- De Bremenvliegers te Doom - De vuurtoren van Katwijk DINSDAG ÏO JULI 1928 *S11 ■Biii NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT Ter gelegenheid van den Tour de France van Wielrijders vervoerde een autocar talrijke belangstellenden naar den top van de Galibicr, om de langsrijdenden gade te slaan. HierbU kwam de wagen in een hachelijke positie, zooals onze foto toont. Het bezoek der Duitsche Oceaanvliegers aan den Ex-Keizer. De vliegers verlaten het slot om een rit te maken. Achter in den auto links: von Köhl, voor: Fitzmaurice, daarnaast: von Hiihnefeld. De op Woensdagavond van Rome opgestegen Italiaansche vliegers Delprete en Ferrarin hebben den oceaan over- Te Maastricht is Zondag een groot vischconcours gehouden. De visschers langs het water, gevlogen. Zij hebben bij Pernambuco de Braziliaansche kust bereikt en daarmede het grootste afstandsrecord van den Oceaanvlieger Chamberlin overtroffen. Deze koene vliegers ontvangen nu de door de Kamer van Koop handel toegezegde 500.000 Lire. De beide piloten voor den start. De Amerikanen vinden bet sloopen van een oud-gebouw veel te lang duren, vandaar dat zij er al steeds meer toe overgaan den brand in die oude gebouwen te steken. Te Veghel is Zondag een welgeslaagd concours hippique gehouden. De groote deelname eenspannen boerenpaarden. Na de torenveriichting te Amsterdam is men ook bezig de grachten tusschen de Vijzelstraat en Reguliersgracht te illumineer en. Een forsche iep tot schakelkast gepromoveerd, Zondag werden op de Reeuwijksche plassen onder Gouda zeilwedstrijden gehouden. Een kijkje tijdens den start. Door de Reedersvereeniging „de Vuurbaak" is aan het gemeen tebestuur van Katwijk aan Zee aangeboden de oude vuurtoren j - «mt hnnwwprlr vn» in de duinen, een bouwwerk van groot historisch belang Rechts: De bekende Professor voor het Internationale Recht aan de Kopenhaagsche Universiteit, Dr. Snoballe, is benoemd tot lid in de beide scheidsgerechten over de Amerikaansche schadever goeding, welke uit de laatste Mexicaansche Revolutie zijn ontstaan. De voor de eerste maal gehouden Brabant-Noord-Holland ontmoeting op de Bossche wielerbaan te 's-Hertogenbosch. Onder Oegstgeest geraakte Zaterdag een auto bij het passeeren van een anderen auto in den berm van den weg, waarbij een telefoonpaal boven op den auto terechtkwam. Een blik op de situatie.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1928 | | pagina 5