De Olympische Spelen - 1ste Steenlegging te Weert - Brand te IJmuiden ZATERDAG 2 JUNI 1928 NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT 6 Juni a.s. zal te Epsom groote paardenwedrennen plaatsvinden. Reeds nu zijn deze Derby-candidaten bezig met de vooroefeningen. Historische gedenkdag te Parijs. Mr. Myron Herrlck, gezant van de Vereen. Staten te Parijs neemt deel aan de plechtigheid bij het graf van den onbekenden soldaat. Sedert het jaar 1G51 wordt te Pnttershoek jaarlijks op 31 Mei en half November een paardenmarkt gehouden, welke zich in een groote deelname mag verheugen. Wij geven hierbij een foto tijdens de markt op Donderdag! 31 Mei jJ. Dezer dagen werden boven Plymouth kunsttoeren in de lucht gemaakt. Het vliegtuig verongelukte en de piloot Mr. A. G. Cooper vond daarbij den dood. Een medeinzittende, Mr. Carpenter, werd in bewusteloozen toestand opgenomen. De trainer van het Nederlandsch Elftal Bol Glendenning, wiens Wijze lessen niet vermochten ons elftal over dat van Uruguay te doen zegevieren. De aspergesteelt te Bergen op Zoom is in vollen gang. Wij zien hier een jeugdig tuinier met zijn oogst. Donderdag 31 Mei j.l. had te Weert de plechtige eerste steenlegging plaats van de nieuwe gebouwen van den Limburgschen landbouwbond „Landbouwbelang". Een muziekfeest te Moskou. Een der muziekanten met zijn blaasinstrument, waarop hij speelde tijdens deze feesten. Een kijkje op de groote drukte voor den voetbalwedstrijd Nederland-Uruguay in het Stadion te Amsterdam. Urdinaran, de rechtsbuiten van Uruguay een bijzonder talentvol speler. Te 's-Gravenhage wordt ten behoeve van de uitbreiding van Magazijn „Nederland" aan het Spui het groote pand tusschen Astra en de oude zaak geheel afgebroken. Een Amsterdammer is bezig een vliegende fiets te con- strueeren. Om meer aandacht op zijn product te vestigen heeft hij te Amsterdam zijn vehikel rondgereden. Te Hilversum is op de Groest aldaar de maandelijksche paarden markt gehouden. De aspirant eigenaar bekijkt het gebit. Te IJmuiden is aan het Kennemerplein een groote auto-garage met drie bovenhuizen totaal uitgebrand. Een kijkje op de ruïne.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1928 | | pagina 5