IITVERKOIP Twilfit Oorsettan PINKSTERWEEK LAFAYETTE Uit den Omtrek MAiSON MODERNE PROV. K ESKRING VELSEN. Zaterdag had in't gebouw St. Bavo te Haarlem een buitengewone ver gadering plaats van de R. K. kies- vereeniging in den provincialen kies kring Velsen, speciaal ter behandeling van nieuwe statuten. De voorzitter, de heer J. J. Bisschop van Beverwijk heette de aanwezigen welkom en deelde mee, dat de jaar vergadering na de verkiezingen ge houden zal worden, waar tevens de ver kiezing van een nieuw bestuur aan de orde zal zijn. De notulen der vorige vergadering werden gelezen door den tweeden secretaris, den heer J. W. Sieverding te Nes- en Swaluwenbuurt. Daarna was aan de orde de behan deling der concept-statuten. De com missie voor statuten-wijziging, het vorig jaar benoemd, had eerst een concept ingediend, dat voor het zit tend bestuur onaannemelijk was, waarop door de commissie in overleg met den secretaris van het bestuur, den heer P. Héilker te Hoofddorp, nieuwe statuten ontworpen werden, welke door den laatste als gedelegeerde van het bestuur werden aannemelijk ge acht. Alras bleek ter vergadering, dat er inderdaad overeenstemming was be reikt, zoodat de behandeling der sta tuten vrij vlot van stapel liep. Vele artikelen uit de bestaande statuien werden gehandhaafd, terwijl ingrij- gende veranderingen tot stand kwa men in de wijz; van samenstelling van het bestuur, en de vaststelling van het politiek advies bij de verkie zingen, terwijl naast de statuten een huishoudelijk reglement werd vastge steld, hetwelk in details de werkzaam heden der plaatselijke kiesvereni gingen zoowel als van de algemeene vergadering en het bestuur aangeeft. Besloten werd het bestuur te doen bestaan uit vijftien leden. De com missie wilde die alleen verkiesbaar doen zijn uit de bestuursleden der plaatselijke kiesverenigingen en slechts bij uitzondering een gewoon lid toelaten. Het bestuur wns unaniem van meening, dat elk lid eener plaat selijke vereeniging verkiesbaar moest zijn. Na breede discussie werd het voorstel der commissie met groote meerderheid verworpen, zoo, dat ieder plaatselijk lid verkiesbaar blijft. Bij de samenstelling van het bestuur zal ook naar evenredige verdeeling over den ganschen kieskring gestreefd worden. Om dat te bereiken, was door den secretaris een concept-regeling ontworpen, welke door het bestuur werd goedgekeurd. Ook de vergadering ging, nadat de secretaris die regeling had uiteengezet, er mee accoord. Ze is als volgtDe kieskring Velsen wordt verdeeld in drie geografische eenheden. De èerste omvat de kies- vereénigingen Aalsmeer 1, Bennebroek, Heemstede, Haarlemmermeer 1, 11 en 111, Haarlemmerliede e, Spaarnwoude, Zwanenburg en Lisserbroek. De tweede bestaat uit Beverwijk, Velseroord, Wijk aaniZee, Wijk aan Duin, Wijker- oog, Santpoort, Jan Gijzenvaart en IJmuiden, terwijl de derde omvat Ouderamstel 1 en 11, Uithoorn 1 en 11, Aalsmeer 11, Bovenkerk, Buitenvel- dert, Nes- en Swaluwenbuurt, Buurt over Ouderkerk. Ieder dezer deelen kiest uit zijn midden vier bestuursleden op nader te bepalen wijze. De laatste drie be stuursleden echter worden rechtstreeks door de algemeene vergadering ge kozen. Voorts werd aangenomen, dat de algemeene vergadering zal bestaan uit a. het Kringbestuur van vijftien leden. b. twee afgevaardigden van elke plaatselijke vereeniging. Wat de stemmingen betreft, werd vastgesteld, dat allen één persoonlijke stem uitbrengen en de afgevaardigden voor elk honderdtal leden hunner kiesvereeniging één stem bovendien, uitgezonderd bij stemming over een politiek advies, wanneer ieder per- "soonlijk slechts één stem uitbrengt. Wat het politiek advies betreft, werd besloten, dat het bestuur aan de hand der voorloopige uitspraak van de locale kiesverenigingen het advies opstelt, dat tot leiddraad bij de besprekingen zal dienen. Ten slotte stelt de algemeene vergadering het pro- lit iek advies vast. Bij de definitieve stemming in de plaatselijke kiesverenigingen over het politiek advies zal met het punten- stelsel, als onjuist zijnde, gebroken worden, terwijl aanvaard werd het zoogenaamde bpschuivingssysteem. Na aanneming der statuten werd het huishoudelijk reglement eveneens vrij vlot behandeld. De voorzitter bracht een woord van oprechten dank aan de statuten com missie.voor den omvangrijken arbeid, door deze verricht. Hij bedankte alle aanwezigen voor de wijze waarop zii hadden meegewerkt om zoo snel tot goed resultaat te komen en sloot op de gewone wijze de vergadering. Dames- en Kinderconfeetie GR. HOUTSTRAAT LANGS DEN WEG. ROTTEPOLDER. KROMMENIE. UITGEEST. NOORD WIJK. HEEMSTEDE. BEVERWIJK. VELSEN. NOORDWIJKERHOUT. HEEMSKERK. IJMUIDEN. Nog enkele dagen der Restanten 4.50 6.75 8.50 14.50 22.50 2.48 3.90 4.90 7.90 9.90 CORSETTEFIE Warmoesstr, 26 b/d. Anegang LISSE. 5287 5797 5916 6241 6548 6909 7286 7437 7590 7754 8085 8397 8650 8893 9045 9273 9546 9726 9885 iöqS 92181 f Terug Ie bekomen bij: H .Jas, tied. Raamgracht 60, bril; W. Houtkamp, Z. B. Spaarne 36, broche; W. v. Unnik, Tette- rodestrat 78, bal; Stoffers, Zuiderstraat 24, geitje (kennel Fauna); W. Smelter, Kamperlaan 12, bandschoen; H. Koster, Korle Poellaan 25, heerenhocd; H. Ter stal, Slachthuisstraat 113, hond; B. Robin, Janswcg 52, poes, (kennel Fauna); F. Stiphout, Hooimarkt 14, poes, (kennel Fauna); A. Duim, Soutmanstraat 34, man chetknoop; G. de Jong, Nieuwe Gracht 47, porteinonnaie; M. Spier, Schneevoigfstr. 12, por'.omonnaic; W. Broekhuis, Emo- Mraat 9, ring; A. Terhorst, KI. Houtslraat 36, schoen; S. Veenstra, Voorzorgstraal 60, taschie; de Koning, Zomerkade 219, SPECIALE AANBIEDINGEN Terug te bekomen bij: A. O. Haze- voet, Santpoorterstraat 35, broche; B. Hoek, J. de Bxaaystraat 4, kinderpak je; J. Noe, Ged. Oudegracht 54, bro che; B. v. Wort, Gen. Jouortatraat 17rd. zilverdraadH. Bakker, Gravinnesteeg 7, doosje kralen; F. Bijster, Lombard- steeg 3, flaconA. Klein de Groot, Voorhelmplein 4 zw. gym. schoen; H. E. Andrea, Kleverparkweg 73, honden halsband met penning - Kennel Fauna, Parklaan, zwart-witte kat, gebracht door O. v. Buuren, Tetterodestraat 9, P. v. d. Bee, Gen. de la Reijstraat 19, mond orgel; P. J. Olieslagers, Ooetvest 20, nik kel potloodB. Hendriks, Bakkerstraat 39, kinderportemonnaie; O. Broertjes, Eikenstraat 12, Schoten, zwarte porte- monnaie; A. v. Hoven, Olycanstraat 50, portemonnaieG. J. v. d. Aar Spaarn- wouderstraat 91 boven, postduif; J. v. d. Vliet, Bomolenstraat 1, kinderreticule; O. Nolet Soutmanstraat 10, huissleutel; v. Bijswijk, J. de Breukstraat, tennis schoen; M. Puts, Antoniestraat 33 rood sandalen; J. Schutte, Kamperstraat 34, huissleutel; H. v. d. Best, Westergracht 67, schooltasch; N. Voogel, Leidscheplein 50, gummi schoentje; Politiebureau Smc- destraat, blauw werkpak- E. de Bruin, Kruistochtstraat 40, zwembnak en hand doek; L. Schreur, Esschiluerstraat 15, zakmesje. Muziek In den Hout. op Donderdag 1 Juni 1922 te 8 uur. I. 1. Frischer Muth leichtes Blut' Marsch, F. van Blan; 2. Ouv. Nakiris Hochzeit, P. Linke; 3. Hóchzeitsrcigen Walzer J. Bilse; 4. Fanl. aus der Operette (Die lustige Wittive), F. Leharr; II. 5. Marsch de la Princesse PoKchinelle,. G. Auvray; 6. Ouvert. Pique Dame, F. v. Suppe; 7. Aubade Printaniere, P. Lacombe; 8. Ballet d' I. Op. La Reine de Saba, Ghr. uaunod. Beeds vele malen hebbenons klach ten bereikt over den éénmanswagen en veel tevredenheidbetuigers over 't systeem van den one-man-ear zijn er niet. In tegendeel! Maar thans bereikt ons een klacht over bet systeem van de tram VerwulftOverveen, welk systeem niet veel van dat van den one-man-car ver schilt. Op déze fijn toch betaalt men op het aehterbalcon, waar inen in moet stappen, aan den conducteur en eerst dan mag men den wagen binnen. Een inzender schrijft ons: Zondagmiddag om een uur of half 4 was het al een bijzonder fraaie ge schiedenis op het Verwulft. Er was juist een tran van Overveen aangekomen en dadelijk werd deze be legerd door passagiers, die naar Over veen moesten. Het waren er nog al wat. Iedereen wilde gauw instappen, maar jawel, daar kwam niets van iru Bij stukjes en beetjes moest het. anders kon de conducteur ze niet van kaartjes voorzien. Het ging den slakkengang. Tot overmaat van ramp kregen nog twee personen ruzie, daar de een meende, dat de ander voor zijn beurt ging. De eene ruziemaker moest de tram weer uit en hef balcon werd gesloten. Maar toen de andere geholpen was, kon num mer twee weer instappen. Maar niet zoodra had deze de noodig#1 kaartjes in bezit (het gezelschap bestond uit man, vrouw en ze3 lederen), óf hij stapte op ruziemaker fflmmer een af en het lieve leven begon. De conducteur en wagenbestuurder kwamen er bij te pas en ondertusschen vulde zich het aehter balcon met passagiers. Toen de ruzie bijgelegd was, kwam de conducteur weer kaartjes verkoopen. De wagenvoerder wil de allen, ter betere controle, de tram weer uithebben. Maar dat verkoos nie mand. Nn, allen kregen ten slotte 'n beurt, maar het duurde misschien wel een 20 minuten, alvorens de tram ver trok. Vlug verkeer, hé? Maar als de tramdirectie nu zoo stijfhoofdig vast blijft houden aan systemen van one-man- «*r en op dc lijn Verwijlft-Overveen, laat ze zich dan op heele drukke dagen (waartoe elke Zondag met mooi weer behoort) wat toeschietelijker betoonen, en op die dagen ten minste die ver foeilijke systemen aan den kant zetten.. De heer L. G. Prins tc Overveen is. her kozen als voorzitter van den Rottepolder onder Haarlemmerliede c.a. De „Stantspurant" bevat dc statuien van de gymnastiekvereeniging „Lyrurgus", alhier. Onderh. Verkoopin y. Hei huis ga- legen aan den Middenweg, vroeger be woond door den heer G. Zonneveld en deze week bij publieke veiling gekocht door don heer G. de Nijs te Castricum, is dezer dogen onderhands verkocht aan den heer J. Planteijdt, alhier. Burgert. Stand: Geboren: z. van S. Naber en E. Kramers. z. van 0. Heijne en G. Veriuin. z. van A. Voldhuis en A. Seijsems. Gehuwd: Johannes Jak en Geertruida Stam. Cornells Zijp en Jansje Leek. Hendrik Slecht en. Anna Spruit. Overleden: Cornelia van 'irujver, oud. 13 jaar. Ferdinand Vonk 8 rnnd. Cornells Vonk 8 mnd. Burgerlijke Stand. Van 1926 Mei 1922. Geboren: Dirkje, d. van E. van Rooijen en van Dirkje van Duin Jacob, zoon van Gijsbert van der Wiel en van Janne tje Klinkenberg. Ondertrouwd: Jan Baptist Martinus Mar tens, oud 23 jaar, wonende te Noordwijk Johannes Cornells Ruijs, alhier en An na Hendrika Scheehngs te Noordwijker- hout te 's-Gravemhage Hendrik Jan Kruijswijk, oud 30 jaar, wonende te Noordwijk en Wilhelmina Roodenburg, oud 32 jaar, wonende te 's-Gravenhage te Noordwijkerhout Jacobns Nicolaas de Groot, oud 24 jaar, wonende te Noord- wijk en Petronella Cornelia de Haas, oud 22 jaar, te Noordwijkerhout. Getrouwd: Hendrik Vink, 25 jaar en Cornelia Elisabeth Koelewijn, oud 19 jr., beiden wonende te Noordwijk. Overleden: Geertje Bamhoom, cud 85 jaar, gehuwd met Jan Kaptein. Burgerlijke Stand. Getrouwd: H. J. Gieske met J. C. Toledo F. Schoenma ker met R. D. E. Jabnrg. Geboren: z. van C. van Veldhuijsen-Out d. van A. GeeveTromp d. van Scb. C. Postumusvan Dei z. van M. E. Bijleveldden Ouden d. van II. C, Kaars SijpesleynWijsman z. van N. H. B. DrosHom i. d van J. J. de BonteDolron z. van J. M. Veikruys- senBosveld d. van J. Ph. Kluit Roozen d. van A. A. LetlingaElffers d. van J. van ExcelBeerlhuizen. Overleden: L. G. Scharpff 7 d. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: W. Meyer en M. Markse A, Hali en H. M. Janssen. GetrouwdF. A. M. Heerikens en C. Dekker J. J. Pleging en J. Meyer. Geboren: d. van M. P. StalsKnapen z. van D. Miedemade Bakker z. van A. HooglandSpengers z. van N. van StralenVisser. Overleden: G. J. van Midden, wedr. van H. W. Walthaus, 80 j. Harddraverij. Het bestuur der hard draverij vereeniging „Beverwijk en Om streken" heeft besloten de voorgenomen harddraverij te doen honden op 10 Augus tus en niet op een datnm in Juli. zooals aanvankelijk was bepaald Tot secretaris werd benoemd de heer H. Koelman. De stoom ponten. Van den burge meester vernamen wij dat de hoofd in genieur van den Rijkswaterstaat Hemel vaartsdag persoonlijk de toestand bij de stoomponten in oogensehouw heeft geno men. Hij was zo nder den indruk van het enorme verkeer, dat hij een derde pont beslist noodzakelijk achtte. De hoofdingenieur kwam dan ook op een goeden dag. Het was enorm druk. Er stonden soms zooveel alto's, dat de stoomtram er niet doorheen kon komen. Door de Chr. Muziekvereeniging „Dc Harpe Davids" alhier werd deze week deelgenomen aan het concours voor Mu ziekverenigingen, aangesloten bij den Z.- Hollandschen Bond van Muziekvereenigin- gen, welk concours werd gehouden 1e Sliedrecbt. Een tweede prijs in de afd. fanfare mocht de vereeniging behalen voor het verplichte stuk Secretde Sfinx, terwijl een lsten prijs werd behaald in den Marschwedstrijd. Voorwaar een mooi succes. De Encgcliek-meeting te Lissc. - De afdeeling Noordwijkerhout van don N. R- K. Volksbond heeft ook in flink aantal delgenomen aan de Encycliek-meeting te Lisse. Velen waren per fiets ter meeting getogen. Maar ook een flink aantal profi teerde van dé motorlocht welke door het bestuur was georganiseerd. Mél het mooie vaandel der afdeeling in top én opgeluisterd door de muziek van St. Jean ne d'Arc, welke vereeniging ook aan de optocht 1c Lisse deelnam, had deze tocht, dank zij aller medewerking en de regeling van het bestuur een zeer prettig verloop. Volop werd genoten van dezen tocht over Warmond en de Kagerplas. Op 9 uur 's avonds was ieder welvoldaan weer in de haven van Noordwijkerhout terug Een woord van dank en hulde aan allen, die hiertoe hebben meegewerkt. Over het aardbeiengewas, de hoofd bron der inkomsten van twee-derde on zer ingezetenen is den laatsten tijd al zooveel geschreven, dat we niet meer in herhalingen zuilen treden. Maar met eene enkele nabeschouwing willen we eindi gen, en wel deze: Voor zooverre men nog een gezond gewas aantrqft, tenminste wanneer het nog een gezond gewas genoemd mag worden, zou deze planten in ernstige mate door de rups aangetast een in sect wat bij deze langdurige droogte niet te verzadigen of te beteugelen is. Een der meest bekende en druk be klante café's /lacht Lust" te Noord- dorp is op dit oogenblik een dicht huis. We vernamen dat de tegenwoordige bewoner a.s. Woensdag tenminste wan neer hij voor dien tijd niet vrijwillig het perceel ontruimt gerechtelijk de wo ning zal worden uitgezet. Fijn opvolger is da heer L. Groen land Cz., die de zaak echter zonder de vergunning zal voortzetten. Het zinken van de Holland 1. Over het zinken van den stoomtrawler Holland I IJ M. 73van de Visscherij- Mij. Praxis meldt onze correspondent nog het volgende. De Holland I was Zondagmiddag 4 uur op 85 mijl west van het eiland Ter schelling, toen het schip opeens vast liep, blijkbaar door het loopen op een wrak. De schipper W. Gravemaker van hier, liet met de borden werken, opdat het schip lo> zou rake^ Piotreling hoorde men een sterke knal, die het geheele schip #eed schudden en da menschen INGEZONDEN MEDhüEELlNGEN 5. 60 Cts. per regel. De bekende modellen van zijn thans genoteerd op tegen het dek deed slaan. Do mannen, waren verschrikt en bemerkten dat een mijn onder het schip tot ontploffing was gekomen. Dadelijk begon het schip wa ter te maken. De stoomdrifter Hibemia was in de nabijheid en daaraan gaf men fluitseinen. Men ging in de booten en roeide naar dit schip, aan boord waarvan ze werden opgenomen. Daar de Holland I nog drijvende bleef, roeide de schippers mot 3 man nog eens terug naar het schip, om te zien of dit nog te behouden was. Maar het water had de vuren gedoofd en wies snel. Nauwelijks hadden de mannen de Hol land I verlaten, of het schip zonk in de diepte weg. De Hïbemia zette daarop met de be manning van de Holland I koers naar hier, waar men Maandagmorgen aan kwam. Duiische trawlers te IJmuiden Men schrijft ons van renders zijde: Het is reeds meer dan een maand geleden, dat wij het laatst een over zicht gaven van hetgeen door Duitsche trawlers in IJmuiden is aangebracht; maar wie meenen mocht dat ons over zicht is achterwege gebleven, omdat het verkeer van Duitsche trawlers te IJmui den zoo zeer in beteekenis zou zijn ach teruitgegaan, die vergist zich ten eenen- male. Van 1830 April liepen 30 Duit sche trawlers te IJmuiden binnen met een totaal aanvoer van 6800 centner ver- sehe visch en van 1—15 Mei kwamen er 44 met 'n gezamenlijken aanvoer van 8000 centner. Vanaf de opheffing van bet visehnitvoerverfcorl in Duitschland krijgen wij nu de volgende statistiek om trent het verkeer der Duitsche trawlers in IJmuiden. Van 1—15 Febr. 51 schepen met 18121 c. Van 16—23 Febr. 31 schepen met 6833 c. Van 115 Mrt 38 schepen met 9665 o. Van 16-31 Mrt. 68 schepen met 20130 o. Van 1-13 April 45 schepen met 12300 c. Van 18-30 April 31 schepen met 6800 o. Van 115 Mei 44 schepen met 8000 o. Tusechen 13 en 18 April kwamen er uit den aard der zaak geen trawlers, tengevolge van het Paaschfeest. De quan- titatief zuivere aanvoer van Duitsche visch blijkt overduidelijk het gevolg van geringere vangsten en niet van een min der druk verkeer. Het spreekt vanzelf dat de Duitsche trawlers, die in Duitsch land hebben gemarkt, evengoed als de bovengenoemde en do Ho'.landsche traw lers kleinere vangsten hebben aangebracht en dat er dus, voor de Duitsche traw lers mét het oog op dia geringere vang sten temeer aanleiding was geweest om in eigen land de vangst aan te bren gen. Maar integendeel, ondanks het chro nische vischgebrek in Duitschland, on danks de nog belangrijk verminderde aanvoeren der stoomtrawlers, blijven de Duitsche reoders hun schepen naar IJmui den zenden en maken daar de Holland- sche vloot brodeloos, zoodat van de Hol- landsehe schepen, die gedurende de win ter;- aan 'ei voeren, rauwelijks do helft weer in de vaart is, terwijl het getal der varende schepen van dag tot dag afneemt. Het blijkt gedurende den laat sten tijd bovendien nog herhaaldelijk dat Duitsche trawlers zich op ernstige wijze aan smokkelarij in IJmuiden schuldig maken en enkelen zullen hun gerechte straf wel niet ontloopen. Het is te ho pen dat de Nederlandsche vogcering daar in aanleiding zal vinden, om op deze gasten een waakzaam oog te houden, maar anderzijds blijkt het nu ook wel, dat de Duitsche regeering goed zou doen met nauwlettendheid toe te zien, wat aan boord der trawlers gebracht wordt, om te worden uitgevoerd. Immers zoolang dit cognac, likeuren, rijwielen, naaima:hine3 e.d. betreft,heeft dit voor Dnitschland niet zulk een grcot nadeel, maar op dezelfde wpze kan met het grootste gemak de kapitaalfluch uit Duitschland worden in de hand ge werkt en het zou toch wel gek zijn, wanneer de Darsche regoering een ijve rig toezicht hield op de posterijen, om de kanitalfluch tegen te gaan en inmid dels de trawlers in de gelegenheid Het om op groote schaal effecten, waarden, bankpapier, goud en cdelge te nten naar het buitenland te brengen. De Duitsche en Nederlandsche regee ring, zouden beide verstandig doen, door aan dezen dwazen toestand spoedig een einde te maken, door het komen van Duitsche trawlers in IJmuiden tegen to gaan. Dan krijgt Duitschland visch en kunnen de Hollandsche trawlers blijven visschen en dan heeft men in Holland geen last van smokkelarij, terwijl de Duitsche regeeïiiu» rustig kan zijn, doch althans langs dézen weg niet belangrijke waarden naar het buitenland worden overgebracht, BUrff- StandGeboren: Joh tin tres Hendrikus, z. van \V P. Heemskerk en J. Q Rotteveel. -Wilhelmus Ja cobus, z. van A Tulen en J. van den Berg. Margaret ha Elisabeth Johanna, d. van G. JU iWoijer* en A. II Qpdam. OndertrouwdG. C den Har tog en A. J Marseille. L. Kortekaas en A. G Romijn. Overleden: Jacobus Bakker. 41 j. fT9' '8133 3657 1851 Ï4695 If 100. 31 912 1686 2681 3118 3816 4156 4453 4704 5191 5740 6144 6810 7792 8510 9142 9659 10352 11247 12431 12841 13687 14396 14927 15398 16125 16755 17379 17940 18473 19019 19611 20271 20849 21381 21975 10 214 441 818 1085 1278 1502 1869 2098 2352 2519 2654 2857 3142 3363 3675 4003 4255 4509 4770 4960 5142 429e NED. STAATSLOTERIJ, Trekking van Dinsdag 30 MeL a Klasse 10e Lijst. - flooge prijzen: 43SÖ*iiÖ270 13927 elk f 1000. 8359 11349 184S3 18959 elk 406. 12832 13052 elk 200. 2825 3178 3696 4040 11126 14308 14323 18565 20576 20955 20968 21268 22451 ell 53 924 1718 2878 3190 3857 4165 4481 4821 5409 5799 6236 6901 7896 8644 9149 9706 10625 11313 12445 12890 13800 14618 14935 15454 16170 16773 17485 17982 18651 19074 19774 20280 21085 21454 22140 59. 262 505 898 1116 1323 1707 1888 2126 2413 2542 2716 2867 3172 3368 3781 4046 4289 4517 4776 5002 5180 .5485 5833' 5918 6266 6638 7077 7300 7457 7604 7793 8132 8457 8661 8923 9123 9314 9548 9751 9896 Prijzen van 70: 134 300 537 643 1095 1220 1538 1559 1804 1978 2007 2452 3192 3861 4199 4525 4826 5439 5325 6477 6962 15 03 9363 9777 10793 11364 12455 13036 13807 14646 14957 15484 16198 17116 17564 18179 18748 19112 19786 20434 21132 21546 22143 3393 3886 4356 4600 4946 5491 5834 6504 7396 8365 8867 9423 10196 10830 11579 12665 13135 13864 14683 15035 15640 16212 17143 17598 18230 18786 19191 19850 20439 21156 21583 22160 3823 4052 4385 4687 5073 5574 5940 6567 7835 8383 8895 9513 10222 10845 11765 12694 13413 14089 14825 15053 15688 16392 17256 17665 18353 18797 19347 20025 20604 21163 21611 22678 3615 4085 4424 4691 509S 5644 5944 6587 7637 8394 9064 9515 10307 10992 12059 12736 13503 14131 14852 15193 15781 16525 17368 17710 18364 18803 19353 20068 20705 21265 21618 22889 760 26SC 3814 4100 4426 4697 5178 5683 6004 6708 7642 8481 9131 9577, 10351 11023 12095 12781 13624 14203 14922 15293 15S52 16652 17373 17737 18460 18853 19376 20127 20731 21274 21819 NIETEN: 145 152 153 176 197 265 335 354 360 407 575 676 683 694 772 937 938 977 1064 1084 1172 1213 1216 1261 1264 1397 1402 1478 1479 1480 1717 1727 1795 1832 1852 1891 1974 2006 2019 2055 2135 2185 2227 2281 2295 2435 2439 2480 2496 25Ó4 2559 2597 2620 2623 2642 2756 2757 2794 2831 2832 2929 2992 3058 3119 3122 3205 3245 3262 3314 3319 3435 3514 3520 3542 3636 3818 3838 3875 3966 3983 4070 4088 4153 4178 4211 4315 4328 4393 4429 4466 4521 4531 4581 4711 4749 4795 4838 4881 4912 4941 5017 5047 5054 5060 5138 5186 5212 5221 5232 5237 5504 5524 5533 5689 5788 5859 5868 5875 5895 58981 5937 5960 6067 6167 6209' 6305 6323 6335 6394 6400'. 6681 6693 6774 6880 6889 7087 7205 7250 7261 7284 7326 7357 7392 7423 7432 7508 7516 7517 7554 7588 7622 7627 7653 7665 7741 7812 7833 7888 7963 7975 8187 8225 8229 8313 8314 8497 8515 8530 8550 8633 8664 8766 8778 8781 8841 8929 8956 8962 8983 8984- 9143 9185 9197 9207 9370 9386 9429 9517 9537! 9550 9598 9648 9704 9712 9769 9795 9826 9831 9874' 9929 9942 9960 10006 10015 10051 10162 10178 10215 10300' 10356 10058 10384 10388 10443, 10584 10504 10519 10532 10533 10617 10829 10859 10903 10950 11178 11210 11254 11278 11375' 11515 11518 11556 11584 11591. 11637 11641 11654 11658 11713 11910 12109 12122 12141 12186 12201 12294 '12304 12350 12352 12360 12382 12515 12582 12632 12643 12727 12806 12852 12856 12865 12877 12911 12944 12971 12986 13017 13026 13044 13086 13087 13091 13101 13103 13203, 13207 13210 13220 13264 13284 13351 13354 13406 13427 13458 13494 13501 13510 13609, 13611 13705 13740 13751 13776 13S04 13819; 13827 13831 13871 13883 13933 13939 13996 13998 14038 14075 14090 14145 14147 14176 14182 14289 14350 14406 14435 14496 14505 14605 14608 14609 14661 14703 14713 14743; 14777 14800 14807 14836 14849 14853 14868, 14872 14884 14906 15004 15115 15118 15143 15162 15248 15255 15279 15320 15338 1537Ö 15403 15432 15444 15495 15515 15538 15348 15666 15682 15683 15719 15739 15758 15784 15787 15835 15837 16005 16021 16041 1606Ö 16078 16083 16126 16207 16260 16305 16311 16361 16424 16437 16456 16509 16538 16568! 16583 16610 16613 16635 16645 16786 16807 16839 16840 16847 16864 16892 16907 16959 16986 16988 17010 17036 17047 17059 17061) 17084 17091 17102 17118 17176 17179 17180 17188 17224 17251 17264 1-7329 17331 17334 17336 17366 17418 *7426 17440 17466 17484 17487 17553 17557 17561 17629 17651 17671 17695 17711 17753 17756 17815 17894 17916 17947 17949 17959 17978 17989 18006 18086' 18087 18099 18123 18135 18196 18222 18275 18306 18348 18372 18442 18713 18758 1877t 18782 18783 18867 18906 18922 19045 19108 19163 19211 19272 19289 19303 19330 19331' i19437 19474 19592 19621 19693 19694 19701 19717 19729 19753 19765 19807 15810 19851'; 19869 20014 20041 20100 20203 20206 20216 20227 20236 20277 20285 20302 20379 20432 20473 20479 20482 20486 20496 20528 20396 20640 20653 20659 20668 20690 20764 207911 20800 20801 20834 20854 20895 20911 20915, 20917 20953 20992 21009 21019 21053 21057] 21065 21109 21142 21169 21187 21208 21234; 21262 21303 21314 21350 21378 2J464 21473; 21496 21503 21512 21539 21566 21576 21607^ 21651 21676 21686 21688 2169S 21728 21750] 21778 21816 21892 21933 21942 21991 22018 22024 220.33 220S0 22234 22263 22278 22.304 22319 22.337 22349 22364 22377 22392 223QJA 22472 22516 22592 22613 22625 22660 22681) 22684 22685 22712 22740 22760 22824 22834' 22905 22915 22936 22944 22950 22958 5e kl. 9e lijst: 4654 m.z. 5654; 6318 m. 75, m.z. 7318 m. 70; 6367 m.z. 7360; 10608 m.z.' 10708; 11059 m.z. 11057; 15750 m.z. 5750; 2240M i ■ïi

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1922 | | pagina 2