Sartefjorisstraat de vrede geteekend is Wegens spoedige o/ in oog 1000en aodere artikelen „Aller oogeo zijo dus gericht'' mm Fret lieert nu I Profileert nu S nu 9S ct nu 39 cf. nu 29 ct. nu 24 ct. nu 39 ct. nu 39 ct. nu. 119 ct nu 49 ct. nu 39 ct nu 1.69 beneden inkoopsprijzen! ZWEMMEN. SCHIETEN. en aBSje goederen binnen ifen kortst medelijken tijd moeten zijn 9 hebben wij alle wooppadigge goederen O verlaagd nogmaals Dubbel breed WoJlen Kamgaren Dubbel breed Marccaine iebioemde Mousseline Jubbel breed Braaantsch Bont. öeb oemde Schorten Satinet Zijde gebloemd en effdn 2 ei breed Wolen Ruiten. Dubbel breed Toile de Soe strepen. op AMSTERDAMSCH NIEUWS. Het 28ste Internationale Eucharistisch Congres. SPORT EN WEDSTRIJDEN. VOETBAL. V. U. C.Haarlem. HAARL. VOETBALBOND. Overzicht. „dj- DAMMEN. Zwemvereemging „Schoolslag". De Eerste Kamer komt Dinsdag bijeen. MARKTNIEUWS. BILJARTEN. MLUsA De Nederlandsche deelnemers. Gisterenavond hield in Hotel L'Europe Prof. Dr. Alph, Steger zijn lezing over de Nederlandsche reis naar het Intern. Eucha ristisch Congres, dat dezen zomer in Chicago wordt gehouden. De heer L. v de Broeke, opende de bijeenkomst met een woord van welkom tot de aanwezigen en richtte zich daarbij vooral tot den Zeer- Eerw. Pater v. Dijk -O.S.A., lid van h=.t Permanent Comité der Intern. Euch. Con gressen, terwijl de vergadering met applaus den vurigen propagator, die voor een groet deel het succes van het Amsterdamsche Congres verzekerd had, met zijn herstel van zware ziekte, gelukwenschte. Hierna verzocht de heer v. d, Brotke prof. Steger het woord te nemen. De hoogleeraar, aan wien de Congressis ten van 1924 nog de herinnering bewaren der bezielende redevoeringen toen door hem uitgesproken o.a. in de Engelschc Sec tievergadering, zou eerst spreken over de beteekenis der Internationale Eucharistische Congressen. De mensch, dc schepping van CJods almacht en liefde', bestaat uit ziel en lichaam, en moet als zoodanig als zijn eerste en voornaamste plicht erkennen, zijn Heer te dienen, niet met zijn ziel alleen, maar met ziel en lichaam. Vandaar de uiier-- lijke Gods-dienst, die de uitbeelding der innerlijke vereering en aanbidding moet zijn, en dié in de Kerk zoo schoon en har monisch in haar heerlijke liturgie tot uiting komt. Zoo goed dus de mensch niet vol staan mag met den inwendigen gdsdienst, zoo moet hij dien ook niet beleven Ms in dividu. De Kerk is niet de vereeniging van enkelingen, die elk voor zich haar gébo ren onderhoudt en zijn God dient, maar du een heid, die haar leden in massa de waarheid leert en haar Goddelijken Stichter dient en verheerlijkt. Het huisgezin, dat zijn'volmaaktheid be reikt in het gezamenlijk gebed voor- en !ja tafel en het bidden van den rozenkrans in de huiskamer, is het onderdeel en het beeid tevens, van de vólks-familie, de staal, zoo- als deze was in de scheppings-gedachte. één in geloof en dienst van den Eeuwige. De Christelijke godsdienst is internatk,- - naai,zij wil alle volkeren vereenigen in Christus, hun Zaligmaker. Vindt die Kathc- liciteit, die algemeenheid niet haar schoon ste uiting in het Intern. Euch. Congres, waar vertegenwoordigers van alle volkeren samenkomen, om eerherstel te geven aan den Christus EuchariSticus? Zeker, het H. Misoffer daar door den Karninaal-iegaat in het reusachtige Stadion opgedragen en hier in de eigen parochiekerk is hetzelfde, maar als dc Paus wenscht, dat iedere twee jaar de Katholieken der geheelé wereld samen komen ter eere van het H. Sacrament, laten wij dan aan dien wen3ch gehobr ge ven en zooveel wij kunnen deelnemen aan die bijeenkomst. Juist, in het internationale karakter ligt de beteekenis der Eucharis tische wereld-congressen, die door niets te vervangen zijn. Liever daar dertigduizend in gebed vereenigd, dan dertig millioen over de wereld verspreid, die individueel Chris tus in Zijn H. Altaargeheim aanbidden. De volkeren hebben als volk gezondigd, door God's wetten te negeeren. Hebben zij 'a het Euch, Cor.grea niet de schoonstege- genheid om ook als volk een zoenoffer te brengen en eerherstel te geven aan Christus Honing? Pius XI heeft gezegd dat het "hoofddoel van zijn Pontificaat zou zijn de hereeniging 'er Oostersche en Westerschc kerken. In het Oosten leven 150 millioen Katholieken, :ie dezelfde Sacramenten, dezelfde Heili gen, dezelfde leer hebben als wij, maar niet met ons den Paus gehoorzamen als aan den opvolger van Petrus, Op het Euch. Congres komt Oost en West bijeen, om in verscheidenheid van li turgie de eenheid van geloof tot uiting te brengen. Zoo ergens, dan kunnen wij daar lkaar lêeren waardèeren, om in de ééne aanbidding en verheerlijking, de algeheele eenheid terug te vinden. Jaren reeds komen de diplomalen uit alle landen bijeen om steen voor steen het gebouw van den Volkerenbond op te trek ken; zoolang bet cement van Rme echter ontbreekt, zal het gebouw wankel blijven en op zand gebouwd blijken. Als ooit de volkjsrenvrede tot stand komt, dan moet zij geboren worden uit de Katholieke overtui ging en de leer der naastenliefde en volke rengemeenschap, die nergens zoo grootsch en heerlijk gemanifesteerd wordt, dan juist op het Intern. Euch. Congres. Ten slotte deelde prof. Steger mede, dat na het Amsterdamsche Congres door het Permant Comité voortaan op alle Euch. Congressen een Nederlandsche sectie wordt 'georganiseerd, terwijl de gedachten wisseling op de verschillende propaganda-vergaderin- gen hebben geleid tot het voorstel, dat e'ke parochie een of twee afgevaardigden naar Chicago zal zenden. Na de pauze vertelde prof. Steger in een vlotte en prettige causerie over de Neder landsche reis en de wonderen die de reizi gers in het land der mogelijke onmogelijk heden zullen zien. Dé deelnemers uit Ne derland zullen de zeereis maken met een boot der Holland-Amerika-lijn. Qc Con gressisten die de reis meer als een pelgri mage willen beschouwen en niet van de groote comfort en weelde, die de moderne zcekasteclen bieden, willen gebruik maken, kunnen reizen in de z.g. toerist klasse,, die tusschen de eerste en tweede klasse staat. Aan de hand van een keurcollctie licht beelden, gaf de causeur dan een beeld van Amerikaansche stedenbouw, natuurschoon en techniek, hetgeen voor alles het ken- merk draagt: grootsch, kolossaal en duur. Bij de intrede in Amerika demonstreert jat zich dadelijk in het kolossale Vrijheids beeld, dat 90 M. hoog is en in dc toorts, die als vuurtoren dienst doet, twaalf men- schen kan herbergen. De causeur vertelde van de groote gebouwen in Amerika (o.a. het gebouw der „Shicago Tribune," 54 verdiepingen hoog,) de reusachtig» stations (in New-York vertrekken 200 treinen per uur,) de Niarfarawatervallen, de Fordfa- briekes, het Witte Huis in Washington enz. De heer L. v. d. Broeke dankte prol. Steger voor zijn bezielende rede en aange name causerie en deelde méde, dat men zich onmiddellijk bij hem kon vervoegen om zich als deelnemer van de reis op te geven. De vergadering werd o.a. bijgewoond door Pater v. Di'k O.S.A., Pater Gie'en S. J., het Tweede Kamerlid J, B. van Dijk en vele vooraanstaande Amsterdamsche- Katholieken, Haarlem gaat met het onderstaand elftal naar Den Haag: Stern, D. Houtkooper, Van Daalen, Dik, Tekelenburg, Torringa, Bieshaar, Huisman, Onkenh'out. Brakel, Wheeler. Het uitkomen v»,n Wheeler is niet ze ker dn verband met blessures uit den wed strijd tegen C. V. V. Dankelman zal zoo noodig, zijn plaats in nemen. Het programma was bijzonder klein, het geen voor een groot deel een gevolg was van den wedstrijd tusschen 2 proefelftallen, welke op het Haarlemterrein werd gespeeld. Elftallen als Bennebroek, Stormveld. Haar lem 3 en Aurora, waarvan diverse spelers in één der twee elftallen uitkwamen, vroe gen uitstel van de vastgestelde competitie wedstrijden. omdat deze voor de betrokken vereenigingen van te veel belang zijn. Het was Zondagmorgen een gezellige drukte in de Haarlemtribune, ofschoon er het vorige jaar een grooter opkomst van het publiek te constateeren was. Het eenigszins dreigen de weer zal menigeen thuis gehouden heb ben. Toch viel ér wat te genieten. Jammér was het, dat de 2 elftallen zoo verbazend veel in kracht verschilden, niettegenstaande de elftalcommissie twee ongeveer gelijk waardige ploegen had willen samenstellen. Het elftal van aanvoerder Geurts won op makkelijke wiize met 60. Vooral de voor hoede van bovengenoemde ploeg speelde een sublieme partij en dat die haast in zijn geheel is gekozen, zal geen verwondering wekken. Voor een kenner van het voetbal spel was hef een lust te bemerken, dat er onder de „voetballers in den don" zooveel goede krachten schuilen. De elftalcommis sie stelde het elftal als volgt samen: Saevs I. V. O. Wemoe Buisink R.C.H. I.V.O. De Boer v. d. Lijcke Molenaars Stormvogels Haarlem Haarlem Hoeperman? Geurts van Pel Klerk Lamp Haarlem Schoten Stormveld Haarlem H.F.C, Het is een elftal, dat vee! vertrouwen schenkt. Ofschoon Lamp 1.1. Zondag niet presteerde, hetgeen van hem verwacht werd, geloof ik toch,, .dat hij naast Klerk een zeer goede partij zal spelen. De middenlinie lijkt mij heel sterk, ter wijl de verdediging ook wel voor haar taak opgewassen zal bliiken. Zoowel Saeys, Wempe als Buisink hebben in den proefwed- strijd niet kunnen toonen tot wat zij in staat ziin, maar hun verrichtingen in de compe titie zijn voldoende waarborg. Toch zal het elftal het a.s Zondagmorgen op het H, F. C.-terrein niet gemakkeliik kriigen. De Haagsche Voetbalbond is één van de districten waar het lagere voetbal, evenals bij ons op hood Deil staan. De laatste Jaren heeft het Haagsche elftal re gelmatig de meerderheid van ons elftal moeten erkennen. Dit iaar is de ploeg van den Hhagschen Voetbalbond met zeer veel zorg samengesteld. Eenige oefen- en proef- wedstrijden zbn voorafgegaan, zoodat men tot dé volgende keuze is gekomen; Blom Jagers Jonker v. d. Zaag V.I.O.S Quick v. Harten Wolf v, Driel Vredestein Quick Toneqido *7refiner. Romondt v. Eek Peters Sta'n A, D. O, H. B. S. S. V. C. Jagers Jagers Dit moet een heel, sterk, elftal zijn, met de linkervleugel als sterkste deel van de voorhoede. Zoowel de linksbinnen als de linksbuiten is uit de Jagers, zoodat beide snelers bovendien goed aan elkaar gewend ziin, doordat zij het. geheele seizoen met el kaar hebben gespeeld. Van de middenlinie is de center-half zeer goed. terwijl de vleugel-halfs wel goed. maar eenigszins langzaam zijn. De backs zijn zeer trapvast. Dé keeper moet verre boven zijn collega's van. andere clubs, uitsteken. Zoo wacht ons elftal een zware. taak. Der Haag belust op de reeds lang begeerde re vanche. Haarlem verlangend de suoremaüc te -handhaven. Van harte wensch ik Geurts c.s, veel succes. Vele Haarlemmers zullen zger. zeker Zondagmorgen de stad uittrek ken, cm op het mooi gelegen H. F. C.-ter rein dc road-witte kleuren aan te moedigen. Voor de compettitic werd in 1 A de laatste wedstriid gespeeld. Haarlem 4 won mèt 41 van' V. V. H. en beëindigde hot seizoen dus op fraaie wiize. Ditzelfde kan van V. V. H. niet gezegd worden. Dit jaar hebben de "oud-Meerwegbewoners geen schitterend figuur geslagen. Het volgend jaar beter! In 1 B won H. F. C, 4 met 84 van Blo.e- itiendaal 2. De blauw-witten zijn nu defini tief buiten gevaar. Hillegom nam revanche op de 40 nederlaag, eenige weken terug rfeleden tegen E, D, O. 3. Met 60 kon E. D, O. 3, dat zeer veel invallers had', tcrugkecren.. Voor de promotie-competitie van da- derde klas Kampioenen won Hillegom 2 met 32 van I. V. O. 3 en V. O. G. met 51 van V. S, V. 3. Het programma voor morgen. Behalve de hierboven besproken Bondenwedstrijd wor den er Zondag nog eenige competitie- en kampioenswedstrijden gespeeld. De belang rijkste wedstrijd is aan den Schoterweg, tusschen Haarlem Veteranen en E. D. O, 3. Willen, de roodbroeken een, kansie behou den van de onderste plaats te komen, dart moeten ze dezenwedstrijd winnen. Onder deze omstandigheden geloof ik dan ook. dat E. D. O. 3 met l.eege handen huiswaarts gaat De wedstrijd HillegomH. F. C. 4 is zender eenig belang. Voor beide elftallen is het de laatste wedstrijd. R. G- H. 4Zand- voort 2 is van belang voor de Kustbewo ners. Zij zijn n.l. nog niet buiten de gevaar lijke zóne. Toch is een geliik spel het meeste, dat ik hun kan voorspellen Van dc derde klas Kampioenen ontmoe ten elkaar Hillegom 2 en Bloemendaal 3 op 't terrein van E, D, O. Wint Hillegom 2 dezen wedstrijd, dan is de 2e klas-titel ver overd. Bloemendaal 3 heeft dit seizoen ech ter nog niet éénmaal verloren en zullen het morgen ook niet van ulan zijn, Bloemendaal 4—V. S.. V. 3 wordt op het E. G. K.-terrein gespeeld. !k geloof, dat V. S, V. 3 hier de zege zal behalen. Een der derde klas Kampioenen is nog niet bekend. In afdeeling 3 A eindigde Hil- linen 3 en Hillegom 3 met bet zelfde aan tal punten boven aan de lijst. Het gevolg was een beslissingswedstrlid op onzijdig terrein; uitslag 1—1. Wederom een. wed striid op neutraal terrein resultaat 22. A'ile goede dingen bestaan uit drieën, is een veel gebruikt gezegde. Welnu voor de derde maal ontmoeten elkaar dc beide elf tallen op 't Bennebroektarrein. Nu wint één van beiden, maar alvorens te zeggen wie dit is, zou ik wel gaarne het Sportblad van a.s. Maandag willen lezen. Gisteravond vingen in het clubgebouw van Ons Genoegen aan den Zijlsingel door deze vereeniging uitgeschreven groepenwedstrij- den in drie klassen aan Deelnemers van de eerste klas zijn: P. G. van Engelen, C. Stynman, Th. A. Kok, N. R. v. d. Berg, P. H. Meure, W. B van Gas tele, H. Rump en A. Schiering Tweede klasse: J. yeenendaal, J. Fictoor, J. Kok, Th. Brandsma, P. Hollenberg, P. Beelen, H. van Gastel, C. Spanjaard, M. Vcenendaal, G, Beelen, A. Masteling en 'J. Smits. Derde klasse: W. Homburg, P. Mul, Meier, A. Kok, N. Kolman, R, Meure, W, Èrbrink, B. van Dijk, De volgende partijen werden uitgespeeld: le klas: W. B. van GasteleC. Stynman 02 P. H. Meure—Th. A Kok 0—2 2e klas: J..KokM. Veenendaal 02 Th. BrandsmaG. Beelen 20 P. HollenbergA. Mastcling 20 P. BeelenJ. Smits 20 3q klcis» W. HomburgP Mul 20 MeierA. Kok 02 W. KotmanR. Meure 20 W. Erbrink—B. van Dijk 20 Vrijdagavond a.s, worden deze wedstrijden voortgezet. DISTRICTS"' ERr f> DERING. Woensdag 5 Mei houdt het district Haar lem van den Nederl. R.-K. Dambond een ledenvergadering in het gebouw van het Pa tronaat St. Bavo aan de Leidschevaart. De agenda bevat o.a. de volgende belangrijke punten; Uitreiking medailles aan de ver schillende vereenigingen voor het dit jaar behaalde kampioenschap. Ons Genoegen 1ste klas; Dammen is Den ken, 2de klas; Sterk door Oefening II, Asp. klas; Bespreking Propaganda Het bestuur stelt voor een grooten damdag te houden zooals enkele jaren tevoren. Voorts: een massakamp tegen Utrecht en groepen wed strijden voor de aspiranten. Punt 6. Verkiezing voorzitter, wegens be danken van den heer G J. A, M. Roeland. Het bestuur stelt als candidaat voor het voorzitterschap voor den hr H. Blokdijk Sr. te Amsterdam. Indien deze gekozen wordt is j het bestuur voornemens het secretariaat I eveneens naar Amsterdam over te brengen I en wel bij den heer G, J. Bolkdijk Jr. Voer de goede gang van zaken zou dit laatste noodzakelijk zijn. Ook voor dé propaganda te Amsterdam geeft een en andere veel voordeel. Dit bestuur zal zorg dragen dat het genoemde district geen nadeelen van deze regeling ondervindt. 8 ronden van 4 partijen D, O. K. met slechts 30 caramboles 'won Excels or heeft thans verzocht een revanchekamp te houden, waarmede D.O.K. acccord ging. Om echter zoo spoedig mogelijk af te werken, zullen iedere week 2 wedstrijden gespeeld worden. Dinsdagavond speelden de 4de viertallen n Café Lunenburg. D. O. K.Jeedt 2 stevige nederlagen, en verliest met 299246. Donderdag werd gespeeld in Café van Trigt. Het spel gaat zeer goed gelijk op, Nol 3 van D, O. K. is net fortuinlijk, :n tegenstelling met zijn partner, die er zeer goed 16 is. De overige partijen gaan mcoi gelijk op. De uitslag is: Excelsior 377Dok ->69. Stand na 2 renden 676615. In de Woensdag j.I. gehouden Bestuurs vergadering werd als voorloopigc datum voor het te houden zwemfeest 4 Juli be paald. Met het obg op het 5-jarig bestaan der Vereeniging, zal ditmaal een zeer mooi programma worden samengesteld. Behalve een nummer figuurzweinmen door dames, zullen de beste schoonspringers wor den uitgenoodigd hunne medewerking le verleenen. Ook voor de schoolkinderen zullen extra nummers worden ingevoegd. Voorzitter der Vereeniging. is thans de heer J. Over, Hoofd van school 26. De heer J. Bongertman zal ook voor 1926 met de technische leiding blijven belast. De Eerste Kamer is in openbare vergade ring bijeengeroepen tegen Dinsdag 27 dezer, des nam. 2 uur, PURMEREND, 23 April. „Afslagveree- niging Bcemster, Purmerend en Omstreken". Bloemkool 1426 p. 100; Spinazie 0.15 0.41 p. 5 k.g,; Postelein 0.370.39 per k.g.; Sla 0.60—9.2G p 100 krop; Radijs 2.705.10 100 bos; Selderij 411.20 100 bos; Raapstelen 1.50—1.90 100 bos; Ra barber 11.0013.90 100 bos; Wortelen f 35.1C0 bos; Prei 4.60'4 101 bos. EINDWEDSTRIJD HAARL. SCHIET- BONB. Op de laatst gehouden bestuursvergadering is besloten, dat de eindwedstrijd wintersei zoen gehouden zal worden op 8915 en 16 Mei in de schiettent te Overveen. Er wordt geschoten op buks en pistool staande hou ding. De wedstrijd buks is verdeeld als volgt: Korpswedstrijd. Alle leden van de schieto vereenigingen, lid of geen lid van den Bond, schieten korps. De vijf hoogste series komen in aanmerking. Alle korpsen krijgen een prijs. Vrije baan le 2e en 3e klas nleg 15 A. per serie. Barrage als gewoonlijk. Prijzen 60% van den inleg. Eere wedstrijd Wanneer een schutter le klas 5 x 57 p. 2e klas 5 X54 p. en 3e klas 5 x50 p. heeft behaald kon hij gra tis een serie schieten voor den eerewedstrijd Voor alle klassen in de prijs een zilveren schild terwijl vermoedelijk per klas nog 2 medailles beschikbaar worden gesteld. Voor dezen wed strijd kan hij gelijk aantal'pu'nten een steun- serie ad f 0.25 worden geschoten. Kampioenswedstrijd Hieraan kan door alle leden worden deelgenomen. De prijs be staat uit een zilveren wisse beker welke eigen dom wordt wanneer deze 3 maal achtereen of 5 maal in 't geheel genomen wordt. Men schiet hiervoor 10 series op gewaarmerkte schijven ad. f 0.10 per serie. Het hoogste totaal der 10 series komt in aanmerking bij gelijkheid, de beste laagste serie enz. beste laagste schot enz. loting. De series zijn van 5 schoten. De kampioen krijgt bij den beker een mooi diploma en een verguld zil veren medaille wanneer hij den beker moest afstaan. Voor de vrije baan zijn per 3 deelne mers per klas le prijs. Voor den hoogsten korpsschutter ij een medaille beschikbaar. Op Zaterdag word tgeschoten van 26 u, mm. o.p Zondag van 10u. Zondag 16 Mef kan zoo noodig tot 5 uur worden geschoten, .den laatsten Zondag échter wordt precies 4 uur geëindigd. De vrijebaan series zijn 3 schools, de overigen 5 re hoots. In verband met deze nieuwe wedstrijden hoopt het Bestuur op een groote opkomst en flinke deelname. Spant in, toont Uwe krachten en wacht niet tot'men op de hoogte is van den stand om daarvan te laten afhan gen of men al of niet zal schieten. Tevens zal gelegenheid bestaan tot af- dracht contributie over 1926. Bloem. Commando,, Ook de 4e ronde van de Haarl. Competitie is weer een succes geworden. Het eerste vijf tal behaalde 959 p. een prestatie waaraan we Verder niets meer behoeven toe te voegen. De heeren Hoogenstein, van Buggenen, C. Lin deman, Houtgraaf en J. Lindeman schoten resp. 92—97- p 94—96 p., 95—95 p., 93— .99 p. en 9999p. Laatstgenoemde werd dus met het schitterende totaal van 198 p., hoog ste korpschutters. De heeren hebben er het schot wel in dit seizpen. Het 2e vijftal was minder gelukkig en maak te zelfs een misschot. De heer P. Langen- donk behaalde wèer het hoogste korpsschut- terschap met de fraaie series 9496 p. OLYMPISCH NIEUWS. PROGRAMMA DER SPELEN. Herhaaldelijk bereiken het Algemeen Sec retariaat verzoeken, of niet deze of gene wed strijd aan het programma der Olympische Spelen kan worden toegevoegd. Daarom is het wél van belang, nogmaals te vermelden, dat het C. I. O. (Comité International Olym- pique) voor dc spelen te Amsterdam het volgende programma heeft vastgesteld Afhletiek Gymnastiek Boksen Scher men WorstelenRoeien Zwemmen Hip pische Wedstrijden Dressuur en Terrein wedstrijd, Springconcours) Moderne Vijf kamp VoetbalLawn-Tennis Kockey Water-PoloWielrennen, (baanrennen en Wegwedstrijd) Zeilen Gewichtheffen Concours d'Art (Architectuur, Litteratuur, Muziek, Schilderkunst en Beeldhouwkunst). De wedstrijden, welke in iedere sport wor den gehouden, worden vastgesteld, door de betrokken Internationale Federatie, die ten deele reeds zijn opgegeven, anderdeels op het eerstvolgend Congres zullen worden vastgesteld. Bovendien heeft het orgamseerend Co mité het recht twee demonstraties aan zijn programma 'toe te voegen, n.l. ééft van een nationale en één van een internationale Sport. Hieruit blijkt dus, dat het programma vrijwel -gehéel is vastgesteld en dat slechts het C.I.O. wijzigingen kan aanbrengen, waar het betreft het toevoegen van eenige sport; en de Internationale Federaties, voor zoover het de wedstrijden in iedere sport aangaat. Het aantal deelnemers wordt ook door de Internationale Federaties voor iedere sport vastgesteld, met dien verstande dat het. Pra- ger Congres verzocht heeft dit zooveel mo gelijk te beperken. Volgens ae bepalingen van het C. I. O. mag dit aantal in personeele wedstrijden per land niet grooter zijn dan vier. DE STADION-ARCHITECT BEZOEKT DEN BURGEMEESTER VAN AM STERDAM. De Stadion-architect, de heer J. Wils, heeft verleden week een langdurig onderhoud gehad met den heer de'Vlugt, Burgemeester van Amsterdam, die alle bouwplannen met hem besproken heeft en hiermede zijn volle instemming betuigd. MASSAKAMP D, O, K. Heemstede— EXCELSIOR Haarlem. Tusschen bovengemelde clubs is binnen kort een Massakamp gehouden, waar na 1PVFINAAL UITVERKOCHT OPHEFFING

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1926 | | pagina 11