VAN EEN „MALLE" OVER EEN MAL GEVAL Tweede Blad Maandag- 2 Nov. 1925. E.D.O.- 2- -A.S.C. -1. H. B. S.Feyenoord 22. ExcelsiorZ. F. C. 71. HaarlemAjax 22. SpartaanU. V. V. 71. In „De Sport" schrijft een zekere mijn- lieer S. v. d. K. stukjes onder den titel Malle gevallen," Natuurlijk gelukt het Mr. v. d. Kloet heel wat malle gevallen aan het licht te bren gen. Er gebeurt nu éénmaal heel veel in onze voetbalmaatschappij wat in meerdere of mindere mate eigenaardig is. Zoo is S, v. d, K. danig geschrokken van een dagbladberichtje wat hij zegt met ver bazing en ergernis te hebben gelezen. Het berichtje waarvan Mr. zoo geschrok ken is luidt: Een Nederlandsche Christelijke Voetbalbond. Te Rotterdam werd dezer dagen een bije enkomst gehouden, waarin werd overge gaan tot stichting van een comité van actie tot oprichtnig van een Nederlandschen Christelijken Voetbalbond. Getracht zal worden de ongeveer vijftig bestaande voetbalvereenigingen in Neder land te vereenigen in één landelijk en bond. Deze bond zal tot doel hebben eenerzijds het goed recht ook van de voetbalsport voor de christelijke jeugd te bepleiten en deze met woord en daad te propageeren, anderzijds stelling te nemen tegen de ont aarding en het vaak verderfelijke karakter, dat de voetbalsport in z.g. neutralen kring heeft verkregen en waardoor ook vele jeug digen uit christelijken kring zijn afgeweken bailers leeren kennen, jongelui die Zondag aan Zondag achter den bal holden, van den vroegen morgen tot den laten avond, en die thans mannen zijn, geëerd en gezien, die een hooge maat schappelijke positie bekleeden. Die mannen waren in clubs uit den z.g. neutralen kring en het is dan toch wel merkwaar dig, dat ze ondanks het op groeien in broeinesten van ver derf in plaats van in de gevan genis te zitten, thans een posi tie bekleeden, waarin ieder tegen hen opziet. Arme neutrale voetballers van den tegenwoordigen tijd, wat moet er nu van jullie te recht komenl Met dat al mogen we het krantenbericht wel met ernst lezen. Onze regeering heeft nog kort geleden getoond, dat zij de sport in het algemeen geen goed haijt toedraagt, omdat wij onze sport beoefenen op den Zon dag. We kregen immers geen sub sidie voor de Olympische spelen of we moesten den Zondag uit schakelen. We schakelden den Zondag uit, kregen niettemin geen sub sidie, maar dank zij den grooten steun van het Nederlandsche volk ik bedoel hiermede het Nederlandsche volk, waar pit in zit gaan de spelen toch door! Nu komt daar de Christelijke Steffens er direct bij en geeft v. d. Meer geen kans. A.. S. C. valt thans heftig aan en met moeite weet de achterhoede stand te houden. Als Steffens de bal goed opbrengt, wil hij het geheel alleen doen, waar afge ven geboden was. Langzaam komt A. S. C. er wat beter in en het laatste kwartier is A.S.C. geenszins de mindere en krijgt Meerhorst gevaarlijk werk, wat hem naar behooren afgaat. Bij een aanval van E. D. O., krijgt v. Meer de bal, welke hem door Tanis ontfutseld wordt, de bal gaat echter de hoogte in en wordt weggewerkt. De laatste minuten zijn voor de A. S. C. en als Vrugt tijd fluit, heeft E. D. 0. de kostbare pun ten binnen. Hierop geeft mijnheer dan het volgende Voetbalbond aan. Die voetbalt lange relaas, wat wij in zijn geheel opnemen, om onze lezers vooral niets te dodn missen van het „bijzonder steekhoudend"? betoog. Zoover is het dus al gekomen in ons lieve landje. Waarachtig, een Christelijke Voetbal bond! De bond van Kips, „organiseerde de voetbalsport in z.g. neutralen kring" ik riteer zou dus onchristelijk zijn. Wat zijn we toch verdorven schepselen! Maar het bericht maakt het nog erger! De Christelijke Voetbalbond zal „stelling nemen tegen de ontaarding en het vaak verderfelijke karakter van de voetbalsport" Moment uit den wedstrijd HaarlemAjax, De Haarlem back-Maas met 2 Ajaxieden in de mist. ik citeer nog eens in den z.g. neutralen kring. Werkelijk, het is dan ook bar in ons landje. Het is m.i. al heel erg, dat we een SR. K. V. B. hebben. Wat zijn we dan toch dertig jaren terug heel andere wezens geweest. In mijn club ■waren jongelui van christelijken huize, katholieken, israëlieten en misschien nog wel jongens met andere beginselen, maar ik herinner mij niet, dat er ooit iemand in de club zich er mee bemoeid heeft om te vragen, welk geloof onze clubmakker had. We kenden elkaar als goede kameraden en wij kozen de club niet omdat die de een of andere godsdienstige richting toegedaan was, maar omdat onze makkers ons aan stonden. Naar je geloof werd* niet gevraagd, als je maar lust in voetballen hadt. Als je nieuwe makker maar een prettig karakter had, dan kan het je immers niet bommen welke geloofsbelijdenis hij er op na hield. Dat is blijkbaar uit den booze geweest! Vader Muiier had zich in ons gezegend Holland Op z'n malst wel eens tweemaal mogen bedenken, vóór hij het voetbalspel hier ten lande importeerde. Had Muiier vooruit kunnen weten dat er nog eens een tijd zou komen dat we christe lijk, katholiek of onchristelijk achter den Voetbal zouden hollen, hij was er zeker nooit aan begonnen Wat zijn we toch bar slecht. Als ontspanning voetballen we Zondag morgen of Zondagmiddag. Als ontspanning gaan duizenden, die door 'de week hard werken, op een Zondag morgen of Zondagmiddag naar een voetbal wedstrijd kijken. Dat zal nu voortaan geen Zondagwerk maar zondenwerk zijn Want nietwaar, de Nederlandsche Chris telijke Voetbalbond zal geen wedstrijden op den Zondag organiseeren en wie niet tot dien bond is toegetreden, is ontaard, heeft een verderfelijk karakter. Ontspanning! Heeft onze body, onze geest geen ont spanning noodig, na de vaak benauwende beslommeringen van de werkdagen? Zit er nu werkelijk zooveel kwaads in om des Zondags achter een bal te hollen? Zijn onze clubs - de z.g neutrale kring dan inderdaad broednesten van verderf? De Ned Christelijke Voetbalbond wil ons onze ontspanning op den Zondag ontnemen, inders is hij niet christelijk, wil ons gaan dwingen, (want daar draait het heen als ds Kersten er van hoort krijgen we één dezer dagen al een voetbalwet) om den Zondag thuis te zitten en zóó te versuffen, dat we heelemaal een volk met een Jan Salie-geest worden. Ik heb in m'n sportleven heel wat voet natuurlijk niet op den Zondag en zal zich, in een wip, verhen gen in de sympathie van de regeering. Hoogst waarschijnlijk wordt ze niet alleen niet tegengewerkt, maar heeft ze veel kans op een regeeringssubsidie, te meer, daar die nu toch uitgespaard is op de Olympische spelen. We hebben nog geen partijen genoeg in ons land, nu krijgen we nog de christelijke en de niet-christelijke voetballerspartij. Waarom ook niet? Nóg maar méér verdeeldheid! En dat, terwijl de massa naar vrede ver langt en als ik me niet vergis vrede op aarde een der eerste christelijke beginselen moet zijn. Ds. Kersten heeft ons naar buiten belachelijk gemaakt door zijn agitatie tegen de Olympische spelen, heeft zich niet ontzien ons, sportmen- schen, uit te maken voor al wat leelijk is; hij vindt thans de bioscoop ook al broeinesten van verderf, komaan, ds. Ker sten, er is thans wéér werk aan den winkel, de Ned. Christelijke Voetbalbond is is in wording. Even een wetsvoorstel tot eenzame opsluiting op Zondag van onze gezonde voetbaljeugd. Dat kan er nog wel bij! De „Sport-Illustratie", het orgaan van de R. K. F. merkt, naar aanleiding van het boven staande terecht op: Voorop stellen wij, als wij dit stukje van De Sport bespreken dat wij de oprichting van ee Ned. Christeliiken VoethMbo- toejutchen. Het fs een bewijs, dat het ook in geloovige pro- testantsche kringen doordringt, dat lijdelijk toezien bij de sport beoefening moet veranderen in eigen actieve organisatie der sport naar eigen beginselen. En al moge het waar zijn, dat wij het met de beginselen der geloovige protestanten niet eens zijn, bijv. als deze het voetbal spel op den Zondag ongeoor loofd achten, toch zien wij in de oprichting van een Christelijken Voetbal bond een versterking van eigen principieele organisatie. Maar wat zegt de lezer van de wijze waarop S. v. d. K. hier de op te richten or ganisatie bestrijdt. Is het niet kostelijk van onwetendheid? De consequentie als zou de N. V. B. onchristelijk zijn, is prachtig gevonden, en moet inslaan! Wil de schrijver soms bewe ren, dat de N. V. B. wel christelijk is? 't Is al te fraai! En vindt u, dat christelijk, katholiek of onchristelijk hollen achter den bal niet mooi? 't Is anders al oud, dat praatje! 't Gaat niet, om de manier, waarop achter den bal wordt aangehold, waarde heer, doch het gaat om de zielen van onze jongens, zeggen de principieele organisaties, zeide steeds de roomsche bond en zal nu ook de christelijke voetbalbond zeggen In de neutrale(?) omgeving, die niet altijd zoo neutraal is als mijnheer het wil doen voor komen, loopen onze jongens ge vaar hun kostbaarste bezit te verliezen! En dat de schrijver het recht van voetballers zich principieel te organiseeren niet erkent, kunnen wij niet begrijpen Waarom missen zij dit recht en veroordeelt u dit? En als de schrijver vreest voor een ver bod van het voetbalspel op Zon dag, kan hij wel gerust zijn. De Christelijke Bond zal hier ver moedelijk naar streven, in dit opzicht zal zij bij de katholieke voetbalorganisatie zeer zeker geen steun vinden. Wij achten gepaste ontspanning op Onze nationale doelman v. d. Meulen had het gisteren in IJmuiden zwaar te verantwoorden. Men ziet hem hier een der talrijke Stormvogels-aanvallen onschadelijk maken. Zondag door middel van het voetbalspel alleszins geoorloofd Ds Kersten en bet voetbal verbod worden hier naar ons oordeel wel wat misbruikt, om het doel van den heer S v. K de principieele organisaties te bestrijden, te dienen. Tot zoover „De Sport-lllu- stratie", Wij geven Mr. v. d. K. de raad, welke men ook wel eens aan den schoenmaker geeft. In heel zijn lang betoog vin den we niet ook maar een enkel steekhoudend argument, het geen trouwens niet te verwon deren is. De schrijver vestigt slechts den indruk, dat hij er op uit is de lachers op zijn hand te krijgen. Dat noemen we hier een „koud kunstje." En heusch Mr. v. d. K. u kunt gerust zijn. De N. V. B. blijft bestaan en het voetballen op Zondag verdwijnt al evenmin. De men- schen zullen in groote drommen blijven op trekken en genieten van ons mooie spel. En de Nederlandsche Cchristelijke Voet balbond als hij er komen moet heusch Mr. v. d K., die komt er, ondanks uw kern achtig betoog, toch. En als de schrijver het werkelijk zoo goed met de voetbalsport meent, dan zal hij er zich slechts over kunnen verheugen dat weder om een groot aantal jongelui, die zich thans, om redenen, welke we slechts kunnen eer biedigen, van de voet balsport verstoken zien, voor dit mooie spel zijn gewonnen. E. D. O. C. v. d. Hurk, Perucel, Hoewel E. D. O. een verdiende overwinning heeft behaald, en in het veld sterk in de meer derheid was, bevredigde de wedstrijd toch niet. Zeker, v. Meer in het A. S. C.-doel verdedigde zijn doe] schitterend, maar het kan toch niet ontkend worden, dat het in de E. D. O.-voorhoede niet erg wil. Steffens speelt te zelfzuchtig en houdt het spel te kort Daarbij komt nog dat vrouwe Fortuna niet met E. D. O. was. Dat alles verklaart, waarom v. Meer slechts twee maal gepasseerd werd. De A. S. C. aanval len, hoewel weinig talrijk waren, zeer ge vaarlijk, doordat de E. D. O.-verdediging telkens opdrong om de voorhoede te steu nen. Door snellen, open aanvallen, brachten zij het E. D. O.-doel menigmaal in gevaar. De leiding was in handen van den heer Vrugt. Als de elftallen in het veld verschijnen, hebben beiden een invaller. A. S. C. voor Wamsteker en E. D. O. voor J. v. d. Laan. De volgende elftallen stellen zich op: A. S. C. v. Meer. Hiegebath, Jossen, Vreeken, P. Roem, Blom, L. Jansen, S. Jansen, De Ruyter, Goslings, Bliek. De keeper van A. S. C. zorgde er gisteren voor dat E. D. O. niet met te groote cijfers won. Op onze foto'verwerkt de Lei .'- sche doelman een hooge voorzet. Steffens, Tanis, Swart, C. v. d. Laan, Dinkla, J. Perucel, Boeré Kuil, Meenhorst. E. D. O. wint de toss en terwijl de mist steeds sterker wordt brengt De Ruyter de bal aan het rollen. E. D. O. neemt den aan val over en de eerste aanval en de eerste aanval van E- D. O. volgt, Swart zet voor, maar v. Meer toont zich een goed keeper en vangt het leder. De volgende aanval is voor A. S. C., maar komt niet verder dan v. d. Laan. Even daarna zit de A. S. C.-aanval op het E. D. O.-doel en het schot slaat Meenhorst zeer gevaarlijk lijk weg. Boeré redt de situatie. E. D. O. komt thans opzetten en steeds meer wordt het Leidsche doel bestookt. Een voor zet van Chris. v. d. Hurk, schiet Tanis naast. Door de mist is het spel moei lijk te volgen, zoo zelfs, dat we de opmerking hoorde, als ie zit, dan hooren we het wel. En terwijl de E. D. O.-voor- hoede hopelooze pogin gen in het werk stelde, gebeurde het, dat A. S. C. plotseling een aanval deed ep voor men goed en wel wist wat er ge beuren ging, was Meen horst reeds gepasseerd door L. Jansen. E. D. O. trapt af en onmiddellijk wordt het A. S. C.-doel weer bestormd. Tanis schiet over en een schot van Perucel hpudt v. Meer góed, hoewel ten kostte van een corner, v. d. Hurk zet voor en Swart schiet over. Dan schijnt er een kleine opflikkering bij A. S. C. te komen en het E. D. O.-doel door leeft enkele gevaarlijke momenten. Dinkla speelt goed op de vleugels en v. d. Laan blijkt zijn ongeval weer te boven te zijn. Er moet een doelpunt komen, want For tuna is wel wat veel op A. S. C.-hand. Dan komt het als Steffens den bal heeft en d^ keeper uitloopt, brengt de par tijen op gelijken voet. Hoe E. D. O. ook werkt om de score op te voeren, het baat niet en' de rust komt met blanke stand. Na de thee trapt A. S. C. af, de aanval wordt echter afgeslagen. Dan valt E, D. O. aan, Steffens heeft den bal, maar door niet af te geven, gaat de kans verloren. Een schot van Perucel, gaat net naast. Even daarna kogelt Steffens tegen den paal, doordat de voorhoede verzuimde in te loopen, kreeg de achterhoede gelegenheid om weg te werken. Dan komt de zoover-" diende goal, als v. d. Laan goed opbrengt en Swart tegén den paal schiet, thans is 22. De laatste minuten zijn zeer spannend maar doelpunten komen er niet meer. Wan neer scheidsrechter Vuyk affluit, heeft Haarlem de 499e wedstrijd in de eerste klasse competitie tot een gelijk spel ge bracht, A.s. Zondag met HaarlemFeyea oord wordt de 500 vol gemaakt. Voor een uitverkocht Houtrust laat Mut ters twee volledige ploegen den strijd aan binden. Het goed gesloten spel der Rotter dammers waarborgt hun voorloopig een klein overwicht, waartegen Denis en Vermetten wel bestand blijken. Pijl lost een paar ge vaarlijke schoten, die Zijlstra over de lat wipt en Verbeek laat een goede kans om de score te openen, glippen. Bij H. B. S is van ploegverband nog weinig sprake; de Kraaien moeten het van den linkervleugel Baar-Lash hebben, die herhaaldelijk gevaar lijke aanvallen onderneemt. Vijf minuten voor de rust zet Lash weer zuiver voor en Baar geeft H. B. S. met een schitterenden kopbal de leiding. 1-0. Na de hervatting zet Feyenoord er alles op, om gelijk te maken, docb de zwarte ver dediging komt dezen druk te boven. Na een tiental minuten krijgt Lash twee corners te nemen, waaruit Smeets op 20 meter afstand met een onverwacht hard schot plotseling scoort. 2-0. De Rotterdammers geven zich geenszins gewonnen. Vijf minuten later haalt Verbeek een bal op de achterlijn om die met zwaar effect langs Zijlstra in het net te draaien. 2-1. De zwarten zijn nauwelijks van hun verbazing bekomen, of Pijl lost, na fraai samenspel met Konings, een zuiver schot, waar Zijlstra overheen valt. 2-2. De ver warring in de Haagsche gelederen schijnt volkomen, doch Denis weet het zelfvertrou wen te herstellen en het laatste kwartier gaat de wedstrijd in steeds zwaardere mist- vlagen verloren. Als Mutters laat inrukken zijn de punten gedeeld. Tel De atletiekwedstrijden van de Haarlemsche Politie Sportvereeniging, gehouden op Vrijdag j.L p- groep deelnemers met in het midden, van links naar rechts de heeren Verschoor, Wieland Los, Tenckinck (commiss. v. Politie) en Admiraal. De wedstrijden Haarlem Ajax bleken na een onderbre king van enkele jaren nog niets van hun aantrekkingskracht te hebben verloren en een talrijk publiek waaronder een groot aantal Amsterdammers, was dan ook getuige van een span nende hervatting van deze wed strijden. Jammer was het, dat een steeds dikker wordende mist het volgen van den span- nenden en wel wat forschen strijd moeilijk maakte. De taak van scheidsrechter Vuyk was dan ook zeer .moeilijk en hij had ondanks enkele fouten recht op meer waardeering dan zoowel het Haarlemsche als het Am- sterdamsche deel van het Pu bliek voor hem bleek te heb ben. Voor, Haarlem was het een hard gelach dat de 20 voorsprong, die tot een kwartier voor het einde behouden bleef, verloren ging, maar de Amsterdam mers verdienden ten slotte het gelijke spel voor hun goede werken na de rust wel. Bij Haarlem was de verdediging het beste deel van het elftal. Van Daalen en Dik waren hier de besten, maar ook Stern, Maas en Tekelenburg verdienen een pluim voor hun Z. F. C. is volledig, terwijl Excelsior een werken. De voorhoede was vooral na de invaller voor Stolk Jr. heeft Onmiddellijk rust niet op dreef. Bieshaar werkte hard, maar had van Robles weinig steun. Het aan- valsspel was overigens niet snel en doortastend genoeg en een terugkeer van M. Houtkooper is zeker een versterking. Bij Ajax speelde Hordijk weer een pracht partij voetbal maar ook spil Fransen en Van Kol deden zeer goed wgrk. De opstelling der elftallen was: HAARLEM: Stern, Van Daalen, Maas, Dik, Tekelenburg, Reder, Robles, Bieshaar, Huisman, Smits, Eysker. AJAX: Twelker, Addicks, Rutte, Iseger, Hamel, Martens, Fransen, Hordijk, Van Kol, Fransen, Van Heswijk. Huisman trapt even na tweeen voor Haarlem af maar de eerste aanval wordt door Ajax onder nomen, waarbij een voorzet van Twelker door Maas wordt weg- gekopt. Goed inloopen van Smits, heeft een hoekschop op het Ajax-doel tengevolge, maar Hordijk werkt den bal weg. Ook Ajax krijgt een hoekschop te nemen maar ook hier wordt het leder weggewerkt. Twelker is zeer snel maar vindt in Dik een goed spelenden tegenstander en Van Daalen zorgt er wel voor, dat Ajax niet te dicht bij Stern komt. Rutte probeert het met een paar verre schoten die solide door Stern worden ver werkt. Tekelenburg opent het spel met verre ballen naar de vleugels die in Hordijk en Van Kol hun meerdere moe ten erkennen. Huismans krijgt een kans tot scoren maar schiet over het doel. Bieshaar stelt Robles in de gelegenheid tot het geven van voorzetten maar voor doel is het bin- nentrio van Haarlem's aanval te langzaam. Plotseling gaat Eysker er van door, een goeden voorzet volgt en Bieshaar schiet den bal kalm in. 10. Even later een hoekschop op het Ajax-doel, waaruit Smits door naast schieten een goeden kans ver loren laat gaan om de score te verhoogen. De linkervleugel van Haarlem heeft bij Hordijk overigens weinig kans. Er wordt nogal forsch gespeeld en eenige vrije schoppen zijn het resul taat. Van Daalen is zeer goed op dreef en de aanvallen van 'Ajax worden steeds tijdig onderbro ken. Haarlem is dan eenigen tijd in de meerderheid, maar eerst kort voor de rust wordt de score verhoogd, wanneer Huis man alleen op het doel afgaat en den uitloopenden doelver- dediger met een kalm schot passeert. Met een 20 voor sprong voor Haarlem gaat de rust in. Na de hervatting komt Ajx krachtig opzetten en uit een goeden voorzet van Hamel, schiet Twelker naast. De Haar lem-verdediging krijgt 't zwaar te verantwoorden, maar weet geruimen tijd stand te houden. De Haarlemvoorhoede onder neemt wel eenige aanvallen maar is niet doortastend ge noeg. Biehaar wordt gehaakt buiten het strafschopgebied, waarna Eysker hoog overschiet. Iseger komt met Reder in bot sing en valt uit. Vunderink neemt zijn plaats in. Een kwar tier voor het einde scoort Twel- kel voor Ajax. Even later geeft Vuyk een strafschop tegen Van Daalen maar Addicks is zoo welwillend naast te schieten. Hordijk gaat in de voorhoede spelen en de druk op het Haar- lemdoel wordt steeds zwaarder. De uitvallen der Haarlem- voorhoede brengen niet vol doende opluchting. Het spel wordt forscher en wanneer de scheidsrechter zich eens ver gist begint ook het publiek zich te roeren. Rutte slaagt er ten slotte in eenige minuten voor het eindsignaal een voor zet van Twelker te benutten. Ook onze tweede foto uit den wedstrijd Haarlem Ajax is genomen voor het doel der roodbroeken. Stern vangt den baL na den aftrap brengt de Z. F. C.-voorhoede goed op en Milgas maakt van een fout in de Excelsior-achterhoede gebruik door on houdbaar te doelpunten. Daarna is het met Z. F. C. gedaan. In de volgende minuut maakt Bak gelijk, terwijl even later Huisman zijn club de leiding geeft. De Rotterdammers blijven sterker, doch Z. F. C. verdedigen goed. Enkele goede aanvallen van Z. F. C. stranden op het uitnemende doelverdedigen van v. d. Bergen, Na de hervatting vergroot Huisman spoe dig óen voorsprong, terwijl even later Mans. sen na doelworsteling het vierde doelpunt voor zijn rekening neemt. De Z. F. C.-ver- dediging is thans geheel in de war en Grobbe brengt den stand op 5-1. Door twee grove fouten van de Zaanlandsche achterhoede heeft Bak weinig moeite den stand tot 7-1 op te voeren. Het spel heeft veel van den dikken mist te lijden, Tegen het einde ver slapt het spel van Excelsior, waardoor Z. F. C. gelegenheid krijgt nog eenige aanvallen te ondernemen. Tot doelpunten komt het echter niet meer. N. v. d. D. Na_ een kortstondig U. V. V.-overwicht, waarin Huyser kans zag van een fout in de Spartaansche achterhoede te profiteeren, 0-1, namen de Amsterdammers het spel in han den. Li het begin wist de Utrechtsche ver dediging het gevaar nog te bezweren, doch een hard schot van Kuikens is Balt toch te machtig. 1-1. Na een half uur weet Grobbe dan een van links voorgezetten bal te be. nuttei.. 2-1, waarna het einde van de eerste helft komt met een volledige Amsterdam- sche meerderheid. Gedurende de eerste tien minuten van de tweede helft, heeft de U. V. V.-aanval, met D. buitenweg als uitblinker, hard werk, doch tot resultaten leidt dit niet. Integendeel: de gastheeren nemen het spel in handen, terwijl de Utrechtsche ploeg, nadat Schoen van het goede werk van het Spartaansche binnen- trio had geprofiteerd 3-1, geheel in elkaar zakt. Kuyper volvoerde daarna de hattrick 6-1, waarna Krooshof zoo vriendelijk was onhoudbaar voor Balt in eigen doel te schie-' ten. 7-1. Daarna verhinderde de tijd verder scoren in dezen weinig fraaien kamp. N. d. D.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1925 | | pagina 5