VAN t HET ZWEMFEEST BIJ H. P. C. Tweede Blad Maandag 31 Augustus 1925 De zwemwedstrijden van H. P. C.. -- De heer Lotgering, lVs salto. Het tweede zevental van de Qoudsche Zwemclub, Nederlandsch kampioen waterpolo voor de reserve 2e klas, daardoor promoveerend tot de reserve le klas. Staande, van links naar rechts: G. de Wilde, G. van Essen, P de Jong, G. Gabry. Zittend: W. van Willigen, D. Gelijns, H de Waal. De Zwemwedstrijden van ff. P. C. De atletiekwedstrijden van „Holland". Mej. Klapwijk won het No. schoonspringen voor dames. In het midden Lotgering, die zicli van de heeren het meest onderscheidde. Rechts Mej. v. d. Burgt, 2de in het schoonspringen dames. Voetbal. Seriewedstrijden Olympia. D. O. S. IOlympia I 13. Een fraai moment tijdens de 400 M. race. Links de Haas (Victoria Zaandam), rechts de Zwager. FrisiaHaarlem 12. Hermes-D.V.S.Concordia 6-1. De Zwemwedstrijden van H. P. C. Ëen fraaie salto van Mej. Klapwijk. WATERPOLO. Stedenwedstrijd AmsterdamRotterdam. ne wedstriiden om den P. H. Beker. De start der 5000 M. Klaasse (Haarlem) werd 2de achter Zeegers, Begunstigd door vrij goed weer heeft Van Ommeren in de 25 M. nog iets in te H. P. C. te Heemstede Zondag haar jaar- loopen, maar de afstand is te groot. Zelfs üijksch zwemfeest gehouden. j wordt hij nog een oogenblik bedreigd door Had dit feest ten vorige jaren jeeds veel Rozemeyer, die na 75 M. vlak achter hem is. belangstelling nu, nu ook om den kampioens- j 1. A. J. Braam, Zilveren medaille, bene- titel van Nederland voor dames en vens de Wisselbeker. Tijd 1 mnt. 13 sec. heeren-schoonspringen zou gestreden wor- 2. P. v. Ommeren, kleine Zilveren medaille, den, kregen deze middag nog een groot- Tijd 1 mnt. 18 sec. 3. H. Rozenmeijer, Bron- scher karakter. j zen medaille. Tijd 1 mnt. 21 sec. G. W. Moo- Toch was de belanstelling niet zooals ver- lenaar, 1 mnt. 25 sec., en S. Dunlop, 1 mnt. wacht mocht worden. Nu ja, er zullen wel 40 2/5 sec. 400 toeschouwers geweest zijn, maar toen IV. 4 X 50 M. Estafette, vrije slag voor te weinig voor zulk een zeldzaam gebeuren, i dames (nationaal), waaraan verbonden het Is Heemstede dan werkelijk niet sport- lievend? Het bestuur van de H, P. C. komt de eer toe alles uitstekend georganiseerd te heb ben. Alles liep vlug van stapel, behalve het schoonsupringen, dat veel te lang duurde. kampioenschap van den Haarl. Zwembond. Hieraan namen deel O. D. Z„ Z. I. G. N. E. A. en H P. C. Publiek, zoowel als bestuur zijn teleurgesteld, dat Het IJ niet uitkomt. Al direct is het te zien, dat O. D. Z. hier Het heerlijke zonnetje geeft aan de om- j verre favoriet is. Alle dames nemen deel geving, die afwisselend zomertoiletjes, bloe- aan het succes, en als zij de 200 M. reeds men en groen in de mooiste kleuren doet j achter zich hebben, moet H. P. C en Zignea nog een baantje van 25 M. doen. De spanning tusschen de twee laatste was echter van het begin tot het einde zóó groot, dat wij eigenlijk vergaten, dat ook uitkomen, iets schilderachtigs. De jury voor de verschillende nummers, Is als volgt samengesteld: Dr. W. E. Merens, eere-voorzitter H. V- G. B., voorzitter: Aug. Kappenburg, Bonds- official Nederl. Zwembond; Ir. W. J. A. O. D. Z. meedeed. De laatste kampte 0111 '10 M. schoolslag voor dames. )Nationaal( G. Bohlander uit een vrijen worp van Kohier het kampioenschap van den Haarl, Zwem- waaraan verbonden het kampioenschap der I de leiding voor Amsterdam nam. bond. Het Hup Bennie en Hup Tilly is niet Haarl. Zwembond, 9 deelneemsters. Hier van de lucht, maar ook Zignea wordt luide waren 2 Rotterdamsche dames iets vlugger aangemoedigd. 10 M. vóór het einde is nog dan mevr. Venema. niets van den uitslag te zeggen, maar dan Uitslag: 1. Mej. M. Braun, O.D.Z., 1 m. 45 gaat de Zignea-dame even uit de richting, sec. 2. Mej. J. Rutgers van O.D.Z. in 1 m. raakt iets verward in de lijn. en het lot is 46 1/m sec. 3. Mevr. B. Venema, 1 min. beslist. Uitslag: 1. O.D.Z. groote zilveren medail le, tijd 2 min. 40 sec.; 2. H.P.C. kleine zilve ren medaille, tevens kampioen van den Haarl. zwembond, tijd 3 min. 3 1/5 sec; 3. Zignea bronzen medaille, tijd 3 min. 6 1/5 seconden. De clou van den middag was natuurlijk match, de nummers schoonspringen voor dames en De dames-zeventallen waren gevormd heeren, (nationaal) waaraan verbonden was uit speelters van R.D.Z., V.D.Z. en H.P.C., en het kampioenschap van Nederland. Jammer 1 zagen er als volgt uit: 47 1/5 sec. Hier bestonden de prijzen uit groote en kleine zilveren en een bronzen medaille, terwijl mever. Venema tevens be slag legde op de medaille, uitgeloofd voor de eerstaankomende H.P.C.'er en den kam pioenstitel van den Haarl. Zwembond. Als slot een dames- en een heerenpolo- dat deze nummers te lang gerekt werden, 5 verplichte sprongen, 3 vrije sprongen en 2 prima vistasprongen, zoowel voor de da mes als heeren. Eerst de dames, die de volgende ver plichte sprongen deden. 1. Vrije sprong met aanloop. 2. Hurkduik uit stand. 3. Halve schroefduik met aanloop. 4. Eenmaal salto met aanloop. 5. Auerbach zweefduik uit stand. Daarna 3 vrije sprongen en de vol gende 2 prima-vista sprongen. 1. Zweefduik, geheel aangesloten (achterover). 2. Snoek- duik voorwaarts uit stand rugwaarts. Over het algemeen werd prachtig werk geleverd, en het publiek bewees door ge durig applaus, vooral bij extra keurige sprongen, dat zij het werk der dames waar deerden. Na een langdurig beraad der jury deelde de heer Moolenaar den uitslag mede Duynstee, Bestuurslid Vereen tot Expl. van dat Klapwijk van R. D. Z. als No. 1 uit een Bad- en Zweminrichting te Heemstede; 1 kwam was wel de algemeene verwachting, t'T inaar' Voorz# H. P, C., Starter,* |cn door een langdurig applaus bewees Het J. J. Molenaar, Secretaris. Jury voor het Dames-scihoonspringen: J. van Hamersveld, G. R. Hemsing Jr., en F. Mette. Jury voor het Heeren-schoonspringen: J. van Hamersveld, F. Mette en J. C. Veld- hoff. De volgende vereenigingen nemen deei: A. D. Z. Amsterdamsche Dameszwemclub, Amsterdam. D. D. Haarlcmsche Zwemvereeniging, „De Delft", Haarlem. H. P. C. Heemsteedsche Poloclub, Heemstede. H. V. G. B. Haarlemsche Zwem- Polo club „H. V. G. B.", Haarlem. O D. Z. Onderlinge Dames Zwemclub, Rotterdam. R. D. Z. Rotterdamsche Dameszwemclub, Rotterdam. Y. Zwemvereeniging, „Het Y", Amsterd. Zignea. Haarlemsche Dameszwemclub ..Zignea", Haarlem. Noode missen wij „De Waterratten", die elders hun geluk beproeven. Om kwart over twee laat de heer B. J. Moolenaars als starter aantreden voor het eerste nummer. 50 M. vrije slag voor meisjes, abonné's van de Heemsteedsche Zweminrichting. Hiervoor verschenen slechts 3 dames: 1. mej. L. Ruisenaars, H. P. C., in 48 sec.; 2. mej. M. Ruisenaars, in 58 sec.; Mej. C. Selle deed er 1 min. 10 sec. over. De prijzen waren zilveren en bronzen medailles. II. 50 M. Vrije slag voor jongens, abonné's van de Heemsteedsche Zweminrichting. Hiervoor waren 7 deelnemers 1. Sluyter, publiek dat zij met die uitspraak sympatbi- Blauw, de dames Voet, Braun, v. d. Burg, Venema, A. Goedzee, M. Doemen, J. Ruisenaars, Fr. Baumeester, M. Braun, Hesterman, N. Goedezee. T. Slijper, P. Goedzee Wit. G. Klapwijk- Het was een aardige, vlugge wedstrijd, die door wit werd gewonnen met 30. Hierna een wedstrijd van H.P.C.-leden met de volgende opstelling. de Jong, Schoorl, Veldhof B. Moolenaar J. Moolenaar, A. Braam, N. Katte Mul, F. W. Moolenaar, Rosemever, Kodde Leijenaar Amerongen, Roest Deze wedstrijd was vol spannende momen ta de rust waren de Amsterdammers overwegend sterker en was er van het Rot terdamsche samenspel niets meer te bespeu ren, ofschoon er volop kansen waren. Ach tereenvolgens moest de Rotterdamsche kee per zesmaal den bal uit zijn net halen, zoo dat Amsterdam wederom zijn superioriteit op pologebied toonde. mers op het Concordia-doel af, maar de middenvoor schiet over. Weer komen ze terug maar de rechts binnen schiet van dichtbij naast Dan redt de keeper van Concordia schitterend, ten koste van een corner, die weer corner wordf gewerkt, doch niets oplevert. Als Hermes-D. V. S. weer terug komt neemt de linksbinnen een run, wel ke hij beëindigt met een fraai schot, dat de keeper van Concordia te machtig is, 10. Hierna een aanval van Concordia. De rechtsbuiten zet' voor, maar de linksbui ten mist voor open goal. Aan den anderen kant redt de keeper van Concordia mooi Een aanval van Concordia levert niets op. De middenvoor van Hermes-D. V. S. ko gelt dan van vlak bij over. Weer een aan val van Concordia, de rechtsbuiten van Concordia zet voor en de middenvoor doelpunt met een fraai schot 11. Hierna is het rusten. Na de rust is het spel van Concordia niet vee! meer, het was een ware beko geling op haar doel. Dat er door Hermes- D. V. S. niet meer goals gemaakt zijn is te danken aan de beide backs van Con cordia, die verdienstelijk werkten. Als de midhalf van Concordia mist, schiet de rechtsbinnen van Hermes-D. V. S. voor open doel naast. Hermes forceert hierna een corner, die de keeper van Concordia wegwert. Dan doelpunt de middenvoor van Frisia wordt op eigen helft teruggedron gen en vele goede voorzetten van Fievez ge ven de Frisia-erdediging moeilijk werk. Het schieten van het Haarlem-binnentrio is ech ter niet al te zuiver en bovendien blijkt Za del een goed, zij het ook af en toe gelukkig opvolger van Overmeer. De Frisia-aanvallen zijn vrij ongevaarlijk en alleen Dalhuizen geeft de Haarlemverde diging lastig werk. De linkervleugel van Fri sia moet het steeds afleggen tegen Henne- man wiens goede spel opvalt. Van Daalen speelt in het midden zijn bekende spel en waagt af en toe ook een kans. maar ook zijn schot faalt. Bij een der Frisia-aanvallen straft de scheidsrechter Maas met strafschop wegens hands maar deze wel wat zware straf wordt door Frisia niet geaccepteerd. Dt druk op het Frisia-doel wordt steeds zwaar der maar tot doelpunten komt het niet. Rus 00. Met den wind achter begint Frisia vol moed aan de tweede helft, maar spoedig blijkt dat de Haarlem-verdediging tegen der Frisia-aanval is opgewassen en Stern in he doel, stopt de enkele goede schoten me groote zekerheid. De Haarlem-aanval combi neert tegen den wind in beter dan voor de rust en vooral Houtkooper speelt zeer goed. Na een 20 minuten spelen weet deze speler zich goed vrij te maken en met een hard schot via den paal te scoren 01. Frisia moet zich dan geruimen tijd tot ver dedigen bepalen en eerst wanneer Borghouts Om den len en 2en prijs der Olympia- bekcrwedstrijden speelden bovengenoemde n n a2 °P het Sportterrein. D. O S. wint den toss en Olympia trapt ai. De eerste aanval is voor Olympia, maar de bal wordt weggewerkt. Een hernieuwde aanval levert weer niets op. Dan gaan de en ,°°k eens een kijkje nemen, maar Vlot redt op fraaie wijze. Een corner op het U. U. S.-doel, door Krom genomen, levert mets op. Herhaaldelijk komen de Olympia- nen terug, maar de achterhoede van D. O. b. blijkt niet te passeeren. Toch moeten ze zwichten, als E. Krom overgeeft aan Maar- schalkerweerd, die nakijken geeft, 0—1. Als D. O. S. aanvalt trapt de middenvoor den bal uit s keepers handen, maar Vlot redt voor een oogenblik de situatie. De linksbuiten van D. O. S. vangt den bal echter op en kogelt keihard tegen de deklat. Even hierna een corner die niets op levert. Een schot aan den anderen kant door E. Krom gelost, stopt de keeper mees terlijk. Een corner op het Olympia-doel gaat achter. Een schot van Maarschalker- weerd houdt de keeper van D. O. S. op fraaie wijze. Weer houdt dezelfde keeper een schot van Ruiters, zijhet ten koste van c - een corner, welke goed genomen, wordt Hermes-U. V. b. met een tam schot 2—1 weggewerkt. Een corner op het Olympia- De stand werd successievelijk opgevoerd doel levert niets op. Even hierna ondergaat tot 6—J' waarna de scheidsrechter een corner op het D. O. S. doel hetzelfde dezen fuftcloozen wedstrijd goed resultaat. Uit een voorzet van rechts doelpunt de middenvoor van D. O. S. met een tam schot, 1—1. Dan alweer een corner op het D. O. S.- die leidde, einde ibles. BOELIE. De roodbrpeken zijn er in geslaagd iaé: de doel, welke alweer niets opleverde en hét eeniÊe maanueu geleden te Schoten op de is rust. Noordelijke kampioenen behaalde overwin- Stand rust, 11. Dadelijk na de rust valt Olympia weer fanatiek aan, maar de keeper werkt corner. ning in Leeuwarden te bevestigen. Ditmaal heeft het echter meer inspanning vereischt, wat in de cijfers dan ook wel tot s^.rde. Met 87.1 punt verwierf zij den fraaien zilveren beker een geschenk van H.P.C., benevens den titel van kampioen van Nederland. 2. werd mej. F. v. d. Burgt van het IJ, met 80.1 punt; 3. Mej. Braun, O. D. Z. met 78.3 punten. Het zonnetje heeft ons in den steek ge laten, maar we letten er niet op. Alles is vol belangstelling voor de edele sprtng- kunst. Ook, de heeren vergasten ons op staaltjes van hun kunnen. Zij voeren het vol gende programma uit: Verplichte sprongen: 1 Schroefduik met aanloop. 2. 1 salto achterover. 3. Auer- H. P. C., 43.6 sec.; 2. A. Heerkens Thijssen' bachsnoekduik met aanloop, afzetten met 43.8 sec. beide voeten. 4. Auerbach salto met aan- Prijzen: zilveren en bronzen medailles. i loop. Afzetten met 1 V(Jei' Schroefduik, III. 10O M. Vrije slag voor heeren; Nalio- gevolgd door halve schroef. Drie vrije SP""1* naal. gen en 2 prima vista sprongen, n.m. Halve Hiervoor was natuurlijk enorme belang- schroef met stand rugwaarts en IX Auer- stelling. Er waren 3 prijzen, waaronder, 1 gr, zilveren medaille als le prijs, aangeboden door Weihouder Dr. E. A. M. Droog, be nevens de wisselbeker, aangeboden door v, d. Pol's Woningbureau. Deelnemers zijn A. J. Braam, H. Roze- meijer en F. W. Moolenaar van II. P C. en P. van Ommeren en S. Dunlop van H V. G. B. Nauwelijks is gestard, of het is te zien tusschen wien het zal gaan. Braam of Van Ommeren. Braam loopt iets uit, en is 1 sec. vroeger aan het le keerpunt dan Van Ommeren, welke laatste ook iets talmt met keeren. Met 50 M. is Braam wel 7 M voor en ver groot die voorsprong nog iets Wel probeert bachsaldo met aanloop, met 1 voet afzetten Onder applaus deelt den heer B Moole naar mede, dat de burgemeester, jhr. J. P. W. v. Doorn, twee groote zilveren medailles heeft beschikbaar gesteld voor de kampioenen der springnummers, als herin- neringsprijs voor het kampioenschap 1925, Schoonspringen. De uitslag van dit nummer is als volgt. 1. Zilveren Lauwertak en groote zilveren medaille, H. Lotgering van het IJ, 92.9 pun ten. 2. H. C. Hemsing van het IJ, verg. zil veren medaille, aangeboden door „de Eerste Heemsteedsche Courant' 85.5 punten. 3. E. Davidson, het IJ, bronden plaquette met 73.3 punten. Als slot van den wedstrijd. ten en ten volle het aankijken waard. Dank zij het schitterend werk van Roest kan Braam, die uiterst vlug was, geen goals maken. Rust 0-0, Even na rust brengt Jac. Moolenaar op, maar Katte schiet over. Beide ploegen scoo- ren tenslotte evenveel, niet wat beiden ver dienden. 't Is kwart over 5 als Jhr. v. Doorn overgaat tot het uitreiken der prijzen. Allereerst brengt spr. dank aan het bestuur van H. P. C. en vopral aan haar eminenten voorzitter, ivoor het genotenen van deze middag. Jaarlijks, zegt spr., is voor Heemstede de dag van het zwemfeest een dag van belang, die altijd slaagt, dank zij in hoofdzaak aan den voorzitter. Maar dat hier vandaag kam pioenschappen zijn verzwommen, danken wij niet aan den voorzitter, ook aan de vereeni- ging H. P. C„ die in den lande zulk een goe den naam heeft. Dat u, voorzitter slaagde om zulke goede krachten hier te krijgen, dankt u aan dien goeden naam. Tot het uitreiken der prijzen overgaand, richtte de burgemeester tot elk een vriende lijk of bemoedigend woord. B.v. tot den heer Braam zeide hij, dat het den winnaars niet onverschillig zal zijn, behalve den wisselbe ker, ook de medaille, aangeboden door wet houder Dr. E. A. M. Droog, die de zwem- sport zulk een goed hart toedraagt, in ont vangst te mogen nemen. Zoo kreeg ieder winnaar een extra woordje, j "iV waarna de burgemeester als slot voorstelde - °P Een voorzet van H. Krom kopt Maarschal- ultlnÊ komt kerwcerd over. Een mooi schot van de j Het Haarlem-elftal dat reeds Zaterdag linksbinnen van D. O. S. gaat net naast. Een I naar de Friesche hoofdstad afreisde, had ïn- schot van Krom houdt de keeper van D. vallers voor Bieshaar, Dik, Houtkooper Jr. en O. S. goed. Reitsma, waarvoor Vlasman, Henneman, Als de Groot overzet naar E. Krom, doel- Huisman en Robles invielen. ooral Henne- punt de laatste met een fraai schot, 1—2. i man en Huisman gaven hiervan goed spel te Een vrije trap op het D. O. S. doel schiet zien en konden z'ch geheel aanpassen. Vlas- Piersma naast. Bij een D. O. S.-aanval man viel kort na de rust uit en werd door schiet de rechtsbinnen keihard tegen den Borghouts vervangen. Robles was op de lat. rechtsbinnenplaats wat licht. Toen hij later Twee corners op het D. O. S. doel, leve- met Houtkooper (die in de tweede helft bij- ren niets op. zonder op dreef was en een schitterend doel- Dan noteeren we een aanval van D. O. S„ punt maakte) wisselde, ging het beter, die geen resultaat geeft. Met het noteeren Het Frisia-elftal is er niet óp vooruitge- van corners eindigen we dan maar, want gaan, nu Van Putten en Overmeer niet meer er is geen bijhouden aan en resultaten wor- uitkomen en zal dit seizoen wel niet de eer den steeds niet bereikt. Als Maarschalker- ste plaats halen. De ontvangst was bijzonder wterd voorzet, is H. Krom er iets te Iaat bij hartelijk en Haarlem kan dan ook met ge en de bal gaat achter. Bij een hernieuwde noegen op dit reisje terugzien, aanval van Olympia zet Ruiters mooi voor Voor een 2000 bezoekers stelden onder en E. Krom kopt mooi in, 13. leiding van scheidsrechter Poen de elftallen Voor het eerst in dezen wedstrijd zien we zich als volgt op: dan een vrije trap genomen op het D. O. S. Haarlem: doel, waaruit evenwel geen doelpunt voor- Stern, komt. Hierna fluit scheidsrechter, C. L. Vis ser, die goed voldeed, einde. Na afloop reikte de heer A. Brinkman, eerelid van Olympia, met een toepasselijk woord de prijzen uit aan de aanvoerders der winnende ploegen, terwijl elk der spe lers van het elftal van Olympia, die de beker wisten te winnen, als aandenken aan dat feit medailles ontvingen in den vorm als de beker, Als scheidsrechter Vastenburg beginnen blaast stellen beide elftallen zich onvolle- een driewerf hoera te richten aan H. P. C. waaraan spontaan werd voldaan. Met een dankwoord van den heer B. Moo lenaar aan den burgemeester voor de vrien delijke bereidwilligheid om bij het zwemfeest tegenwoordig te willen zijn en de prijzen uit te reiken, eindigde deze goed geslaagde dag Over het verloop van deze ontmoeting lezen we in de „Crt.'h Het was na de rust een spel van kat en muis. Bij de Rotterdammers misten we niet alleen het vlotte samenspel, dat den Amsterdamers zoo eigen is, doch het schot was er niet. Hoewel de Amsterdammers in alle opzich ten sterker waren, zoowel wat zwemmen en j spelen betreft, viel het toch op, dat af en I toe te veel persoonlijk werd gespeeld. I De Rotterdammers haalden den bal en begonnen al dadelijk Mousset te probeeren, met het gevolg, dat P. van Senus vanaf de outlijn een zeer mooi schot loste, dat ke per Mousset verraste. 01. Het blijkt daarna dat de straffe wind een zeer sterke handicap is, want de ballen ver anderden elk oogenblik van windrichting, terwijl het water hoog opspatte. Uit een strafworp maakte Plantenga gelijk, terwijl Concordia wint den toss, Hermes-D.V.S. trapt af. Dadelijk stormen de Schiedam- Vlasman, Maas, Hennemann, Van Daalen, Torringa, Houtkooper, Robles, Huisman, Reder, Fievez. Frisia: Zadel, Nijhuis, de Jong, Hesselink, C, Visser, P. Visser, L Steinvoorte, Dalhuizen. Hottinga, Kingma, H. Steinvoorte. Haarlem wini den toss en laat Frisia tegen den wind in aftrappen, nadat de Haarlem- praeses, de heer fiartog, Frisia een fraai bloemstuk had aangeboden. Frisia heeft onmiddellijk een vrije schop te nemen voor verkeerd ingooien van Torringa, een fout, waaraan in dezen wedstrijd de Frisia-halfs zich ook nogal eens schuldig maakten na goed werk van Huismans den stand op 02 heeft gebracht komt Frisia meer in den aanval. Een goed door H. Steinvoorte geno men hoekschop wordt door zijn broer inge kopt. 12 Dit succes brengt wat leven in de Frisia-ploeg maar Maas c.s. zorgen er wel voor dat de gelijkmaker uitblijft. De overwinning was verdiend en de cij fers gaven vrijwel de verhouding weer. VOETBALUITSLAGEN. Wedstrijden om den Zilveren Gooi- eu Eemlander Bal. Zeist-Z. V. V. VoorwaartsBloemendaal DonorHilversum Om den Aral-Beker. D. F. C—D. E. C Blauw-WitV. V. A Eindstrijd. A. F. C.Blauw Wit 3 VOETBALUITSLAGEN. V.O.C.R'damsch Elftal 22 EindhovenFevenoord 21 QuickD. F. C21 B. V. V..Unitas 30 INTERNATIONAAL VOETBAL. Ncord-Duitschland wint van Zuid- Duitschland. De gister gespeelde voetbalwedstrijd tus schen de elftallen van Noord- en Zuid. Duitschland werd door de Noordelijken met 4-1 gewonnen. In het Zuid-Duitsche elftal, dat reeds met de rust een 2-0 achterstand had, kwam geen enkele speler van Fürth of Nümberg uit. West-DuitschlandMidden-Duitschland 2-0. De voetbalwedstrijd West-Duitschland Midden-Duitschland is door West-Duitsch land gewonnen met 2-0. Bij de rust was de stand reeds 2-0. „Courant" Heb het uitstekendste aan te bied an dal iemand wenschen kan, boe zal ie wereld het weten, indien gij niet adverteert JOHN P. ROCKEFELLER.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1925 | | pagina 5