hield Vrijdagavond in het Patronaatsgebouw een vergadering met de propagandisten der R.-K. K. De opkomst was nu juist niet schitterend. Dit vond mis schien zijn oorzaak, dat ook „St. Isidorus" vergadering hield. De voorzitter opende met den christelijken groet en heette allen wel kom. Hij zette uiteen, dat de propagandaciuh was opgeroepen om deze te reorganiseeren, wat nu juist geen aanlokkelijk punt is om leden te trekken. Spr. bracht lot' aan de propagandaciuh voor hetgeen ze reeds eer der voor de roomsche politieke zaak in Lis- se heeft gedaan. De reorganisatie der club heeft ten doel om meer organisatorisch te gaan werken. Spreker wees er op, dat bij verkiezingen de club niet mag werken voor den specialen candidaat, welke in de kies- vcreenigiug niet de meerderheid heeft ver kregen, doch dat het haar taak is in over leg met het bestuur der R.-K. K. de meerder heidsbesluiten te helpen uitvoeren. Zoo aanstonds krijgt de club reeds handenvol werk bij de groote verkiezingen. Het be stuur h%d in een twaalftal artikelen de sta tuten voor de club samengesteld, welke de voorzitter thans in behandeling bracht. Wij stippen er uit aan dat de club zal heeten „De Jonge Garde" en dat zij zal functio- nceren als „onderafdeeling" der R.-K. Kies- vereeniging. In het bestuur, hetwelk uit 7 leden zal bestaan wijst het bestuur der R.-K. Kiesvereeniging er twee uit naar mid den aan, opdat er steeds contact zij tusschen R.-K. K. en „Jonge Garde". Met algemeene stemmen werden de statuten aangenomen en vastgesteld. Daar de opkomst te klein was, werd met het kiezen van een bestuur ge wacht tot Vrijdag 3 Februari. Intusschen zullen de heeren J. Kortekaas, J. Onderwa ter van het bestuur en W. Vrijburg, G. J. der Linden, W. Buschman, A. Bon Az., A. Beyk, N. Grimbergen en J. van Ruiten Pz., door huisbezoek een aantal werklustige le den bezoeken om te trachten deze te werven voor propagandist. Vooral wees de voorzit ter er op, dat in de propagandaclub alle sitanden zullen vertegenwoordigd zijn. Op genoemden datum zal dan de vergadering der „Jonge Garde" plaats hebben tot verkie zing van een definitief bestuur, op welke vergadering tevens een spreker zal optre den. Na de rondvraag, waarin nog enkele kleinigheden werden besproken, sloot de voorzitter de vergadering met den christelij ken groet. Zaterdagavond hield bet „Ondersteu ningsfonds bij Ziekte" op de bovenzaal van de „Witte Zwaan" hare 24ste jaarvergade ring. Wegens afwezigheid van voorzitter en vice-voorzitter, was de leiding in handen van den heer R. C. H. Trony, welke, na ope ning, allen het welkom toeriep en er op wee», dat vooral het fouds het slachtoffer werd van de heerschende griep. De notulen werden gelezen en vastgesteld. Git het ver slag van den penningmeester, den heer L. Kapileyn, bleek, dat naast een ontvangst van 4115,18 een uitgave viel te boeken van f 3279.38, zoodat er een voordeelig sal do was van f 835.80, waardoor de reserve vs gestegen tot 3686.97. Door de leden J. P. Wemels, Alb. Faas en J. Beyk Cz.. wa ren de boeken van den penningmeester na gezien en in orde bevonden. Tot bestuurs leden werden met overgroot® meerderheid van stemmen herkozen de aftredende hee lden L. v-n Grieken, J. H. van Bruggen en L. Kaph.yn. In de rondvraag stelde Jac. Goedemaus voor de jaarvergadering boet plichtig te maken, welk voorstel echter werd verworpen. Hierna sluiting. Aanwijzing Stemlokalen. Als stemlo kaal voor het iiouden van stemmingen voor leden van die Tweect-o Kamer der S-taten Genieouali, Provinciale Staten en Ge meenteraad, wondien aangewezen m: S-tenrcLstrict 1. Het Gemeentehuis. Stean- d'islirict 2. De Openbare Lagere School A. S'tcjud'jstrict 3. De Openbare Lagere Scihool B. Deze verordening is van kracht sinldls 1 Januari 1922. Stemdistricten. District 1 omvat dlat ge deelte der gemeente, wait niet behoort tot de istenwKisirtioten II en III. District II omvat: Strandweg, Kerk straat, Kerkplein, Groote Krocht, Haarlem merstraat, Zan t voor.teche laa n en dat ge- -cteel-e d-er g-emieemte gelegen iten Zuiden van genoom-die straten. District III omvat: Zeestraat, Hteifce- sbraat, Traanploin en verder dat gedeelte ■der gemeente, dat ten noorden en ten oosten van die straten getogen is en ten noorden van de Groote Krocht, Haarlem merstraat en Zanfvoortsohe laan. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: J. F. Smit en B. G. Kors'tede. GeborenDirk, zoon van D. Ziaildeaman. en G. Paap. Wiilhelmina Johanna, d. van L. G. van Araslei en J. A. H-oe-cteman. Petrus Johanna, dochter van P. Caistien en J. v. Lammeren. Cornelia, zoon vajn A. Kopen en A. T-erol. Thomas Adria ans, zoon van Th. A. Loos en I Kopen. Overleden: C. K, Pfanstieh 1 -Crkenbre- oher, 54 jaar. Reddingsbrigade Zandvoort. Den ijden Januari 1.1. is te Zandvoort een ver eeniging opgericht, die bovenstaanden naam. draagt. Eerevoorz. is burgemeester J. Beeckman, voorz. de heer Jb. Slagveld, secr. de heer J. Kaning Jhzn., penningm. de heer E. H. van Breemen, vice-voorz. de heer T. Molenaar, terwijl de commis saris van politie, de her F. B. Lovink, de functie van commandant vervult. Doel der vereeniging -is: het verieenxxi van hulp aan schipbreukelingen en bij on gelukken bij 't baden, bij bedwelming door gas, bij brand en bij gevaar, ont staan d-oar gebroken electrische draden. De Reddingsbrigade Zandvoort" mocht den bekenden heer Meyenink uit Ha-arlem bereid vinden haar als technisch adviseur ter zijde te staan. Voor de inwoners van Zandvoort, de badgasten en de passanten, die hier ko men-, is het beslaan van een reddingsbri gade in onze badplaats een groote gerust stelling, want ook aan de verpleging van geredden zal alle mogelijke zorg worden besteed-. B. K. Kiesvereeniging Men meldt ons: Aangemoedigd door de groote belang stelling, welke de E. K. Kiesvereeniging mocht ondervinden, toen rij voor eenige maanden geleden den Weleerw. Heer Bos, kapelaan te Amsterdam als spreker uit- genoodigd had, aan welk succes de ge wijde spreker ook eeer zeker een groot aandeel had, heeft rij .gemeend zulk een nuttigen aangenamen en leerzamen avond nogmaals to moeten doen plaats vinden en denzelfden gewrjden spreker hiervoor te moeten uitnoodigen, omdat het Be stuur overtuigd is daardoor aan 't ver langen van zeer velen tegemoet te komen. A.e. Dinsdagavond te acht uur zal dan doze bijeenkomst weder plaats vinden in de zaal van café „Welgelegen". Kerk plein. Waar het Bestuur der genoemde vereeniging alle gelegenheden te baat neemt, den Katholieken kiezers en kies tere van Zandvoort geheel op de hoogte ta houden van den tijd, meent rij ook met eenige aandrang hun te mogen aan sporen, allen deze vergadering bij te wonen. Na afloop zal gelegenheid bestaan, zich aja lid ta doen inschrijven. Gij, die dus nog geen lid rijt, geeft u Dinsdagavond op. Ook hier grijpt da griep breeder om rich heen. In de maestte gezinnen zijn Tatienten. Sterfgevallen kwamen tot ha d-en gelukkig niet voor. Loop eter oevolfcmy. De loop der bevolking van deze gemeente was in 1921 ala volgt: Da bevolking bestond op 1 Januari 1921 uit 14046 mannen en 13958 vrou wen, totaal 28004 zielen. Zij vormeor- derde door geboorte met 405 mannen en 402 vrouwen, totaal 807 en door ves tiging met 1017 mannen en 1008 vrou wen, totaal 2025. Geheele vermeerdering 1422 mannen en 1410 vrouwen, totaal 2832. Zij verminderde door overlijden met 120 mannen en 136 vrouwen, totaal 256, door vertrek met 930 mannen en 919 vrou wen, totaal 1879. Geheele vermindering 1050 mannen en 1085 vrouwen, totaal 2135. De bevolking vermeerderde dus met 372 mannen en 325 vrouwen, totaal 697 en bedroeg op 31 December j.l. 14418 mannen en 14283 vrouwen, totaal 28701 personen. Het aantal levend geborenen bedroog 403 mannen en 405 vrouwen, totaal 808, het aantal levenloos geborenen 19 man nen en 10 vrouwen, totaal 29. De sterfte zonder de levenloos geborenen bedroeg 113 mannen en 114 vrouwen, totaal 227. Het getal huwelijken bedroeg 247, het getal echtscheidingen 6. Do Paus ont ving de H. Communie. Burgerlijke stand. Geboren: z. van P. O. KoornPoeters d. van E. Wag nerPosthumus z. van H. H. M. DijkhuizenBerenbroek z. van H. Ph. HofmanVan Es z. van Th. M. List Tellier d. van M. E. Warneke Berkeveld d. van J. v. Kroonenburg v. d. Graaff tz. van J. J. van Tig- gelenBakker d. van J. de Haan Westerveld d. van G. BomkesPlants- man z. van Th. SteenhuijsenEooker. Getrouwd: H. J. H. Derx en A. Kops P. W. Wouda en S. Talma G. van Zoonen en O. M. Enzerink A. Paay en D. Swier. OverledenJ. van Ginneken 58 jaar, man van T. Elderhuis J. Baas 48 jaar, vrouw van 0. van Wachendorff van Bijn E.Gouda 43 jaar, vrouw van G. Zwart J. Gnodde 73 jaar, vrouw van J. Ten- sen 0. van Oorspronk 77 jaar, vrouw van H. Suiters. Op de hoogte. Een -der plaatselijke ondernemingen vair Beverwijk geeft een almanak uit, waarop als de Katholieke feestdagen staan aangegeven: Asdlvwoems- O88iijppaullooop imKDprviiA, dag, Palm-Zon dag, Goedien Vrijdag, Hei lige drievuldigheid, H. Sac ramentsd-ag engelukkig anders niets. Burg. Stand. GGetrouwd: P. y. H-es- seli-nga en J. G. Bloeniendaal. Geboren: z. varn W. Burger-Oldenburg. d. von G. Teen-a-n Leeuwen. z. van G. Bruyns-Benglhuw. OvegtoclenD v. Lint, 10 maanden. Annexatie Haarlem. Naar wij ver nemen zal er hedenavond ceno bijeen komst plaats vinden tusschen de ver schillende politieke partijen, teneinde tot eeme overeenstemming te gerakjeln om de a.s. verkiezing bij enkele can- didaatstelling te doen plaats hebben. Woningbouw. De Burgemeester maakt bekend dat wederom premie tot woningbouw wordt verleend. Verkiezing. Dc Burgemeester maakt bekend, dat, in verband met de annexatie Haarlem, de verkiezing van eene commissie uit de ingeze tenen van 7 leden, als bedoeld bij art. 131 der Gemeentewet, is be paald op Donderdag 2 Februari a,s. BEVERWIJK. Goedgekeurd. Gedeputeerde Sta ten van Noord-Holland hebben, hun goedkeuring geschonken aan het Raadsbesluit tot het sluiten een er geld leening ad f 220000 voor de uit breiding der gasfabriek en andere werkzaamheden. Opdracht Installatie, Weid aan de N.V. Electrolechnisch Bureau vh C. Nijinan alheri, opgedragen de elec trische installaties iu veertien per- ceelem aan den Groote Houtweg thans is aan genoemde firma opdracht ge geven voor de electrische verlichting van de nieuw te bouwen dertien per- ceelen aan den Arendsweg en Baaa- slraat. Burgerlijke Stand. Geboren: 13 Jan., Calih-arin-a, dochter mn W. Schelvis en G. de Haas. 12 Jan., Jan Willam, zoon van H. C. J. Gu-nmiing en H. W. Groutz- -bai-g. 13 Jan., Wiïhelimina, dochter van W. Smolt en L. v. d. Niet. 14 Jan., Su sanna, dooh-ter van E. v. 't5. Haak en S. T-esk-e. 14 Jan., J-ohamna Catharima, d. v. P. C. Smit en A. van Schooien. - 15 Jan., Maarten, zoon van L. van Boeten en J. Plug. 17 Jan., Petrus Cornells, zoon van E. Hoogervorst en C. van S-teiin. - Petrus Jacobus Theodorus, zoon van C. P. Hoig-eveen en M. A. Ki-ebert. 18 .Jan., Hendiiacus Johannes, z. van H. Hooger vorst en W. van der Meer. Elisabeth Joihanna, d. v. J. W. Slaits en J. H. Ddbbe. Ondertrouwd: G-erand-u-s NijeahuAs, 26 jaar, te Heemstede en Trijntje N-oé, 26 jaar, te Noord-wijk, onlangs te Heemstede. Hermanns Hendrik «te B-o-er, 26 j., te 's-Gravenihage en Neoltje van der Ma-rk, 28 jaar, te Noord-wijk. -Johannes Petrus Cornells v. Kan, 2-5 jaar en ElliLsabeth W-oet- zol, 26 jaan Baandt-hout Carving, 24 jaar, te Den Haag, onla-ugs t-e N-oordwijlk en Ger-teudfis Hmberlina Agnes Tevoo-deren, 21 jaar te Den Haag, Getrouwd: G. A. Ond-erwa-ter, 27 jaar en M. van Beeten, 18 jaar. Overleden: 12 Jan., Elizabeth Vrijanoelh, G9 jaar, ongehuwd. 13 Jan., Algertius Koemans, 90 jaar, wednr. C. v. d. Ploeg. 16 Jan., Kornelia Koning, 90 jaair, wed. L. W. v. d. Lee. Vrijdagavond werd alhier in ide parochie kerk van den H. J-ozef, de aangeikomdiLgdie politieke vergadering gehouden voor de vrouwen dezer gemeente, bahoorentte tot «te parochies S-t, Victor en St. Jozef. De verga (Sering -was best bezocht. Als spredks-ter voor dienen avond trad ocp mevr. Toos Post, gemeenteraadslid van Del ft. Deize had haar politieke rede in twee gedeelten verdeeld. In liet eerste gedeelte besprak spreekster het passief -kiesrecht der vrouw. In het tweede gedeelte werd door spreekster het actief kiesrecht dter vrouw besproken en tellen opgewekt, hiervan een kradhitig gebruük -te maken bij de a.s. ver kiezingen, dloor allen haar stem uit te bren gen op die katholieke candüdaten. Ook spoorde spr. allen aan, actieve ledien te w-orden der R.-K. Ktesvcroenaging. Hier voor is noodig ontwikkeling der vrouw. En daarom is het moodiig, dat de vrouwen iets meer lezen dam het feuilleton en -de a-dvertenitiëii in de dagbladen. Spr. beval waren aan het lenen van -de „Katih. Vi-ouw", onder -redactie van Alb. Smulders. Met een mooie en vurige peroratie eindigde de spreekster haar zeer mooie en -boeiende rede. De ZeerEerw. Heer Pastoor dankte hierna namens de aanwezigen, mevr. Post, voor het door -haar gesprokene en sprak ook die hoop uit, «Jat alle aanwezige vrouwen naar liet voorbeeld van de spreekster, vurige propagandisten zouten zij». Hierna sluiting. In het café „Boerhave" vierde de B, IC Ziekte-verzekering „Plicht en Bocht" haar jaarfeest. De voorzitter opende deza feeetvergadering, riep den leden met hun ne dames een hartelijk welkom toe, en wenschte allen een gezelligon avond. Uit het jaarverslag van den seoretaris bleek, dat er 1 November 1921 een batig saldoi in kas wa3 van ongeveer f 1100. Voor 't humoristisch en muzikaal gedeelte was door het bestuur uitgonoodigd do heer M. Vrugt van Haarlem, doch daar deze schitterde door afwezigheid, liet hot ziihf aanzien in den beginne, dat de feest- vergadering niet bijzonder zou slagen. Om haar toch een gezellig karakter te geven, riep de vorzitter de samenwer king van de leden en hunne dames in. Dadelijk stelden eenigen zich beschibaar, namelijk de heer J. Terbaoh en de hee ren en dames G. v. d. Berg. Dat zij zich uitstekend van hunne taak kweö- v ten, en hunne voordrachten bijzonder in den smaak vielen, block uit hat daverend applaus na elk gegeven nummer. Voor het muzikale gedeelte werd zorg gedragen door den hear Dijsselbloem. E. D. O. jubileert In Maart a. s. zal de Haarlemse';: voetbalwereld feest vieren. Dan toch zal 't een kwart eeuw ge-e den zijn, dat de Haarlemsche Voetbal Club E(endracht) D(oet) O (verwinnen' werd opgericht. In haar 25-jarig bestaan heeft E. D. O. zich doen kennen als, 'n club uit der arbeidersstand die er wezen mag. In deza sympathieke Haarlemsche vereeniging heerscht een sportgeest, waarop meni ge voetbalclub in den lande jaloersch kan zijn. 't Gevoig van zoo'n goeder geest is ongeveinsde ciubiiefde. Dit in aanmerking genomen, en daar bij niet uitt oog verliezend de velernoei ten en opoffering welke bestuur zoowel als leden zich getroosten, baart het geen verwondering, dat deze voetbal, vereeniging met succes een kwart eeuw het leven heeft gehouden. E. D. O. behoort immers thanj tot de tweede klasse N.V.B., en 't zou ons niet zoo heel erg verwonderen ai; de mannen van Pigge, (want dezs naam is onafscheidelijk aan dien van E. D. O. verbonden) nog eens in 't doorgangshuis terecht kwamen, en misschienmaar dat laten we aan de E. D. O. leden zelf over. Om te bewijzen dat er door de 'eden hard gewerkt wordt om hun vereeniging zoo hoog mogelijk op te voeren wijzen we slechts op het nieuv/e terrein, met 't fraaie kleedhuis, dat geheel het werk van eigen krachten is. Moeten we namen noemen, dan naast dien van Pigge, voorzitter Hansom, 2en secretaris Schijvenaar, zonder aan de vele anderen iets te kort te doen. 't Zilveren jubileum van deze club zal natuurhjk luisterrijk gevierd worden De feestcommissie bestaat uit de heeren Steenkist, Voorz., Mentjon, penningm., Moser, secr. en F. Pigge, Verdel en Schage. Op het oogenblik wordt er 'n eere-Comite gevormd waar voor verschillende vooraanstaanden in de sport reeds hun medewerking toe zegden. Dat E. D. O. moge groeien en bloeien. „LCOKER..." met of zonder gehemeHepiaat volgens Amerikaanse!» systeem Spreekuren alle werkd. van 10--4 '.yvjyf üv/ MODEZAAK I B WESTERKAMP DESriRTIUUSTIUTIE DE ABONNEMENTSPRIJS BEDRAAGT: PER KWAR TAAL F 1.50. LOSSE NUMMERS F 0.15 ABONNEMENTEN WORDEN AANGENOMEN DOOR DE UITGEEFSTER: en anderen, die zich met de verkoop van de SPORT ILLUSTRATIE willen belasten, gelieven zich zoo spoedig mogelijk te wenden tot de Uitgeefster [TEGEN EXTRA LAGE PRIJZEN Lange Heerenvest 036—138 Werkt oud systeem Geen moderne Waschmachtnea Dus slijtage tot het minimum teruggebracht

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1922 | | pagina 8