- nes Benige plaatsen ïerkrïjsbaar- 1991 IIBIIEIMFEESTEI 1923 JUBILEUM 1898 CADEAU 1923 A'DAMSCH COUPONMAGAZIJN II»- Zijlstraat 87-87» Een COUPON Crêpe de Ghine Feest-Etalages hMd: A. V« DAMI*VbDIJIC ZIJLSTRAAT 87-87° C. H. Kuenen 50.800 maal 2 cents Cadeau. P. en J. F. MACHIELSE voor blouse Jubileumfeesten Amsterdam Officiëeie Dam-Tribune Informatie Tel. 3662 Haarlem OFF. FEESTGIDS 6°joSt.Jans Gasthuis Zijlstraat 87-87a Zijlstraat 87-87a van het programma is het van het iedere keeper ontvangt van 31 Augustus tot 7 September bij aankoop van minstens f 15.-- kleur naar keuze Het is de moeite waard onze te bezichtigen van Wollen- Zijden en Fluweelen Stoffen. kartiujken dank PHILIP DE VRIES, Gierstraat. BEVERWIJK. WARMOND. LEIDEN. - SCHOTEN. VELSEN. UITGEEST. ■IMUUMDSCU NIEUWS VERK00PINGEN, Veiling Advertentiën. Beatrix Agnes Johanna Maria Anton J. W. Verheul Corry A. A. Pommée GEVESTIGD: ANNIE B0NARIUS Dp. v. SDHÜYLEKSURCH heeft de praktijk HERVAT. C. G, MASCHHAÜPT-VIS heeft de praktijk HERVAT. zal AFWEZIG zijn van Hof 15 September. MUTS-SPAARBANK te HAARLEM. De kantoren der Spaarbank zijn GESLOTEN Vrijdag 31 Augustus en Donder dag 6 September DEN GEHEELEN DAG en gedurende de overige feest dagen DES AVONDS. BEVERWIJK Ondergeteekende bericht, dat de coupon per 1 September, No. 1 betaalbaar is ten kantore der Bank, alsmede bij hare Bijkantoren Alkmaar, Purme- rend, Hoorn en Eindhoven. Nederlandsche Landbouwbank, Amsterdam. JUBILEUMFEESTEN a 9 0.30, verkrijgbaar bij Boekhandel A. VERMOUT War'moesstr. 10 Tel. 457 HOORN. Ondergeteekende bericht, dat de coupon per 1 September, No. 2, betaalbaar is ten kantore der Bank, alsmede bij hare Bijkantoren te Alkmaar, Pur- merend, Hoorn en Eindhoven. Nederlandsche Landbouwbank, Amsterdam. Wij kochten aan een partij kwaliteiis Sigaren DOOR BIJZONDERE OMSTANDIGHEDEN JUBILEUM R0C1KÏ TIJDENS DE FEESTEN SIGARENMAGAZIJNEN Voer Haarlem; Groot© Houtstraat 58. Tel. 3240 Het adres voor uwe Sigaren en Sigaretten Tegen de laagste prijzen. kunt ge eerst vroolijk maken, indien ge uw wijnen betstelt bij 't onderstaande goedkoopste adres. Witte of roode Port 90 ct. Sa- mos 95 ct. Witte of roode bessenwijn 65 ct. Meiwijn 60 ct. Medoc 90 ct. Alles per heele flesch. Roode zalm per 1 ponds bus 75 ct. Pinkzalm, per I ponds bus 52 ct. Prima Zalm 32 ct. per bus. Sar dines 20 en 35 ct. per blik. Nieuwe Jams van de Betuwe 45 ct. per 1 ponds pet. Gember of honing 35 ct. Ananas 48 ct. per blik. Delftsche slaolie per heele flesch f 1. Volvette Roomkaas 45+; 50 ct. per pond. Edammer kaas, volvet met Rijksmerk 50 ct. per pond. Per heele kaas 48 ct. per pond. Nieuwe abrikozen 40 ct. Tutti Frutti 38 ct. Pruimen 20 ct. Rozijnen 22 ct. Perziken 40 ct. Californische halve peren 50 ct. Versch gebrande Pindas 24 ct. Alles per pond. Vanillesuiker 12 pak 25 ct. Sunlicht Zeep, per dubbel stuk !7 ct. Lux per doos 23 ct. Nog honderde artikelen te veel om op te noemen Zie de Etalage, Let op het juiste No. 73. f.o. het Stadhuis t.o. het Stadhuis extra zware V Aanrijding. Gisteren had in de Corne- lisamestraat een aanrijding plaats. De groen- tekar van den heer G. werd aangereden door een vrachtauto afkomstig uit Haarlem. De kar werd ingedrukt en de groenten wer den beschadigd. Persoonlijke ongelukken vonden niet plaats. Daar voor meisjes boven 15 jaar nog geen spelen zijn aangekondigd, zal de com missie hiermede rekening houdend, zoo hiertoe nog wordt overgegaan, nog voor het einde dezer week daarvan aankondiging doen. Al zijn wij niet geheel verstoken van de gelegenheid, een vischmaal in te slaan in eigen gemeente, een belangrijke aanvul ling is er echter verkregen, doordat de heer Haverkort, in de vroegere bakkerij van den heer Schaveraaker thans een vischhandei heeft geopend, waar vrijwel aan iedere vraag kan beantwoord worden en waarvoor we naar een advertentie in dit Blad verwijzen. De heer A. D. had Maandag het on geluk op de timmerfabriek „Padox" tusschen een machine terecht te komen. Vier vingers werden hem afgekneld. Per auto is hij naar net ziekenhuis vervoerd. e'apvcrbod. De burgemeester heeft niet ingewilligd het verzoek van 'het Leidsche Kruisverbond en de Mariavereeniging om een tapverbod uit te vaardigen voor Vrij dag 31 Augustus. Wethoudersverkiezing. De rechtsche raadsfracties hebben thans definitief be sloten mede te werkert tot de verkiezing als wethouder van den heer Aug. L. Rei- mcringer (V. B.), zoodat diens benoeming verzekerd is. Het nieuwe college van B. en W. zal dus bestaan uit de heeren A. Mul der (A. R.), J. B, Jdeynen (C, H.j, J. F. X. Sanders (R. JC.) en den heer Reimeringer. De heer W. Pera (A. R.) zal uit het college van B. en W. verdwijnen. „St. Bavo". In de gehouden ledenver gadering der woningbouwvereeniging „St. Bavo" zette de voorzitter de verschillende besprekingen mei' aannemers uiteen en bracht woorden van dank aan de heeren Duin en Van Eind voor de loyale wijze, waarop zij hulp aan de vereeniging verleend hebben. Met een vijftal aannemers zijn zonder succes onderhandelingen gevoerd. Met den aannemer Kok is eindelijk een vergelijk ge troffen geworden. De reserve-leden van „St. Bavo", die geld hebben gestort, komen het eerst in aanmer king en krijgen, wanneer zij dit' wenschen, hun geld terug. Voor het safe houden vari het gestorte geld ontving het bestuur een applaus der vergadering. De huur van de woningen voor de eerste 20 reserve-leden zal ongeveer 6,90 be dragen,' buiten event'ueele aflossing. Mis schien kan dit bedrag nog iets lager worden. Een der winkelhuizen is reeds verhuurd. De vereeniging krijgt in bezit 50 woningen en 2 winkelhuizen. Dank werd gebracht aan den heer Kok dat hij de huizen voor de vereeniging wist te behouden, aan de werk lieden, die zoo'n keurig stuk werk hebben geleverd, aan het bestuurslid Heesakker en Mars, resp. metselaar en timmerman-uit voerder", voor de zorgen, aan die huizen besteed. Het deed den voorzitter leed, dat de wo ningen niet aan de draagkracht der leden beantwoorden, maar spr, zette uiteen, welke eischcn door de gemeente aan het bouwen van woningen worden gesteld, zoodat na nauwkeurig onderzoek en gehouden bespre kingen roet verschillende aannemers is ge bleken, dat de huizen niet goedkooper konden worden gemaakt. I Gemeenteraad. Openbare vergadering van den gemeenteraad dezer gemeente op Dinsdag 4 September 1923 des namiddags 7 uur ten gemeentehuize. De agenda vermeldt: 1. Installatie van de leden. 2. Benoeming van: a. drie wethouders, b. vijf leden der commissie van bijstand in het beheer der openbare werken, c. vijf leden der commis sie voor gas en water, d. vier leden van de commissie van bijstand voor de financiën, e. vijf leden der commissie van voorbereiding voor de plaatselijke strafwetgeving,, (tevens commissie voor de herziening van het regle ment van orde), f. twee leden der commissie van overleg voor de ambtenaren, g. twee le den der commissie van overleg voor de werklieden, h. twee leden der commissie van overleg voor de politie-ambtenaren, i, drie leden cn twee plaatsvervangende leden van de reclame-oommissie inzake vergun ningsrecht, j. drie leden der commissie ad hoe, inzake reorganisatie van het lager on derwijs en omtrent bewaarschoolonderwijs, k. twee leden der commissie inzake het ver- ichaffen van productieve werkgelegenheid, 1, drie leden der commissie van advies no pens verzoeken van ambtenaren om vergun ning tot het bekleeden van bijbetrekkingen, m. twee gedelegeerden der gemeente in het bstuur der Vereeniging voor Ambachtsonder- wijs in Kennemerland. 3, Ingekomen stukken en mededeelingcn. 4. Prae-advies op het adres van J. W. Lassing te Bloemendaal om een terrein aan de Vinkenbaan te Jan Gij- senvaart aan te wijzen voor half-open be bouwing; 5. Aanvulling en wijziging der Ver ordening op de winkelsluiting, met betrek king tot den verkoop van melk- en melk producten. BLOEMENDAAL. Athletiakwedstrijden. Zaterdag 1 September 1923 zullen ook hier ter gelegenheid van de Huldigingsfeesten op het terrein der B. V. C.- (naast Zomer- zorg) athletiekwedstrijden gehouden worden welke zullen aanvangen 's morgens te half tien. De regelingscommissie bestaat uit de hee ren: Th. J. H. van 't Lam, Chr. de Vries, P. ClAndré de la Porte, H. A. v. d. Meij (ge delegeerde van de N. A. U.). De Jury bestaat uit de heeren: Th. J. H. van 't Lam, Voorzitter-kamprechter, Chr. de jiries, P. C. André de la Porte, J. Admi raal, T. Dekker, F. Duvergé, S, van Duijn, J. Fortgens, G. Hillebrand, Mej. G. de Klerk, P. A. Kok, J. van der Lijcke, H, A. van der Mey, P. Ockhuysen, J, Reyenga, J. van der Schaar, Mej, M. Verbeek, R. Verwers, J. Vreem, P. W. Waller, J. Walters en B. Wie- land Los. Het programma luidt als volgt: 9.30 Serie s 80 M. loopen. 9.50 Hoog- en verspringen met aanloop. 10.30 Serie's 400 M. loopen. 10.40 Demi-finale 80 M. loopen. 10.50 Speer- en Discuswerpen. Kogelstooten. 11.35 Finale 80 M. loopen. 11.40 Finale 400 M. loopen. 11.45 Touwtrekken. 12.05 Estafette 4 X 80 M. 12.30 Prijsuitdeeling. De bepalingen zijn de volgende. De wedstrijden worden gehouden onder goedkeuring en bepalingen van de N. A. U. overigens beslist de V. K, in gevallen, waarin niet is voorzien. De totale prestatie wordt berekend naar den tabel voor den Olympischen Tienkamp voor zoover dit mogelijk is of een soortge lijke schaal waarvoor de goedkeuring van den Heer Consul der N. A. U. te Haarlem verkregen is. De deelnemers moeten om 9 uur present zijn, opdat precies op tijd kan worden be gonnen. Prijzen: Voor ieder persoonlijk nummer rijn 2 of 3 prijzen beschikbaar, voor ieder ver^enigings- of schoolnummer (Juniores- estafette, Seniores-estafette, touwtrekken) één viertal; bovendien voor'de Juniores van 14 tot en met 15 jaar voor elk der nummers 80 M. loopen, kogelstooten en verspringen één. Zoowel In de Juniores- als in de Semores- afdeeling ontvangt hij, die in de groep van 3 nummers (naar keuze: 1 loop-, 1 werp- en 1 springnummer) de beste totale prestatie bereikt, een extra prijs, t. w. voor de Ju niores een Zilveren Beker, voor de Seniores een Bronzen beeld. Verder nog enkele extra prijzen Raadsvergadering. De gemeenteraad konlt in hare ou.de samenstelling Vrijdagmor gen, 31 Augustus, te 'half 10, voor 't laatst bijeen ter behandeling van de volgende agenda: a. Schrijven van c!eu voorzitter van Gedep. Stalen van Noordl-Holland,waarin wordt me degedeeld dat de Raad het besluit van 25 Mei 1922, waarbij aan het R.-K. Schoolbestuur een bedrag van len hoogste 1200 werd be schikbaar gesteld voor het aanschaffen van meubelen, in strijd met de wet heeft geno men. B. en W. stellen voor het besluit in te trekken. b. Een verzoek van het R.-K. Schoolbestuur alhier, cm voor de aangeschafte schoolmeu- beien 'alsnog een bedrag van 1185,64 be schikbaar te stellen. B. en W. stellen voor aan het verzoek te voldoen. c. Een schrijven van B. en W. van Krom menie, wnaihij zij toezenden een ontwerp- gameenschappelijke regeling betreffende de toelating van kinderen uit Uitgeest op dc scholen te Krommende. B. en W. stellen voor deze regeling goed te keuren. d. Een schrijven van A. Schaafstra, waarin hij verzoekt aan zijn woning op het gemeente- terrein een werkplaats te mogen maken. B, en W: stellen voor het verzoek toe te staan. e. Een verzoek van den inspecteur der di recte belastingen te Beverwijk, waarin wordt verzocht de verordening op de invordering der plaatselijke inkomstenbelasting te willen wijzigen en in overeenstemming te brengen «net de regeling inzake de invordering van 's Rijks directe belastingen. B. en W. leggen ter vaststelling over een nieuwe verordening tot invordering der plaatselijke belasting cn stellen voor in verband met artikel 235 der Gemeentewet opnieuw vast te stellen d;e ver ordening tot heffing. f. Rekening van het Burgerlijk Armbestuur te Markenbinnen over 1922. g Gemeenterekening over 1922. Jubileumfeesten. Voor deelname aan de Volksspelen, op 13 Sept, a.s. te houden, moe ten de mannelijke personen zich aanmelden op Zaterdag 1 en Zondag 2 September bij den heer G. Hös Mzn. en de vrouwelijke per sonen bij den heer H. Vrouwe. Voor deelname aan den optocht met ver sierde fietsen, rijtuigen- en vereenigingen die in groepen wenschen mede te gaan, kan men zich vóór of op 2 September aanmelden bij den heer J. van Hutten. De volksspelen zullen bestaan uit: ring- rijderij met paard en kar; rlngrijd'erij met fietsen; mast klimmen; ringsteken voor da mes; hardtoopen met balletjes op 'n blaadje voor meisjes lot 16 jaar; tonrijden voor man nen; hardtoopen op muilen voor meisjes en vrouwen boven 16 jaar; zakloopen; spriet- So open. DE HANZEBANK IN 'T BISDOM H AARL'EM. Men seint ons uit Amsterdam: •De Hoofddirectie der Hanzebainkën in hel Bisdom Haarlem schijnt voornemens, een be langrijke bezuiniging in bet bedrijf door te voeren. Werden reeds voor cenigen tijd de salarissen van het geheele personeel met 15 pCt. verlaagd, thans gaat onder d'e Directeu ren der Bijkantoren het hardnekkig gerucht, dat per 1 Jan. a.s. de huren der Directeurs woningen, die eigendom van dén Bank zijn, aanmerkelijk worden verhoogd. Bovendien schijnt heit in 't voornemen te liggen reeds spoedig een aantal bijkantoren, waarvan er eenigen nog korten tijd geleden, in nieuwe gebouwen gehuisvest werden, in gewone cor respondentschappen om te zetten. Zoo is b.v. het bijkantoor Boskoop reeds opgehe ven.' Een dier beambten van kantoor Alphen a. d. Rijn houdt eenige dagen per week te Bodegraven zitting om het noodige contact met de bestaande relaties te onderhouden. PRINS HENDRIK TE GOUDA. GOUDA, 30 Aug. Z. K. H. Prins Hendrik maakte gisteravond den maaltijd mede van het Nederlandisch Landlïuisboudkun<d ig Con gres alhier. Hedenmiddag zal de Prins een bezoek brengen aan de tentoonstelling. ONDERSCHEIDINGEN. Bij Koninklijk besluit van 22 Augustus 1923 zijn benoemd tot Minister van Staat A. W. F. Idenburg, oud-Minister van Koloniën, lid van de Eerste Kamer der Sta- ten-Generaal, en prof. mr. dr. W. H. Nolens, lid van de Tweede Kamer der Staten-Ge- neraal. Is bevorderd tot grootkruis m de orde van den Nederlandschen Leeuw Mr. B. C. J. Loder, president van het Permanente Hof van Internationale Justitie. •Zijn benoemd in de orde van Oranje- Nassau tot grootkruis Jhr. mr. R. de Marees van Swinderen, kamerheer in buitengewonen dienst van H. M. de Koningin, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister te Londen. Tot grootofficier Is benoemd tot tidder in de orde van den Nederlandschen Leeuw r"lC. D. Schuller tot Peursum, buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister te Bel grado- Is bevorderd tot commandeur in de orde van Oranje-Nassau J. van Vollenhoven, oud-lid van de Uit voerende Commissie van de Nederlandsche Overzee Trustmaatschappij. Zijn benoem d tot ridder in de orde van den Nederlandschen Leeuw Mr. W. C. Beucker Andreae, administra teur aan het Departement van Buitenlandsche Zaken. is benoemd tot Adjudant in buitengewo nen dienst van H. M. de Koningin, de gep. luitenant-generaal-titulair van het Neder- landsch-Indische leger, commandant van het Koninklijk Koloniaal Militair Invalidenhuis op Bronbeek S. A. Drijber; is de rang van luitenant-generaal van het Nederlandsch-Indische Leger, zonder bezwaar van den Lande, verleend aan Z. H, den Soe- soehoenan van Soerakarta Pakoe Boewono Senopati Ingalogo Abdoerrachman Saijidin Panoto Gomo den Xden; is toegekend de titulaire rang van: generaal- majoor aan den gepensionneerden Kolonel Chef van den geneeskundigen dienst van het Nederlandsch-Indische Leger J. Haga en aan den gepensionneerden Kolonel van den mili tairen geneeskundigen dienst van dat leger R. Oostingh; Kolonel aan den gepensionneerden Luite nant-Kolonel der infanterie van het Neder landsch-Indische Leger J. A. Kohier; Majoor, aan de gepensionneerde Kapi teins der infanterie van het Nederlandsch- Indische Leger A. F. P. Cartens; J. F. Crooc- kewit en E. Ch. Brusse; dirigeerend officier van gezondheid der 2e klasse (majoor) aan den gepensionneerden officier van gezondheid der le klasse van het Nederlandsch-Indische Leger C. H. L. Baelde. is bevorderd tot commandeur in de orde van den Nederlandschen Leeuw, Jhr Mr. W. H. de Savornin Lohman, President van den Hoogen Raad der Nederlanden; tol officier in de orde van Oranje-Nassau: Mgr. D. Ares te Rome; tot ridder in de orde van den Nederlandschen^ Leeuw; Dr. P. Man- nens, vicaris-genera'al, president van het Seminarie Roermond; tot commandeur in de orde van den Nederlandschen Leeuw, Mr. D. A. P. N. Kooien, voorzitter van dc Tweede Kamer der Staten-Generaal, te Utrecht; Mr. P. Rink, Oud-Minister van Binnenlandsche Zaken, te s-Gravenhage; tot officier in de orde van Oranje-Nassau: U. J. Mijs, Burgemeester van Gouda; tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: C. J. Z van der Meer, lid van de Provinciale Staten van Zuid-Holland, te Noordwrjk; H. W. Valckneier de Greeve, voorzitter van de afdeeling Gouda en Omstreken van de Holl. Mij. van Landbouw, te Gouda; A. v. d. Kallen, journalist, te Nijmegen. tot officier in de orde van Oranjë-Nassau: Louis Bouwmeester, Tooneelspeler te Am sterdam; J, G. Jansen, voorzitter der inter diocesane commissie der Roomsch-Katholiekc Jeugdorganisatie te Amsterdam; P. H. E. baronesse van Wijnbergen van Sonsbeeck, penningmeesteresse der interdiocesane com missie der Roomsch-Kalholièke Jeugdorga nisatie te Utrecht; tot ridder in de orde van Uran)e-Nassau, W. Bakker Kzn., voorzitter van het bestuur der bijzondere lagere school te Wcrmérveer; tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: Prof. L. van Aken, te Heeswijk, eere-voor- zitter en geestelijk adviseur der Aig.r R. K, Werkgeversvereeniging; J. Hellemans,t voor zitter der R. K. Vereeniging van Spoèrweg- personeel ,,St. Raphael te Boxtel; A. C. de Gruijn, secretaris van het R. K. Vakbureau te Utrecht; te Lisse, op 28 Augustus, onder directie van 't H. B. G„ Kring Lisse. E.V.T.: Rose Gris de lin I, 2.10; Idem dem, II; 1.50; Rose La Reine, I, 2; Mon Tresor top. 2.60; Prins v. Oostenrijk, I, 3.20; Gele Prins, I, 2,50; Cram. Brillant, top. f 1,70; Fred. Moore, II, 2.10; Keizers kroon, lot f 4.70; Witte Due Max, II, 2; Due de Berlin, II, 2; La Reine (extra best) f 2.60; Idem idem, I, 1.90; Idem idem Max, II, 2.20; Proserpine, I, 7; Conleur Cardi nal, top. 5.80; Artus, I, 2.30; lTmmaculée top., 2.10; D.T.: Couronne d'Or, top. 4.60; Iedm, idem, I, 3.80; Imperator Rubrorum, top, 5,90; La Cochenille, I, 3.75; Thee roos, top., 3.50; Murillo, top., 3.10; Idem, idem, I, 2.50; Idem idem, II, 1.20; La Candeur 2; Dw.: Pride of Haarlem, top., 3.30; Idem idem, I, 3; Gretcen, top, 2; Idem, idem, I, 1.60; Potter Palmer, 2.10; Princes Elisabeth, 7.20; Clara Bultz 2.10; Mr. Farnc. Sanders, 2.90; Bartigon, II, 3.50; E.N.: Ajax Princeps, 2.10; Emperor, I, f 7,30; Sir Watkin, I, 7.40; Idem, idem, rond, 5.75; Bic. Victoria, I, 6.90; Idem, idem, rond, 4.30; Mad. de Graaft» rond, f 4; Bic. Empress, I, 6.50; D.NJ: Albo Pleno Odorato, rond, 3.20; E.R.: Gertrude, I, f 13; E.W.: l'lnnocence, I, 12.90; Cr.: Geel, I, f 2,30; Idem, idem, II, 1.60; Purpe- rea Grandiflora, top, 1,60; Diversen soor ten, top. en I, 0.70. Alles per 100 stuks. Geb oren: S. P. VAN 'T HOF A. M. A. VAN 'T HOF-Vollaerts Heemstede, 28 Aug. 1923. Ondertrouwd: en Haarlem, Kruisweg 53. Leiden, Huize „Co-Wijck,", Witte Singel 44 D. 30' Augustus 1923. Huwelijksvoltrekking in de Paro chiekerk van den H. Petrus op Don derdag 20 Sept. 10 uur. Ontvangdag 20 Sept. 34 uur. De heer en mevrouw VAN KEULEN- BEIJNES, betuigen hun voor dc beloonde belangstelling bij de geboorte hunner dochter. Haarlem, 30 Augustus 1923. Verspronckweg 37. PIANO- EN MUZIEKLEERARES Dipl. Conservatorium Amsterdam Aanvang der lessen 1 Septembei ZOETESTRAAT 8. Verloskundige en Vrouwenarts WESTERKOUTSTRAAT 42 Spreekuur van 23 uur behalve Za terdags, MED. DOCTs. ARTS Waarnemers: Dr. K, E. DE JONG, KL Houtweg. Dr. M. MAURITZ, Spaarne. Dr. WOLTERSON, Schotersingel 67. Dr. K. v. d. VELDT, Ged. O. Gracht 11. speciaal voor eene Firma gefabriceerd voor de a.s. Feesten. kwamen wij in het bezit van bovengenoemde partij onder de verpakking en kunnen deze door billijken aankoop voor de volgende CON- CURRENTIEPRÏJZEN verkoopen. „JUBILEUM", ondermerk Amsterdam, een prima 8 cents Sigaar Nu: 6 cents 50 a f 2.90. „JUBILEUM", ondermerk Rotterdam, een geurige 10 ets. Sigaar Nu: 8 cents 50 a f 3.90 Ten slotte: „JUBILEUM", ondermerk den Haag, een kwaliteits 12 ct. Siga&r met Braziel en Havana. Nu. 10 cent 50 a f 4.90. deze kwaliteits sigaren tegen bovengenoemde abnormale lage prijzen en het verhoogt Uwe Feeststemming. Filialen te den Haag, Groningen en Rotterdam. No. I Jubileum Cadeau CADEAU 1

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1923 | | pagina 3