WIE?? WIE?? WIE?? Gaan Wel Verhuizen GROOTE HOUTSTRAAT 12 DAAROM PaiB3s leifgüslo fei, lijdan, fee'ee enz- „dat elite uitverkoop wordt verslap' Zijlstraat E7-S7A 4 v. DAM a iaandat? as. nV*öï3LS Opruim^ R.K. Inauslrle=en Huishoudschool è'preehren Ér Öirectnce 1st I? Pek DIERENGENEESMIDDELEN Ds T. O. M. I. B. A. te Beverwijk. IS©®tfi©v®it Houden wij w Finale Uitverkoop zooals er nog nooit geweest is, nergens is en nooit weer zal komen, daar wij beslist niets willen overhouden. voortzetting »sngift§ van nieuwe leerlingen, voor de volgende cursussen, aanvangende half Februari 1025 STARK's KLINIEK, 5 Gr. Markt, MAI50N HETIY Aan onze Lezers „Ten spijt van al onze concurrenten" (Begin Maart naar) Ziet de la^e prijzen in onze twee groote étalages van Dan zult U het met ons eens zijn BOOR HET A'DAMSCH COUPONMAGAZIJN I.e. liet Stadhuis marnes dag- en avondcursussei. Koken (fijne en gewone keuken) Strij ken en Wa3chbehandeïmg, Dekken en Dienen, Fraaie Handwerken, Linnen- naaien, Verstellen. Dienstboden avondcursussen Strijken en Waschbehandeling, Dekken en Dienen, Verstellen, De wording van d© Tentoonstelling. Algemeen© belangstelling. HAARLEMMERMEER. Bronchitis, Vastzittend Slijm, Verouderde Hoest I Radio Omrc°D. Gebruik hiertegen Mijnhardt's Anga Siroop, f 1.75. Bj Apeth en Drogisten VELSEN. IJMUIDEN SCHOTEN. BLOEMENDAAL. VELSEROORD. PRIMA RADIO CONCERTTOESTELLEN Desverlar.gd vanaf f 6.— per maand, Bureau Meijer - Haarlem. Kleine Houtweg 113 - Tel. 3468. Spoort al Uw kennissen aan hun vraag» en aanbod» advertenties te plaatsen in onze eigen Nieuwe Haarlemsche Courant OVERVEEN. HALFWEG. Componi5terv5erie 1770 ■- 1Q2.J. PIANO, VLEUGEL, KUNSTSPELPIANO, ORGEL of KUNSTSPELORGEL rv Regen Regen Ruisch De Oudste firma bik Haas-Sent L.S* Geen - LOKKERTJES - doch ook al onzs moderne goederen worden voor spotkoopjes 1 opgeruimd. GROOTE HOUTSTRAAT 126 Buitengewoon lage prljzert. MODERNE TALEN. NATIONALE LEERKRACHTEN VLUGSTE METHODE AANMELDING DAGELIJKS j BERLITZ'SGHQöL Te huur of te koop Leeg net vrij Huis TE KOOP OVER ST. BAVO-KATHEDRAAL EMMAPLE1N 14, keurig inger. H. huis, bev. Vestib. 2 k. ?nsuite, Serre, keuken, tuin op Zuid. m. sch. Boven 4 k., waarvan 1 met Stookpl. en balcon en 1 geschikt voor badk., gr. zolder, 2 W. C. Koopsom 9000.—. Bezichtiging op aanvraag bij J. A. JON KER. Santpoorterstraat 10, Haarlem. Tel. 10598. Kleine Houtweg 14, Haarlem Prospectus gratis op aanvrage verkrijgbaar Maandagmiddag van 24. Woensdagmiddag van 24 Donderdagmorgen van 1012, Donderdagavond van 79. Het verkoopen van min of meer passende Kunstgebitten is GEEN TANDHEELKUNDE in den waren zin des woords. Een wétenschappelijk-tandheelkundige behandeling met ver strekking van geheel of gedeeltelijk Kunstgebit tegen Kliniek- prijzen wordt U alleen gewaarborgd door de Kliniek waar de TANDARTS regeert, door Complete kunstgebitten volgens de nieuwste vindingen, 95 gld. KLINIEK-SPREEKUREN uitsluitend van NEGEN tot ELF uur 's morgens en op Maandag- en Donderdagavond. Dr. D5FFINÉ ZIJN VERK.R.JSBAAR IN DROGISTERIJ ,,'T GO D N Hf Ri" H. G VLUG, Apothéfcer-AssL KROCHT 8, TEL. I45?6, HAARLEM Hei Boflkje „ONZE HONDEN'' wordt op aanvrags GRATIS toogazondon. Het is in den laatsten tijd een vrijwel al gemeen gebruik geworden, dat speciaal ten toonstellingen, van welken aard en vanw eiken omvang zij ook mogen zijn, worden aange- dui i door de initialen van haar titel. Zoo is du ook met de T.O.M.I.B.A., de Midden stands en Bakkerijtentoonstelling, welke hedenmiddag in het K. S. A.-gebouw aan de Peperstraat te Beverwijk door den burge meester van Beverwijk Jhr. Strick van Lin- schoten is geopend. Deze tentoonstelling is er eer.e, die in alle opzichten een speciale beschouwing over waard is. Het is een daad waardoor dc R. K. Mid- denstandsvereeniging van Beverwijk en Om streken haar energie en haar initiatiefkracht heeft bewezen, waarmede zij toont dat de vereeniging onder goede leiding iets degelijks tot stand kan brengen. Nu, ter gelegenheid van haar 12 54-jarig bestaan, voor de vereeniging zeker een ge denkwaardig feit, nam zij het initiatief tot deze tentoonstelling. Bij dit lustrum wilde Zij bewijzen, wat een ernstig streven vermag te bereiken en het werd de Middenstands- en Bakkerijtentoonstelling, die, naar hef zich reeds laat aanzien, vele reeds gehouden tentoonstellingen, ook in den omtrek in belangstelling en niet minder in belangrijk heid zal overtreffen. Allereerst willen we echter even spreken over het initiatief tot de tentoonstelling en hoe zij tot stand kwam. Reeds geruimen tijd was er gedacht aan een middel voor krachtige propaganda voor de R. K. Middenstandvereeniging en ook was al reeds eens gedacht aan een tentoonstelling, maar daarvoor schrikte men wel een weinig terug, de werkzaamheden waren vele, de bezwaren groot, belangrijke risico, enz. Dat was de reden, dat een tijdlang wel een ten toonstelling in de gedachten was en bleef, maar dat het toch niet tot verwezenlijking, tot uitwerking der plannen kwam. Totdat op een der laatst gehouden leden vergaderingen van de Hanze een der leden 1 openlijk met het idee te berde kwam en dit een gretig onthaal vond. Een commissie werd gevormd, die de zaken nader zou onderzoeken en de plannen Zou ten uitvoer brengen. Dit uitvoerend comité bestond uit de heeren Joh. Coppens, voorzitter H. H. Meyer, Penningmeester H. van Doorn; H. J. M. Hergarden J. A. Modderman, administrateur en de heer Chr. Jansen, eere voorzitter. Directeur van het Centraal Hanze- Bureau. Deze commissie heeft het moeilijke werk der voorbereiding verricht en dat heeft ze met succes gedaan, want ze heeft een ten toonstelling georganiseerd, die, zooals men dat in de omgangstaal zou willen noemen, „klinkt als een klok." Dat het voorbereidingswerk niet gemakke lijk was is te begrijpen. Het werk was om slachtig en dikwijls moeilijk, doch alles werd tot een goed einde gebracht. Als eerste factor kwam de plaats, waar de tentoonstelling zou worden gehouden. Nu bezat Beverwijk voor zulk een gele genheid wel geen betere plaats dan het K.S. A.-gebouw, dat voldoe'nde ruimte bood en ook voor dit doel werd gehuurd. De groote zaal van het gebouw, ook het tooncel en de Kegelbaan worden door de ten toonstelling geheel in beslag genomen en het is een algeheele metamorphose die het in wendige van het K. S. A.-gebodw in de laat ste dagen heeft ondergaan. Ook het maken van propaganda was van veel belang en het re sultaat was, dat nu niet minder dan 30 fir ma's, niet alleen uit Beverwijk en Omstreken maar ook uit andere deelen van het land op de tentoonstelling exponeren. Wij zeiden reeds, dat het inwendige van het gebouw een algeheele verandering heeft ondergaan. Men zou kunnen zeggen, dat de groote tooneelzaal is herschapen in een groot warenmagazijn, waarin de meeste uit- eenloopende soorten van artikelen op de meest voordeeiige wijze uitgestald tot be zichtiging lokken en elke firma zich be ijvert haar artikel op de meest smaakvolle wijze naar voren te brengen. Op al hetgeen I zooal de tentoonstelling te zien biedt willen wij nog later terugkomen. Alleen willen wij nog zeggen, dat ook de kegelbaan een geheele stands-reeks gehuisvest heeft, welke zeker niet het minste deel der tentoonstelling is De laatste' dagen, de dagen vóór de tentoon stelling was het K.S.A.-gebouw het tooneel van een groote, nog zeer weinig beleefde be drijvigheid. Wagens en auto's brachten het noodige voor de meubileering van de ten toonstellingsruimte aan en ijverige handen bouwden de stands en den laatsten dag yooral ging de opbouw met koortsige haast, want alles moest op tijd klaar en alles moest de volledige goedkeuring van de jury, welke voor de Opening zou rondkomen, kunnen weg dragen. De jury voor de stands bestond uit de heeren C. G. J. Struycken, lid van den mid- denstandsraad en voozitter der Hanze-ver- eeniging in het Bisdom Haarlem, C. Dingier, te Beverwijk, voorzitter van de Winkeliers- vereeniging „Eendracht maakt Macht" en A. C. J. Oor te Weesp. De jury zal geen gemakkelijke taak gehad hebben haar beoordeeling te bepalen, want de stands beijverden elkander in fraaiheid en sierlijkheid van afwerking. Vaak ook warpn origineele vondsten gedaan. Voor de standhouders waren verschillen de medailles beschikbaar gesteld, waarvan we noemen van het Gemeentebestuur van Beverwijkvan de winkeliersvereniging „Eendracht maakt Macht", van het centraal Hanzebureau te Amsterdam van het comité der tentoonstelling, van de R.K. Midden- standvereeniging„De Hanze" afd. Beverwijk; van 't Plaatselijk Comité der K.S.A. te Bever wijk van de R.K. Schilderspatroonsver- eeniging „St. Lucas" te Beverwijk van de „Nieuwe Haarletnsche Courant" te Haar lem, terwijl W. Brakenhof te Beverwijk een bloemstuk beschikbaar stelde. Dit aantal medailles maakte het ook mogelijk verschei dene standhouders die daarvoor in aanmer king kwamen, een prijs toe te kennen. Onder alle stands neemt de afdeeling Bak kerij een groot deel in en het is ook 3an deze afdeeling dat een bijzondere aandacht wordt geschonken. Zelfs zullen in de bovenachter- zaal van het gebouw bakkerswedstrijden worden georganiseerd en wel de volgende Op Maandag 12 Januari een wedstrijd voor bakkersgezellen. Op Dinsdag 13 Januari voor bakkerspa troons, uitgeschreven door de firma Meurs Pzn. te Alkmaar. Op Woensdag 14 en Donderdag 15 Jan. wedstrijden voor Bakkerspatroons, uitge schreven door de firma Dethmers en Co. te Groningen. De jury voor deze wedstrijden wordt ge vormd door de volgende personen A. Mey- sen en Joha. Janus te Amsterdam H. J. Oude-Weernink te Hilversum J. Schuite- maker te 's Gravenhage, A. C. J. Oor, te Weesp, J. Ahsmann, te UtrechtJ. Eggers- man te Landsmeer. Dit is reeds het een en ander, hetgeen over de tentoonstelling te zeggen valt. Wij hopen er in ons blad van Maandag a.s. nog nader op terug te komen. Maar we zouden niet mo gen besluiten zonder nog een enkel woord te zeggen van het programmaboek der ten toonstelling. Nu wij dit op de laatste plaats noemen, zouden we toch willen zeggen, dat het gezegde „Last not least" hierop van voile toepassing is. Het officieele programmaboek bevat zeer veel wetenswaardigs omtrent de tentoonstel ling en de inhoud wordt nog verfraaid door een inleidend woord van den geestelij k-ad- -viseur der R.K. Middenstandsvereeniging den WelEerw. Heer kapelaan H. M. J. v. Houten en een voorwoord van den heer H. H. Meijer. De tentoonstelling is nu geopend en wij mogen hier wel besluiten met den wensch dat het haar goed zal gaan en dat de wensch van den geestelijk-adviieur in zijn inleidend woord in vervulling zal mogen gaan, nl. dat weer eens voor velen des te duidelijker is ge worden wat de R.K. Middenstandsvereeni ging is en kan presteeren en hoe noodzake lijk het is, dat vooral alle R.K.Middenstan ders zich daarin vast aaneensluiten. Dit zal de beste dank zijn, welke het werk van de genen, die de T.O.M.I.B.A. tot stand brach ten, kan beloonen Gezellig samenzijn. Donderdagavond had de feestelijke herdenking plaats van het 5- jarig beslaan van de tooneelvereeniging „Gezellig Samenzijn" te Hoofddorp, in ho tel „De Beurs". Vele leden en donateurs waren opgekomen om dezen feestavond bij te wonen. De voorzitter liet in zijn ope ningswoord het 5-jarig tijdperk van het be staan der vereeniging de revue passeeren en kwam tot de conclusie dat gedurende dien tijd veel is verricht, waardoor „Ge zellig Samenzijn" thans een tooneelclub is die zich mag laten zien en veel populariteit geniet Hierna werd het feest ingezet met een promenade, waarna met afwerking van het uitgebreide programma werd begonnen. Ver schcidene tooneelstukjes en voordrachten werden op verdienstelijke wijze ten too- neele gebracht en wekten de lachlust der aanwezigen ten zeerste op. Alles viel buitengewoon in den smaak van het publiek, zoodat er den geheelen avond een vroolijke, gezellige stemming heerschte. Een langdurig applaus na ieder bedrijf of voordracht beloonde de spelers. Een origineel jazz-band orkest zorgde mede voor verhooging der feestvreugde. Inderdaad heeft .Gezellig Samenzijn" ook dezer, keer weder haar naam hoog gehou den. Moge zij op het ingeslagen pad voort gaan. Nieuwe Tooneelvereeniging. Te Hoofd dorp is een arbeiderstooneelvereeuiging op gericht. Tot voorzitter werd gekozen ac heer ,G Gerritse. Burgerlijke Stand, Ondertrouwd i P. Jon gens en Ch H. Dreijer. G. Prins en G. W. Decider G Kaandorp en J. M. Mein- ders. Getrouwd; C. W Kappert en H. Ch. Scholts. W. v d Pijl en C. Meijboom. Geboren: z. van R. KorfPost. d. van M. E. Ch. PeereboomCramer. d. van A. D, de BeerHerweijer. d. van H. C. OckersEbbeling. d. van H. van Opber genBuising. Overleden; M H. Schrieken, 79 jaar, wed. van C. Vink. M v. Strien, 3 we ken, z. van T. van Strien en F. v. d. Put. Gevonden voorwerpen. Een grijze hee- renhoed, een kinderarmband, een huissleu tel, een damesarmband, een portemonnaie met inhoud, een ceintuur, een huissleutel, een zilveren armband, een étui met vier brilleglazen, een steekbijtel Diefstal. Uit het pakhuis der firma Wed. I. S. Groen, is een partijtje visch, ter waarde van veertig gulden, ontvreemd, be staande uit griet en tong. De politie stelt een onderzoek in. R.K. Kiesvereeniging. De jaarvergadering der R.K. Kiesvereeniging te IJmuiden werd gehouden op Maandag 5 Januari 1925. De voorzitter opende deze vergadering op de gebruikelijke wijze, heette allen welkom op deze 1ste ledenvergadering in 1925, wenschte aan alle leden en hunne gezinnen een Zalig Nieuwjaar en sprak den wensch uit, dat in dit pas begonnen jaar de verkiezingen der Tweede Kamer een bevredigenden uitslag mochten hebben. Daarna werden notulen en jaarverslag van de secretaresse voorgelezen en onveran derd goedgekeurd en bracht de Penning meester verslag uit van den toestand der kas. Nadat door de heeren Grimminck en Marcusse de kas was nagezien en. in orde bevonden, bracht de voorzitter dank aan den penningmeester voor zijn uitstekend beheer Aan de beurt van periodieke aftreding als bestuurslid waren de heeren Osendorp, Pinxter en Zwanenburg Deze werden allen bij stemming herkozen. Als afgevaardigden voor den Prov Kies* krinfi en de R.K Kamer-Centrale Haarlem werden gekozen de heeren v, d. Meij en Pinxter, als hunne plaatsvervangers de heeren Lubbers en Zwager. In verband met de vergadering van de R.K. Kamer Centrale Haarlem, te houden op 10 Jan 1925, las de voorzitter het „Concept-program van Actie 1925" voor, daar eventueele amendementen of voorstel len, hierop betrekking hebbende, zouden kunnen worden ingezonden. Enkele heeren hadden hierover iets te vragen en verschillende besprekingen volg den, in hoofdzaak in verband met de actie St. Michaël", maar wijzigingen, direct op 't concept-program van actie 1925" betrek king hebbende, werden door niemand inge diend Bij de rondvraag vroeg de heer de Waard hoe de candidaatstellingen plaats zullen hebben. De voorzitter gaf hiervan' nader uitleg. De heer v. d. Meij vroeg naar het aantal leden en betreurde het dat er dan niet meer leden ter vergadering kwamen. De beer Jüngbacker was van njeening, dat de aanwezige léden het recht bezitten te handelen, mede uit naam der niet-aan- wezige leden. De heer Zwager verzocht dc% vergaderin gen voortaan te acht uur te dóen aanvan gen. De heer Jüngbacker onderstreepte dit en de voorzitter beloofde met deze wen- schen rekening te zullen houden. De heer Osendorp bedankte de aanwe zigen voor 't vertrouwen in hem gesteld door hem als bestuurslid te herkiezen. Daarna sloot de voorzitter de vergade ring met den chr. groet. Gevonden dieren en voorwerpen. Terug te bekomen bij; P. Liefde, Gen. Bothastr. 18 een bezem; J. Lantinga, Spionkopstr. 33, een gouden, oorbelletje; M. Kos, Paul Kru- gerstr. 5, een pet; J. Dekker, ICritzinger- str. 10, een kinderschoentje; J. Boeser, Spi onkopstr. 15, cer. dameshoed; W. v. Haak, Vrouwenhekstr. 22, een jas en boord; A. Sprcngers, Reitzstr. 43, een sleutel; E. Koks Meidoornplein 22, een wolle kindermuts; W. Loerakker, 1ste Hoogerwoerddwarsstr. 17, een sleutel; J. Smit, Schagchelstr. 16, een dameshoed; M. Hanze, Timorstr. 41, een portemonnaie; H. Kruiswegt, Olmenstr. 25, een badmuts en baddoek; A. Zegwaart, Kloosterstr. 31, een wollen handschoen; A. Schouten, Gen. Bothastr. '64. een rozen krans; Wed. De Wit, Goetzeestr. 14, een jfffigensjas; G Lenzen, Colensostr. 44, een hond; J, Mul, Gen. Bothastr. 33 een rij- wielbelastingplaatje; B. Schoonbeek, Ovcr- tonstr. 5 een witte' schort; L. Genevasen, Javastr. 72, een handschoen; J. Moser, Co lensostr. 54, een broche met portret; J. Termets, Kerkpad 6, een portemonnaie; Aan het Politiebureau, een handschoen, een zwarte zak, een hoed, een henjd en een broek, en een sleutel. Burg. Stand. Geboren: z. van E. Bak kervan der Heide. d. van A. W. Mar- gadaalvan Wijk. Ondertrouved: J. Smit en F. F. Visser. Overleden: A. Jongeneelcn, 65 j. W. M. Schroër, 26 j. Gevonden voorwerpen. Een grijze hand schoen, twee zwarte kinderkousjes, een broche, een bruine handschoen. Schaakclub. In een tweede vergadering is thans besloten tot oprichting van*een schaakclub. Deze werd genaamd; „Steeds Actief Spelend", (S. A. S.) Tot bestuursle den werden gekozen de heeren G. Baljet, voorzitter; H. Ruys, secretaris en D. H. Eynthoven, penningmeester. Er zal Dins dagsavonds gespeeld worden in de lunch room Eynthoven. Dammen. De uitslag van den Groepen- wedstrijd van de Damclub Velseroord is als ZATERDAG 10 EN ZONDAG 11 JANUARI. Radio-Paris 1780 M Zaterdag 9.20 uur Gala-concert. Zondag 1.05 uur Tzigane Orkest 5 uur Orkest 9.20 uur Radio allerlek Elffcltoren 2650 M. Zaterdag en Zon dag 6.207.15 uur Concert en Zar.g. Chelmsford 1600 M. Zaterdag 7.50 uur Militair Concert. -4 9.50 uur Tijdsein 10.20 uur Jazz band. Zondag 3.20 uur Concert 8.50 uur Kerkdienst 9.20 uur Concert. Erussel 265 M. Zaterdag en Zondag 8.35 uur Concert. Hilvers. Draadl. Omroep 1050 M. Zaterdag 8 uur Uitzending Concert Gebouw te Amsterdam van de 8e Symphome van Mahler met medewerking van 500 zan gers en bekende solisten; dirigent Mengel berg. Zondag 8 uur Strijkkwartet en de clamatie door mej. Jannv van Oogen. volgt: Eerste groep: C. PostD H. Eyntho- i ven O2, Rietdijkv. d. Bos 02; K. Veu- zerH. Engelhart afgebroken; Koelemey— Versteeg afgebroken. Tweede groep: Mertensv. d. Kolk 20; Sleenmeyerde Ruiter 02; BartelsVis ser 02; PutNieuwenhuis 1—1. Derde groep: Groenendijkv. d. Berg 20; Böhmvan Die 02 (wegens niet op komen); W. PostServaas v. d. Bergde Boer 20( wegens niet opkomen). Onderwijs. De voordracht voor onder* wijzeres aan de O. L. school alhier is als volgt samengesteld; 1. Mej D. Keijser, te Burg (Texel). 2. Mej. A. J. Uyttenboogaard, IJmuiden. 3. Mej. Ms. A. du Crocq Egmond aan Zee. Toonceluitvoering. De R. K. Tooneel vereeniging St. Ger. Maj. geelt 11 dezer eer uitvoering in het Patronaatsgebouw aan de Lijnden. Opgevoerd wordt „Onschuldig Veroor deeld". Het waarlijk mooie stuk zal onge twijfeld veel belangstelling trekken. ft N2 1 wij -we f mUU/} is het gebod van den grooten meester ca het Is Uw BELANG dit niet te vergeten. Een kcopt men meestal eenmaal en moet dit zeifs meer dan één menschenleven mede kannen Onze instrumenten paren aan lagen prijs en mco'e volle toon een lange levensduur. Zij worden franco huis geleverd met yele' jaren schriftelijke garantie. Vraagt onze attestenalbums met duizen den tevrcdeyjheidsfcetuigingen, het is voor U van meer belang dan alles wat wij ervan zeggen kunnen. Vraagt onzen nieu wen catalogus P. 104, brochure over kunstspelpiano's en onze speciale Huurkoopconditie. N.V. HEES CO - DELFT Piano- en Orgelfabriek. II' •le Het eerste wat de meeste menschen 's-morgens doen, is naar 't weer kij ken. Mistroostig zeggen ze dan. „Weer hetzelfde weer, alweer regen" en de rheumatieklijders en zij die last hebben van spit en spierpijn, kijken dan zuur en met reden, want dat re genachtige weer maakt het leven niet prettiger. Vocht is de grootste vijand van rhcumatieklijders en verergert de pijnen. Waarom neemt ge niet eens de verwarmende, verzachtende, pijn stillende Kloosterbalsem. die diep in de huid dringt, de pijnscheuten ver drijft en U lenig maakt als een gym nast van 18 jaar. Probeer het eens. Voor -e kosten hoeft ge het niet te laten, want voor 0.50 is al een pot Akker' Kloosterbalsem bij alle apo theken en drogisten te krijgen. Dames en Heeren-Modearfikelen Haarlem. - Telefoon 1761. Tel. 1294 GR. HOUTSTR. 14 r HILLEGOM, op eersten stand eén modern ingericht heerenhuis, bevat tende 6 kamers, serre, keuken en bij- Keuken en grooten zolder; voorzien van gas en waterleiding cn electrisch licht, grooten tuin enz gelegen aan den Rijksstraatweg. Prachtig uitzicht Franco brieven onder No. 5626 aan P. J. v. d. KLUGT, Boekhandel. Hille- gom. met tuin te koop voor 3300. Nette stand, vooraan Schoten. Sleutel ver-1 krijgbaar SPIONKOPSTRAAT 51, Schoten. r'': *;;'o v -• w

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1925 | | pagina 11