VAN De D.H.G.B. Athletiekwedstrijden. Derde Blad Maandag 15 September 1924 Nationale Athletiek-Kampioenschappen. - Een geslaagde dag. De Athlethiek-wedstrijden van den D. H. Q. B. op het Lyceum-terrein aan den Zijlweg. Het no. Polshoog. T. Verheem (Ursus), 2.95 M. VOETBAL-UITSLAGEN. v. Adrichem uit Limmen, kampioen polshoog en polsvèr. Adrichem in het no. kogelstooten. R.C.H.—H.F.C. HaarlemE.D.O. 05. Het elftal van H. F. C., dat gisteren R. C. H. met 3—1 versloeg. Een moment uit de ontmoeting Haarlem—E.D.O., waarbij onze lezers Daan Houtkooper weer als roodbroek kunnen noteeren. Een fraai moment uit het no. Polstok- verspringen. R. C. H.-terrein. Seriewedstrijden H. V. B. Nederlaagwedstrijdei» „Schoten". De nieuwe le klasser E.D.O. versloeg „Haarlem" gisteren met niet minder «jan 5—0. Door den Diocesaan Haarlemschen Gym- aastiekbond waren gisteren Nationale athle- :iekwedstrijden georganiseerd met medewer king van de gymnastiek- en athletiekvereeni- ging „Ursus" en de halter- en athletiek- vereeniging „Excelsior". Aan deze wedstrijden, welke plaats von den op het sportterrein van het R.-K. Ly ceum aan den Zijlweg te Overveen, waren R.-K. kampioenschappen verbonden, zoodat dus verwacht mocht worden, dat de belang stelling zoowel van de zijde der sportmen- schen als van de zijde van het publiek, groot zou zijn. En wij moeten direct erkennen, dat de wedstrijden een groot succes zijn gewor.den. Zag het weder in de morgenuren er niet bepaald schitterend uit, des middags, tijdens de series 100 M. hardloopen, klaarde de lucht op, het onmisbare zonnetje liet zijn stralen schijnen en mede door de aanwezig heid van het muziekcorps „Euphonia", van Overveen, heerschte er een opgewekte stem ming. Deze stemming werd nog verhoogd door het vlot van stapel loopen der diverse nummers, voor welk laatste een uitstekende jury zorg droeg. De jury bestond uit: Th. van 't Lam, voor zitter-kamprechter; S. Hooy, seingever; P. Rippe, commissaris van vertrek; W. Goeting, B. J. Wieland Los; Th. Thöne en S. Happe, tijdwaarnemers; J. v. Oerle, B v. Oerle en C. Daas, jury yan aankomst; J. Hop, J. Ad miraal, F. Duvergé, Th. Dekker, C. Saeys, H. v. Rijn, P. Okhuyzen en M. v. Rijn, jury voor werpen en springen; J. Hop en P. Ok huyzen, rondentellers; Th. Vreeswijk, mega- fonist; J. v. d. Horst, J. v. Tol, A. Mulders en P. Beaufort, baancommissarissen; W. v. Dooremalen en G, Kruyver, wedstrijdsecre- tariaat. De laatste was tevens wedstrijd secretaris. Een woord van lof mag dezen heeren niet onthouden worden. Zij verrichtten hun zware taak op voorbeeldige wijze. Het terrein was keurig ingericht voor athletiek door leden van Ursus. Slechts de binnenbaan voor de estafette-race was fou tief gelegd, waardoor dan ook een voor- loopige uitslag op dit nummer werd mede gedeeld. Het strijdperk werd omzoomd door een vrij talrijk publiek, waaronder wij o.a. op merkten Mr. J. B Bomans. De publieke be langstelling voor athlètiek schijnt steeds grooter te worden. Althans, het aantal per sonen viel ons werkelijk mee. Niet vergeten moet worden dat het Roomsche wedstrijden waren, e,n zooals men weet, bemoeit men zich niet zoo veel met de Roomsche sport, daar zij het qualitatief niet kan halen bij de neutrale. Tot onzen spijt moeten wij echter melden, dat de geleverde prestaties wel eenigszins zijn tegengevallen. Vooral de Haarlemsche deelnemers hebben niet aan de verwachtingen voldaan, die men van hen stelde. B.v. het nummer polsstok hoogspringen. De Ursus-man Ant. Verheem, stelde bitter teleur, door slechts 2.85 M. te springen. Zijn gemiddelde sprong is meestal 3 a 3.20 M. Als eenig excuus mag gelden, dat het veld nog al glad was. No. 1 sprong maar 2.95 M. Verheem was derde, evenals bij het polsstokverspringen. In de loopnummers behaalden de Haar lemmers eenige successen. A. Alleman (Excelsior) en N. de Zwager (Ursus), werden resp. 2e en 3e op de 400 M., terwijl A. Klaase in de 3000 M. op den tweeden prijs beslag legde. Tenslotte eindigde de Ursus-ploeg als tweede in de 4 X 100 M.' De R.-K. athletieken zullen intusschen goed doen, zich serieus te gaan trainen. De resultaten waren, laten wij het maar eerlijk zegen, slecht. Dit moet en kan beter worden. Daarom een goede raad aan Ursus en Excelsior: Traint in den komenden winter goed. Lessen in theorie kunnen geen kwaad en het vol gend jaar de geleerde theorie in practijk brengen, opdat dan eenige kampioenschap pen in Haarlem blijven. Gij hebt gezien, dat er nog veel verbeterd dient te worden en laat de dag van gisteren, een voorbeeld daarvan zijn. De volledige uitslagen luiden: nr 100 M. hardloopen. Finale. 1. w. Schaab, Union, Nijmegen 11 3/5 sec. 2. J. v. Woerkens, Union, id. 12 1/10 sec. 3. M. Wijshoff, R. K. V. V. Sittard. 4. A. Verheem, Ursus, Haarlem. 400 M. hardloopen. Finale 1. J. de Haas, Victoria, Zaandam 57 1/5 sec. 2. A. Alleman, Excelsior, Haarlem, 57 3/5 sec. 3. N. de Zwager, Ursus, Haarlem 59 sec. 4. J. Burgman, Wilskracht. A'dam 59 1/5 s. 3000 M. harloopen. 1. A. v. Overdam, H. D. S. Pijnacker, 9 min. 54 3/5 sec. 2. A. Klaase, Excelsior, Haarlem, 9 min. 55 3/5 sec. 3. G. Cremers, Caesar Beek, 10 min. 12 15 sec. 4. J. P. Koevoets, Wilskracht, A dam, 10 "ïin., 25 2/5 sec. 4 X 100 M. Estafette. 1. Union, Nijmegen, 47 4/5 sec. 2. Ursus, Haarlem, 50 2/5 sec. 3. Wilskracht, A'dam, 53 4/5 sec. (Voorloopige uitslag). Polsstok-hoogspringen. 1. J. Aarichem, K. E. V., Limmen, 2.95 M. 2. A. Engelen, Union, Nijmegen, 2.90 M. 3. A. Verheem, Ursus, Haarlem, 2.85 M. 4. W. Kapteyn, S. S. S., Schagerbrug, 2.85 M. Polsstok-verspringen. 1. J. Adrichem, K. E. V. Limmen, 7.80 M. 2. C. v/d.Waardt, Victoria, Zaandam 7.09 M. 3. A. Verheem, Ursus, Haarlem, 6.91 M. 4. G. v/d. Akker, Victoria, Zaandam 6.73 M. Discuswerpen. 1. W. Steinhard, Eendracht, Kerkrade, 33.94 M. 2. J. Geelen, Eendracht, Heer, 30.16 M. 3. H. Slaman, P. V. C. B., A'dam, 28.06 M. 4. L. Jagers, Pr. Hendrik, Schaesburg, 27.66 M. Hoogspringen met aanloop. 1. P. v/d. Wardt, Victoria, Zaandam, 1.55 M. 2. J. de Haas, id id. 1.50 M. 3. W. Kapteyn, S.S.S. Schagerbrug, 1.50 M. 4. P. Bergsma, Wilskracht, A'dam, 150 M. Speerwerpen. 1. L. Jagers, Pr. H., Schaersberg, 38 M. 2. J. de Haas, Victoria, Zaandam, 37.50 M. 3. J. Geelen, Eendracht, Heer, 34.40 M. 4. C. v/d. Wardt, Victoria, Zaandam, 32.48 M. Kogelstooten. 1. J. Geelen, Eendracht, Heer, 10.55 M. 2. W. Steinhard, id. Kerkrade, 10.12/4 M. 3. P. Eype, Union, Nijmegen, 9.35 M. 4. P. Koebolt, Victoria, Zaandam, 9.15 M. Verspringen met aanloop. 1. W. Schaab, Union, Nijmegen, 5.90 M. 2. J. de Haas, Victoria, Zaandam, 5.59 M. 3. G. de Haas, Union, Nijmegen, 5.48 M. 4. H. Slaman, P. V. C. B., A'dam, 5.37 M. Na afloop werden de prijzen met eenige welgekozen woorden door den heer Th. Thöne, aan de winnaars uitgereikt. Zoo behoort deze eerste Nationale Athle- tiekdag weer tot het verleden. Hij is schit terend geslaagd. Den volgenden keer hopen wij echter op betere prestaties. Heb het uitstekendste aan te bieden dat iemand wenschen kan, hoe zal de wereld het weten, indien gij niet adverteert. JOHN. P. ROCKEFELLER. Competitie. Afdeeling IV le klasse. Tilburg Willem IIEindhoven 11 Breda N.A.C.—P.S.V5—1 Maastricht: M.V.V.—B.V.V1—1 Roosendaal AllianceDe Valk36 Om den „Zilveren Bal". Rotterdam D.F.C.—H.V.V.l) (H.V.V. wint bij loting.) H.B.S.—S.V.V A.D.O.Wilhelmina FeyenoordBredania Demi-finale. H.V.V.H.B.S.l) (H.B.S. wont bij loting.) FeyenoordWilhelmina 2—2 4—1 0—2 1—0 1—1 2—0 Buiten de competitie. Bremen Noord-DuitschlandNoord- Nederland 20 Enschedé AlmeloRigtersbleek 30 TubantiaEnsched. Boys 20 Hengelo IIEnsched. Boys II Ensched. IIde Tuban- ters I) Ensched. Boys IIEnsche dé II 1) Ensched. Boys wint na loting. 2) Enschedé II wint na loting. Apeldoorn A.G.O.V.V.Apeldoorn Go AheadRob. et Vel. A.G.O.V.V.—Go Ahead Amsterdam AmsterdamDuisburg Zaandam Z.F.C.Alc. Vitrix Z.V.V.—V.V.A ZaandijkK.F.C Nijmegen N.E.C.Verein F.B. (Kleef 1903) 8—0 2—0 1—0 4—2 1—1 5—0 0—1 0—6 4—0 Utrecht HerculesQuick23 Assen AchillesVelocitas31 Amsterdam BI. Wit II—Quick (A) 1—0 Arnhem VitesseBlauw Wit11 Schiedam H.D.V.S.—St. Hooger 3—4 ExcelsiorH.D.V.S. II.. 12 Leiden A.S.C.Lugdunum33 Delft D.H.C.—Quick (Den Haag) 5—2 ConcordiaV.O.C. 51 Delfia—D.V.C1—1 Assendelft AssendelftV.V.Z. 20 Amersfoort H.V.C.-P.E.C. 12 Hilversum 't GooiU.V.V. 11 VictoriaSwift 01 Apeldoorn Rob. et Vol. IIColumbia 33 SimsonActivia 04 Leeuwarden Leeuwarder XIEnsch. 23 Roermond RoermondLonga 45 Venlo V.V.V.—Juliana1—1 Ondanks de concurrentie \an de ontmoe ting tusschen de beide andere Haarlemsche eerste klassers Haarlem en E.D.O. op het Haarlem terrein, was een vrij talrijk publiek op het R.C.H.-terrein aanwezig om getuige te zijn van bovenstaanden wedstrijd, de laatste der reeks vriendschappelijke, voor de offi- cieele aanvangt van het nieuwe seizoen. Zoo men weet, begint a.s. Zondag het competitie rad weer te draaien. De aanwezigen zullen geen spijt gehad hebben, want het was een aardigen, vooral van H.F.C. zijde, pittig go- speelden wedstrijd, die tenslote wel wat ge flatteerd door H.F.C. met 31 gewonnen werd. Scheidsrechter van Gessel had de leiding dezen middag en eerst laat, het was al lang over tweeën, liet hij de volgende elftallen binnen de lijnen aantreden. H. F. C. v. d. Meulen Kervel Koning Engel Reuvekamp-Gille Eysvogel Reydon Matulessia Sandberg v. Beekum Miezerus R. C. H. Brugman Nachtegeller Ruys Geutskens Koning Muller Nieuwenhuis Ameling Hazevoet Kuyt Erdtsieck Het R.C.H.-elftal is eenigermate 'gehavend door het niet meespelen van Roelfsema, van Dam en Krom. De juiste opstelling van het competitie-elftal is ons niet bekend, zoodat we niet weten of het al dan niet compleet is. H.F.C., dat het eerst het voordeel heeft van den sterken wind is direct het meest aanvallend, meer speciaal door het groote enthousiasme, waarmede gespeeld wordt. Herhaaldelijk zweeft de bal voor het R.C.H.- doel zonder nochtans gevaar op te leveren, want de R.C.H.-achterhoede weert zich ge ducht. Het is R.C.H., dat het eerst scoort, doch buitenspel is oorzaak dat v. Gessel dit doelpunt annuleert. De H.F.C.-ers is het aan te zien, dat zij er alles opzetten om te win nen en het is Sandberg die uit moeilijke po sitie aan H.F.C. de leiding geeft. Het voor hoede spel van R.C.H. is te laksch, althans te weinig samenhangend om gevaarlijk te zijn, weshalve het Kervel c.s. weinig moeite kost om de aanvallen af te slaan. Brugman is niet zeer gelukkig met zijne voorzetten, die meestal te laag zijn en daardoor steeds door Kervel worden onderschept. H.F.C. zit inmiddels, weer door tusschen- komst van Sandberg, kans om een tweede doelpunt te maken, doch naar onze meening niet vrij van buitenspel. R.C.H. schijnt hier door wat te ontmoedigen en H.F.C. is in deze periode ongetwijfeld sterker. De R.C.H. achterhoede houdt echter stand en met een 2—0 voorsprong van H.F.C. wordt voor half time gefloten. Gedurende de tweede helft was R.C.H. vrijwel doorloopend sterker en heeft het H.F.C.-doel benauwde oogenblikken door leefd. Vele schoten werden op v. d. Meulen afgezonden, doch deze wist, zij het nu en dan ook met moeite, zijn doel voorloopig schoon te houden. R.C.H. wijzigt haar op stelling. Geutskens gaat centerhalf, Niéuwen- huis rechtsbinnen. Herhaaldelijk worden aan- leek. De achterhoede speelde zoo enthousiast dat het gemis aan techniek bij enkelen daar door ruimschoots vergoed werd. R. C. H. miste in haar voorhoede vooral Roelfsema, die juist in den laatsten tijd nogal goed speelt, terwijl Geutskens in geen enkel opzicht v. Dam kon doen vergeten. Ook in de achterhoede werden Krom en Geutkens gemist, hoewel de invallers Müller en Amelung zéér verdienstelijk gespeeld hebben. Het was intusschen een aardige wedstrijd die in de beste verstandhouding gespeeld werd. Vijf nul. Om van te sidderen, Onmeedoo- genloos hebben de Roodbroeken zich laten slachten door de jongere collega's uit de eerste klasse en wel met cijfers, die aan duidelijkheid niets te wenschen overlaten, maar die toch de krachtverhouding binnen de lijnen niet geheel juist weergeven. Wel waren de gasten voortdurend sterker en hun voorhoede daarbij erg actief, maar Haarlem had zeer zeker een tegenpunt verdiend voor haar werken. Het mysterie omtrent Daan Houtkooper zal ik u maar niet ontsluieren het doet er niet toe. Iedereen slaat te zijner tijd wel eens de plank mis. In elk geval: Houtkoo per deed gisteren mee, voerde zelfs het elf tal aan en speelde een goeden wedstrijd. Zijn terugkeer werd met gejuich bgroet en zij, die de vorige week het H. F. C.-terrein bevolkten om een fluitconcert te hooren of te geven! konden nu hun hart op halen aan een luid applaus. Proficiat. Het geheel was een aardige, pittige wed strijd met talrijke oogenblikken van goed voetbal. Haarlem had twee nieuwe spelers, Reder en Cohen. De eerste, die in 't Gooi niet meer te gebruiken was en daarenboven in dat elftal eigenlijk niet thuis hoorde, deed herhaaldelijk keurig werk, maar speel de helaas bij tijd en wijle eigenlijk noncha lant, wat vele goede aanvallen teniet deed gaan. Cohen in het doel kende zijn plicht. Terwee, die aan het eind van het vorig seizoen voor de vijfde maal zijn „laatsten" wedstrijd speelde een lustrum! deed ook weer mee en zal weer geregeld spelen. Het wachten is thans slechts op Tekel'en- burg, die ook niet meer zou uitkomen en de afgeschreven middenlinie: Terwee- TekelenburgHoutkooper is weer present. Oude liefde roest niet! De nieuw-bakken eerste klassers kunnen het, op deze wijze voortgaande, ver brengen. Aan hun spel kleven zeer zeker fouten. Maar de dash is er. Speciaal de voor- waartsen Steffens en Perucel zijn erg actief daarenboven ongeloofelijk handig met rend speelde, iyas de rammelende E. D. O.- voorhoede niet in staat om meer dan één keer De Jong te passeeren. Bij Zandvoort trof vooral het onvermoeide werken van Keesman, welke overal was en nooit aarzel, de met schieten. Bij E. D. O. was het, wat de voorhoede betreft, treurig. Nadat Leuven met Luyken van plaats verwisseld waren, ging het iets beter. Leuven moest nu eens inzien, dat steeds zelf schieten op niets uit loopt; enkele malen dat hij voorzette brach ten werkelijk gevaar voor het Zandvoortsche doel. De volgende elftallen floot de heer Hol lander in het veld: Zandvoort: De Jong, Water, Keur, W. Kooper, Beekhuis, Molenaar, H. Schut, Keur, Houtkamp, Keesman, Paap. E. D. O.: Leyken, L. Leuven, J. Smit, Tenze, Gerritzen Dermison, Mollema, Hulschebos, Poel, Dinkla, I Noorland. het leder. Eigenlijk te handig, want die tier-1 Zandvoort heeft een invaller voor J. lantijntjes zijn wel erg aardig om te zien, Schaap en E. D. O. voor J. Oomen. E. D. O. maar niet erg bevorderlijk voor een hooge score en geeft der vijf doelpunten kwam daar uit voort uit des heeren gepingel, maar alleen uit des heeren doorzettingsvermogen, De middenlinie lijkt minder sterk. Keeper en backs voor hun taak berekend. De elftallen zagen er als volgt uit: Haarlem: Cohen, Schotsman, Houtkooper Jr., Dik, van Daajen, Terwee, Bieshaar, Houtkooper Sr., Breeuwer Reder, Yfs. E. D. O.: v. d. Hurk, P. Perucel, Steffens, Oomen, Zwart, C. v. d. Laan, J. v. d. Laan, J. Perucel, Boeree, Kuil, de Kiefte. Van den aftrap namen de E. D. O.-men- schen den bal mee en vóór Haarlem het goed-en-wel in de gaten had, lag het leder al achter Cohen, dank zij een schot van Perucel. Daarna kreeg Haarlem de over hand. Reder en Houtkooper losten eenige schoten op doel, doch de Kiefte stopte, Breeuwer presteerde in den beginne weinig en ook in den loop der ontmoeting kon hij zijn ouden vorm niet te pakken krijgen, zoo dat het verband tusschen links en rechts herhaaldelijk verbroken was. Een keurige kopbal van Reder en een goed schot van Bieshaar verdienen vermelding. Nog vóór de rust, kwam E. D. O. goedkoop aan een tweede punt, toen Houtkooper den bal in eigen doel werkte. Na de thee waren de bordjes verhangen. Haarlem had haar opstelling gewijzigd, daar Van Daalen wegens een opgeloopen bles sure de center-half-plaats bezwaarlijk meer in kon nemen. Oomen maakte weldra een derde doelpunt. Een enkele uitval der Rood broeken was vrij ongevaarlijk en toen de achterhoede er ook een beetje het bijltje bij begon neer te leggen, maakte Steffens nog gauw even twee goals, vallen ondernomen, doch doelpunten blijven Beide ploegen toonden over het algemeen uit, totdat Koning eenmaal aan v. d. Meulen Êoed Werk' S*J°ede verwacht.ngen voor den bal ontfutselt en kalm in het verlaten doel trapt. De spanning wordt grooter, doch heeft de wind mee en is direct in den aan val. De voorhoede weet echter geen weg met den bal. Hoewel de middenlinie goed aangeeft, is er bijna geen gevaarvoor het Zandvoortsche doel. Dan komt Zandvoort opzetten en weet Houtkamp kort achter el kaar twee prachtige kansen te missen. Nu komt de E.D.O.-voorhoede zoowaar tot een gevaarlijken anval en Smit schiet rakelings naast. Aan den anderen kant houdt Noorland een kopbal van Keesman. Even daarna bezorgt Keesman aan Zandvoort de leiding, door met een prachtige schuiver Noorland het na kijken te geven. E. D. O. wijzigt thans haar opstelling en Leuven gaat links-buiten spe len. Er komt nu iets meer pit in de E. D. O.- aanval, maar voorloopig zonder resultaat. Met 10 voor Zandvoort wordt gedraaid. Na de hervatting maakt Keesman spoedig de tweede; een niet onhoudbaar schot, dat echter voorkomen had kunnen worden, als^ Poel terug had gespeeld. Het derde doelpunt is eveneens van Kees man. H.F.C. maakt hieraan weer spoedig een eind als Miezerus een dubieus toegekende straf schop in een doelpunt omzet. Wel blijft R- C. H. in de meerderheid, doch tot doelpunten komt het niet. Fraaie schoten krijgt v. d. Meulen te verwerken, hij doet dat naar be- hooren. De R. C. H.-voorhoede blijkt te zeer verzwakt en ziet geen kans om v. d. Meulen nogmaals te passeeren. Als v. Gessel ten slotte een einde maakt aan den wedstrijd heeft H. F. C. dus met 3-1 gewonnen. In de H. F C.-voorhoede viel vooral Sand berg op, terwijl Matulessia ons niet zoo goed de a.s. competitie, Eereafdeeling. ZANDVOORT 1—E. D. O. 2 (4—1). De H. V. B. heeft het met haar wedstrij den al heel slecht getroffen. Ook de finales werden niet zonder regen gespeeld Zandvoort heeft zeer verdiend den eer sten prijs, een zilveren beker, gewonnen Hoewel Zandvoort nu juist niet schitte Bij E. D. O. heeft nu Tenze met Gerritsen van plaats veerwisseld en steeds gevaarlij ker worden nu de E D. .O.-aanvallen. E.D.O. is nu sterker en het spel wordt voor het grootste gedeelte op de Zandv-oort-helft ge speeld. Een kopbal van Gerritsen verdiende beter lot. Toch weet deze speler nog een schitterend doelpunt te maken ui: een voorzet van links. Verder succes blijft uit. Zelfs weet Zandvoort nog door Keesman de stand op 41 te brengen. Met dezen stand komt het einde. Eerste afdeeling. T. H. B.—Stormvogels H 3—0. De finale werd door T.H.B. gewonnen met 30. Stand met de rust 2—0. SCHOTEN-D. W. -S. 3-3 Beide elftallen stellen zich onder de goede leiding van den heer Faasen, volledig op. D. W. S. heeft het windvoordeel en Schoten brengt den bal aan het rollen. De Bezoekers zijn het eerst ingespeeld en ge steund door den wind komen zij gevaarlijk opzetten. De. Schoten-verdediging moet dan ook allé zeilen bijzetten om zich de vlugge voorhoede van het lijf te houden. Als een Schoten-speler een strafschop veroorzaakt, wordt deze onhoudbaar ingezet. 01. Spoe dig hierop scoort D. W. S. ten tweede male. 02. Schoten pakt nu flink aan en Heijerman verkleint op keurige wijze den achterstand 1—2. Als dan bij een vrije schop de Schoten-achterhoede zich verkeerd opstelt, maakt D. W. S._ er 13 van. Dc doelpuntenzegen is nog niet afgeloopen. Een vrije schop door Geurts tegen den lat ge schoten, wordt door Heijerman opgevangen en goed ingezet 2—3. Spoedig is het rusten. Na de thee is Schoten het meest aanval lend geweest. Hard wordt gewerkt voor den gelijkmaker, doch D. W. S. houdt langen tijd stand, totdat zij moet zwichten. Prevoost brengt dan de partijen op gelijken voet. 33. Dan doen beide ploegen krachtige po gingen om de overwinning te behalen, doch doelpunten blijven uit. Als de heer Faasen voor time fluit, heeft Schoten haar 3e wedstrijd gelijk gespeeld. Nu nog R. C. H. als laatste deelnemer. H. F. C. „HAARLEM." Zaterdag -j.l. hield de H. F. C. „Haarlem haar jaarlijksche algemeene vergadering on der leiding van den heer E. H. J. Hartog, die in zijn openingswoord een bijzonder woord van welkom sprak tot den oudspeler en het 'oud-bestuurslid K. Koster. De notulen der vorige algemeene verga dering werden na lezing goedgekeurd. De secretaris bracht hierna een uitgebreid en keurig verzorgd jaarverslag uit. Uit het ver slag van den penningmeester bleek, dat ook het afgeloopen jaar minder gunstig is ge weest. Na voorlezing van het verslag van den accountant en ballotage nieuwe leden, werd besloten tot een kleine contributieverhoo- ging. Bij de bestuursverkiezing werd in de eerste plaats dank gebracht aan de aftre dende bestuursleden G. Lembeck en G. Spiekerman, voor hetgeen door hun in het. belang der vereeniging is verricht. Van den heer J. A. J. Paulen, die zich eveneens niet meer beschikbaar stelde, werd op hartelijke wijze als bestuurslid afscheid genomen en de vergadering bekroonde zijn langdurigen staat van dienst als bestuurslid met het lidmaat schap van verdienste Het bestuur werd hierna als'volgt samengesteld: Voorzitter, E. H. J. Hartog; vice-voorzitter, M. Houtkoo per; secretaris, A. M Tijsseling; penning meester, S, van Duyn en commissaris, J. P. van Balen Blanken, A. Maas en A. G. Bies haar. Na een geanimeerde rondvraag, werd dci« zeer druk bezochte vergadering door den voorzitter gesloten.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1924 | | pagina 9