fisselkeersen en koersen van Bankpapier I f L Heerstraat 9-11 t t Dames-Hoeden de alom bekende LENIEFILM f SPAARNDAM. VELSEN. IJMU1DEN. BENNEBROEK. JJMUIDEN. NOORDWIJKERHOUT. SPORT EN SPEL D. H. V. B. ATHLETIEK. Medegedeeld door DE SPAARNEBANK. NOORDW1JK. ZANDVOORT. NIET OFFICIEEL LATERE KOERS BERLIJN 1.31 1.331% Bankpapier 1.33 1.40 PARIJS 22.95 23.10 Bankpapier 23.05 23.20 BRUSSEL 2! 90 22.05 Bankpapier 22.— 22.15 WEENEN. 0 09 Bankpapier 0.05 y, LONDEN 11.66 11 671* Bankpapier 11 6314 11.70 STOCKHOLM KOPENHAGEN BAZEL 52.30 52.45 NEW-YORK 2.68 b» 2.l9 y2 Advertentiën. Henricus Johannes Aaltje van Toor, C. T. TELLEKAMP en M. A. M. v. d BOM Leonardus Verbruggen en Maria Poelgeest Gem. Concerizaai „DE VEREENSGING" HEDENAVOND 8 UUR Entrée f0.75, f 1.-, f1.50 Nette Dagdienstbode Johannes Teeuwen, Wordt terstond gevraagd een vergevorderd leerling (hoog loon). Zich aan te meiden 1111111111111111111 Net Meisje I I I I I I I I I I I II I I I I I Christiaan van Leeuwen, Gevraagd Werkster (noodhulp) net Meisje Net Duifsch Meisje Dienstmeisje Oostenrijksch Noodgeld Banketbakkerij. Smidsknecht. Te koop gevraagd Te Koop Het was een aardig idee van den heer Stapel, die op sajn werf de electrische lampen liet branden voor hen die 's avonds wilden schaatsenrijden, uit de schatkist tot leniging voor den nood in Rusland. Vrijdagmiddag wilde de heer N. Vis, zijn ijsschuit op het ijs brengen, hij gleed uit en brak zijn enkel. Zondagmiddag reed een man in de caargeui. Hij meende dtat deze bevroren was. Gelukfkig werd hij spoedig gered. Dinsdagavond 7.30 uur ledenverga dering „Witte Kruis'', bij v. d. Putte. 1, Notulen. Inigefkomen stukken. Jaarverslag. Rekening en Verantwoording penning meester. Begnooting 1922. Periodieke bestuursverkiezing. De h.h. Bakhuizen en J. Koning aftr. Verkiezing afgevaardigde algemeene vergadering. Vaststelling huishoudelijk reglement en statuten, Burg. Stand. Ondertrouwd: J. A. H. v. d. Ham en C. H. Koller. H. J. Verdikt en M. J. Bos. A. Huyer en H. Jansen. G. H. King en K. J. Klirakert. J. ICroder en T. Borst. Getrouwd: A. Schaap en M. Sdhaap. F. Wezenaair en M. C. van TB. Bevallen: G. van Kessel-Zoels, d. J. den Hollander-v. d. Ben, d. E. Schel- vds-Way, z. W. C. Zuyderduyn-Corne- Idsse, z. J. M. Wiegman-Hoveling, d. A. BrantjesDuyn, d. J. v. d. Haas- Kooge, d. A. Ossendorp-Meesters, d. W. DonkersJoot-De Feber, d'. F. A. Stormmesamd-Sche; ting, d.; H. M. Koot- Barendse, z. M. Beekman-Pirovano, d. Overleden: J. v. d. Vlies, 57 j., man van M. Koele wijnC. Maks, 32 j. vrouw van J. Schoone. Personalia. Mej. W. Lub alhier is benoemd tott onderwijzeres aan deRealen- school te Amsterdam. Schietoefeningen. Op 15 en 22 en zoo noodig op 16 en 23 Februari a.s. zul len schietoefeningen met licht geschut worden gehouden van het fort alhier, aan vangende 's morgens 9 uur. Onveilig is de zee ten Noorden van de haven alhier tot op 3 mijten van het fort. ZUID-SCHALKWIJK. Zaterdagavond vergaderde de ijsclub „Otoiistiaiua" in Café Reesman, Schalk wijkerstraat te Haarlem. De voorzitter opende om half acht de druk bezochte vergadering en herdacht met eenige wel gekozen worden de nagedachtenis van een onzer oudste trouwe iedien, dien heer L. J. Vallemtgoed. De notulen werden gele zen en onveranderd goedgekeurd. De re kening wees eeen ruim batig saldo aan. Bij die bestuursverkiezing werden de vier aftredende bestuursleden alien herkozen met groote meerderheid van stemmen. Met groote instemming van vele, vooral de jongere leden, werd besloten Maandag 20 Februari een feestavond te organiseeren in St. B«vo te Haarlem. Mede werd be sloten, ijs en weder dienende, Dinsdag 14 Febr. een wedstrijd op sdhaatsen op het Zuideir Buiten Spaarne te houden voor de leden onderling. Hierna werd de vergade ring na gehouden rondvraag dbor den voorzitter gesloten. H1LLEGOM. Geslaagd. Voor het examen voor wergtuigbouwkunde en electrotechmiiek aan de Middelbare Technische School te Amsterdam slaagde de heer J. J. L. Prins, alhier. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: J van der Steen en M. ArensmanJ. Kom mer en 0. van 't Blik. Getrouwd: ,W. Warmerdam en P. 13 van Tol. Geboren: d. van M. II. PijpersVan Ruiten. z. van JanssenDe Geus z. van E. TijstermanKromhout. z. van A. J. de BrabanderPetersson Overleden: 0. de Groot wed. A. Was senaar. 68 j. 0. Bouwmeester wed. A., öaspers 66 j. J. van Steijn, m. 80 j. 0. W. BerlemonStam, 37 j. J. 0. van Looy m. 74 j. M van dei- Lansde Groot 57 j. J. Veldt wed. 8. Brakenhof 84 j. N. Loerakker wed. A. H. Waasdorp, 85 j. Werkloosheid. Gedurende deze week zijn bij de Intero. Arbeidsbemiddeling al hier ingeschreven als werkloozen 97 land en tuinbouwarbeiders en 41 bouwvakar beiders. Politie-zaken. De politie is er in den inbraak en diefstal ten nadeele van de inbraak en diefstal ten nadeele van den heer Jos. de Groot, rijwielhandelaar aan de Kerkstraat alhier. Het is D. L. alhier. De fietsbanden zijn beneden den prijs verkocht aan W. H. mede alhier. Op straat gezet. Het gezin van S. aan de Beekkade is gerechtelijk uit de uaning gezet. Vrouw en kinderen hebben oen onderkomen gevonden. De vader houdt de wacht bij het huisraad, dat buiten staat en stookt af en toe ter verwarming de kachel. Eem mooi schot. Door den jager A. Griek spoor is nabij de Zandstoénfa- briek een wilde zwaan geschoten. Het5 dier woog 15 pond en had een vlucht van ruim 2 M. Een mooie vangst! Een gelukkige. Alhier is op eer twintigste lot in een particuliere loterij maatschappij de f 100.000 gevallen. De gelukkige bezitter van dat twintigje is oen werkman. Een mooi fortuintje in den barren winter. Raadsvergadering. Vrijdagavond 8 uur vergaderde de gemeenteraad in voltallige zitting, onder voorzitter schap van den Burgemeester, den heer N. L. M Tilman. Na voorlezing der notulen (ook die Bier installatie-vergadering, waarvan een keurig verslag door den secretaris gamaakt was) welke zonder op- of aanmerking werden goedgekeurd, deelde de voorzitter mede, dat dooi den heer N. Scheers, gemeentesecre taris, een maand ziekenverlof was aangevraagd. B. en W zijn van mee ting, dit wel te mogen verleenen,-' terwijl zij tevens van oordeel zijn, inet het oog op den korten tijd dat ue Buccexiieestgr nog maar hier is, den heer Loeff, ambtenaar ter secretarie, als plaatsvervanger te benoemen. Een en ander buiten bezwaar der gemeen tekas. Aldus goedgevonden, waarna de heer Loeff de vereischte eedeo als waarnemend secretaris en ontvanger aflegt. Tengvolge van een telfoutje werd een wijziging in de begrooting aange bracht. Een schrijven was ingekomen van den heer Spaan, met verzoek om ont heffing der hondenbelasting voor dit jaar. De Voorzitter deelt mede, dat de lieer Spaan de eerste helft der hon denbelasting in Velsen, zijn vroegere woonplaats, had voldaan. B. en W stellen daarom voor hem voor de helft te ontlasten. Aldus goedgevonden. Een schrijven van het armbestuur tot bijdrage werd, evenals vorige ja ren, toegestaan. Een mondelinge klacht van den heer Dr. v. Aalst, bij den Voorzitter inge komen, over den slechten toestand van den weg naar de vuilnisbelt, zal ernstig onderzocht worden, zoonoodig verbeterd worden. Daar de Voorzitter de nieuwe L. 0- wet, alsmede de voorgestelde wijzigin gen in de Politie verordeningen nog niet genoegzaam onder de oogen heeft gehad, stelt hij voor, deze tot een volgende vergadering aan te houden. Alzoo besloten. Hierop kwam aan de orde de re organisatie van de Brandweer. Door den heer K. G. Smit, opper- brandmeester, was een reorganisatie plan aan B. en W. overgelegd, wat hierop neerkwam, dat de nieuwe vrij willige brandweer zou bestaan uit een opperbrandmeester, 3 brandmeesters, 2 pijphouders en 8 slangenhouders. Kosten per jaar f301.20. B. en W. kunnen zich met de re organisatie wel vereenigeu, doch mee- nen de onkosten door practische be zuiniging te kunnen terugbrengen op ongeveer f 200. Na eenige discussie, waaraan de ge- heele Raad deelneemt, werd besloten, op voorstel van den heer Van Lierop, de brandweer geheel vrijwillig te doen zijn het recht om gerechtvaardigde vergoedingen te geven blijft bij het bestuur de bediening te verdub belen en de begrooting te houden op het bedrag door B. en W. vastgesteld. Zonder stemming aangenomen. Als opperbrandmeester werd aan gesteld de heer K. G. Smit; als brand- brandmeesters de heeren K. Zwaag. C. v. d. Vossen en H. v. d, Elsit, Op voorstel van den Burgemeester werd alsnog besloten een standmeter aan te schaffen, welke noodzakelijk is bij eventueele wegenbesproeiing of aanplemping bij huizenbouw. Zonder standmeter mag men daarvoor geen leidingwater gebruiken. Daar deze onkosten (f 100) gedekt kunnen worden door de bezuiniging op de onkostenbegrootsng der brand weer. werd het voorstel zonder hoof delijke stemming aangenomen. Bij de rondvraag vraagt de heer Dr. v. Aalst of de gemeente ook niet eenigszins kan bijdragen in de kosten van verpleging van een kind. Hij meende dat er nog een „potje" een testamentaire beschikking ten be hoeve der gemeente in bepaalde ge vallen is, waaruit B. en W. zooiets zonder sanctie van den Raad kunnen doen. Het „Witte Kruis" en parti culieren hebben daar al veel aan ge daan. De vader betaalt wekelijks zes gulden. Dat wordt voor dezen en het .„Witte Kruis" wel wat bezwaarlijk. De kosten voor verpleging zijn f 90 per maand. Hij zou gaarne zien, dat de gemeente deze voor een maand voor haar rekening nam. Daar de Secretaris verklaarde dat het „potje" wel toereikend is voor dat bedrag, werd zonder meer beslo ten aan het verzoek van Dr. v. Aalst te voldoen. Daar niemand meer 't woord vroeg, sloot de Voorzitter de openbare ver gadering en ging de Raad in geheime zitting. U.K. Tooneelvereen. ,Alb. Thjjm" - Dinsdagavond 1.1. hield bovengenoemd» vereenïging een soireé-avond voor hare leden en genoodigden. Ze hebben dien avond prettig feest gevierd. R.K. Volkshond. Heden 13 Pebr. half acht vergadering voor alle mannen en jongelingen in de barak. Als spre ker zal optreden de Eerw. Pater Da masus, ons bekend uit de sluiting van de retraite. Alle R.K. mannen en jongelingen zul len dan ook, deze zoo belangrijke ver gadering niet verzuimen. Door de Commissie van Zeven voor de Propaganda, alhier, was Vrijdag avond in café v. d. Berg een groote propagaudavergadering belegd, toegan kelijk voor alle R. K. mannen en vrouwen. De vergadering was tamelijk goed bezocht. De voorzitter der com missie. de heer Joh. v. d. Voet, opende de vergadering met den Chr. groet en verwelkomde de aanwezigen alsmede de Eerw. heeren Geestelijken der bei de parochie's en tevens de beide spre kers van dezen avond, de W.Eerw. ZeerGel. heer Prof. v. d. Burg, van het Klein-Seminarie Hageveld en den WelEd- heer H. Hulselmans, lid van het Centraal Bestuur van den Ned. R. K. Volksbond. Nadat de R. K Harmo nie „Jeanne d'Arc",welke dezen avond hare welwillende medewerking ver leende, een nummertje had gegeven, verkreeg de heer K. Hulselmans heit woord. In een gloedvolle rede, me nigmaal door applaus onderbroken, werd door dezen de noodzakelijkheid der organisatie uiteengezet, en allen, ook de vrouwen, aangespoord, om trouwe en ijverige leden van den OFFICIEEL. VERGOEDING BESTUURSLEDEN. Naar aanleiding van het voorstel van het Bestuur D. H. V. B., om den compe titieleider een vergoeding te geven van 450.heeft „Geel-Wit" een brief aan den Voorzitter gezonden, waarbij zij zich tegen dat voorstel verklaart, om de volgende redenen le. Een kleine club als G. W., met zulke jonge leden en daardoor weinig inkomsten moet zooveel mogelijk bezuinigen en kan aan den Bond niet meer contributie betalen, dan zij reeds gedaan heeft. 2e. Zij acht het in strijd met den drin genden eisch van bezuiniging onzer dagen, om thans de uitgaven van den bond hooger op te voeren en meent dat de grootere clubs, worstelend tegen de ge volgen van werkloosheid en loonsver mindering harer leden, niet mogen wor den verplicht de contributie te verhoogen. 3e. Zij gelooft dat, door het toekennen dezer vergoeding, het systeem van één competitieleider voor het geheele Bisdom zich vaster zal wostelen. Voor een goede gang van zaken acht zij het noodzakelijk dat elk District zijn eigen competitie leider heeft, in welke overtuiging zij is gesterkt door het voorgevallene in den Limburgschen Bond. 4e. Zij is er van overtuigd dat het meer of minder bezoldigen van Bestuursleden, verderfelijk werkt op den geest in de organisatie. Ten slotte verklaart zij, dat haar Voor zitter eventueel bereid is een deel van het werk van den competitieieider over te nemen, door het regelen der competitie van die afdeelingen die in hoofdzaak in het District Haarlem en Omstreken spe len. UITSLAG 29 JANUARI 1922. S. J. C. 1—A. W. 1 1—5. PROGRAMMA 19 FEBRUARI. 1 C. R. K. H. V. 1—S. D. O. 1 N. Heyting. V/esten 1Damiaten 1 J. Klein nen. Concordia 1—H. B. C. 2 O. Kruyver. 2 E. S. D. O. 2Geel-Zwart 1 A. Winter Damiaten 2—Kinheim 1 A. J. Vermalen. H. B. C. 4—Westen 2 (1 uur) J. Ferdolage. 2 F. S. M. C. 1—Lisse 1 J. Righard v. G. N. V. C. 1—S. J. C. 1 Th. Hijnen. 3F. v.*eI-Zwart 2Concordia 2 B. Platte. Lisse 2—S. M. C. 2 F. Wallekers. A. W. 1Amicitia 1 (I uur) A. Bizos. 3 G R.K.V.Z. 2—W.F.C. 2 J. Gomes. Kinheim 2H. B. C. 4 M. Zonneveld. R. C. IJ. 2—Geel-Wit 1 J. v. Son. Victrix 1—S. D. O. 3 C. H. Maks. 4 I. Zilk 2—Westen 3 C. v. d. Klugt S. D. S. 1Lisse 3 P. v. d. Goes. Concordia3Geel-Zwart 3 (1 uur) v.Duin 4 K. Amicitia 2Victrix 2 L. Pirovano. Geel-Wit 2Damiaten 3 C. v. d. Goes. W. F. C. 3Kinheim 3 J. Bierman. S. D. O. 5—R. K. V. Z. 4 (I uur) P. Lan- gendijk. JUNIORES. Geel-Wit 3—S. D. S. 2 (1 uur) Th. Metse laar. Westen 4Geel-Zwart 4 (half 2) C. de Mooy. Geel-Zwart 5Rood-Wit (3 uur) v. Gennip. Amicitia 3Damiaten (I uur) J. Duyn. VERGADERING. Aanstaanden Vrijdag om 8 uur, in het „Gebouw Sint Bavo" Smedestraat 23, Haarlem, belegt de Scheidsrechterscom- missie van den „D. H. V. B." een bijeen komst van H. H. Scheidsrechters en andere belangstellenden, waar de spel regels zullen worden uitgelegd en op- vatringsverschillen kunnen worden be sproken. R. K. ATHLETIEK EN HALTERCLUB „EXCELSIORii. De Haagsche Athl. Vereeniglng had Zondag weer een veldloop georganiseerd door de Scheveningsche boschjes. Een zes-tal leden van het Haarlemsche Excel sior heeft daaraan deelgenomen. M. Pie- lage behaalde een bronzen medaille (9de prijs)terwijl W. L. de Zwager MathötA. Mulders B. van Zijl en N. M de Zwager het N. A. U.-diploma behaal den. A. Mulders had bij den Zwaluwen-veld loop op 29 Januari j.l. nog een bronzen medaille behaald 0 16de prijs). Zij, die bovendien 3 H. A. Z.-veldloopen, over 3% K. M. binnen 20, 18 en 16 minuten loopen" ontvangen nog het bronzen H. A. V.- kruisje. Volksbond en vakafdeelingen te zijn. Hierna gaf de Harmonie nog eenige mooie nummers ten beste, waarna de voorzitter het woord verleende aan prof. v. d Burg. Ook door dezen Eerw. spreker werd een zeer mooie en boeiende rede ge houden, waarin door hem vooral werd gewezen op de innerlijke reactie van onzen tijd en krachtig werd gewaar schuwd hieraan niet mede te doen, maar steeds als goede Volksbonders en Vakvereenigingsmannen pal te staan voor de goede Roomsche zaak, zoodat geen reactie, maar actie in de al'dee- ling valt waar te nemen. Dat deze gloedvolle rede ook insloeg, bewees bet langdurig en hartelijk applaus, dat bij het einde losbrak. De voorzitter was dan ook zeker de tolk van allen, toen hij bij het einde de beide sprekers dank bracht voor het gehoorde. Nadat nog door de Harmonie „Aan U, o Koning der Eeuwen" was uitgevoerd en tot slot nog een opgewekte marsch was ge geven, sloot de voorzitter deze goed geslaagde vergadering met den Chr. groet. De collecte voor de arme veen arbeiders, welke door professor v. d. Burg dringend was aanbevolen, bracht f 14.20 op wat, gezien het bezoek dei- vergadering, geen onaanzienlijk bedrag genoemd mag worden. De Commissie van Zeven kan met voldoening op dezen avond terugzien. Het was een mooie, leerzame avond. Tuindersvargadering. In het café „Het Wapen van Noordwijkerhout" liield de Tuindersvereeniging „De Eensgezindheid" alhier, baar jaarver gadering. Ruim 100 leden waren tegen woordig. De voorzitter, de lieer E. Oostdam Hz., opent de vergadering en begint met te zeggen, dat deze ver- gauering is uitgesteld met het oog op gegevens omtrent de erwtenteelt in 1922. Deze waren nu binnenge komen en er kon worden medege deeld, dat de fabrikanten genegen wa ren dezelfde prijzen voor het pro duct te geven als in 1921. Algemeen was de vergadering van oordeel, dat voor een gedeelte der erwten deze prijzen moesten worden geaccepteerd. Betreffende de te verstrekken voor schotten aan behoeftige tuinders kon de voorzitter mededeelen, dat deze wederom te verkrijgen waren. In ver band hiermede bracht de voorzitter een woord van dank aan den burge meester. voor de medewerking door hem in deze betoond. Door den secre taris-penningmeester wordt nu 'u kort overzicht over de inkomsten en uit gaven der vereeniging in het afgeloo- pen jaar gegeven en werd een com missie van 3 leden benoemd, om de bescheiden te coutroleeren. Nu wer den bij ballotage 4 nieuwe leden aan genomen. Bij de nu volgende bestuurs verkiezing werd het oude bestuur met bijna algemeene stemmen herkozen. Van de 96 uitgebrachte stemmen ver kregen de heeren E. Oostdam 93, L. M. van Noort 92, H. Geerlings Gz 92 en L. P. Heemskerk 90 stemmen. Allen verklaarden hun benoeming te willen aanvaarden. Met het oog op het afsluiten van een erwtencontraot en 't aanschaffen van aardbeiensloffen, zullen aan de leden briefjes worden thuisgezonden, waarop de te teelen kwantuins kun nen worden opgegeven. Ook kunnen leden, die zich voorzien willen van een pot ingemaakte snijboonen, dezen verkrij gen bij het best uur, zo olang de voorraad strekt. De rondvraag leverde niets bijzon ders op, zoodat de voorzitter na allen ook namens het bestuur dank te heb ben gebracht vopr het in hen gestelde vertrouwen, de vergadering op de ge bruikelijke wijze sloot. Burgerlijke stand. Geboren: d. van O. Heemskerkvan der Weijden z. van M. J. Meijer—van Leeuwen z. van M. J. van der Slotvan Kampen. Ondertrouwd: Jozef G. Zegers en Cor nelia A. J. Peters Hendrikus A. Zwaan en Cornslia M. van Gijlswijk. Thomas P. Heemskerk en Maria van der Holst. Johannes van den Burg en Johanna van den Berg. Getrouwd: Cornells van der Tang en Gerritje Bouwmeester. Overleden: Garel J. Berserik, 70 j„ to den Ilaag. F reder ik J. J. Konne- man, 25 j„ te Groningen. Lambeitus Godden, 68 j., te Schoten. Praneis- cus J. Beugel, 87 j., te Amsterdam. Johannes Westenbroek, 74 j„ te den Haag. Gijsbertns A. Smits, oud 54 j., te Hazerswoude. Marinus Neder- pelt, oud 45 j„ te Den Haag. Burgerlijüe Stand. van 3—10 Februari 1922. Geboren 3 Febr. Petronella Ja- coba, d. v. H. Hoogervorst en M. G. Steenvoorden. 4 Febr.Neeltje, d. v. jac. Passchier en C. Barnhoorn. Gerarda, d. v. J. v. Kempen en J. Mourits. Catharina, d. v. J. A. Coen- raads Nederveen en Chr. v. Dijk. Febr. Petrus Jeroen, d. v. Jac. Vink en M. Zwetsloot. 6 Febr.Lena, d. v. A. Varkevisser en L. Remmel- zwaal. 7 Febr.Dirkje, d. v. E. Plug en N. Vink. Cornelis, z. v. D. v. d. Niet en C. v, d. Wiel. Alida, d. v. A. v. 't Wout en J. Varkevisser. 8 Febr. Catharina Johanna, d. v. A. J. Smit en D. Duivenvoorden. 9 Febr.Jan netje, d. v. W. J. de Monije en J. P. van der Lippe. OndertrouwdAlbert van Schie, 23 jaar en Catharina van der Zwet, 22 jaar. Hendricus Franciscus Alke made, 31 jaar, te Noordwijk en Maria Cornelia Francisca Zwetsloot, 28 jaar, te Lisse. Thomas Petrus Heemskerk, 29 j. te Noordwijk en Maria v. d. Holst, 27 jaar. te Noordwijkerhout. Jacobus Vink, 36 jaar en Cornelia van der Wiel, 22 jaar. Willem Smit, 20 jaar, en Antje van der Zwan, 19 jaar. Getrouwd J. P. C. van Kan, 25 jaar en E. Woetzel, 26 jaar. Q. A. Sluijs, 25 jaar en J. J. Koelewijn. Overleden 30 Jan.te Leiden, Kees Hoek, 2 weken, z. v. C. Hoek en S. Jansen. 2 Febr.Joachim Hein- rich August Leuchten, 15 jaar, z' V. W. L. E. A. Leuchten en M. Muller. 4 Febr.Cornelis van Duijn, 9 jaar, z. v. D. v. Duijn en N. v. d. Wiel. 6 Febr.Gerardus Johannes v. d. Weijden, 74 jaar, ongehuwd. 7 Febr. Catharina v. d. Zalm, 47 jaar, onge huwd. Harma Duijndam, 7 maanden, d. v. C. Duijndam en D. Plug. 8 Febr. Jan v. d. Niet, 82 jaar, gehuwd met L. Hoek. De vterloti ng door De V. gietfioudten bii Iheit cimdie van dien cursus over „Eerste hulp bij Oingdiuikfkien" en waarvan de op brengst kwam ten bate van die rijksver- ptegting, heeft het bedrag van 200 op gebracht. Gevonden voorwerpenOp het poli tie bureau zijn die volgende voorwerpen als gevonden aangegeven: Glladldle heeiren- (hoiriogelkeMing. Donkergroen met zwart kinidtenmiuteje. Rozenkrans in éliui. Zwar te portefeuille met getuigschriften. Rood kinder,latschje met parlemiiointnade zonder iinftiioud. Door H. en W. is aan dien heer A. F. Bruinsmia alhier voorwaardieitijke ver gunning verleend voor den bouw van 6 woningen aan de Dr. Jolh. Meizgestraat en van een garage met 4 boivemwoniingen aan den Parallelweg aüiier. Ü.09$4 0.04114 Heden overleed to! onze die pe droefheid, na een langduri ge ziekte, voorzien van de laat ste H. H. Sacramenten der Siervenden, onze innig gelief de eenige Zoon en Broer in den leeftijd van 20 jaar. Zijn diepbedroefde Ouders en Zusters. J. VAN MIERLO A. M. VAN MIERLO— Creemers CATO VAN MIERLO TRUUS VAN MIERLO DINA VAN MIERLO Overveen, 11 Februari 1922. De H. H. Uitvaartdiensten zullen gehouden worden in de Parochiekerk van O. L. Vr. Onbevlekt Ontvangenis te Over veen op Donderdag 16 Februari a.s. te 8)4 uur en te 9 uur de gezongen H. Mis van Requiem, waarna de begrafenis. Tot onze diepe droefheid overleed zacht en kalm, 11a voorzien te zijn van de H. H. Sacramenten der Stervenden, onze geliefde Echtgenoote, Moe der-, Behuwd- en Grootmoeder, Mejuffrouw Echtgenoote van JAOOBUS DIRKS, in den ouderdom van 70 jaren. Uit aller naam J. DIRKS. Haarlem, 12 Februari 1922. Boter straat t3. Bezoeken van rouwbeklag kun nen niet afgewacht worden. De H. II. Uitvaartdiensten zullen gehouden worden op Woensdag 15 Februari a.s. in de Kathedrale Kerk St. Bavo, Leidschevaart te 8)4 en 9 uur, waarvan de H. Mis te 9 uur zal gezongen worden. Getrouwd: welke ook namens wederzijdsche ouders hun hartelijken dank betuigep voor de vele blijken van belangstel ling bij hun huwelijk ondervonden. Haarlem, Bloemhofstr 13zwart. Den 24slen Februari hopen onze dierbare Broeder en Zuster den dag te herdenken, dat ze voor 1214 jaar in den Echt werden ver honden. Dat God hen nog lang mo ge sparen is de wenscli van hun liefhebbende Uit aller naam: Broer en Zusters. Gr. IJpoider - Velsen - Haarlem - IJmuiden. gevraagd van 's-morgens 8 tot 7 uur Zondags vrij. Loon 8 5 9 p.vv. Aanb. Barteljorisstraat 16. Heden ontsliep zacht en kalm, na een geduldig lijden, na voorzien te zijn van de H. H. Sacramenten der Stervenden, in de Maria Stichting te Haarlem, onze geliefde Echtgenoot, Va der, Behuwd- en Grootvader in den ouderdom van 64 jaar. Uit aller naam Wed. TEEUWEN—Wiggers. Bennebroek, 12 Febr. 1922. De H. Uitvaartdienst zal plaats hebben op Donderdag 16 Februari 1922, des voormiddags te 9 uur in de Parochiekerk van den H. Jozef te Benne broek. gevraagd in gezin van 2 personen, voor dag of dag en nacht. Zich aan te melden 's avonds na 7 uur. Mevr, HUNSE, Vredenhofstraat 4, Bosch en Vaart. In plaats van kaarten Heden overleed, na een kort stondige ziekte, voorzien van de H. H. Sacramenten der Ster venden, In den gezegenden ouderdom van ruim 92 jaren. C. WARMERDAM-v. Schie J. A. v. LEEUWEN A. C. v. LEEUWEN De H. II. Uitvaartdiensten zullen gehouden worden op Woensdag 15 Februari a.s., 's morgens te 9 uur in de Paro chiekerk van St. Victor alhier. Noordwijkerhout 12 Febr. 1922. vlugge Leermeisjes en Kralen naai sters. Borduurinrichting JANS-. STRAAT 44. Gevraagd een nette Werkster, gedu* rende 6 weken, liefst voor alle werk* dagen. Werktijd van 8)47 uur. Flink loon. Aanb. VROOM EN DREESMANN, K. Veerstraat. 'LI— GEVRAAGD een van 1214 jaar, voor 2 kleine kin* deren van 812 uur. Aanmelden! ZIJLWEG 91, Haarlem. zoekt plaatsing in klein huishouden, tegen 15 Maart. Brieven onder No, 2073 Bur. van dit blad. Biedt zich aan een net voor dag en nacht, in klein gezin. Brieven onder No. 2074 Bureau van dit blad. wordt verzonden tegen ittzeading van Hollandsche papieren guldens 750 di verse biljetten 2 gld. 1300 diverse Biljetten ook zeldzame 5 gld. Ober- postcontroller LEO STRAUSS, Wien III, Mohsgasse 28. Gevraagd een nette juffrouw voo* winkel en huishouding. Intern en v.g. g.v. Brieven onder No. 2060 Bureau van dit blad. Gevraagd een bekwame smids* Knecht, goed bekend met constructie* werk en met de snijbrander. L. GIE* BELS en Co., Ged. Oude Grachl 7, Haarlem. circa 100 meter ruige mest. Brieven onder No. 2055 bur. van dit blad. voor elk aannemelijk bod, twee zwa re vette koeien, bijna een jaar droog en drie drachtige zeugen, bij TH. V, d. WIEL, Zilk bij Hillegom.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1922 | | pagina 3