ri Uit het Roomsche Voetbalkamp. X>. h. v. B. H. V. B. Aan onze Lezers LAWNTENNIS. WORSTELEN. HOCKEY-UITSLAGEN. WIELRIJDEN. BILJARTEN. GEMENGD NIEUWS. De uitslagen van gisteren. Promotie-competitie. Geel-Wit II kampioen der 4e klasse E. The Yellow Black Boys verspeelden een kostbaar puntje tegen hun stad- genoote R. K. V. Z., door een 11 resultaat. Moment voor het Zwalu- wendoel. Onze foto is wel een duidelijk bewijs dat, ondanks het weinige publiek, een afrastering om het terrein hier geen overbodige weelde zou zijn. R. K. Sportvereeniging „The Yellow-BIack Boys." V. V. H. IAurora II 46. E. D. O. IIIStormvogels III 2—1. E. D. a—Stormvogels» 2—2. Ben aardig moment uit deze spannende kamp. Men lette op het appelleeren der E. D. O.-spelers. AAN ONZE WEEK-ABONNE'S. Wij verzoetcen onze weekabonné's dringend, de abonnementsgelden steeds bij vooruitbetaling DES MAANDAGS niet des Dinsdags of neg later te voldoen. Het is voor onze bezorgers zeer lastig, wanneer de betaling der weekabonnements- gelden niet op tijd geschiedt. Spoort al Uw kennissen aan hun vraag- en aanbod advertenties te plaatsen in onxe eigen Nieuwe Haarientsche Courant De Delftsche Studenten speelden gisteren een Rugby-wedstrijd tegen de Antwerp British Sports. De buitenlanders wonnen met 53. Een aardig moment Dommering kampioen van Europa. N. V. B. standen. AFDEELING I. 1 2789 110 1 2666 110 2 2553 95 2361 2271 2371 113 1820 117 1660 119 144 149 193 141 173 128 108 169 100 90 Dommering, de nieuwe amateur- kampioen. In de te 's-Gravenhage gehouden wedstrijden om het Europeesche amateur - kampioenschap biljarten, wist onze landgenoot Dommering den titel te veroveren. u.v.v. R.-K. Voetbalvereeniging „V. V. F." Worstel wedstrijden van de H. A. C. Hercules. Links: J. Muys, D.O.K., Beverwijk; rechts; J. Sint, H.A.C. Hercules, kampioen van Nederland, zwaargewicht. 1 De uitslagen van gisteren. Ie klasse 6. T. Y. B. B. R. K. V. Z. 1—1. S. J. C. Coocordia 2-^0, H. B. C. II Lisse 21. 4e klasse E. R. K. V. Z. III Geel Wit 1—4. Voor deze competitie was vastgesteld Geel Wit D. E. M. De laatste verscheen echter slechts met 5 spelers, zoodat deze wedstrijd geen'doorgang kon vinden. Voor D. E. M. zal dit muisje nog wel een ♦taartje hebben. Door van R. K. V. Z. III met 4—1 te winnen, behaalden de Geel Wit reserves het kampioenschap hunner afdeeling. Na het eerste, nu het tweede. Een keurige prestatie waarmee wij Geel Wit onze gelukwenschen aanbieden. R. K. V. Z. Ill—GEEL WIT EL Het is Zwaluwen III niet mogen gelukken een van de beide puntjes te mogen verove ren en zag zich nu door Geel Wit II met 41 geslagen. Zwaluwen III speelt met 10 man, waaronder drie invallers. Geel Wit wint de toss en trapt tegen de motregen in, af. Geel Wit's eerste aanval strand op de hechte ver dediging van de zwartjes. Dan een aanval van Zwaluwen, doch al spoedig wordt de bal door de Geel Wit-spil ontnomen, deze zet zijn voorhoede aan 't werk. De linksbui- tin zet goed voor, de bal wordt onhoudbaar ingeschoten en 't is 10 in 't voordeel van Geel Wit. Eenigen tijd gaat nu het spel ge- een mieserig regentje en een slecht veld ver aangenamen het spelen niet. Direct zijn de Haarlemmers iets in de meerderheid en weten na een mislukte penalty van de tegen partij de leiding te nemen door den midvoor. Tot rust blijft de stand ongewijzigd. Na rust komt E.S.M. goed opzetten en maakt gelijk. Door een goed schot van den midvoor is Alliance echter weer de winnende partij. De Noordwijkers geven echter niet op en maken weer gelijk. Vlak voor het einde verricht de „goalzetter" den hattrick. Met man en macht werd nu verdedigd. De Ly- ceummenschen winnen tenslotte met 32, waarmede zij tevreden mogen zijn. E.S.M. bleek een faire tegenstander, terwijl scheids rechter Duivenboden correct leidde. H.B.C. II—LISSE 2—1. Het is de H.B.C.'ers gelukt na een mooien en spannende wedstrijd den nederlagenreeks te breken en tegen het complete Lisse een kleine overwinning te behalen, waardoor de kans voor degradatie weer eenigszins ge weken is. Om even 2 uur laat scheidsrechter Veen de elftallen aantreden en trapt H.B.C. tegen wind in af. Direct gaat Lisse op het H.B.C.-doel af en tracht met een ver schot Kobus te verschalken wat echter niet gelukt. H.B.C. neemt den bal over en verschijnt direct voor het Lisse-doel welke pracht- doorbraak op corner eindigt. De corner levert niets op. Lisse is iets sterker, en geholpen door den wind zijn zij gestadig op H.B.C.- doel. Menig aanval strandt daar echter op buitenspel terwijl de overigen in de goede handen van Kobus verdwijnen. Uit een doorbraak van Lisse gelukt het haar de lei ding te nemen, 10. H.B.C. werkt zich-nu los en zit voortdu rend voor het Lisse-doel, en een enkele door braak van Lisse levert door slecht schieten niets op. Even voor rust weet Draaijer met een hard schot den stand op 11 te brengen, waarmee rust ingaat. Na rust trapt Lisse af en de H.B.C.'ers nemen direct het spel in handen, een voor zet van rechts volgt, welke Nic. Draaijer benut om den bal in het net te trappen. Het tijk op en beide verdedigingen worden op ie proef gesteld en deze kwijten zich uit- itekend van hun taak. Een der G. W.-aan- 'alien wórdt door Zwaluw's links-back ver keerd beoordeeld, Reekers, de doelverdedi- ger, kan de bal niet spoedig genoeg meer be reiken en de toegeschoten Geel Wit-speler heeft geen moeite er 20 van te maken. Dat wordt de zwartjes te bar. Niet ont- aoedigd trappen ze voor de derde maal af •n nu vlot het veel beter, vooral de voor hoede van Zwaluwen is in deze periode veel beter op dreef en de enkele Geel Wit-aan- va' strand dan nog op de hechte verdediging van Zwaluwen III, Uit een dier aanvallen beland de bal bij de Zwaluwen-rechtsbinnen, deze schiet hard door en P. van der Goes loopt langs de Geel Wit-back en heeft geen moeite de achterstand te verkleinen. 21. Spoedig hierna is rt rusten. Na de rust heeft Zwaluwen de nu zwaar dere regen tegen en kunnen nu hun spel niet, zooals vóór de rust, ontplooien. Geel Wit weet nog tweemaal te doelpunten en heeft door deze overwinning het kampioen schap in haar afdeeling bereikt. Geel Wit heelt verdiend gewonnen. Hoe wel de uitslag wel een weinig geflatteerd is. De scheidsrechter leidde correct. Secretaris: H. van Turnhout, Emmaplein 38, Haarlem. Uitslagen van Zondag zijn; T. Y. B. B. I—R. K. V. Z. I 1—1. W. S. V. 2—T. Y. B. B. 2, W.S.V. niet opgek. R. K. V. Z. 4—T. Y. B. B. 5 1—2 T. Y. B. B. 6Alliance 4 33) Het eerste elftal verspeelde een kost- 6aar puntje tegen R.K.V.Z. In den wed strijd zelf waren de Boys beslist de sterk'* sten, maar de Zwartjes wisten door hard nekkig verdedigen, zij het dan ook zeer fortuinlijk, een gelijk spel te bewerken. Een kleine geel-zwarte zege ware een juistere verhouding geweest. De laatste loodjes wegen wel bijzonder zwaar. De reserves gingen op bezoek bij W. S. 1. in Amsterdam, maar vonden wel een i'oetbalterrein phys kleedhuis, doch geen elftal. Wel plezierig zoo'n reisje. Houdt er 4en moed maar in. Dan het vijfde elftal dat voor de tweede maal de jongere Zwaluwen twee puntjes tfhandig maakte, 't Gaat goed zoo, hard blijven werken is echter de boodschap, «At de eereplaats is niet zoo gemakkelijk binnen te halen. Aan de Zandvoortschelaan streden de Benjamins tegen de jongste Lyceum-bewo ners. Alliance dat met 8 man speelde, had daar blijkbaar niet veel nadeel van. Een 20 voorsprong van de kleine boys werd door de groen-zwarten omgezet in 22, waarna beide partijen nog éénmaal het let deden trillen. Ieder dus een puntje «rat wel het billijkste is. „Pim". E.S.M. I—ALLIANCE I 2—3. Een mooie victorie der Lyceum-mannen. De kampioenen van de 4de klasse gingen Zohdag naar Noordwijk, om de sterke 2de klasser E.S.M. voor de extra-competitie (die op verzoek van eenige clubs ingesteld is) te bekampen. Om kwart over twee stellen de elftallen sieh op onder scheidsrechter Duivenboden spel gaat nu zeer vlug op en neer. Beide achterhoeden weten niet van wijken. Even komt Lisse opzetten en krijgt een penalty te nemen welke door Kobus corner wordt gewerkt. Deze corner levert niets op, en na nog even hard werken weet H.-B.C. den stand op 21 te houden. Als scheidsrechter Veen, die schitterend leidde einde blaast heeft H.B.C. verdiend gewonnen. Competitie. 1 a E.D.O. IIIStormvogels III 21 1 b BennebroekH.F.C. IV 13 lc H.F.C. V—Schoten Ila 2—1 T.H.B. III—Halfweg 0—2 Haarlem IVI.V.O. 21 2 a Halfweg IISpaarndam 10 2 b D.I.S.Ripperda 31* HaarlemVet.Hillegom II 162 2 c R.C.H. V—Haarlem V 3—2 E.D.O. VZandvoort III 03 2d Ripperda IID.I.O. Ill 13 Zandvoort IVHaarlem VI 12 3 a R.C.H. VIIIBloemendaal III 05 3 b I.V.O. II—Aurora III 3—2 D.I.S. II—T.H.B. IV 2—1 3 c H.F.C. VII—Aurora IV 9—0 Haarlem VIII—R.C.H. X 4-0 V.V.H. III—E.D.O. VIII 8—1 3 d Spaamestad IIIHalfweg III 20 3 f Bennebroek III—D.S.K. II 3—1 3 h E.H.S. IV—T.H.B. V 8—4 BEKERCOMPETITIE. 2de Bekerronde. T.H.B. IIZeemeeuwen 20 Haarlem IIIV.O.G. 5—1 R.C.H. III—Schoten II 5—3 D.O.A. II—V.S.V. II 2—1 Hillegom—E.H.S. 1—4 V.V.H.Aurora II 4—6 In dezen wedstrijd heeft V.V.H. haar kans op de Cup verkeken en Aurora zich in de demi finale geplaatst. V.V.H. heeft een in valler voor Meijer. Direct na het begin is V.V.H. in de meerderheid,. Na een kwar tier maakt Klerk een off-side doelpunt, maar even daarna volgen 2 goede van zijn voet. Dan vindt V.V.H. het voorloopig welletjes en Aurora komt opzetten zonder evenwel gevaar op te leveren. Rust 20. Na de rust is V.V.H. direct weer sterker maar weet dit niet in doelpunten uit te druk ken. Aurora maakt een tegenpunt als haar linksbuiten voorzet en de Groot den bal in eigen doel kopt. Het blijkt dat Pieters zijn schouder geblesseerd is. Dit schijnt het be gin te zijn van een groote misère bij de gast- heeren. Aurora maakt gelijk V.V.H. neemt weer door toedoen van K. leuk de leiding maar een kwartier voor het einde deponeert Aurora 's rechtsbinnen wederom den gelijk maker in het net. Als de speeltijd om is, staat het nog steeds 33. Er wordt 2 maal 7% minuut verlengd. In de eerste helft gebeurt er niets bizonders, maar dan maakt Aurora plotseling 3 doelpunten waar V.V.H. er maar 1 tegenover stelt. 1 A. Stormvogels neemt het eerst de leiding, door haar binnenrechts, als De Kifte een bal 1 in het doel laat glippen. Op vrij gelukkige wijze komt E. D. O, aan de gelijkmaker, als Gieske den bal in eigen doel trapt. Na rust wordt er hard gewerkt om de lei ding, een paar maal ontkomt het E. D, 0.- doel ternauwernood aan een doorboring. Dan haalt D. O. de punten binnen als H. v. Leuven de Hmuider keeper geen kans geeft. DE DAVIS CUP. Reeds in Januari 1924 heeft Nederland ingeschreven voor de Davis Cup wedstrijden, de competitie van alle lander ter wereld, welke reeds vroeg in het seizoen begint en waarvan de laatste ronde, de challenge round in September valt. Het initiatief tot deze wedstrijden werd genomen door Devight Davis, Amerikaan van geboorte, die pl.m. 1900 een gouden beker uitloofde voor den winnaar van een landenkampioenschap, waaraan elk land, mits aangslóten bij de Wereldfederatie van Tennisbonden, kon deelnemen. Oorspronkelijk was het v/edstrijdsysteem zoodanig ingericht, dat verafgelegen landen tegen elkaar moesten spelen, b.v. Australië en Engeland, hetgeen natuurlijk groote bezwaren met zich bracht door den langen tijdsduur en de groote kosten. Bedenkt men daarbij, dat het aantal te spelen partijen vijf bedraagt, d. w. z. vier enkelspelen en een dubbelspel, dan zal men begrijpen, dat in dien tijd onvolledige teams en papieren 50 overwinningen veelvuldig voor kwamen. Sinds eenige jaren nu heeft men deel nemende landen ter wereld verdeeld in twee zones, n.l. een Europeesche zóne en de rest. Ieder land is vrij om in te schrijven in een van beide zones, zoodat b.v. Zuid-Afrika, Argentinië en Nieuw Zeeland in de Euro peesche zóne schreven. Vooral voor het laat ste land lijkt dit bedenkelijk met betrekking tot het bovenstaande. Deze landen zonden echter een aantal spelers uit (meestal twee tot vier), die behalve aan de Davis Cup wed strijden ook te Wimbledon speelden en in 1924 ook op de Olympiade te Parijs, zoodat de moeite van de lange reis ten slotte ruim schoots beloond werd door een verblijf van een aantal maanden in Europa. Het aantal ingeschreven landen bedroeg in 1924 in de Europeesche zóne 17 en dit jaar zal hetzelfde aantal zeker mededingen, daar er groote kans bestaat dat ook Duitsch- land weer van de partij zal zijn. Tot nu toe uitgesloten van de groote internationale eve nementen als Wimbledon en Davis Cup, zijn de Duitschers er toch in geslaagd om hun spelpeil na den oorlog te verbeteren. Hieraan heeft ons land met zijn jaarlij ksche ontmoeting tegen Duitschland een niet gering aandeel. Reeds een vijftal jaren achtereen ztjn de Amerikanen Davis Cup winnaars. Als hou der behoeven zij nimmer van ronden te spe- spelen en de winnaar van Eurpeesche zóne en de andere landen (de rest) komt ieder jaar bij de winnaar in casu Amerika, op bezoek om de challenge round te spelen. Het lijdt geen twijfel of Amerika met zijn schitterend georganiseerde tennisbond met zijn dien tengevolge groot aantal sterke spelers zal nog langen tijd zijn superioriteit handhaven. De loting vindt den 16en Maart aanstaan de plaats te Washington met een plechtig ceremonieel in bijzijn van President der Vereenigde Staten en de gezanten van de verschillende landen. Hoever zal ons land het ditmaal brengen? Het hangt geheel en al af van de loting. Totnutoe zijn wij niet ongelukkig geweest (1923 Italië, 1924 Oost-Indië), al beant woorden de resultaten niet aan de verwach ting (tegen Oost-Indië te Arnhem) In 1920 kon men veilig Nederland op de derde plaats der Europeesche landen na Frankrijk en Engeland. Sindsdien zijn Bel gië, Tsjecho-Slowakije, Spanje en Dene marken gevaarlijke concurrenten geworden, o.i. vrijwel gelijkwaardig aan ons land. In hoeverre dit gebleken is uit de verschil lende resultaten van Nederland en de Ne- derlandsche spelers tegen vreemde spelers, willen wij in een volgend artikel bespreken. WORSTELWEDSTRIJDEN DER H.A.C. HERCULES. In de groote zaal van gebouw St. Bavo had de H.A.C. Hercules ter gelegenheid van haar twee-jarig bestaan Zaterdag en Zondag groote nationale worstelwedstrijden geor ganiseerd waaraan door verschillende kam pioenen en oud-kampioenen van Nederland werd deelgenomen. Zaterdagavond werd een begin gemaakt met de afdeelingen Bantam- en Veder gewicht. De publieke belangstelling was nu niet bepaald groot ondanks het feit dat er goede sport geboden werd. De prijzen wer den behaald door Bantamgewicht: le prijs G. Bedorf, Her cules Amsterdam; 2e prijs W. v. d. Berg, Hercules Amsterdam; 3e prijs J. Batist, L.S.V. Leiden. Vedergewicht: le prijs M. van Gielen, K.D.O. Den Haag2e prijs F. Nieman, D.O.K. Beverwijk; 3e prijs F. G. Scherren- berg, Halter Amsterdam. De algemeene leider, de heer J. G. Schef- fer, reikte met eenige toepasselijke woorden de fraaie prijzen uit. De eerste dag mocht goed geslaagd genoemd worden doch de tweede, Zondag overtrof de verwachtingen. Vooral des avonds, toen de midden- en zwaar gewichten in het stuk voorkwamen, was de Zaal flink bezet. ïn de Midden B-gewicht- afdeeling deed zich een eigenaardig geval voor. De bekende Beverwijksche kampioen, J. Muys bleek 4 ons zwaarder te zijn dan het maximum gewicht, rpodat hij uitgeschakeld moest worden. Onze kampioen wilde toch worstelen en beproefde toen zijn geluk bij de zwaar gewichten. J. de Ruiter, K.D.O. Haarlem, thans lid der nieuwe vereeniging H.K.S.V. wist op fraaie wijze den eersten prijs te behalen, terwijl de tweede deelnemen de Haarlemmer, J". Sint in de zwaargewicht klasse met den eersten prijs ging strijken. Althans voorloopig. Na eerst op beslis sende wijze twee tegenstanders te hebben geklopt, moest hij kampen met den debu tant J. Muys, welke laatste zich in zijn nieuwe omgeving bijzonder goed thuis gevoelde. De Wijkenaar had echter een ongeval aan zijn knie en Sint was zoo sportief den eind strijd op een nader te bepalen datum te doen plaats vinden. Ook nu werd heel goed ge worsteld. Diverse partijen lokten een luid applaus uitvooral toen J. de Ruiter de fi nale wist te winnen weerklonk een donde rend gejuich. De prijswinners van Zondag waren Lichtgewicht: le prijs J. J. v. Bentem, Halter Amsterdam; 2e prijs P. Kouwen- hoven, Wilh. Garde Rotterdam; 3e prijs J. Rietbroek, Simson, Den Haag. Midden A-gewicht: le prijs W. J. Dol, D.O.K. Amsterdam; 2e prijs J. Balkema, Hercules Amsterdam; 3e prijs G. Krijt, Halter Zaandam. Midden B-gewicht: le prijs J. dé Ruiter, H.K.S.V. Hagrlem; 2e prijs H. Blok, Sim son Den Haag; 3e prijs P. Kluft, D.O.K. Beverwijk. Zwaargewicht: 3e prijs G. Korver, Hal ter Amsterdam. Om den eersten en tweeden prijs zal door Sint en Muys noigeworsteld worden. De Haarlemsche geweldenaar, legde tevens beslag op den prijs voor de meeste touches in de zwaargewicht afdeeling. De wedstrijden liepen vlot van stapel, waarvoor een woord van hulde aan de heeren Holter, v. Putten, F. Stoel, C. Heineman, W. J. B. Dierijck, J. Nolten en A. Teljeuxr, die als kamprechters optraden, alsmede aan de jury-leden, de heeren A. Vreulink en H. Bijl. Rest nog te vermelden dat de wedstrij den door den heer Jos. Mathot op uitstekende wijze met piano-muziek werden opgelui- terd. De H. A. C. Hercules, binnenkort Haar lemsche Krachtsportvereeniging kan met genoegen op dit prachtig geslaagd worstel- tournooi terugzien. Heb het uitstekendste aan te bieden dat iemand wenschen kan, boe zal de wereld het weten, indien gij niet adverteert. JOHN. P. ROCKEFELLER. WESTELIJKE AFDEELING. le klasse. (Hollandsche regels). A Den Haag: T.O.G.O.Bloemendaal 2-1 Den Haag: H.O.C.Victoria 10 B Amsterdam: Amsterdam-Hilversum 64 Heemstede M.H.C.Utrecht 90 Oj> Irlscgp OOSTELIJKE AFDEELING. Deventer: DeventerArnhem A 33 Dames. ZUIDELIJKE AFDEELING. lc klasse. Den Haag: H.O.C.Leiden 60 Vrijdag 13 Febr. j.l. is opgericht de Haar lemsche sportclub „Excelsior." Het doel dezer -vereeniging is de beharti ging der wielersport, door het doen houden van wedstrijden, betrouwbaarheidsritten en tochten. Er werd besloten de vereeniging te doen a:n luiten bij den Nederlandschen wielerbond en de federatie van wielerclubs in Noord- Holland. Staande de oprichtingsvergadering werd reeds een beker disponibel gesteld voor het lid dat in het a.s. seizoen de snelste tijd maakt over een ronde Zeeweg. De vergaderingen zullen plaats vinden in het achterzaaltje van café Kennemerplein 16, iederen Dinsdagavond om de 14 dagen te 8 uur. Het bestuur werd samengesteld uit de heeren W. Sleutel, Voorzitter W. de Nijs, Penningmeester, G. H. Stouten, Se cretaris, Kennemerplein 14. Uit de overige 17 leden zullen binnenkort' nog twee bestuursleden gekozen worden. dat voldoende de al te vast sluimerende clubliefde 1) van eenige V.V.F.'ers karak teriseert. Het veld was door den regen ook al niet te best de captain liep uit balloorig- heid het veld uit, terwijl een der andere spe lers zijn weinig verheffend voorbeeld Volgde, hetgeen gelukkig niet opgemerkt werd, daar de scheidsrechter (o ondankbare taak tegelijk tijd floot.Desertie en vooral van een aanvoerder is laf, en bij het voetbalspel on sportief en onsymphathiek. 'n Sportsman mag dien moed nooit verliezen hij móét volhouden en doorzetten, al loopt het zijn partij niet mee V.V.F. was geheel de kluts kwijt, van wel ke omstandigheid de tegenpartij zeer terecht dankbaar profiteerde. Scheidrech- ter Westbroek leidde goed. V.V.F.rakelt je spijbelende spelers weer op Zij alleen kunnen je elftal versterken. Komt nu eens volledig op, met moed en volharding, en je zult ongetwijfeld spel vertoonen, waarvoor je op je oude reputatie van „vlugge V.V. F.'ers" weer zult aanspraak maken. B. O. VIS. Het tournooi .om het wereldkampioen schap voor Amateurs, dat ditmaal in Dec Haag werd gehouden is thans weer achter den rug. Op fraaie wijze is de Arnhemmer Dommering er in geslaagd beslag op den titel te leggen. Van alle gespeelde partijen heeft Domme ring er slechts 1 verloren. Hij wordt op der voet gevolgd door den Franschman Corty, niet te verwarren met den Franschen prof. kampioen Conty. De eindstand luidt le klasse. Feijenoord 16 10 3 3 23 40—16 1.43 Sparta 17 11 2 4 24 38—21 1.41 Blauw-Wit 18 9 4 5 22 40—27 1.22 't Gooi 17 6 5 6 17 32—22 1.— Haarlem 18 6 5 7 17 36—40 0.94 Z.F.C. 17 7 2 8 16 32—38 0.94 H.F.C. 15 5 3 7 13 29—39 0.86 Unitas 18 5 4 9 14 23—39 0.77 A.S.C. 17 5 3 10 12 36—50 0.70 Quick 17 5 2 10 12 22—45 0.70 2e klasse A. Zandvoort 17 11 3 3 25 33—15 1.47 Hollandia 18 8 4 3 20 32—21 1.33 Alcmaria 16 8 4 4 20 50—26 1.25 D.E.C. 17 9 3 5 21 32—28 1.23 A.F.C. 15 6 3 6 15 24—26 1.— W.F.C. 16 5 *6 5 16 25—30 L— Bloemendaal 18 5 7 6 17 27—22 0.94 Z.V.V. 16 4 6 6 14 15—24 0.87 West-Frisia 17 4 3 10 11 18—34 0.65 Q.S.C. 15 1 1 13 3 10—49 0.20 2. Dommering 3. Corty 4. Van Belle 5. Martenet <3. Darantière 7. Moons 8. Robijns Soussa 25.35 24.23 25.87 16.38 15.24 20.98 15.55 13.95 2e klasse B. Velox 16 10 3 3 23 35—12 1.43 Spartaan 17 10 4 3 24 3218 1.41 Hilversum 15 7 5 3 19 2619 1.26 V.V.A. 17 8 4 5 20 24—18 1.17 H.V.C. 18 7 4 7 18 26—26 1.- D.W.S. 15 6 2 7 14 25—19 0.93 D.O.S. 18 5 4 9 14 25—31 0.77 D.O.N.A.R. 17 5 3 9 13 15—30 0.76 Voorwaarts 17 5 2 10 12 2527 0.70 Schoten 18 4 3 11 11 20—43 0.61 3e klasse A. Helder 14 9 3 2 21 30—15 1.50 H.R.C. 14 9 1 4 19 34—23 1.35 V.S.V. 12 6 1 5 13 21—20 1.08 Kennemers 13 5 2 6 12 24—19 0.92 Amstel 12 4 3 5 11 23—18 0.91 Flortus 12 4 3 5 11 21—26 0.91 Neerlandia 11 3 3 5 9 19—19 0.81 Swift 12 3 0 10 4 13—44 0.33 4e klasse B. Hillinen 10 7 2 1 16 30—11 1.60 T.H.B. 10 5 3 2 13 22—12 1.46 Scheveningen 10 4 2 4 10 12—13 1.— Ooievaars 7 2 2 3 6 9—17 0.85 D.I.O. 9 0 5 4 5 8—25 0.55 Aurora 8 1 2 5 4 13—16 0.50 Reserve Ie klasse. Ajax II 16 11 4 1 26 53—20 1.62 BI. Wit II 15 8 6 1 22 30—15 1.46 V.V.A. II 14 5 6 3 16 29—28 1.14 H.F.C. II 17 6 5 6 17 33—33 1.— Spartaan II 16 5 4 7 14 29—31 0.87 D.E.C. II 14 5 2 7 12 31—37 0.85 Rapiditas II 17 4 6 7 14 21—36 0.82 Z.F.C. II 15 4 4 7 12 24—33 0.80 E.D.O. II 16 4 4 8 12 20—31 0.75 Haarlem 16 4 3 9 11 27—32 0.68 AFDEELING II H.B.S. 17 12 3 2 27 42—14 1.58 Stormvogels 16 9 6 1 24 34—16 1.50 Ajax 17 9 4 4 22 48—22 1.29 R.C.H. 15 8 2 5 18 42—34 1.20 E.D.O. 18 9 3 6 21 37—32 1.16 H.V.V. 17 5 4 8 14 32—37 0.82 Excelsior 16 6 1 9 13 24—39 0.81 D.F.C. 17 5 2 10 12 34—43 0.70 17 4 3 10 11 20—46 0.64 V.O.C. 18 2 2 14 6 32—62 0.33 (onderaldeeling van het S. F. L.) V.V.F. I—S.D.S. III 1—6. Dit was dan de wedstrijd, die beslissen zou over een rangplaats, waarvoor geen van beide partijen jaloersheid aan den dag behoefden te leggen? Van het bspel valt niet veel te zeggende uitslag zegt genoeg. V.V.F. had maar weer eens even vier invallers 'n feit, DE MOORD OP DEN SCHIEDAM- SCHEN DIJK TE ROTTERDAM. Bij het onderzoek naar den dader van den in het Sport Palace op den Schiedamschen dijk te Rotterdam gepleegden moordaanslag op den Peruaanschen zeeman T. D., die in het ziekenhuis aan de bekomen schotwon den is overleden, is aan het licht gekomen, dat een Portugeesch zeeman, die geholpen heeft om dezen D., toen hij was neergescho ten en het bewustzijn verloren had, te ont- kleeden, van die gelegenheid gebruik heeft gemaakt om hem te bestelen van zijn gou den horloge met ketting en ongeveer f 300. Dit horlege met ketting is thans op den Schie damschen Dijk in beslag genomen bij een caféhouder, wien de dief, die inmiddels met een stoomschip naar zee is vertrokken, het in bewaring heeft gegeven. De vermoedelijke dader van den moord aanslag de Spanjaard" G. B., is nog steeds voortvluchtig. Men denkt dat hij zich te Amsterdam ophoudt. De aanvankelijk als verdacht van me deplichtigheid gearresteerde Spaansche zee man R. D. R. is vrijgelaten en over de gren zen gezet. RIJWIELDIEFSTALLEN IN HET NOORDEN. Te Ter Apel (Gron.) is een 20-tal rij wielen aangebracht, die den laatsten tijd in Oost-Drente gestolen waren en te Emmer- Compascum en ook aan gene zijde van de Duitsche grens te gelde waren gemaakt en gedeeltelijk in opslagplaatsen waren on dergebracht De opper-wachtmeester der marechaussee heeft in samenwerking met de Duitsche gendarmerie eenige dezer opslagplaatsen ontdekt en stelt nu de rijwielen ter beschik king van de eigenaars. Een zekere Sch. uit Emmer-Compascum is als hoofddader aangehouden.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1925 | | pagina 10