De Olympisclie Ruiterfeesten - Bloemencorso te Bergen ZATERDAG 11 AUGUSTUS 1928 Ff NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT Een kijkje tijdens den start van de Internationale wielerwedstrijden te Rijswijk. Mazairac zag kans den Olympischen kampioen Falck Hansen te slaan. V. 1. n. r. Standen (Australië), Mazairac (Holland), W. Falck Hansen (Denemarken). Musis Sacrum te Leiden moet verdwijnen als gevolg van den vervallen staat, waarin de omgeving van deze sociëteit herhaaldelijk komt te verkeeren. Vrootjjk tafereeltje op de wekelijksche markt te Middel- burg. Geen wonder, dat vele vreemdelingen deze aardig* tooneeltjes komen aanschouwen. Aartshertog Albrccht van Hongarije (x) bracht een bezoek aan Den Bosch en werd door het gemeentebestuur officieel ontvangen op het Raadhuis. Tijdens het Olympisch Ruiterfeest te Hilver sum maakten wij bovenstaande foto van luitenant kolonel Baron de Rommel (Polen) met zijn prachtig paard. De Olympische Ruiterfeesten te Hilversum zijn door H. M. de Koningin bijgewoond. Een foto van de aan komst van H. M. op het Sportpark te Hilversum. Door de Roosendaalsche transportcolonne werd Mejuffrouw Stello-v. d. Brand (X) in verband met haar genezing te Lourdes feestelijk ontvangen; de heer mr. M. van Gastel (XX) bood haar een bloemstuk aan, De wijnoogst is wederom aangevangen. Weer nadert de tijd, dat men de druiven gaat plukken om den edelen Duitschen wijn te bereiden. Een lieftallig meisje met een mand van de heerlijke vruchten. De olifanten gaan na hun dageljjksche taak een bad nemen in een meer op het eiland Coney. Ze zijn dol Ogj deze sport. Jenny in zijn element. Te Bergen is Woensdag het jaariljksche bloemencorso gehouden. Duizenden vreemde lingen hebben het bloeraenfcstijn bijgewoond. Een foto van de inzending van de kinderen uit Tuindorp De Hollandsche Molen. He# voormalige raadhuis te Balgoy, hetwelk is verkocht voor de som van 450(1. Het gebouw zal thans worden gebruikt als R.-K. Vereenigingsgebouw. ..vö F:F'V;:':

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1928 | | pagina 3