STADSNIEUWS. P0PPENTENT00NSTELLING Bit nummer bestaat uit 24 bladzijden, waaronder bet geïllustreerd Zondagsblad In acht bladzijden. Voornaamste Nieuws J Leekepreeken. i ft BEZOEKT DE HOOGST INTERESSANTE Zaterdag 16 April 1927 51ste Jaargang No. 16528 AangiMe moet, op straffe van verlies van olie reduien, geschieden uiierllïk driemaal vier en twintig uren na hei ongeval *3 P# IÉ Deposito's. Spaarbank met 3x/2% rente vergoeding. HET NIEUWE GEBOUW VAN BLOEM ROLLENCULTUUR- Het ontwerp van architect J. J. WEBER ZOON OPTICIENS FABRIKANTEN Koningstraat 10 Haarlem. DE BOLLENVELDEN. 1 Ob abonnementsprijs fusïraagt vat* Haarlem ea Agentschappen; Per week 0.25 Per kwartaal3.25 iFranco per post per kwartaal bij Irooruitbe taling3.58 v Bureaux: NASSAULAAN 49. Telefoon No. 13866 (3 lijnen) Postrekening Nr. 5970. NIEUWE HAARLEMSOHE GOURAKT Adverfeatiêe 35 cents per regel /raag- en aaabod-advertentien 1-4 .egels 60 ct per plaatsing; elke ;egel meer 15 ct„ bij vooruitbetaling Advertentiën tusschen den tekst, als ingezonden mededeeliag 60 d per regeL Bij contract belangrijke korting. Alle abonné s op dit blad zijn, ingevolge de verzekeringsvoorwprden f Qflf!fl Levenslange geheele ongeschiktheid tot werken door f 7Cn bij een ongeval met f OSft bij verlies van een hand, 4 JbJ bij verlies van een f Cf) bij'n breuk van f /.jl bijverlii tegen ongevallen verzekerd voor een der volgende uitkeeringen «JUUU. verlies van beide armen, beide becnen of beide oogen: 3U." doodelij ken afloop^oU.' een voet of een oog; i iSév," duim of wijsvinger3U beer of arm; *v. andere j verlies v. een vinget» 184. JET TEEKEN DER OVERWINNING. De harten aller christenen voelen zich weer overstroomd met de jaarlijks terugkee- rende Paaschvreugde, nu de doffe ratels in onze kerken weer geweken zijn voor de hel klinkende bellen; nu hef sombere paars weer plaats heeft gemaakt voor de witte kleur der blijdschap; nu het orgel uit zijn slaap is ontwaakt en het juichende alleluja heeft gezongen. Oude en nimmer verouderende, steeds weerkeerende en telkens opnieuw ontroe rende liturgie der goede week, die de chris tenziel door smarten en tranen voert naar den hoogen berg van reine vreugde. Weer staan wij aan het graf met de vrouwen; vinden den steen afgewenteld en hooren de woorden van den Engel: Hij is verrezen! De Paaschvreugde behoort tot de rijkste gewaarwordingen in ons zieleleven. Het Paaschfeest trekt ons hoofd omhoog, maakt ons fier, doet onze ziel trotscher en ruimer ademen evenals de jonge lente ons lichaam opwekt en onze borst uitzet, wanneer onze longen den frisschen geur van de verjongde natuur inademen: fier en trotsch en als ver- jeugdigd voelen wij ons bij de herinnering aan den verrezen Christus, die door eigen macht opstond uit den dood, na den vijand van ons geslacht overwonnen te hebben; trotsch zijn wij op dien Verlosser, die den satan verwon en de hemelpoort opende; die de wachters deed terugdeinzen en die met zijn verheerlijkt lichaam oprees uit de duis ternis van het graf, ondanks zegels en rots- steenen, waarmee men hem had versperd. Laat de Paaschvreugde ons doortintelen; laten wij niet moede worden ons alleluja te zingen; laat geen valsche deemoed ons te rughouden onzen Koning, onzen redder toe te jubelen, meer en inniger en met dieper overtuiging dan het volk, dat uitloopt om een veroveraar binnen de poorten van zijn stad in te halen met zegetonen en fan fares. Want wat Christus voor ons won was de eeuwigheid; de vijand, die hij voor ons versloeg was de belager niet alleen van ons tijdelijk, maar van ons geluk ook in het andere, het nimmer eindigende leven. werden verklaard, als staatsgevaarlijk wer den gebrandmerkt. Maar dat alles hebben wij van ons afge schoven als het kind, dat, groot geworden, de sprookjes van zijn jeugd op zij legt. Dat waren barbaarsche tijden; wij leven nu in vrijheid, in de moderne cultuur. Zulke mar telingen zijn immers voor overbeschaafde menschen als wij, twintigste eeuwers, niet te dragen? Wie geeft ons het recht op zulk een ze kerheid? Op welken grond wiegen wij ons in slaap met den waan, dat God ons niet zal beproeven, zooals Hij onze voorvaderen bezocht, met de vermetele gedachte, dat martelingen, dat lijden en strijden voor ons geloof, voor onze heiligste overtuiging, voor ons nief is weggelegd; dat wij kunnen vol staan met des Zondags naar onze mooi ver sierde en goed verwarmde kerken te gaan en overigens te genieten, al wat het leven aan zoets en bekoorlijks heeft? Wanneer het gezonde verstand ons niet zegt, dat zulke verwachtingen door niets gerechtvaardigd worden, is dan de geschie denis van onzen tijd ons niet een waar schuwing? Zijn wij nu al reeds den geesel van den oorlog vergeten, waarmee God lan den en volkeren rondom ons geslagen heeft en waardoor in millioenen gezinnen mateloos wee is gebracht? En leert het Mexico van onze dagen ons niet, dat geen grondwetten voldoende zijn om kerkvervolgers in te too rnen; dat zelfs in onze eeuw van „bescha ving onschuldige priesters en leeken om geloofswille gemarteld en gefolterd worden? En zijn wij de gruwelen in Rusland verge- ■A OP BOLLENZONDAG. RIME IMK getoond door den belangrijken financiëelen steun toe te zeggen als de bollenbeurs daar gevestigd werd. Tot eer van deze gemeente moet geconstateerd worden, dat men het ten en wie zegt ons, wat ons nog uit dien daar niet enkel bij beloften laat. naam te hebben het centrum te zijsn van vatte geveloplossing. De gevelopstand dekt de bloembollencultuur en heeft dit indertijd geheel de bestemming van het gebouw en typeert het karkter der vereeniging, welker leden niet schromen om in eigen bedrijf de meeste moderne hulpmiddelen toe te passen. De midden-gevelpartij omsluit den hoofd- Maar laten wij bij onze rechtmatige vreug de niet vergeten hoe Christus tot zijn glorie kwam, in welk tecicen hij overwonnen heeft. Hoor hoe indrukwekkend hij reeds eeuwen voor zijn komst onder ons sprak door den mond van zijn groofen profeet Isaïas: oosthoek dreigt? In China rvordt het versch geplante geloof op dit oogenblik plat ge treden door den communistisehen hiel; sne ven missionarissen in de botsing van den burgeroorlog, ingeblazen en verwekt door de duivels in menschengedaante, die uit de hoofdstad van het oude Tsarenrijk voortdu rend op de loer liggen om de christelijke beschaving ten onder te brengen. En op welken grond zouden wij hopen, dat ons lijden en pijnen-, smaad en vervolging zouden worden gespaard? Toch zeker niet om het voorbeeldige gedrag van de zich noemende christelijke maatschappij? Eén blik over de landen, waar eens het eerste zaad van het christendom werd uitgestrooid, één blik over die deelen der wereld, welke God de Heer heeft mij het oor geopend door de eerste geloofshelden gekerstend wer en ik spreek niet tegen: ik ben niet achter waarts gegaan. Mijn lichaam heb ik prijs gegeven aan die mij sloegen en mijn wangen aan hen, die mij het vleesch uitrukten; mijq gelaat heb ik niet afgewend van hen, die mij beleedig- den en bespuwden. De heer God is mijn helper, daarom ben ik niet beschaamd; daarom heb ik mijn ge laat gemaakt tot een allerhardsten steen en ik weet, dat ik niet zal beschaamd worden. Nabij is hij, die mij rechtvaardigt; wie zaf mij tegenspreken? Laten wij te zamen staan; -wie is mijn tegenpartij? Dat hij mij nadere! Zie, God de Heer is mijn helper, wie is er, die mi] verdoemen zal? Ziet. zij zullen allen te zamen als een kleed verslijten; de motten zullen hen eten Ziedaar hoe de groote Lijder, wiens zege praal wij heden herdenken, door zijn pro feet tot ons gesproken heeft. Verrijzenis, opstanding, overwinning, zij volgen slechts na lijden, na dood, na strijd en vernedering. En wij zijn geen volle christenen, wij zijn slechts naam-cbristenen, wanneer wij wel den roem van den Overwinnaar des doods willen deelen, wanneer wij wel de vruchten van Christus' zegen willen genieten, maar weigeren aan zijn uitdrukkelijke vermaning gevolg te geven: wie mij lief heeft, neme zijn kruis op en volge mijl Heeft het er niet bij tijd en wijle den schijn van, alsof wij, twintigste eeuwsche christenen, ons verbeelden, dat het lijden, dat de navolging Van den lijdenden Christus niets meer is voor ons tegenwoordig zwak geslacht; dat wij alleen maar bestemd zijn om den dauw van den. Paaschmorgen te ge nieten?, Wij weten, dat er eens een tijd was, sm, rin de christenen als wild werden •opgedreven naar de arena, om tot vermaak van een heidensch publiek verscheurd te worden door wilde dieren. Wij weten, dat er een andere tijd kwam. waarin de christe nen opnieuw moesten vluchten van de open bare straat; waarin zii onder bedreiging met doodsgevaar hun heilige geheimen in schuil kerken moesten vieren; waarin zij vogelvrij den, Iaat ons zien een dansende, genie tende, zich zelf onteerende massa, die alle begrip van versterving en zelfverloochening verloren heeft. Waarom dan zouden wij wanen Christus te kunnen volgen en de vruchten van zijn lijden te kunnen genieten, zonder de kans te loopen voor Hem te moeten getuigen? Neen, laat ons sterk staan en ons harden voor den strijd, wanneer die ooit komen mocht. En zien wij dezen niet duidelijk voor ons, de be droevende afval van zoo velen, die eens in Christus werden gedoopt en thans Zijn Kerk den rug toe hebben gekeerd, leert ons, dat wij den strijd ook kunnen verliezen, zonder dat er vijanden met zwaarden en dolken en marteltuigen tegenover ons staan. De groote vijand van het hedendaagsch geloof is de verlokking van de genotzucht. Wan neer het harde leven van' plicht offers vraagt, dan moet de christen spreken met Hem, wiens naam hij draagt: ik heb mijn lichaam aan de slagen blootgesteld. En wan neer de wereldlingen hem bespotten, omdat hij zijn geweten wil volgen en den groei van zijn gezin niet wil moorden in den kiem, dan zal hij zeggen; ik heb mijn aangezicht niet afgewend van mijn bespotters. Ziedaar de les van het Paaschfeest; Chris tus overwon, maar slechts na lijden en dood; Zijn zegen staat in het teeken van Zijn Kruis. Zoo ook moeten wij ons gelaat maken tot een allerhardsten steen. Geen smaad moet ons kunnen deren, geen verlokkingen ons week kunnen maken. Duisternis moge ons omringen en benauwen; de tijden mogen boos en vol gevaar zijn; harde slagen mogen ons treffen. God heeft door den mond van denzelfden profeet Isaias ons beloofd: wie in duisternis heeft gewandeld en wien geen licht wi! toeschijnen, hij hope op den naam van zijnen Heer en steune op zijn God! En hij zal zijn overwinning vinden in het zelfde teeken, waarin Christus overwon, het Kruis. Dit zij heden onze troost en onze Paasch vreugde! HOMO SAPIENS. Er is geen gemeente in de bollenstreek, die de openbare parken en lanen zop met bolgewassen versiert als Hillegom doet. In de Van de Endelaan bloeien prachtige per ken met narcissen ,in den Hof bloeien de narcissen eveneens, die opgevolgd worden door sierlijke perken hyacinthen en tulpen. Als de bollenvelden er om heen u het niet reeds verteldenkon men aan dezen mooien perkenaanleg zien, dat men in de bol lenstreek is. Hillegom, gij geeft een goed voorbeeld. Piuvius heeft zich deze week danig ge weerd en met haar de koude Noordenwind,' De voorhal zal gezien de afmetingen Sim nf-Hnnr Ja a - a a /I a Ia-, I*. 1 1„f- waardoor de groei van de bloemboüenge- wassen is belemmerd. Wij kunnen de be zoekers van Lisse op de Paaschdagen niet beter aanraden de aangegeven route van j.l. Zaterdag weer te volgen. Komt men terug weer in het dorp, dan zal het nog even de moeite loonen.de bloemen van nabij te be zichtigen. Men vraagt naar de Bondsstraat, daar ziet men het fraaie Bondsgcbouw. Daar is de wekelijksche Bloemententoonstelling van de nieuwste soorten bloemen. Een ge zellig zitje is daar ruimschoots te verkrij gen. In verband met het mooie weer en den prachtigen aanblik der bloemboilenvelden, was het aantal auto's, dat Noordwijk Zon dag bezocht en passeerde, enorm groot. In geen enkele plaats van de bloembollen streek is er een zoo mooi vergezicht over de bloemboilenvelden te krijgen als in Noordwijk. omdat daar de bollenvelden onmiddellijk aansluiten aan de duinen en deze laatste van prachtige autowegen zijn voorzien. Met Paschen zal de stand der bloemboilenvelden waarschijnlijk het schoonst zijn. De hyacinthen en vroege tul pen zullen dan zeker tegelijk in bloei staan. toegang naar de beurszaal. Rechts en links vindt men respectievelijk den kantoorgevel en den geragegevel. Ook hier is de vormgeving weer beeld van de achterliggende ruimten. Om dit te breiken heeft de ontwerper een paar dakgedeelten, n.l. de garage en van het nieuwere gedeelte van het kantoorgebouw, op lager peil ge bracht, terwijl de zijmuren van de in het ontwerp als voorhal verbouwde voorplaats loodrecht op de rooilijn werden verplaatst, waardoor tegelijk het gelukkig geval ont stond, dat de breedte-afmetingen der zij vleugels van den gevelcpstand vrijwel gelijk jan afmetingen werden. Het weekblad vor Blpemboilen cultuur bevat een beschrijving van het ontwerp voor verbouwing van het Figee-complex, waar het eigen gebouw van Bloembollencul tuur zal komen. Het is den ontwerper gelukt om het fa- brieksfront van „Figee" geheel weg te wer ken door een inderdaad monumentaal opge- het gevelontwerp, niet anders dan een mo numentalen indruk maken, en is mooi ver licht door de in de zijwanden ontworpen ramen. De beide zijkanten van de voorhal zijn ingericht tot garderobe voor de beursbezoe- welke toegang geeft naar de boven de doorgang naar de beurszaal een gaanderij, welke toegang geeft naar de boven den doorgang gelegen bestuurskamer, welke van hier af met een trap te bereiken is. De bestuurskamer aelf, gelegen als het ware in het hart van het gebouw, heeft door ramen uitzicht en daardoor contact met de zaal. Door een tourniquet in den achterwand van de voorhal gaande, komt men in een voorportaal waarop aan den rechterkant uitkomt de ruimte voor de telefooncellen, terwijl links en rechts een ruimte is gere serveerd eventueel dienstbaar te maken voor uitstealling van diverse tuinbouwartikelen. Rechtuit voortgaande betreedt men nu de beurszaal. Deze is 64 meter lang en 19 meter breed zonder de ontworpen kamertjes. Een zaal die in totaal oppervlakte twee en een half maal de ruimte zal bieden van de tegen woordige beurszaal. Ook hier blijkt weder, dat het bestaande volkomen is weggewerkt. Een beursruimte is ontstaan, die wat vorm en grootte betreft, bij nieuwen bouw niet anders en beter zou worden verkregen. De twee fabriekshallen zijn tot één groote ruimte vereenigd. Prak tische bruikbaarheid, gezelligheid (vcorzoo- ver dit in een zaal van dergelijke afmetin gen mogelijk is) paren zich aan mooie, een voudige vormen.. De zijmuren van de beide oude hallen worden bedekt door boxen, elk zen plafondbekleeding. Een luchtlaag van ongeveer l'A M. tusschen binnen en buiten- kap werd isoleerend, waardoor groote af koeling en verhitting wordt voorkomen. Twee glaslagen beken het felle zonlicht van aen zuidkant. Ventilatoren zijn geprojec teerd en zullen h.aar verwacht wordt, af of niet van elcctrische of andere hulpmiddelen voorzien, de beurzaal frisch en rookvrij hou den, ook al verdriedubbelt het aantal beurs bezoekers. Kortom, al zou een beurszaal gebouwd worden, geheel vrij van belemmeringen we gens gebruik van oude opstallen, dan zou een betere oplossing niet gemakkelijk denk baar zijn. Door een der boxen in den rechterzij wand komt m enin een ruime gang, waardoor men reentuitgaande in een flinke, fris-sche toilet ruimte komt, terwijl rechts en links in den gang deuren zijn. De linker-deur geeft nu toegang naar buiten, in het ontwerp aange geven met „uitbreiding". Daar kan te zijner tijd zoo noodig een flinke vergaderzaal met oetrekkelijk weinig kosten (twee muren zijn dan reeds aanwezig) neergezet worden. De I rechter-deur geeft toegang tot de koffieka mer met een opervlakte ongeveer zoo groot als de tegenwoordige bijzaal van de beurs. Deze koffiekamer, waar buiten het gewoel der beurs, een rustig zitje is gewaarborgd en waar de gezelligheid een plaats vinde, is levens de doorgang naar de zaal der Bloe- menkeuringen. Deze zaal, tot nu toe ;n ge- brui k als teekenzaal, is zeer goed met ovenlicht op het N, verlicht en zal een groote verbetering blijken te zijn bij de zalen die thans daarvoor in gebruik zijn. De kantoorlokaien ligg enlangs de Leid- sche Vaart. De ruimte is hier overvloedig. Twee loka len, n.l, die het dichtst bij den voorhal zijn gelegen, vormen de rechtervleugel van het nieuwe frontgebouw. Het verdient de voorkeur dit gedeelte als één geheel te beschouwen met de zaal voor de bloemenkeuringen, en het niet gedeelte lijk te verbouwen, maar, wanneer de be hoefte zich daaraan mocht doen gevoelen, dit geheele complex ineens onderhanden te nemen. Deze behoefte is echter niet drin gend. Zooals hierboven is uiteengezet, wordt over een lengte van ongeveer 50 Meter een ge heel nieuw, monumentaal front verkregen, dat één geheel vormt in stijd en opvatting. Daarbij zal zich het oude gedeelte, ter front- breeote van 28 Meter, met de met klimop b'-grociede muren, ook als één geheel aan sluiten, dat niet misstaan zal, al zal het nief den indruk maken bij het nieuwe gedeelte te behooren. Nog een belangrijk onderdeel van het complex is de autohal. Groot ongeveer SO X 16 M. geeft deze hal, de oude stelplaats, na aftrek van een kleine oppervlakte voor stalling van ge wone- en motorrijwielen, ruimschoots ge legenheid om langs dc beide wanden, dus met vrijlating van een over de geheele lengte doorlöopend middenpad van 6 a 7 M. breedte, een voldoend aantal auto's te stal len, waarbij iedere auto over een breedte van 2.25 M. te beschikken heeft, 't Is de bedoeling deze hal te verfraaien en te voor zien van een praktisch voldoende verhar ding. In verban-d met de malaise in de glas- en aardewerk-industrie te Maastricht heeft minister Slotemaker de Bruine conferen ties gehouden met industrieêelen en ge meentelijke cufcri'eiten. De regeering on derzoekt ernstig den toestand. op kapitein Q. te 's-Graven- cht< De moord hage; het slachtoffer wer-d met Cyaankali vergiftigd. De moordenaar heeft bekend het deel te hebben gehad kapitein Q. te dooden. Het drama te Zmdwolde, De landbouwer R. beef! thans bekend, den moord op de W. te hebben gepleegd. De moordaanslag te Woudrichem. Tegen den dader wordt 2 jaar gevangenisstraf ge- ëischt. Als voorloopige datum der drie roogend- heden-cccferentie is vastgesteld 12 Juni a.s. Tsjen's antwoord op de nota der mo gendheden inzake het gebeurde te Nanking. Brand in een kindertehuis te Woronesj (Letland). Negen kinderen om het leven gekomen. De aardbeving in Znld-Amerika schijnt ernstiger te zijn dan aanvankelijk vermoed werd. Barometerstand 9 uur v.m.: 766 Vooruit. Licht op. De lantaarns moeien morgen worden, opgestoken om 7.29, overmorgen om 731 en Dinsdag om 7.33. VAN DE LEUKE POPPENTENTOON STELLING IN „SINT BAVO". ZIEHIER EEN CARNAVALSGROEP. HAARLEMSCHE KEGELBOND. De algemeene jaravergadering wordt ge houden Vrijdag 22 April, des avonds half 9, in het clubgebouw „H. K. B." De agenda vermeldt o.m.: Ingekomen stuk bestemd voor twee of drie vaste kamertjes. ken en mededèelingen van het'bestuu^ JaaL Het oude kaphout, enz. vmdt loepassmg verslag van den secretaris. Rekening en ver in samenwerking met een nieuwe ijzercon structie, weggedekt door een houten en gla- Ten vervolge op de uitgebreide berichten over den stand der bloemboilenvelden tus schen Alkmaar en Leiden, in ons vorig Zaterdag-nummer, laten wij hier nog enkele wetenswaardigheden volgen. Voor hen die in de Paaschvacantie gaarne de bloeiende bollenvelden zouden willen bezichtigen, maar tegen de overstelpende drukte opzien, die in dezen tijd in de streek tusschen Haarlem en Leiden heerscht, is een uitstapjt naar de bollenvelden van Cas- tricum aan te bevelen. Ook daar valt hya- cmthen-, narcissen, en tulpenkieurenpracht te bewonderen. De bloembollencultuur in het Noorderkwartier heeft zich- gestadig uit gebreid en in dezen omtrek een groote vlucht genomen. Tot slot van het uitstapje krui men dan een bezoek brengen aan de bloementen toonstelling in de Cadettenschool van Alk maar. De tweede tijdelijke tentoonstelling van 1418 April telt 30 afdeeüngen. Hillegom stelt er prijs op, schrijft net I Weekblad voor Bloembollencultuur, den antwoording van den penningmeester. Rap port van de commissie belast met nazien der rekening over 1926. Verkiezing van een voor zitter; een lsten penningmeester en 2den a.s. Jaarvergadering van den Nederl. Kegel bond op 15 Mei a.s. te Valkenburg. Behan deling der punten van de algem. vergadering van den Nederl. Kegelbond van 15 Mei a.s. Voorstel van het bestuur tot wijziging der contributiën. Voorstel van het bestuur tot eenige wijzigingen en aanvullingen van het Huish. Reglement. Voorstel Hr. H. Stnole- naars verleenen gratificatie aan den secre taris. Een buitengewone algemeene vergadering secretaris wegens periodieke aftreding van wordt daarna gehouden, -waarvoor de agenda rl z» n a a m D TT T*\ T T 1 1 i de heeren B. Groene-wegen; H. Das Jr. on J. Verdel die herkiesbaar zijn. Benoeming van 3 commissieléden en 3 plaatsvervangende le den tol nazien der rekening over 1927 (art, 14 Huishoudelijk Reglement). Verslag van dc jabrvergadering van den Ned. Kegelbond ge houden 16 Mei 1936 te Arnhem. Voorstel van het bestuur tot wijziging art. 11 van de sta tuten met machtiging aan het bestuur tot aanvrage der Kon. goedkeuring op de wijzi ging. Benoeming van afgevaardigden voor de vermeldt; Voorstel van het bestuur van de vereeni ging „Haarlemsche Kegelbond" voor den tijd van 29 jaren te rekenen vanaf 26 April 1928. Machtiging voor zooveel noodig tol aan- rage van dc hernieuwde erkenning der rechtspersoenlijkheid van de vereeniging „Haarlemsche Kegelbond." Een feestavond wordt gehouden Donderdag 28 April in de feestzaal van den H. K, B„ s avonds half 9. HOE „FIGEE" AAN DE LElDSCHE VAART ZAI. WORDE' Uit bovenstaande afbeelding blijkt, op welke voortreffelijke wijze architect Kaan den bestaanden gevel van „Figee" zal omtooveren tot een zetel van Bloembollencultuur. te houden ten bate der Kleine Theresia-stichhtlng op IVIAANDAQ 18 April (2en PaasChdag), DINSDAG 19 en WOENSDAG 20 April des namiddags van 2 tot 4i/2 uur, in het gebouw „St, Bavo", Smedestraat. Entrée ÏO cent. De Verloting der poppen zal plaats hebben op Woensdag 20 April des avonds 8 uur in het gebouw „St. Bavo", alwaar dan ook de prijzen kunnen worden afgehaald. VAN DJE LEKKE POPPENTENTOON STELLING IN „SINT BAVO". «HET BRUIDSPAAR.--•'*

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1927 | | pagina 1