li Stoom-Koffiehranderij en Theehandel Firma A. F. KREMER - Haarlem KOFFIE THEE N.V. „De TifclgfeestV Vraagt Uwe winkelier RICHARD HOL sigaren. Het zijn de Fijnste, VRAAGT UW WINKELIER 44 cent per ons pak 38 38 32 29 27 De aanwijzing der premiën en Mltieiiituf der 3 pCt. Premie Obligatïën van de N.V. „U filé" zullen voortaan plaats hebben volgens aanwijzing der 435e NEDERLAND® SCHE STAATSLOTERIJ. Nadere inlichtingen bij de Heeren Ver** tegenwoordigers. r J Roodmerk Blauw Wit Geel Groen Bruin 67® cent per halfponds pak Merk Special Afternoon Blauwmerk Rood Groen Zwart M&fetieeHnpn V. Opgericht 1792 Noteering thans fiP5 UIT DEN OMTREK. HILLEGOAL NIEUWER AMSTEL. MIJDRECHT. KWAKEL. VINKEVEEN. EDAM. WORMERVEER. Kwellende pijnen in kiezen, VEL SEN. LIJNDEN. LISSE. SPAA f< ND AM. INGEZONDEN. Hiermede nebben wij de eer a 'te berichten dat de Nieuwe Modellen voor het a.s. Voorjaar- en Zomer-Seizoen in onze Magazijnen Geëxpo seerd worden. Barteljorisstraat 13-1S-17, GELD VERDIENEN TE KOOP Zeer mooi Burgerwoonhuis met tuin, gelegen op lsten stand Raamvest. Direct te aanvaar den. Koopsom f9000.—. Te be vragen G. P. GEUKERS, Brou wersvaart 136. «slö. ir n Bloembollencultuur. Gisteravond iicld de afd. Hillegom in Hotel Sistermans een ledenvergadering. De belangstelling was matig. De voorz. de lieer R> Veldhuyzen van Zanten opent met een woord van welkom en deelt mede, dat meerdere bestuursleden buitenlands zijn en daarom afwezig zijn, terwijl één bestuurslid errst'g ziek is. De heer C. Carlier leest nu de notulen, die nder dankzegging worden vastgesteld Tot afgevaardigden naar de 148e Algem. vergadering worden gekozen de heeren H Hopman en J. Veldliuyzen van Zanten Gz., secundi de heeren H. Wiedemeijer en C. Carlier. Hierna wordt de beschrijvingsbrief be handeld. De vergadering constateert met genoegen dat de Alg. kas met een batig saldo van ruim f 3000 sluit, hetgeen in jaren niet voorkwam en wat met 't oog op de groote tentoonstelling goed te pas zal komen. De afd. kon accoord gaan met het prae- advies van 't Hoofdbestuur 0111 voor de leden, die in 't Tentoonstellingsjaar tot de jvereeniging toetreden de contributie te stel den op f 10, in 1910 heeft men dit ook gedaan. Men wil dit "echter alleen heffen over het eerste half jaar. Hierna komt in bespreking de motie der afd. Haarlem inzake den invoer van Fran- sche bloemen. De heer Hopman zegt, dat dit alleen uit gevaardigd wordt voor de Amerikaansche belangen, terwijl toch Europa onze grootste klant is. We scheppen door de bepaling een precedent van alle landen, daar de invoer uit Frankrijk er eigenlijk door verboden wordt, 't is uiterst gevaarlijk. Was het niet mogelijk jdien maatregel anders te stellen Spr. noemt de keuring aan de grenzen, waarbij bepaald kon worden, dat de importeur de verplich ting op zich neemt elke partij die zich blijkt terug te nemeri en zelf op te planten. Al ks de controle bezwaarlijk er mag toch ook rekening gehouden worden met den goeden wil. Spr. wil alleen coupeeren, dat men lan den voor invoer uitsluit. De voorz. betreurt het, dat er zoo weinig belangstellenden zijn van hen, die er het 'meeste belang bij hebben, doch Z.i. gaat de heer Hopman te ver. De maatregel geldt alleen voor Amerika en Engeland. De maat regel is drastisch, doch dc Phytopathologen hebben geen zin hun handteekening te zetten zonder certificaat. De heer Hopman, zelf geen belang bij den maatregel hebbend, vindt het ondank baar deze zaak te verdedigen, maar 't kon landers. j De voorz. zegt de hoogste belangen van |het vak hebben voorgestaan. De heer Hopman, blijft 't gevaarlijk vin- en, 't kan prikkelen tot revanche. De voorz. zegt, dat 't goed is er eens over te spreken. We moeten echter niét vergeten, dat, als we alleen zeer gezonde bollen naar Amerika zenden, óók Narcissen, er kans is, dat de invoer van Narcissen, die misschien na 1926 wordt verboden, kans heeft te blijven voortgaan, daar Amerika dan zeer zwak staat. Toen een der laberatoria te Wassinghton een aaitje voor chemisch onderzoek noodig had dezer dagen, was er geen te vinden, dat pleit •voor onzen prima invoer. Na nog eenige discussies wordt den afge vaardigden in dezer vrij manchet gegeven. Hierna komt in behandeling de bespreking Zomertijd en Zonnetijd. Het Bestuur wil in het vak den zonnetijd handhaven. De heer J. Veldh. van Zanten wil hem tijdelijk. De maanden April en Mei zijn voor 't vak het moeielijkst. !d' De heer S. Weyers merkt op, dat de ge meente toch de klok verzetten moet De voorz. zegtja, maar de R. K. kerk niet. In 't Westland is men ook besloten den zonnetijd te houden. De heer Hermans wil aandringen bij den Burgemeester, de schoolbesturen enz. De voorz.dus willen de heeren een re quest aan het Gemeentebestuur, aan de Schoolbesturen en aan den Inspecteur van het L. O. De heer Hermans wil met de werklieden organisaties overleg plegen, met de Tram directie enz. Spr. wil den zomertijd heele- maal weg hebben. Sommige sprekers verkla ren zich voor gedeeltelijke opheffing. Ten slotte wordt een voorstel van den heer Th. Jonkheer aangenomen, het Bestuur uitnoodigend een deputatie te zenden naar de leiders der werklieden-organisaties om tot handhaving van den zonnetijd te komen. Rondvraag. De heer Rijnveld informeert naar den afkoop van den tolboom van den R. K. Armentuin. De heer Wiedemeijer, lid der commissie, zegt dat er aan gewerkt wordt, over 'n paar weken hoopt men gereed te zijn. De heer Jonkheer zegt, het overige zal aan 't gemeentebestuur liggen anders zal privaat-afkoop moeten geschieden. De heer Wiedemeijer zegt, dat alle belangheb benden bijgedragen hebben, er is 5000 aan wezig. De heer Rijnveld wijst op het handels systeem der kweekers in het vorig najaar hij acht dit nadeelig.voor den handel. De voorz.Weet u een middel om dit te coupeeren Ik geef den kweekers groot gelijk. Nog merkt de heer Rijnveld op, dat de brug aan de haven veel te smal is de toe stand is daar onhoudbaar en gevaarlijk, het verkeer wordt er gestremd en het is indirect ook van belang voor ons vak. Ten slotte wenscht de heer Rijnveld ver keersagenten op de drukke Bloemen-Zon- dagen. De voorz. zegter waren er. Het ligt echter niet op onzen weg hiervoor te ijveren ons vak heeft er geen last van. Hierna sluiting. Gered. Gisteren viel een 6-jarig jonge tje van W. de Groot aan de Trekvaart van een schuit 111 de Hillegommerbeek bij de kalkovens. Zijn grooter broertje wou h:m redden, doch kon hem niet houden. Gelukkig zag de sein wachter Tromp het ongeluk, hij redde het kind en gaf het droge kleertjes Brutale dief. Gisteravond omstreeks 9 uur zou de electricien L. Schoönderbeek per fiets een werk gaan opnemen. Hij zette zijn rijwiel voor zijn verlichten winkel en ging even naar binnen om een lantaarn te halen. Toen hij met 'n minuut weer buiten kwam, was zijn karretje gekaapt, 't Is een Zeer brutaal stukje in 't hartje van de Hoofd straat in den vroegen avond, terwijl het ver keer nog in vollen gang is en de winkels allen nog verlicht zijn. De politie doet onder zoek. Men zij gewaarschuwd. Surg. Stand. Geboren; Jacobus Mar- tinus Cornells, z. van C. J. van der Bijl en Th. J. M. van Grieken. Petronella Jo hanna, d. van J. J. van den Hoek en E. W. M. Blauwhoff, Christianus Josephus, z. van G. de Kuiper en J. Cligge. Jacoba Maria, d. van Th, Bartels en C. M. v. Schie. Jan Arie, z. van N. Moleman en G. van Doffen. Joannes Wilhelmus, z. van J. C. Raadschilders en M. van Egmond. Petrus Jozef, z, van C. M Vermey en G, A. van Di men. Getrouwd: Anrdics Jansen en Janna Maria van Aalst. Jan Dirk Eveleens en Maria Hendrika Moileman. Overleden: Anthonius van Leeuwen, 79 j., wedn. van S. M. Merks, Nelis Wilhelmus, 61 j„ echtgen. van G. Splinter. „Sint Jozel". Woensdagavond' 19 Maart vergaderde de R. K. Werkliedenvereeniging „St. Jozef" in het gebouw van den B. L. B. met het doel, het oprichten eener kleinvee- verzekering. Als spreker was gekomen de heer Verplak uit Anthem, om genoemde verzekering (doel, resultaten, enz.) uiteen te zetten. Verder vernamen wij, dat deze in stelling al terdege over het geheele iaiid georganiseerd was, en uitging van den Dio- cesanen-Bond, dus werden de voorwaarden voorgelezen en uitgelegd. Bij nadere uiteen zetting bleek, dat de kosten zeer billijk zijn, en is tot oprichting eener speciale varkens- verzekering overgegaan. De R. K. Werkliedenver. „Si »oze. is dus weer een belangrijke onderafdeeiing rijker, en we vertrouwen wel dat er veel animo voor zal zijn. Tot bestuur is gekozen de heeren J. v Doorn, Mijdrecht; A, v. Greuningen en M, Versteeg, Wilnis, welke nadere inlichtingen verstrekken. BOVENKERK. Missiedagen, De Missiedagen zijn Woensdagavond geëindigd met een plechtig Lof en Te Deum en een slotwoord in het Patronaatsgebouw. Met voldoening mag op deze dagen en avonden terug worden gezien, want de je- langstelling was steeds enorm, zoowei voor de Missie'en toonstelling als voor de film avonden, die afgewisseld werden niet solo en kwartclzang, terwijl Woensdagavond het zangkoor „St, Caecilia" hare medewerking verleende. Dc uitkomsten waren dan ook zeer be vredigend, zooals bleek uit het dankwoord door Pater Kronenburg namens de Paters uitgesproken. o Het Missievuur is thans ook m deze Pa rochie ontstoken én de kennis_ opgedaan van het Missiewerk onzer Missionarissen, Zusters en Broeders, zal nu zeker dien ijver niet do'en verflauwen, maar levendig hou- Kapelaan Nieuwenhuis bracht dank aan de Parochianen voor hun offervaardigheid, die ongetwijfeld Gods zegen ten gevol0e zal hebben. Ongeluk. Vrijdagmiddag was de heer Borgman, wonende te Kudelstaart, met zijn groentekar aan den Boterdijk. En terwijl fan zich evên van zijn wagen had verwijderd, om bij zijn klanten groenten te verkoopen, ging e hit, die voor de kar gespannen was, met den wagen de sloot in Eenige voorbij gangers hielpen het gerij en het paard weer op 'het droge. Er was niets gebroken, zoo dat de heer Borgman met zijn wagen weer spoedig zijn weg kon vervolgen. Treurige vondst. Donderdagmiddag is een 18-jarjge dochter van G. Nap verdron ken gevonden in een slöot nabij de woning. De ongelukkige leed aan toevallen- Houdt moed! Zondag ncenit onze plaats- genoot J. G. v. Dijk deel aan de 1/0 K.M. wielerwedstrijd den Haag-Brussel. We wen- schen onzen renner, den amateur-kampioen van Nederland 1922, veel succes toe. Burg. Stand. - Geboren: 13 Maart Gerrit, van J. de Geus en KI. °°re.~: en" drik, z. van Th. Schilder en J. Waayer. 14 Maart Jannetje, d. van Kh Koning en M. Schilder. 17 Maart Elisabeth, d. van J. de Boer en D. Tuip. 18 Maart Grietje, d. van A. Butter en G. Schokker. Hen drik Dirk, z. van J. Hulst en A. G. H. °Getrouwd: 20 Maart Jan Willem Jacob van Niftrik en Maartje Vissen Jan Mar- ticus Beumer en Grietje Teekman. Overleden: 14 Maart Petrus Smit, 6 d., z. Van E. Smit en A. Veerman. 18 Maart Aaltje Dekker, 61 j., echtgen. van J. Groot. 19 Maart Anna Kemper, 75 j., echtgen. vna G. Vreyling. Gemeenteraad. Donderdagavond ver gaderde de Raad dezer gemeente. Van de 37 punten tellende agenda werden er 28 afge daan, wijl de Raad bij den aanvang der ver gadering besloot om niet langer dan tot half elf, uiterlijk elf uur, te vergaderen. Vroeger werd het wei eens een uur a half twee. Afwezig waren wethouder P. Klinkenberg en de heer C. Busch, beiden Vrijheidsbond. Verschillende punten passeerden zonder bespreking den hamer. Zoo werd Van de wed. A. Tltie, wier man vroeger bij het gasbedrijf was werkzaam geweest, een pensioen van 172.25 per jaar toegekend. Op een verzoek van J. A. Hocgeboom te Zaandijk, tot aankoop van grond aan de Deli- straat bij de Wittepaardsl'- -t. voor den bouw van een woning, werd f .vijzend beschikt, omdat die grond deel uitmaa. t van een bouw terrein, dat bestemd is vcor 26 woningen der bouwvereeniging „De Arbeid". Van Ged. St. was een bericht ingekomen, dat zij in afwijking van een genomen raads besluit, waarbij de wethouderssalarissen op 500 per jaar bepaald waren,*deze gebracht hadden op 750 per jaar, te rekenen van 5 Sept. 1923 af. Een Zaanerf van J. Kaat, groot 30 c.A., werd aangekocht. Op een verzoek van de vereeniging „Het Witte Kruis" te Alkmaar om subsidie voor het ontsmetten van kamer en beddegoed bij besmettelijke ziekten, werd afwijzend beschikt, wijl het ontsmetten te Alkmaar 16.96 en te Zaandam 12 kost. Natuurlijk kreeg Zaandam de klandizie. tanden en aangezicht, verdrijft men door Sanrpirin-tabletten (Mlinhardt). Koker 75 ct Bij apoth. en drogisten. Een poging van de sociaiistiscne fractie om wet! o der K iukenbetg van zijn raadsli i- maatschap vervallen te doen verklaren, om dat de N. V. Gebrs. Klinkenberg, waarvan genoemde wethouder directeur is, aen bo venbouw der Noordersluisbrug voor reite- ning van de gemeente had uitgevoerc, lever de geen succes op. Immers Gedeputeerde Staten, die op verzoek van de afd. Wormer- veer der S. D. A. P. deze zaak onderzocht hadden, berichtten dat reeds voor de mschrij- ving en gunning Wethouder Klinkenberg als directeur der N. V. was afgetreden, ^dat er geen termen waren hem van zijn raadslid maatschap vervallen te verklaren. Veel debat, maar nu gelukkig voor het laatst, ontke tende de kwestie der waterleiding, '/roeger werd dc Zaanstreek van water voorzien door de Zaanlandsche Waterleidingmaatschappij, die daarvoor concessie had, lage tarieven be rekende en ieder jaar nog eens winstuitke ring aan de Zaansche gemeenten deed. De waterleiding werd overgenomen door de pro vincie Noord-Holland en het Provinciaal Waterleidingbedrijf begon met de tarieven met 150% te verhoogen en geen vartStujtkce- rir.g te doen, wat te begrijpen is. Een over heidsbedrijf werkt meermaal ondanks hooge w. tarieven met beroerd slechte financieele re- De derde gemeente-opzichter Roest (in on- "j™ D eente Wormerveer dreigde ze gemeente van 8500 inwoners permitteeren ruimten g Ged srde Staten bo. wij ons de luxe van dne gemeente-opzichters) mel p zag zijn tijdelijke aanstelling weer met 3 maan den verlengd, tot 1 Juli 1924. Hij moet de in aanbouw zijnde woningen der bouwver- eenigingen controleeren. Aan de bouwvereeniging „'t Woonhuys" die plannen liet maken voor middenstands- woningen, die nooit gebouwd zijn en welke vereeniging geen geld had om den plannen- makenden architect te betalen werd een be drag van 498.25 gegeven om den architects rekening te voldoen. Het Bestuur dier ver eeniging, bestaande uit de heeren M. H. v. d Ven voorzitter en E. H. C. Janssen secretaris, moet de andere helft der kosten, dus ook 498.25 maar aan het Rijk vragen. Daar zullen ze wel naar kunnen fluiten, want het Rijk is tegenwoordig nogal scheutig 1 Aan den Zaandijkerweg zal een beton- ichoeiing gemaakt worden van af de brug der fabriek „De Adelaar" van de firma Jan Dekker tot aan de eigendommen -der firma W. Boon en Co. De firma Jan Dekker zal voor dit werk een subsidie geven van 500 en aan de gemeente 3500 tegen 5% leenen met terugbetaling der leening in 7 jaren. De' heer Rijpma (S.D.) wilde met de firma Jan Dekker onderhandelen om nog meer dan 500 los te krijgen. Zijn inhalig voorstel kel derde met 9 tegen 2 stemmen. Het punt „Regeling steun-uitkeering aan werkloozen" lokte heel wat discussie uit. Van den Minister van Binnenlandsche Zaken was een schrijven ingekomen, dat de Minister het stopzetten van het Rij kssubsidie ernstig overweegt. In onze gemeente wordt namelijk wel de door den Minister vastgestelde maxi- mum-uitkeering gegeven, maar zij krijgen via het Burgerlijk Armbestuur êen toeslag op de uitkeeringen die 13 per week plus 1.25 per gezinslid boven 2 personen bedra gen. En met deze wijze van doen kan de Minister zich niet vereenigen, omdat die steunregeling niet strookt met 's Ministers bedoeling. Na vele besprekingen werd een voorstel van den heer Rijpma (S.-D.) aange nomen Om den Minister te verzoeken, de gemeente Wormerveer, wat de steunregeling betreft, in de hoogste klasse te plaatsen den een uitkeering in eens van f 17000 aan, mits de gemeente in de concessie-verandering berustte. De meerderheid van B. en V, .en de heer Ferf, die Mr. Asscher geraadpleegd had den, wilden procedeeren, doch wethouder Binnendijk (s.d.) was er voor de f 17000 maar te accepteeren en dan op verlaging der tarie ven aan te dringen. Daar bij de stemming de heer Koene (a-r) met de 5 socialisten me- deging en twee voorstanders van procedeeren afwezig waren, werd met 6 tegen 5 stemmen het voorstel van B. en W. tot het voeren van een proces tegen de provincie verworpen. Aan de katholieke en de christelijke Schoo- werden voorschotten overeenkomstig art. 103, derde lid, der Lager-Onderwijswet toege staan ten bedrage van f 3795,55 en f „044,45. Daarna werd benoemd als lid van de Com missie van Georganiseerd Overleg, vacat"r® J. J. v. Westervoort, de heer F. Rijpma (s.d.) en in de vacature Mevr. Roskam-Booy, de heer C. Busch (vrijheidsbond.) Tot lid der bedrijven-commissie de heer J. F. Rademaker (s.d.) Tot gedelegeerde in de vereeniging tot bevordering van het nijt er- heids en handelsonderwijs de heer M. van Krieken en tot lid der commissie van toe zicht op het lager onderwijs mevr. H. Aber- krom-Lammes. Aan den onderwijzer T. D. vait Splunteren werd eervol ontslag verleend terwijl tot onderwijzeres aan school D. werd benoemd No 1 der voordracht mej. M. Wit kamp met 6 van de 11 stemmen. De 5 socia- 'istische raadsleden hadden blijkbaar op No 3 der voordracht mej. D. H. Rem gestemd, nadat de heer Joh. Klinkenberg (s. d.) den raadsleden in overweging had gegeven haar tc benoemen. Hierna werd dc vergadering gesloten. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: C, o. Zorgdrager en J, Post. Getrouwd: A. Bruisschaard en C. Katte- staart. Geboren: d. van J. C. C. BonnetHoog duin. d. v, C. J. v. d. Zwet Slotenmaker Oldenburg. z. van J. H, de ReusWol- terman z. van A. van OmmenVene kamp, z. van A. de Boerv, d Steen. z. van A. van Leeuwenvan Leeuwen. Overleden: A. Dekker, vr,, 51 jaar, ongei? Stille Omgang. Donderdag vergaderden alhier de leden van het Genootschap vat den Stillen Omgang, enuer leiding van den Z.eerw, heer Pastoor. Deze opende met den Christelijker! groet en hcetic allen welkom. De notulen der vorige vergadering werden gelezen en goedgekeurd, daarna geteekend, Daarna werd medegedeeld, dat de afdce- lingen Hoofddorp en Nieuw-Vennip wederom gtliik zullen optrekken met Lijnden, naar Amsterdam en dat ons dit jaar ook weer de Mözes en Aaronkerk, op het Waterlooplein. is aangewezen. Zondagnacht te kwart voor een za! er een bijeenkomst zijn alhier in de kerk, met een toespraak tot dc deel nemers, waarna vertrek te i uur. Tot leider onzer afdceling werd aangewezen de heer G. Reiziger; tot voorbidders dc Zeereerw. heer Pastoor en de heeren W. Fijlman en P. Goes, terwijl dit jaar ook commissarissen van orde werden benoemd. Dezer, hebben tot taak, te zorgen dat zoo- veel mogelijk vier aan vier wordt opge trokken en niet gesproken wordt, vooral riet tijdens den Omgang in Amsierdam. Hiervoor werden aangewezen de heeren J. v. Walstijn, P. Gouweleeuw en M. Smoren- burg. De aflredende vice-voorzittcr, de heer Pest werd herkozen. Dc contributie weika was gesteld op 50 cent, werd verlaagd tof 25 cent per lid, in den zomer te innen. Op verzoek van enkele leden werd besloten, voortaan twee maal per jaar tc vergade ren, waardoor het reglement «enigszins wordt gewijzigd. Dan werd nog medegedeeld, dat de heet Jongeneelen weer bereid was, de deelne mers te halen, vanaf het Waterlooplein, mei auto's. De kosten hiervan zijn 75 cent per persoon. Enkele leden gaven zich nog op voor de middagvergadering in Amsterdam, waarvoor de ZeerEerw. heer Pastoor kaar ten zou nemen. Vervolgens werd nog gesproken over bet Eucharistisch Congres, 't welk in deze pa rochie ook zal worden meegevierd. Daar» na sluiting met den Christelijker, groet. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: P. Mielo en M. J. van Hoven. Geboren: Adrianus Theodorus, zoon van Th. A. Bakker en M. van Dam. Jacobus Petrus, zoon van C. P, van der Hulst en van H. M. van Wees. Freerk, zoon van A. in 't Veld en van G. Smink. Jan Hen drik, zoon van Th. Visser en van M. M. Meyer. De bestrating. Men is druk bezig den weg aan de Tol te repareeren. Groote kei slag is aangebracht, zoodat kuilen en gaten verdwenen zij Voor den inhoud fan deze rubriek stelt de Redactie zich niet aansprakelijk MISSIETENTOONSTELLING. Geachte Redacteur, Daar bovengenoemde tentoonstelling ge heel gehouden 13 voor 't goede werk der missionarissen, ziin er toch diverse perso nen, die 'door deze tentoonstelling verdiens ten hebben gehad, wat zeer zeker gelukkig te noemen is, doch zou de directie van het patronaat of de buffethouder bij 't aannemen van personeel ter bediening geen rekening kunnen houden, dat er werklooze vaktnen- scb.cn en werkloozen zijn, en daarna pas die gene engageeren, die eigen zaak of rijks betrekking hebben. Hierdoor zou 't gocdo met 't nuttige vereenigd worden. U, mijnheer de Reaacteur, dankzeggend voor de. verleende plaatsruimte, teeken ik EEN PARTIJGENOOT. Bovenkerk, 20 Maart, en tevens een goed werk verrichten met den verhoop van loten a j 1. - "oor den bouw eener R.-K. Kerk. Provisie 10 CENT per lot. Deze loterij wordt zeer aantrekke lijk gemaakt door 1000 mooie prijzen. Aanvragen te richten aan den agent, dc heer A. S. DE GROOT, Albert Cuypstr. 90, Amsterdam. (10861 r\' V f v sa® (331 BRCESTRAAtHt 11 11 11 öt" ii it «t ii 11 11 11 11 ii 11 11 ii ii 11 ii ii li 11 ii ii ii 11 ii ii 11 N.V. „DcTijdgeest"

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1924 | | pagina 7