Begrafenis van den Argentijnsche Gezant - Radio bij de Zuiderzeewerken VRIJDAG 18 MEI 1928 NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT Te Veghel Is Maandag: het 75-jarig: bestaan van de H. Kindsheid zeer luisterrijk gevierd. O.a. door een schit terenden optocht. Een bioemenzuil in den optocht. Te Hoeven Is 15 Mei jj. de nieuwe Burgemeester P. J. Jansen plechtig geïnstalleerd. Groep gemeenteraadsleden en genoodigden, met in het midden den Burgemeester, voor het versierde Raadhuis. Oefeningen van het Engelsche leger voor den a.s. legerdag, welke door den koning wordt bijgewoond. De leerlingen der militaire school defileeren op het Kazerneplein. Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan der Veilingsverceniging „Over-Betuwe" te Eist, werd aldaar een optocht gehouden. Ook het dorp was in feestdos. Een eerepoort, geheel gemaakt van fruitmandjes. Te Amsterdam is in de receptiezaal van de U niver- siteit een bronzen borstbeeld onthuld van H. M. de Koningin, aangeboden door den beeldhouwer August Falise. '1 ijdens «Jen optornt te Eist verrasten wu deze oolijke juffrouw bij de bloemetjes. De aardbeving in Bulgarije. Vrouwen en kinderen, die hun huis ontvlucht zijn, slapen op den grond in de open lucht. 'e D®" Haag is Dinsdag het stoffelijk overschot van den Argentijnsehen Gezant ter aarde Zondag neelt op nel terrein „De Weerd" te Roer- besteld, ten overzicht tijdens het uitdragen van de kist uit de kerk in de Parkstraat, mond een demonstratie plaats gehad van de Don kozakken. Hierbij een mooie hoogstand van een der kozakken De Maatschappij tot uitvoering van de Zuiderzeewerken heeft op 6 verschillende stations een draadloozen uitzender en ontvanger laten plaatsen door de N.V. N.S.F. Op deze wijze is het mogelijk in den kortst mogelijken tijd gegevens uit te zenden en te ontvangen. De golflengte varieert tusschen 100-200 Meter. De telefoonjuffrouw aan den nieuwen zender. 15 Mei jJ. is te Schiedam het nieuwe R.-K. Ziekenhuis de „Dr. Noletstichting" officieel geopend. Een kijkje op het mooie gebouw.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1928 | | pagina 5