De finaie. det JJLO M. liardsü, gewunn en door, deü Blauw-Witter Spel, in 16.7 sec. 17.4 sec, [Tweede Kaan .(Haarlem). .Een fraaie kiek yan ds start der 45 M3 klasse. De atletiekwedstrijden om den „Prins Hendrikbeker". De veelbesproken 6 M. klasse. Op den voorgrond (H. 4) de „Braassemermeer". WIELRENNEN. De Kaag-week. HAARL. ZEILVEREENIGING. CRICKET. HAARLEMSCHE CRICKETBOND. Tweede Blad Maandag 20 Juli 1925 LAWNTENNIS. DE PRINS HENDRIKBEKER-WEDSTRIJD. De finale 100 M. hardloopen. Duidelijk ziet men Broos als eerste aan komen. Verder de Haarlemmers Lamp, Eysker en Boot. Krachtsport. Haarlem wint het eerste gedeelte - 1923. H. de Boer brengt het Bolten met I6V2 punt voorsprong op de A. V. Ned. record vèrspringen op 7.18 M. stelt teleur. Hoogspringen met aanloop. N. H. Theslink (Sparta, Haag), 1.75 M. Een mooie kiek van deze hoogte- sprong. Een record verbeterd. H. de Boer (te Werve) sprong 7.18 M. en ver beterde het Ned. ree. van Boot (7.06 M.) 7~ .out" riep en de scheidsrechter dit als be slissingen der linesmen opteekende. Later hebben de Australische aanvoerder Rade- macher en Graaf Salm, de Ieren in hun hotel opgezocht en hunne excuses aangeboden. De secretaris van den .Ierschen L.T.B. zal het protest overleggen aan den secretaris van het Davis Cup Comité met het verzoek, dat de toelating van Oostenrijk voor de volgende maal nog een punt van bespreking zal uit maken. Met dat al is het een zeer onverkwik kelijke geschiedenis. Tel. VAN DE RIJSWIJKSCHE WIELER BAAN. Onder geringe belangstelling is't tamelijk on belangrijke programma van gistermiddag ver reden. Jhr. Bosch van Drakenstein, die na een periode van rust weer eens in een wedstrijd uitkwam, wist het sprintnummer te winnen Had Bobbe tot het laatste toe doorgezet, dan had Bosch zich met de tweede plaats moeten tevreden stellen. Zijn voorsprong bedroeg slechts een banddikte. De afvalrace werd gewonnen door Van 't Riet, terwijl de koppelwedstrijd, waarbij heel wat valpartijtjes plaats hadden voor het koppel BobbeVan Duyn was. De wedstrijd achter groote motoren tusschen de B-stayers v. d. Stel, Bekkering, Anspach en Paymans gaf betrekkelijk weinig spanning. Beurtelings hadden de rijders last van inzinkingen en er werd in een zeer slecht tempo gereden. De Tilburgenaar Paymans werd eerste door twee manches te winnen en zich eenmaal derde te plaatsen. De uitslagen luiden Sprintwedstrijd over 800 M. voor ama teurs le serie 1. J. Hendriks, 2. J. Zonne veld 2e serie 1. N. Krenz, 2. A. v. d. Gies- sen 3e serie 1. Jhr. Bosch van Drakestein, 2. D. J. Poll 4e serie 1. R. Bobbe, 2. E. A. 't Riet 5e serie 1. G. de Bruyn, 2. A. Krijgsman; Finale: 1. Jhr. Bosch van Drake stein, 2. Bobbed, 3. De Bruyn, 4. Krens, 5. Hendriks. Wedstrijd achter groote motoren ove 70 K.M. in 3 ritten (20, 20 en 30 K.M.) tus schen F. Anspach (Von Feggelen), A. v. d. Stel (Jan Slesker), S. J. Bekkering (P. de Roos) en W. Paymans QE. Klunder): le rit over 20 K.M.: 1. W. Paymans in 17 min. 10.2 sec.; 2. A. v. d. Stel (20 M.); 3. F. Ans pach (30 M.); 4. S. J. Bekkering (3 ronden - 390 M.). 2e rit over 20 K.M.: 1. W. Pay mans in 17 min. 22.1 sec.; 2. F. Anspach (100 M.); 3. S. J. Bekkering (1 ronde 380 M.); 4. A. v. d. Stel (2 ronden 180 M.) 3e rit over 30 K.M.: 1. F. Anspach in 25 min. 43.1 sec.; 2. A. v. d. Stel (1 ronde -+- 230 M.); 3. Paymans (2 ronden 190 M.); 4. Bekke ring (16 ronden 270 M.). Totaal uitslag: 1. W. Paymans, 5 pnt.; 2. F. Anspach, 6 pnt.; 3. A. v. d. Stel, 8 pnt; 4. S. J. Bekkering, 11 pnt. Afvalrace voor de niet in de finale van den sprintwedstrijd geplaatste amateurs: ach tereenvolgens vielen af Wolf, Bratengeier, Kersbergen, De Roos, Remmerswaal, v d.. Meer, Duivenbode, Wortel, Knopper, Hof land, Kooyman, Arnoldus, Krijgsman, Poort man, Innemee, Bakker, Eindresultaat 1. v. d. Giessen, 2. Van 't Riet, 3. Kuys. Koppelwedstrijd over 20 K.M. in 5 klas sementen. le klassement: 1. Krens-Inne- mee, 2. v. d. Giessen-,,Odo," 3. Bobbe-v. Duyn, 4. Krijsgman-Wortel; 2e klassement: 1. Bobbe-v. Duyn, 2. v. d. Giessen-„Odo", 3. Krens-Innemee, 4. Krijgsman-Wortel; 3e klassement 1. Bobbe-v. Duyn, 2. Holfand- Kuys, 3. v. d. Giessen-„Odo", 4. Kersbergen- v. d. Leun 4e klassement: 1. De Bruyn, 2. Bobbe-v. Duyn, 3. v. d. Giessen-„Odeo", 4. Hendriks-De Wolf; 5e klassement: 1 Hendriks-De Wolf, 2. Bodde-Van Duyn, 3. v. d. Giessen-„Odo", 4. Krijgsman-Wortel. Totaaluitslag: 1. Bobbe-v. Duyn, 19 pnt.; 2. v. d. Giessen-„Odo," 14 pnt; 3. Hendriks De Wolf, 9 pnt.; 4. Krens-Innemee, 6 pnt. „Tel." H. S. C. „EXCELSIOR." Zondag hield de H. S. C. Excelsior een wedstrijd over 1 K.M. met voorgift, waar voor 12 rijders ingeschreven hadden. Het verloop was als volgt: le Serie: 1. G. Vallegia; 2. G. Makkelie, n.g.; W, Sleutel en F. de Nijs. 2e. Serie: 1. C. de Nijs; 2. W. v. Dok, n.g.j W. de Nijs en J. van Tol. 3e. Serie: 1. J. Kipshagen; 2e. A. Kruijer, n.g.; J. Cival en G. H. Stouten. Finale: 1. G. Valleggia; 2. C. de Nijs; 3. W. van Dok, n.g.; J. Kipshagen; A. Kruijer en G. Makkelie. Met een fraaie finale, met onderling weinig verschil werd de eindstreep gepasseerd. De consolatie voor de drie rijders, die in de finale kwamen, doch geen prijs behaalden, had tot uitslag: 1. Makkelie; 2. Kruijer; 3. Kipshagen, Als kamprechter fungeerde de heer D. van Dok. Na afloop werden met een toepasselijk woord door den voorzitter, de prijzen aan de winnaars uitgereikt. Hoewel het weer zich niet zoo goed liet aanzien, is het toch bijzonder meegevallen. Alleen had meer.wind hoog noodig geweest. Want toen Zondagmorgen de H. Z. vloot van „Geko" vertrok om het driejarig be staan op de Mooie Nel feestelijk te herden ken, was er nagenoeg geen zuchtje. De vaartuigen dreven achter het admiraals cnip naar 't Noorden om veel over tijd aan de plaats van bestemming te komen. Voor 't koffieuurtje kon geen spel meer gedaan worden. Als eerste en het is ook het laatste ge bleven nummer van het programma stond vlaggen-wisselen. Slechts enkele zeilen had den het genoegen hun taak, waan oor wind noodig is en die was er niet, naar behooren te volbrengen; het waren de heeren H. Ho ning, F. Paulen, v. Baaren, v. Uden en Vps. Tegelijkertijd hadden de overige zeilers de zwemplek opgezocht en werd er lustig ge zwommen door jong en oud. Zoo'n bad was lang niet te versmaden. Zeilen en zwemmen, dat behoort toch zeer zeker wel bij elkaar. Toen het zoo langzamerhand tijd werd om naar huis te gaan, kwam er een brieschje en werd er nog een heerlijk baantje op 't Spaarne gezeild. 's Avonds als gewoonlijk een intieme bij eenkomst in „Geho" met het H. Z. V.- orchest. De prijzen waren ditmaal spoedig uitge reikt. De kinderen, die wegens gebrek aan tijd niet „spriet" geloopen hadden, wachtten toch nog een verrassing, evenals de dames, die het succesnummer roeien zagen uitge steld. In elk geval, het was een prettige dag en een goede viering van het driejarig bestaan der H.Z.V., die hoopvol haar vierde ingaat' WAHA. Haarlem IIIRood en Wit III. Haarlem III 100, W. v. Maas 56, Extra's 11. J. Adriaans 6303, J. Faber 026, G. de Vries 017, F. v. Aken 316. R. en W. III 53, de Fouce 27 n.o. B. Dik 720, E. v; Musscher 027. W. Maas 36. Bantamgewicht: G. Bedorf (Hercules) wint op punten van C. M. Snijdoodt (Sandow). Midden A gewicht: Krijt (De Halter, Zaandam) wint door touché van D. Vis (Sandow). Midden B gewicht Eilenbrecht (Amster dam) wint op punten van Van de Kluft (Be verwijk). Zwaargewicht D. Korver (Zaandam) wint door touché van Muisker (Amsterdam). Vedergewicht: Brinkman (Hercules) wint door touché van Ellerman J. Post wint op punten van Ellerman; Brinkman wint door touché van J. Post en wordt winnaar van den eersten prijs. Lichtgewicht: C. Coerse (Hercules) ver liest op punten van C. Peterse (Zaandam); J. Oostermeier (Hercules) wint door touché van Kaptein Peterse (Zaandam) verliest door touché van J. Oostermeier (Hercules). Midden A gewicht G. Krijt (De Halter) door touché in zijn partij tegen Vas Dias (K.D.O., Amsterdam); Doll (Amsterdam) maakt touché tegen S. List (Sandow); Gpud- smit (Amsterdam) verliest door touché van J. Reinderman (Haarlem). Midden B gewicht: Doll (Amsterdam) wint op punten van J. Schaap (Zaandam). „N. v. d. D." DE AMSTERDAMSCHE OLYMPIADE 1928. Het Comité Olympische Spelen 1928 meldt Naar aanleiding van het bericht in enkele bladen, dat de Firma Engers Faber te Am sterdam, voor propagande van het N.O.C. een werkje zal uitgeven, getiteld „De Amster- damsche Olympiade 1928", wordt onder de aandacht gebracht, dat het Comité Olym pische Spelen 1928 geenerlei verantwoorde lijkheid kan aanvaarden voor dergelijke niet- officieele uitgaven. Bovendien ligt het in het voornemen van- het Comité t.z.t. eene propagandistische uit gave als vorenbedoeld zelf ter hand te nemen. DE DAVIS CUP WEDSTRIJDEN. Onaangenaamheden tusschen Ierland en Oostenrijk. De Davis Cup-wedstrijden, die 15, 16, 17 Mei 1.1. te Weenen tusschen Ierland en Oos tenrijk hebben plaats gevonden, hebben nog zeer onaangename gevolgen gehad.De Iersche aanvoerder S. F. Scroope, heeft ernstig ge protesteerd tegen de wijze, waarop door de Oostenrijksche officials de zaak is behandeld en tevens over het ergerlijke gedrag van den Oostenrijjkschen speler, graaf Salm. Scroope constateert voorts, dat de beslissingen der Oostenrijksche linesmen buitengewoon unfair zijn geweest. Toen Meidon tegen graaf Salm moest spe len, was op verzoek van Scroope, kol. Sher- brooke, van de Engelsche ambassade, umpire. Deze had een zoodanige volmacht gekregen, dat hij alle beslissingen der linesmen te niet kon doen. Graaf Salm vond echter op het tijdstip, dat Meidon in het voordeel was, dat de Engelsche umpire hem „zenuwachtig" maakte en eischte zijn vervanging. Scroope wenschte hier niet op in te gaan en weigerde dan ook beslist. Alleen wérd den umpire de machi ontnomen, om de beslissingen der linesmen teniet te doen. Scroope heeft den strijd aandachtig ge volgd en geen enkele verkeerde beslissing van den umpire geconstateerd. Het gedrag van Graaf Salmfliet echter te wenschen over. Telkens was hij het niet met de scheidsrech terlijke beslissingen eens en richtte zich dan in het Duitsch tot het publiek. Meidon veweert, dat Salm menigmaal zelf 41,22 M. en 6. J. Aanholt, A. V. A. C. 39.19 Meter. Totale puntentelling: 1. Haarlem, 58)4 punt, 2 A. V. 1923, 42)4 punt, 3 Blauw-Wit, 24)4 punt, 4. A. V. A. C. 14 punten, 5 Trek vogels, 13 punten en 6 P. S. V, dat kans zag om met 2 deelnemers, Broos en Kamerbeek 12 punten te vergaren. Na afloop reikte de heer J. Hardeman, secretaris-penningmeester der N. A. U. Be ker en prijzen uit, daarbij Haarlem met het voorloopige succes geluk wenschend, releveerend, dat het de le maal was, dat de beker onder de nieuwe, door Haarlem voorgestelde bepalingen verwerkt was, wat een groote verbetering beteekent heeft en speciaal enkele woorden richtend tot de Quickploeg uitNijmegen en P. S. V. uit Eindhoven. Dat het Haarlem in Arnhem moge ge lukken, h,ef zilveren kleinood wederom voor een jaar te veroveren! De worstelwedstrijd te Zaandam. Gisteren haddeu in den tuin van het gebouw Prins Hendrik onder veel belangst 1 ing wor stelwedstrijden plaats, georganiseerd door de athletiek- en worstelclub „Sandow" te Zaan dam. Als jury traden op de heeren H. Roest en H. Bijl. De wedstrijden hadden 't volgende ver loop Haarlem heeft hare traditie, uitstekend wedstrijden te kunnen organiseeren, ge handhaafd. De regeling liet niets te wen schen over; alles was tot in de puntjes ver zorgd; het veld in goede conditie; de jury volkomen voor hare taak berekend. Op het middenterrein heerschte rust, dank zij de medewerking der deelnemers zelf. 't Was ideaal athletiekweer: warm en weinig wind. De deelnemers leken ons nog al eens ner veus, gezien het buitengewoon groot aantal valsche starts; waarvoor teruggeschoten werd. Wat zee-r tot tevredenheid stemt, was de groote en intensieve belangstelling van het publiek, dat in veel grooter getale dan. de vorige maal bij de Jubileumwedstrijden was opgekomen en dank zij het vlotte en dui delijk bekeend maken der uislagen door den magafonist, geheel in den strijd meeleefde. Luide moedigde het haar stadgenooten aan, vooral wanneer het Kaan of Lamp gold, en.... niet tevergeefs. De meest stoute verwachtingen werden overtroffen. Ook in het Haarlemkamp gaf men 1923 de kans voor het eerste gedeelte. Het liep echter gelukkig anders. Dank zij het enthousiaste strijden der gansche ploeg, gelukte het Haarlem het le gedeelte van het clubkam pioenschap van Nederland met grooten voorsprong te winnen, een zoo grooten voorsprong, dat men meent het ideaal, de Prins Hendrikbeker te behouden, te kunnen bereiken, ook na het 2e gedeelte op 30 Aug. a. s. te Arnhem. Het groote aantal loopnummer* had wel de aandacht van het publiek, waaronder wij o, a. opmerkten den heer P. Waller, den penningmeester van het N. O. C. Vooral op de 100 M, was de spanning groot. De series leverden geen verrassingen op. Zij werden genomen door Jac. Boot, Haarlem, 11.5 sec.; F. Lamp, Haarlem, 11.7 sec.; D. Nooy, Haarlem, 12.3 sec; N. N„ Haarlem, 11.9 sec.; J. Guilonard, Trekvogels, 11.5 sec., H. Broos P. S. V., 11.8 sec.; J. Hoekman, A, V, 1923, 117 sec. Als snelste 2e plaatsten zich boven dien voor de demifinale S.- Farro, Blauw- Wit, 11.8 sec., J. Kooyman, Trekvogel, 12 sec.; G, Reuser van Alphen,, Quick, 11.8 sec.; G. Rinkel, Haarlem, 11.9 sec.; A. van Wetsenes, Haarlem, 11.9. Van de Haarlem leden waren voor het eerst weer aanwezig Van Welsenes en Nooy, die de H. A. V. eenigen tijd heeft moeten missen. De loting was niet gelukkig. Naast Broos startten in de 2e demi-finale vier Haarlemmers; De tijden in de demi-finales waren zeer goed te noemen. Zij werden gewonnen door Lamp Haarlem H. Brqos, P. S. V., resp. in 11 en 10.9 sec., tijden, welke te Haarlem nog nim- meer gemaakt zijn. Voor de finale plaatsten zich S. Farro, Blauw-Wit en J. Guilonard, Trekvogels, 11.5 sec. en Jac. Boot, Haarlem, 11.4 sec. en N, N. Haarlem. Met groote spanning werd de finale tegemoet gezien. Zou Lamp Broos slaan; zou Broos evenals te Utrecht weer 10.7 sec. loopen, iets, waar toe hij door verschillende officials nog steeds niet in staat werd geacht, ja, men twijfelt aan dien tijd. Als 't fluitje van den commissaris van vertrek gaat, wordt het stil. Aller aandacht is gevesfigd op de loopers, die bij het com mando van den seingever neerknielen. Daar valt het schot; pijlsnel schieten ze weg; Lamp en N. N. zijn voor, bij den start, reeds 2 M. Dan komt Broos bij; de strijd wordt feller; het veld wijzigt zich. Met een goeden finish smijt Broos zich door de draad, is no. met 11.1 sec., 2. F. Lamp, 11.4 sec,, 3 N. N. Haarlem, 4, Jac. Boot, Haarlem, 5. S. Farro, Blauw-wit,16. J. Gui- Honard, Trekvogels, De 400 M. heeft 1923 niet dat aantal punten bezorgd dat verwacht werd. Ontac tische ploegindeeling is hier niet vreemd aan. In de series zorgde G. Reuser van Alphen, Quick, voor de verrassing door W. Kat, 1923 gedecideerd te kloppen in den uitstekenden tijd van 51.9 sec. Jammér, dat de- Nijmegenaar niet over voldoend uit houdingsvermogen beschikt, om met deze snelheid ook demi-finale en finale te loo pen. In de serie's plaatsten zich no. 1. A. Kwakkernaat, Quick, 56.2 sec W. Bolten, A. V. 1923, 54.2 sec.; J. de Cler, V. en L., 54.3 sec., J. Schutte, Blauw-wit, 59.5 sec.; C. Weber, A. V. 1923, 54.3 sec. en G. Reu ser v. Alphen, Quick, 51.9 sec. Als snelste 2e plaatsten zich voor de demi-finale W. Kat, A. V, 1923, 52,7 sec. en J. Prins, Blauw-wit, 54.3 sec. Voor de beslissing plaatsten zich W. Kaf, A. V. 1923, 52.8 sec.; A. Kwakkernaat, Quick, 53.4 sec.; W. Bol ten, A. V. 1923, C. Weber, A. V. 1923, 54.3 sec.; J. de Cler, V, en L. 55.4 sec. en J. Prins, Blauw-wit. De finale wees de su perioriteit van W. Kat uit. Hij plaatste zich onbedreigd lt in 52.1 sec.; no. 2. A. Kwak kernaat, Quick, 53.1 sec., no. 3. C. We ber, A. V. 1923, no. 4. J. de Cler. V. en L., no, 5 G. Reuser va Alphen, Quick, no. 6 W. Bolten, A. V, 1923. Het loopen van W. Bolten stelde zeer te leur. Het nummer 1500 M. wa? één van de mooiste nummers van den middag. Het aan tal deelnemers wordt hier steeds grooter. Haarlem had er 4, n.l. Klaasse, Hillebrand, Schaap en de jeugdige E. Sweerts die bij serieuse training veel voor de toekomst belooft. Klaasse, de man van de 5 en 10 K. M. liep hier voor oefening mee. De af stand was voor hem te kort. De 5e plaats was voor hem een goed succes; dat A, Zee- gers hem op de laatste 50 meter passeerde was niet noodig geweest, had niet mogen ge beuren, indien hij voldoende energie in re serve gehouden had. E. Sweerts kwam van de 36 deelnemers no. 10 aan. De groote strijd ging natuurlijk tusschen J. Zegers en H. Rotteveel. De laatste leek ons dit keer minder snel. Direct nam Zeegers den kop, koos later een goede positie, wachtte na 2 ronden een uitlooppoging van den Ha genaar af, om hem daarna in de laatste ron- de zonder strijd te passeeren. De uitslag was: 1. J. Zeegers, A. v. A. C., 4 min. 14.2 sec.; 2. H. Rotteveel Trekvogels, 4 min. 16 sec.; 3. F. du Hen, Hercules; 4. A. Zeegers. A. V. A. C.; 5 A. Klaasse, Haarlem, 6. A. de Wolf, V. en L. Dank zij A. Kaan wordt het hordenioopen bij het Haarlemsche publiek zeer populair. Dadelijk moet ons van het hart, dat Arie uitstekend geloopen heeft en eenige malen constant getoond heeft na Spel de snelste man te zijn, nu Oscar van Rappard tenge volge van een spierscheuring niet kan uit komen. Zijn keuze voor BelgiëHolland is dus alleszins gerechtvaardigd. In de series was het resultaat; 1. J. Dabrock, A. V. 1923 18.5 sec.; 2. M. v. Isveldt, Blauw-Wit, 19.5 sec,; 1. L, Spel, Blauw-Wit, w. n. o.; 1 H. v. Keller, A. V, 1923, 18,3 sec,; 2. H. Agtereek, A. V. 1923, 19.3 sec. 1. A Kaan, Haarlem, 17,2 sec.; 2, J, Weber, V. en L, 17,9 sec. Demi-finales: 1. A. Kaan, Haarlem, 17,3 sec.; 2. J. Dabrock, A, V. 1923, 17.5 sec.; 3. J. Weber, V. en L.; 1. L. Spel, Blauw Wit, 18.4 sec.; 2. H. Agtereek, V. V. 1923. Beslissing: 1 L. Spel, Blauw Wit, 16.7 sec.; 2. A. Kaan Haarlem, 17.4 sec.; 3. J. Dabrock, A. V. 1923; 4. H. Agtereek, A. V. 1923; 5. J. Weber; V. en L.; M. v. Isveldt, Blauw-Wit. Groot succes hadden de estafette-loopen 4 X 100 M. Haarlem kwam met niet minder dan 4 ploegen uit. Het resultaat was; 1. Haarlem I, 44.7 sec.; 2. Blauw-Wit I, 45.9 sec.; 3 Haarlem III, 46.2 sec.; 4 A. V. 1923 1, 46.5 sec.; 5. Trekvogels, 46.7 sec. en 6 A. V. 1923 II, 47,2 sec. Het goede loopen van Blauw Wit I verdient speciale vermelding. He' 3500 M. wandelen was bij afwezigheid van C. Gubbels voor S. Bogaert, P. P. in 17 min. 6 sec.; 2. J. Wasmus, Trekvogels, 17 min. 26.3 sec.; 3. P. v. Breemen, A. V. A. <J.; 4. P. v. Doesburg, Blauw-Wit, die ons niet zoo fit leek als te Utrecht; 5. H. Ver leng, Blauw-Wit;6 W. Meijer, A. A. C. De spanning bij dit wandelnummer was bij gebrek aan strijd niet bijzonder groot. Ook het kogelslingeren bleef beneden ver wachting. Kamerbeek kon de 40 M. niet ha len, terwijl ook zijn poging om hel Ned. re cord te biekcn, mislukte. Het resultaat was: 1. H. Kamerbeek, P. S. V.. 39.19 M.; 2. J. Moolenaar, Haarlem, 29.35 M.; 3. J. Sel- man, A. V. 1923, 25.31 M; 4. H.Bruining, Haarlem, 25.22 M„ 5. W. Hoppe, Haarlem, 24.93 M.; 6. N. N. Haarlem, 23.94 M Bij het hoogspringen zorgde de Haarlem- captain S. v. Duijn voor de verrassing, door zich no. 3. te plaatsen voor de 3 bekende 1923-springers. P. de Korver, J. Selman en H. de Vries, Hét resultaat was; 1. N.The- sing, Sparta, 1.75 M.; 2. W. v. d. Kuyp, Blauw-Wit, 1.70 M.; 3, S.v. Duijn, Haarlem, I.67 M.; 4, 5 en 6 P. de Korver, J. Selman en H. de Vries, allen A, V. 1923 met 1.65 M. Bij het vèrspringen slaagde de te Werve- man H. de Boer er in het Ned. record met een uitstekenden sprong te brengen op 7.18 M. Boot, Haarlem, moest zich tevreden stel len met de 2e plaats met 6.71 M.; 3. P. v. d. Klinkenberg, Haarlem, 6.39 M.; 4. D. Nooy, Haarlem, 6.07 M.; 5. F. v. d. Heijden, A. A. C. 6.06 M.; 6. J. Reijenga, Haarlem, 6.04 M. Het speerwerpen was zeer bevredigend; No. 1 werd J. Knol, A, P. S. V, met 51,75 M., die momenteel zeer standvastig boven de 50 M. gooide en van wien wij binnenkort een recordverbeiering verwachten; 2. G. Schild, A. V. 1923, 48.13 M.; 3. J. Selman, A. V, 1923, 44,85 M.; 4. F, Lamp, Haarlem, 41,68 M.; 5. A. L, v. d. Driessche, V. en L,

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1925 | | pagina 5