De Antwerpsche Kathedraal - Dorus Rijkers T- Een Hollandsche filmster De begrafenis van de slachtoffers te Milaan ZATERDAG 21 APRIL 1928 NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT De Emma-bloem-collecte te Amsterdam werd opgeluisterd door eemgc Marker meisjes. Enkelen harer in de typische kleederdracht. Breda viert kennis, «oowel de jeugd als de rijpere jeugd. Hierboven een der nieuwste attracties „The Caterpillar", waarmee een tochtje over de heuvelen wordt gemaakt. Na den aanslag op den Italiaanschen Koning. De begrafenis der slachtoffers. De zestien kisten ziet men, op affuiten van kanonnen geladen, op het plein voor den Dom te Milaan. De jeugdige Hollandsche filmster Truus van Aalten bracht een bezoek aan de intern, tentoonstelling op filmgebied. De aankomst aan het Staatsspoorstation, alwaar ze direct door de filmoperateurs werd gefilmd. Onze iotograaf nam dezer dagen een kijkje in de parochiekerk tc Venray en maakte daar een afbeelding van het fraaie, antieke doopvont. De door de gehecle wereld bekende gratievolle en indrukwekkende Antwerp- :che kathedraal moet belangrijke restauraties ondergaan. Het bovengedeelte van den toren is reeds geheel omgeven door steigers. De beroemde zeeheld Dorus Rijkers is te Helder in den ouderdom ran 81 jaar overleden. Een nieuwe aanwinst voor de Hollandsche Koopvaardijvloot, de „Statendam", die op Wilton's scheepswerf haar voltooiing nadert. De begrafenis van A. C. Baron Bcntinck op „Oud Eik en Duin" te Den Haag. Z. K. H. Prins Hendrik. Jhr. E. P. van der Wyck, ver tegenwoordiger van H. M. de Koningin-Moeder en Jhr. A. C. Sickingh, kamerheer van H. M. de Koningin, woonden de plechtigheid bij.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1928 | | pagina 5