VAN 2e KLASSE. De athletiek wedstrijden der A. V. 1923 te Amsterdam. Een kiekje uit her No. 5000 M. hardloopen. Op écu na achteraan de H. A. V.-er Klaasse, die er in slaagde het Ned. record op dien afstand met een halve minuut te verbeteren. HONKBAL. CRICKET. extra's 2 Totaal 169 voor 5. De cricket wedstrijd Rood en WitH- C. C. De Hatt sche slow-bowler de Groot schijnt voor de Haarlem mers lastig te bespelen. Tweede blad Maandag 25 Juli 1927 ROEIEN. De Nederlandsche Kampioen schappen. De tour der Free Foresters. Zaterdag j.l. recepieerde het bestuur van „De Waterratten" ter gelegen heid van het 5-jarig bestaan. De bestuursleden. Zittend: A. H. de Bruyn Jr. H. G. de Jager, secretaris; D. N. penningmeester. Staande: F. J. Rob H' Haase, voorzitter; J. H. Klerk, "fs; P. van Waveren en J. Kemper. De politie-sportwedstrijd Haarlem-Den Haag. Aardig kiekje tijdens het nummer polsstok-hoogspringen. De politie sportwedstrijd Haarlem-Den Haag. De Hagenaar de Vreede wint de finale 100 M. hard loopen. 9 f ALBION—R.C.H. Albion staakt, waardoor R.C.H. wint. aangeland, waar we de roeiers aantroffen, gelogeerd in een klein dorpshotelletje of wel gelegerd in een zolderschuit. Deze laatste is het eigendom van het Delftsche Laga, dat zich de weelde van een eigen home op reis schijnt te kunnen permitteeren. Zoo werden daar in Sloten in een zeer landelijke omge ving op de Ringvaart temidden van de dorpsbevolking zelfs enthousiast bij een spannende race en van sle hts weinig andere toeschouwers de nationale kam pioenschappen gehouden, zooals de roci- wedstrijden op het Noordzeekanaal die plegen te vertoonen, hier geen dicht bezette boorden met allerlei zeilvaartuigen zooals in den Ouden Rijn Niets van dat al. De kampioenschappen genieten nimmer een groote deelname, daar hier te lande slechts die ploegen deelnemen, welke suc ces kunnen verwachten. In Zwitserland daarentegen wordt er van de kampioen schappen een waar feest gemaakt, waaraan veel clubs met een groot aantal ploegen deelnemen. Een vergelijking met deze kam pen, waaraan een angstige gevolgtrekking is vast te knoopen, zooals één der groote bladen deed is dus niet mogelijk. Inmid dels was de qualifeit naast de quantiteit ook niet best, daar verschillende studenten- ploegen in den loop van het seizoen uiteen zijn gevallen. Het zal dus een lastige keus worden, welke ploegen uitgezonden moeten worden naar de Europeeschc kampioen schapapen te Como op 21 Augustus. Op slechts enkele nummers zal o.i. met cenig succes kunnen worden ingeschreven. De voorwedstrijden gevolgd door twee row-overs-finales hadden het volgende resultaat: Van de skiffeurs bezit op het oogenblik „Het Spaarnc" ongetwijfeld in lr. Tromp en Cox "de besten. De eerste sloeg heden op beslissende wijze zijn groot en rivaal Gunther van „Amstel", die ruim twee lengten achter moest blijven. De tijd van Tromp was lang niet slecht: 7 min. cn '"•6 seconden en wc verwachten, dat hij morgen Cpx eveneens meester blijft en dan een nog beteren tijd maakt. Na dit skiffen volgden twee races voor de gestuurde twee, waarbij Die Leythe en Amstel zich in de finale plaatsen. Le Leide- naars wonnen na een spaannende race met een lengte van Willem III en maakten een beteren tijd dan Amstel, die door opgeven vana Njord won. De tijden waren resp. 8.27.4 en 8.30.2. Toch zal Amstel, die veel rustiger roeide, wel kampioen worden. Tenslotte de row-overs. Hier werden kampioen Laga in het nummer vier met stuurman, waarbij zij de baan vlot in 7 rein. 33 sec. aflegden. De twee zonder stuurman was voor de Dare Devil Club, de kortelings door ex-Naulilus-leden opge richte roeiclub. Zij roeiden het parcours in 7 min. en 54 sec. en zijn zware concurrent op de Europeesche kammoenschappen. Zaterdag. Amsterdam loopt uit. Alles ift de richting Sloten cn we denken de niet, maar werkte er aan mee goede tijden te producecren. Ook heden was de qualiteit in slechts twee nummers skiff en double scull -behoorlijk. Het overige was niet hartverheffend. Wat in ettelijke jaren niet gebeurd zal zijn ja, misschien nog nooit gebeurd is gebeurde heden. Tromp sloeg zijn clubge noot Cox beslist en veroverde daarmee voor de Haarlemsche R. en Z. Ver. een kampioenschap van Nederland. Het viel te betreuren, dat de race niet regelmatig ein digde door het omslaan van de skiff van Cox, doch dit verhinderde niet om Tromp als de sterkste aan te wijzen. De uitzending van den oud-Laga-man zoon van den bekenden voetbalscheidsrechter en voor zitter van de Ned. Corinthians Tromp naar de wedstrijden te Como is door deze zege vrij zeker, doch ot hij daar even suc cesvol zal zijn, moeten we echter betwijfe len, want de Spaarpe-man heeft nog geep capaciteiten om Zwitsers of Engclschen achter zich te laten. Inmiddels is deze over winning voor Tromp en voor zijn coach een groot succes, want de heer Coblyn had deze skiffeur nog maar twee maanden onder handen en nu is hij al één van de snelsten van den lande. Dat zal op de Holland-Beker wedstrijden in September, wanneer Const. E Pieterse waarschijnlijk weer uit zal komen, een geweldige strijd worden. De Spaarne-klcuren, hoog. De andere Spaarne- skiffeur Cox is een vasthoudend roeier met een zeldzaam enthousiasme, kracht en Aus dauer. Hij mist echter de aangeboren eigen schappen van Tromp, welke hem in zoo'n korten tijd tot een snel skiffeur maakten. Zijn lijd was heden ceti fraaie 7 m. 31 s. Voor de twee met stuurman won Amstel verdiend, hoewel deze Amsterdammers met hun slag Fortuyn nooit zeker zijn van een overwinning. Deze roeier heeft namelijk de gewoonte om op de gekste momenten op te geven cn nooit is men zeker, dat hij een race zal beëindigen, of hij vier lengten vóór ligt of misschien een groot stuk achterstand heeft. De tijd der Amstel was 8 min. en 5 sec., waarbij Die Leythe vele lengten achterbleef. Het mooist roeiden wel de Dare Devil Club in de double scull. De Rotterdammers van Suylekom en van Mankum vormen een uitstekend paar, die dan ook heden revanche namen voor hun onverwacht gele den nederlaag op de Koninklijke tegen De Hoop. Deze laatsten waren „nergens" en de D. D. C. won fraai in 7 min. 9.6 sec. Tot slot het mooiste nummer van een roeiwedstrijd de race der achten. Hiervoor verschenen Laga en Njord aan de start, daar Triton zich jammer genoeg moest terugtrek ken wegens bloedvergiftiging van één zijner roeiers. De striid tusschen Delft en Leiden is altijd een open strijd. Zelden weet men van te voren, welke ploeg zal winnen. Zóó w-rd ook heden aan beiden evenveel winst kans gegeven. Voor den strijd hielden de Het gaat met Haarlem bergaf. De wedstrijd van Zondag tegen Blauw VC'it is de vierde wedstrijd, die achtereenvolgens verloren werd. Als dat zoo doorgaat, komt Haarlem in degradatie-gevaar! Waar het aan ligt? Dezen keer niet aan het werpen, al gaf Smit nog als eens vier wijd. Ook niet zoozeer aan het achtervangen, want de jonge plaatsvervanger van Parson, de Bock, deed zijn plicht vrij goed, al ont gingen hem wel eens belangrijke kleinighe den. De onvolledigheid was wel groot, want Haarlem verscheen met vijf «nvallers. De groote fout zit echter in het slaan. Dat is het Zwakke punt van Haarlem. En Blauw Wit won, omdat de Amsterdammers beter sloe gen, dan de Haarlemmers. Geen Haarlem mer is er in geslaagd den bal het verre veld in te krijgen, zoodat er eens geloopen kon worden. Alle honken moesten stuk voor stuk gestolen worden. Dat kost echter veel tijd en is zeer gevaarlijk. Vandaar dat pas in de zesde inning de eerste Haarlemmer het huis honk bereikte.. In de zevende inning gaf Vrugt weer een mooi staaltje van wat er in honkbal zit. Daardoor kwamen de Vries en Smit bin nen. En had niet iemand uit het publiek den bal voor Blauw Wit opgehaald, ongetwijfeld zou Vrugt zelf ook nog binnengekomen zijn. Nu sneuvelde hij echter en was vcjor de me-i dewerking heeiemaal niet dankbaar. Toen er acht innings gespeeld waren, was de speel tijd verstreken. Inningscijfers: Blauw Wit: 3-0—1-0—2—6—1—5 is 18 Haarlem: 0—0—0—0—0—2—3—0 is 18 Haarlem II is Zaterdagmiddag niet naar Blauw Wit II geweest. Daarvoor krijgt Haarlem 2 verliespunten en de wedstrijd wordt opnieuw vastgesteld, In Amsterdam won Ajax met 2614 van Z.R.C. en V.V.VG.A. II met 18—5 van Concordia III. ROOD EN WIT—H.C.C. De Haagsche wint. Jansen scoort ccn century. De eerste match van een tweetal, dat aan de Spanjaardslaan wordt gespeeld, ging om den Telegraafoeker, waarvoor de Haagsche heden verdiend won. Na een behoorlijke 138 van de Haarlemmers op het lang niet gemakkelijke bowlen van Jansen en de Groot antwoordden de Hagenaars met een royale 169 voor het verlies van 5 wickets. Hiervan scoorde Max Jansen een century. HPij be reikte juist 100 en bleef not out, daar de Elaagsche de innings sloot. De Hagenaars wonnen dus met vijf wickets, zoodat de hernieuwde ontmoeting op a.s. Zondag, welke dan voor de competitie geldt, een re vanche van van Eeghen en zijn mannen moet brengen 1 Rood en Wit's eerste innings bracht een goede 30 te voorschijn van captain van Eeghen, waarbij hij gesteund werd door van den Boogaardt (24) en Swens (16). De vete raan W. H. R. van Manen was weer eens van de-partij en bewees door het scoren van 22 runs het cricket nog niet verleerd te zijn. Tenslotte kunnen we nog vermelden de innings van 17 van Börnemann, die 4 vieren bevatte. Dat was „klappen." Voor de Haagsche deelde Jansen en de Groot de wickets voor resp. 53 en 70 runs. Hoofdzakelijk de stand tusschen Jhr. Mr. C. Feith en M. Jansen heeft voor de runs gezorgd, die, ondanks goed bowlen van de beide Posthuma's, vrij gemakkelijk kwamen. Posthuma Sr. kreeg eerst op 67 Feith voor 37 clean bowled, waarna Jansen met Vis den stand op denzelfden voet voortzette- Een hartelijk applaus kondigde op 169 het bereiken van zijn century aan, nadat hij Feith, Vis en Schil had zien verdwijnen. Fokker sloot nu de innings, daar een gewone overwinning bij een bekerwedstrijd even zwaar telt als een innings-overwinning Voor de R. en Witters verkregen de oudste en jongste speler van het elftal, n.l. Posthu ma Sr. en van der Togt ieder twee wickets, resp. voor 54 en 28 runs. De scores luiden: Rood en Wit-innings: Van Bueren bowled de Groot v. d. Bogaardt l.b.w. Jansen 24 Posthuma Jr. c. de Groot b. Jansen 7 v. Manen c. Vis b. de Groot v. Eeghen c. Asman b. Idem 30 Swens c. Schill b. Idem 16 Posthuma Sr. bowled Jansen Adriaans bowled Idem 0 Hoomans bowled Idem 3 Börnemann bowled de Groot 17 V. d. Togt not out extra's 6 Totaal 138 Bowlingcijfers: Jansen 559, de Groot 5—70, Fokker 0—9. H.C.C.-innings: Feith Sr. bowled Posthuma Sr37 v d. Bosch idem idem Feith Jr. c. Swens b. Posthuma Jr. Jansen not out 100 Vis bowled v. d. Togt 22 Schill l.b.w. idem 0 de Groot not out 2 Schill, Fokker, Kalff, Asman did not bat. OM DEN TELEGRAAFBEKER. R. en W.H.C.C. Gewonnen door H.C.C. met 31 runs op de le innings (Nog 5 wickets in handen). PhoenixQuick. Gewonnen door Phoenix met 2 wickets. Quick le innings 71 (A. Terwiel 15 E. Hoekstra 14 I. Collard 14) F. Gammon 7 19 K. v. Dael 2—24. Phoenix le innings 88, W. v. Dael 13 C. Borsboom 20 K. v. Dael 11 Ph. Greime- nung 15 W. Kies 11) Terwiel 3—47 P. M. Rees 635. Quick 2e innings 72 voor 5 (gesloten) (M. den Hartog 41 E. Burggraaff 15 I. Collard 11) W. v. Dael 2—26 G. Lob 2—11. Phoenix 2e innings 57 voor 8 (E. Marquis 10 G. Lob lOx T. Wunder 12x) Rees 7 25 Terwiel 1—25. H.C.C.-comb.Haarlem. Gewon nen door H.C.C.-comb. met 37 runs op de le innings. v. Herwaarden 20 J. v. Everdingen 17) P. J. East 14 Beijers 61 A. Stenger 30) Cham bers 569 Du Pon 220. Ajax 2e innings 118 voor 5 (tijd) (Josson 55 Meijer 21 Janssen 18 F. v. Herwaar den 342 Beijers 13. HilversumP.W. Gewonnen door P. W. met 80 runs op de le innings. P.W. le innings 219 (A. Stroink 26 G. J. A. Jannink 16 K. J. Elderink 11 H. Schnit- ger 69 Zimmermann 48) H. v. Booven 750 P. H. Cremers 388. Hilversum le innings 139 (G. M. Tit- singh 68 G. Bierman 12 Ir. G. Meijers 12 H. v. Booven 15 Mr. I. R. v. d. Pot 10) C. E. ter Kuile 465 Vonderhorst 213 A. Stroink 225. R.C.H. 2—R. en W. 3a. Rood en Wit wint met 16 runs. R.C.H. 2 verschijn, met een zeer geha vende pleeg. Mist o.a. F. Snellesn, H. Scheen, C. Scheffer e.a. R. en W. bat eerst en scoort het voor de H.C.B. behoorlijke totaal van 110 runs, waarvan Chabot- een keurige 25. Het fielden der R.C.H.ers was verbazend slecht. Zoo zagen we bijv. dat op een gegeven moment beide batslui van R. en W. in een criss ston den bij de wicket keeper en deze den bal slechts kalm naar het andere wicket kon gooien waar door een van beiden de run out dood kon sterven. Fqaber zal ook wel niet vermoed hebben dat deze bal zoodanig heen en weer werd geworpen dat deze nog een extra vier daarenboven zou opleveren zonder 't verlies van een der beide wickets R.C.H. scoorde hierna 94 runs, waarvan Krom 22, Kedde 11 en Jac. Graaf met 14 een behoorlijke prestatie leverden. Over 't gAeel een matige vertooning, waaraan de sportfeesten van de Politie welke op 't groote terrein werden gehouden wel mede oorzaak aan zullen zijn. Vooral de muziek werkte fnuikend op 't cricketspel. R. en W. won alzoo verdiend 'eze ge moedelijke wedstrijd met 16 runs. HET SPAARNE WINT EEN KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND SLOTEN. Vrijdag. 't Kost moeite, maai na een trein-, tram- en autorit in de ge noemde volgorde zijn we tenslotte in Sloten boorden van de Ringvaart al dik omzoomd van een compacte massa roeiliefhebbers, als een plotseling geronk in de lucht er aan herinnert, dat deze belangstelling hoogst waarschijnlijk Schiphol en niet Sloten betreft. Inderdaad zwenkt negentig procent rechts om bij de „brug" cn blijven slechts enkelen de nationale kampioenschappen volgen. Het ivas anders heden weer uitnemend roei- weer, alleen had de wind iets minder sterk kunnen zijn. Zij hinderde de roeiers wel ploegen een zang-wedstrijd, waaruit onge twijfeld Laga als winnaar te voorschijn kwam. Dit negental vergastte de toeschou wers op eenige fraaie, meerstemmig gezon gen, zeemansliedjes. Dus het zangnummer voor Delft. Het gevolg was, dat Leiden ook iets moest hebben en verdiend de roeirace in de wacht sleepte. Een succes voor van Schaik. Van den beginne af waren de Leide- naars voor en hoewel in een langzamer tempo roeiend, wisten zij door hun meerdere kracht in de slagen de Delftenaren te slaan in een tijd van 6 min. 31 sec. Hiermee waren de nationale kampioen schappen geëindigd, nadat gedurende twee dagen vele roeispanen spontaan in het water hadden geplast ter betwisting van de roei- suprematie van dit land. Met de komst der Free Foresters in het begin van de volgende maand, nadert voor cricketlievend Nederland de clou van het seizoen. De Free Foresters toch komen immer on- der aanvoering van Lt. Col, AC. Johnston j-met een sterk team naar ons land en zij ïleveren tegen de sterkste Nederlandsche combinaties steeds spannende en technisch ^hoogstaande cricket-wedstrijden. Zoo zullen dit jaar de Engelschen met een sterk ja waarschijnlijk wel het sterkste, waarmee ooit overgestoken team de Hollanders op hun eigen terreinen bestrijden. De matches, die gespeeld zullen worden, zijn de vol genden: 1 en 2 Augustus te den Haag tegen het Flamingo-team; 3 en 5 Augustus te Hil versum tegen het Noord-Hollandsche elftal en na een rustdag op 5 Augustus wordt 6 en 7 Augustus de groote match gespeeld op .het fraaie Rood en Wit-terrein te Haarlem, *tegen het Nederlandsche Elftal. Uit de geschiedenis van de Free Forester touren hier te lande, zij het ons vergund, het volgende mee te deelen: In 1921 kwamen de Free Foresters hier -voor de eerste maal. Zij wonnen hunne drie wedstrijden met groot verschil, waarbi: Maj. Ireland in den strijd de Flamingo's 158 runs scoorde. In 1922 begonnen de heerei met een verregende match tegen een Haagsch elf lal, waarna een gewone en een innings-overwinning de tour besloot. Onder de spelers van dat jaar was reeds Patten, die ook dit jaar meekomt en één van de beste wicketkeepers van Schotland is. In '21 kwam naast de bekende Cholmeley voor het eerst de oude Hollins mede, een keurig fiel der, dic reeds in 1902 met de M. C, C. een tour door ons land maakte. De gasten won nen in 1923 tweemaal met innings en één-, maal met wickets. In dit jaar was Mac Don- "ell de beste all-rounder. In 1924 tourden de Free Foresters tegelijkertijd met de Gentle men of Shropshire en werd mei de Flamin go's een halve competitie gespeeld. De match tegen de Flamingo's eindigde in een draw, waarbij de Engelschen op de eerste innings achter hadden gestaan. De zegetocht der overwinningen was geëindigd. In 1925 kwam de eerste overwinning, die te Biltho- ven verdiend bevochten werd. De Engel schen, die met een vrij zwak team waren overgestoken, hieven met tien wickets in de minderheid. Ons elftal scoorde in de eerste innings 278, de hoogste score ooit hier te lande tegen de Free Foresters gemaakt. In 1924 wonnen de kampioenen van ons land, C. C. van de Engelsche gasten, die ech- 'er de Flamingo's en het Nederlandsche elf 's 1 sloegen. Tot zoover de Free Foresters- kistorie. Dit keer komen de Free Foresters met de volgende erkend-sterke spelers: Lt. Col, A. C- Johnston; Capt. L. C. R, Isherwood; W. H. faylor, H. C. Mc. Donell; M. Patten; T. L. Wright; H. P. Glover; G. F. V. Crutchley; A- R. Tanner; R. P. Keigwin en M. J- C. Allom. Van deze gasten kunnen we mede- oeelen, dat de capteain Lt. Col. Johnston voor den wereldoorlog voor Hampshire uit kwam en een uitnemend county-cricketter was. Capt. L. C. R. Isherwood speelt mo menteel voor Sussex, waar hij een openings- ba' is. Taylor zoowel als Mc. Donell zijn voor de Hollanders oude bekenden, daar zij 6e laatste jaren steeds de touren der rree koresters naar het continent meemaakten M. Patten is zooals boven reeds gezegd de wicketkeeper van het gezelschap en kovendien een uitnemend batsman. Wright Was hier het vorige seizoen, terwijl H. P Glover een verdienstelijk hat is. Crutchley is de mooiste batsman en speelde geduren de den oorlog hier voor het Prisonners o! War B-team. Hij speelt voor de county Middlesex en zijn batten munt uit door schit terend polswerk, terwijl hij speciaal fraaie P'f-strokes kan produceeren. Ook als bowler is hij te vreezen. A. R. Tanner is een keurig '•elder in de „gully en zal speciaal hier op de harde wickets vele catches doen. R. p Keigwin is hier evenmin onbekend, 'daar hij verleden jaar de M. C. C. aanvoerde in haar match tegen het Ned. Elftal. Hij is een goed hatsman, terwijl tenslotte de Surrey-speler Allom de beste bowler van het team zal blij ken te zijn. Fraaie matches Hjn te verwachten. De Fngelschen komen me' een team, dat veel mooi cricket zal vertoonen, terwijl onze ver tegenwoordigers in de laatste jaren op cricketgébied aardig gaan meespreken. Met spelers als de Beus, Van Manen, Jansen, Vis. Schil], Maas en anderen, valt niet te spotten, zoodat de „King of Games een zestal da gen hoogtij zal vieren. f COMPETITIE. le klasse. A.C.C.H.D.V.S. Gewonnen dco_ H.D.V.S. met 39 runs op de le innings. A.C.C. le innings 96 (F. Amo 13 R. Beuth 12 N. Tienstra 18 NjSelles 13 N. Neseker 17), J. Engering 462 J. v. Buysen 314 P. Sc.heffers 214. H.D.V.S. le innings 135 Dr. Vuylsteke 39 A. Offerman 16 J. Offerman 28 J. Engering 24) R. Beuth 663 H. Oliver 3 44 F. Amo 115. A.C.C. 2e innings 48 voor 4 (gestaakt). V.V.V.V.R.A. Gewonnen door V.R. A. met 48 runs op de le innings. V.R.A. le innings 210 (K. Leeser 16 W. Wittebol 11 Dr. Lobry de Bruin 11 Mr. J. Hamburger 112 R. de Waal 30) J. J. Groot- meijer 6100 H. Brossois 371. V.V.V. le innings 162 (W. Grootmeijer 74 Th. Overing 14 J. J. Grootmeijer 37), J. Rincker 5—60 B. Meijer 4—27. AjaxV.O.C. Gewonnen door V.O.C. met 2 runs op de le innings. V.O.C. le innings 87 (J. v. Herwaarden 33 Dubru 12) Ricé 426 Chambers 215. Ajax le innings 85 (Meijer 13 Dozy 30) East 6—37 Beyers 4—36. V.O.C. 2e innings 225 (Ruychaver 33 F; Vrij laat wordt een aanvang gemaaktmet dezen wedstrijd. Aanvoerder Kuyt wint de toss en gaat eerst batten. P. Dik speelt een goede innings en wordt hier flink in bijgestaan door vrijwel het ge- heele elftal. Als bijzonderheid mogen we ier wel memoreeren dat H. de Jong dezen keer eens zijn dag had en met een keurige 39 waaronder een zeer harde zes, het leeu wenaandeel «van het totaal scoorde. P. Dik,13 W. Koein 13, G. Krom 18 en W. Spoor 20 zorgden dat het totaal tenslotte nog 12Ö runs bedroeg. v.d. Stadt bowlde 7 voor 60, A. J. Kluiver 2 voor 56 en W. Amons 0 voor 1. Albion, hierna ingaande, scoort er door middel van K. v. Orden spoedig al flink op los als deze voor een harde 35 kan verdwij8 nen. Zijn 't alleen W. Amons met 12 en v. d. Stadt met 15, welke nog iets presteeren. Wanneer 't 8ste wicket voor run out wordt uitgegeven neemt de Albion captain hier zeker geen genoegen mede en geeft te ken nen de wedstrijd als geëindigd te beschou wen, zoodat R.C.H. al zeer gemakkelijk aan twee punten komt, hoewel de overwinning zonder deze z>ak zeer zeker eveneens niet was uitgebleven. Intusschen is 't te betreuren, dat Albion captain geen sportiever ideeën bez't. Voor R.C.H. bowlde Blankensteijn 2 voor 17, de Graaf 4 voor 38 en W. Klein 1 voor 9. Vermelding verdienen 2 schitterende cat8 sches in de slips van P. Dik en 1 op point van Krom.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1927 | | pagina 5