s m Bi seal ®p 1® firn IMBlËfl l KORFBAL I «18 iü m LAWN-TENNIS WIELER SPORT SCHIETEN H.F.C. rv ATHLETIEK SCHAKEN. SÖHMEM. DE 1JSSPORT. Wanneer bovenstaande foto's onder de aandacht van onze lezers komen, is het ijs hoogstwaarschijnlijk reeds van onze banen en kanalen verdwenen. In dezen tijd van afgekeurde terreinen zijn dezen kieken echter nog het meest actueel en wij geven ze daarom gaarne een plaats. Links: De Wormer veersche IJsclub bestond dezer dagen 50 jaar en heeft dit jubileum ook op het ijs kunnen herdenken. Men ziet hier het bestuur, met in haar midden De Waal, de bekende schaatsenveteraan. Midden: Max. Tetzner. Onze all-round sportsman. Niet de kampioen van het oogenblik. Onze beste rijder, die behalve nationaal- kampioen ons land 2 jaar geleden op zoo waardige wijze te midden van een keur van rijders in Zwitserland ons land vertegenwoordigde, heeft om gezondheidsrede nen er de sport voorloopig aan moeten geven. Hopen wij hem spoedig weer te zien. En op 't voetbalveld en op 't ijs. Rechts: De Amerikaansche schaatsenploeg voor de Olympische winterspelen te Chamonix, is reeds geducht in training. Onze foto toont het gezelschap met haar oefenmeester William Tayler. De steden wedstrijd Amsterdam- Den Haag. Den Haag wint met 96. Moeskops te Parijs. De Zesdaagsche te Chicago. BOKSEN.. Van 't Hof wint in Engeland. KEGELEN. MSB BILJARTEN. De match HoppeCochran. 37 125 t 125 99 125 90 U5 70 125 55 537 439 Ie klasse C. I.V.O. I 8 5 1 2 11- 21—24 1.37 Haarlem IV 6 3 2 1 8 21—14 1.33 Stormv. III 8 4 2 2 10 20—13 1.25 R.C.H. IV 8 3 3 2 9 23—16 1.12 O.VA. I 8 3 2 3 8 24—12 1.— 5 2 0 3 4 12—15 0.80 E.D.O. IV 5 1 0 4 2 6—20 0.40 H.S.V. II 6 0 2 5 2 10—23 0.33 LEZING HJERTBERG. Voor de De Zaluwen houdt de bekende athletiektrainer Hjertberg hedenavond een lezing in Krasnapolsky, welke in hoofd zaak zal zijn gewijd aan de lichamelijke voorbereiding van voetballers. WAAR VINDEN WE ZOO'N MIDDEN VOOR? „Taak en vereischten van den middenvoor zijn niet gering 1. Hij moet zijn de speler, die nimmer faalt. 2. De bezitter van groot vernuft en scherp zinnigheid. 3. De speler zonder zenuwen, of minstens zulk een perfecte controle hierover hebben als over den bal. ervaring die men opdeed bij de jury-aange legenheden, heeft geleerd, dat het zeer ge vaarlijk is tot de Olympische telling, hoe billijk ook misschien over te gaan. Het zou de propaganda ernstig schaden, als de regeling tijdens de wedstrijden door een tijdroovende telling bedorven zou worden. Om echter aan het bezwaar tegemoet te komen zal de N.V.B. overwegen, het maximum aantal nummers per deelnemer van 4 op 3 terug te brengen. Misschien dat de Olympische tilling wel voor den eindstrijd in toepassing gebracht kon worden. Uit den aard der zaak zal het programma dat in de laatste jaren door het over 2 Zon dagen te verdeelen, sterk uitgebreid kon worden, opnieuw beperkt moeten worden. Het is te bezwarend om het programma uit meer dan 10 nummers te doen bestaan. Het plan is om voor de 4 districtswed strijden het volgende programma vast te stellen 100 M. hardloopen, 400 M. hard- loopen, 1500 M. hardloopen, estafette, 4 x 100 M. kogelstooten, hoogspringen met aan loop, vèr-springen met aanloop, dribbelen met den voetbal en speerwerpen. En voor den eindstrijd 100 M. hard loopen, 800 M. hardloopen, estafette, 4 x 100 M., speerwerpen, discuswerpen, kogel stooten, hoogspringen met aanloop, vèr- springen met aanloop, dribbelen met den voetbal, estafette 4 X 100 M. De 4 winnende ploegen van de districten wedstrijden komen in den eindstrijd. Het is nog niet uitgemaakt, of verder de 4 nummers twee geplaatst zullen worden, of de twee, drie of vier ploegen met de best getoonde prestatie op de districtswedstrijden. Als het den N.V.B. gelukt dit jaar, zijn reeds jaren geleden gekoesterde voornemen ten uitvoer te brengen, op een wijze, die het nieuwe terrein van Deetos. De Utrecht- Gelderland-wedstrijd is bepaald op 11 Mei te Zeist. Op verzoek van de sub-commissie voor de schooljeugd ingesteld door het N.O.C., werd een .speciale schoolsportcommissie ingesteld. In deze commissie werden benoemd de heeren W. A. Deenen, H. W. Vliegen en S. A. Wilson. In zake de samenwerking tusschen den Ne- derlandschen Korfbalbond en den Belgischen Korfbalbond werden eenige voorstellen ge formuleerd, die aan het bestuur van den Bel gischen Korfbalbond voorgelegd zullen wor den. Ze betreffen de vastlegging en uitgave der spelregels, de samenstelling en inrichting van het internationaal bureau en de Parijsche Olympiade. Tot leden der bestuurscommissie voor de eerste helft 1924 werden benoemd de heeren N. Broekhuysen. K. J. Heijboer en S. H. Koster. Aan de e.v. algemeene vergadering zal voorgesteld worden over te gaan tot omslag der reiskosten der afgevaardigden ter alge meene vergadering. Op 5 April zal het B.B. te Utrecht verga deren met de voorzitters der erkende bonden. Besloten werd tot het instellen van een eere teeken voor personen die zich voor den N.K. B. verdienstelij k hebben gemaakt. Wegens fiancieele bezwaren wordt het denkbeeld verworpen om een vergadering der leden van de technische-commissie met vooraanstaande scheidsrechters te doen plaats vinden. In afwachting van de voor te bereiden wij ziging van het wedstrijdreglement is bij be stuursbesluit een regeling van de promotie naar de Westelijke le klasse getroffen, waar bij voor de afdeeling Noord-Holland een dub- - Aan een gemeenschappelijken maalijd is 4e zilveren wisselbeker door den voorzitter van den N. L. T. 'B., de heer Broese van Groenou, uitgereikt. Volgend jaar zal de returnwedstrijd in Den Haag plaats vinden. Inmiddels kan de Amsterdamsche Lawntennis Bond met vol doening op de organisatie van dezen wed- «rrijd terugzien. DE OVERWINNING VAN EUWE OP HET SCHAAKTOURNOOI TE HAS TINGS. Een Engelsch oordeel over onzen Kampioen De „Morning Post" schrijft in een nabe schouwing over het schaaktournooi te Has tings „Euwe heeft dus het tournooi gewonnen met de uitstekende score van 7 f2 uit 9 te be halen punten. Zijn eenige nederlaag was die tegen den Belgischen kampioen Colle, doch overigens beantwoordde het spel van den jongen Hollandschen speler geheel aan de groote verwachtingen, welke men zich af gaande c p] v tteen hij in vroegere wedstrijden presteerde,daarvan had gesteld. Toegerust als hij is met moderne wetenschappen, be wijst hij een rasspeler te zijn, die telkens nieuwe denkbeelden in zijn spel tot uitdruk king brengt, hetgeen tot de fraaiste spel- combinaties leidt. Euwe had voor zijn over winning tal van gelu kwenschen in ontvangst te nemen en daar hij nog jong is en energiek zijn er niet weinigen die hem als toekomstig candidaat voor het wereldkampioenschap beschouwen. Redacteur: A. M. VOORTING, Gasthuissingel 42 zwart, Haarlem. Verzoeke s.v.pl. alle correspondentie be treffende deze rubriek te adresseeren aan bovenstaand adres. PROBLEEM No. 475. Dr. A. W. GALITZKY. Zwart. Wit begint en geeft in twee zetten mat. Stand der stukken: Wit: Kgl, Dd6, Te4, Lc6, Pc4. Pion: g4 en h4. Zwart: Kf3, Pbl en e6, Lc2. pion: h5. bij Nacht N. J. J. van Rijn van Alkemade, kolonel O. Buens de Mesquita, kolonel H. C. Fortanier. Verder waren aanwezig nog eenige groot-industrieelen en de afgevaar digden van verschillende vereenigingen en Burgerwachten. Ook vele schutters waren aanwezig natuurlijk om den een of anderen, prijs in ontvangst te nemen. Een strijkje, samengesteld uit leden van de Utr. Burger wacht, gezeten achter eenige palmen, luisterde het feest op met vroolijke muziek en zorgde voor eenige afwisseling. Haarlem en Omstreken waren vertegenwoordigd door de heeren Bos, Rijkens, Houtgraaf en Van Keulen. schikt en werden uitgereikt door den voor zitter van de Kon. Ver. van Ned. Scherp schutters en den voorzitter van de Utr. Burgerwacht. Menig keurige en spontane toespraak werd gehouden, terwijl ook de noodige persoonlijke gelukwenschen niet achterwege bleven. De heer J. Eggens en de familie Both waren de meest gelukkigen en namen menig prijsje mee huiswaarts. Ge- ruimen tijd was noodig, voordat alle prijzen waren uitgereikt, waarna nog eenige tijd in gezelligen kout werd doorgebracht. Des avonds had een schuttersmaaltijd plaats waarbij als voorzitter aanzat de heer van Rijn van Alkemade, lid van het Hoog Mili tair Gerechtshof. Vrijwel alle schutters na men hieraan deel en deden zich de goede spijzen en dranken, wel smaken. Ook hierbij ging het gezellig toe en werd menige toe spraak gehouden. Er heerschte een echte schuttersgeest. Het was een waardig slot van den jubileumwedstrijd en de Utrecht- sche mannen hebben veel eer met hun werk ingelegd. WEDSTRIJD TE UITGEEST. Het verloop van den wedstrijd is gunstig, De banen zijn perfect in orde, terwijl over goed licht wordt beschikt. Het schijven- materieel is goed in orde, de standplaats van den schutter perfect, terwijl iedereen MM 4. De fijnste kenner van het spel, zoowel in aanval als in verdediging. 5. Een buitengewoon capidteit bezitten in het bij intuïtie voelen,(d.w.z. een voor gevoel hebben) waar de bal steeds zal neer komen of zal worden geplaatst. 6. Op de meest voordeelige wijze naar zijn partijgenooten kunnen passeeren. 7. Hij dienst zeer athletisch ontwikkeld te zijn, doortastend en toch onzelfzuchtig. 8. Snel in zijn loopen en bewegen, doch niet minder snel zijn om onder alle omstan digheden te handelen. 9. Steeds trachten openingen voor mede spelers te maken, of voortdurend op den uit kijk staan of bespieden om van een blunder of opening in de vijandelijke verdediging tijdig te profiteeren. 10. Zeer accuraat kunnen koppen. 11. Het spel op doelmatige, oordeelkun dige en handige manier over de vleugels te verdeelen. 12. Zeer zuiver en met beide voeten kunnen schieten, zonder echter den bal eerst stil te leggen. 13. Voor een gevarieerd spelsysteem of aanvalsplan op de juiste oogenblikken weten te zorgen. 14. Scherp opletten en vlug constateeren, waar de zwakke plaatsen in de vijandelijke verdediging zich bevinden. Kortom, „de middenvoor moet zijn de ziel van eiken aanval." Gr. in- Voetbal. (Off. Org. A.V.V.B.). Tot zoover het Off. Orgaan van den A.V. V.B. We veronderstellen dat onze midvoors die het bovenstaande onder oogen krijgen nog heden aan hun vereenigingen zullen ver zoeken om nu het vervolg een andere plaats te mogen bezetten. Desnoods in de goal 111 ATHLETIEK VOOR VOETBALLERS. In den Nederlandschen Voetbalbond wordt hard gewerkt aan de voorbereiding tot de dis trictenwedstrijden met den daaropvolgenden wedstrijd voor de winnende ploegen om het athletiekkampioenschap 1924 voor voetbal lers. De werkzaamheden zijn reeds zóóver ge vorderd, dat men de volgende week bepalen kan, waar de wedstrijden voor het Westen Oosten en Zuiden plaats gullen vinden. Al leen voor het Noorden gaat het werk minder vlot. Men hoopt toch daar een vereeniging bereid te vinden, om de athletiek onder de voetballers een stevigen duw in de goede richting te geven. Mocht het echter mislukken, dan zal het Noorden bij het Oosten ingedeeld moeten worden. Teneinde aan de reisbezwaren, waardoor tot dusverre eenige vereenigingen niet in staat waren, een vertegenwoordigende ploeg af te vaardigen, eenigszins tegemoet te ko men, heeft men besloten een reisfonds te stichten, ten behoeve waarvan een circulaire zal worden uitgegeven. Het is een verblijdend teeken, te kunnen constateeren, dat in de drie eerstgenoemde districten van verschillende zijden nu reeds veel belangstelling aan den dag werd gelegd. Van de zijde van den N.V.B. zal al het mogelijke in het werk gesteld worden om van die belangstelling profijt te trekken. Als vermoedelijke data werden gekozen 20 Juli en 17 Augustus. Men verzocht het puntenstelsel te ver vangen door de Olympische telling, doch de men hoopt te kunnen bewerkstelligen, dan zal een en ander een flinken stoot geven tot de bevordering van de athletiek onder de voetballers. De N.A.U. heeft zich bereid ver klaard het streven van den N.V.B. zoo krach tig mogelijk te steunen. (Tel.) DE LOTING VOOR DE WINTERSPOR TEN. In de voltallige vergadering der technische sub-commissie voor ski-loopen en schaatsen rijden van het Fransche Olympisch Comité zijn de data, waarop de loting voor de diverse onderdeelen der Olympische wintersporten zullen plaats vinden, als volgt vastgesteld 20 Januari schaatsenrijden (snelheids wedstrijden), 24 Januari ski-loopen. 25 Januari schaatsenrijden (kunstrijden). 31 Januari bobsleigh. De lotingen zullen op de vastgestelde data gehouden worden in het bureau van het Fransche Olympisch Comité te Chamonix. NED. OLYMPISCH COMITÉ. Het comité voor de inzameling van gelden voor een waardige vertegenwoordiging van Nederland op de Olympische spelen te Pa rijs in 1924 heeft in een circulaire bekend ge maakt, dat zij door geheel ons land filmavon den zal organiseeren. De bekende Bloemendaler Dick Laan, die reeds verschillende vereenigingen van dienst was met zijn filmmateriaal heeft ook thans weer de zaak in handen. Ook heeft genoemd comité zich de mede werking weten te verzekeren van de film maatschappij „Polygoon" van hier. De avónden zullen worden gevuld door films welke in hoofdzaak betrekking hebben op de sport, o. a. Internationale voetbalwed strijden, Jachten der Ned. Jachtvereeniging enz. enz. Kortom de heer Laan heeft voor een bij zonder aardig en tevens afwisselend program ma zorg gedragen. Reeds heeft bedoeld programma Vrijdag j.l. gedraaid voor autoriteiten, officials der sport en vertegenwoordigers der pers in de gemeentelijke schoolbioscoop te Den Haag. Er was voor dezen avond reeds veel be langstelling en het vertoonde doet ons ver trouwen dat het comité uit de baten van deze filmavonden zich een flink bedrag zal weten te verschaffen. bele promotiekans wordt geschapen even eens het bestuursbesluit worden diverse re glementen op bijzondere wedstrijden gewij zigd, waardoor bij gelijk spel de houder van een wisselprijs als de winnaar wordt be schouwd. In dank werd aanvaard een gift van de ver eeniging W.W.M.D. ten behoeve van het Olympische Fonds. In afwijking van een vroeger besluit wordt de samenstelling van het twaalftal voor den wedstrijd Holland-België opgedragen aan de commissie voor het Noordelijk-twaalftal, die verzocht zal worden zich bij haar keuze te be palen tot spelers uit de overgangsklasse N.- Holland. Bestuursvergadering Ned. Korfbalbond Op de te Utrecht gehouden bestuursver gadering werd aan O.S.C.R. toestemming verleend tot het houden van seriewedstrij- dèn op 27 April ter viering van het 20-jarig bestaan, terwijl de Rotterdamsche Korfbal bond vergunning kreeg voor het spelen van den wedstrijd RotterdanAmsterdam op 2en Paaschdag. De Noord-Zuid-wedstrijd i zal 4 Mei te Dordrecht gespeeld worden, in- |dien de beschikking verkregen wordt over Reeds op Zaterdag namen deze wedstrij den een aanvang. Op 't einde van den eersten dag had Den Haag zich een 32 voorsprong weten te verschaffen. Zondag werden de wedstrijden voortge zet onder grootere belangstelling dan dit Zaterdag het geval was. Den Haag is er ten slotte in gedaagd een 96 overwin ning te behalen. De gedetailleerde uitslagen luiden als volgt: Zaterdag. Enkelspelen: Roldamus (A'dam) slaat Kreemer (Haag) 63 62 en 64. Marmkelle (Haag) slaat Wybrands (A'dam) 46 62 06 en 97. Kramp (Haag) slaat v. Eeghen (A'dam) 64 63 26 en 53. Koopman (A'dam) slaat Huygens (Haag) 6—8 6—0 6—2. Dubbelspelen: Timmer—Bryan (Haag) slaan Leembrug- gen-v. Eeghen (A'dam) 86. Zondag. Enkelspelen: Timmer (Haag] slaat Leembruggen (A'dam) 5—7 6-4) 7—5 6—2. Leembruggen (A'dam) slaat Bryan (Haag) 6—2 6—1 2—6 6—1. Bryan (Haag) slaat Eilers (A'dam) 7—5 6_0 9—7. Kramp (Haag) slaat Koopman (A'dam) 6__4 3—6 6—3 4—6 6—1. Roldanus (A'dam) slaat Marmkelle (Haag) 1—6 4—6 10—8 —16 8—11 en 6—2. Huygens (Den Haag) slaat Mr. van Eeghen (Amsterdam) 6—4 64 62. Wybrandts (Amsterdam) slaat Kreemer (Den Haag) 6—2 6—2 7—5. Timmer (Den Haag) slaat Eilers (Amster dam) 6—0 6—2 6—2. Dubbelspelen Roldanus en Koopman (A'dam) slaan Kramn en Huygens (Den Haag) 64 36 7—5 6—0. Marmkelle en Kreemer (Den Haag) slaan Wybrandts en van Olst 6—3 63 1—6 36 3—7. Moeskops sloeg in het le gedeelte van het Critérium d'Hiver, welke wedstrijden op de winterbaan worden verreden, achtereen volgens Moretti, Sergent en Kaufmann. Het algemeen klassement luidt na dezen eersten dag 1. Moeskops, 3 p. 2. Kauf- menn, 4 p.3. Sergent, 5 p.4. Moretti, 6 p. Voor het le gedeelte van het „Critérium d'Hiver" voor stayers werden drie manches achter motoren gereden. De totaaluitslag hiervan luidt1. Linart, 5 p. 12. Aerts, 7 p.3. Parisot, 8 p.4. Ganay, 10 p. Een wedstrijd voor équipes werd gewon nen door Moeskops en Moretti vóór KauD mann met Sergent. Op Zaterdagavond is de Zesdaagsche te Chicago geëindigd. Winnaars werden Egg en Grenda. Zooals men weet werden het leidende kop pel Mac Namarav. Kempen met nog ver schillende eenige renners geschorst. De gedetailleerde uitslag is 1. EggGrenda, 330 p. afgelegde af stand 2434 mijl en 5 ronden. Op een ronde. 2. KocklerStockholm, 190 p. Op twee ronden 3. MaddenDeclerck, 755 p. 4. GastmannBeckmann, 686 p. 5. HillMac Beath, 577 p. 6. HanleyGaffney, 556 p. 7. DewolffStockelynck, 422 p 8. LawrenceThomas, 203 p. 9. KaiserTaylor, 163 p. De manager van Dempsey, schijnt met pronjotor Richard tot overeenstemming te zijn gekomen betreffende de condities van een ontmoeting DempseyGibbons. De Hollandsche bokser Van 't Hoff kwam gisteravond alhier uit tegen Len Jqfinson uit Manchester. Onze landgenoot won door knock-out in de achtste ronde. In 1924 den 26sten April bestaat de Haarlemsche Kegelbond 25 jaar in Februari de Kegelclub de Phoenix 35 iaar en 1 Juni de Nederlandsche Kegelbond 15 jaar. Deze lustrums worden tegelijk gevierd door het houden van een Nationaal Kegel- cbncours in het Clubgebouw H. K. B. Tempelierstraat van 17 Mei tot en met 2 Juni. Tot het houden van bovengenoemd con cours is reeds de goedkeuring van den Neaerlandschen Kegelbond ontvangen, met de toezegging alsdan zal worden verkegeld de bondenwedstrijd, het clubkampioenschap en persoonlijke kampioenschappen van Nederland. PROBLEEM No. 476. T. TAVERNER. Zwart b c d e f g Wit. Wit begint en geeft in twee zetten mat. Stand der stukken: Wit: Kdl, Da3, Te5 en g7, Lal, Pd8. Pionnen: d3, e7. Zwart: Kf6, Th6, Ph4, Ph7, Lf8. Pionnen: c6, f7 en h5. PROBLEEM No. 477. J. RAIJNER. Zwart /'f&v// Wit begint en geeft in twee zetten mat. Stand der stukken. Wit: Khl, Db8, Fc8 en b2, La2 en e7, Pdl. Zwart: Kd4, Td7, Pg8. Pionnen: a3, a5, b6, d3 en e4. De oplossing van bovenstaande problemen zal over 14 dagen worden bekend .gemaakt. PRIJSUITREIKING TE UTRECHT. De schietzaal van de Utrechtsche Burger wacht was veranderd in een feestzaal, overal draperiën en keurige meubelen. Eenige autoriteiten hadden gevolg gege ven aan de uitnoodiging om bij de prijsuit reiking tegenwoordig te zijn, zoodat we aan de bestuurstafel o.a. opmerkten den Schout welwillend en amicaal wordt voorgelicht in alles, waaromtrent vragen worden gesteld. Men heeft de beschikking over een prima voorraad margapatronen 1923, hetgeen het schieten in deze afdeeling zeker veraan genaamd. Onder de zeer mooie prijzen treft men ook aan een grooten zilveren lauwerkrans, zilveren tak, beker en distinctieven. Over deelname valt niet te klagen en voor zoover bekend, hebben uit Haarlem en Omstreken reeds deelgenomen Bloem. Com mando, Bloem. Burgerwacht en Gen. Jou- bert, terwijl deze week waarschijnlijk ook Gen. van Merlen zal gaan. Reeds werd keurig geschoten door den nog jeugdigen schutter van Gen. Joubert, den heer W. Faase, die voor korpsbuks en marga resp. 95 en 56 p. voor zich liet noteeren. De schietzaal is keurig versierd en maakt een gezelligen indruk. De heele gemeente Uitgeest leeft mede in dit concours, zoodat iedere deelnemer zeker met een prettige indruk huiswaarts keert. HAARL. COMPETITIE. Hoewel eerst sedert kort opgericht, heeft Gen. de Wet te Santpoort, aangesloten bij den Haarl. Bond, ook haar eerste ronde ge schoten. Aan den uitslag, het totaal werd 768 p., kan men reeds merken, dat hier nog betrekkelijk ongeoefende schutters heb ben deelgenomen. Maar enkele series wijzen er reeds op, dat spoedig verbetering zal in treden. Zoo schoten de heeren J. en W, Corthuizen resp, 97 en 90 p. Buksschieten is nu eenmaal niet gemakkelijk en ook de andere vereenigingen hebben dikwijls nog moeite om behoorlijke korpsseries naar voren te brengen. Indien Gen. de Wet dan ook duchtig blijft oefeqen, en daar zijn het wel de mannen naar, zullen zij ongetwijfeld snel vorderingen maken en het misschien den ouderen vereenigingen nog wel eens lastig maken. Ook Claudius Civilus en Voor Vaderland en Koning hebben geschoten. Hoewel de definitieve uitslag nog niet bekend is, kan reeds worden vermeld, dat C. C. behaalde 897 p. en 803 p. en V. V. en K. 925 p. en 881 p. Over het verloop van deze wedstrijden zal nog nader een verslag volgen. BOSTON, 12 Januari. Ook de tweede paf tij uit de matdh tusschen Hoppe en Cochran, bracht een overwinning aan den wereldkam pioen. Bij zijn 500e carambole had Cochran het tot 346 weten te brengen. BILJARTBOND VOOR HAARLEM EN OMSTREKEN. Deze bond houdt, gelijk vele onzer lezers weten, een competitie van clubs uit Haarlem en omgeving. De vorige week werden gespeeld In klasse A. D.E.S.Populair. De No. 1 van Populair was weer in onge- naakbaren vorm. In klasse B. speelden Korenbeurs en Hekkensluiters met hetresultaat dat Hek kensluiters won met 468 caramboles tegen 363.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1924 | | pagina 8