H. M. de Koningin in Amsterdam Brand te Sittard DONDERDAG 27 SEPT. 1928 NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT Groote Poaaie-show ia Engeland. Een interessante foto van de groote ponnie-show, welke te Moor Gate in Bartinoor, waar men veel doet aan de paardenfokkerij, gehouden werd. Zoek daar je eigen beestje maar eens uit 1 Door de „Kaiser-Wilhelm-Gedachtnis" gemeente in Duitschland is voor haar in da» oorlog gesneuvelde leden een monument onthuld. Foto van een apparaat, dat het mogelijk maakt in ver trekken door te dringen, die met gas gevuld zijn. Brand te Sittard. Dezer dagen brandde te Sittard de danszaal Tan den heer Mols geheel uit. Onze foto laat zien wat er van de mooie zaal door het vuur werd overgelaten. Nog een kijkje van het auto-toumooi in Grünewald. Een moment uit den wedstrijd in bet ballon-steken, wat juist bij dezen draai niet tot de gemakkelijkste toeren behoort. Het Ziekenhuis te Sneek bestond dezer dagen 25 jaar. Op plechtige wijze werd dit feit herdacht. 'n Foto van het mooie gebouw. Generaal Gouraud reikt de invalieden-decoratie uit aan Mme. Margaret Morawetz, Amerikaansche verpleegster. Kijkje op het auto-toumooi, dat in het Grünewald-Stadie* plaats vond. Ook werd bij die gelegenheid een bloemeneom» gehouden. Onze foto laat een prachtig versierde auto dm Een Chileensch opleidingsschip in de haven van KieL Do „Generaal Baquedano" liep dezer dagen de Kielerhaven binnen om daar enkele dagen te vertoeven. Foto van het schip mol zijn 347 man sterke bemanning. Dezer dagen bracht H. M. de Koningin een bezoek aan het complex volkstuinen „Ons Lustoord", aan den Zuidelijken wandelweg. Onze foto toont het moment, waarop bloemen, in die tuinen gekweekt, aan H. M. worden aangeboden. Sarwat Pascha overleden. De voormalige Egyptische Iinister-president, Sarwat Pascha is Zaterdagmiddag in -ijn residentie Cairo overleden. De overledene was in .vpte een politieke figuur van groote beteekenis.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1928 | | pagina 5