Openluchtspel Gildefeesten Studentenfeesten te Delft ■v' DINSDAG 3 JULI 1928 .«WW NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT Tijdens de behendigheids wedstrijden voor auto's op de «Nenyto" te Botterdam. Het ringsteken. Op 1 September a.s. zal de nieuwe R.-K. Meisjesschool te Rumpen (L.) in gebruik wordettgcstcld, welke gebouwd werd volgens de plannen van den Gem. architect te Brunssum. Zondagmiddag is het Openluchtspel „Eva's Droom" van Felix Rutten te Tegelen opgevoerd. Koor van engelen, Plechtige opening der feesten ter gelegenheid van het 16e Lustrum van het Delftsche Studentencorps te Delft. De treurend om den zondeval van Adam en Eva. eerewacht op de Groote Markt opgesteld voor het stadhuis. Op de Rijswijksche Wielerbaan zijn Zondag wedstrijden gehou den. Hierboven: 3 X 30 K.M. achter motoren. Linart (België). Leon Parisot (Frankrijk), Henk Asberg (Holland), en Leo Leene (Holland) in de bocht. Ter gelegenheid van het 300-jarig bestaan van het kolveniers Gilde St. Catharina en St. Barbara te Haaren werd een nationaal Gilde-feest gehouden. Boven: Oud-Brabantsche kleederdracht in de optocht, onder: vendelzwaaien. De motorraces, uitgeschreven door de V. V. V. te Alkmaar, hebben onder groote belangstelling een goed verloop gehad. Een moment uit den wedstrijd. Een kijkje op de groote drukte op de aardappelen veiling te Bovenkarspel. Zondagmiddag 1 Juli is op de Nenyto te Rotterdam een autofeest gehouden. Hierboven de eerste prijswinnaar in afd. A van het bloemencorso. Zaterdagmiddag had de officieele opening plaats van het Roode Kruis-gebouw E. H. B. O. op het zeestrand te IJmuiden, gevolgd door een demonstratie door de leden der transport-colonne. De vlag van het nieuwe gebouwtje wordt geheschen door Luit. Gen. J. L. ten Bosch, hoofdcommissaris van het Roode Kruis. De sluis te Enkhuizen zal gerepareerd worden. Daartoe worden de sluisdeuren vervangen door waterdichte schotten. Kijkje in de sluis.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1928 | | pagina 5