1 V/EEST VERSTANDIG J. H. BOUWER - - Zadelmaker f f ROLLUIKEN INBRAAK en STORM INBOEDELVEILINGEN ALGEMEEN VERKOOPLOKAAL. pzfhcr' f 1 f i Hebt gij kinderen Radio-omroep Te koop of te huur Een fraai religieus beeld o Êftoeo&idetóMó union 0 t 1 f 1 t Hef Kanalenplan voor Noord Holland. Diefstal en heling van bloembollen te Noordwijkerhout CHOCOLADELETTER f en koopt toe-h alleen Uwe Kof fersiFIfne JL©cterw£&r<eia en fassi friesn bij een VAflLN^IAN I-s «aèsn CiOlElD adres ZIJLSTRAAT 20 TELEFOON! 11329 M f BESTE AFSLUITING TEG EN worden solied en billijk geleverd door de H aark Jalouzieën-Fabriek NASSAULAAN 76 - TELEF. 10743 r„. J. P. SEIMFT N. V. Industriebank. STADSNIEUWS. EEN VOORSTEL VAN GEDEPUTEERDE GEMENGD NIEUWS. Woning te Grootebroelt afgebrand. De stormramp. Een oud kerkhof. Diefstal van goud en zilver. Een kas-tekort van 38.000. KUNST EN KENNIS. Opening van den katholieken Rad io-omroep. RADIO- LUIDSPREKERS per week. omplete 3 lampstoestellen vanaf f 1.85 per week. RADIO-BUREAU F. H. MEIJER Jansstraat 67 Haarlem. - Telefoon 13620. een mooi vrij huis met tuin in de van 't Hofstraat bij de Pijlslaan. Koopprijs 5300.huursprijs 40.— per maand. Het huis is geheel nieuw gestoffeerd. De gordijnen- zeilen, kleeden enz. kun nen zeer billijk overgenomen worden. Te bevragen bij H. M, FOCKENS, Bronsteeweg 19 - Heemstede -. Telefoon 28098. R.-K. Instelling vraagt IJVERIG EN NET PERSOON Voor de eerstvolgende VEILING VAN MEUBILAIRE GOEDEREN (3 en 4 December a. s.) kunnen dagelijks Goederen ter verkoop ingebracht of desver- langd afgehaald worden. Makelaar P. HQOGEVEEN Lzn. is een geschenk dat de gedachten op hoo- gere dan aardsche plannen richt. Zeker een geschenk, dat langere jaren de gedach- S Le aan den gever of de geefster levendig houdt. Zeer mooie religieuse beelden in prachtige kleuren, kunt u tegen billijken B prijs uit honderden kiezen bij W.TWEEHUIJSEN, LIEVEVROUWEGRACHT 8 hoek ANTHONIESTRAAT TELEFOON 12770 VANILLE - 1 ERDTSÏECK Zn. Verder heeft bekh, bekend, dat hij een jaar geleden geld heeft aangenomen van de andere beklaagden, welk geld afkomstig was van diefstal van een brandkast uit het bijkantoor van de aHnzebank. In het in deze zaak uitgebracht reclas- seeringsrapport wordt beklaagdes bekenle- n.s te dien aanzien als verzachtende om standigheid aangevoerd. Spr. kan dat er echter allerminst in zien. Het reclasseeringsrapport is niet anders dan een vergoelijking van het gebeurde, net rapport kan evenwel geen geen stand tegenover de fe.ten. Bekl. leiat in zeneitu zin een dubbel leven. Als wethouder hield hij zijn positie op en wist overal het ver trouwen te krijgen. Daarnaast g,ng hij in stilte om met per sonen van het laagste allooi. Spr. achtte geen enkele reden aanwezig coor het op leggen van een voorwaardelijke straf; hij is niet minder schuldig dan de vorige be klaagden en spr, meende hier dan ook een zelfde straf, dus twee jaar en zes maanden gevangenisstraf te moeten eiscken. De verdedigster van bekl. mei. mr. Sm.it pleitte clementie voor dezen beklaagde, die altijd hard gewerkt heeft, waarbij groote moeilijkheden te overwinnen waren. Daardoor kwam bekl. ten sloite wat zijn financieele positie betreft, geheel in de put; toen is de brandkast-geschiedenis voorgevallen en daarin is eigenlijk de oor zaak van al het andere terug te v.nden. Wanneer bekl. toen geen geld van D, van wien hij ongeveer 300 te vorderen had, had aagenomen, zou al het andere niet zijn gebeurd. Daarna heeft bekl. steeds onder pressie van D. gehandeld. Nu zegt D. wel, dat bekl. hem aangespoord heeft tot dief stal, maar er is geen enkele reden om dit zonder meer te aanvaarden. Vier jaren lang heeft bekl. voortdurend geld moeten geven aan D. en ook aan anderen, die van de brandkastkwestie afw.sten. Daarom is bekl. blij, dat ten slotte alles is uitgekomen. Wanneer hij nu weer vrij komt, kan hij ten minste gerust voor zijtn gezin gaan werken. Bekl. heeft absoiuut geen misdadige natuur, doqh daarentegen tal van goede eigenschappen. De angst van D. bracht hem echter tot de feiten. Ple.tster con cludeerde ten slotte tot het opleggen van een voorwaardelijke straf. Na re- en dupliek werd de uitspraak be paald op 8 December a.s. Onze eigen berichtgever meldt ons nog omtrent het requistoir van het O. M. tegen de bedrijvers van den diefstal; Het O. M., waargenomen door mr. Pot man, wees op het groote belang, dat aan deze zaak was verbonden. Er heerschte een zekere terreur in de bollenstreek, welke door dezen beklaagde werd verwekt. Spr. bracht een woord van lof aan de Rijks- en Gemeentepclit.e en aan verschillende in woners der gemeente Noordwijkerhout, die zooveel hadden medegewerkt om dezen diefstal aan het licht te brengen. Ook de deskundigen verklaren hier het groote be lang, dat hier op het spel stond. Komende tot de strafmaat, zegt spr., dat de eerste bekl. geen onbekende is. al heeft hij een blank strafregister. Wat den tweeden bekl. betreft gelooft spr. niet, dat dit de eerste keer was, dat hij meeging. Daarom kan spr. geen lichte straffen toepassen en eischl tegen N. D. 5 jaar en tegen A. D. 2% jaar gevangenisstraf. Er was voor deze zaak van de zijde der dorpsgencoten eén enorme belangstelling, zoodat zelfs verschillenden onver..' .vvc moesten huiswaarts keeren, daar 'de pu blieke .tribune het getal bezoekers niet ge heel kon bevatten. UIT HET BLOEMBOLLENVAK. Wij lezen in het „Wkbl. voor BI. C." de volgende vaknieuwtjes. Een comité van Amerikaansche bollen- kweekers plaatste in de Amerikaansche vak bladen een groote advertentie, ten gunste van de maatregelen van den Board. In deze ad vertentie worden de Amerikaansche bloe misten opgewekt, om Quarantaine 37 te on dersteunen, daar elke verlichting van de be palingen voor Narcissen het geheel van deze wet aantast. Quarantaine 37 heeft het geheele bloemenbedrijf enorm gesteund en moet in het belang van de Amer. tuinbouwers onver zwakt blijven gehandhaafd. Wanneer een maal een verslapping is verkregen, dan ont staat een ernstig gevaar voor andere artike len. Een opwekking om een schriftelijk pro test tegen verslapping bvan Quarantaine 37 bij Dr. Jardine in te dienen, en zoo mogelijk op de conferentie zelf aanwezig te zijn, besluit deze oproeping. Gelijk bekend is heeft Dr. Marlatt, de voor zitter van den Amerikaanschen Federal Hor ticultural Board dezen zomer o.a. in Spanje vertoefd. Over de aanleiding tot dit bezoek vinden wij in een brief van den correspondent te Mardid in de „N. R. Ct." het volgende ver meld Wat Spanje betreft bestond reeds jaren lang een zeer belangrijke import van tafel druiven uit Almeria, hetgeen door de Cali- fornische planters met leede oogen werd aan gezien. Men „ontdekte" dus dat de Ame- - iaansche druiven behept waren met een in sect, de „mosca mediterranca", of „middel- landsche zee vlieg". In het mij ter beschik king staande materiaal heb ik niets over deze vlieg kunnen vinden, doch de Spanjaarden, die haar ook niet konden vinden, en wie het gebazel begon te vervelen, noodigden de Ver. Staten uit ter plaatse een onderzoek in te stel len. Inderdaad kwam de laatste maanden een der eerste. Amerikaansche entomologen, dr. Ch. Marlatt, een inspectie houden, en zocht nauwkeurig de geheele wijnstreek rond Al meria af. Hij verklaarde na zijn onderzoek taal noch teeke'n van de beruchte „mosca" ge vonden te hebben, waardoor dus de wijnbou wers, na de beslissende uitspraak van den of- ficieelen Amerikaanschen afgevaardigde, dat elk gevaar op een „Spaansche besmetting der Californische wijngaarden was uitge sloten, meenden dat het uitvoerverbod zou worden opgeheven. Doch Marlatt wikt, en Washington be schikt. Ondanks het in elk opzicht gunstige resultaat blijft Amerika voor de Spaansche druiven gesloten, en heeft het land dat jaar- ijksvoor ruim 420 millioen pesetas in Spanje invoert, na de berokkende schade der droog legging, den Spaanschen wijnbouw ook de laatste hoop op een export van versche drui ven ontnomen, die slechts.het gebrek bezitten door de Californische niet geëvenaard te kunnen worden. Een verbod, dat een symbool heeft in de „Middellandsche-zee vlieg", symbool van de handelspolitiek der Ver. Staten, die onder het mom van moraal en hygiëne den import van vreemde producten verbieden, en de rest van de wereld met hun eigen voortbrengselen overstelpen. Gisteren werd een algemeene vergade ring gehouden van de aandeelhouders in de N. V. „Industriebank", gevestigd te Haarlem. Gedurende den loop van dit boekjaar was de Bank in de gelegenheid eenige voordeelige transacties af te sluiten. De uitkeeringen op Deelnemingen in Industrieele Ondernemingen zijn dit jaar gunstiger geweest da het vorige boekjaar. De post Deelemingen bedraagt thans 312,419.50; de waardeering van deze fondsen is als gewoonlijk geschied zooveel mogelijk naar beurswaarde per 30 Juni 1925 en over.gens met de noodige voorzichtigheid in overleg met den accountant. De statuaire reserve bedraagt thans 47,212.14; daar volgens de statuten niet meer op dezen pest wordt bijgeschreven, is de vermeerdering een gevolg van koers winst en gekweekte rente. De post Debiteuren is geheel gedekt dooi Hypotheek. U.t„de Verlies- en Winstrekening blijkt, dat er een bruto-winst is gemaakt van 42,739.90, inbegrepen 5,890.2514 als intrest en 1.608.96K' als onverdeeld winst saldo over het vorige boekjaar. Na aftrek van 4,606.80 voor algemeene STATEN. Wij hebben indertijd uitvoerig melding gemaakt van de plannen t'ot het maken van een kanalennet in de Provincie Noordhol land. Deze plannen waren ingediend door een voor dat doel benoemde commissie. Deze commissie was zeer uitgebreid en be stond uit zeer deskundige personen. Thans hebben Gedep. Staten van Noord holland plannen ingediend voor het maken van een kanalennet' en zij vereenigen zich zoo goed als geheel met de voorstellen der commissie. Zij stellen de Staten voor tot den aanleg te besluiten en ook de kosfen- verdeeling, zooals die door dc commissie is voorgesteld, over te nemen. Een defini tieve beslissing zal echter pas genomen worden indien omtrent de kostenverdeeling mef belanghebbenden overeenstemming zal zijn bereikt. Thans stellen Gedep. Staten voor te besluiten (ten einde te geraken tol' een stelsel van goede waterwegen op liet vaste land van hef noordelijk deel van Noordholland voorn, in West-Friesland). Ia. de verbetering van den vaarweg over het Alkmaardermper en b. den aanleg van kanalen; 1 le. Omval-Huigendijk-Avenhorn; 2e. Hoornhuis-Zwaagdijk-Medemblik; 3e. Zwaagdijk-Enkhuizen; 4e. Huigendijk-Oudkarspel; 5. Alkmaar-Huigendijk; 6e. Oudkarspel-Kolhorn. 7e. Stolpen-Schagen; 8e. Schagen-Kolhorn; 9e. Rustenburg-Obdam; 10e. Oudkarspel-Dirkshorn; 11e. Grootebroek-Andijk; 12e. Purraerend-de Hulk; 13e. Avenhorn-Spijkerboor; 14e. AvenhornTOudenlijk. Van de commissie van het kanalenplan in hoofdstuk 9 onder 1b van het verslag van de commissie voor het kanalenplan voor rekening der Provincie te doen uitvoeren, onder voorwaarde, dat in de kosten van uitvoering dier werken wordt bijgedragen: 10. voor zooveel het werk, onder a, van dit besluif genoemd, betreft, door het Rij! voor 1/3 gedeelte door de gemeente Alk maar voor 1/6 gedeelte en door de geza menlijke Zaanlandsche gemeenten, even eens voor 1/6 gedeelte en 2o. voor zooteel de werken, onder b. van dit besluit ge noemd, betreff, door het Rijk voor 1/3 ge deelte, door de direct belanghebbenden in de te kanaliseeren streken voor 1/6 gedeel te en door de gemeente Amsterdam voor 1/20 gedeelte. 11. Gedepufeerde Staten te machtigen omtrent het verkrijgen der sub I van dit' besluit genoemde bijdragen met het Rijk en de overige belanghebbenden in overleg te treden en genoemd college uil' te noodigen omtrent de uitvoering der bovenbedoelde werken na het verkrijgen der vereisebte toezeggingen en de overbrenging van het onderhoud bij de Provincie te zijner fijd nadere voorstellen in te dienen. Tn een deel onzer oplage konden we gisleren nog den eisch vermelden -tegen de dieven en helers van de beruchte bloembollendiefstallen te Noofdwijker- bout gepleegd. Hieronder laten wij het volledig verslag volgen: Anereerst stonden terecht de 56-jarige N. D., en Zijn 31-jarige neef Adr. E),, losse werklieden te Noordwijkerhout, thans gcdet'neerd, wegens diefstal van bloembol len uit een schuur, toebehocrende aan den bloembollenkweeker H, van Leeuwen te Noordwijkerhout. Bekl. bekenden. De eerste bel. die ook nog eenige keeren alleen m de schuur is geweest, was in het bezit van een sleutel van de schuur. De benadeelde kweeker deelt mede, dat er naar schatting tot een bedrag van 7 a 8 duizend gulden aan bloembollen uit zijn schuur is entvreemd. Het O. M., waargenomen door mr. Pol man, wees, aldus „L. D." op het groote belang, dat aan deze zaak is verbonden. Er heerschte een zekere terreur in de bloembollenstreek, welke door déze bekl. werd verwekt en die er zelfs toe leidde, dat de 'kweekers hun bloembollen moesten gaan bewaken. Een ernstige straf is hier ncod g. De eeiste bekl. is, al heeft hij nog een blanco strafregister, zeer bekend met misdrijven en is al eenige keeren van ver schillende feiten verdacht geweest. Eisch tegen de beide bekl, resp. 5 en 2M jaar gevangenisstraf. De verded ger van de bekl.. mr. van Vel- zen, wees er op, hoe het misdrijf, dat deze bekl, hebben gepleegd, feitelijk is uitgelokt door een persoon, die door zijn positie in de gelegenheid was, de bloembollen te kun nen verkocpen. De bekl. zelf konden niet met de bollen op de veiling komen. PI. betoogde voorts, dat niet bewezen is het element der ten laste legging, dat bekl. gebruik zou hebben gemaakt van een val- schen sleutel. De sleutel, dien de eerste beki. had, was immers bestemd voor het slot van de schuur. Nog merkte pl. op, dat het O. M. wel gezegd heeft, dat de oudste bekl. bekend is met misdrijven, maar daarvoor is geen enkel feit komen vaöt te staan. Op zoo'n manier wordt de rechtspraak al op een heel lossen basis gezet. Pl. achtte de geëischte straf, zoo de rechtbank tot een veroordeeling mocht ko men, veel te zwaar voor deze bekl., die D., als getuige gehoord, deelde mede. op clementie aan. Wegens hel'ntf stond vervolgens terech' de 34-jarige barbier H. J. B. uit Noordwij kerhout, gedetineerd. Bekl. bekende. Hij heeft van den eersten bekl. uit de vorige zaak bloembollen gekmcht, terwijl hij wel begreep, dat deze -van diefstal afkomstig waren. Bekl. heeft een H.L. bloembollen van een soort, waarvan de orijs minstens 300 was, gekocht voor 100. E'sch te-'en dezen bekl., die. naar het O. M. opmerkte,, een zeer slechts reputatie heef', 2 jaar en 6 maanden gevangenis straf. Bekl.'s raadsman, mr. van Meerten, be twijfelde of hier wel een veroordeeling zal t'unnen volgen. De afspraak toch, dat bekl e bollen zou koopen, is gemaakt, voordal 'e diefstal is gepleegd. En de heling kan toch pas, nadat de diefstal is gepleegd, plaa's hebben. Overigens pleitte ook mr. v. Meerten clementie voor den bekt. Dc vc!«ende bekl. de 41-jarige P. L. J M.j broodbakker te Noordwijkerhout, gede tineerd, had zich eveneens te verantwoor den wegens heling. Ook deze bekl. bekende Hij heeft van bekl. D. verschillende keeren gestolen bloembollen gekocht. D., as getu'ge gehoord, deelde mede. dat déze bekl. hem eerst in een gesprek heeft gevraagd of hij hem, waar de bloem bollen nogal duur waren, geen goedkoope bollen kon leveren. Bekl. zeide daarbij, dat -hij een achterdeurtje van zijn woning open zou laten staan, opdat getuige altijd binnen kon komen. Getuige zeide. dat deze bekl. hem al'ijd tot de diefstallen heeft aange spoord. Getu'ge heeft voor de bollen,' welke Hij aan bakl. heeft geleverd, circa f 500 ont vangen. De bestolene, getuige Van Leeuwen, deelde nog mede, dat de vrouw van bekl. bij hem is geweest om over het geven van schadevergoeding te praten Getuige heeft eens 10.— ontvangen, daarna echter niéts meer Een andere getuige verklaarde nog, dat het voor deze bekl., die overal vertrouwen genoot jhij was bovendien weihouder van Noordwijkerhout), zoo gemakkelijk was de bollen op de veiTng te brengen, omdat men tegen hem natuurlijk geen i rgwaan koes terde. 1/ t O ,M. mr. Polman requisitoir ne- meno, meende, dat deze beklaagde zeker niet de minst schuldige is. De verschillende beklaagden kennen elkaar reeds sedert den distributielijd. Reeds hebben zij elkaar gevonden bij smok- kelpartijen enz. onkosten blijft dus een netto-winst over van 38,133.10. Besloten werd een dividend uit te keerei. van 6 pet. of 45.per aandeel van 750.en 6 per oprichtersbewijs, na reserveering van 3000.;voor te betalen belastingen enz. Er blijft dan een saldo over van 5,133.10, dat op,nieuwe rekening werd overgebracht. De heer A. Bertling werd als commissa ris herkozen. Maandagavond is de landbouwerswoning van W. Broertjes te Grootebroek, geheel af gebrand. De belendende gebouwen bleven gespaard. De brand is ontstaan doordat de kleeren bij de kachel waren te drogen ge hangen. Huis en inboedel waren verzekerd. Een der slachtoffers van de stormramp, de heer H. Franssen uit B'orculo, die in het St. Geertruidengasthuis te Deventer werd verpleegd, heeft thans deze inrichting ver laten. Bij het graafwerk voor rioleering en anderszins van den nieuwen Verkeersweg, is men gisteren in den Bagijnenstraat te 's-Hage gestuit op een aantal doodkisten met geraamten. Tot Dinsdagmiddag waren er 9 kisten opgedolven, waarvan de inhoud naar de begraafplaats wordt overgebracht. Ver moedelijk heeft men hier met een oud kerk hof van het Bagijnhof te doen. In den nacht van Maandag op Dinsdag is te Aalten (Geld.), door het forceeren van een kelderluik inbraak gepleegd in het magazijn van horloges en gouden sieradaen van den heer te Gus Sinklo. Voor eenige duizenden guldens aan horloges, gouden- en zilveren werken werd gestolen. DE MOORDAANSLAG TE BUSSUM. Aangaande den moordaanslag te Bussum meldt men ons nog het volgende: Gister middag kwam de Indische dame bij de buren met een groot vleeschmes en vertelde, dat haar Javaansche bediende haar daarmee had willen steken, omdat zij geweigerd had hem weer geld te leenen. Het was haar gelukt het mes uit zijn hand te slaan. De politie telefonisch gewaarschuwd, trof den Javaan, doodka'm in 't huis aan. Ook heden bleef hij zijn onschuld volhouden. Indiërs uit de buurte meenen. dat de man 'een zachtzinnig persoon is. De controledienst van de Vereeniging van Nederlandschc Gemeenten heeft in de kas van den gemeente-ontvanger van Franeker, den heer R. L. W., die geschorst is, naar de ,,N. R. Crt." meldt, een tekort van ongeveer 38.000 vast(i"'-teH Dinsdagavond beeft met een radio-uitzen ding van Hilversum de opening plaats ge vonden van den Katholieken Radio Omroep welke zich in den vervolge iederen Dinsdag avond zal doen hooren. T^e acht uur tien minuten kondigde de om roeper van den H. R. O., de heer R. Speet, de officieele opening aan; na de mededee- ling in het Hollandsch, werd zij in het Fransch, Duitsch, Engelsch en Spaansch her haald. Hieraan werd het verzoek verbonden niet alleen aan de Nederlandsche R. K. amateurs, maar evenzeer aan die van andere heb dan ook altijd Akker's Kloosterbalsen» in huis, want snelle hulp is dubbele hulp als zij zich bezeeren. Koop vandaag een pot. landen om bericht te willen zenden of het uitgezondene goed was doorgekomen en of het karakter van het programma wellicht tot bepaalde wenschen aanleiding gaf, waar mede dan in den vervolge zou getracht wor den rekening te houden. Pater L. H. Perquin O. P., pastoor der St. Dominicus-parochie te* Amsterdam, hield de openingsrede. Spr. deed en beroej) op de R. K. Radio-amateurs om de R. K. Radio beweging te steunen in den vorm van haar organisatie, van haar orgaan en van baar omroep. Vooral geldelijke steun is noodig, Spr. besluit met den wensch, dat de K. R. O. een roeping zal vervullen. Wij. beginnen onzen arbeid, aldus pastoor Perquin's slotwoord: In Nomine Domini, in den Naam des Heeren. Na de openingsrede van Pater Perquin sprak Dr. G. Brom uit Nijmegen een radio rede uit. Vaz Diaz 2000 M. dagelijks Nieuws* en Beursberichten met tusscbenpoozen van 8.154.30 Tijdseinen 10.15 en 430 8 en 10 uur Zondags behoudens event voetbalnieuws te 44.30 uur nog Pers* berichten te 8 uur. Engelsche stations 365495 M. dage lijks concerten, lezingen, enz van 7 20— ca 11 uur Zondags ook van 3.50 uur. Daventry 1600 M dagelijks, Tijdsein 10.50 en 7.20 uur Big-Ben en 1.20 en 4.20 uur van Greenwich van 7 tot ca 1130 uur concert, zang, lezing, enz Zondags van af 3.50 en 8.50 uur. H. D. O. - 1050 M dagelijks Politiebe- berichten 12 en 7.30 uur Zondags niet Persberichten zie bij Vaz Dias Diner concert (ongeregeld) 6 uur Kinderuurtje 's Maandags 5 uur Avondconcerten dage lijks 8 10 uur. zie verder event bijzonder heden hieronder Radio Paris 1750 M- Dagelijks concert, Avondberichten over de' H D. O. te zang of lezing 12 50 en 9 uur Brussel - 265 M dagelijks concert 835 uur (Zondags 8.50 uur) Eiifeltoren 2650 M dagelijks (onder voorbehoud) 5 50 uur en Zondag. Woens dag. Vrijdag en laatste Zaterdag der maand op 2200 M concert te 7.50 uur. Duitsche stations 395443 M dage lijks concert, zang en lezing vanaf 3.50 uur Zondags ook in de ochtenduren kerkdienst, enz De Bilt 1100 M. Weerberichten 10.45 12.55, 835 uur. BIJZONDERHEDEN. Brussel. 8.35 „Mireille" opera. Daventry wordt 'waarschijnlijk uitge steld in verband met het overlijden van Koningin Alexandra. 8.20 Rond het vaste land. 9.20 orkest 9.35 redevoering door den Prins van Wales 9.50 Zang en orkest 11.20 Jazz band. H, D. O. 6 Diner concert 7. Lezing door Maria Schmitz over „Korte Verhalen" 8.10 Chr. Radio-omroep: Koningsmesterhause 7.50 Muziek van Haydn tot Schonberg. Munster 7.50 Nationale Dansen. ZIE VERDER BOVEN. welke zich in vrijen tijd Bijverdienste wil verschaffen Brieven onder No. 19229 nan het Bur v. d. blad. OTLdc L dc

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1925 | | pagina 7