D. J. KORS ANEGANG 29 Linnen Sportpakken Heeren- en Jongens- D. J. KORS ANEGANG 29 R1 Kraamzorging. Tennis-Broeken Rij-Broeken Sport-Trulen Jongens-Pakjes Zwem Costuums. HaversGhmidt Klaje. .RINGERS' C hocolade wafels s ZOO Op muziek Typen SPORTKOUSEN. Macco Heeren- Pantalon met korte pijp 1-40 f£~KOOP „VOLHARDING,, Opfokvoeders Kuikenvoeders Mei-aaiilbiedifig NAGELJONGENS ZO ME R-OND ER KLEEDING Lïngerïën VÈLSEN. HET AANLEGGEN VAN EEN WEG NAAR HET ZEESTRAND. LAATSTE NIEUWS. Een mededeeling van het Ned. Olymp. Comité. HILLEGOM. Het Provinciaal Concours van Fanfare- en Harmonie orkesten te Bloemendaal. SPECIAAL ADRES VOOR: Groote sorteering in: Aanbevelend, TEL. 12962. GROOTE KELDER TE KOOP WOONSCHUIT ADVERTENTIËN. Johannes Marie Joh. v. d. Aar Klaaske Bosma ZUINIGHEID Verrukfceiijte zacaosmaato OöE voor1 Heerenkieeding 's Avonds tot 8 uur geopend - Zaterdags tot 10 uur m so Aan de Werf Conrad te Haarlem kunnen eenige geplaatst worden. Aanbiedingen persoonlijk dagelijks aan de fabriek. Buitengewone Vergadering van Aandeelhouders A. en B, der N.V. DRUKKERIJ DE SPAARNESTAD HAARLEM. DINSDAG 23 JUNI a.s. Zij die van onze Wijk» kraamverpleging gebruik willen maken kunnen zich aanbelden iederen Dins dag van 2 tot 3 uur bij de presidente Meva*. COEBERGH, Ged. Oude Gracht 74. JAEGER en MACCO Nelgoederen Combinations, Onderjurken, Nachthemden, Hemden, Pantalons, Pijama's Te koop gevraagd Kleine Middenstandswoningen te Koop Pres. Steijnstraat 23 en 25 te Haarlem Direct bij Station Onm. te aanvaarden. Hyp. aanwezig Te bevragen Tetterode, straat 79, - Telef. 13547. PER 1/1 fl. 25 ct. Per */2 f|. 15 ct. Flinke Noodhulp HUISHOUDSTER Mevrouw HUIZING, Craynesterlaan 30, te Heemstede, vraagt een NET MEISJE voor den dag of voor dag en nacht» NET MEISJE R.-K. DIENSTBODE R.-K DAGMEISJE NET KEUKEN WERKMEISJE gevraagd, in klein gezin, voor dag- en nacht, goed kunnende koken. Veel vrij. Loon 30.—. Aanm. eiken avond na acht uur CRAYNESTERLAAN 4, Heem stede. PENSION KOSTHUIS. TE KOOP NET MEISJE R.-K. JONGEN TE KOOP Te koop gevraagd Sterk Dames Rijwiel Steno - Talea Instituut „Mercurlus" TE KOOP COöP. HANDELSVEREENI6IN6 HOUTMARKT 19-21 HAARLEM - TEL. 14332 Wij leveren uitsluitend prima kwaliteiten tegen onderstaande prijzen Ho, I voor kuikens van 1-3 weken No. 2 voor kuikens van 3-7 weken AANGEBODEN: Calthorpe Motor No. 3 voor kuikens van 7-12 weken Fijn kuikenvoer Grof kuikenvoer m k.g. SP ADVERTEEREN DOET VERKOOPEN Gemeenteraad. De raad vergadert 6p Dinsdag'26 Mei 1925, des namiddags 7 uur, ten gemeentehuize. De agenda luidt 1. Ingekomen stukken 2. Crediet voor liet maken van plannen tot uitbreiding van ■het gemeentehuis 3. Overname van de vva- tervlietstraat 4. Aankoop en aanvaarding van grond, alsmede verleening van een cre diet voor doortrekking van de Mahustraat en verbreeding van den IJmuiderstraatweg 5. Crediet voor het maken van een rioleering- plan 6. Idem voor uitvoering van werken in verband met de reorganisatie van de M.U. L.O.-school A te IJmuiden 7. Idem voor het aanleggen van een weg naar het zee strand 8. Praeadvies op het schrijven van J. J. Stam te IJmuiden, houdende een klacht over de schoonheidscommissie 9. Wijziging der overeenkomst met E. G. Beukman inzake pacht van zeestrand 10. Intrekking van het raadsbesluit dd. 28 October 1924 no. 4 tot verkoop van grond aan R. India 11. Praedvies op een verzoek van directeur en leeraren van de nijverheids avondschool voor ambachtslieden inzake uitbetaling van salaris, uitgaande boven de rijksregeling 12. Idem op een verzoek van de vereeniging tot oprichting en instand houding van scholen voor lager en meer uit gebreid lager onderwijs, gevestigd te Velsen, om de noodige gelden uit de gemeentekas te verstrekken voor de stichting van een bijzondere school te Wijkeroog 13. Vast stelling van de over 1923 en 1924 aan de bijzondere schoolbesturen uit te kee.ren vergoeding voor vakonderwijzers, bedoeld in art. 101, 9e lid der Lager-Onderwijswet 1920 14. Verhuur van woningen 15. Wij- verband met een verbod betreffende het losloopen van honden op den openbaren weg of wijziging der verordening op de heffing van eene hondenbelastiftg Vaststel ling van het vermenigvuldigingscijfer voor de plaatselijke inkomstenbelasting dienst 1925/1926 17. Voorstel van de leden J. A. Dalmeijer c,s. met praeadvies inzake in stelling van een gemeentelijken ophaal- en stortingsdienst 18. Verhooging van de subsidie aan de vereeniging tot bestrijding der tuberculose in de gemeente Velsen 19. Goedkeuring van de 2e suppletoire begrooting van het schaalarmbestuur en het Roomsch Katholiek burgerlijk armnestuur, dienst 1924 20. Wijziging der benoemings besluiten voor de thans in functie zijnde leden van het Schaalarmbestuur en het Roomsch Katholiek Burgerlijk Armbestuur 21. Benoeming van a. een hoofd der op 1 September 1925, wegens splitsing der M.U.L.O. school A te openen 7-klassige gewone lagere school (A I) b. idem der op denzelfden datum om gelijke redenen te openen 6-klassige gewone lagere school [A II) c. een hoofd der op 1 September 1925 te IJmuiden te openen bewaarschool. Aan derf gemeenteraad is, door B. en W. hét volgende schrijven gericht Bij besluit van 7 April j.l. werd in onze handen om prae-advies gesteld, een adres van het bestuur der vereeniging „IJmuidens Bloei," waarbij verzocht wordt de verbinding van IJmuiden met het strand aan de Zuidpier te verbeteren. Ten aanzien hiervan kunnen wij thans me- dedeelen, dat wij met gemeld bestuur van meening zijn, dat de in het adres bedoelde verbetering inderdaad gewenscht moetworden den geacht. De beste wijze om hiertoe te ge raken bestaat o.i. daarin, dat een weg wordt aangelegd van de Haringhaven, door de dui nen ter plaatse waar thans reeds een door graving bestaat— naar de bovengenoemde pier. Wij hebbeu dan ook in dien zin een plan doen opmaken, waarvan de kosten van uitvoe- "ing worden geraamd op f 30.637. Bedoeld plan werd door ons in handen ge steld van de commissiën van bijstand in het beheer der openbare werken er. voor de financiën om advies en is behandeld gewor den in een gecombineerde vergadering dier commissiën. Wij mochten daarna het vol gende schrijven ontvangen „In de heden gehouden gecombineerde vergadering der commissiën van bijstand in het beheer der openbare werken en voor de financiën maakte het nevensvermelde onder werp een punt van langdurige bespreking uit. Omtrent de vraag of in den bestaanden toestand, wat betreft de verbinding van IJmui den met het zeestrand, verbetering dient te worden gebracht bestond geen verschil van gevoelen wel echter aangaande de wijze waarop die verbetering is tot standtebrengen. De juistheid van de voorgestelde oplossing werd dan ook niet algemeen onderschreven. Eén lid gaf als zijne meening te kennen, dat het gewenscht is ten einde de hooge kosten van zandopruiming te ontgaan, welke bij uit voering van het voorgelegde plan onvermijde lijk zullen volgen den verbindingsweg in meer zuidelijke richting aan te leggen en dezen alsdan naar den top der duinen te leiden, in plaats van door de duinen heen. Enkele leden konden zich met deze opvat ting wel vereenigen, doch meenden op ver schillende gronden te moeten aannemen, dat de voor uitvoering van dit plan noodige mede werking van het Rijk niet zou zijn te verkrij gen. Andere leden waren voorts van oordeel, dat de oplossing diende te worden gezocht in een doortrekking van den bestaanden weg over de duinen naar de Zuidpier. De meerderheid der leden meende" U ten slotte te moeten adviseeren het voorgelegde plan bij dén gemeenteraad in te dienen en daarnevens een berekening over te leggen De 'afdeeling Hiliegom van den Ned. R.-K. Bond van Handels-, Kantoor- cn Winkelbe dienden ,,S. Franciscus van Assisie" hield in Flora haar jaarvergadering. Wegens verhindering van den voorzitter, werd de vergadering geleid door den secre taris, den heer Jac. van der Weijden. Deze opent met den Christ, groet en een woord van welkom, waarna de notulen gelezen worden en onveranderd vastgesteld. Hel jaarverslag gaf een uitgebreid over zicht van de werkzaamheden, in het afge- Icopen vereenigingsjaar verricht. Het leden tal bleek met iO te zijn toegenomen en be draagt thans 38, waaronder 4 dames. Het sloot met dè opwekking tot de leden, om allen propagandist te zijn, opdat alle >R,-K. bedienden van Hillegom zich zouden aan sluiten bij den bond ,.St. Franciscus De penningmeester sloot zijn boeken at met een klein batig saldo. De bestuursverkiezing werd uitgesteld tot de Juni-vergadering. De rondvraag bevatte slechts punten van strikt huitshoudelijken aard, waarna de vergadering met gebed werd gesloten. Jubileum. De heer W. Piket, commies bij de H.IJ.S.M. is bij deze Maatschappij 25 jaar in functie geweest. Namens de directie werd hem de gebruikelijke enveloppe met inhoud overhandigd, terwijl hij van verschil lende zijden blijken 'van belangstelling moch ontvangen. overweging te geven te trachten een grooter gedeelte zeestrand voor een langeren tijd dan thans wordt gepacht-genoemd werd 25 jaar van het Rijk in huur te bekomen." De berekening van kosten, genoemd in de voorlaatste alinea vanjdit schrijven, heb ben wij doen opmaken en is|bij de stukken ge voegd. Naar onze meening zal echter het daar be doelde plan een minder goede oplossing brengen 't dan door onsaanbevolen ontwerp, o.a. reeds hierom, omdat de breedte van den bestaanden weg van dien aard is, dat twee voertuigen elkander niet kunnen passeeren, terwijl wij juist van oordeel zijn, dat hoofd zakelijk ten dienste van het verkeer met rij-en voertuigen een weg dient te worden aange legd. Wij meenen dan ook aan het in den aanvang bedoelde plan de voorkeur te moeten blijven geven en stellen mitsdien voor het voor de uitvoering daarvan noodige crediet van f 30.637.toe staan te. Direct daarna zal aan het Rijk de noodige toestemming tot uitvoering van dit werk worden verzocht alsmede een verlenging van den pachtduur van het strand. Aigesloten weg. Burgemeester ep wet houders van Velsen brengen ter openbare kennis, dat het gedeelte van de Corvers- laan. van den Wijkerstraatweg al tot aan den Groote Hout- of Koningsweg en het ge deelte van den Groote Hout- of Konings weg, van de Corverslaan af tot aan den spoorwegovergang pabij de Melklaan, te Wijkeroog, van Maandag 25 Mci^ 1925, tót nader order, voor het verkeer met rij- en voertuigen zal zijn afgesloten. Belastingverlaging: Door B. en W. wordt voorgesteld het vermenigvuldigingscijfer der plaatselijke inkomstenbelasting voor het dienstjaar 1925/1926 van 1.8 ie brengen op 1.6. Een verlaging dus van 0.2. Het Ned. Olymp. Comité deelt het vol gende mede: aangezien de vertegenwoordi- i gers van Nederland op het Olymp. Congres van de kosten van doortrekking van den best- j fe Praag_ Dinsdag 26'Mei antwoord zuil™ staanden weg, als bovenbedoeld,hoewel meei- j niQdeni geven op de vraag ol Nederland in dere leden van dordeel waren, dat deze laatste 1928 gastheer wil zijn, van de Olymp. spe- oplossing nog minder te aanvaarden is dan de jj ]an en het antwoord op die vraag niet lan- voorgestelde. ger uitgesteld kan worden, heeft het Ned. Vervolgens werd nog besloten U in Olymp. comité besloten, deze vraag beves tigend te beantwoorden. Het N.O.C weet, dat het hiermede een zware verantwoordelijkheid op zich neemt, daar de gelden noodig voor spelen nog niet bijeen zijn. Uit de groote bereidwilligheid van alle kringen uit Nederland en Indië, uit de groote medewerking ondervonden van de Nederlandsche Pers en uit de royale toezeggingen en voorbereiding bij dc be sturen van Amsterdam cn de prov N.-H. put hel Comité den moed om die verant woordelijkheid l< aanvaarden en vertrouwt dat het publiek voort zal gaan met gelde- lijken steun te verschaffen, zoodat i:i korten lijd de benoodigde fondsen bijeen zullen zijn. Het N. O, C. spreekt zijn dank uit jegens al len die tot heden hielpen en doet een ern stig beroep op hen, die hebben afgewacht of de spelen zullen doorgaan om thans hun gift vast te stellen. Het N. O. C. vertrouwt dat deze groep Nederlanders thans in enkele dagen, het ontbrekende zal- aanvullen. R.-K, Handels- en Kantoorbedienden. Heden overleed, na een lang durig lijden in de Maria-Stich- ting, voorzien van de H. H. Sa cramenten der Stervenden onze geliefde Moeder,. Behuwd- en Grootmoeder HELENA VAN SCHOOTEN Geb. v- d. Sande in den ouderdom van 70 jaar. Heemskerk: P. v. SCHOOTEN J. v- SCHOOTEN- de Hei en kind Wijk aao Duin: D. NIEUWLAND- v, Schooien C. NIEUWLAND en kind. 1925. Heemskerk, 23 Me De tweede dag van het 37ste concours van den Provincialen Bond van Harmonie-, Fanfare- en Symphonieorkesten in Noord- Holland is niet minder geslaagd dan de eerste op Hemelvaartsdag. Ook thans weer, Zaterdagavond werd door de Harmonievereeniging „Euphonia" te Oyerveen onder leiding van haar directeur, den heer Lefeber, een concert op het con- coursterrein aangeboden, terwijl de Bloe- mendaalsche GyiYmastiekvereemgmg met en kele gymnastische toeren de pauzen aanvulde. Het feit, dat het weer zich minder gunstig liet aanzien en het terrein door een fikschen regen nat was geworden, was misschien aanleiding, dat het concert minder belang stelling trok en dat was jammer, omdat èn „Euphonia" èn de Bloemendaalsche gym nastiekvereniging beter verdienden. Reeds op den eersten concoursdag kon den wij constateeren, en we maakten er ook melding van, dat het degelijke Overveensche korps zich goed ontwikkelt en dat de ern stige studie het gestadig in waarde doet stijgen, En studie is voor een orkest toch de voor naamste factor. Dat „Euphonia" hierdoor reeds heel veel heeft bereikt bewees zij door dit concert weer eens. Natuurlijk vermeldde het programma de concoursnummers, het nummer van den eere-wedstrijd en van den marschwedstrijd met enkele andere composities aangevuld. Hoewel niet talrijk, liet het aanwezige publiek zich in gul applaus niet onbetuigd, waarin de Bloemendaalsche gymnastiekver- eeniging, wier toeren met aandacht gevolgd werden, ruimschoots deelde. De tweede concoursdag op Zondag had ongeveer een zelfde verloop als die van Donderdag. Ook thans weer had in.hotel Duin en Daal de officieele opening plaats, waarbij vele leden der verschillende commissies en enkele leden der deelnemende vereenigingen tegen woordig waren. Van het college van B. en W. woonde wethouder Laan de opening bij. De speech van den voorzitter, den heer J. J. Velt was ongeveer dezelfde als op den eersten concoursdag, terwijl na hem de heer K. Veldkamp, eere-voorzitter van den bond het woord voerde, waarbij deze ei o.m. op wees, dat de concoursen voor den bond geen doel zijn, doch slechts middel, om de korp sen tot hooger ontwikkeling te brengen en daardoor volksontwikkeling te bereiken, j Medegedeeld werd, dat thans de jury be stond uit de heeren M. C. v. d. Rovaan, M. Lursen Sr., en M. Bijnevelt. De zilveren medaille der provincie zou worden toegekend aan liet korps, dat in de twee concoursdagen het hoogste aantal Pin ten in zijn afdeeling behaalde; de vergulu- zilveren medaille van het gemeentebestuur van Bloemendaal aan het korps, dat het hoogste puntental verwierf in den eerewed- strijd. Dan begon het concours wederom met een marschwedstrijd. Hieraan nam een zestal korpsen dee,. Enkele korpsen# waaronder „Waterlandsch Fanfare Corps" en „Forzandc uit Amster dam brachten het er het beste af. Klankgehalte en zuiverheid van toon was goed en er werd in lijn gemarcheerd.De andere korpsen waren eenigszins mmder te roemen, terwijl nu en dan tegen den „pas werd gezondigd. Belangstelling trok deze wedstrijd mis- schien nog meer dan den marschwedstrijd van Donderdag. Misschien was de weten schap hier oorzaak, dat er enkele superieure korpsen zouden optreden. Toch kan de waarde van een fanfare of harmonie meestal niet worden afgeleid uit een marschwedstrijd. Daarvoor kunnen te veel factoren deprimcerend werken. Te half twee begon het concours met de derde af-' deeling fanfare, waarin „Arion" van Wijk aan Zee en „St. Caeciiia" van Heemskerk uit kwamen met het verplicht nummer „La Libertvar. Rousseau. In aamerking geno men de derde afdeeling, mag gezegd, dat bei de korpsen goed bliezen. Ofschoon niet groot in aantal was het klankgehalte van „Arion" normaal. „St. Saecilia", een korps, louter uit jonge krachten bestaande, kan zich met studie tot een goed korps ontwikkelen. De grond voor groote prestaties, jonge leden met ijver be zield, is er trouwens hield de uitvoering vari het verplicht nummer en ook van Bonne et Heureuse" van Clemant, al mooie beloften in voor latere successen. In de eerste afdeeling fanfare speelden „Ons Genoegen" uit Schellingwoude en „Eensgezindheid" uit Halfweg het verplicht nummer Antigone van Rousseau, van welke korpsen wij „Eensgezindheid", onder leiding van den heer B. D. Peters, het beste vonden, misschien zelfs met kans op een eersten prijs. Ofschoon „Ons Genoegen" van Schelling woude verdienstelijk werk deed, was de uitvoering van „Eensgezindheid" meer „af". „Forzando" uit Amsterdam kwam alleen in de eerste afdeeling Harmonie met Alsace, ouverture van Woolett. De eischen voor een eerste afdeeling zijn/zwaar, doch „Forzando" hield zich goed en sloeg zich door de moei lijke deelen goed heen. De eere-afdeeling fanfare was gereserveerd voor „Waterlandsch Fanfare-corps" uit Buik- sloot-Nieuwendam en „Onderling Genoe gen" uit Krommenie. Krommenie was, daar een der leden van „Waterlandsch Fanfare-corps" plotseling on gesteld werd, het eerst aan de beurt. „Het neusje van de zalm", zouden we haast zeggen. Het veeleischend Lakmê, opera de Leo Delibes, groot in omvang, veel van routine, zuiverheid en intonatie vorderend, kwam er schitterend uit in een massaal klankvolume met entrain gespeeld. De bezétting van „Onderling genoegen" is juist evenwicht- houdend en de toon der instrumenten is nobel. Daarenboven een directeur met goede opvatting van de composities. Dat alles stempelde Krommenie tot een best corps. „Waterlandsch Fanfare-corps", onder den heer B. D. Peters, weerde zich dapper en ge- .zien de ongesteldheid van den saxophonist en de kleinere bezetting van het korps, waardoor het klankevenwicht noodzakelijk te lijden had, bracht het zijn zware taak met veel lof ten einde. „Waterlandsch Fanfare corps" was goed „Onderling Genoegen uit Krommenie was beter. Dan kwam de uitslag, waarnaar met klim mende belangstelling werd uitgezien. De uit slag luidde als volgt Vaandelwedstrijd le prijs „Ons Ge noegen," Schellingwoude 2e prijs „Arion' Wijk aan Zee. Marschwedstrijd le prijs „Forzando Amsterdam met 56% p le prijs V.ater- landsch Fanfare corps met 53 p 2e pr. „Eensgezindheid," Halfweg met 46 p 2e prijs „Ons Genoegen Schellingwoude met 45% p 3e prijs „Arion," Wijk aanZee met 39 p. Concours. „Arion," Wijk aan Zee, 3e prijs met 52% p „St. Caeciiia," Heemskerk 3e prijs met 48 p „Eensgezindheid." Half weg 1ste prijs met 66 3/4 p „Ons Genoegen, Schellingwoude 3e prijs met 48 p ;„Forzando Amsterdam, 1ste prijs met 68 3/4 p. „Water landsch Fanfare-corps, Buiksloot-Nieuwen- dam, 2e prijs met 56% p. „Onderling Ge noegen", Krommenie 1ste prijs miet 67 p. Dit was dc uitslag van het concours, met het gevolg, dat slechts drie korpsen iif den eerewedstrijd des avonds uitkwamen. Elk korps speelde evenwel een tweede nummer in den eerewedstrijd, buiten beoordeeling. Hier hielden Forzando en „Onderling Ge noegen" hun roem hoog. De uitslag was dan ook als volgt Eerewedstrijd. Afdeeling Harmonie 1ste prijs „Forzando" Amsterdam raet 61 p. 2e prijs „Kunst en Strijd", Amsterdam met 53 punten 3e prijs „Euphonia", Overveen met 47% punten. Afdeeling Fanfare 1ste prijs „Onderling Genoegen" Krommenie met 70 p. 2e prijs „Oefening kweekt kunst", Bloemendaal met 66' p. 3e prijs: „Eensgezindheid. Wor- rner met 59 p. De wisselbeker voor de afdeeling Harmo nie werd toegekend aan „Forzando" van Amsterdam de wisselbeker voor de afdee ling fanfare aan „Eensgezindheid" te Wor- mer. De zilveren medaille der provincie Noord- Holland verwierf „Eensgezindheid" van Wormer. De verguld zilveren medaille van het ge meentebestuur van Bloemendaal werd het eigendom van .„Onderling Genoegen" te Krommenie. Uitbundig hoera-geroep ging er op bij het hooren van elke bekroning. Het was druk op het terrein. Ook mogen we vermelden, dat de Bloemen daalsche Reddingsbrigade" en „Het Roode Kruis" op het veld aanwezig waren om bij voorkomende gevallen hulp te verleenen. Ge lukkig echter was dit bijna niet noodig. Het weer op den tweeden concoursdag was niet zoo mooi als Donderdag. Zelfs kwam een fiksch regenbuitje den eerewedstrijd storen, maar toch mag deze tweede concoursdag als uitstekénd geslaagd aangeteekend worden te huur, geschikt ook voor werkplaats, enz. Adres ZIJLWEG 125. Groote uittrektafel 7.00. Werk- fiets 10. WOUWERMANS.TR. 7rd. te huur of in. huurkoop. Te bevr. H. J. v. GOOR, Burgwal 7. Tot onze groote blijdschap geven wij 'kennis van de geboorte van. een Zoon T. JANUS A. JANUS-PEEPERKORN Schoten, 24 Mei 1925. Overtonstraat 19. Den 13den Juni a.s. hopen mijn ge diefde Ouders en den dag te herdenken, dat ze voor 25 jaar in het huwelijk traden. Dat God hen nog. lang moge sparen Üs, de wensch van hun Liefhebbend kind CATO. Velsen, 30 Mei 1925. ïs het parool van den tegenwoordigen tijd. Weest dus ook zuinig in de huis houding. Dit kunt U het beste bereiken door Uwe goederen te laten stoomen en verven door II 30 H GO H It o AANDEELHOUDERS A en B. van bovengenoemde Vennootschap worden wegens het niet vertegenwoordigd zijn vsSi het vereischte aantal aandeelen op de gehouden buitengewone vergade ring op 8 Mei 1.}., wederom uitgenoo- digd, ingevolge art. 38 der Statuten, tot het bijwonen eener BUITENGEWONE VERGADERING VAN AANDEEL HOUDERS A en B. op des middags half vijl in een der zalen van het gebouw „St. Bavo", Smede- straat, Haarlem. DE DIRECTIE. een makke hit met wagen. TH. ZUL DERDUIN, Nelweg, Wijk aan Zee. GEVRAAGD Een Barbiersbediende tfoed kunnende scheren en haarsnij: den bij G. WILLEM SE tc Uitgeest. HEEMSTEDE, TELEF. 280S5 Gevraagd voor dadelijk in dienst te tjreden £ocd kunn. werken en koken. Br. on der No'. 8229 aan het bur. v. d. blad. Een net meisje zag zich gaarne ge plaatst als op boerderij of klein burgergezin. Stelt goede behandeling boven boog loon. Br. ond. No. 8190 Bur. van dit blad. Wordt' gevraagd een flink liefst kunnende koken, om de Juni maand mee naar zee te gaan. Brieven ondA- No., 8260 Bureau van dit' blad. Gevraagd in burger gezin te Poeldijk een flinke Brieven met inlichtingen Mevr. v. VELZEN, Hoold R.-K. School Poel dijk. Er wordt gevraagd een net niet beneden 18 iaar, Adres: KRUIS STRAAT 53, le Soest, Landgoed ,,Dc Dennen bij de treinbaite Nieuweweg. Schitterend gelegen buitenplaats. Vol!, pension. f 3.per dag. R.-K. Jongmensch vraagt kost en in woning te Heemstede, Br. letter R. kantoor boekh. lirma ANTON 1 ROOIJ, Anegang 14. tl een beste Pinkstier, bij B. Sentenie, Biezemvcg Santpoort. gevraagd, 76rood. 15 a 16 jaar. PARKLAAN Wegens mil. dienst der tegenw. w. gevraagd een flinke leeftijd 17-18 jaar, voor den dag, goed kunnende melken en rijden, bij M. J. VINK, Vinkebrug, nabij Halfweg. PAARD, PLATTE WAGEN en TUIG. Alies in prima staat. Haarlem. Maer- ten van Heemskerkstraat 56. vrij huisje op netten stand. Brieven on der No, 13400 Bur. van dit blad. alle soorten koolplanten. BIEZEN- WEG 14 (noodwoning), Santpoort. z.g.a.n. 40, TULPENSTRAAT 18 rd. verhoogt de snelheid. Nieuwe Cursussen, ook voor Boekhouden. Handelsrekenen. Handelscorr. Leeraren M.O. Handschriftverbetering. Lange Begijnestraat 22. Vraagt gratis prospectus. Wij plaatsen U in be trekkingen. nette sterke damesfiets, zonder gebre ken, voor 17.50. Tc bevragen: EMO- STRAAT 20, Bavodorp. 1 K.Gf 050 2% f 1.15 5 f 2.20 10 £4.- K.Gf 0.40 f 0.95 f 1,00 - O -J 1 2% 5 10 p.m. 100 kilo dtroenboonen, voor zaad of consumptie, door W. RUIGROK, Loosterweg II, Hillegom. 2 versn. prima 200. ZOMERZOR- GERLAAN 24 Bloemendaal. f 3.20 11 K.Gf 035 2% f 0» 5 f 1.50 10 ...".i.......... f 2.80 1 K.Gf 0.25 2H f 0.60 5 .....p.t.r'. t 1.15 10 .Liv...ti.V... f 2.20 10 f 0.35 f 1.— f 1.95 Bij afname van grootere kwantums speciale prijzen Onze Opfokvoeders zijn rijk aan de voor den groei onontbeyrlijke A. en B. Vitaminen.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1925 | | pagina 3