I Concours Hipp:que te Hoofddorp. Advertentiën. GEVRAAGD f 1750.- Eerste Hypothecaire 6 Obligatie-Leening Nette Jongens gevraagd. prjmadrone bergruimte RED BIRD, LUXE UITVOERING ST. JOSEPHS-GESTICHT 97% pCt. Nederlandsche Lanbhonwhank te Amster dam. Alkmaar. Hoorn, Pnrmerend, en corr. Schagen. Lentjes Drossaerts, te's-Hertogenhosch. O.K. Land- en Tuinbouwhank te Beverwijk. G. F. H. PASTOOR te Haarlem. Garage Valkenburg, W.J.v. LEEUWEN, Tel. 28241, Heemstede. te BEVERWIJK lOTcoiFFEURsT HUISHOUDSTER GEVRAAGD: G. A. BROEKMAN UIT DEN OMTREK. groot f 400.000* VRÏÏ~HLJÏS AANGEBODEN TANDEM. Petrus Knape Geertruida, Theodora, Maria van der Weijden R.-K. Huishoudster Net Meisje Nette Dienstbode Nette Slagersjongen wanscht U zeer goede waar voor zeer lagen prijs? Bestelt dan uw kleeding naar maat bij KI Houtweg 5,Tel .2225 Schietwedstrijd Kring „Kennemerland Zuid." V"* SEROORD. Nederlandsche R.-K. Reisvereeniging Afdeeling Haarlem geeft bij deze aan hare leden kennis, dat zij van plan is Dinsdag a.s„ per boot, ongeveer 1 uur, naar IJmuiden te vertrekken, om Z.Em. Kardinaal van Rossnm aldaar te ontvangen en hem te volgen naar Amsterdam. Kosten voor leden en introducé's 1.50 per persoon. Kaarten verkrijgbaar bij de fa. v. d. PIGGE, Groote Houtstraat, alhier, tot en met Zaterdagmorgen 9 uur. een per STUK STRIJKSTER, voor eenige dagen in de week en eenige MEISJES voor de Stoommangel. STOOMWASSCHERIJ DE NIJVERHEID, A'damschevaart 2628. Tegen flinke rente en maandelijksche af lossing TER LEEN GEVRAAGD, door bestaande zaak. Brieven onder No. 16150 Bureau van dit blad. in stukken van f 1000.en I 500. De storting geschiedt ten kantore van inschrijving, met bijberekening van rente vanaf 15 Mei 1.1. Prospecti en inschrijvingsbiljetten zijn aldaar verkrijgbaar. Een net Meisje Te huur gevraagd Een zeer mooi huis te Koop Te Koop Te Koop Te Koop HAARLEM Was* JÊEïireG Te Koop R.-K. Dagmeisje Cacao-en Chocoladefabriek „UNION", Paul Kruger- 8 8 1BaB** 1,1 9 Aan de Cacao- en Chocoladefabriek „UNION", Paul Kruger- kade te Schoten, kunnen eenige nette jongens van 14 h 15 jaar geplaatst worden. Aanmelding aan de fabriek. aangeboden. Br. onder No. 13791, bur. van dit blad. >V--.»•-- .v v"; v v'-. COMPLEET MET RESERVE BANDEN (Vervolg) Hier geven wij het verdere verloop van het Internationaal Concours-Hippique, dat gisteren in Hoofddorp werd gehouden. Door eenige latere wijzigingen, was ons voorloopig verslag van gisteravond ten deele onvolledig, al, bij 2 en eenigszins foutief bij 6. De uitslagen volgen hier: No. 2. Eenspannen luxe tuigpaard, nieuwelingklasse, die als éénspan in Ne derland niet meer dan een eersten prijs gewonnen hebben. Prijzen: Eere-prijs, een Groote Bronzen Medaille, aangeboden door H. M. de Ko ningin-Moeder en J 75, 50 en 25. Jury: de heeren H. Bolt, G, Heuff van Cellendonk en Mr. Cecil Fletcher. A. boven 1.55 M. lste prijs: Dr. A. Dr. de Perez, Am sterdam, „Lord Nelson." 2de prijs: H. J. van der Laak, Tilburg, „Firstling"; 3de prijs: H. T. Bultman, Haarlemmer meer, „Newton Report"; eervolle vermelding: C. de Vlieger, Ab- benes, „Hunston Cherry en F. Marsman, Zeist, „Whatley Naturions." B. van 1.50 tot 1.55 M. lste prijs: Dr. A. Dr. de Perez, Voorst, „Beele's Addenda Squrrel"; 2e prijs: Gebr. van de Haar, Zeist, „Carshalton" L. M.; 3de prijs: Gebr. van de Haar, Zeist, „Patrine"; eervolle vermelding: A. A. ten Bos, Al melo „Fairy Queen". No. 6. Springconcours voor boeren zoons of -knechts. Prijzen: Kunstvoorwerpen. Benevens Championaat en den Wissel beker van voorgaande jaren tusschen de prijswinners van 1920, 1921, 1922 en 1923. Winner 1919 A Noordam, 1920 N. van Rceuwijk, 1921 C. de Vlieger, 1922 Chr. van Wijk, 1923 N. van Reeuwijk. Er zal op tijd gereden worden. Eerste prijs: C. de Vlieger, Abbenes, „Neutraal", 0 fouten, 48:4 sec. tweede prijs: C. van Wijk, Hoofddorp, „Hurry", 1 fout, 46 sec. Deze behaalde te vens het Championaat, daar, volgens de meening der jury, de eerst aankomende ten onrechte meedong; derde prijs: J. de Groot, Nieuw-Vennep, „Dikse", 2 fouten, 45.8 sec; vierde prijs: G. Clay, Hoofddorp „Cora"; 2 fouten, 49 sec.; Vijfde prijs: N. van Reeuwijk, Hoofd dorp, „Tosca", 4 fouten, 50 sec. No. 7. Eenspannen fokmerriën, welke als éénspan op een Concours te Hoofddorp nog geen len prijs hebben gewonnen, type land- bouwtuigpaard (dekbewijs overleggen), toe- behoorende aan personen, wier hoofdbedrijf landbouw is. Prijzen' Verguld Zilveren Medaille, aan geboden door Douairière Drory de Perez te Voorst en 75, Zilveren Med., aangebo den door Stads-Editie, Haarlem en 50, 25 en 25. De prijswinners in dit nummeer zijn ver plicht deel te nemen aan No. 10. Jury: de heeren A. Kooij, Renger Biere- ma en C. Costermans. Zilveren Medaille, aangeboden door Stads- Editie, Haarlem. Eerste prijs, Jhr. Mr. P. Teding van Berkhout, Heemstede, „Fyna"; 2de prijs, M. D. Noordzy, Rotterdam „Gardista"; 3de pr„ C. Bulk, Nieuw-Vennep, „Garve"; 4de prijs, M. D. Noodzy, Rotterdam, „Jansje"; 5de Den 5en Augustus a.s. hopen onze geliefde Ouders, Behuwd- en Groot ouders en den dag te herdenken, waarop zij vóór 50 jaren in den Echt werden verbon den. Hunne dankbare kinderen, behuwd- en kleinkinderen. Haarlem, 18 Juli 1924. Zomerstraat 31. Receptie: Zondag 20 Juli 24 uur. Gevraagd een tusschen 30 en 40 jaar, in een burger gezin, met hulp in de huishouding. Bij G. A. BUIJSMAN, hoek Melkstraat, Grootebroek. prijs, P. Noordam, Haarlemmermeer, „Hel- dinetta." Hierna was het pauze, De genoodigden verzamelden zich in dien tijd in een der bo venzalen van hotel „De Beurs," waar hun een lunch werd aangeboden. In een toast wees de Burgemeester van Haarlemmermeer, Mr. A. Slob, er op, dat het 15de Concours Hippique nu reeds een internationaal karakter droeg en dat het tot een der meest bekende in Nederland mocht worden gerekend. De aanwezigen dronken op het welzijn van H. M. de Koningin en op de welvaart van Nederland. Na de pauze ging men weer voort met de afwikkeling van het programma. No. 8. Championaat tusschen de prijswin ners van den Wisselbeker van Haarlem mermeer van voorgaande jaren. (Winner 1920 Buurman Meekhof, 1921 C. Bulk, 1922 J. M. Knoop, 1923 C Bulk). De kampioensbeker werd eigendom van C. Bulk, Nieuw-Vennep, „Labda". No. 9 Eenspannen luxe tuigpaard, boven 1.55 M. Prijzen: Verguld Zilveren Medaille, aan geboden door de Edelmetaalbedrijven Ko ninklijke fabriek Begeer, Utrecht en 100, 50 en 25. Jury: de heeren H. Bolt, Mr. Cecil Flet cher en G. Heuff v. Cellendonk. lste prijs, Dr. A. Drory de Perez, Voorst, „Beele's Stamina"; 2de prijs, C. Spanhaak, Zwolle, Polly Heiensley"; 3de prijs, Dr. A. Drory de Perez, Voorst, „Beele's Leade rette"; Eervolle vermelding, H. J. van der Laak, Tilburg, „Danegelt" en mevr. H. E. Michiels van Verduinen. Den Haag, „Sokol." No. 10. Eenspannen fokmerriën, type land- bouwtuigpaard, toebehoorende aan personen wier hoofdbedrijf landbouw is. (dekbewijzen overleggen). Prijzen: Wisselprijs Zilveren beker van Hoofddorp, uitgeloofd door de Oude Zwol- sche van 1895, gevertigd den Haag; Gouden medaille, aangeboden door Hengsten- ver- eeniging „Ons Belang"; 2e prijs zilveren medaille, aangeboden door D. J. v. d. Ha ve, Capelle bij Goes en 75—, 50—, 25.en J 25. Bovendien 25.— van de afdeeling N.- Holland van de Nat. Ver. ter Bev. der Paardenfokkerij, indien eigenaar lid is van bovengenoemde afdeeling. Jury: de heeren Renger Bierema, A. Kooij en C. Costc-rmans. Ie prijs: Jhr. Mr. P. Teding van Berkhout, Heemstede, „Fijna"; 2e prijs: C. Bulk, Nieuw-Vennep, „Garve". 3e prijs: M. D. Noordzij, Rotterdam, „Gar dista"; 4e prijs: Dr. van Weeringen, Abbenes, „N. N. 5e prijs: J. M. Knoop, Nieuw-Vennep, „Tada"; 6e prijs: P. Noordam, Haarlemmeremcer, „Heldinetta". No. 11. Eenspannen luxe tuigpaard, stok- maat min. 1.50 M., max. 1.55 M. Prijzen: Zilveren medaille, aangeboden door den heer Mr. J. H. J. de Mortel, 's- Hertogenbosch en 100—, 50.en 25. Jury: de heeren H. Bolt, Mr. Cecil Flet cher en v. Heuff v. Cellendonk. Ie prijs: C. Spanhaak, Zwolle, „Glenaoan Salute"; 2e prijs: Dr. A. Drory de* Perez, voorst „Beele's Addinda squerrel." 3e prijs: C. Spanhaak, Zwolle „Garston Princes Eervolle vermelding Gebr. van der Haar, Zeist, „Fout Print II; Mevr. H. A. Michiers van Kerkduinen, Den Haag, Bonker; C. A. G. Deterding, Den Haag, „Henriëtte"; J. F. Vos, den Haag „Hathylles. No. 12. Carousselrijden door ingezetenen van Haarl.meer en leden van het bereden korps Vrijwillige Landstorm. In dit nummer werden tevens extra-prijzen uitgeloofd: a Voor 't schoonste rijpaard een rijhoofd- stel, aangeboden door Baron van Heemstra, Den Haag; 2e prijs een rijzweep. b. Voor 't best gaand rijpaard: een rijhoofd- stel, aangeboden door Jhr. Reigersberg Ver sluis, te Bennekom. c. Voor de beste rijdsters: een rij'noofdstel, aangeboden door den WelEd. Heer G. H. Bierman, Den Haag. d. Voor den besten rijder: een rijzweep, aangeboden door Fa. J. P. Wald, Den Haag. e. Voor de beste M. C.-merrie: le prijs Zil veren Medaille van de Ned. Vereen. „Het Legerpaard"; 2e prijs een Bronzen Medaille van de Ned. Vereen. „Het Legerpaard". Dit nummer stond onder ieiding van den len luitenant Mingels. De prijswinnaars waren: P. K. Kistemaker, J. de Vlieger, J. de Vlieger, J. de Vlieger en Martha de Vlieger. No 13. Tweespannen voor luxe rijtuig. A. Landbouwtuigpaarden: B. Luxe tuig- paarden. Prijzen: in elke rubriek: 100.50. 25— en 25— Voor landbouwtuigpaarden wordt tevens uitgeloofd een Verg. Zilv. Medaille van de firma Van Driel Van Dorsten. Jury: de heeren H. Bolt, G. Heuff van Cel lendonk, Mr. Cecil Fletcher, C. Costermans en R. Bierema. A. Landbouwtuigpaarden: Eerste prijs: P. Noordam, Haarl.'meer, Ci- ceroua en Heldenetta"; 2e prijs D. van Wie- ringen, Abbenes, „N N. en Vjildova"; 3e prijs H. van der Mast, Haarl.meer, „N. M. en N. N."; 4e prijs H. F. Bultman, Haarl.meer, „Lie- j veling en Koningin"; eervolle vermelding: Stal Doorwerth, Heelsum „Blue Band en Rad Band"; Fa G M. van de Kugler, Den Haag (onbekend). B. Luxe tuigpaarden: Eerste prijs: C. Spankaak, Zwolle, Polly Helinsley en Garston Princes"; Jhr. H. M. van Loon. Amsterdam, „Holland's Glorie en Ro- zalie"; 2e prijs Gebr. van de Haar, Zeist, „Lady May en Lord Douglas"; 3e prijs H. F. Bultman, Haarl.meer, „Visey en Ophelia en Newton Report"; 4e prijs H. J. van der Laak, Tilburg, „Danegelt en Firstling"; eervolle vermelding: A. G. Deterduy, Den Haag, „Henriëtte en Dalty". No. 14 Schoonste rijpaard; tvpe Park Hack. j a. Paarden voor lichtgewicht, b. Paarden voor zwaargewicht. Eere-prijzen: een Groote Zilv. Medaille, aangeboden door Z. K. H. Prins Hendrik der Nederlanden en een, aangeboden door Baro- nesse Bentinck Speelman, te Wezep, voor het schoonste rijpaard, gereden door een dame. Prijzen: voor iedere rubriek 75.50—, 25— en 25— Jury: de heeren Baron van Heemstra, Jhr. Coehoorn van Sminia en Kapitein Higly. A. Paarden voor licht gewicht. le prijs: A, Klebe, Rotterdam „Baroudi"; 2e prijs: Baronn. van Wertheim, Schevenin- gen, „Luiky Day"; 3e prijs: Manege Tatti, Den Haag, „Kassan"; eervolle vermelding Luit. P Tates Wels. Den Haag, „Erin's Glory" en mevr. Baronn. van Wertheim, Scheveningen, „Mitchel Collins". B. Paarden voor zwaar gewicht: le prijs: F. A. Dudok van Heel, Naardea, „Duke of York"; 2e prijs: A. Klebe, Rotter dam, „White Ster"; 3e prijs: M. J. van do Velden, Scheveningen, „Bristol Glory"; 4e prijs; Luit. P. Fabes Wels, Den Haag, „Erin's Glory eervolle vermelding: Amsterd. Rij tuig-Mij., Amsterdam, „Freule". No. 15. Tandems. Prijzep: Zilveren Medhille, aangeboden Tulpenpelsters. GEBRS. VAN VEL SEN, Zijlweg, Overveen. Gevraagd tegen Sept. een eenv, of Juffr. van m.b.l. in klein burger ge zin. Brieven onder No. 13799 Bur. van dit blad. Gevraagd een voor de kinderen, om tevens het naai werk bij te houden. Aan hetzelfde adres een nette jongen gevraagd. C. BOOMS, Binnenweg 3, Heemste de. In klein gezin gevraagd voor dag en nacht een geheel zelfstandig kunnende werken pn van goede getuigen voorzien. Mevr. HESSELS, Kleverlaan 118, Haarlem. gevraagd, bij DE BRUIN, Nassaulaan 54, Haarlem. door Fidma Brans Co. en 75, 50, 25, benevens 3 koetsiersprijzen (kunstvoorwer pen). Jury: de heeren Mr. Cecil Fletcher, H. Bolt en G. Heufl van Cellendonk. le prijs: H. F. Bultman, Haarl.meer, „Visey Ophelia" en „Newton Report"; 2e prijs: Jhr. H van Loon, Amsterdam, „Holland's Glorie" en „Rozaki"; 3e prijs: C. A. G. Deterding, Den Haag, „Henriëtte" en „Dully" No. 16. Eenspannen, type landbouwtpig- paard, gereden door echtgenooten of doch ters van landbouwers. Er zal ook gelet wor den op de wijze van rijden. Prijzen: Kunstvoorwerpen, aangeboden door den heer C. L. de Groot, te Hoolddorp; C. G. H. Pampus, te Amsterdam en Baro nesse Bentinck Speelman, te Wezep. Wisselplvijs: Zilveren Beker, aangeboden door de Firma Blom Van der Aa, Assu radeurs te Amsterdam. Voor. de jaren 1924, 1925 en 1926. Jury: de heeren H. Bolt, G. Heuff v. Cel lendonk, Mr. Cecil Fletcher, C. Costermans en R. Bierema. Eerste prijs (met beker): D. v. Wieringen, Abbenes, „Valdova"; 2e prijs: Mej. Zijlmans, Hoofddorp, „N.N."; 3e prijs: J. M. Knoop, Nieuw-Vennep, „N.N."; 4e prijs: H. van der Mast, Haarlemmermeer, „Johanna"; 5e prijs: M. De. Noordzij, Rotterdam, „Gardista" 6e prijs: D. de Vlieger, Nieuw-Vennep, „Edel- weisz"; extra-priis: H. F. Bultman, Haarl.- rcer, „Weeterveld Melady". No. 17. Championaat tusschen de prijswin ners in de nummers 2, 4, 9 en 11. Eere prijs zilveren beker. Jury: de heeren H. Bolt, G. Heuff van Cel lendonk, Mr. Cecil Fletcher, C. Costermans en R. Bierema. De kampioenstitel werd behaald door A. A. ten Ros, Almelo, „Miniute", de winnaar van 4. No. 18. 4.20 uur. Internationaal spring concours B. Open voor springpaarden van alle klassen. Prijzen: Wisselprijs de beker van Hoofd dorp, Verguld zilv. medaille, aangeboden door den Weled. heer K. E. Veldman. Over en f 200—, 100—, 75—, 50— en 25— In dit nummer zal definitief verreden worden de wisselprijs, de beker van Hoofd dorp van de jaren 1920, 1921, 1922, en 1923. tv inner in 1920, J. Daniels, in 1921 R. J. Hiemstra, in 1922, Jhr. A. v. d. Goes, in 1923 A. R. Alleivi. Daar deze beker ontvreemd is, wordt, dit gewijzigd in een kunstvoorwerp ter waar de van 2250— en verder 2 herinnerings bekers. le prijs: Lt. A. D. Huf, Haarlem „Kitty 9 fouten, gereden door Lt.'Mingels; 2e prijs: Lt. P. Torbes Wels, Den Haag, „Truiïs", 16'A fout. 3e prijs: met beker, R. J. G. Heemstra, Den Haag Henry"; gereden door Graaf van Limburg Sfirum 17 punten. 4e prijs; Lt. A. Colenbrander, den Haag, „Gaja" 18 punten 5e prijs: Ridder A. R. Allievi, Den Haag, „Privé," 19% punt. Vierspannen. Prijzen: Kunstvoorwerpen. Jury: de heeren Mr. Cecil Fletcher, H. Bolt en G. Heuff v. Cellendonk. Eerste prijs. Jhr. H. M, v. Loon, A dam, Jack, San Toy, Hollands Glory en Rozalie; tweede prijs, H. F. Bultman Hz., Haarl.meer, vierspan voor mailcoatch; derde prijs, Fa G. M. v. d. Kuylen, den Haag, (onbekend.) 1600 M„ met 800 M. eind- loop. (Flyingstart). Jagermeester K. E. Veltman, gewicht vrij, open voor alle paarden Gereden door of ficieren en Heerrijders, a. Volbloed of daarmede gelijkgestelde; b Niet volbloed. Prijzen: voor elke rubriek Verguld Zilve ren Medaille, aangeboden door den Jager- meester K. E. Veltman te Overveen en 100 en 50. A. Eerste prijs, M, J. van der Velde, Scheveningen, „Teppertite." B. Eerste prijs, M. J. van der Velde, Scheveningen, „Odette Tweede prijs, Steenkamp, 's Bosch „Spin- nekop." Derde prijs, Lt. A. D. Heuff, Haarlem, „Fox." Hiermede was het 15e concours geëindigd. Wat vooral verwondering wekt. was de en orme belangstelling, een ongekende weelde in paardensportkringen in Nederland, Een ding willen we echter nog opmerken. Bij het volgende concours hopen we een betere regeling aan te treffen. Het was wer kelijk niet zonder reden, dat de verslaggevers protesteerden en de fotograven het veld ver lieten Doch de wijze waarop het bestuur een ein de maakte aan eenige schandelijk hooge prij zen, belooft veel goeds voor de toekomst. We willen ons verslag niet besluiten zonder een woord van hulde aan Aalsmeer's Fan farecorps, dat onder leiding van zijn bekwa men directeur niet weinig heeft bijgedragen tot het welslagen van dezen dag. Het is gisteren een dag geweest, die zoowel een succes was voor de Haarlemmermeer, als voor heel Nederland. De paardensport vaart er wel bij. Aan dezen wedstrijd, die op 12 en 13 Juli 1924 te Overveen plaats had, werd deelge nomen door de Burgerwachten Haarlem, Velsen, Bloemendaal, Heemstede en Scho ten met 2 Veteranenklassen, 9 Klassen A, 6 Klassen B, 7 Klassen C en 2 Vliegende Vendels, totaal 26 korpsen. De uitslag hiervan is als volgt: Veteranenklasse. Prijs, Bloemendaal met 395 punten in 215 sec. Klasse A. le pr. Haarlem I met 403 pun ten in 239 sec. 2e pr. Bloemendaal I met 401 punten in 246 sec. 3e pr. Velsen II met 398 pnt in 230 sec. Klasse B le pr. Bloemendaal met 378 pnt. in 311 sec. 2e pr. Velsen met 378 pnt. in 321 sec. 3e pr. Haarlem I met 366 pnt. in 302 sec. Klasse C. le pr. Bolemendaal I met 361 pnt. .'n 342 sec. 2e pr. Bloemendaal II m. 355 punten in 369 sec. 3e pr. Haar lem I met 346 pnt. in 334 sec- Beste Korpsschutter Veteranen: C. H. Lutik van Haarlem met 84 p in 43 sec. A., C. Eldermans v. B'daal met 90 p. in 48 sec. B., G. Jansen, van Velsen, m. 82 p. in 50 sec. C., J. E. Knol van Vel sen met 87 p. in 65 sec. Rozenprijs Korps; C. Eldermans van Bloemendaal met 3 rozen. Vliegende Vendel: Prijs Velsen met 401 punten in 245 sec Personeele wedstrijd. Klasse Veteranen: le pr. J. A. v. Bugge- num van Bloemendaal met 47 punten in 21 sec. 2e pr. A. J. Hekker id. m. 25 p. in 21 sec. 3e pr. G. H. Luttik v. Haarlem m. 42 p. in 22 sec. 4e pr. J. Jacobs v. Haarlem m. 40 p in 18 sec. Klasse A. le pr. J. W. Mugge v. Haarlem met 46 p. in 18 sec. 2e pr. J. A. Rijkens id. m. 45 p. in 21 sec. 3e pr. J. Viets id. m. 44 p. in 18 sec. 4e pr. C. Eldermans v. Bloemendaal m. 44 p. in 27 sec., 1 strafp. 5e pr. H. Medik Velsen m. 43 p. in 17 sec. 6e pr. B. A. Dammers id. m. 43 p. in 26 sec., 1 strafp. 7e pr. H. P. Spoor, Haarlem m. 42 p. in 22 sec. 8e pr. J. Rompa v. Schoten m. 42 p. in 23 sec. 9e pr G. Mooiekind v. Bloemendaal m. 42 p. in 24 sec. 10e pr. A. Mos v. Heem stede m. 42 p. in 24 sec. 11e pr.A. Tol v. Velsen m. 42 p. in 27 sec., 1 strafp. 12e pr. J."W. Mulder v: Heemstede m. 41 p. in 19 sec. 13e pr. J. D. Heykoop v Velsen m. 41 p. in 20 sec. 14e pr. F. J. v. d. Ham v. Haarlem m. 41 p. in 30 sec., 3 strafp. Klasse B le pr. P. Roeien van Bloemen daal m. 47 p. in 31 sec. 2e pr. A. Schip per idem, m. 44 p. in 34 sec. 3e pr. A. Th. v d. Hulst, idem m. 43 p. in 26 sec. 4e pr. P. Kruyer van Haarlem m. 42 p. in 28 sec. 5e pr. W. Faasse van Bloemen daal m. 41 p. in 23 sec. 6e pr. C. Jansen, j Velsen, m. 41 p. in 30 sec. 7c pr. F. Hek ker, Bloemendaal, m. 41 p. in 40 sec. 8e pr. J. v. d. Ham, Haarlem m. 40 p. in 28 sec. 9e pr M. J. Gozeling, Heem stede m. 40 p. in 29 sec. 10e pr, N. W. J. Hoogland, Schoten, m. 40 p. in 30 sec. Klasse C.: le pr. C. Smit, Velsen m. 44 p. in 41 sec. 2e pr. W. Oorthuyze, id„ m. 43 p. in 35 sec. 3e pr. H. Prins, Bloemen daal m. 42 p. in 27 sec. 4e pr. Jan de Korte, Velsen m. 41 p. in 36 sec. 5e pr. P. de Raadt, id„ m. 40 p in 23 sec. 6e pr. Ph. Smit, Heemstede m. 40 p. in 30 sec. 7e pr. G. Alders, Haarlem m. 40 p. in 32 sec. 8e pr. M. A. Bakker, Velsen m. 39 p. in 40 sec. 9e pr. J. Oorthuyze, id., m. 38 p in 30 sec. 10e pr. H. Klauwens, id., m. 38 p. in 35 sec. lie pr. J. Handgraaf, id., m. 37 p. in 37 sec. 12 pr. C. v. d, Raad, Bloemendaal, m 37 p.j in 38 sec. 13e pr. P. de Jong, id., m. 37 p. in 40 sec. 14e pr. H. Lohman, id., m. 37 p. in 40 I sec. Rozenprijs Personeel. J. A. v. Bruggenum van Bloemendaal met 3 rozen of loten; P. Roeien, van idem, met 3 rozen of loten. De prijsuitreiking zal plaats hebben op Woensdag 23 Juli a.s., des n.m. te 8 uur in de Stadsdoelen te Haarlem. De winnende korpsen en de twee daarop volgende, komen uit op den Provincialen wedstrijd, welke gehouden zal worden te Overveen op 6, 7 en 8 September a.s. Oranjevereeniging. De Velseroordsche Oranjevereeniging hield gistravond en ver gadering in de zaal Flora. Deze was niet druk bezocht, wat de voorzitter, de beer A. de Wit, betreurde, daar deze gaarne met de plannen voor de viering van den Koningin nedag was gereed gekomen. Spr. zeide, dat daartoe meer belangstelling en meer linan- cieëlen steun noodig is. Enkele leden waren van meening dat die steun wel weer gegeven zou worden Men nam een voorstel aan om een bijdrage det ouders te vragen voor het kinderfeest, door middel van de kinderen. Als maatstaf nam men een kwartje per kind, ofschoon daar natuurlijk van afgeweken kan worden Dc vergadering wilde ook gaarne volksfeesten georganiseerd gezien en was van meening, dat veler daarvoor wel een prijs beschik baar willen stellen. Ook rekent men, al wordt er dit jaar geen étalagewedstrijd ge houden, op de medewerking van de winke liers, door het versieren van hun étalages. Aldus werd het bestuur gesterkt in zijn pogingen om twee dagen leest te vieren. De voorzitter kon mededeelen dat voor de kinderfeesten reeds de medewerking van en groot deel van het onderwijzend perso neel was toegzegd. Brandje. Gistermiddag werd de politie gewaarschuwd, dat nabij de boerderij van den heer Braam de grasberm in brand stond. I De politie wist den brand, vermoedelijk aangestoken door kwajongens, te blusschen. Van het waterleidingbedrijf snelde men ook nog te hulp, maai deze was niet meer noodig. 0 i ~Y"-V i/Vty". .y A&" gesloten met machtiging van den H. Stoel en goedkeuring van Zijn Doorluchtige Hiogwaardigheid Monseigneur A. J. CALLIER, Bisschon van Haarlem. De inschrijving op het laatste deel van bovengenoemde leening staat tot den koers van open bij: en bij den Heer Het Bestuur van het St. Josephs-Gesticht: H. N. DAMES, Voorzitter. •M. H. BEEKELAAR, Secretaris. gevraagd voor hulp in de huishouding. Aanmelden 's avonds van 7 tot 8 uur. Adres: KLEINE HOUTSTRAAT 109. Gevraagd een bediende met volle kost en salaris naar bekwaamheid (geen slaapgelegenheid). Brieven onder No. 13890 Bur. van dit blad. een vrij beneden- of bovenhuis. Huur prijs 5 tot 7 per week. Brieven on der No. 13793 Bur. van dit blad. te koop. Leidsche Buurt. Koopsom ƒ2800. Hyp. aanwezig. Brieven onder No. 16156 Bur. van dit blad. staande REITZSTRAAT 34, te Schoten. Koopsom 4500. Spoedig leeg. Te bevragen aldaar en SPION KOPSTRAAT 51. een in goeden staat zijnde fornuis-ka chel, bij P. VAN ALTENA, Kadijk 1, Heemstede. door N. MOOIJMAN, Loosterweg III No. 10, Hillegom, 40.000 prij-planten, 150 p. Duitch. 350 R.R. beste Eigenheimers, bij JOH. P. V/N HAASTER, Vaartwel, Zilk, Hillegom. F/n AUTOMOBIEL. Ook genegen te ruilen voor motorrijwiel. Adres TREK VAART 10, Hillegom. KOIVIIVGSTR-hoek. RAAD1AARST. TEL-166S- SPUQNWDUDEBSn?98 APECIAUTEIT in: VOORI6DBB t Bedrijf Tc koop een prachtige tandem, SCHERMERSTRAAT 6rood. Schrijfmachine Smith-Premier. Spot prijs BANKASTRAAT 21, Schoten. Gevraagd voor direct net 16 A 17 jaar, in klein gezin. Zondags vrij. KRUISWEG 70 B. MET S fttsr. DISCUS WELEN f 100 VERHOOGING

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1924 | | pagina 3