Tweede Blad Maandag 28 September 1925 ATHLETIEK. LAWNTENNIS. Het afgeloopen seizoen. Moment uit den wedstrijd R. C. I}.—Sparta. Roem, de Sparta deelman, in de knel. Het elftal van R. C. H. waarmede gisteren tegen Sparta werd gelijk ge speeld. De spelers V.l.n.r.: Hanse, Qeutskens, v. Dam, Hazevoet, Nieu- wenhuys, Erdsieck, de Geus, Nachtegeller, Roelfsema, Krom en Kuit. ..Haarlem" speelde gisteren 5-4 tegen de Nederlandsche kampioenen. Van 1 n.r.D. Houtkooper, Reder, Eysker, v. Daalen, Huisman, Robles, Stern, Bieshaar, Maas, Teekelenburg en Dik. VOETBAL-UITSLAGEN De achterhoede der roodbroeken in actie tijdens den wedstrijd HaarlemH. B. S. Nogmaals Roem in den wedstrijd R. C. H.Sparta. De R. C. H.-ers zaten den Sparta-doelman geducht op de huid. l DE KAMPIOENSCHAPPEN VAN HET K. N. G. V. Een goeden dag voor Concordia. Haarlem. Voor de eerste maal vonden Zondag op Het ,,te Werve"-terrein te Rijswijk de kam pioenswedstrijden m athletiek voor leden van liet K. N. G. V. plaats onder leiding van de Öonds Technische Commissie en de Subcommissie voor athletiek. Reden tot verheugenis gaf het feit, dat deze wedstrijden gehouden werden in samenwerking met de N. A. U., die enkele juryleden had aangewezen uit haar millieu en met wie overleg gepleegd was bij 't vast stellen van het chronologisch overzicht. De ze samenwerking was een prettige, vooral ook dank zij de verstandige leiding van den voirzitter-kamprechter, W. Boer. die op uitnemende wijze zijn zeer moeilijke taak ten einde bracht. Want moeilijk was die, met Juryleden en deelnemers van wie een deel nog moet worden opgeleid om wed strijden als deze ordelijk te doen verloopen; 't geheel was wat onrustig, waardoor jury en deelnemers zich soms moeilijk konden concentreeren; ook de deelname van zoo veel dames en heeren bevorderde die rust niet. Misschien verdient het aanbeveling voortaan de dames- en heerennummers af zonderlijk bijeen te houden. Het aantal offi- als op het middenterrien \yas 'e «root. Bemoeilijkt werden de wedstrijden, door dat er tusschen door nog de kampioen schappen van het gewest Zuid-Holland en Drickampen verwerkt werden, «terwijl daar naast nog gestreden werd om een [raaien zilveren wisselkrans, uitgeloofd door een onbekenden gever uit Grom<"gen, voor dat gewest, dat met de heeren de beste totale prestatie leverde, waar bij gevoegd was n medaille voor die vereeniging uit dat ge west. welke het meest tot dat, succes had bijgedragen. De wisselprijs kwam in het, be zit van het gewest Noord-Holland, de me daille van Concordia, Haarlem, resp. met 40 en 17 punten, een succes, waarmee wij ooze stadgenooten van harte gelukwenschen Ondanks het buitengewoon slechte weer dat later iets verbeterde, was het program ma vrijwel op tijd geëindigd. De opkomst der deelnemers was vrij goed; Olympia, Groningen kwam met»een pracht-ploeg van 20 alhleten, waarbij verschillende met toe komst. Wij missen ze bij onze N. A. U.- wedstrijiden noode. De belangstelling van het publiek was niet bijster groot. Polsstokhoogspringen: 1. A. Hartman, John, 3.40 M.; 2, A. v. d. Zee, Concordia, 3.20 M.; 3. K. Schmitt, Leeuwarden, 3.20 M.; 4. P. v. d. Klinkenberg, G. G. V., 3.10 M. Hartman was buitengewoon goed op dreef, evenals v d. Zee. Van der Klinken berg kon het maar niet vinden met zijn aanloop. Verspringen met aanloop: 1. G. Lamoree, D. O. S., 6.37 M.; 2. J. Bristra, K. en V., 6.33 M.; 3. P. v. d. Klinkenberg, B. G. V.. 6.17 M. Ook hier wilde het met Piet niet. £)e record-houder H. de Boer maakte enkele sprongen ter demonstratie. 100 M. Hardloopen Heeren: 1. J. van Maa- Bij de overgave van no. 2 aan 3 viel het stokje; ondanks dit belangrijke tijdverlies plaatsten zij zich op fraaie manier 2. Bij de Dames-nummers kónden wij weer constateeren, dat voor dit gedeelte den Haag een belangrijk centrum wordt; Hygiëa ver richt hier onder leiding van Mevr. en den heer Boer zeer verdienstelijk werk. 't Wordt tijd dat de N.A.U. hiervoor een speciale commissie vormt. Hoogspringen Dames: 1. Mej. J. Mallon, Quick, 1.40 M. 2. Mej. Fr. Been, V. en Kr., 1.40 M. 3. Mej. C. v. d. Lith, W.I.K., 1.35 M. 80 M. hardloopen Dames: 1. Mej. N. Grooss, Hygiëa, 11 sec. 2. Mej. J. Brink, VI. en Kr., 11.1 sec. 3. Mej. F. v. Rossem, Hygiëa, 11.6 sec. Ondanks een gezwachtelde enkel liep mej. Grooss weer op grootsche wijze. Verspringen Dames: 1. Mej. L. Betue, Kr. en VI., 4.64 M. 2. Mej. M. Briejer, Brunhilde, 4.62 M. 3. Mej. J. Mallon, Quick, 4.61 M. Speerwerpen Dames: 1. Mej. M. Kolthoff, Hygiëa, 24.92 M. 2. Mej. T. Brinck, idem, 23 M. 3. Mej. L. Kromhout, Sparta, 22.46 M. 4 X 80 M. Estafette Dames: 1. Hygiëa, den Haag, 43.4 sec. 2. Olympia, den Haag, 47 sec. Na afloop werden de prijzen uitgereikt door den heer H. Pliimer. Luid gejuich ging op, toen deze dank bracht aan den heer Boer, voor den geweldigen arbeid verricht voor de athletiek in het K. N. G. V. Dit was ten volle verdiend. Einde September, het tennisseizoen 1925 ligt weer bijna achter ons. Nog eenige we ken en de belangstelling van de tennissport liefhebbers zal weer getrokken worden door voetbal en hockey, met uitzondering van de begunstigden, die op overdekte baan het zomerspel kunnen voortzetten. Het seizoen 1925 kan uit internationaal oogpunt beschouwd met recht het Davis Cup seizoen genoemd worden. Op het inter nationale programma, waar op dit jaar welis waar geen Olympiade voorkwam, namen de Davis Cüp-wedstrijden wel een zeer belang rijke plaats in. Zij zijn de oorzaak geweest van een groote toename van belangstelling voor de tennissport in ons land. Hiertoe werkte ongetwijfeld mee het feit, dat de vier wedstrijden met als schitterend slot de HollandFrankrijk-wedstrijd allen in ons land gespeeld werden. Vrouwe Fortuna heeft de onzen overigens wel zeer begun stigd in de Davis Cup-serie. De eerste ronde tegen de Tsjechen welke met 32 gewonnen werd, bracht dit al dui delijk aan het licht. Absoluut ongewoon aan baan, licht en atmosfeer te Noordwijk speel den de Tsjechen Kozeluh en Macenaul voor al de eerste, niet op volle kracht. Daarbij troffen wij Timmer in overweldigenden vorm en hoewel Diemer Kool zijn beide singles jtn, Gelre, 11.8 sec.; 2. J. van As, Olympia. 11.9 sec.; 3. A. Ligthart, T. H. O R., 12.1 seconde. Het juiste starten was voor de deelnemers een groote moeilijkheid en eischte twee slachtoffers, die na driemaal valsch starten geëlemicieerd werden Kogelstooten: 1. H. Kroese, Hoogezand, 10.69 M.; 2. E. Kuiper, Olympia, 9.92 M.; 3. B. van der Ende, U. D. S., 9.45 M. De laatste had het niet noodig gevonden, zich in athlethiekcostuum te steken, trok slechts z'n jasje uit. Hoogspringen Heeren: 1. A. Kroese, Hoogezand, 1.65 M.; 2. J. de Bruin, Sparta, 1.60 M.; 3. A. Lindeyer, Olympia, 1.60 M. 400 M. hardloopen Heeren: 1. S. Daalder, Concordia, 56.6 sec. 2. H. v. d. Hor, Lijnden, 56.9 sec. 3. H. Stuling, Olympia, 57 sec. De Concordia-man behaalde op fraaie wijze zijn kampioenschap, klopte o.a. den bekenden Groninger. Speerwerpen, Heeren: 1. A. Hartman, Jahn, 40.73 M. 2. Th. Heeg. Arena, 39.60 M. 3. J. Vogels, Hoofddorp, 38.82 M. Hartman behaalde hier zijn tweede kam pioenschap. 1500 M. hardloopen: 1. S. Bleijenburg, Olympia Z., 4 min. 39.2 sec. 2. F. Siemer, Olympia Gr., 4 min. 39.6 sec. 3. A. Stunt, U. D. S. De jonge winnaar A. Hoogerwerf, T.H.O.R Werd gedisqualificeerd, had misschien onbe wust gecoupeerd. Zijn loopen bevestigde on zen indruk van de vorige maal. Discuswerpen. 1. A. Kroese, Hoogezand, 30.99 M. 2. F. Kroese, idem, 30.92 M, 3. A. v. d. Zee, Concordia, 30.74 M. v. d. Zee moet trachten meer nog met zijn romp te werpen, waarbij de arm na-zwiept A Kroese verwierf hier zijn 3en kam pioenstitel. Een fraaie prestatie. Hinkstapsprong. 1. A, Drijber, Gelre, 12.79 M. 2. H. Hes, Olympia, 12.56 M. 3. Th. Heeg, Arena, 12.35 M. Ook hier was v. d. Klinkerbcrg er „uit 4 X 100 M. Estafette: 1 Concordia, Haarlem, 48.2 sec. 2. Olympia, Groningen, 48.3 sec. 3. Olympia II, Groningen, 48.5 sec. De blauwe Groningers beschikten over n prachtploeg, die al 44.6 sec. geloopen heeft. verloor, zorgde de sterke double Diemer Kool en Van Lennep voor het beslissende punt. De tweede ronde tegen Zweden, hetwelk onverwachts Zwitserland geslagen had, werd eveneens te Noordwijk gespeeld. Zon der Molmström, de held van den Zwitserland- Zweden-wedstrijd leden de Zweden 'n 5-0 nederlaag. Van de fenomenale capaciteiten van den Zweed Holenberg viel slechts bij mo menten iets te bespeuren. Diemer Kool sloeg hem in 4 sets en tegen Timmer, opnieuw in schitterenden vorm, kreeg hij geen schijn van kans De tweede speler van Braun speelde een klasse minder en leverde dus, evenals het dubbelspel, weinig bezwaren op, Zoo was Holland in de semi-finale van de Europeesche zóne aangeland tegen de Voor- Indiërs, onze overwinnaars van 1924 te Arnhem.- Het was een wedstrijd met verrassingen, dank zij de onvolledigheid van beide teams. De Voor-Indische aanvoerder, Jacob, moest wegens een blessure zijn plaats aan Jagat Mohan Lal overlaten, terwijl dr. Andrea eveneens tot de afwezigen behoorde. Van een ploeg, bestaande uit Mohan Lal, Dr. Fyzee en Hadi wonnen de onzen zonder Timmer met 4—1. De Fyzee redde de eer, door van Lennep, welke in enkelspel voor Timmer inviel, in vijf sets te slaan. Niettegenstaande de uitnemende prestatie van onze spelers, dient opgemerkt te wor den, dat het element veine inderdaad een groote rol speelde. Was het feitelijk niet een reserve-ploeg der Voor-Indiërs, welke de nederlaag leed? Met Jacob, welke te Wimbledon tot de laat ste acht behoorde en Wasljer sloeg, en dr. Andrea, vijf sets spelende tegen Anderson, was de uitslag zonder twijfel niet 41 ge weest Zoo viel ons land de eer te beurt in de finale te spelen tegen rFankrijk met zijn groote vertegenwoordigers Lacoste en Boro- tra, de twee sterkste Europeesche spelers, finalisten te Wimbledoen Geheel onverwachts op het laatste mo ment gingen de Franschen in op het voor stel om te Noordwijk te spelen Het werd een florieus slot van de Davis Cupserie. Zonder een kans te maken leverden Timmer en Diemer Kool tegen Lacoste en Borotra een prachtigen strijd gadegeslagen door een totnutoe ongekend groot aantal toeschou wers. Timmer slaagde erin Lacoste de eerste set afhandig te maken, kwam in de tweede zelfs op 54, maar verloor de set met 75. .Daarna toonde Lacoste ons zijn ware kracht en het resultaat was niet twijfelachtig. Borotra, de tenniskomeet bij uitnemend heid, was hij niet slechts een drietal uren te Noordwijk brengt zijn drukke loopbaan in de Maatschappij niet mee, dat een lange tennisloopbaan hem niet beschoren zal zijn, sloeg Diemer Kool in brillanten stijl. Zulk voleeren en smashen had men in Holland nooit tevoren gezien. Het glanspunt was het dubbelspel van Die mer Kool en van Lennep tegen Lacoste en Aruguon. Het schitterende spel van de on zen forceerden de Franschen tot vier, ja bij na tot vijf sets. Het was een prachtstrijd, waarin het enthousiasme van het publiek de Hollandsche spelers tot hun beste spel aan vuurde Zeer belangrijk is deze wedstrijd geweest uit propaganda oogpunt. De aandacht van het Hollandsche tennis was getrokken door de geheele tenniswereld. Het wereldblad voor tennis „Americain Lawntennis" sprak van „Holland's good showing in Davis Cup" van een „huge gallery of enthusiaste." Van nu af aan behoort de tennissport in Ons land niet meer tot de sporten, waarvoor slechts in bepaalde kringen belangstelling bestaat, welke zijn beoefening' reeds vindt en steeds meer zal vinden in vele kringen der maatschappij. Onze sterkste Holland sche spelers hebben hiertoe zeer aanzien lijk bijgedragen. Al is Holland na Frankrijk niet de sterk ste tennisnatie in Europa, de nederlaag te gen Duitschland bewijst dit, ook van een be paalde meerderheid tegenover Tsjecho-Slo- wakwakije is geen sprake, ons kleine landje heeft zich een uitstekende naam verworven en Diemer Kool, van Lennep en Timmer zijn geen onbekende namen meer in de groote tenniswereld. Was het internationale seizoen reeds zeer belangrijk door het .viertal Davis Cup-wed strijden, naast nooit tevoren beleefde ge beurtenissen als HollandFrankrijk, speelden vertegenwoordigende ploegen nog landen- wedstrijden tegen België, Engeland en Duitschland, terwijl een damesploeg uit Australië, op toer door Amerika en Europa, de gasten der Hollandsche dames waren. Reeds vroeg in het seizoen vond de wed strijd tegen de Belgen plaats te Arnhem op de banen te Klarenbeek. Op een onvolledige ploeg der Belgen zonder Watson en Lau- wens, werd een geweldige 202-zege be haald. De beide winstpunten der Belgen werden door Washer gemaakt. Diens partij tegen Diemer Kool was een fraai begin van het internationale seizoen. In "de derde set was Kool twee slagen van de match af, in een partij van 66 games ver loor hij. Einde' Juni volgde het Wimbledontourna- ment, waaraan van Hollandsche zijde werd deelgenomen door mej. Bouman. Mej. Can ters, Timmer, C. Bryan, Mr. van der Feen en Leembruggen. Op de grasbanen, waarop de Hollanders niet voldoende ingespeeld waren, verloor mej. Bouman van Mrs. Harper, Timmer van Dr. Fyzee. Bryan leverde een service gevecht tegen den sterken Amerikaan Casey, terwijl Vau- dert een tevergeefs dopr taai volhouden het methodische spel van Hennessy trachtte te breken. Vermelden we voorts nog een verdienstelijke overwinning van Leembrug gen in troostronde op de Voor-Indische Davis Cup speler. Hadi dan zal bij het op maken der balans blijken dat de resultaten geen ongunstigen invloed hebben nagelaten. Contact met vreemde spelers is voor onze sterkste spelers de beste oefening. Mej. Bouman kreeg in den wedstrijd tegen de Australische dames gelegenheid revanche te nemen op Mr. Harper. Met vrijwel dezelf de cijfers moest de Australische speelster het op de snellere baan in de voor onze kampioene eigen omgeving afleggen. Overigens toonde het spel der Australi sche dames een groote beheersching van slagen, gepaard met uitstekende tactische capaciteiten. Zonder van een groot technisch onder scheid der ploegen te kunnen spreken, viel de tactische opzet door het spel der Austra lische dames wel sterk in het oog. Daaraan waren ook de groote overwinningen te dan ken op de Hollandsche speelsters na mej. Bouman op de lijst geplaatst. Het internationale tournamen te Noord wijk, waaraan een Voor-Indische ploeg bestaande uit Jacob, Dr. Fyzee, A. Fyzee én Jagat Mohan Lal deelnam, voorts de Duitsche spelers Dr. Gast en Dr. Marcotty. deelnamen. De sterkste Duitsche spelers konden niet aanwezig zijn. In ieder geval was dit tournament het eerste tournament waar Duitsche- en Entente-spelers tegelij kertijd aan deelnamen. Jagat Mohan Lal slaagde erin Timmer en van der Feen in de finale te kloppen. Timmer en Bryan namen in heerenendou- ble revanche van de nederlagen in enkelspel door Dr. Fyzee en Mohan Lal te slaan. Aan dit tournament was nog een ploegen- wedstrijd HollandVoor-Indië verbonden. Van Lennep verbaasde hier door een over weldigende zege op Jacob welke geheel „outplayed" werd. De wedstrijd tegen Engeland, in de laatste dagen van Augustus te Noordwijk gespeeld, toonden onze spelers voor de derde maal achtereenvolgens onze meerderheid. Van een ploeg met Turnbuil, Gilbert, Crole Rees en Godfree van de acht heerenenkelspelen er twee te verliezen, is een prestatie, welke het bewijs is van d grootere kracht van het spel der onzen. De totaal-uitslag 107 zegt natuurlijk weinig, daar de Engelschen zonder hun sterkste dames waren. Miss Mc. Kane, Miss Fry, Miss Harvey en Miss Colyer waren op toer in Amerika. tui Van de Engelsche spelers waren Turnbuil en Crole Rees debutanten. De eerste deed ons weinig herinneren aan den speler, die Borotra op Wembledon tot 4 long sets for ceerde, de tweede had eigenlijk geen enke len direct gevaarlijken slag. Van de dames behaalde mej. Bouman twee straightsets overwinningen op Mrs. Mc. er, gezien de weinige animo bij de spelers zelve, als gevolg van het financieele risico, ooit iets van komt. Alles is echter nog mogelijk. Ilghuam en Miss Bcckingham, samen met mevr. Stroinck leverde zij ^een prachlge- vecht tegen de geroemde Engelsche speel sters in double. Een partij met hoogstaand spel en brillante momenten van weerszijden, waarin de onzen een game meer maakten dan de tegenpartij, het resultaat van de tweede set welke met 61 gewonnen werd en door het schitterende spel van Kea Bou man wel als „de set van Kea" in de herin nering van velen zal achterblijven. Tot slot de wedstrijd tegen de Duitschers, in 1924 een nederlaag te Noordwijk, ook nu een nederlaag zij het op vreemd terrein. Keulen, waar dit jaar een prachtig, modern ingerichte tennisstadion geopend is, was de strijdplaats. Van Lennep was niet gelukkig legen Froitsheim ertoe geforceerd te worden op een gladde baan, die zijn spel uitermate be ïnvloedde. door te spelen en verloor in vier sets. Ook Diemer Kool onderging dit lot. Als een van Europa's sterkste spelers is Froitsheim momenteel te beschouwen. Een speler als Lacoste zou hij het ongetwijfeld heel lastig kunnen maken. Wanneer zal de verzoening zoover gevorderd zijn, dat de Duitschers weer toegelaten worden tot de Davis Cupwedstrijden? Vergeleken bij andere sporten, waar de verzoening geheel en al tot stand gekomen is, blijken de tennissers wel zeer onverzoen lijk! In het wereldblad „American Lawn tennis", wordt vooralsnog niet een vrede lievende toon aangeslagen, en dat nog wel aan de Hoofdredacteur zelve, die zegt, dat de tijd van algeheele verbroedering nog ver AFDEELING I. Ie klasse. IJmuiden: StormvogelsD.F.C. 40 Gorinchem: UnitasBlauw Wit 0—4 Haarlem: R.C.H.Sparta 00 Den Haag: H.V.V.—'t Gooi 7—3 Rotterdam: V.O.C.—H.F.C. 2—2 2e klasse. A Amsterdam: D.E.C.K.F.C. 20 Wormerveer: W.F.C.Bloemendaal 23 Alkmaar: Ale. Victrix—D.W.S. 1-3 Zandvoort: ZandvoortSchoten 42 Enkhuizen: West FrisiaHollandia 10 B Amsterdam: V.V.A.Z.V.V. 54 Hilversum: HilversumVoorwaarts 71 Amsterdam: A.F.C.Hercules 51 Amersfoort: H.V.C.D.O.S. 50 Hilversum: D.O.N.A.R.Kampong 33 3de klasse. B Amsterdam: AmstelE.D.W. 2—3 Amsterdam: O.D.E.Rapiditas 13 Amsterdam: T.O.G.Q.S.C. 12 C Amsterdam: Wilh. VooruitA.W. 11 Amsterdam: W'meerHortus 45 D Hilversum: VictoriaUtrecht 13 Laren LarenCulembor'- 40 Bussum: B.F.C.Baarn 32 Zeist: ZeistQuick A. 40 Voor de Duitschers was het resultaat (tofaaluitslag 107) van groot belang, na de Davis Cupwedstrijden der onzen, Mej.Bouman had tegen Frau Friedleben een prachtkans, maar zag deze helaas teloor. Het was niet de eerste maal. dat zij dicht bij de overwin ning op de tengere Duitsche kampioene was! Het succes der Hollanders lag voorname lijk in de dubbelspelen. Diemer Kool-van Lennep streden een zware vijf sets strijd tegen Kreuzer en Froitzheim en de noodcom- binatie Bryan-Eilers had zoowaar ook suc ces. Was het internationale programma sterk bezet, ook het programma der nationale wedstrijden door clubs met toestemming der N. L. T. B. uitgeschreven, was groot, ja als logisch gevolg van het eerste soms te groot. De kampioenschappen verspeeld in drie fazen, kwamen „in botsing" .net de Davis Cupwedstrijden. Het Tusschentournament, hetwelk door de vele spelers uit alle dis tricten een succes beloofde te worden, viel daardoor in het water. Allerlei kwesties over d; aanwijzing der spelers voor de derde faze was ervan het gevolg. Een dergelijke fazenregeling der kam pioenschappen zal na dé ondervinding van dit jaar niet licht opnieuw geprobeerd wor den. Alles wijst er op, dat de terugkeer tot dfe kampioenschappen met open inschrijving, zij het dan toch eenigszins beperkt, vrijwel algemeene instemming heeft. In Haarlem was een opbloei van de tennis sport merkbaar. De H. L. T. C. breidde haar ledental aanzienlijk uit, er werd aan de Eerste Klasse Competitie deelgenomen met zeer bevredigend resultaat (van de kampioe nen Anglo Dutch I A, werd tweemaal met 43 verloren. Een aantal spelers namen geregeld deel aan de verschillende tournaments, een uit stekende oefening, die zij het niet direct, in de toekomst zijn nut zal gaan afwerpen. Een competitie van twaalf spelers be twisten elkaar het bezit van den Haarlem's Dagbladbeker. Hoewel het seizoen reeds tegen het einde loopt, er is geen officieele sluiting van het seizoen, wordt voor zoover de weersomstandigheden dit toestaan, het programma der Bekerwedstrijden beëindigd. Mollerus, van der Steur, van de Poll en de Jonge hebben beste kansen. Zooals men weet was Mollerus de laatste twee jaren winnaar. De plannen om ook te Haarlem een over dekte baan in te richten bevinden zich nog in een beginstadium en het is de vraag, of Reserve le klasse. Haarlem H.F.C. II—Z.F.C. II 2—7 Amsterdam: Ajax IIR.C.H. II 42 Haarlem: E.D.O. II—V.V.A. II 5—1 Weesp: Rapiditas IID.E.C. II 60 Reserve 2e klasse. A Amsterdam: BI. Wit IIIAle. Victr. II 1-1 Amsterdam: Ajax IIIStormvogels II 2-0 B Hilversum: 't Gooi IIH.V.C. II 03 Utrecht: Velox IIVriendensch. II 22 Utrecht: U.V.V. III—Hilversum 113—2 Reserve 3e klasse. A Zaandam: Z.F.C. III—A.F.C II 1—1 Helder: H.R.C. II—Ajax IV 3—1 Zaandam: Z.V.V. IIBlauw Wit IV 14 B Amsterdam: A.F.C. IIIT.O.G. II 21 Amsterdam: D.W.S. IIAmstel II. 71 C Utrecht: Kampong IIU.V.V. IV 25 AFDEELING II. le klasse. Haarlem: HaarlemH.B.S. 4b Rotterdam: ExcelsiorE.D.O. 10 Utrecht: U.V.V.—A.S.C. 6—1 Zaandam: Z.F.C.Feijenoord 32 2e klasse. A Schiedam: H.D.V.S.L.S.V. 52 Den Haag: QuickTransvalia 52 B Den Haag: V.I.O.S.Xerxes 45 3e klasse. B Vlaardingen: FortunaDelft 42 Reserve le klasse. Rotterdam: Feijenoord II—C.V.V. II 01 Den Haag: H.B.S. II—V.O.C. II 4—1 Dordrecht: D.F.C. II—H.D.V.S. II 5—2 Rotterdam: Sparta II—D.H.C. II 3—3 Reserve 2e klasse. A Schiedam: S.V.V. II—Quick II 6—0 Den Haag: B.M.T. II—H.V.V. III l—l Reserve 3e klasse. A Den Haag: V.U.C. II-»-Concordia II 75 B Rotterdam: Transvalia IIG.S.V. II 22 C Rotterdam: Leonidas IILeerdam II 31 Rotterdam: Feijenoord IV-U.S.C. II100 AFDEELING III. le klasse. Nijmegen: QuickVitesse 41 Almelo: HeraclesEnschede 34 Enschede: Ensch. BoysGo Ahead 21 Zwolle: Z.A.C.Hengelo 2—2

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1925 | | pagina 5