Processie naar den Briel - Boogschuttersfeesten Roosendaal ZATERDAG 25 AUGUSTUS 1928 NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT v. Tweelingen van 89 jaar. Mrs. Frances Peterson (links) en Mrs. Mary Halbert be reikten den hoogen ouderdom van 89 jaar, en wonen in het plaatsje Whitehall. De beide oudjes genieten nog een goede gezondheid. Links: In Fort Pierce in Florida werd door een orkaan een kerk ingedrukt. Onze foto toont de ruïne. Er werd in die streek voor millioencn guldens schade aangericht. Te Anna Paulowna is men bezag met de werkzaamheden aan den nieuwen duiker* We geven hier een foto van den betonnen vloer, welke reeds klaar is. De tweejarige Paul C'lcary, die, terwijl hjj nog met de fleseh gevoed wordt, lustig ia het water spartelt. Met de slooping van Uilenburg te Amsterdam is thans een begin gemaakt. Hiermede gaat wederom een stuk karakteristiek oud-Amsterdam verdwijnen. Foto van een perceel dat reeds flink is toegetakeld. Zondag had te Roosendaal de jaarlijksche ontmoeting plaats tusschen Holiandsche en Belgische handboogschutters. De Nederlandsche kampioen 1928, de heer J. Notenboom, in actie. Te Sittard werd Woensdag de Studentenbondsdag van den Limburg- schen Bond van Kath. Studentenclubs „Sanctus Alphonsus" gehouden. De opgestelde vaandels bij het stadhuis. Op Donderdag J.l. werd te Zeist in Hotel „Figif' een tuinbouwtentoon stelling gehouden. Een mooie vaas dahlia's. Inzending van den heer Nieuwen berg, te Zeist. Donderdag Is de Haarlemsche bedevaart naar Brielle gehouden. Links een foto tjjdens de processie op het martelveld. Hierboven een kijkje bij den put op het martelveld. De sloot langs de Oosterbegraafplaats aan den Middenweg te Amsterdam wordt ten behoeve van het verkeer gedempt. Er komt een wandel- en fietspad van 6 M. m

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1928 | | pagina 5