Olympische ontmoeting Holland-Belgie - Nieuw slachthuis te Eindhoven DONDERDAG 7 JUNI 1928 *818# NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT De Berljjnsche aapjeskoetsier Gnstave Hartmann, die met zijn bakje een tocht maakt van Berlijn naar Parjjs, werd Maandag te Par (ju feestelijk ingehaald. Een overzicht van de werkzaamheden ter uitvoering van het nieuwe stratenplan in Spoorwjjk te 's-Gravenhage, dat de verbinding met Rijswijk zal vormen. pt Commissaris der Koningin in Limburg bezoekt den lokdag te Horst (L.) De Commissaris in gezelschap met de bestuursleden. Te Opmeer is Maandag een groot concours hlpptque gehouden, waarvoor veel belangstelling bestond. Hierboven het vierspan van den Heer Hoed, hetwelk den eersten prijs behaalde. De schutterij „St. Nicolaas" te Susteren hoopt op 17 Juni U, haar 300-jarig bestaan te herdenken. De vaandrig de Keizer en de Koning van genoemde schutterij. Ter gelegenheid van den verjaardag van den Engelschen koning hadden verschillende defilé's plaats. De koning en Belangstelling in Engeland voor de Derby-wedstrijden. De Londcnsche politiemannen schijnen, blijkens deze foto, de prins van Wales, te paard gezeten, en de koningin en leden van het koninklijk huis op het balcon, zien toe. nogal belang te stellen in de deelnemers der Derby-wed strijden, die dezer dagen begonnen zijn. Dinsdag had weder de halfjaarlijksche paardenmarkt te S Juni had de officieele opening plaats van het nieuwe Leiden plaats. Een hoekje van het marktterrein. Koloniehuis aan den Duinweg te Oostvoorne. Een kijkje op het gebouw. De nieuwe kerk te Kaalheide (bij Kerkrade), die j.l. Zondag werd ingewijd en in gebruik genomen. De nieuwe K.-K. St Jeroenschool in Spoorwijk te Den Haag, welke deze week in gebruik is genomen. Nu we het paard al meer en meer verdrongen zien worden door motorische kracht doet het eigenaardig aan hel paard de plaats van locomotief te zien vervullen. Te Siebengewald is men bezig met den bouw van een klooster en school voor de Eerw. Zusters van O. L. Vr. uit het St An toni us Klooster te Tegelen. Het in aanbouw zijnde gebouw. Op Dinsdag 5 Juni werd het gemeente-slachthuis te Eindhoven officieel geopend. Het mooie gebouw.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1928 | | pagina 5