Concours—Hippique te Hoofddorp Paardenmarkt ZATERDAG 21 JULI 1928 NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT Aan de Wijnhaven te Rotterdam wordt een bescherming voor een telegraafkabel, welke gelegd wordt van Rotterdam Nu overal de school- en vacantiefeesten de aandacht van de jeugd vragen,' kan men dagelijks dergelijke tooneeltjes naar Engeland, aangebracht. Juist ziet men den duiker onder water gaan. aanschouwen in de verschillende ontspanningsplaatsen van ons land. De fontein op het Frederiksplein te Amsterdam wordt voorzien van een elee- De in aanbouw zijnde brug over de Maas bij Grave voor den nieuwen weg De nieuwe H. Hart kerk in de vierde parochie te Hilversum nadert haar trische kleurenverlichting. Wanneer de fontein spuit, zal dit een fantastischcn van Nijmegen naar den Bosch. Geheel voltooid zal deze brug negen bogen voltooiing. In September hoopt men het werk op. te leveren. De kerk zal aanblik geven. tellen. alsdan door Mgr. v. d. Wetering geconsacreerd worden. JTe Gorinchem is de groote jaarljjksche paardenmarkt gehouden, welke zich in een druk bezoek mocht verheugen. Een kükje op de markt. Het scheren der schapen, gedemonstreerd aan de leerlingen der Textielschool te Tilburg, bij gelegenheid der excursie naar de schapenfokkerij van den heer v. d. Schans te Drongclen. Deze jonge dame laat zich op het vacantie-feest haar boterham zeer goed smaken en er wordt in het geheel geen bezwaar gemaakt om voor deze nuttige bezigheid het spel te staken. Donderdag is te Hoofddorp een groot concours-hippique gehouden. Minister Lambooy reikt den eersten prijs uit aan den winner cénspan-fokmerries. Te Bussum wordt een vierdaagsche nationale politiehonden-wedstrijd gehon» den ter herdenking van het 5-jarig bestaan der Bussumsche politiehonden* dresseerclub.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1928 | | pagina 5