Demonstratie van de Compagnie ers - Staking aan de Hoogovens SSSJ»V :- <«.,5 ?<-, V V V NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT Te 's-Hertogenbosch is ter gelegenheid van het bezoek van Generaal-Majoor A. van Mens, door de compagnie wielrijders een demonstratie gehouden. Hierboven het corps op de fiets. Tijdens de staking bij de Hoogovens te IJfmuiden is de haven geheel bezet geraakt. Een kijkje op de haven. Wat er van de rietopslagplaats aan de Brielschclaan te Rotterdam na den feilen brand overbleef. Het overzetten door middel van luchtdrijfdokkcn tijdens de demonstratie te 's-IIertogcnbosch. De Jan Pieterszoon Coen in de sluizen te IJmuiden, op de uitreis naar Indië. Zijne Excell. Minister Kan bracht Maandag een bezoek aan Lisse. Wü kiekten Zijne Excell. tusschcn de Darwlntulpen. Een onzer grootste Holland-Indië-vaarders, de Jan Pieterszoon Cöen, vertrok dezer duigen weer naar Indië. Ilct afscheid te IJmuiden. Te Amsterdam heeft Maandag een zware brand de zakken-herstelinrichting van Gebr. Swaan. aan den Omval, geheel in asch gelegd. Ilct bezoeken van de Bloembollenvelden wordt te Amsterdam wel gemakkelijk gemaakt. In den tuin van het Rijksmuseum zijn 30.000 tulpen uitgep'ant, welke nu een schitterenden aanblik opleveren. De Mij. Zeebad te Scheveningen heeft een verbetering aangebracht, door de kaartenbureaux inplaats van op het strand, op den Boulevard te plaatsen. In den Haag is een gedeelte van het park „Zorgvliet" bij den Verlengden Tolweg voor het publick opengesteld. Om te beletten, dat het bosch wordt betreden, worden kostbare hekken aangebracht. Een minder zware afrastering schijnt de Hagenaars niet te kunnen tegenhouden. ïc a»! O. *»iaaiiuug ut e'ïi&te uioeiuenveilins gciiuuüeii in Uct vcthug-sgeuouw der Coop. Tuinbouwveiling „De Zuid-Hollnndsche Eilanden" aan den Pcrsoonsdam Een kijkje tijdens de opening. De mooie ouue toren te Etst zal gron dig worden gerestaureerd. Te Den Haag heeft Dinsdag een zware brand gewoed in de drogisterij „Het Uoode Hondje", hoek Kuyschdaclstraat, van der Vcl/estraat. De brandweer in aclde.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1928 | | pagina 5