N.V. „DE DirecteurHERM, C. KJLOET mdschoensenj Kouse^ Week -45' IZi Katholieke Vrouwen en Meisjesl fïei IcoeM-fe -voor den Zondag AMI? T 17 ceni per ons JT1 m Jfi. 40 cent per pond PRACHTVET kleur gelijk BOTER S. J. DE GOEDE J. DE GOEDE „Nieuws Zuid-Hollander" Be Elegante Bril HET SUCCES OPTICIEN VINK, Spekstr. Nummer Een GELDERSCHE ROOKWORST HEROPENING Meuheiwinkel van A. MULDER, Barrevoetestr. 23 FUNKE'S ROGGEBROOD FUNKE'S ROGGEBROOD 65 KL. HOUTSTRAAT 65 17 N. GROENMARKT 17 Siü KOUDENHORN 24-.2.Ö VGLDERS6RACHT 37 BROEWERSPLEIN 7 CRONJÉSTRAAT IS BURGWAL ©O KENNEMERSTRAAT 34 tegen laagst mogelijke prijzen. Overtuigt U van kwaliteit en prijzen in onze winkels. 43782 165 m DE NOOD OÏTOER DE TUINDERS. Wat de overheid doen kan. VIJFHUIZEN. LIJNDEN. HAARLEMMERMEER. BENNEBROEK. HEEMSTEDE, ZANDVOORT. BLOEMENDAAL. Hotel Café Restaurant 't HOF VAN HOLLAND - GROOTE MARKT No. 29 - REST, a LA CARTE DEN GEHEELEN DAG. Aanbevelend, Wed. D. EIJSSEN era HANDSCHOENEN KOUSEN RADIO! Alle bekende merken artikelen koopt U het GOEDKOOPST bij ZIJLSTRAAT Bureau: Lange Tiendeweg 7 - GOUDA is net grootste der te Gouda verschijnende dag bladen en bezit in Gouda en omstreken den uitge- breidsten lezerskring. H.H. BAKKERS TE KOOP moet passen bij de kleur van Uw oogen en Uw teint, Uw ge- laatsvorm en Uw persbonlijk- heid.. Daarom koopt U de sierlijkste bril bij den Opticien die U de nieuwste monturen in de grootste verscheidenheid ka; aanbieden. Sierlijke brillen zijn zeer weinig hooger in prijs dan gewone brillen bij 43794 en dan van Anton fiunink. Deventer Hofleverancier Vraagt dit merk bi] Uwen Winkelier en IJ ontvangt iets fijns op ZATERDAG 12 FEBR. van de van ouds bekende ZIET ONS NIEUW MA3AZIJN EN ETALAGE 43727 Aanbevelend, A. MULDER van onze zaak is gebouwd op de deugdelijke leve ringen, fraaie, practische modellen en BILLIJKE PRIJZEN. Onze voorraad is zóó samengesteld, dat wij voor elke beurs of smaak het meest geschikte kunnen verschaffen. WIJ MAKEN ONZE MEU BELEN ZELF èn garandeeren die. Wat U bij ons koopt behoeft GEEN REPARATIEREKENING. Daarom wordt onze zaak U aanbevolen. Ged. Oude Gracht 56-58 - Tel. 13171 Groot Heiligland 52 Tel. 10747 EIEXTÜG MED. OTIR&TE BAU. SCHEVEHINfiEN j Het weekblad „De Katholieke Vrouw" doet een beroep op uw aller onontbeerlijke hulp. A.s. Maandag, 14 Februari begint een groote Propaganda-wedstrijd voor nieuwe abonnementen, waaraan alle Nederlandsche Roomsch- Katholieke Vrouwen en Meisjes kunnen deelnemen en.... als wij dat zeggen mogen: ook moeten deelnemen. „De Katholieke Vrouw" is immers niet alleen het officieel orgaan van de Federatie van R.-K. Vrouwenbonden in Nederland, maar ook het eigen weekblad voor elke Katholieke Vrouw, elk Katholiek Meisje in ons land! Aan dien wedstrijd voor nieuwe abonnementen zijn zeer belangrijke prijzen verbonden en wel: een hoofdprijs in geld, groot DRIEHONDERD GULDEN, verschillende kleinere geldprijzen en een groot aantal troostprijzen in den vorm van cadeaux. U doet een goed en buitengewoon verdienstelijk werk wanneer U door deelname aan den grooten Propaganda-wedstrijd voor nieuwe abonnementen op „De Katholieke Vrouw" de Kath. Vrouwen-be weging en het blad steunt en bovendien kunt U daarmede nog groot voordeel behalen ook! Vraagt daarom allen zonder uitzondering dadelijk de uit voerige voorwaarden voor deelname aan dezen wedstrijd. Zij worden U, na inzending van nevenstaanden bon, aanstonds toe gezonden. B O N. (N.H.Crt.) Reeds in de voorlaatste vergadering van de Provinciale veilimgsorganisatie. is een schrijven ingekomen van de Provinciale Staten, waarin de meening der organisatie werd gevraagd, over de pianier waarop de tuinders zullen kunnen worden geholpen. Zooals bekend is, zal de sleun. welke de Province bereid is te geven, niet bestaan in directen finantieelen steun. In we'ken vorm dan wel medewerking za* worden ge geven is thans aan de Provinciale veiling- organisatie gevraagd en als gevolg daarvan zijn reeds besprekingen gevoerd en zullen nog conferen ies plaats hebben. Bij een onderhond, hetwelk wij met een der vooraanstaande personen uit de be trokken kringen hadden, hebben wij de vraag gesteld of de bevordering van de beoefening der g ascultuur door de tuin ders in deze streek, niet een van de mid delen is welke de Overheid in de eerste plaats moet aanwenden om c'e tuinders er bovenop te helpen. De voordeden, welke deze cultuur afwerpt, behoeven niet meer aangeduid te worden. Ze zi'n genoegzaam bekend en de glascultuur wordt op ver schillende plaatsen in Kennemerland, o a- in Wijk aan Duin en onder Heemskerk, met veel succes toegepast. Het werd ons toegegeven, da' bet ,glas de cultuur is waar we in de toekomst naar toe moeten. De splitsing der bcd ijven zal he' op den duur ook noodzakelijk maken want van de kie ner geworden tuinen zal dan alles gehaald moeten worden, wat er van verkregen ken worden. En dan is glas- cultuur het middel. Men mag het eciiter cie foreeeren. Credieten voor de aanschaf fing van glas bijv. zou wel direct een veel- vuldi :er toepassing tot gevo'g hebben doch voor de ontwikkeling van het bedrijf scka- de'ijk zijn. Niet iedereen is maar dade lijk in deze cultuur thuis. Daar is nog wel iets voor noodig. Dit neemt intusschen niet weg. dat men de toepassing moe' blijven bevorderen door practische toelichting, cursussen, etc. En dat het een punt van bespreking moet uitmaken spreekt van zelf. Er is echter nog iets anders, da: van zeer groot belang is n.l. de uitbreking van bet afzetgebied en in verband daar mede de verkrijging van een directe scheepsverbinding met Engeland. De afzet mogelijkheid voor de producten van Ken- nemer'and kan veel grooter zip, en moet ook grooter worden. Wanneer vandaag, bij wijze van spreken. Duitschland niet koopt, dan moe: Engeland aan de markt zijn. De mogelijkheid, dat de tuinders met hun pro ducten geen weg weten, mag bijna niet kunnen bestaan. Nu kan men wel van Am sterdam of Ro terdam naar Eng.land ex porteeren, doch die omweg is voor versche en aan bederf onderhevige groenten en fruit (sla bijv.) te groot. Het beteekanf een dag verlies en is omslachtig en kost baar. Men zal het daa-heen moe'en leiden dat de producten te Velsen verscheept kunnen worden. Wanneer er een aanloop steiger komt in het Noordzeefeanaal, dan kunnen de Ebigeische boo en daar even aanleggen voor 't laden van de tuinbouw producten. Het wordt dan: 's morgens pluk ken, 's middags op de veiling; van de vei ling direct naar Velsen (en we denken hierbij aan den nieuwen straatweg, welke in de toekomst rechtdoor naar het Noord- zeekanaal wordt getrokken): te Velsen wordt geladen, de producten zijn dus des nach's op zee en komen den anderen dag aan de markt te Hull of Lonlen. Op die manier dus, zooals het vorig jaar 't plan was om de versche aardbeien naar de En- gelsche markt te exporteeren. En Engeland met zijn mill oenenbevolkinheeft wei con sumenten voor onze groenten Naar wij vernemen zal bij het overleg me de Provincie, aangedrongen worden om in deze 'richting mede te werken voor al nu de wijziging der Kanaalbonten toch aanstaande is. Ook bij het gemeentebestuur van Velsen is reeds een verzoek gedaan in deze rich ing mede te werken. Met be langstelling wordt tegemoet gezien wat in deze bereikt zal worden. Niet slechter. Omtrent den heer J. D. van de Nieuwe brug, die Zaterdagavond aan den Vijfhuizerdijk het ongeluk had, dat zijn kar omkantelde met gevolg dat hij deze op het lijf kreeg en daardoor ernstig van binnen ver wond werd, zeedat het ncodig was, dat hij opgenomen moest werden in een gasthuis te Haarlem, zoo vernemen wij dat het met zijn toestand niet slechter gaat, doch dat zal duren eer dat hij volkomen hersteld zal zijn. Een bad. Natuurlijk heeft het een paar nachtjes gevroren of wel de jongens wagen zich op het ijs. Maar natuurlijk nccit ver ge noeg, tot zcolang er een in z'n overmoed te ver gaat en er doorzakt. Dit gebeurde cok te Vijfhuizen, Met een nat medderpakje droop hij af naar huis, en waar hij cok niet al te malsch omvangen werd. Een vondst. Donderdagmiddag zagen eenige personen aan den Lijnderdijk een voor werp in de Ringvaart drijven, dat dan weer eens zichtbaar, en even later weer geheel ver dwenen was. Men toog met een roeiboot op onderzoek uit, en toen bleek dat het een ge zonken schuit was, die als het ware tusschen water en wind dreef. Met vereende krachten wlrd die naar den kant gehaald, en gedeelte lijk op het droge getrokken. Mogelijk komt nu de eigenaar wel opdagen. Landbouwvereeniging. In het Boaz- lokaal te Hoofddorp vergaderde de afdeeling Zuidelijk deel van Noord Holland van den christelijken boeren- en tuindersbond in Ne derland. Na opening door den voorzitter, den heer Chr. van den Heuvel uit Heemstede en het liezen der notulen, werden allerlei verslagen uitgebracht. Het aantal leden was iets verminderd en bedroeg nog ruim 150. De kunstmestcommissie had aan diverse artikelen voor een som van 5200.- omgezet minder druk had de keuringscommissie voor zaaigranen 't gehad besloten werd om te zien naar middelen om beter rendement te verkrijgen. Aangaande de christelijke landbouwwinter- school, welke van deze verceniging uitgaat, rapporteerde de directeur Wcldendorp, dat het aantal leerlingen 29 bedraagt. In October 1926 hebben zich 12 nieuwe leerlingen aangemeld, onder wie 3 jongelui uit Haarlemmermeer. De heeren A. Biesheuvel, G. Kamper en Joh. Verkuyl werden herkozen als bestuurs lid, terwijl in de vacature ontstaan door het overlijden van den heer W. Biesheuvel werd benoemd de heer A.C. Pruissen. De heer Everts werd gekozen tot lid van de commissie voor aankoop van kunstmeststoffen èn het keuren van zaaigranen. Daarna hield Jhr. Sandberg, voorzitter van de Ned. Ver. voor Landverhuizing een hoogst belangrijke lezing over emigratiemogelijkhe- den van landbouwers naar Canada, Argenti nië, Noord-Amerika, Noord-Frankrijk en Zuid-Afrika, waaruit o.m. bleek dat b.v. voor emigratie in aanmerking kunnen komen alle landen van Europa behalve de zuidelijke en oostelijke landen, Canada de Vereenigde Sta ten van Amerika, Zuid- en Zuid-West» Afrika, het vaste land van Australië, Tasmanië en Nieuw-Zeeland (gedeeltelijk). Omtrent bo vengenoemde landen gaf hij een nauwkeurige uiteenzetting betreffende klimaat, regenval, aard der bevolking, godsdienstige en zedelijke begrippen en toestanden enz. Hierop volgde een groote bespreking, om dat vele aanwezigen wat te vragen hadden of met den inleider van meening verschilden. Voorts werd de vergadering op de gebrui kelijke wijze gesloten. Naaivereeniging „Tabitha". Dezer dagen hield deze vereeniging haar jaarver gadering. Een heel jaar werkt zij in het ver borgene ijverig en vol toewijding, om dan eenmaal in het jaar naar buiten te toonen, wat zij gedaan heeft ter eere Gods en tot ondersteuning der armen. Vooral dit jaar is wel buitengewooon geweest. 180 Stuks ondergoed was het resultaat van haar ar beid. Mooi en degelijk ondergoed en 49 huisgezinnen heeft zij gelukkig gemaakt met hare giften. Dat beteekent in onzen tegen wooraigen tijd voor vele huisgezinnen een ware weldaad. Een weldaad, bijzonder aan genaam aan God en die zeker wel gewaar deerd zal worden en vergolden door een hartelijk gebedje voor hen, die ontvingen voor haar, die gaven de dames-werksters en de donateurs. Binnenkort zullen de dames van Tabitha weer de parochie rondgaan voor het nieuwe jaar om nieuwe giften te verzamelen voor nieuwe weldaden. Mogen de parochianen haar ontvangen met open.... beurzen. Het is een mooi en Godgevallig werk. Propagandavergadering Kruisver- bond. Donderdagavond hield de afd. Heemstede van het R.K. Kruisverbond in de jongenszaal van het Patronaatsgebouw eene propaganaa-avond, waar als spreker op trad de heer H.B. v.d. Sande, Voorz. van het Dioc. Kruisverbond, om te behandelen schrif telijk ingekomen vragen van leden. Behalve verschillende leden waren ook aan wezig een aantal leden van de Mariavereeni- ging. Nadat de Voorzitter met den Chr. groet had'geopend, werd allereerst gebeden voor de zielerust van een pas overleden lid, waarna de spreker het woord kreeg voor zijn z.g. débat. Door eenige leden waren een groot aantal vragen gesteld, die meer geuit worden door niet-leden, waarom het werkelijk te betreuren was, dat niet een groot aantal niet-leden aan wezig waren. Uitvoerig schetste spr. het waarom georganiseerd zijn, ook voer met- drinkers, waarom het noodig was dat die or ganisatie R.K. is, ook in een tijd, dat de drink gewoonte schijnbaar afneemt, deed zoo duide lijk uitkomen dat men sterker staat in .eene ge- meenschappelijken strijd, waarin het goede voorbeeld) ook aan de jongeren zulk een nuttig werk was. En geld en moeite is niet weggegooid, zegt spr., als men ook maar één drinker tot inkeer weet te brengen. Uitvoerig bestreed spr. de noodzakelijkheid om op partijen e.d. alcohol te gebruiken, dat welvaart zal toenemen bij minder gebruik, ook al zal de Staat de op brengst der accijnzen moeten missen, welke gelden weer terugkomen aan minder kosten van gevangeniswezen en gestichten. Hulde bracht sor. aan het groot aantal Eerw. Heeren Geestelijken, die met woord en daad de zaak steunen, kortom elke vraag, en dit waren er velen, en de meesten in principe tegen de drankbestrijding, werden op de meest gezellige maar yooral zakelijke wijze weerlegd. Aan het slot deed de heer v.d. Sande een be roep op de aanwezigen om eene krachtige pro- pagandaclub te vormen, doet een beroep op de aanwezigen zich af te vragen of zij van oordeel zijn, al door het lidmaatschap genoeg te doen, en zoo niet, dan naast het bestuur te arbeiden, niet enkel om het Kruisverbond, maar ter liefde Gods en tot welzijn der ingezetenen van Heemstede. De rede, die meer dan 2 uur duurde, en die doorspekt was met geestige woorden en voorbeelden, werd onder docd- sche stilte aangehoord, en aan het eind volgde een langdurig applaus. Nadat nog enkele vragén gesteld en beant woord waren, sloot de Voorz. de verg. met den Christelijken Groet. Postduivenvereniging „de Gevleugel de Vrienden". Gisteravond vergaderde bovengenoemde Vereeniging ter voorberei ding van het komende vliegseizoen. Na ope ning van Notulen werden een 4 tal vliegdona- teurs aangenomen, terwijl de Kascommissie aan den penningmeester décharge verleende. Verschillende belangrijke, vooral finan- cieele besluiten werden genomen,, en een flink bedrag uitgetrokken voor eereprijzen voor het komende vliegseizoen, terwijl» ver schillende leden eereprijzen en medailles toe zegden. Maatregelen werdén wederom getroffen voor het vlugge verzenden der duiven voor de wedvluchten, terwijl ook daarvoor het finan- cieele gedeelte geregeld wordt. Na rondvraag werd de vergadering geslo- ten. Gevonden voorwerpen. Terug te be komen bij: R. Fokker Res novaplein een vulpenhouder; Meybocm, Iepenlaan 2 een zilveren armband; Spiers, Binnenweg, paar wollen handschoenen; A Uilhorst, Driehee- renlaan 4, portemonnaie met inhoud; Voor- derhake, Zandvoortschelaan 39, gi ijs ge ruite sjaal; Van de Tooren, Heerenweg 105, rijwielbelastingmerk 1927; Collet, Havenstr. 51, rijwielbelastingmerk 1927 en een porte monnaie; bij den tuinbaas van Eindenhout, roeiboot; Visser, Raadhuisplein 36, 2 paar beenkappen (hockeyspelers); Snijders, Zand voortschelaan 119, rijwielbelastingmerk; N. H. Pronk, Haemstedeplein 4, halssnoer; R. Hendriks Geweerstraat 28, studentenmuts; Van Tongeren Lombokstraat 44, portemon naie met inhoud; C. Kelder, Geweerstraat 41, steeksleutel; Nesschelaar, Binnenwèg 35, kinderportemonnaie met inhoud; J. Heester beek, Heerenweg 235, tang; Couwenberg, Haemstedeplein 6, claxon; W. Roggeveen, Raadhuisstraat 94, dames-parapluie; F. W. Klinkenberg, SumatrHstraat 22, zwart flu- weelen taschje met inhoud; Daalbergen, Zandvoortschelaan 177B, wollen paardede- ken; Hartendorp, Haemstedelaan 10, por temonnaie met inhoud; A. IJtsma, Eikerlaan 10, fitterstang; Sloof, Drieheeren'aan S, rij wielsleutel; Davelaar, Res Novaplein 33, kinderport. met inh,; Spek, Kerklaan 89, zakmes; F. H. van Ree, Camplaan, rozen krans; M. Westerveld, Kastanjelaan 20, paar gele handschoenen; J. Steenbeek, Bakker straat 15, Haarlem, portemonnaie met in houd; Hendriks, Molenwerf slaan 58, kin derportemonnaie met inhoud; De Vries, Glipperweg 71 A, houten tabakspijp; Var. Looy, Binnenweg 140, sleuteltje; Luuring, Haemstedeplein 17, handvijltje; H, Poen, Pijlslaan 35, kinderhandschoentje; T. Saar- loos, Glipperweg, pet; M'~vr. Deutz van Lennep, Glipperweg (Meer en Berg), her dershond', Rothert, Heerenweg 41, porte monnaie; De Kok, Berkenlaan 3. rijwielbe lastingmerk; H. A. Broekman, Vijfhceren- straat 5, rijwielbelastingmerk; A. v.d. Put ten, Talmastraat 10, zwart hondje; Philippo, Voorweg 55, een portemonnaie met inhoud; De Reus, Kerklaan 3, kinderhandschoen; De Groot Lcmbokstraat 40, paar motorhand schoenen; T. v. Raarling, Borneostraat 29, rozenkrans; Kluen, Raadhuisstraat 44A, paar kinderhandschoenen; W. Schoolderman, Amaryllislaan 1, 2 gaffelsleutels; D. Evers, Heerenweg 47, rijwielbelastingmerk; A, IJts ma; Eikenlaan 10, gouden zegelring met pa rels; Poel, Eindenhoutstraat 77, penhou der; J. Kuyper, Glipperweg 53, rijwielbelas tingmerk; T. v. d Meer, Koediefslaan 22, schoen en een handbeschermer; Dikker, Valkenburgerstraat 28, twee sleutels; W. Scholderman, Afmaryl'islaan 1, gouden bro che met parels; Wit, Borneostraat 57, slin ger van auto; H. J. van Dijk, Walstraat 11, redicule; Van der Berg, Leidschevaartweg 154, zilveren sierspeld; Bureau Bosch en Vaart Boekenrodestraat 9, huissleutel, da meshandschoen, gouden broche met steen» tjes; Bureau van politie, Raadhuisstraat, een handwarmer, manchetknoop, slinger van auto, meisjesmuts, koperen smeerpot, num merplaat van motorrijtuig. Burgerl. Stand. Gehuwd: J. Koper en G. H, Enigbers. Ondertrouwd: T. Koper en M. van Schie. Remise P. W. Het maken van de be tonwerken van de te bouwen remise op Plan Noord is opgedragen aan de N. V. Meester s Gewapend Betonbouw, voor hét opgegeven bedrag van 5950. Burgerl. Stand. Geboren: d. van A. M. LindnerVervoort; d. van Ch. de Vries Van Hemert; z. van G. R. Zwertbroek4 Boks; z. van G. Roosegaarde Bisschop— Kuijck. Ondertrouwd: S. M. A. I. de Geus en E. L. Wittop Koning. J. van Egmopd en C. van Weenen. Overleden: E. H. Dingerdis, 4 j. Middenstandsvereenlgmg. Gisteravond hield de Bloemendaalsche Middenstandver- esniging in hotel „Vreeburg" haar jaarver gadering. De jaarverslagen van secretaris en penningmeester werden goedgekeurd, evenals de begrooting voor 1927. Hierin werd de contributie vastgesteld op 10 per lid. De aftredende bestuursleden, de hee ren A. E. Beekman, J. Keller en G. B. Sluy- ter werden herkozen, zoodat het bestuur thans als volgt is samengesteld: J. Keiler, voorzitter; A. Cassée, secretaris; A. J. Stoel Jr., penningmeester; A. E. Beekman, vice-voorzitter; J. A. Boskamp, 2e secreta ris; G. M. W. Margadant en G. B. Sluyter, commissarissen. Om 11 uur werd de zeer ge animeerde vergadering gesloten. Gevonden voorwerpen. Terug te be komen bij M. Morque, Wilhelminakan 20 Overveen, een ketting met sleutelring, waar aan 2 sleutels en een zakmesje J.H. Govers, Grebbestraat 49 Haarlem, een hamer C. Peute, Dompvloedslaan 21 Overveen, een ta bakspijp R. Lindeman, Dompvloedslaabn 23 Overveen, een fietspomp Lürsen, Kle verparkweg 18 Haarlem, een rijwielbelasting merk 1927 W. Vleghert, v. Stolberglaan i7 Aerdenhout, een rijwielbelastingmerk 1927 G.D. Hellewaard, Heuvelweg 4 Éloemendaal, een schaartje H. van Riessen, Bloemendaai- scheweg 133 Bloemendaal, een motorpomp F. Wesstra, Zandvoorterlaan 48 Heemstede, een rijwielbelastingmerk 1927 M. Sieraad, Kaarlemmerliedestraat 10 Haarlem, een bijl tje Th. Vogel, Zijlweg 70 Overveen, een por temonnaie met inh. aan het bureau van po litie te Overveen, een paar bruine mctorl and- schoenen, een zakschaartje, een motorhand schoen. Protest vergadering tegen de annexa tie. Het Comité tegen de annexatieplannen hetwelk zich reeds geruimen tijd bezig hield, om de belangen der ingezetenen van Bloe mendaal te behartigen, heeft tegen Maandag 14 Februari a^. een protest vergadering uit geschreven in Hotel van Ouds het Raadhuis te Overveen des avonds 8 uur. Zij verwacht van de ingezetenen een groote belangstelling cm deze vergadering bij te komen wonen. 43685 43520 LOGIES MET ONTBIJT f 3 OO p Dl «.ER VANAFI 2.00 Pill Mi IÊVMÊÏ VLEESCH 1M. SUEDE met 2 drukknopen» diverse kleuren IM. SUEDE met 1.25 G! ACE :EDE AX F* c tantasiekapje, J S [ACE 1 AC. 2 drukknopen, div. I J kleuren. 1.95 1 25 I NAPPA met 2 drukknope! pr. kwali eit 2.25 WASLEDER vooradig in bruin en grijs SUEDE 2 drukknopen diverse kleuren WASLEDER voorradig in wit en geel SUEDE UEDE 07C met fantasiekapie, J diverse kleuren hmé KATOEN versterkte voeten, dtverse kleuren Zij DEN FLOR in diverse mode kleuren 0.95 KUNSTZIJDE beenstuk geh. van 5 zijde, div. k!. 0.95 WOL eotide kwal., zwart i en gekleurd 1.25 F1L D'ECOSSE prima kwaliteit diverse kleuren ZIJDE diverse mode kleuren KINDERKOUSEN wol. maten 5-8 0 maten 1 4 95 SPORTKOUSEN katoen diverse kleu ren, alle maten bij de brug. GEEN FILIALEN. DE Er biedt zich aan een Bakkerszoon, oud 24 j., R.-K., voor gemengd bedrijf tegen half April, met loon overeen kunnende komen. Br. onder no. 1956, bur. van dit blad. wegens vertrek een zaak in BROOD KOEK, en BESCHUIT en KRUIDE NIERSWAREN. Br. onder no. 1940 Bur. van dit blad TOONZALEN: 43348 WERKPLAATSEN: Het is volstrekt niet onmogelijk, dat U ROGGEBROOD kunt koopen, dat een oi meerdere centen per broodje minder kost dan betaalt echter voor zulk Roggebrood veelal meer dan den juisten p r ij s. Het zal dikwijls in kwaliteit verder beneden FUNKE'S ROGGEBROOD zijn dan in prijs. U kunt 43795 bij eiken bakker koopen, ook in halve broodjes. - altijd gemerkt M. FUNKE, de halve broodjes M. F. Het is altijd lekker en SCHLAGER 1927. Voor OVERTOLLIG HAAR, Elecfrische Haardooder (nieuwste vinding), Gal- vano Kaustic, Emab „Eureka" en Emab „Type B. 51 1926". Een druk van Vk seconde is voldoende om het sterkste haar te dooden. Onschadelijk. Geen pijn. Ongevaarlijk. Geen lidteekens. Een jaar volle garantie. Emab „Eureka", compleet met Onder Emab „Type B. 51 1926" batterijen. Uniformprijs 9.60 Rembours compl. 20.85. Franco huis. Iqjicht. en verzending door EMAB, Scheveningen, Harstenhoeksfraat 31. V. Ondergeteekende verzoekt hierbij toezending van de volledige voor waarden voor den grooten abonnementenwedstrijd voor het Weekblad „De Katholieke Vrouw". Naam: Adres: S.v.p. duidelijk invullen en in open couvert met 2 cent ge frankeerd opzenden aan de Administratie van „De Katholieke Vrouw", Nassaulaan 49, Haarlem.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1927 | | pagina 8