De toren te Schoonhoven Missie tentoonstelling te 's-Hertogenbosch Brand ZATERDAG 26 MEI 1928 COURANT HAARLEMSCHE De schipbrug le Hedel heeft een electrische bedienings installatie gekregen. Op de uitvarende brugvakken bevindt zich een hokje met schakelaar, waarmede de motoren in werking worden gebracht. Op de foto een uitgevaren brugvak. Dezer dagen heeft te Vaals de inwijding van de nieuwe groep der bekende drie grenssteenen plaats gehad, welke op de vroegere plek weer zijn opgesteld, samen met den steen, aanwijzende het hoogste punt van Nederland. Een foto tijdens de inwijdings plechtigheid. De mooie oude toren te Schoonhoven, welke bedenkelijk scheef staat, zal eerlang worden gerestaureerd. In de buitenhaven te IJmuiden ligt sinds ecnige dagen het Britsche Marine vaartuig, „de Kennel", hetwelk toezicht op de visscherij op da Noordzee uitoefent. Ter gelegenheid van het bezoek der buitenlandsche journalisten aan Middelburg, werden op de abdy oude dansen vertoond. De kerk der Protestantsche Gemeente te Dongen, waarvan Maandagavond 21 Mei het middenschip is ingestort. De kerk was sedert jaren niet in gebruik. De Missie-tentoonstelling (B. I. M. A. T.) te den Bosch werd 23 Mei jl door Mgr. Diepen officieel geopend. De wilde dierengroep van de Paters uit Steyl. De Italiaansche voetballers zijn in Amsterdam aangekomen. Met hunne eigenaardige hoofddeksels trekken de zonen van Mussolini zeer de aandacht. Het Raadhuis te Vierlingsbeek en het aangrenzende R.-K. Vereenl. gingsgebouw is totaal uitgebrand. Een kökje op de ruïne. Donderdag 24 Mei j.I. herdacht de burgemeester van Tilburg, de Edelachtbare Heer Vonk de Both, zijn 12j4-jarig ambtsjubileum. De burgemeester temidden der bloemen en geschenken. Ter gelegenheid van de officieele opening van het molenmuseum te Koog aan de /aan was de molen „Het Pink" in bruidstooi gezet. Hierboven de feestelijk versierde molen. Het Molenmuseum te Koog a.d. Zaan, dat Donderdag door Z. K. H. Prins Hendrik is geopend.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1928 | | pagina 5