1! !I Berichten reeds geplaatst in een deel onzer vorige oplage 3! OUD-SCHOTEN. VOORHOUT. IJMUIDEN. HILLEGOM. VELSEN. HEEMSTEDE. HEEMSKERK. HALFWEG. VELSEN. SANTPOORT. BLOEMENDAAL. OVERVEEN. SCHOTEN. INGEZONDEN. FLINK ZOO! I Naar aanleiding van het' uitvoerig verslag, geplaatst in dj: N. JL Ct,", van de gehouden Comité-vergadering, hebben zich nu reeds dames aange meld, voor onzen georganiseerden Bloemenverkoop en voor deelneming aan de Demonstratie op Hemelvaarts dag. De eerste, die zich hiervoor aan meldde, was een gehuwde vrouw. Ditl is ietls buitengewoons. (Wij zijn er werkelijk trot-sch op, dat zij het voor beeld geeft aan anderen. Zoo moet het ook! Komtl gehuwde dames schaamt toch u zelf niet om uw naastenliefde to toonen aan degenen, die door de stoepende ziekte aange vallen worden! Het is toch waar- lachttg niet te veel van u gevraagd, indien wij u eenmaal in 't jaar, hoog stens tweemaal, om medewerking vra gen! Talmt nu niet langer en spoort uw kennissen ook aan, deel te nemen aan onzen Bloemenverkoop en De monstratie I Aanmelding kan geschieden bij de volgende adressen W. Molenkamp, Grebberstraat 45; J. Th" Elligens, Ernestraat 1: J. H Leeflang, Gr. Heiligland 28; A. Beu- mer, Eijkstraat 3, achter R. K. Kerk hof; S. A v d, Landen. Kolkstraat 15; S. de Vries, N Appelaarsteeg la rood; G. Schols, Da Costarftraat 21; Th G. Schouten, Pr. Steinstraat 37; J. van Roodc, Glasblazerstraat 39. De Redactie danken wij voor de welwillende wijze, waarop zij, Her wonnen Levenskracht" altijd ten dien ste staat en we vertrouwen dal ook bovenstaande zal geplaatst worden in de veel gelezen ,.N. H. Ct." Wij spre ken den wensch uit, dat de aanmel ding van dames boven 18 jaar onze verwachtingen zal overtreffen. Namens het Bestuur der R.-K Vereeniging tot bestrijding der Tuberculose I „Herwonnen Levenskracht". i\V. MOLENKAMP, Voorzitter J. TH" ELLIGENS, Secretaris. BLOFMFNDAG, De afdeeling Haarlem van de Ver eeniging tot bevordering der gezond heid in de Grafische Vakken in Ne derland, zal op Zondag 28 Mei eJ(. hier ter stede een Bloemendag hou den, waarvan de opbrengst ten gooide zzal komen aan het stichten van een eigen Sanatorium, waarin ver pleegd kunnen worden alle typogra fen, welke lijdende zijn aan de zoo gevreesde ziekte, de tuberculose. Daarvoor is bereids door B. en W. toestemming verleend. Reeds kort na de oprichting van genoemde Vereeniging werd de wem- schelijkheid van het hebben van een eigen Sanatorium gevoeld, want waar zij haar werk direct flink aanpakte, waren er al spoedig eenige grafische werkers, die een sanatorium-verple- N.V. „DETIJDGEEST".3 Dinsdag 16 Mei 1922. gmg hoog noodig hadden, wilde mén niet, dat zij aan de gevreesde T.BQ. ten onder gingen. Natuurlijk greep de Vereeniging in. Maar het duurde dik wijls geruimen tijd, alvorens een pa tiënt in een Sanatorium geplaats kon worden wegens plaatsgebrek, hetgeen ook nu nog zoo is. Den len Juli a.s zal de Vereeni ging gedurende 12y2 jaar haar nuttig werk hebben verricht en vele grafi sche werkers, lijdende aan de T.B.C., zijn door haar goede zorgen aan ge zin en maatschappij weergegeven. Doch een eigen Sanatorium heeft zij nog niet. Wel heeft de Vereeniging in de nabijheid van Eerbeek een groot stuk boschgrond en pas onlangs een daar dichtbij gelegen villa aan gekocht. Deze villa nu zal tot hulp sanatorium worden ingericht, hetwelk in den grooten plaatsruimtenood eenigszins zal voorzien, doch men be grijpt, een hulpsanatorium is geen afdoend middel. Daarvoor is een werldilijk sanatorium met alle hulp middelen, die in den laatsten tijd naar voren zijn gekomen noodig. Om dit Sanatorium te verkrijgen, roept de afd. Haarlem van bovent- genoerade Vereeniging de matdohver- king in van alle ingezetenen van Haarlem. Koopt op dien dag een bloempje van onze verkoopsters, loopt ze niet voorbij en geeft vooral zoo ruim mo gelijk. Gij hebt de wetenschap dat gij met het koopen van het bloempje een goed werk verricht'. Gij kunt dan later zeggen, wanneer het eigen Sa natorium er eenmaal is: Zie, daar heb lk door mijn gave een steen tjjej aan bijgedragen. Tenslotte nog een enkel woord. En zijn veto jonge dames en jongeheer ren die zich gaarne beschikbaar wil len stellen om het bloempje onzen Vereeniging te verkoopen, doch niet weten waar zij zich daartoe moeten aanmelden. ;Wij willen hun medeidee» len, dat zij dit kunnen doen aan de volgende adressen: C.G" v d BERG, Assendel ver str 48 G. RIJKSEN, Kampervest 49 rood J. A WAGNER, Amsterdamstraat 3 V, J. C ROELOFS, Ter Maarstraat 11. Minnelijke schikking, 429e NED. STAATSLOTERIJ. Trekking van Dinsdag 16 MeL 5e Klasse 2e Lflst. Hooge orilzen: Feestelijke opening gebouw Patronaat en St. JozefsgezellenDe feestdag werd geopend met een plechtige H. Communie van leden Tan het Patronaat en der St. Jozefsgezellen-vereeniging. Hierna had een gemeenschappelijk ont bijt plaats in het versierde gebouw. Op den dag werd het gebouw voor belang stellende ter bezichtiging gesteld. Des avonds na het Lof werd een stoet ge vormd van leden van het Patronaat en van St Jozefsgezellen en ging men met ontplooide vaandels en onder de toonen der muziek der 8t. Jozefsgezellen, om stuwd door belangstellende^, naar het nieuwe gebouw. De bijeenkomst was uit sluitend vor de Ouders der leden en genoodigden. De zaal was geheel bezel De WelEerw. kapelaan A. H. J. van Leipsig opende op de gebruikelijke wjjze. Na eerst dank gebracht te hebben aan God, zonder wiens hulp niets tot stand komt, bracht spreker dank aan allen, dié hebben medegewerkt om dit ge bouw tot stand te brengen, in 't bij zonder den heer P. Rings, den bouw meester on uitvoerder. Hierna verzoekt de Eerw. spr. den ZeerEerw. heer Pastoor om het gebouw te wijden. Na deze plechtigheid sprak de ZeerEerw. Pastoor de aanwezigen toe, bracht in de aller eerste plaats woorden van dank aan kapelaan v. Leipsig voor zijn onvermoeid werkes voor het tot stand brengen van het nieuwe gebouw, bracht daarna dank aan de aanwezigen en in 't bijzonder aan den heer P. Rings. W.Eorw. stelde do medewerking van den heer Rings op hooge prijs en benoemde hem tot Eere-Lkl van het Patronaat en de St. J oze f «gezellen vereeniging. De heer Rings dankte, aanvaardde met genoegen de benoeming en hoopte nog veel te kunnen doen voor Patro naat en 81 Jozefsgezellenvereeniging. Spr. dankte vooral den kapelaan, wees er op, dat er nog zooveel te doen was, en sprak namens allen de wensch uil dat de kapelaan nog lang in 8choten mag blijven. De muziekvereeniging „St Caecilia" bracht eenige nummers ten gehoore, waarna omstreeks 10 uur op gebruikelijke wijze de feestdag werd ge sloten. J. J. v. KOLK. Vaandeiwifdino. Zondag j.l. is 't vaan del van de R. K. Muziekvereengiing „St Leciiia" plechtig ingewijd. Dc dag zette in met een H. Mis, tot wel zijn der vereeniging en bare leden. Des avonds te 7 uur had in café ,3oer- haave" de inwijding en onthulling plaats. De belangstelling wat bij deze gelegen heid zeer groot. De voorzitter, de heer G. Witteman, heette in zijn openingswoord allen wei- kom en in 't bijzonder den ZeerEerw. heer Pastoor en den heer G. Bulten, burge meester. Spr. zegt: Wij (kagen nietaüeen den naam van Katholiek, doch willen ons in alles ook als zoodanig gedragen, vandaar dat wij den ZeerEerw. heer Pastoor hebben ver zocht het vaandel in te wijden. Spr. dankt de gemeentenaren vooi JU boc'c geschenk. Daarna wijdde de ZeerEerw. heer Pas toor en sprak daarbij den wensoh uit, dat „St- Cecilia" ook andere katholieke organi saties zou bijstaan en mee zou doen aan processies in de kerk e.d. 't Vaardel werd door een dochtertje van den burgemeester onthuld. Hierna hield de burgemeester een rede. Spr. zegt dat SL Cecilia een voorbeeld is van orde en gezag. Hij huldigde den heer Bolderdijk, den directeur, als een goed mu ziekonderwijzer en man van orde. Hij her innerde er aan,dat de Priester dezen mor gen onder de H. His „St Cecilia" in zijne gebeden heeft herdacht. Spr. zegt dat mu ziek veredelend werkt en hoopt, dat 't an dere ideaal, een muziektent, spoedig ver wezenlijkt mag worden. De voorzitter dankte den ZeerEerw. Pas toor, Burgemeester en 't damescomité voor hunne medewerking. Daarna gaf de muziek een nummertje en werd een marsch door het dorp gemaakt. Men bleef nog lang gezellig bijeen. 't Vaandel maakt een zeer goeden in druk. Men kan dat voor St Cecilia een succes noemen. ti.-K. Dankbestrijdiny. Maandag 22 Mei wordt te acht uur het R.-K. Vereeni- gingsgebouw (Barak) een vergadering gehouden ter oprichting van een Kruisver- bond en een Mariavereeniging, vereeni- gingen voor drankbestrijding, afdeelingen van het Diocesaan Kruisverbond en den Mariabond in het Bisdom Haarlem. Op deze vergadering, die zal worden op geluisterd door voordrachten van leden van het Haarlemsche Kruisverbond, zal als spreker optreden de heer G. P. Bont, te Den Haag, secretaris van het Diocesaan Kruisverbond, die zal uiteen zetten de beginselen en het doel van de Roomsche drankbestrijding, de beteekenis van het alcoholisme, de taak van Kruisverbond en Mariavereeniging. Alle Roomsche vrouwen en mannen, jongelingen en meisjes boven 16 jaar worden tot deze vergadering nitgenoodigd. Personalia. Te 's-Gravenhage is voor het onderwijs-diploma stenografie A Rients-Balt geslaagd, mej. E. Spierings, alhier. De werkloosheid. Door den IJmui- der Bestuurdersbond is een adres gezon den aan den gemeenteraad, waarin wordt gevraagd ten behoeve der werkloozen, over te gaan, met of zonder medewerking san de betrokken departementen, tot het verleenen van steun in welken vorm dan ook. Gemeentezaken B. en W. stellen een vijziging voor van het besluit in zake de regeling niet Haarlem over de toelating van kinderen tot de O. L. scholen. B. en W. stellen voor, van de N.V. „Haaricnnwerhoatpark" aan te koopen een perceel grond, groot l'l cA. en gele gen aan de Vijverlaan, tegen den prijs van 2,50 per c.A. B. en W. stellen voor, hun een cre- diet te verleenen van totaal ƒ2600, ten be hoeve van uitbreiding van het hnizennet van het gas- en duinwaterbedrijf. B. en W. vragen goedkeuring voor het oproepen van twee sollicitanten voor uitbreiding van het aantal leerkrachten aan de nieuwe U. L. O.-school. Tc Noorddorp, gemeente Heemskerk zijn dezer dagen bij R. alle sterke dran ken in beslag genomen. R. is eenige weken geleden failliet verklaard en zijn café publiek ver kocht. waarna de vergunning bij eigen domsovergang verdwenen was. Van den blokwachter 0., aan den communicatieweg onder onze gemeen te viel in den afgeloopen winter een kind van de trappen met gevolg dat de kleine met een sterk bloedend oor werd opgenomen. Dezer dagen viel het van een hoogte van nauwelijks 1 meter, waarbij uit dat zelfde oor in sterke mate een vloei stof te voorschijn kwam, dat denken deed aan een ontsteking. In den daaropvolgen- den nacht traden zulke hevige koortsen bij de kleine op, dat de ontboden ge neeskundige opname in een ziekenhuis noodzakelijk achtte. We vernemen nog, dat de toestand van het arme kind zorgelijk is. Gisteren werd het nieuw gebouwde electrische omvorm-station van de E. S. M. in gebruik genomen voor de voeding van de trajecten Halfweg-Haarlem en Halfweg-Sloterdijk (Baarsjes). In het ge bouw zijn geplaatst 3 omvormers met 750 K.W., 2 transformatoren en 3 oliescha kelaars voor het omvormen van electrici- teit. Gisterenmiddag omstreeks half twee ondervond dé framdienst der E. S. M. ruim een uur vertraging, wegens kortslui ting. De passagiers moesten overstappen teneinde hun reis voort te kunnen zetten. aetaoin shrdlu emfwy shrdl mfwy mfw Raadsstukken, B. en W. stellen den Raad voor aan gymnastiekvereenigingen die gebruik maken van de gymnastieklo kalen der gemeente-scholen, de verplich ting op te leggen zelf voor toestellen te zorgen wanneer volwassenen van een ver- eeniging lid zijn. Voorgesteld wordt een klas van school D tijdelijk onder te brengen in een lokaal der nijverheidsavondschool, verder om plannen in gereedheid te brengen voor uitbreiding van school D met 2 lesloka len. In school D zullen halfjaar-klassen tevens worden veranderd in jaarklassen. B. en W. stellen voor van de eige naren der woonwagens een bedrag van 10 cent per dag te vorderen wanneer zij langer dan 10 dagen blijven staan op het door de gemeente aangewezen terrein. B. en W. stellen den raad voor af wijzend te beschikken op het verzoek van de oudercommissie van school H om zwemgelegenheid te maken voor de schoolgaande kinderen. De plaatsen door die commissie aanbevolen, n.l. de nieuwe visschershaven en een der vijvers in „Velserbeek" vinden B. en W, om diverse redenen niet geschikt. B. en W. vragen een crediet van 750 voor het maken van een hek tus- schen hef terrein van school A en de gronden van de villa „Tosari". B. en W. stellen voor stukken grond over te nemen op den hoek Dnehuizer- kerkweg—Zeeweg en Biezenweg—Zijtak- Biezenweg, Kosten 100 en 400, B. en W, bieden den raad een rege ling aan, waarbij aan ouders van leerlin gen die het gymnasium te Haarlem be zoeken een tegemoetkoming in de oplei- dingskosten kan worden gegeven. Die ver goeding bedraagt voor belastbare inko mens minder dan 1500 150; /_,1500 2000 125; 2001—2500 100; 2501—3000 80; 3001—3500 60; 3501—4000 40; 4001—5000 ƒ25; 50016000 15, verder niets. Van de vier kinderen uit Velsen die een gymnasium bezoeken zouden 3 in aanmer king komen voor uitkeering, resp. 60, 15 en 15. B. en W. vragen machtiging aan den ozichter K. Lanser een bedrag van ƒ60.75 terug te betalen, welk bedrag deze bij de eind-afrekening van de werkzaamheden voor de commissie tot ondersteuning van uitgetrokken werkloozen te kort kwam en toen heeft voorgeschoten. Sommige trekkers hadden geld voor anderen mee genomen en dit niet afgedragen. B. en W. stellen voor het vermenigvul- digingscijfer voor de plaatselijke inkom stenbelasting 1922/23 te bepalen op 1.80 (vorig dienstjaar 2.10). B. en W. stellen voor mej. Niessen van school C naar school H over te plaat sen. Het hoofd van school C was tot geen beslissing gekomen wie het best overge plaatst kon worden, waarna B. en W. be sloten mej, Niessen over te plaatsen om dat die bet dichtst bij school H woont. De inspecteur van het L. O. kan er zich mee vereenigen. B. en W, stellen den raad voor de breedte der nieuwe bestrating van den Hagelingerweg niet op 4, maar op 6 Meter te brengen. Het toegestane crediet van 70.562.27 hoeft daardoor niet te wor den overschreden. Voor herstelling van het perceel Uytendaalstraat 25 vragen B. en W. een crediet van 150. Omdat de verstandhouding tusschen het hoofd van school D en den onder wijzer L. van Hameien in den laatsten tijd niet is zooals die hoort te zijn, stellen en W, voor dezen onderwijzer in het be lang van het onderwijs over te plaatsen naar school H en diens plaats aan school D te laten innemen door den onderwijzer D. de Wilde van school H. Dinsdagavond had alhier de eerste feest- ukvoering plaats in het nieuwe café-res taurant „Zomerlust" van den heer J. Tb. Böhm. Reeds Maandagavond, met de officieele opening van de concertzaal, de den vele ingezetenen van hunne instem ming blijken door het zenden van bloe men. De geheele zaal was één groote bloe mentuin. Dinsdagavond was 'de bloemen hulde overweldigend. De prachtige con certzaal, die 375 zitplaatsen heeft, was tot in alle hoeken gevuld. Ook de kleine zaal was overvol, uitsluitend met genoodigden. Te circa hlf 9 opende de heer Jan van Dommelen deze feestuityogijj)». Spr, be- gon zijn dank te brengen aan de vereeni- gingen, die gehoor hadden gegeven aan de uitnoodiging voor deze feestuitvoering, er op wijzende, wat het zeggen wilde, voor een dorp als Santpoort zoo'n prachtige zaal te bezitten. Was bet voorheen bijna ondoenlijk om in een bekrompen zaaltje een uitvoering te geven, thans hebben wij een mooie zaal. Dank en hulde komt op de eerste plaats toe aan den heer Böhm, die de energie en de durf had, zoo'n concert zaal te laten bouwen. Ook bracht spr. hulde aan den architect ij den uitvoerder Hamers, die het werk tot stand wisten te brengen. Hij wenschte vervolgens allen een gezélligen avond. Nog werd het woord gevoerd door den voorzitter van „Vox Humana", W. Kra mer, dor den heer Frankfoort, als voor zitter van „Kindervreugd" en Jan Bongers, die allen den heer Böhm bedankten voor de stichting van deze zaal. Een overweldigend applaus brak los, toen de heer Böhm zelf op het podium kwam en voor de hulde bedankte. Hierna werd door het R. K. fanfarekorps „Soli Deo Gloria" een jubelmarsch ten ge hoore gebracht. Nog werd een nummer ten gehoore gebracht, getiteld „Varia"; na ieder nummer wat het 'n daverend aplaus. „Soli Deo Gloria" mag er dan ook zijn. Daarna werden door het fanfarekorps „Wilhelmina" eenige nummers ten beste gegeven. Ook deze vereeniging oogstte ap plaus. Vervolgens was de beurt aan de al hier bestaande zangvereeniging „Vox Hu mana", die een tweetal nummers gaf. Het „Wiegelied" van Möhr werd prachtig ge zongen en vond een warm onthaal. Het koor werd door" de afwezigheid van den heer N. J. Aris geleid. Nog werd door den heer N. J. Aris, bari ton, gezongen „De prins van de zee" van Am. Spoel, met pianobegeleiding van mej. Jeannette Visser. Ben daverend applaus brak bij het einde los. Dan was aan de beurt het pas opgerich te «ymphonie orkest „St. Caecilia", direc teur den heer A. Pusch, die een viertal nummers ten beste gaf. Onder dit orkest bevinden zich goede geschoolde krachten. Door de tooneelvereeniging „Baria" werd tenslotte nog ten tooneele gebracht „Een soldatenstreek" wat de lachspieren in beweging bracht. Het was een mooie avond. Door de afdeelingen Bloemendaal van den Alg. Bond van Politiepersoneel in Bloemendaal, den Alg. Ned. Politiebond, den Alg. Ned. Straatmakersbond en aan verwante vakken „Surum Oorda", den R. K. Bond van Overheidspersoneel „St. Paulus", den Ned. Bond van Werklie den in Overheidsdienst en het Nationaal Verbond van gemeente-ambtenaren in Nederland is een verzoekschrift aan den raad gericht, waarin gezegd wordt, dat zij kennis hebben genomen van het voor stel van B. en W. van Bloemendaal, om artikel 2 en 10 van het reglement voor de Centrale Commissie van georganiseerd overleg te wijzigen dat zij van meening zijn, dat dit voor stel niet de juiste verbetering zou bron gen in den bestaanden toestand dat het niet mogelijk is, gezien den korten tijd voor de a.s. Raadsvergadering voldoende overleg onderling en met hunne hoofdbesturen te plegen dat zij daarom den Raad eerbiedig doch dringend verzoeken, het voorstel van B. en W. aan te houden tot een volgende Raadsvergadering, om daardoor de orga nisaties in staat te stellen het resultaat van hunne besprekingen getoetst aan de ondervinding in andere gemeenten, be- lichaammd in een adres aan den Raad, ter overweging aan te bieden. Het Zandvoorterpad. Dit pad, dat nu geen pad meer is, maar een flinke breede bestrate verkeersweg, is thans tot onherkenbaar wordens toe opgeknapt Verschillende Zijlwég bewoners hebben hun „achtertuintjes" aanmerkelijk opge knapt, de schooltuin van de St. Aloysius- school is thans aangelegd en beplant met heesters, bloemen en struiken. Ook het voetpad is geheel in orde gemaakt. Vroe ger een ruine van zand en losse steenen. is 't thans netjes met tegels belegd. Ook voor het verkeer Is gezorgd door het af ronden van den hoek bij den Korten Zijl- Zijlweg. Voorlichting gewenscht. 't Zijn niet al len Koks, die lange messen dragen. En 't zijn ook niet allemaal koetsiers, al zit ten ze op een zandkar. Dat moge blijken uit 't volgende: Den laatsten tijd is er een buitengewoon druk zandgerij uit het Overveensche duin. Met een flink gange tje komen de zware, volgeladen karren dan den Tetterodeweg afrijden. Vele wa gens slaan bij het postkantoor links af in nonchalante houding, met slappe teu gels, zitten de voerlui dan vaak op hun wagen. Van de 10 keer houden zij dan vast 9 keer de linkerzijde van den Tet terodeweg. Tot dusver is alles nog goed gegaan, omdat 't gelukkige toeval nog niet gewild heeft, dat er juist bij het omslaan van den hoek een automobiel van den BJoe- mendaalschen kant kwam aanrijden. Ge beurt dit echter vandaag of morgen, (wellicht is 't het laatste half uur, voor we dit schrijven, reeds gebeurd), dan volgt onvermijdelijk een botsing, waar van de gevolgen voor auto en paard niet te overzien zijn. De gemeente doet alles- om de veiligheid van 't verkeer te be vorderen, maar wat baat *t, als door on verstand de goede maatregelen te niet worden gedaan? Een beetje toezicht en voorlichting van I de zijde der politie is hier lieusch wel gewenscht. Competitie voor kaartspelers Door de clubs „Onder Ons" en „Vrienden kring" is een competitie gehouden, waar van gisteravond de eindwedstrijd plaats vond in het lokaal v. Leeuwen, alhier. Beide clubs hebben nu het plan ge vormd een competitie op touw te zet ten, waaraan de bestaande Haarlemsche zustervereenigingsn kunnen d eler.emen. Dekking van 700 nummers ten overstaan van Notaris A. G. Mulié. Trijs v.n f 50.000 5431 10 0 4V69 5663 17399 18426 4C0 16992 20Q 1652 8896 17561 20134 100 3512 11390 13030 15314 Prijzen van i 90.— eigen geld. 24 1820 3853 5361 8377 11345 13771 16391 18781 96 2079 57 98 80 11517 13850 1647818813 385 2132 3922 5558 8483 11638 13960 1652118936 465 2225 52 5878 8505 54 S3 33 73 506 2523 72 6001 86541185314105 51 90 82 68 4097 6144 8812 74 14280 16915 19308 643 2654 4211 6377 9202 95 14460 26 19473 64 3087 4345 6532 04 12039 14515 64 19617 852 94 90 62 9579 12171 14698 17058 19709 942 3141 4503 6768 10052 12223 14808 17309 19897 100 76 37 6873 53 87 14968 17427 19914 99 3202 52 7376 10139 12323 80 17739 97 1284 20 83 7710394 1241615109 57 20199 1361 3340 4745 768010427 12692 15612 17977 20335 79 3493 73 7727 10629 12891 40 18063 39 1427 3502 4818 79 91 12962 54 77 204, 7 41 38 88 8016 10709 13160 15764 18113 36 58 3681 5081 8102 22 13201 16063 18 20582 1680 3760 5268 8 61 13449 87 18322 2C 92 1716 3803 85 8290 11160 13579 16169 18421 20937 Later aflosbaar. 23 2896 5405 7S28 9973 12334 14491 17222 19040 52 2925 5540 40 10060 66 14550 29 19179 74 35 54 45 10105 12413 74 17315 81 272 3035 74 54 64 2414620 3419223 95 3217 5634 8008 74 12584 14772 17458 47 322 41 48 62 87 12622 33 17564 69 36 76 97 8135 10348 25 91 87 18323 j 431 98 5707 49 69 32 15032 17609 56 66 3359 5811 8207 82 61 61 54 65 528 3436 31 33 10451 63 15195 55 80 85 56 50 8306 10510 82 15204 56 91 612 3532 53 42 6212711 7 61 19461 23 55 89 «456 10603 27 58 17781 72 28 3601 5963 62 II 33 68 17873 19515 17 83 76 85 37 27 12816 92 87 19668 55 30 15303 99 10702 51 42 26 17917 29 74 12938 87 66 48 40 15420 18008 49 66 21 20 73 DEN HAAG, 16 Mei. In de zaak be treffende de vordering tegen het Ko ninklijk Zoologisch Bo'&nisch Genootschap te Den Haag ingesteld door de kinder juffrouw wier arm ongeveer zee jaar geleden door een beer in den Dieren tuin werd afgebeten; heeft het Haag- sche Gerechtshof een minnelijke schik king tot stand gebracht. Het Genoot schap zal aan de kinderjuffrouw gedu rende haar geheele leven f 800 per jaar betalen. - Dientengevolge is deze zaak van de rol van het Gerechtehof afgevoerd. 716 71 77 8501 811 3830 82 4 23 3948 6061 15 44 51 76 31 933 96 84 8621 87 4027 99 8720 10705 1006 68 6218 41 87 42 3 i 89 120351 i 70 1 84 3 24 72 60 53 10837 94 56 98 19832 41 4173 63&3 81 65 13012 15526 18136 80 1150 4215 92 83 85 39 44 77 19942 i 82 56 6425 «815109.9 52 15622 91 20109 1223 65 28 27 48 55 47 98 42 28 4341 60 86 61 87 15734 18205 57 46 86 8923 83 13106 38 14 61 4465 93 97 11008 69 42 16 20206 73 97 6514 9012 57 98 87 75 79 1 1433 4506 42 16 93 13242 88 18306 89 74 28 76 27 11121 13369 15819 7 1591 32 83 9169 59 13439 57 12 1726 33 88 97 11252 57 15957 18491 6|$ 1929 4607 6718 925011304 13528 95 99 20431"' 72 13 39 67 99 42 16000 18507 2021 34 72 7911420 13691 16107 53 28 59 6819 89 31 13719 40 93 205lS| 40 68 7002 91 47 2916201 18609 34 60 4737 13 9301 81 95 3 17 2065? 2138 53 58 7211543 13809 16305 26 63 72 83 66 9412 44 61 30 35 20715 2253 84 7110 56 49 96 16403 69 31 63 4803 30 68 91 13921 39 79 2368 4989 72 7511609 6416527 18703 2467 5051 7213 82 21 65 37 7 84 69 59 65 96117271400216637 70 20813 92 68 7323 8547 79 3 50 78 19 2522 5122 35 961011822 52 63 79 «3 61 33 87 26 381417416709 99 20068 81 76 7483 976811972 14218 42 18808 2611 86 7504 79 12020 27 54 92 13 94 14 9851 26 31 16858 18922 94 5251 63 63 55 49 89 23 2779 81 7751 98 12295 70 92 29 t 2817 5301 7842 9915 12312 14462 17131 19000 88 31 72 55 22 6317218 25 .J86 17664 22057 elk 1000. 1814 3549 3617 13984 20336 20606 21826 elk 506 5597 12250 14945 15836 22109 elk 200. 1123 4588 6919 9794 10431 11150 19209 21252 elk 100. Prijzen van 70: 336 420 514 585 911 1405 2068 2276 2708 2715 2914 3113 3234 3276 3330 3405 3460 3528 3584 3592 3625 3827 4048 4192 4440 4847 4942 4989 5021 5219 5446 5589 5739 5854 5862 5947 6748 6847 7019 7071 7099 7214 7980 8247 8269 8361 8433 8462 8811 8857 88t>5 8881 8949 9167 9397 9502 9579 9608 9661 9675 10528 10637 10977 11018 11381 14 1933 3156 3553 4217 5338 6326 7743 8737 9348 9799 10344 11422 11767 11843 12536 12578 13068 13105 13894 14247 15003 15073 15614 15648 12063 12261 12271 12343 12413 12651 12703 12719 12726 12812 13116 13419 13634 13773 13778 14428 14537 14722 14805 14911 15240 t5250 15291 15354 15381 15745 15870 15889 15985 16050 16119 16290 16369 16378 16389 16400 16440 16483 16571 16775 16881 17056 17066 17-168 17189 17190 17393 17549 17581 17741 17870 18043 18114 18153 18162 18264 18428 18558 18753 18780 18836 18971 19015 19300 19339 19372 19431 19549 19573 19583 19691 19813 19988 20169 20198 20228 20390 20485 20518 20529 20550 20730 20885 20914 21285 21306 21455 21530 21570 21665 22250 22272 22324 22443 22542 22997 NIETEN: 46 50 261 305 593 1189 1931 2573 2780 2983 3204 16 44 194 213 542 551 563 978 1168 1180 1715 1764 1813 2223 2231 2414 2655 2685 "740 2932 2933 2975 3152 3176 3196 3559 3596 3604 4157 4207 4250 4404 4504 4529 4836 4844 4898 5116 5137 5140 5362 5411 5525 5743 5747 5794 5972 5990 6006 6316 6331 6397 6666 6715 6718 6850 6910 6925 6976 7065 7074 7224 7374 7407 7777 7875 7898 8073 8087 8092 I 8250 8330 8340 j 8544 8561 8585 9080 9154 9211 9574 9734 9748 10053 10057 10062 10400 10415 10451 10706 10720 10729 ,10989 11023 '11024 11224 11225 11582 11640 11736 i11989 12002 12096 12104 12263 12270 12365 12397 12552 12583 12588 12592 12844 12992 13012 13112 13315 13412 13421 13496 13584 13595 13619 13623 j13709 13722 13798 13859 j14284 14286 14343 14384 i14687 14716 14753 14754 14867 15019 15045 15060 15422 15453 15472 15476 115600 15604 15618 15658 15983 16012 16042 16121 16128 116185 16280 16335 16385 16532 16545 16564 16691 16713 16731 16765 ,17073 17131 17149 17158 17330 17344 17356 17388 17404 17538 17539 17541 17571 17643 3650 4257 4590 4909 5143 5527 5795 6032 6407 6752 6935 7130 7488 7900 8111 8419 8637 9225 9910 10097 10521 10749 127 147 151 400 448 469 821 918 963 1265 1549 1585, 2145 2158 2160 2619 2624 2630) 2822 2866 2892 3038 3051 3078 3328 3355 3504 3771 3892 4135 4314 4319 4376 4735 4806 4807) 4952 4986 5048 5282 5307 5315 5588 5639 3735 5796 5800 5844 6131 6180 6260 6434 6474 6512 6761 6776 6832 6950 6959 6975 7160 7167 7209 7530 7720 7721 7934 7939 8194 8218 8240 8448 8519 8524 8797 8977 9031 9272 9351 9547 9972 10133 10177 10334 10601 10611 10646 10826 10916 10960 11323 11325 11779 11783 11363 11435 11801 11836 12190 12245 12256 12502 12503 12549 12614 12750 12839, 13136 13184 13314 13521 13530 13561 13641 13681 13683 14046 14078 14255 14386 14638 14677j 14803 14830; 15340 153571 15520 15556' 15806 15813 14784 15176 15514 15759 16154 16158 16176 16406 16482 16493 16580 16636 16639 16767 16780 16926 17169 17278 17296 17489 17518 17715 17740 17743 17771 17810 17834 17851 17854 17925 17976 18019„}18033 18134 18184 18273 18383 18408 18475 18504 18508 18614 18691 18735 18871 18887 18893 18969* 19003 19008 19018 19025 19042 19115 19156 19170 19219, 19312 39336 19374 19389 19409 19432 19513 19616 19661 19685 19870 19901 19912 19935 19952 19962 19987 19991 20011 20056 20074 20139 20154 20174 20211 20232 20283 20318 20430 20493 20511 20598 20628 20661 20783 20803 20838 20868 20902 20921 20941 21107 21185 21198 21207 21266 21293 21313 21337 21427 21467 21495 21529 21577 21590 21657 21672 21711 21731 21738 21764 21778 21794 21852 21881 21930 22059 22101 22116 22157 22180 22239 22304 22338 22351 22405 22410 22436 22486 22606 22644 22738 22749 22787 22847 22853 22994 5e Klasse le Lijst: 3232 m.z. met 70;, 11523 m.z. 11533; 22058 met 70 m.z. 22028 Vet 70; 22658 met 70 m.z. 22628 met f 70. J

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1922 | | pagina 2