Sport- en wedstrijden i Korte Veerstraat VROOM DREESMANN Gr. Houtstraat Ontvellingen HuïtSwondjes AFDEELING GAREN EN BAND PUROL Profiteert nog de laatste dagen van onze bijzondere Inge aanbiedingen. 2.90 2.90 2.90 3.90 3.90 3.90 4.90 5.90 5.90 7.90 11.90 11.90 1290 17.90 0 60 0.6U 1.40 1.4(1 1.40 0.30 0.60 0.60 0.60 0.60 0.90 090 1.40 1.40 1.90 2.80 6.90 7.90 9.90 1090 1690 17.90 >39.00 0.30 0.30 0.30 0.30 0.60 0.60 2.90 0.90 0.90 0.90 8.90 1.90 1.9.) 1.80 2.90 0.30 0.30 0.30 0.30 0.30 0.60 0.60 1.40 1.90 1.4 LAWNTENNIS. CRICKET. ZWEMMEN. VOETBAL. District Haarlem. D. H. V. B. 1. R.-K. V. V. „Victrix". R. K. V. „Zwaluwen". 30-60-90 ct. PUilOL VISSCHEN. R.-K. Gymnastiekvereeniging „Ursus". DAMMEN. Om het kampioenschap van den Nederl. R.-K. Dambond. Bekerwedstrijden St. Bavo. Districtsvergadering Herplaatsing wegens misstelling. ZIET ONZE DOET UW VOORDEEL ETALAGES Afdeeling Lederwaren Afdeeling Porselein en Aardewerk 0.30 0.60 0.90 0.90 3.90 4.90 0.30 0.30 0.60 0.60 0.90 0.90 3.90 10.90 17.90 Afdeeling Afdeeling Parfumeriën Heeren-Modeartikelen 0.60 0.90 1.40 .me: i.9o 2.90 0.30 0.30 0.30 0.60 0.60 0.90 1.40 1.40 Meubelafdeeling AFDEELING KOUSEN EN SOKKEN 0.30 0.60 0.60 i Tapijtafdeelüng DOET UW VOORDEEL 0.30 1.40 i 1.90 i Afd. Tricot goederen Afdeeling Lingeriën Speciaal voor de serie- week vervaardigd. f. 59.- Stoffen Afdeeling Afdeeling Witgoederen Afdeeling Schorten De Amerikaansche kampioenschappen. Augustus en September zijn in Amerika de maanden, waarin de groote sterren in actie komen. In deze maanden spelen Til len, Johnston, Richards, Williams in de meest bekende tournaments, gevolgd door de kampioenschappen. Terwijl in ons land de kampioenschappen in drie étappen worden gespeeld, elke étappe met de gebruikelijke vijf nummers, worden in Amerika de kampioenschappen de ver schillende nummers apart gehouden. Zoo zijn gedurende vorige week de kam pioenschappen gemengd- en heerendubbeï- ipel gespeeld. Op de banen te Forest Hills, net groote tenniscentrum met een schitterend ingericht stadion, waren behalve de vele Amerikaansche deelnemers, de Engelsche speelsters der damesploeg, die in Amerika vertoeft voor den inmiddels reeds gespeelden wedstrijd om de Wightman-Cup en den lan- denwedstrijd van dames Engeland-Amerika. Voorts waren de spelers der Fransche Davis-Cup-ploeg Lacoste, Borotra, Brug- non en Décugis onder de inschrijvingen en last not least de Australische Davis-Cup- ploeg, die zeer sterk vertegenwoordigd werd door Patterson en Hawkes. Verrassend was de nederlaag van Lacoste en Borotra, de winnaars van Wimbledon, tegen een tot de tweede serie behoorende double, uit de Zuidelijke Staten, White en Thalheimer. Het was een zwaar bevochten, vijf sets overwinning, welke de Amerikanen op Europa's sterkste double behaalden. Wij gelooven in dit geval aan een uit vorm zijn van de Franschen, daar dezelfde Amerikanen in de tweede ronde kansloos van de Span jaarden Alonzo-Flaquer verloren. Over Borotra's spel maken de Franschen zich met het oog op den Davis-Cupwedstrijd tegen Australië ongerust. De iets zwaardere Amerikaansche bal blijkt op Borotra's vol leeren een Verkeerden invloéll uit te oefenen. Zijn volleys missen de snelheid en scherpte, waarom zij in Europa juist zoo gevaarlijk zijn. Er lag in het door Borotra vertoonde spel iets mats, een logisch reactie ver schijnsel gezien het zware Davis-Cup sei zoen en het drukke zakenleven van een Franschman. De finale in het heerendubbelspel werd bereikt door het bekende paar Richards Williams en PattersonHawkes. De eersten hadden als beste prestatie geleverd een overwinning op AtonzoFlaquer, de tweeden sloegen de vroegere Amerikaansche kampi oenen Johnston en Griffin nota bene in drie sets Een prachtstrijd is deze finale geworden, tenslotte door de Amerikanen gewonnen (62, 810, 64, 119). Ri chards vormde het constante element, terwijl Williams, onberekenbaar als altijd, de be slissing forceerde, toen hij in de vierde set bij 99 een viertal magnifieke schoten van zijn racket deed komen, waardoor de service der Australiërs verloren ging. Het gemertgddubbelspel bracht in den eindstrijd Miss Mac KancHawkes en Miss HarveyRichards. De eerste hadden met de verbluffende cijfers 61, 61 in de semi-finale Mrs. Mallory en Tilden geslagen. Wederom bleek, dat Tilden geen gemengd- dubbelspeler is. Miss Harwey en Richards hadden van Miss Ryan en Borotra gewonnen door het fenomenale spel van Richards, die de kap- slagen, de eenige slag van Miss Ryan en Borotra, naar alle kanten volleerde. Miss Harvey liet haar partner steeds drie kwart van het veld de eenige kans op succes overi gens. De eindstrijd bracht een door het heeren dubbelspel vermoeide Richards, die niet meer bij machte was zich geheel en al te geven. Miss Mac Kane was in grootschen vorm, overwegend sterker dan Miss Harvey, zoodat de overwinning (62, 64) aan het paar kwam, dat twee jaar geleden verloren had van Mrs. Mallory en "Tilden, nadat de laatste de winningstroke van de tegenpartij had teniet gedaan door een cannonball service. DE WEDSTRIJD N. C. B. ELFTAL— M. C. C. De Engelschen winnen met 7 wickets. De uitstekend spelende M. C. C.-combi- natie heeft het sterke N. C. B.-elftal een behoorlijke nederlaag bezorgd. Na een flinken achterstand op de eerste innings hebben de Hollanders, voor de 2de maal ingaande, 189 runs gescoord. Het waren weer hoofdzakelijk de H. C. C.-spelers die voor de runs zorgden. R. Vis werd met 55 topscorer, doch ook Max Jansen mef 45 en A. Schell met 27 speelden een goede innings. De Engelschen zijn er hierna in geslaagd voor het verlies van 3 wickets de benoo- digde 78 runs te maken, zoodat zij met nog 7 wickets in handen, den wedstrijd won nen. Vooralgedurende den 2den dag liet het weer'veel te wenschen over. De scores zijtl: A. Schill c. Ackersley b. Cadell 27. H. van Manen c. Cadell b. Hyndson 6. A. de Beus c. and b. Milford 4. M. Jansen b. Milford 45. R. Vis c. Hollins b. Mc. Donell 55. G. Bouwmeester st. Huson b. Mc. Donell 15. Mr. J. H. H. Kessler b. Cadell 8. P. van Bueren st. Huson b. Mc. Donell 0. F, J. W. Rincker c. and b. Hyndson 4. A. Terwiel not out 9. Extra's 21. Totaal 189. Bowlingcijfers M. C. C.: Cadell 234, Hyndson 258, Milford 238 A. C. Mc. Donell 438. M. C. C. 2e innings. Col. Johnston c. Terwiel b. Rincker 27. A. Huson c. Van Manen b. Rincker 11. P. T. Eckersley c. Van Manen b. Jansen 6. A. R. Cadell not ouf 28. R. P. Keigwcin not out 4. Extra's 2. Totaal 78 voor 3. Bowlingcijfers AU Holland. Rincker 243, Jansen 133. Schrammen, Schrijnende Plekken Huidwondjes, Brand- en Snijwonde i geneest men met 3C-60-91 ct. WEDSTRIJDEN TE BEVERWIJK. De door de Beverwijksche Zwemclub ,,Kinhcim" gehouden zwemwedstrijden in de zweminrichting aan het Noordzeekanaal, mogen als schitterend geslaagd genoemd worden. Men had zich de medewerking verzekerd der Haarlemsche Zwem- en Poloclub „H, V. G. B." en enkele leden der Amsterdamsche Reddingsbrigade. H. V. G. B. was dan ook in samenwerking met hare zustervereenigkig „Zignea" in grooten getale vertegenwoor digd. De heer v. d. Groen opende met eenige woorden de wedstrijden. Spreker hoopte, dat deze wedstrijden het verlangde resul taat zouden afwerpen, namelijk een flink batig saldo voor de door de jongste stormramp getroffen slachtoffers, en een flinke propaganda zoude zijn voor de zwem- sport, welke in Beverwijk en omstreken helaas niet algemeen beoefend wordt. Dank zij de uitstekende organisatie, had den de wedstrijden een vlot verloop, on danks de vele inschrijvingen. Onder de wedstrijden werd door eenige dames nog gecollecteerd voor het goede doel, zoodat het zwemfeest in totaal onge veer 125.als batig saldo voor Borculo zal afdragen. Voorwaar een prachtig resul taat en een woorjj van lof voor het kranige bestuur van „Kinbeim" is hier zeker op zijn plaats. De uitslagen der wedstrijden laten wij onderstaand volledig volgen: No 1. 33 M. schoolslag voor meisjes uit Beverwijk en omstreken. 1. mej. M. de Haan, in 35.4 sec.; 2. mei. v de Groen, in 40.2 sec; 3. mej. A. Melgerd, in 42 sec. No, 2. dito voor jcr-gent 1. Korsman, in 29.6 sec.; 2. Van Heyst, in 32 sec.; 3. Verwoerd in 33.2 sec; 4. Van Groningen in 33.4 sec.; 5 Post, in 34 sec. No. 3, 66 M. schoolslag voor dames. 1. M. de Haan, in 84 sec.; 2. Lijnslager, in 96 sec.; 3. A. Melgerd, in 98.6 sec. No, 4, 66 M. vrije slag voor heeren. 1. J, Bouwer, H. V, G. B., in 47,6 sec.; 1. J. Schouw, H. V. G. B., in 20.4 sec.; 2. J. Melgerd. Kinheim, 50.4 sec.; 4. J. Wol- terson, H. V, G. B., in 55.4 sec. No. 5. 33 M. vrije slag voor adspiranten. 1. J. Schouw, H. V. G. V., in 20.4 sec.; 2. W. van Tiel, H. V. G. B., in 23 sec.; 3. J. Wolterson, H. V. G. B„ in 24.2 sfec.; 4. Hof meester, II. V. G. B„ in 24.2 sec.; 5. H. Pieters, H. V. G. B., in 24.6 sec. No. 6. 100 M. schoolslag voor heeren. 1. Cabri, A. R. B., in 1 min. 42 sec.; 2. Wolters, A. R. B., in 1 min. 42 sec., na lo ting; 3. W. v. d. Bogaardt, H. V. G. B, in 1 min. 43.2 sec. No. 7. 33 M. vrije slag voor dames, 1, mej. B. de Gee, Zignea, in 29.2 sec,; 2. mevr. P. Simons, Zignea, in 30.6 sec.; 3. mej. Witkamp, Zignea, in 32 sec,; 4. mevr, Nicolaas Scholte, A. R. B., 33.8 sec.; 5. A. van Setten, Zignea, in 38 sec. No. 8. 66 M. rugslag voor heeren 1. Cabri. A. R. B.. in 65,4 sec.; 2. A, v. d. Ham, H. V. G, B., in 65.8 sec.; 3. J, Bouwer, H. V. G. B., 67 sec.; 4. A. Gussen- hoven, H. V. G. B., in 76.2 sec.; 5. H. Hogen- bijl, H. V. G. B., in 76.4 sec. No. 9. 33 M. rug voor dames. 1. G. van Ommeren, Zignea, in 35.2 sec.; 2. B. de Gee, Zignea, in 37 sec.; 3. mevr. BerghList, A, R, B., in 38 sec.; 4. mevr. Nicolaas—Scholte, A. R. B„ in 39.4 sec. No 10. Hinderniszwemmen voor jongens uit Beverwijk. 1. W. Melgerd, in 30.8 sec.; 2. J. Huis man in 33.2 sec.; 3. Van Splinter, in 34 sec.; 4. Van Heyst, in 35.6 sec. No. 11. Mixed Estafette, 2 maal 33 M. 1. mej. H. van Abs, Zignea, en P. van Ommeren, H. V. G. B., in 45.8 sec.; 2. mej. E. Bouwer, Zignea, en J. Schouw, H.V.G.B., in 48.4 sec.; 3. mei. C. Kammeyer. Zignea, en E Dunlop, H. V. G. B., in 51.2 sec.; 4. mej. A. Fijm, Zignea, en Z. Verwaal, H. V G. B., in 52.8 sec. No. 12 Demonstratie schoonspringen. Hieraan namen deel de heeren J. Schouw en M. Pino, beiden van H. V. G. B. en Cabri van A. R; B. No. 13,. Polomatch. H. V. G. B.-A. R. B.; 3-1. Voor rust bezorgde H. Bakx aan H.V.G.B. de leiding. Na hervatting vergrootte J. Bouwer dezen voorsprong, awarna Nicolaas een tegenpunt scoorde. Kort vóór het einde maakte P. van Ommeren uit een ver schot het derrie doelpunt voor H. V. G B. Na afloop der wedstrijden reikte de heer N. Tol met eenige toepasselijke woorden de prijzen aan de diverse winnaars uit en sloot hiermede dit zoo goed geslaagde zwemfeest. Officieel nieuws. In de Dinsdagavond gehouden bestuursver gadering werd besloten, dit seizoen mef twee Junioren-afdeclingen te beginnen, daar verschillende elftallen van 't vorige jaar, dit jaar hun entree zullen doen, in de Senioren-competitie. De indeeling is misschien niet geheel juist daar er misschien nog elftallen ingedeeld zijn, welke nief eerst geformeerd kunnen 'worden, doch dan ligt de schuld aan de meer dan laksche vcrcenigings-secretaris- sen, welke zich de moeite niet eens even getroosten om een beleefd verzoek, met dezelfde beleefdheid ten spoedigste ts be antwoorden Dringend hoop ik dat zulks moge veranderen. De indeeling is dan als volgt: Afdeeling A. T. Y. B. B. 4. B. S. M. 2. D. S. S. 3. V. V. T. I Alliance 3. Victrix 3. Concordia 3. AL' H. B. C. 4. Santpoort 4. T. Y B. B 5. R. K. V. Z. 4. Alliance 4. V. V. T. 2. D. S. S. 4. Besloten is verder geworden om de com petitie den 27sten September te laten be ginnen. Voor 15 September a.s. worden de na men der spelers ingewacht, met adres er. geboorte-data's Het inleggeld bedraagt J 0.50 per elf tal. Boeten zijn 0.50' voor 't onjuist invul len van formulieren; wegens niet opkomen Protesten worden niet toegestaan. Vra gen om uitstel van vastgestelde wedstrij den, 8 dagen van fe voren bij den compe titieleider, Aljehstraat 12, Schoten. Wanneer het inleggeld en de namen der leden niet opgegeven zijn voor den 15en September, dan zullen voor die elftallen geen wedstrijden worden vastgesteld. Dan heeft het Bestuur besloten, om die vereeniging welke hun hoofdeliiken omslag (per Seniorelftal 1 niet waar) over 1924 1925- nog niet voldaan hebben, te doen straffen, met het niet vaststellen van com petitie-wedstrijden in de D. H. V. B.-com petitie Zulks zal aan Zaandam worden me degedeeld. Het is maar verregaande laks heid, welke er uit moet, ten goede van dc Roomsche sport. Secretaris O. E. Sinck, Hagestraat 10. Zondag a.s. speelt het le elftal dc laatste van haar nederlaagwedstrijden tegen het sterke Geel-Wit. Alle wedstrijden werden tot nu toe rfewonnen. doeh deze is wel de zwaarste. Toch rekent 't bestuur er op, dat de spelers zich allen geheel zullen steven. Een spel li'kt dan heel wel mntfel'ik. Dus, denk er om, jongens, houdt den fraaien beker in ons bezit. De wedstrijd wordt ge- soeeld om 2 uur op ons terrein aan den Spaarnhovenweg. Belangstellenden hebben vlijen toegang. Secretaris: J. C. Kruijver Jr., 2de Zuidpclderstr. 16. Officieel nieuws. Wegens ongesteldheid van den penning* meester heeft het Bestuur zich genoodzaakt bezien voor 3 a 4 we'"".! de cnntrit"'tie ie laten betalen in de St, Joz, Gez. Vereen. Jansstraat 59, waar de heer van der Kamp zitting zal houden Zaterdag 5 September van 89 'A uur en Maandag 7 September van 814914 uur. De bondscontributie kan ook daar worden voldaan en voor degenen, die dit bedrag niet in eens ten volle kunnen betalen, is de gelegenheid opengesteld dit te doen in hoog stens 3 weken. Alle leden worden dringend verzocht ook thans hunne contributie trouw te voldoen. De eerst vastgestelde vergadering van de kascommissie kan ook hedenavond niet door gaan, daar dan de vergadering van de elftal commissie wordt gehouden in ons Gezellen- huis; aanvang 8 uur. De captains der diverse elftallen worden verzocht deze vergadering bij te wonen. Schrijnende Plekken, Schrammen en Ontvellingen verzacht en .geneest men met BLAUW WIT—R. C. H. R. C. H. gaat Zondag in het Stadion te gast bij de Zebra's, ten einde een aanvang te maken met de nieuwe competitie. Wat deze zal brengen en welke elftallen daarin tot de sterksten zullen behooren, zal natuurlijk 'eerst te cordeelen zijn als eenige wedstrijden gespeeld zijn Blauw Wit is versterkt met Sint, uit Stormvogels, terwijl R„ C. H. een gewijzigde opstelling probeert, als hieronder aangegeven is. Erdtsieck. Kuyt. Krom. Geuiskens. Nieuwenhuis Nachtegeller Koning, v. Dam. Roelfsema. Hanse Brugman Men ziet dus, dat Hazevoet is komen te vervallen en diens plaats thans bezet wordt door Krom en dat Nachtegeller is verhuisd naar de linkshalf-plaats. Hanse is nog een jong speler, en of het een versterking van het elftal beteekent, zal moeten worden af gewacht. We willen ons dan ook niet wa gen aan een voorspelling van een event, uitslag, doch hopen niettemin, dat R C. H. ongeslagen terugkomt. R. C. H, 2 speelt thuis tegen Rapiditas 2 haar eersten wedstrijd in de reserve le klas se en zal dus in haar nieuwe omgeving wel geducht moeten aanpakken om succes te be reiden. Ook hier valt de uitslag moeilijk te voorspellen. JUBILEUM J, W. KIPS. Gisteren herdacht de N. V. B.-voorzitter, Ir. J. W. Kips den dag dat hij voor 25 jaar als lid van het N. V. B. bestuur werd geko zen. De heer Hirschman deelde mede, dat de bondsvergadering van den N. V. B. den heer Kips had benoemd tot eerelid van den N. V. B., waarna hij een telegram voorlas van den Kon. Belgischen Voetbalbond, houdende bericht van benoeming van den heer Kips tot cerelid van dien bond. Een zeer groot aantal telegrafische geluk- wenschen waren ingekomen. HENGELCONCOURS. Zondag 30 Aug. werd door de vrijstaande vereenigingen „De Morgenstond," uit Schoten, Haarlemsche Hengelaarsbond. D. O. V., Vriendenkring, Vrije Hengel, Het Baarsje, Vischlust, Rietvoorn en Ruisch- voorn een concours gehouden op baars in de Ringvaart tusschen de Cruquius en de Nieuwenbrug. Om 4.50 werd van de Schalk- wijkerbrug in opgewekte stemming afgemar cheerd naar den waterkant, alwaar door den voorzitter, den heer J. Steenken een korte toespraak werd gehouden. Daarna werd door den secretaris, den heer J. H. Coule, de nummers der plaatsen uitgereikt. De vangst was mooi te noemen. In totaal werden ge vangen 437 Stuks. Na den wedstrijd ging men naar Schoten in het café van den heer A. Fabel, „Het Visschertjewaar de prijs- winners bekend werden gemaakt. De eerste prijs werd gewonnen door de Ruischvoorn met 70 stuks, terwijl de heer A. v. d. Woude, lid van dit vischcollege, als held van den dag, (hij had 28 stuks gevangen), de uitgeloofde medaille ontving. De 2e prijs „De-Rietvoorn", met 69 st.; 3e prijs „Visch lust", met 55 st.; 4e pr, Haarlemsche Henge laarsbond met 53 st.; 5e pr. „De Morgen stond", uit Schoten met 51 st.; 6e pr. „D. O. V," met 45 st.; 7e pr. „Vriendenkring", met 34 st.; 8e pr. „De Vrije Hengel", met 33 st. en de 9e pr. „Het Baarsje", met 27 st., die tevens de troostprijs ontving. Het overhandigen der prijzen ging ver gezeld door een. kernachtige toespraak van den voorzitter, den heer J. Steenken. De heer Stoof, van „De Ruischvoorn," stelde voor het volgend concours een draag- medaille beschikbaar. Dc heer J. C. de Geus, van „De Rietvoorn', wekte de aan wezige vereenigingen op, tot het steunen van de waterpacht en daar de Ringvaart nogal vischrijk is, werd dit voorstel door de aan wezigen onderstreept en beloofden zij, dit voorstel op hun eerstvolgende vergadering ter tafel brengen. Tevens deed de heer de Geus toezegging van een medaille voor het eerstvolgend concours Ook de heer A. Rust, voorzitter van den Haarlemsche Hen gelaarsbond sprak een opwekkend woord voor steun van de waterpacht. De heer G. L. Draijer, voorzitter van „De Vrije Hengel," bracht een woord van dank aan het bestuur en allen, die mede hebben gewerkt om dit concours zoo schitterend te doen slagen. Spr, stelde onder zekere voor waarden een medaille beschikbaar, Zoo zijn reeds drie prijzen beschikbaar voor het volgend concours, waarvan de datum zoo spoedig mogelijk bekend gemaakt zal worden. Secretaresse: Mej. A. Montabon, Ged. ScMkburgergracht 48. De damesafdeeling en adspiranten oefenen Maandag 7 September, in de Slads-Doelen, Door den bondswedstrijdleider, den heei H. Regouw, te Rotterdam is het volgende rooster voor bovengenoemden wedstrijd samengesteld: Zondag 6 September te Haarlem „Ons Genoegen"K. D. O. Wedstrijdleider N. v, d. Poel. Zondag 13 Sept. te 's-Gravenhage K. D. O.„Feyenoord" Wedstrijdleider voorzitter District Dën Haag. Zondag 20 September Den Haag „On: Genoegen"„Feyenoord". Wedstrijdleidei H. Regouw. Wedstrijden worden zooveel mogelijk met de klok gespeeld en wel met een snelheid van 25 zetten per uur. Partijen worden niet gearbitreerd, dus zullen moeten worden u" gespeeld. Alle partijen moeten genoteerd worden In de maand September zal de St. Bavo- beker, welke momenteel in bezit van St. Joseph te Haarlem- is, verspeeld worden. Aan deze wedstrijden kan elke door het districtsbestuur erkende R. K. Vereeniging deelpemen. De kostèn hiervoor zijn 1.50 De agenda van de a.s. districtsvergadering welke Woensdag 8 September des avonds 8 uur zal gehouden worden in het clubgebouw van St. Joseph aan de Koningsteijnstraat, bevat de volgende punten: uitreiking kam pioensmedailles aaq Ons Genoegen I, S. D. O. I, D. J. D. II. Voorstel competitie regle ment. Het bestuur stelt de volgende wijzi gingen voor: de datums der wedstrijden worden door het districtsbestuur vastgesteld maar zullen voordat de competitie begint aan de clubs op een vergadering worden voorgelegd. In hoogst enkele gevallen zal aan hét districtsbestuur vergunning gevraagd kunnen worden een wedstrijd niet te doen spelen. Deze moet echter 7 dagen van te voren worden aangevraagd. Evenwei houdt het bestuur zich het recht voor dit al of niet te verleenen. Artikel 7: Bij overschrijding van den vastgestelden speeltijd wordt de partij afgebroken en door den wedstrijdleider ingenomen om op een nader te behalen plaats en tijd te worden uitgespeeld, komt een der spelers niet op, dan is de partij voor hem verloren. Alle eerste klas spelers moe ten op de klok spelen. Er zullen 25 zetten per uur gedaan moeten worden. war SERIE WEEK. EN KOOPT GEDURENDE DE SERIE WEEK Kinder taschjes, mooie modellen alle kleuren Zak toilets, met inhoud groote sorteering. School étui's, prima leder keurige afwerking Schooltasschen, prima leerdoek in alle maten met handvat, prima afwer- echt rundleder met handvet, Actetasschen, king Actetasschen, zeer solide Botervloten, geslepen kristal met nikkel deksel Messenbakken, 2-deelig prima afwerking Bloempotten, mooie dessins, in licht en don ker Garnituren, 3-deelig bestaande uit 2 vazen en jardiniereper stuk Bloempotten, kunstaardewerk mooie model len Beschuit- en koektrommels, met nieuwste decor merk „Bekkers" Theeserviezen, voor 12 personen met bloem- decor Ontbijtserviezen, 12 personen dun porselein le keus Eetserviezen, le keus, goudlijn zeer voordee lig Heeren bretels, baar met rolpat Heeren zelfbinders, zware kwaliteit zijde.. Heeren petten, de nieuwste modellen, mo derne stoffen Heeren overhemden, prima kwaliteit, wasch- echt met boord Piqué overhemden, fijne witte katoen piqué borst Heeren pyama's, moderne zephir strepen, wasch echt Kleerborstels, extra voordeelige aanbieding Steekspelden, bijzonder koopje, ruime keuze Poederdoos, in diverse modellen wit cellu loid Prima toiletzeep, in luxe doos verpakt 3 st Handspiegels, prima kwaliteit wit celluloid Toiletzeep, harde toiletzeep per doos 12 stuks Toiletzeep, prima vetzeep, fijn geparf. per doos, 12 stuks Spuitflacons, kristal mat prima gummi.... de beste elastiek, overslijt- U.60 Waschstellen, copipleet Schilderijen, met gouden lijst Pique spreien, zeer goede kwaliteit Lampenkappen, m. snoer en fitting compleet Pracht schilderstukken, met gouden lijst Half wollen dekens, (extra voordeelig) Spiraalmatras, 88 x 188 Pracht fantasie dekens. Cretonne dekens, extra aanbod Satinet dekens, in diverse kleuren 2 1/4 x 2 3/4.. Eiken rookfauteuils, ex tra voordeelig Zwaar ledikant, 120x190 m p. p. en eiken gesch Gegarneerde wieg, in di verse kleuren Uitschuiftafels, met rood leerdoek Dameskousen, fijn weefsel met versterkten voet, zwart Heeren sokken, effen kleuren en fantasie, pracht tinten Dames kousen, prima macco in grijs, bruin en beige. Heeren sokken, effen kleuren met versterkten voet 3 paar voor 9 EN KOOPT GEDURENDE DE SERIE WEEK per el, extra 2 Dames kousen, zware en fijn geweven soorten, zwart, beige a qa 5 en grijs U."U 0 en grijs Dames kousen, Fil grijs en beige d'ecosse met versterkten voet in zwart, 9 Dames kousen, uiterst fijn geweven, zeer duurzame kwaliteit Gebreide dames corsa ges, breede schouder.. Dames directoirs, tricot zeer duurzaam Gem. Heeren borstrok ken en Pantalons Jaeger dames pantalons, groote maat Ongebleekte Heeren borstrokk. en Pantalons Allovernet, aanbod Allovernet, per el, mo derne dessins Ribstof, voor overgordij nen 120 c.M. breed.... Landhuisstof, moderne streepen Cocoslooper, mooie des- sins 50 c.m. breed Gordijnserge, 120 c.M. breed Pluchette, 130 c.M. breed Vloerzeil, 183 c.M. breed Tapis Beige Looper 50 c.M. breed 3/4 Velvet Looper, in fijne kleuren Tulle glasgordijnen, per stel Pluche Tafelkleeden 130 X 150, extra aanbieding Divan kleeden goblin, 150 x 300, iets extra's 12 els Tapis Beige Kar petten, extra solide.... Pluche Tafelkleeden, 130 X 150, moderne dessins 12 els Tapts Beige Karp zuiver wol extra goedk.. 12 els Axminster Karpet ten, solide kwaliteit. 12 els Axminster Karpet ten, bijzonder koopje van 4900 voor Zwarte schoenveters, lange, ijzergaren, zeer solide per 2 dozijn Kousenband elastiek, prima kwaliteit, zwart en gekleurd per 3 el Prima Veensche Sajet, sterke 4 draads 'sajet,per 'knot 50 gram Ribs lint, in alle moderne tinten voorradig, 'stukken 4 el.... Zwarte breiwol, zuiver wol in 3 en 4 draads, 50 gram Zwarte sajet, echt van kleur, extra koopje per 3 knot Jumperwol, alle modetinten voor shawls, kleedjes en kussens Jumpers en kinderkleeding per 6 kluw E B B B B B B B B S B B B B B B B B B Dameshemden, mooie kw fl katoen m.schouderbandje U. Dameshemden, fijne kat. fï 0(1 met schouderbandjes U ïJu Dames pantalons, goede f|Q fl mod..in. borduursels UïJ.U Sloopen, mooie kwaliteit 111111 graslinnen, rijk gebord. U.ïïU Dameshemden, met echt I fl Zwitsersch borduursel.. l.frU Dames combiné's, pr.' kw. J katoen rijk bestikt.... led Lakens, met gefs.to- neerden rand. 2 persoons NA DEZE WEEK NIET MEER VERKRIJGBAAR Kapok garnituur 3 deel. matras- chuin peluw en 2 kussens maat 120 X 190 cM (prima vulling) met damast overtrokken compl Wollen mousseline, in 40 mode kleuren Gebloemde wollen mou- seline, moderne dessins Cheviot, 130 c.M. extra voordeelig Witte waschzijde, voor Blouses Crepe de Chine, zware kwahtei' Crepe marocain, damas- sé, aparte dessins...... Gabardine, in diverse kleuren Vloderne mantelstoffen, pracht collectie Servetten, flinke maten, spotprijs Theedoeken, 65 X 65 extra sterk Blauwe handdoeken, zw. kwaliteit, koopje Baddoeken, wit met roode rand, flinke maat Witte handdoeken, solide, de beste kwaliteit Graslinnen, 10/4 v. lakens en sloopen, zware kwal Linnen handdoeken, zeer m. kwal., extra koopje.. Tafellakens, halflinnen damast patronen 10/4.. Halflinnen tafellakens, voord. aanbieding 7x10 Huishoudschort m. mou wen, diverse strepen Htjish.schort z. m.ouw, 1.90 Huishoudschort, Empire I Qfl model, diverse strepen l.ïJU Huishoudschort, m. m., O QO prima pooib. m. bl, stuk aaïJU Dames jasschorten, br. O QO marine, fant. zeer voord. Li.UU Huish.schort z. mouw, O Qfl pompadour, diverse kl /S.3U

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1925 | | pagina 6