jONGKINO Meisjes gevraagd Bijverdienste. Meisjes gevraagd Ciseleur-Graveur ArtsTERVOOREN "huishouding. UIT DEN OMTREK. beverwijk. Advertentiën. C. DIRKS, HEEMSTEDE. fraktijk waargenomen door: Dr. TJEBBO FRANKEN, Br. MAURITZ, Dr. ROORDA en Or. SLÜYTERMAN. J. L. TOMBROCK DAMES CONFECTIE. MANUFACTUREN. POSTDUIVEN TE KOOP heerenhuis te koop» TE KOOP DAMESHOEDEN. CAROSSERIE DE LUXE. RIJWIELEN RIJWIELEN J. C. RUSTMAN SASSENHEIM. HILLEGOM. SANTPOORT. ZANDVOORT. BLOEMENDAAL'. SPAARNDAM. KWAKEL. VINKEVEEN. VELSEN. IJMUIDEN. HEEMSTEDE. Leonardus Thuis Johanna Elisabeth Ferdolage DANKBETUIGING VRIJWILLIGE BRANDWEER. Zij, die in aanmerking wen- schen te komen als Spuitgast bij de Vrijwillige Brandweer te Heemstede, gelieven zich schrif telijk onder opgave van straat en huisnummer, werkkring en leeftijd, aan te melden vóór Woensdag 25 Juni 1924 bij den Opperbrandmeesterj Bureau Openbare Werken, Achterweg 19 te Heemstede. De voornaamste voorwaarde is, het bezit van een goed rij wiel. De Opper Brandmeester. AFWEZIG Gevestigd: dierenarts Schotersingel 117 - Tel. 3924 Spreekuur: 1—2 en 6-7 Afwezig tot 15 Juli. aan de Stoomwasscherij HOLLANDIA te Zand- voort, 14—15 jaar, voor lichte werkzaamheden. - Aartvangloon f5 per week en vrije reis. Maandag aanmelden. Pastorie Tholen, R.-K. Dienstbode Gevraagd Flinke Dienstbode Dienstbode R.-K. Dienstbode Gevraagd: Verkoopster Leerling strijksters Er biedt zich aan Terstond gevraagd R. K. Keukenmeisje Net Meisje Nette Dienstbode Flinke R.K. Dienstbode hulp in de huishouding Dienstbode R.-K. Huishoudster Gevraagd: Gevraagd Net R.-K. Meisje Winkel Juffrouw Winkelnaaister Net Meisje Buitenmeisje aan de Stoomwasscherij HOLLANDIA. te Zand- voort, tegen hoog loon en vrije reis. Aanmelden Maandag. Net flink jongmensch Flinke Loopjongen Machinist-Stoker Ondergeteekende bericht bij deze, dat hij al zijn duiven op ruimt, benevens een co'nstateur-toulet en eenige duivenrnanden. Alle oude duiven hebben Orleans gevlogen (522 K.M.) en,zijn te koop vanaf f 10 per stuk. Alleen brieven met betaald antwoord, worden behandeld. W. N. NIEliWENHUIS. Bloemendaalscheweg 48, Blöemeiiü&al. Woon- en Winkelhuizen te koop NIEUW GEDEELTE PRESIDENT STEIJNSTRAAT, (druk verkeer). Spoedig te aanvaarden. Hyp. aanwe zig. Te bevragen bij J. J. VERHAGEN Jzn. Architect Tetterodestraat 79. Telefoon 3547. Aardbeien plukkers AANKOMEND STOFFEERDER gevraagd bij GEBRS. v. GEMERT Ridderstraat 34. Smidsleerling Nette Jongen H. H. Bakkers GEVRAAGD een en een aankomend CI SELEUR voor kerkor- namenten, R.-K., van goede getuigschriften voorzien. Brieven met opgave van vorige betrekking en verlangd loon onder No. 14876 Bur. v. d. bl. Een Krullenjongen TE KOOP 10 kerkramen, glas in lood. 1 Koorhek. 1 kleine toren (in z'n geheel verplaatsbaar). Houten kolommen, enz. enz. Ook puin te koop. Te bevragen RINGS, gebouw K.S.A., Beverwijk. Te Koop H. H. Landbouwers Te Koop Te Koop Te Koop -Te Koop Te Koop Kuikens! Kuikens!) een net Huisje Te Koop VERKOOPSTER GEVRAAGD. Kennis van het vak gewenscht Br. onder No. 15462 Bureau van dit blad. Te Koop Roomijs-machine Te koop aangeboden A. 'J. CHRISTIAANSE vraagt WAGENMAKERS en HULP-BAKMAKERS en TWEE LEERJONGENS. Lange Heerenstraat 36. Haarlem. Telefoon 1971. Nog een zeer mooi collectie prima lichtloopende RIJWIELEN ontvangen, welke uiterst billijk worden aangeboden. Aanbevelend, ANTHONIESTRAAT 46-48 - Haarlem Telefoon 1983j Het Groene Kruis. Boor de afdeeling hel Groene Kruis, werd de jaarlijksche al- gemeene ledenvergadering gehouden in Concordia. De voorzitter, de Zeergeleerde Heer Dr. P, le Grand, opende met een woord van welkom en zooals gewoonlijk slecht be zochte vergadering, waarin hij tevens een woord wijdde aan de nagedachtenis van het 'sinds de laatste bestuursvergadering over leden bestuurslid, den heer J. Zuilholf. I' De notulen der laatste vergadering wer- t den onveranderd goedgekeurd, evenzoo de jaarverslagen van den secretaris en pen ningmeester. 1 Boeken en bescheiden werden door twee 'der aanwezige leden nagezien en in orde bevonden. De inkomsten met inbegrip van het kassalado over 1922 bedroegen 819.%. De uitgaven 349.69, voordeelig saldo dus van 470, waarvan in kas 148 en op de Spaarbank 322. Verkiezing van bestuursleden, aftredend 'de heeren dr. P. le Grand, J. van Diest, die terstond herkozen werden, terwijl in de vacature, ontstaan door het overlijden van den heer Zuilhoff en het vertrek van den heer Lekkerkerker, benevens nog een aan- vullings-vacature werden gekozen de heeren C. Verdegaal, A. Warnaar en K, van Breda, Door den voorzitter werden daarna nog eenige mededeelingen gedaan omtrent het aanschaffen en het plaatsen eener lighal, een onderzoek door hem ingesteld te Hille- gom en te Lisse, waar reeds lighallen ge plaatst zijn, getuigde van een zeer aange name samenwerking. Hij twijfelde ook niet of te Sassenheim zal deze samenwerking niet minder zijn, om de zoo ernstige ziekte de T. B. C. te helpen bestrijden. Spr. zette uileen hoe moeilijk het is deze ziekte te bestrijden in sommige huisgezinnen en hoe men jonge levens in een begin stadium van de z.g. witte ziekte maar laat in een om geving die voor herstel allerminst bevor derlijk is. Spr. bracht een woord vaft hulde aan de nagedachtenis van het overleden bestuurslid, den heer J. Zuilhoff, die steeds met een deskundigen blik de belangen van het G. K. behartigde en met de meeste wel willendheid zijn beste krachten gaf, vooral bij den bouw van een lighal zou hij zeker hier wederom daarvan een ruim gebruik gemaakt hebben. Ook het vertrekkende be stuurslid, den heer Lekkerkerker bracht hij dank voor hetgeen hij steeds in het belang van het Groene Kruis had gedaan. Met een verzoek aan de aanwezigen om het Groene Kruis, in het belang der patiënten tot grooteren bloei te brengen, en een woord «an dank werd de vergadering gesloten, Ouderdomsrente. Men deelt ons mede, 'dat in de uitbetaling der ouderdomsrente ten postkantore te Hillegom een belangrijke wijziging wordt gebracht. Deze uitbetaling zal voortaan geschieden eenmaal in de 4 weken en wel zoo, dat in de 2e week van elk vierwekelijksch tijdvak de rente van 4 weken wordt uitgekeerd. Na de aanstaande week zal dit voor het eerst geschieden op Dinsdag, Woensdag en Donderdag 8, 9 en 10 Juli, zoodat belanghebbenden wordt aan geraden op Dinsdag, Woensdag en Donder dag a.s. dus op 24, 25 en 26 Juni niet over te slaan, omdat daarna 14 dagen moet wor den gewacht. Postdirecteur. Dé beer J, A. van Dam, Directeur van het Post- en Telegraafkan toor alhier heeft met ingang van 7 Sept. a.s. ontslag uit 's Rijks dienst aangevraagd. „Arbeid Adelt." Donderdagavond had in café „Zomerlust" van den heer J. Th. Bömh de vergadering plaats van den kolenbond „Arbeid Adelt." De leverantie van le kwal. Belgische antrachiet werd opgedragen aan de Engelsche Import Mij, fa. de Boer te Haarlem. De brandstof moet steen- en gruisvrij afgeleverd worden in de maand Augustus bij de leden aan huis. De prijs per H.L. is 3.15 voor groote en 2.90 voor kleine antrachiet. De afscheiding in café „Zomerlust" schijnt onvoldoende te zijn voor het gelijktijdig hou den van twee vergaderingen. Veldwachter Annaert. De alhier gesta- tionneerde Rijksveldwachter Annaert is op zijn verzoek overgeplaatst naar Zeeland en reeds vertrokken. Velen zullen dit met leedwezen vernemen, daar Annaert een plichtsgetrouw, eerlijk, oprecht politieman was. Hij heeft hier door zijn prettigen om gang velen vrienden gemaakt. Hij was streng, doch kon goed geven en nemen. Aan een dergelijk politicman heeft Santpoort be hoefte. Burgerlijke Stand. Geboren: Adrianus Cornells, z. van A. C. Reuijl en van A. W. van der Plas. Hcrmina Wiebert Hendri- ka, dochter van F. de Jong en van M. J. Bongers. Gehuwd: J. Soolen en N. Paap. Overleden: D. J. de Leeuw, oud 75 jaar, echtgenoot van R. B. Hamburger, Vervroegde broodverkoop. Door de ge meentelijke bakkerspatroons alhier is een request aan den Minister toegezonden, waar in verzocht wordt te willen toestaan, dat de versch brood-verkoop des Maandegs, zal kunnen aanvangen in plaats van om 10 om 8 uur. Verder wordt hier opgemerkt, daar door de vele bezoeken aan de badplaats op Zondag zij niet in staat zijn, voorraad te be houden, voldoende toereikend tot verkoop op Maandag 10 uur. Vergadering Vacantie-kolonies. 'Als gewoonlijk was de vergadering van de af deeling Bloemendaal van het „Centraal Ge nootschap voor Kinderserstellings- en Va- cantiekolonies", slecht bezocht. De penningmeesteresse, mevr. Damaloy Molière Gouda, bracht het financieel verslag uit. Haar rekening en verantwoording van inkomsten en uitgaven werd nagezien en in orde bevonden. De penningmeesteresse constateerde een gestadigen achteruitgang van het contributiebedrag, veroorzaakt door verminderen van 't aantal contribueerende leden en door de vermindering, die sommige leden in hun contributie brachten. Hier tegenover staat echter een lichtpuntje, n.l. dat sommige ouders bereid gevonden werden een gedeelte der verplegingskosten voor hun rekening te nemen. De secretaris, de heer D. Kuiper, bracht het jaarverslag over 1923 uit, hetwelk werd goedgekeurd. De aftredende bestuursleden, mevrouw v. Beusekom—Meder, mevr. A. B. Niënhuys— Versteegh en 'Dr. Bornwafer, wercfen her kozen. Het punt der agenda: middelen tot stqving der kas, werd uitgesteld tot de volgende vergadering. De Kolk. Op de Kolk liggen aan den waterkant verschillende kuilen, de schoeiing schijnt hier en daar verrot te zijn. Dit mag wel eens hersteld worden. Personalia. Onze plaatsgenoot, de heer C. R. Zijerveld, slaagde voor het doctoraal examen in de geneeskunde, aan de univer siteit te Amsterdam. Te water. Vrijdagmiddag zou de heer J. B. over een plank loopen, welke over een sloot ligt. De plank bezweek echter en de heer B. haalde een nat pak.. Gelukkig kon hij goed zwemmen, zoodat hij weer gauw op het droge was. Ook het zoontje van J. J. H. maakte kennis met het natte element. Hij stond met een kruiwagen op een plank, doch verloor het evenwicht en ging kopje onder in de Drecht. Gelukkig werd hij weer gauw op het droge getrokken. Verkenningstocht Olympische Spelen. Deze week is onze plaatsgenoot, de weg renner J. G. v. Dijk, een verkenningstocht wezen medemaken naar Parijs. Te water. Doordat de voor een lyood- kar van bakker S. bespannen honden aan schoten op den passeerenden wielrijder P., die een 2-jarig jongetje op de fiets mee voerde, ging de broodkar met de honden en den wielrijder met het jongetje, de laatste gedeeltelijk te water. Alles werd spoedig weer op het droge gebracht. Het ongeval liep goed af. Natuurlijk was het brood ver loren- V, Groenteveilingberieht 20 Juni. Bloem kool le soort 16—20: 2e soort 8—15 cent per stuk. Kropsla per 10 stuks 10—50 cent. Komkommers per stuk, le soort 1215, 2e soort 5—11 cent. Peulen 12—23. Doppers 21—30. Postelein 16—17. Tuinboonen 13— 19 cent, alles per K.G. Wortelen 10—17 cent per bos. Aardbeien per pond 19—27 cent, idem per doosje 7 cent. Stamspercie- boonen 109—114 cent per K.G. Spitskool 710 cent per stuk. Eieren per 10 stuks 65—66 cent Burgerwacht, De Kringwedstrijd van de Burgerwacht in Amslelland, zal worden gehouden dit jaar in Vinkenveen op 12 Juli a.s.. aanvangende voormiddag 10 uur. H. Sacramentsprocessie, Op Sacra mentsdag na het Lof, werd alhier de Sacra mentsprocessie gehouden op het terrein, ge legen achter de kerk, welwillend afgestaan voor dit doel, door den beer Th. v. Schaik. Het terrein was feestelijk versierd. Vele parochianen namen aan de precessie, hst H. Sacrament ter eere, deel. Het Groene Kruis. Gisteren zijn van wege Het Groene Kruis een 7-tal zwakke kinderen naar Egmond aan Zee getranspor teerd. Inbraak. In de Gemeentelijke Fröbel school aan de Peperstraat is ingebroken, Door inklimming of door het open-sluiten der deuren is men weten binnen te komen, Eenige kastdeuren waren met behulp van een pook geopend en beschadigd. Dat het geen beroepsinbrek'ers geweest zijn, blijkt wél uit dé primitieve „inbrekerswerktuigen en het vermoeden ligt dan ook voor de hand, dat het jongenswerk geweest is. Er is niets vermist, want.... er was niets te ha len. De politie heeft de zaak in handen. Aardbeienverzending naar Duitsch- land. Gisteren werd de eerste wagonla ding versche aardbeien verzonden naar Duitschland. Dit geschiedde voor rekening van den heer P. C. Dokter, alhier. Zij werden opgekocht door de commissie-koopers H. Z. Hommes, Th. Böhm en C. Jongejans. Deze daad heeft de vrucht op prijs gehou den. Sinds jaren is dit weder de eerste zending rechtstreeks van de Hollanosche naar de Duitsche markt. Mogen vele zendin gen hierop volgen. „Kennemerland". Vrijdagavondhield de Coöp. Tuindersver. „Kennemerland" een ledenvergadering. Hoewel deze vergadering zeer belangrijk was, waren slechts weinig le den tegenwoordig. Na de opening en lezing der notulen volgden de verschillende mede deelingen. Bij de bespreking der plannen voor de gecombineerde bollenveilingen in het aan staande seizoen, met dê vrije veiling, werd eenigen tijd stilgestaan en zeer aangenaam gediscusseerd. Het voor en tegen werd wel overwogen en ten slotte overgegaan tot de volgende besluiten Twee of drie groote veilingen zullen voorbereid worden, de aan te brengen artikelen zullen door deskundigen gekeurd worden en de groot exporteurs wor den uitgenoodigd op deze veilingen. Als nu de leden maar zorgen, de commissie te steunen en allen hun bollen ter veiling brengen, dan zal deze veiling slagen in het belang der teel- ders. Als een zeer belangrijke mededeeling geldt ook de export naar Duitschland. De voorzit ter komt op tegen de geruchten, als zou „Kennemerland" als veiling den export ter hand nemen. Dit zal niet rechtstreeks ge schieden en zou in strijd zijn met de belan gen der koopers. Wel komen vele aanvragen, doch deze blijken ook nog zeer gevaarlijk, want het crediet is het struikelblok. Dit kan niet gegeven worden, omdat de termijn te lang zou loopen, doch de mogelijkheid be staat, dat de credieten door de Duitsche re geering gewaarborgd worden en gesteund van het levensmiddelen crediet. Eerst dan is de uitvoer goed. Ook zullen door gecombi neerde veilingen, maatregelen genomen wor den tegen het machtsmisbruik der koopers. Deze zullen daar zeker rekening mede hebben te houden. Wat wel het moeilijkste op te lossen vraagstuk is en ook altijd geweest is, is het veilen der verschillende producten. Getracht zal worden voor de groote kwan- tums de veiling om 11 uur te laten beginnen en dan op tijd de aardbeienveiling. Komen de tuinders niet op tijd, dan zal de bepaling, eens genomen, worden gehandhaafd, en eiken dag 100 nummers aan te wijzen voor het begin. Aan de leden werd bekend ge maakt, dat Dinsdag de eerste aardbeien vei ling zal plaats hebben om 4 uur namiddags, zoowel met als zonder dop. Aanrijding. Gisteren werd op den Hoogen Hoflanderweg een kind van den heer v. S. door een melkrijder aangereden, met het gevolg, dat het kind viel en het linker dij-beentje brak. Alhoewel de wielrijder wegreed, zonder eenige belangstelling voor het aangereden kind te hebben, is het toch gelukt den dader, zekeren A. Th., op te sporen. Gemeenteraad. Openbare vergadering van den Raad der gemeente Beverwijk, op Dinsdag 24 Juni 1924, des namiddags te kwart na zeven uur. Punten van behandeling: 1. Vaststelling vermenigvuldigingscijfer plaatselijke inkomstenbelasting 19241925. 2. Regeling financieele aangelegenheden dienst 1923. 3. Voorstel aansluiting onderlinge risico- vereeniging van Nederlandschc Gemeenten. 4. Voorstel opzegging regeling Wijk aan Zee en Duin betreffende toelating leerlingen O. L. School. 5. Voorstel uitbreiding personeel gasfa briek met een hulpstoker. 6. Voorstel voorloopige vaststelling par tieel uitbreidingsplan. 7. Voorstel inzake onbewoonbaarverkla ring van woningen. 8. Verlenging termijn ontruiming onbe woonbaar verklaarde woning. 9. Onderzoek geloofsbrief benoemd ver klaard raadslid N. C. M, Brantjes. 10. Mededeelingen en ingekomen stukken. Burg. Stand. Geboren: d. van G. S. MeestersOudejans. z. v. A. de Greef Koning. d. van A. F. de WitKok. z. van H. BakkerSloot. d. van R. GroenWillcms. z. van C. C. Maarssen de Champs. z. van C. M. Muntz—Berg- werf, z. van G. RijkeFidder. z. van E. v. d. VoorenJore. d. van C. Lang broek—Akkeren. d. van G. Vrijhof— Smoor. Ondertrouwd: S. Kroonenberg en F. P. C. Priele. V. Joris en M. W. Jongerling. C. W, L. v. d Duin en G D. Smer. G. Oudakker en G. Post. Getrouwd: A. Verberne en A. Duinmeyer. A. Kwaak en C. van Amersfoort. S. Voorthuysen en M. E. Groenewold. M. J. van Vuuren en C. S. Samshuysen. Boer en A. M. Klinkenberg, burg en C M. Koose. J. Smit. A. Wiersma- en J B. B. Olden- N. Bos en T. W. C Groen Verkooping. Bij de gisteren ten over- staan van notaris Dolleman, krachtens bevel der Haarlemsche Rechtbank, gehouden ver kooping, werd de stalen zeillogger „Wilhel- mina Klein Y.M. 240" gekocht door den heer J. Bakker q.q„ alhier, voor 8000; een "fabrieksgebouw met kantoor en erf en erfpachtsrecht op den grond werd gekocht door de N.V. Ommering's Import- en Export- Mij., alhier, voor 190. Twee heerenhuizen aan den Rijksstraat weg werden opgehouden. Gevonden voorwerpen. Een blauw wol len das; eenig geld; een kinderportemon- naie met inhoud; een grijze dameshand schoen; een gouden ring; een wollen kinder muts; een zwari-lederen damesportemon- naie met inhoud; een beige kinderhand- schoen; een groen-lederen portemonnaie met inhoud; een zak met eieren; een zil veren collier,; een portemonnaie met in houd; te Veiseroord: een heerenrijwiel;, een huissleutel. Rijwieldieven. Men heeft het weer op de rijwielen voorzien. Gisternacht wërJ bp het terrein van het Hoogovenbedrijf voor de tweede maal binnen korten tijd een rijwiel gekaapt. Door de politie wordt een onder zoek ingesteld. STICHTING VAN EEN BADHUIS. B. en W. vragen een crediet van ten hoogste 56.000 voor de stichting van een badhuis op een terrein, gelegen achter h#/ nieuwe Postkantoor. In hun toelichting schrijven B. en W.: - Zooals u, althans velen uwer bekend is,1 werd bij raadsbesluit van 19 October 1921, als terrein voor de stichting van een badhuis aangewezen de aan de gemeente toebehoo- rende grond, gelegen in het centrum der ge- meepte achter het nieuwe Post- en Tele graafkantoor. Op 26 Januari 1922 gaf dr Raad als zijn meening te kennen, dat, hoe wel in het belang der hygiëne de stichting van een badhuis zou worden toegejuicht, uit een oogpunt van bezuiniging deze plannen vooralsnog niet moesten worden uitgevoerd. In verband met de sedert dien gewijzigde toestanden en omdat de sterke toeneming van de bevolking het gemis van een badhuis steeds meer doet gevoelen, hebben wij ge meend bij de behandeling van de gemeente- begrooting voor het dienstjaar 1924 deze zaak opnieuw aanhangig te moeten maken. Uwe vergadering heeft zich toen met onze meening kunnen vereenigen door de goed keuring van den pro-memorie post voor de stichting van een badhuis op die begrooting. Naar aanleiding van dat besluit is deze zaak nader door ons in studie genomen cn hebben wij door den architect P. H. van Niftrik te Haarlem, die op dat gebied erva ring heeft, plannen laten uitwerken met raming van kosten, van een eenvoudig bad huis met 20 douche- en 3 kuipbaden en een bovenwoning voor den badmeester. De bouwkosten worden met inbegrip van cen trale verwarming, warmwatervoorziening en inventaris geraamd op 56.000, terwijl de voorloopige exploitatie-rekening een jaar lijksche uitgaaf noemt van 9860 en een jaarlijksche ontvangst van 6150, alzoo éen jaarlijksch tekort van 3710. Hoewel wij van oordeel zijn, dat zoovee» mogelijk gestuurd moet worden in de rich ting van een sluitende exploitatierekening, meenen wij toch, dat een zoo belangrijke maatregel ter bevordering der volksgezond heid alleszins een offer van niet te grooten omvang wettigt, waarom wij u voorstellen tot de stichting te besluiten. Ten slotte zij hieraan nog toegevoegd de mededeeling, dat het niet in de bedoeling ligt om het badhuis rechtstreeks door de gemeente te laten exploiteeren, doch dit op te dragen aan eene vereeniging ongeveer op de wijze als geschiedt met de Heemsteed- sche Bad- en Zweminrichting. D. J. K. (AMSTERDAM)—H. P. C. Zondag a.s. ondergaat H. P. C. de vuur doop in de 2de klasse tegen D. J. K. 2 om 1 uur in Obelt te Amsterdam. H. P. C. komt voor deze wedstrijd als volgt uit: J. Roest, J. Geerlings, J. Kodde, B. J. Moolenaar. H. van Luyken, A. Braam, J.' J. Moolenaar. Omtrent de voorspelling van den uitslag zijn we wat gereserveerd omdat het gaat tusschen een oude tweede klasser en een nieuwe. Toch geven we H. P. C. als ze de tanden op elkaar zetten wel eenige kans, op een of beiden puntjes. Dp 4 Juli a.s, hopen onze geliefde .uders en hun 25-jarige echtvereeniging te her denken. Dat God hen nog lang moge sparen is de wensch van hun dankbare Vinderen. Hoofddorp, 21 Juni 1924. Fortweg 38. Den 6den Juli a.s. hopen onze ge- .iefde Ouders NICOLAAS MOOIJMAN en HELENA C. BLOK bun vijf-en-twintigjarige Echtvereeni- {ing te herdenken. Hun dankbare kinderen, ANNA PIET MARIE LENA NELLY THEO CORRIE AGNUS JO JEANNE NIC PIETER JAN GEORGE Noordwijkerhout, 21 Juni 1924. Voor de vele blijken van belangstel- 6ng op hun Gouden Huwelijksfeest on dervonden, betuigen ondergeteeken- den met deze hun welgemeenden en oprechten dank. L. VESTER en Echtgenoote. Voorhout, 21 Juni 1924. Bij vonnis der Rechtbank te Haar lem d.d. 17 Juni 1924 is de N.V. Electrische Metaalbewerking en Installatie Maatschappij, voorheen gevestigd te Haarlem, rerklaard in staat van Faillissement net benoeming van den E. A. Heer fhr. Mr. R. DE MAREES VAN SWIN- DEREN tot Rechter-Commissaris en pndergeteekende, kanloorhoudende te Haarlem aan de Gedempte Oude Gracht No. 92, tot Curator. De Curator: Mr. M. SLINGENBERG MED. DOCT. arts Practijk en apotheek worden waar genomen door Dr. COLENBRANDER, Raadhuisplein. nabij Bergen-op-Zoom, vraagt be kwaam meisje voor huishouden en keuken. Bekendheid met sacristijwerk strekt tot aanbeveling. Opgave v leeftijd en gevr. salaris. Gevraagd een flinke met huiselijk verkeer. Brieven onder No. 15398 Btir, van dit blad. HULP IN DE HUISHOUDING, op 1 Augs. of 1 Sept., voor alle voorkomen de werkzaamheden. Huiselijk verkeer. Adres: C. J. v. d. ZEIJDEN, R.-K. school, Assendelft. Tegen 1 Juli te Santpoort gevraagd inwonend. Loon 25 a 30 gulden. Aanm. bij Mevrouw VAN DRIESUM, Duin- lust Parkweg 63a Santpoort. Mevr. P. J. DE GROOT, Voorstraat 48, Noordwijk-Binnen, vraagt voor noodhulp of voor vast een flinke Zelfstandig kunnende werken en be kend met koken strekt tot aanbeveling. Wegens huwelijk der tegenwoordige tegen 15 Juli of 1 Aug. een gevraagd. Adres: JOH. BERGMAN, Oude Wetering. zoo spoedig mogelijk een flinke Dienst bode v.g.g.v. Adres Café Vaart en Spoorzicht, Piet Gijzenbrug, Noord wijkerhout, GEBR. MEÉMKEN, Beverwijk vraagt een goede voor de afdeeling manufacturen. Gevraagd eenige bij HAVERSCHMIDT KLAJE. Zicb aan te melden Brouwersvaart 74. Voor direct gevraagd PRIMA VER KOOPSTERS voor de afdeeling DA MES CONFECTIE. Sollicitanten moeten beslist prima verkoopsters, alsook van prima refe renties zijn voorzien. Brieven onder No. 14884 Bur. van dit blad. een net R. K. Dienstmeisje, oud 18 j., als dienstbode in R.-K. gezin, tegen 15 Juli, liefst Hillegom ol Lisse. Br., letter V, aan N. ZOET, Gelevink- straat 17, Nieuw-Vennep. een flinke Dienstbode, loon 32 per maand. Mevr. R. H. VAN BOURGON- DIËN, Molenstraat 31, Hillegom. Mevrouw COELEN, Linaeuslaan 2, Haarl. Houtpark, vraagt met 1 Juli of later een en 2e meisje v. d. d. of d. en n. V.g.g.v. gevraagd voor dag of dag en nacht met huiselijk verkeer. Brieven, onder No, 15415, Bureau van dit Blad. Mevrouw VISSER, Verspronckweg 39, vraagt met 1 Augustus een v.g.g.v. Loon 30- Klein gezin. en waschgeld. Mevrouw van IERSELSMOLDERS te Noordwijkerhout vraagt een Liefst met 1 Aug. a.s. Kennis van ko ken wordt niet vereischt. Eenvoudige weduwe van Rijks amb tenaar, m.l., R.-K., zag zich gaarne ge plaatst bij eenv. heer of dame, voor de huishouding. Hulp voor ruw werk gewenscht. Hoog salaris geen ver- eischte. Brieven onder No. 15439 B'ur. van dit blad. Voor direct gevraagd wegens ziekte der vrouw Brieven onder No. 15452 Bureau van dit blad. Gevraagd tegen Augustus door al leenwonende dame een flinke bekend met koken en alle huiselijke bezigheden. Brieven onder No. 15435 Bur. van dit blad. Gevraagd wegens huwelijk der te genwoordige in gezin van twee personen, waarvan de vrouw ziek is. J JANSSEN, Woest- duinweg No 6, Voge'anzanit, MEID-HUISHOUDSTER, goed kunn. koken met behulp van een dagmeis. je. Brieven onder No 15457 Bur. van dit blad. een NET MEISJE voor dag en nacht, Adres: P. J. v. d. PUTTEN, Kerklaan 13, Heemstede. Wegens ziekte der tegenwoordige terstond gevraagd een van 's morgens half 8 tof n.m. 7 uur. Spreekuur 's avonds na 6 uur, KE NAUSTRAAT 6. Voor direct gevraagd een met het vak bekend. Br, met opgaaf van leeftijd, verlangd salaris, enz. M. C. BUSé DE LAAT, Barrevoetestraat 911. Tevens gevraagd een Aanm. bovenstaand adres. v Mevr. THIEL-BRUYEL, Julianaka- de 52, IJmuiden zoeekt teg. 1 Aug. een dat kan koken en zelfstandig werken. Aanvangssalaris 25 gld. per maand. Terstond gevraagd een net M. RUTTE, Bakkerstraat 43. R.-K. Financieele instelling, vraagt voor uitbreiding harer relatiën DEGE LIJKE NETTE PERSONEN, geschikt voor propaganda, met vrijen tijd, voor Bloemendaal en Overveen. Bij gebleken geschiktheid kan een vaste wekelijksche toelage worden verstrekt. Franco brieven onder No. 14025 Bureau van dit blad. In schoenenmagazijn is plaatsing voor voor winkel en magazijnwerkzaambe- den, tevens ter opleiding voor win kelbediende; leeftijd niet boven 16 a 17 jaar. Eigenhandig geschreven brie ven No. 14840 Bur. dezer Courant Aanvangssalaris j 5.per week. Gevraagd een R. K„ niet boven 16 jaar, bij Joh. Rosenkrantz Zoon, Heercnweg 149, Heemstede. zag zich gaarne geplaatst op de Bin nenvaart. Brieven onder no. 15394 aan het bur. v. d. blad. AAN DEN KLOPPERSINGEL (NIEUWBOUW) Bev. 9 kamers, serre, badk. kelder, 2 W. C.'s enz. Vóór- en achlerluin. Koop som 13200. Direct te aanvaarden. Tc bevragen bij J. J. ERHAGEN Jzn. Architect Tetterodestraat 79. Telefoon 3547. of PLUKSTERS en EEN of TWEE VROUWEN om tulpen te pellen, ge vraagd bij de Wed. A. N. v. d. BRONK, Jan Gijsenvaart No, 114A. Gevraagd een flinke niet onder de 16 jaar, die wenscht op geleid te worden. C. MOLENAAR, electrische Smederij, Anthoniestraat 58, Haarlem. Gevraagd voor direct een goed kunnende fietsen. Leeftijd onge veer 16 jaar. Adres; BARTELJORIS- STRAAT 30. Biedt zich aan een vergevorderd halfwas, liefst Haarlem of omstreken. Br. ond, No. 15417, Bur. van dit BI. gevraagd. Adres; A. J LUBBERS, Ha- gestraat 16. desgewenscht, termijnbetaling: Groot billard, nieuw laken, rek met 6 qeuen- 110. Tafelbillard, compl., tevens pracht meubelstuk 90 (nieuw) Salonkastgramafoon 135 c.M. hoog, met 80 nrs. (nieuw) 180, 3 jaar gar. Zijspanwagen v. fiets, v. 2 kind. 30 Pitriet Kinderwagen z. g. a. n. 25 Promenadewagentje m. kap, 7.50 Winkelkassa m. 32 geheim, sluiting en 2 alarmbellen 20 Huistelefoon, 5 toestellen 25 Kinderzitmandje v. fiets 2 - KLEINE HOUTWEG 69, Haarlem. pl.m. 80 R.R. Anemonen-bloemen, pracht kleuren. BLEEK en BERG, Meer en Bergscheweg, Bloemendaal. Te koop: 2 grasmaaimachines, merk Milwilveoue, één dunne vingerbalk en een trommelhooischudder, tegen verlaagden prijs, bij A. N. W. VER MIN, smid te Noordwijkerhout. een Bakwagen op Collingspatent- assen (Tuinderswagen), zonder gebre ken, te bevragen bij F. Heeremans, Driehuis. best te veld staande aardbeien (Ame. zone). Te zien en te bevragen bij A. J. BUIJS, Spaarnwoude. de oogst van pl.m. 130 R.R. aardbeien Amezone, Goed te veld staand. Bleek en Berg, Meer en Bergscheweg, Bloe mendaal. 175 Roe aardbeien, bij Oud-Schoten. N. v. DUIJN, vrij huis met werkplaatsje, buiten de Amsterdamsche Poort. Adr. te vere onder No. 14S98 Bur van dit blad. Te koop dagkuikens en ouderen. Alle soorten, raszuiver. Broedeieren van raszuivere Witte Leghorns. W. v. d. LANDEN, Gen. de Wetstraat, Haar lem. - Te Koop of te Huur gevraagd met Schuur of Bergplaats, liefst Heemstede of Bennebroek. Br fr. letter L, Agentschap Nieuw-Vennep, J. B. BOELé. tweede hands, eenige mclkkarretjes en een melkwagentje voor hit. Wagen- handel BEEKSTEEG 4, Haarlem. Kippen van le en 2e leg en groot nachthok, cn kuikenrennen Adres: LANGE ANNASTRAAT No. 19. Te koop aangeb. een mod. inger. en geïsoleerde roomijsmach. v. circa. 25 L. Nieuw. Moet door omst. v. spotpr. weg. Bur. nr. 15429 bur. v. d. bl. een goed onderhouden kinderwagen. Adres te vernemen bij H. POMPE, agent van dit blad. Zilk bij Hillegc»

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1924 | | pagina 3